ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Градчето "Сидер Коув" 2 тв филм /25 епизод/
  • 21:50
    В кадър Сделката за свободата/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 1, еп.20
  • 21:30
    "Веществени доказателства: Рим" - сериал, с.1, еп. 36
  • 22:30
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1, еп.1
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21:00
    "Хавай 5-0" (премиера) - сериен филм, сезон 7
  • 22:00
    Новините на NOVA
  • 22:30
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Пълна програма
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 20:40
    Великата - сериал, историческа драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
Пълна програма
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с ИвайлоЛаков и Николай Кръстев
  • 21:30
    Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
  • 22:00
    Коментари на деня
Пълна програма
  • 19:25
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 20:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Профилиране; сезон 7, епизод 8, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 22:00
    4исла; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 20:10
    Кучета 101: Грозни кучета
  • 21:05
    Зоополицаите на Хюстън: Идеалният ангел
  • 22:00
    Спешно отделение за животни: Епизод 1
  • 22:55
    Най-дивите острови на Индонезия: Царството на гигантите
Пълна програма
  • 20:10
    "Третото не ни е дадено" - сериен филм, Русия, 3 еп.
  • 21:00
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок /п/
  • 21:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 22:00
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева /п/
Пълна програма
  • 19:50
    "Полицейският участък в големия град" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Съдията" - игрлен филм, U, 2014
  • 23:55
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 20:10
    Прокълнатите крале сериен тв филм /7 епизод/ (12)
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Америка днес /п/
  • 22:40
    Музика от фамилията Владигерови концерт с участието на Константин Владигеров /пиано/, Александър Владигеров /тромпет/, Стоян Янкулов /ударни/, Димитър Карамфилов /бас/
Пълна програма
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Нощни птици /п/
  • 22:05
    Светът е 7 /п/
Пълна програма
  • 19:35
    Tom & Jerry Tales
  • 20:25
    Saving Christmas
  • 21:00
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 21:15
    The Tom & Jerry Show
Пълна програма
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп. 17
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Ледено бедствие" - екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Джонатан Уинфри, актьори - Виктор Уебстър, Дженифър Спенс, Майк Допъд и др.
  • 23:45
    "Стрелата" - сериал, с.2 еп.17
Пълна програма
  • 18:30
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - драма, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Харълд Цварт, актьори - Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Кевин Зегерс, Джемима Уест, Робърт Шийн, Кевин Дюранд, Кевин Дуранд, Ейдън Търнър, Джаред Хари
  • 21:00
    Премиера: "Обетована земя" - драма (САЩ, 2012), режисьор - Гюс ван Сант, атьори - Мат Деймън, Бенджамин Шийлър, Тери Кини, Хал Холбрук, Франсис Макдорманд, Джон Красински и др.
  • 23:15
    "Телекинеза" - драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор - Джейс Александър, актьори - Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейс
Пълна програма
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал, с.4
  • 22:30
    "Стъпка по стъппка" - комедиен сериал, с.4
Пълна програма
  • 20:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал, с.2
  • 22:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Малки Титани: В готовност
  • 20:25
    Време за приключения Elements
  • 21:35
    Парк шоу: Christmas In Space
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 19:30
    "Кампер", комедийна драма, Полша, 2016; реж. Лукаш Гжегоржек, с Пьотр Журавски, Марта Ниерадкевич, Шейли Хименес, Юстина Сувала, Яцек Брачиак, [12+]
  • 21:00
    "Моос", романтична комедия, Холандия, 2016; реж. Йоб Госхалк, с Йип Смит, Даниел Корнелисен, Мишел Ромейн, Линеке Рийксман, Фредерик Бром, [12+]
  • 22:35
    "Отнетият живот на Тимофей Берьозин ", драма, САЩ, 2006; реж. Скот Бърнс, с Пади Консидайн, Рада Мичъл, Оскар Айзък, Николай Лий Каас, Джейсън Флеминг, [15+]
Пълна програма
  • 19:40
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
  • 21:30
