ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    История.bg Гео Милев - екзекуция на българската духовност/п/
  • 11:35
    Светът на Япония: Дегустатори на суши
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 9
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
  • 12:30
    Любов и брак - филм
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Велко Каменов /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев/п./
Пълна програма
  • 10:25
    Всяка милисекунда е от значение; документален, спорт, Великобритания, 2016
  • 11:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 12:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 12:55
    4исла; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 10:05
    В аквариума: Стари клиенти - нови поръчки
  • 11:00
    Кучета 101: Редки породи
  • 11:55
    Зоополицаите на Филаделфия: Убиецът на котки
  • 12:50
    Най-дивото от Африка: Кения
Пълна програма
  • 10:10
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване, 1 част /п/
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Неделник" с Волен Сидеров" - публицистично предаване, 2 част /п/
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
Пълна програма
  • 10:05
    "Той не може да се откаже" - криминален филм, ФРГ, 1962
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Дуел на двойки" - шоу с Йорг Пилава
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:25
    Съвременници: "Прохождането" документален филм /п/
  • 10:55
    Искри на изобретателност: Жажда за скорост документална поредица /5 епизод/п/
  • 11:45
    Земята е само една Нека се замислим за пластмасовите бутилки
  • 12:00
    Първият прозорец документален филм /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 10:30
    Притури се планината документален филм за народната певица Стефка Съботинова
  • 11:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на студентите: Ателие /п/
Пълна програма
  • 10:25
    Tom & Jerry Tales
  • 10:55
    Saving Christmas
  • 11:25
    Alpha and Omega 7: The Big Fureeze
  • 12:25
    bugs! A Looney Tunes PROD.
Пълна програма
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 12
  • 11:00
    "Готъм" - сериал, еп. 16
  • 12:00
    "Човек от стомана" -  фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Канада, Великобритания, 2013), режисьор - Зак Снайдър, актьори - Хенри Кавил, Ейми Адамс, Майкъл Шанън, Даян Лейн,  Ръсел Кроу, Андже Трау, Хенри Леникс, Айлит Зурер,  Кевин Костнър, Лорънс Фишбърн
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.8
Пълна програма
  • 08:30
    "Щатски шерифи" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1998), режисьор - Стюърт Беър, актьори - Томи Лий Джоунс, Робърт Дауни-младши, Уесли Снайпс и др.
  • 11:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.4, еп. 1,2
  • 13:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.15
  • 14:15
    "Фред Клаус" - комедия (САЩ, 2007), режисьор - Дейвед Допкин, актьори - Винс Вон, Пол Джиамати, Лудакрис, Джон Майкъл Хигинс,  Миранда Ричардсън, Кевин Спейси, Рейчъл Уайз, Кати Бейтс и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Джуно" - драма,комедия (САЩ, 2007), режисьор - Джейсън Райтмън, актьори: Оливия Тирлби, Джей Кей Симънс, Джейсън Бейтман, Елън Пейдж, Дженифър Гарнър, Майкъл Сера, Алисън Джани и др.
  • 12:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 14:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 11:30
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.188, 189
Пълна програма
  • 10:15
    Marathon Mix: Анджело е върхът
  • 12:15
    CARTOON TOON TOON: Transformers Prime
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Доктор Пространствени Джинси
  • 13:45
    Време за приключения Elements
Пълна програма
  • 10:35
    "Изпепеляване", драма, Индия, 2015; реж. Лийна Ядав, с Танища Чатерджи, Радика Апте, Сурвийн Чаула, Адил Хюсеин, Лехар Кан, [15+]
  • 12:35
    "Деветият живот на Луи Дракс", трилър - мистерия, Канада, 2015; реж. Александър Аджа, с Джейми Дорнан, Сара Гадън, Ейдън Лонгоуърт, Аарън Пол, Оливър Плат, [15+]
  • 14:25
    "Под кожата (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Клаудиа Лоренц, с Урзина Ларди, Доминик Ян, Рифка Фер, Флурин Гигер, Лара Ласнинг, [15+]
  • 16:00
    "Китът и сепията", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Ноа Баумбах, с Оуен Клайн, Джеф Даниелс, Лора Лини, Джеси Айзенбърг, Ана Пакуин, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Повторна смърт", драма - мистерия, САЩ, 1991; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Анди Гарсия, Ема Томпсън, Дерек Джакоби, Хана Шайгала, [15+]
  • 12:10
    "Господарите на дисциплината", драма - трилър, САЩ, 1983; реж. Франк Родам, с Дейвид Кийт, Робърт Проски, Дж. Д. Спрадлин, Барбара Бабкок, Майкъл Бийн, [15+]
