ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум с Добрина Чешмеджиева дискусионно предаване
  • 22:10
    Градчето "Сидер Коув" 2 тв филм /26, последен епизод/
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 1, еп.21
  • 21:30
    "Веществени доказателства: Рим" - сериал, с.1, еп. 37
  • 22:30
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1, еп.2
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21:00
    "Хавай 5-0" (премиера) - сериен филм, сезон 7
  • 22:00
    Новините на NOVA
  • 22:30
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Пълна програма
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 20:40
    Распутин - сериал, историческа драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Одисей - исторически сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
  • 21:30
    Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
  • 22:00
    Коментари на деня
Пълна програма
  • 20:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2010
  • 21:50
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2010
  • 22:40
    Профилиране; сезон 7, епизод 8, криминален, трилър, Франция, 2016
Пълна програма
  • 20:10
    Кучета 101: Кученца
  • 21:05
    Спасители на кучета: Епизод 10
  • 22:00
    Пазителите на животните: Проследяване
  • 22:55
    Най-дивите острови на Индонезия: Острови на мусоните
Пълна програма
  • 20:10
    "Третото не ни е дадено" - сериен филм, Русия, 4 еп.
  • 21:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок /п/
  • 21:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 22:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    "Клара за всичко" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "По божа воля" - сериал
  • 22:00
    "От приятелство" - сериал
Пълна програма
  • 20:05
    Прокълнатите крале сериен тв филм /8 епизод/ (12)
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    На опера с БНТ 2: "Вечното плаване" - "Летящият холандец" от Рихард Вагнер /БНТ 2 Пловдив/
  • 22:15
    Духове в старите къщи на София документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум
  • 22:10
    Концерт на Симфоничния оркестър на БНР Варненско лято 2012 г.
Пълна програма
  • 20:10
    My Knight and Me
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
  • 21:00
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 21:15
    The Tom & Jerry Show
Пълна програма
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп. 18
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Лошият лейтенант: Пристанище на служба - Ню Орлиънс" - драма, криминален (САЩ, 2009), режисьор - Вернер Херцог, актьори - Никълъс Кейдж, Вал Килмър, Ева Мендес, Вонди Къртис-Хол, Фейруза Болк, Дженифър Кулидж и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Щатски шерифи" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1998), режисьор - Стюърт Беър, актьори - Томи Лий Джоунс, Робърт Дауни-младши, Уесли Снайпс и др.
  • 21:00
    "Обирът на девицата" - комедия, криминален (САЩ, 2009), режисьор - Питъл Хеуит, актьори - Брекин Мейър, Морган Фрийман, Кристофър Уокън, Уилям Х. Мейси, Уин Еверет, София Гиделман, Бейтс Уайлдър, Марси Гай Хердън и др.
  • 22:45
    "Играта на Ендър" - екшън, фантастика (САЩ, 2013), режисьор - Гавин Худ, Актьори - Абигейл Бреслин, Харисън Форд, Бен Кингсли, Ейса Бътърфилд, Хейли Стейнфелд , Вайола Дейвис и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал, с.4
  • 22:30
    "Стъпка по стъппка" - комедиен сериал, с.4
Пълна програма
  • 20:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал, с.2
  • 22:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Малки Титани: В готовност
  • 20:25
    Време за приключения Elements
  • 21:35
    Парк шоу
  • 21:45
    Парк шоу
Пълна програма
  • 19:25
    "Лятото на Сангайле", романтична драма, Литва, 2015; реж. Аланте Каваите, с Юлия Степонайтите, Айсте Диржюте, Юрате Содите, Мартин Будрайтис Лауринас Юргелис, [12+]
  • 21:00
    "Деветият живот на Луи Дракс", трилър - мистерия, Канада, 2015; реж. Александър Аджа, с Джейми Дорнан, Сара Гадън, Ейдън Лонгоуърт, Аарън Пол, Оливър Плат, [15+]
  • 22:50
    "Централа Берлин I, 6 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Джузепе Капотонди, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
  • 23:45
    "Саламена фиеста", приключенска комедия, САЩ, 2016; реж. Конрад Върнън, Грег Тиернън, с Едуард Нортън, Майкъл Сера, Салма Хайек, [18+]
Пълна програма
  • 19:40
    "Местни новини", романтична драма, САЩ, 2001; реж. Ласе Халстрьом, с Кевин Спейси, Джулиан Мур, Джуди Денч, Кейт Бланшет, ийт Постлетуейт, [15+]
  • 21:30
    "Хора и птици", комедийна драма, Франция, 2014; реж. Паскал Феран, с Джош Чарлс, Анаис Демусте, Рошди Зем, Камелия Жордана, Джефри Кантор, [12+]
  • 23:35