    "Дони Браско", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Майк Нюъл, с Ал Пачино, Джони Деп, Майкъл Мадсън, Бруно Кърби, Ан Хечи, [18+]
  • 23:35
    "Джон от Синсинати І, 6 еп. - Посещението му: Пети ден", драма, САЩ, 2007; реж. Том Вон, с Брус Грийнууд, Ребека Де Морни, Брайън Ван Холт, Остин Никълс, Ед О'Нийл, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Amanpour
  • 20:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 21:00
    World Right Now with Hala Gorani, The
  • 22:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" (премиера) - сериал, сезон 21
  • 21:00
    "Военни престъпления" (премиера) - сериал, сезон 10
  • 22:00
    "Катерачът" - приключенски екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Мики Рурк, Джон Литгоу, Джанин Търнър, Рекс Лин и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Сред корабните отломки: Каша в "Маркеза"
  • 21:00
    Спасители на Еверест: Треска на върха
  • 22:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Пътят на Паркър: Хипотермия
  • 23:00
    Фелпс срещу акулите
Пълна програма
  • 19:30
    Бъдещи военни сили: Извън правилата
  • 20:20
    Как са го направили?: Семеен автомобил/Титан/Писмо
  • 20:45
    Фабрика за храна: Оригиналното блокче гранола
  • 21:10
    Грандиозни строежи: Рок-енд-рол увеселителен парк
Пълна програма
  • 20:00
    11
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
  • 21:00
    Групата на Алекс
  • 21:30
    Soy Luna
Пълна програма
  • 20:00
    "Чудата наука"
  • 20:30
    "Чудата наука"
  • 21:00
    "Как се създава"
  • 22:00
    "Как се създава"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 21:00
    Ултраспорт - със Станимир Бакалов
  • 22:00
    Невидимите - 1 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Плуване: Световно първенство (финали), пряко
  • 20:25
    Новини
  • 20:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Норвегия - Дания, пряко
Пълна програма
  • 16:15
    Фехтовка: Световно първенство, пряко
  • 21:10
    Новини
  • 21:15
    Куриози
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Белгия - Холандия, пряко
Пълна програма
  • 20:00
    Страхотни изобретения, еп. 16
  • 20:25
    Каубои в студени води, еп. 8
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, еп. 8
  • 22:00
    Каубои в студени води, еп. 2
Пълна програма
  • 19:50
    Strongman Champions League
  • 20:45
    MTB Heroes
  • 21:10
    MTB Heroes
  • 21:40
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Стаи за милион долара
  • 20:30
    Стаи за милион долара
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 20:00
    Майк и Моли - трети сезон
  • 20:30
    Майк и Моли - трети сезон
  • 21:00
    Без пукната пара
  • 21:30
    Без пукната пара
Пълна програма
  • 20:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
  • 21:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон
  • 22:00
    Изстрели - първи сезон
  • 23:00
    От местопрестъплението - втори сезон
Пълна програма
  • 19:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 21:00
    "Игра на тронове VІІ, 2 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 22:00
    "Играчи ІІІ, 1 еп.", спортна комедия, САЩ, 2017; с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 22:30
    "Несигурни ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, [15+]
Пълна програма
  • 19:10
    Рим: империя без предел, еп. 1
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 7
  • 21:10
    Забранена история, еп. 3
  • 22:00
    Ловецът на оръжия, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Етиопски извит меч "шотел"
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Сладкият ми форд
  • 22:00
    Премиера Спецове в заложната къща: Нагоре и марш навън!
  • 22:30
    Спецове в заложната къща: Рали революция
Пълна програма
  • 19:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 20:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 5 еп.
  • 21:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 37 еп. /п/
  • 22:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 3 еп.
Пълна програма
  • 20:10
    "Джармис"
  • 20:35
    "ЯЯ и Зук"
  • 20:50
    "Канадски турнир по скейтборд 2006"
  • 21:00
    "Паленца"
Пълна програма
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
  • 22:00
    Патарински Live/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синтез
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:10
    "Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
  • 21:15
    "F / X" - екшън / трилър с Браян Браун, Браян Денехи, Даян Венора, Клиф де Янг.