  • 13:55
    "Семейно щастие", драма, Унгария, 2016; реж. Саболч Хайду, с Оршоя Торок-Илиш, Ерика Танко, Саболч Хайду, Домокос Сабо, Луйза Хайду, [12+]
  • 15:20
    "Сталкер (1979)", научно-фантастична драма, Русия, 1979; реж. Андрей Тарковски, с Александър Кайдановский, Анатолий Солоницин, Алиса Фрейндлих, Николай Гринко, Наталия Абрамова, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 10:30
    "Чия е тази сватба?" - риалити, сезон 9, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм , /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Лъжовно сърце" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 10:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 2, /п/
  • 11:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис"- сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 13:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
  • 14:00
    "Осмо чувство " - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 10:00
    С влак през Аляска: Земетресение
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Автомобил ветеран
  • 12:00
    От любов към автомобилите: Търг
  • 13:00
    От любов към автомобилите: Епизод 8
Пълна програма
  • 10:38
    Ловци на митове: Кастингът: Холивудско приземяване на самолет
  • 11:26
    Създай прототип: Роботи-боксьори
  • 12:14
    Ловци на митове: Митове по избор
  • 13:02
    Как са го направили?: Горски пожари/Ауспух/ Космическа станция
Пълна програма
  • 10:30
    Bunk'd S2
  • 11:00
    11
  • 11:30
    Наследниците
  • 13:23
    Светът на наследниците
Пълна програма
  • 10:45
    "Всичко за децата"
  • 11:15
    "Всичко за децата"
  • 11:45
    "Имало едно време"
  • 12:15
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 11:00
    Презареди България - с Николай Бареков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:30
    Плуване: Световно първенство (серии), пряко
  • 13:15
    Фехтовка: Световно първенство
  • 14:15
    Конен спорт: "Ролекс Гран слем" Аахен
  • 15:15
    Куриози
Пълна програма
  • 09:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Шотландия - Португалия
  • 11:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Монжерон - Париж (двадесет и първи етап)
  • 12:00
    Мотокрос: Гран При на Чехия
  • 12:45
    Супербайк: Шампионат на Великобритания
Пълна програма
  • 10:10
    Дивото зове, еп. 5
  • 10:55
    Големият див север, еп. 4
  • 11:40
    Риболовни войни, еп. 7
  • 12:05
    Риболовни войни, еп. 8
Пълна програма
  • 10:40
    Now Boarding
  • 11:05
    Now Boarding
  • 11:35
    X Games - Oslo
  • 12:30
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Бивши - четвърти сезон
  • 11:00
    Бивши - четвърти сезон
  • 11:30
    Джак и Сара - игрален филм
  • 13:45
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - първи сезон
Пълна програма
  • 10:40
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон
  • 11:10
    Елементарно, Уотсън - първи сезон
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
  • 13:00
    От местопрестъплението - втори сезон
Пълна програма
  • 09:55
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
  • 12:10
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 14:10
    "Търсенето на Дори", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Андрю Стантън, Ангъс МакЛейн, [0+]
  • 15:45
    "Дамилола, обичното ни момче", драма, Великобритания, 2016; реж. Юрос Лин, с Бабу Сийзий, Уунми Мосаку, Юуон Адедокун, Сами Камара, Джума Шарка, [12+]
Пълна програма
  • 10:50
    Забранена история, еп. 3
  • 11:40
    География на убийствата, еп. 2
  • 12:30
    Студеният дом, еп. 8
  • 13:30
    Страхотни изобретения, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Първа част
  • 12:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Стратегии
  • 13:00
    На лов за автомобили: Размяна и хаос
  • 13:30
    На лов за автомобили: Кое е твоето кади?
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 3 еп.
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 4 еп. /п/
  • 12:30
    Риболов на чудовища – тв поредица, Америка, трети сезон, 3 еп.
Пълна програма
  • 10:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:00
    "Време за игра"
  • 11:05
    "Меси отива в Окидо"
  • 11:30
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 09:00
    "Офанзива"/п/
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    ТОП ШОП
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:05
    "Програмата" - екшън / драма с Джеймс Каан, Холи Бери.
  • 12:00
    "Капоти" - драма / криминален с Филип Сиймур Хофман, Катрин Кийнър, Клифтън Колинс мл., Боб Балабан.
  • 13:50
    "Роб Рой" - драма / екшън с Лиам Нийсън, Джесика Ланг, Джон Хърт, Тим Рот.
  • 16:05
    "Помощ" - драма / романтичен с Джеймс Уудс, Шон Янг, Стивън Хил, Аманда Блейк.
Пълна програма
  • 10:30
    BIKE WORLD
  • 10:55
    CANADIAN SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
  • 11:20
    BLANCPAIN GT SERIES ASIA
  • 12:10
    TCR ASIA SERIES
Пълна програма
  • 10:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    US Hotlist 2017! Top 20
  • 13:35
    Hot Right Now!
  • 14:00
    Justin Bieber: MTV World Stage
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
Пълна програма
  • 10:40
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 9
  • 11:05
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 10
  • 11:30
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 11
  • 11:55
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 12
Пълна програма
  • 10:00
    Морски вълци, еп. 9
  • 11:00
    Да поговорим за звездите, еп. 3
  • 12:00
    Да поговорим за звездите, еп. 5
  • 13:00
    Технически постижения, еп. 5
Пълна програма
  • 10:16
    На куката: Риболов на чудовища: 270-килограмова златна рибка
  • 11:05
    Династията на делфините
  • 11:53
    Съдбоносна мисия: Леопарди на прага
  • 12:42
    Животни-убийци: Черна смърт
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ница - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Брентфорд - Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Гингам - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:25
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова
Пълна програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 10:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:35
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:00
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    International Champions Cup: Ювентус - Барселона
  • 11:00
    International Champions Cup: ПСЖ - Тотнъм
  • 13:00
    International Champions Cup: Реал М - Манчестър Юн
  • 15:00
    ПРЯКО: International Champions Cup: Интер - Олимпик Лион
Пълна програма
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:35
    Вести-Москва
  • 11:00
    Вести
  • 12:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 16:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Фалклорен концерт на Ансамбъл "Неофит Рилски" - Пазарджик 2014г
  • 11:30
    "Христина Морфова" - док. филм
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Алтернативи" - публицистично предаване за малкия и среден бизнес /повторение/
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 10:40
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 11:10
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 11:40
    Scooby-Doo!
  • 12:05
    Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 10:30
    Плаването на техния живот - риалити - първи сезон - 1 епизод
  • 11:05
    Сянката на Елена - ТВ сериал, Бразилия - 60 епизод
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Три цвята: червено - драма, Франция/Полша, режисьор Кшищоф Кешловски, с Жулиет Бинош, Збигниев Замаховски, Жюли Делпи, Александър Бардини, Жан-Луи Трентинян
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:30
    Кралят на тортите: Моделът Мери, играчки и рисуване върху вода
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 11
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 12
  • 12:00
    Моята необикновена бременност: Шайло, Катрина и Деб
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Осмото изкуство - еп.2
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:50
    Налице и наопаки, САЩ, комедия/фентъзи, 1988
  • 12:25
    Отново заедно, Канада, комедия/драма/романтичен, 2001
  • 14:00
    Година първа: Запознай се с предците си, САЩ, екшън/комедия, 2009
  • 15:35
    Обратна тяга, САЩ, драма/трилър, с Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, 1991
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Кухня без граници - четвърти сезон
  • 10:55
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 11:25
    Просто Найджела - кулинарно предаване
  • 12:00
    Лесни рецепти - трети сезон
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериал/п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Човек за човека" - драма, Франция, режисьор Режис Варние; в ролите: Джоузеф Файнс, Кристин Скот Томас
Пълна програма
  • 10:45
    Куантико - втори сезон
  • 11:40
    "АПБ" - първи сезон
  • 12:35
    Светкавицата - трети сезон
  • 13:30
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон
Пълна програма
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 11:00
    FASHION FLIX
  • 11:30
    FASHION FLIX
  • 12:00
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Рождени дни" - 2031 и 2032 еп.
  • 11:35
    "Джигити" - 8 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 201 и 202 еп.
  • 12:50
    "Медицински сестри" - 42 еп.