  • 23:00
    "Хап и Ленърд 2.2" - сериал / драма
  • 23:50
    "Бяла омая" - драма / криминален с Грег Олман, Сам Елиът.
Пълна програма
  • 20:05
    FORMULA E STREET RACERS
  • 20:30
    EUROPEAN LE MANS SERIES
Пълна програма
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    MTV's Hottest Summer Superstar
Пълна програма
  • 19:40
    2017 Festival Fever!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Monday Mosh
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:10
    Диви същества с Доминик Монахан, еп. 1
  • 21:00
    В Амазония с Брус Пари, еп. 2
  • 22:00
    "Операция "Сибирски тигър", еп. 1
  • 22:50
    Супер-ветеринар, еп. 15
Пълна програма
  • 20:00
    Изследовател 2, еп. 17
  • 21:00
    Морски вълци, еп. 10
  • 22:00
    Изследовател 2, еп. 18
  • 23:00
    Евакуация Земя, еп. 4
Пълна програма
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: 270-килограмова златна рибка
  • 20:37
    Смъртоносните зверове на Австралия: Кошмарите на Севера
  • 21:26
    Екстремни животински бебета: Шантави семейства
  • 22:15
    Свирепи котки
Пълна програма
  • 20:00
    Класика от Висшата Лига - АФК Уимбълдън - Нюкасъл Юнайтед (1995-96), повторение
  • 20:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:00
    Дартс: Световен Мачплей 2017, трети ден, директно
Пълна програма
  • 19:50
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера "Червените планини" - сериен филм
  • 23:15
    Филм "Кураж"
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 20:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 22:10
    Репортаж
  • 23:55
    Документация
Пълна програма
  • 20:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 21:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "500 въпроса" - куиз шоу без жокери и алтернативни отговори
  • 23:15
    "Екстра" - журнал
Пълна програма
  • 20:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 21:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "МакГайвър" - екшън сериал
  • 23:15
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Зад фасадата" - предаване за столицата / на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:30
    "Концертъ-т " - концерт на Николета Хайтова, Христо Йоцов, и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 19:45
    Woozle Goozle
  • 20:15
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
  • 20:45
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 21:15
    Cold Justice - Verdeckte Spuren
Пълна програма
  • 20:10
    Дванайста нощ - комедия, Испания, режисьор Мигел Бардем, с Хоакин Климент, Елса Патаки, Луна Макгил, Ектор Алтерио и др.
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    Сянката на Елена - ТВ сериал - 61 епизод
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Джони Деп - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 21
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 22
  • 21:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 6
  • 22:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Виктория напуска училище
Пълна програма
  • 20:00
    ПРЕМИЕРА - Спомен за моите деца
  • 20:30
    Стоян зографът
  • 21:30
    Човекът и чайките
  • 22:00
    Водопадите
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Купувачи на лодки
  • 21:00
    Екстремни RV каравани
  • 22:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Купувачи на лодки
  • 21:00
    Екстремни RV каравани
  • 22:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 19:30
    Пробуждане, САЩ, с Робърт ДеНиро и Робин Уилямс, 1990
  • 21:30
    Шофьор на такси, САЩ, Криминален/драма, с Робърт ДеНиро, 1976
  • 23:25
    Холивудленд, САЩ, криминален/драма, с Бен Афлек, 2006
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Необикновените пътешествия на Земята" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 20:30
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 21:00
    Кулинарен фестивал с Джейми - кулинарно предаване
  • 21:30
    Кулинарен фестивал с Джейми - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    Кулинарно състезание
Пълна програма
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 21:00
    "Пътят на Халима"- драма, Босна и Херцеговина/Хърватия/Словения/,режисьор Арсен Антон Остоич, в ролите: Алма Прица, Олга Пакалович, Мийо Юришич, Изудин Байрович и др.
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица
Пълна програма
  • 20:00
    Куантико - втори сезон
  • 21:00
    "АПБ" - първи сезон
  • 22:00
    Слийпи Холоу - четвърти сезон
  • 22:55
    Хавай 5-0 - първи сезон
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 20:00
    FTV FRESH
  • 20:30
    FTV TOP 20
  • 21:00
    MASTERPIECES
  • 21:30
    MASTERPIECES
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Мръсни гадни негодници" - 11 еп.