Пълна програма
  • 10:40
    "Авторевю"
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:40
    Рыболовы
  • 11:00
    Охотничьи собаки
  • 11:30
    По следам Хемингуэя
  • 12:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 08:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2
  • 11:00
    "Малки жени" - семеен филм с уч. на Сюзан Сарандън, Уинона Райдър, Кирстен Дънст, Саманта Матис, Клеър Дейнс, Гейбриъл Бърн, Крисчън Бейл, Трини Алварадо, Ерик Столц и др., /п/
  • 13:20
    "Социалната мрежа" - драма с уч. на Джеси Айзенбърг, Руни Мара, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Макс Мингея, Джъстин Тимбърлейк и др., /п/
  • 16:00
    "Трите Хикса 2: Следващо ниво" - екшън с уч. на Айс Кюб, Уилям Дефо, Самюел Джаксън, Скот Спийдман и др., /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Sci-Fi Science: Parallel Universe
  • 11:08
    Sci-Fi Science: Super Suits
  • 11:30
    Deadliest Catch: Sea Of Misery
  • 12:15
    Treehouse Masters: Spirit House Retreat
Пълна програма
  • 10:45
    LABOUR OF LOVE
  • 11:00
    WEATHER FORECAST
  • 11:05
    THIS DAY in history
  • 11:15
    ENGLISH 911
Пълна програма
  • 10:30
    Трапезата на Сиба
  • 11:00
    Гражданка в ранчото
  • 11:30
    Гражданка в ранчото
  • 12:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 10:50
    Kъщата на Шумникови
  • 11:15
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:30
    Плуване: Световно първенство (серии), пряко
  • 13:15
    Фехтовка: Световно първенство
  • 14:15
    Конен спорт: "Ролекс Гран слем" Аахен
  • 15:15
    Куриози
Пълна програма
  • 09:55
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
  • 12:10
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 14:10
    "Търсенето на Дори", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Андрю Стантън, Ангъс МакЛейн, [0+]
  • 15:45
    "Дамилола, обичното ни момче", драма, Великобритания, 2016; реж. Юрос Лин, с Бабу Сийзий, Уунми Мосаку, Юуон Адедокун, Сами Камара, Джума Шарка, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:40
    Mickey's Monster Musical
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:25
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 10:50
    Kъщата на Шумникови
  • 11:15
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    30 Years Since...
Пълна програма
  • 10:20
    The Locator: Episode 17
  • 11:10
    Nightmare Next Door: House of Horror
  • 12:00
    Blood Relatives: Saints and Sinners
  • 12:50
    Blood Relatives: Flesh and Blood
Пълна програма
  • 10:40
    Top: Golfing Pros
  • 11:05
    The Truth About...: Golf
  • 11:35
    National Icons: Golfers Special
  • 12:00
    Ultimate Clash: Golf Old School vs Generation Y
Пълна програма
  • 10:35
    World Class Sports Fishing
  • 11:00
    Fly Rod Chronicles
  • 11:25
    Fly Rod Chronicles
  • 11:50
    Trout Unlimited On The Rise
Пълна програма
  • 10:00
    Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Първа част
  • 12:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Стратегии
  • 13:00
    На лов за автомобили: Размяна и хаос
  • 13:30
    На лов за автомобили: Кое е твоето кади?
Пълна програма
  • 10:00
    Да поговорим за звездите, еп. 3
  • 11:00
    Да поговорим за звездите, еп. 5
  • 12:00
    Технически постижения, еп. 5
  • 13:00
    Технически постижения, еп. 6
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 9
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, Унгария, 2017
  • 11:30
    Тоталкар; сезон 3, епизод 3, спорт, Унгария, 2017
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Царство; сезон 2, епизод 21, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 10:00
    Бандите във Великобритания: с Гари и Мартин Кемп: Ливърпул
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Ейприл Джоунс
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Дейл Криган
  • 13:00
    Разтърсващи престъпления: Ангъс Синклеър
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал "Не в последний раз" 16+
  • 10:55
    Сериал "Не в последний раз" 16+
  • 11:45
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
Пълна програма
  • 10:45
    "Княз Борис І - Покръстителят" - документален филм /повторение/
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Урок по патриотизъм в другата България" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 10:50
    See Dad Run
  • 11:15
    See Dad Run
  • 11:40
    Stand Up Express
  • 12:05
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 10:38
    Amateurs Francais (18+)
  • 11:04
    Intense Clitoral Quarrel (18+)
  • 11:29
    Bella's Big Booty (18+)
  • 11:51
    Trick Or Twat (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    Футбол: Барселона - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 10:45
    Световно първенство по гребане за младежи и девойки /финали/
  • 14:15
    Спортни новини
  • 14:25
    Извън играта
  • 15:00
    Световен рали шампионат: Обзор на първата половина от сезон 2017
Пълна програма
  • 09:50
    План 9 от Космоса
  • 11:10
    Войната в "Роял Палас"
  • 12:55
    БАНДАТА ОТ ШУГЪР КРИЙК - ТАЙНОТО СКРИВАЛИЩЕ
  • 14:15
    Невероятният Андре
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:00
    HOSPITAL FOR THE KING OF THE SKY, A