  • 20:20
    "Океански патрул" - 11 и 12 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 161 и 162 еп.
  • 22:00
    "Непознат в дома ми" - 6 еп.
Пълна програма
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Бизнес темите
  • 21:00
    Вечерни Новини
Пълна програма
  • 19:55
    Рыболовы
  • 20:25
    Подводная охота
  • 20:55
    Рыболов-эксперт
  • 21:20
    Охота с луком
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 (нов сезон)
  • 21:00
    "ВЕЛИКИЯТ ПОНЕДЕЛНИК" - Зрителят избира между пет филма на facebook.com/kinonova
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 (нов сезон), /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Futurescape with James Woods: Cheating Time
  • 20:30
    Mega Builders: Hard Rock Theme Park
  • 21:15
    Deadliest Catch: Lockout
  • 22:00
    Uncovering Aliens: Black Ops Conspiracy
Пълна програма
  • 20:00
    Режи, Джуниър!
  • 21:00
    Невъзможен ресторант
  • 22:00
    Подставени клиенти
  • 22:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Every Witch Way
Пълна програма
  • 18:30
    Плуване: Световно първенство (финали), пряко
  • 20:25
    Новини
  • 20:30
    Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Норвегия - Дания, пряко
Пълна програма
  • 19:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 21:00
    "Игра на тронове VІІ, 2 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 22:00
    "Играчи ІІІ, 1 еп.", спортна комедия, САЩ, 2017; с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 22:30
    "Несигурни ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, [15+]
Пълна програма
  • 20:05
    Sofia The First
  • 20:35
    Jake and the Never Land Pirates
  • 21:05
    The Lion Guard
  • 21:35
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Every Witch Way
Пълна програма
  • 18:00
    Monday Memories
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 19:30
    Nowhere to Hide: Family Funk
  • 20:20
    The Locator: Episode 21
  • 20:45
    The Locator: Episode 22
  • 21:10
    Hate in America: Lone Wolves
Пълна програма
  • 20:10
    Top: Pro Sneakers
  • 20:40
    The Burning Issue: Golf
  • 21:05
    Star Rated: Entertaining Golfers
  • 21:30
    Top: Golfing Pros
Пълна програма
  • 20:10
    Bill Dance Outdoors
  • 20:35
    Bill Dance Outdoors
  • 21:00
    Randy Jones Strike Zone
  • 21:25
    Randy Jones Strike Zone
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Етиопски извит меч "шотел"
  • 21:00
    Премиера Американски антиквари: Сладкият ми форд
  • 22:00
    Премиера Спецове в заложната къща: Нагоре и марш навън!
  • 22:30
    Спецове в заложната къща: Рали революция
Пълна програма
  • 20:00
    Морски вълци, еп. 10
  • 21:00
    Изследовател 2, еп. 18
  • 22:00
    Евакуация Земя, еп. 4
  • 23:00
    Без закони, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 1, еп.20
  • 21:30
    "Веществени доказателства: Рим" - сериал, с.1, еп. 36
  • 22:30
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1, еп.1
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:05
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 20:35
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 21:05
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 2, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 22:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 3, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:40
    Царство; сезон 2, епизод 22, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 20:35
    Възприятия; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 21:35
    Морски детективи; сезон 10, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 22:35
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:00
    Бандите във Великобритания: Глазгоу
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Робърт Фаркхорсън
  • 22:00
    Премиера Ловецът на убийци: Нощни ужаси
  • 23:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Хейтър
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 20:00
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Сливен" - Пазарджик 2014 /1 част
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    "20 г. "Подуене блус бенд" /1 част
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 05:30
    Смехопанорама Евгения Петросян
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 19:51
    Trick Or Twat (18+)
  • 20:17
    One Soggy Afternoon (18+)
  • 20:40
    Brooklyn Lee Nymphomaniac (18+)
  • 21:00
    Olive Skinned Beauty (18+)
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Барселона - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 21:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 23:00
    Ветроходство: М32 SERIES - Пърт, Австралия - обзор
Пълна програма
  • 19:30
    Световна лига по волейбол: Бразилия - Франция, финал
  • 21:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 22:00
    Червената кралица сериен филм /8 епизод/
  • 22:50
    Супер сериите предаване за фитнес
Пълна програма
  • 20:10
    Агрокоментар
  • 20:15
    Агротема
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 20:00
    DISCOVERING THE WORLD - NEW CALEDONIA - THE RED AND THE BLUE
  • 21:00
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? SUSTAINABLE HOUSING
  • 21:30
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? EQUIPMENT
  • 22:00
    MAKE ME A LOG BOAT!
Пълна програма
  • 16:45
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 20:00
    New Pollution
  • 20:30
    New Pollution
  • 21:00
    Ellismania
  • 21:30
    Ellismania
Пълна програма
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (3)
  • 20:45
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
  • 21:50
    Подемът на цивилизацията (3)
  • 22:45
    Как климатът определя облика на историята (2)
Пълна програма
  • 20:00
    Легендите оживяват - с. Широка лъка, еп.11
  • 20:30
    Слънчева палитра
  • 21:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 21:30
    Рай на края на земята
Пълна програма
  • 19:55
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 20:15
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:30
    Футбол: Дунав - Берое, мач от Първа професионална лига, директно
  • 22:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Атлетико /Минейро/ - Васко да Гама (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 21:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Удар от въздуха. Бомбардировки 1914 - 1918 г." - 21 еп., документален филм
  • 22:00
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Финал на Азиатската купа на Висшата лига 2017, повторение
  • 22:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 19:30
    Не можеш да се скриеш: Трима лекари, една съпруга
  • 20:20
    Намирачът: Епизод 21
  • 20:45
    Намирачът: Епизод 22
  • 21:10
    Омраза в Америка: SPLC отвътре
Пълна програма
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич LIVE
  • 20:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински LIVE
Пълна програма
  • 20:00
    "Аватар", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, [12+]
  • 22:45
    "Безкраен биполяр", комедийна драма, САЩ, 2014; реж. Мая Форбс, с Марк Ръфало, Зоуи Салдана, Имоджин Володарски, Ашли Ауфдерхайд, Бет Диксън, [12+]
Пълна програма
  • 20:10
    "Рей Донован І, 11 еп. - Скапаният Бъки Дент", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Даниъл Минахан, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 21:05
    "Рей Донован І, 12 еп. - Близнаци", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Майкъл Аптид, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 22:00
    "Игра на тронове VІІ, 2 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 23:00
    "Играчи ІІІ, 1 еп.", спортна комедия, САЩ, 2017; с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    One to Watch
  • 20:30
    Model Yoga Season 3 Ep4
  • 21:00
    Invitation Only
  • 21:30
    From The Runway - Fashion Week
Пълна програма
  • 20:00
    Руй планина (образователен филм за планински туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    По Кайзеровия път (образователен филм за планински туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург 2017
  • 20:25
    Новини
  • 20:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 21:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма
  • 17:05
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 20:30
    Колоездене: "На колела"
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:30
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
Bulgaria ON AIR 20:30
Едно френско село - исторически сериал
e-kids 20:30
Покемон - анимационен сериал
RTL 20:40
"Добри времена, лоши времена" - сериал
AXN White 20:45
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 21:00
Жилет световен спорт
Diema Sport 2 20:30
Студио "Волейбол", директно
Mtel Sport 2 20:30
Хокей на лед: "Удар със стик"
BNT HD 21:00
Формула Е: Болид срещу гепард документален филм

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 20:10
Мускетарите, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
AXN Black 20:10
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 12, екшън, приключенски, САЩ, 1999
HBO 20:10
"Отвъд І, 9 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Стивън Аделсън, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
HBO3 20:10
"Бизнес преговори ІІ, 8 еп.", комедия, Бразилия, 2014; реж. Мишел Тихомироф, Жулия Жордео, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Габриел Годой, [15+]
HBO HD 20:10
"Отвъд І, 9 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Стивън Аделсън, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}