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - ARIZONA 2
  • 11:30
    GUIDES & GURUS - GUATEMALA
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - ROAD OF PERFUME, THE (VIETNAM)
Пълна програма
  • 09:00
    Jerome Le Banner Goodbye Tour
  • 11:25
    Ultimate First League
  • 11:40
    Ultimate Taekwondo
  • 12:00
    Journey Fight
Пълна програма
  • 10:45
    Най-добрите хора
  • 12:15
    Брат и сестра
  • 13:50
    Рисковете на любовта
  • 15:15
    Пипи Дългото Чорапче, част 1
Пълна програма
  • 10:30
    New Pollution
  • 11:00
    New Pollution
  • 11:30
    Thrillbillies
  • 12:00
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 10:10
    Зооспасители 24/7 (20)
  • 11:00
    Животински лудории (9)
  • 11:25
    Животински лудории (10)
  • 11:55
    Тайният живот на езерата (3)
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Планински кеклик
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.11
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Славия - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 2-и епизод, повторение
  • 15:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Бейтар Йерусалим, мач реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Атлетико /Минейро/ - Васко да Гама (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Hall of Fame Tennis Championships, Нюпорт (2017 ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Евертън - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: АФК Борнемут - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Ливърпул - Бърнли, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 10:20
    Намирачът: Епизод 17
  • 11:10
    Кошмарни съседи: Къща на ужаса
  • 12:00
    Кръвожадни роднини: Светци и грешници
  • 12:50
    Кръвожадни роднини: Плът и кръв
Пълна програма
  • 10:00
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване, (п)
  • 11:00
    "Код 11:13", информационно - новинарско шоу LIVE
  • 13:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 14:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 1 част
Пълна програма
  • 10:30
    Професионални PB продукти - Крайни монтажи 3. част
  • 11:00
    TopMixTV - По земята на арапаимите
  • 11:30
    Ватерлиния - Керкенезът
  • 12:00
    Представяме ви езерото Сючи
Пълна програма
  • 10:10
    "Безкраен биполяр", комедийна драма, САЩ, 2014; реж. Мая Форбс, с Марк Ръфало, Зоуи Салдана, Имоджин Володарски, Ашли Ауфдерхайд, Бет Диксън, [12+]
  • 11:40
    "Тини: Голямата промяна на Виолета", семеен - музикален, Испания, 2016; реж. Хуан Пабло Бускарини, с Мартина Стоесел, Хорхе Бланко, Адриан Салседо, Мерседес Ламбре, Диего Рамос, [12+]
  • 13:20
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 14:50
    "Обичам те, Бет Купър", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Крис Кълъмбъс, с Хейдън Панетиър, Пол Ръст, Джак Т. Карпентър, Лорън Лондън, Лорън Сторм, [12+]
Пълна програма
  • 10:25
    "Добре дошъл у дома", драма, САЩ, 2015; реж. Джеймс Хед, с Люк Пери, Камил Съливан, Ерика Сера, Кейдън Магнъсън, Уил Върчър-Гопулсинг, [12+]
  • 11:50
    "Vice: Гореща точка - Вътрешно разцепление", документален, САЩ, 2016; реж. Шейн Смит, [12+]
  • 13:05
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 5 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017; с Джон Оливър, [12+]
  • 13:40
    "Без ангажименти ІІІ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Кари Браунстайн, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    No Grey Skies Ep3
  • 11:00
    Fashion Focus
  • 11:30
    Model Yoga Season 3 Ep4
  • 12:00
    Design Genius Season 4 Ep3
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Хубаво село имаме (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Тъмраш (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: WTA Гщаад 2017
  • 11:00
    Trans World Sport
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург 2017
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург 2017
Пълна програма
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
  • 15:00
    Новини
  • 15:05
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
  • 17:00
    Новини
Пълна програма

Сериали

e-kids 10:50
Динозавърчета - анимационен сериал
Viasat Nature 10:50
Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
Fox Life 10:55
Мики - първи сезон, еп. 14
Viasat Explorer 11:00
Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 2
Хоби ТВ 11:00
АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 59 еп. /п/

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Каролина Возняцки - Сакия Викери (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - II полуфинал, повторение)
AXN Black 11:30
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Ring.BG 11:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Бенфика
BNT HD 11:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Кицбюл /Австрия/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 10:50
"Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
HBO HD 11:00
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
TVT 11:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
HBO 11:00
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
bTV Action 11:00
"Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}