    "Планините се движат", драма, Китай, 2015; реж. Дзанг Дзиа, с Тао Дзао, Йи Жанг, Джин Донг Лианг, Зиджиан Донг, Силвия Чанг, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Amanpour
  • 20:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 21:00
    World Right Now with Hala Gorani, The
  • 22:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" (премиера) - сериал, сезон 21
  • 21:00
    "Военни престъпления" (премиера) - сериал, сезон 10
  • 22:00
    "Срещу мрака" - екшън с уч. на Стивън Сегал, Джена Харисън, Таной Рийд, Дани Мидуинтър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Тазмания
  • 21:00
    Легенда за златото на крокодилите: Епизод 6
  • 22:00
    Домашен алкохол: Ирландски късмет
  • 23:00
    Акули срещу крокодили: Sharks Vs. Crocs
Пълна програма
  • 19:30
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 3
  • 20:20
    Как са го направили?: Ядрена подводница/ Тестова кукла/ Плод и зеленчук
  • 20:45
    Фабрика за храна: Епизод 17
  • 21:10
    Грандиозни строежи: Гигантски мост
Пълна програма
  • 20:00
    11
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
  • 21:00
    Групата на Алекс
  • 21:30
    Soy Luna
Пълна програма
  • 20:10
    "Въпроси от науката"
  • 20:40
    "За играчките"
  • 20:50
    "За играчките"
  • 21:00
    "Грозна красота"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    SOS ТВ - с Емил Янев
  • 22:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Плуване: Световно първенство (финали), пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Швеция - Италия, пряко
Пълна програма
  • 16:00
    Фехтовка: Световно първенство, пряко
  • 20:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Белгия - Холандия
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Русия - Германия, пряко
Пълна програма
  • 20:00
    Страхотни изобретения, еп. 17
  • 20:25
    Каубои в студени води, еп. 1
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, еп. 1
  • 22:00
    Мащабни продажби, еп. 7
Пълна програма
  • 19:50
    Strongman Champions League
  • 20:45
    MTB Heroes
  • 21:10
    Selfmade
  • 21:40
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Живот на остров
  • 20:30
    Живот на остров
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 20:00
    Майк и Моли - трети сезон
  • 20:30
    Майк и Моли - трети сезон
  • 21:00
    Без пукната пара
  • 21:30
    Без пукната пара
Пълна програма
  • 20:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
  • 21:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон
  • 22:00
    Д-р Розууд - втори сезон
  • 23:00
    От местопрестъплението - втори сезон
Пълна програма
  • 20:00
    "Игра на тронове VІІ, 2 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 21:00
    "Бялата принцеса I, 5 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Алекс Калимниос, с Джоди Комър, Джейкъб Колинс-Леви, Мишел Феърли, Еси Дейвис, Винсент Реган, [15+]
  • 22:00
    "Възкресение", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Кевин Рейнолдс, с Джоузеф Файнс, Том Фелтън, Питър Фърт, Клиф Къртис, Мария Бото, [15+]
  • 23:50
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
Пълна програма
  • 19:10
    Рим: империя без предел, еп. 2
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 8
  • 21:10
    Забранена история, еп. 4
  • 22:00
    Историята на жените през 17 век - блудници, домакини и героини, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Абордажната сабя
  • 21:00
    Американски антиквари: Братята екип
  • 22:00
    Премиера Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Втора част
Пълна програма
  • 20:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 86 еп.
  • 20:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 40 еп.
  • 21:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 20:10
    "Джармис"
  • 20:35
    "ЯЯ и Зук"
  • 20:50
    "Канадски турнир по скейтборд 2006"
  • 21:00
    "Паленца"
Пълна програма
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 21:30
    НОВИНИ
  • 22:00
    Патарински Live/п/
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:45
    "Както трябва" - комедия/драма с Джесси Бердсолл, Хелена Бонъм Картър, Питър Кук, Джейн Хорокс.
  • 21:25
    "Любов неуловима" - романтичен с Ан Арчър, Том Беринджър.
  • 23:00
    "Фарго 2.3"
  • 23:50
    "Хап и Ленърд 2.2" - сериал / драма
Пълна програма
  • 20:05
    BRITISH RALLY CHAMPIONSHIP
  • 20:55
    AUTO MUNDIAL
  • 21:20
    EUROPEAN LE MANS SERIES HIGHLIGHTS
  • 23:00
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
Пълна програма
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    MTV's Hottest Summer Superstar
Пълна програма
  • 19:40
    2017 Festival Fever!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Alternative Rocks
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:00
    Гиганти от ледниковия период, еп. 2
  • 21:00
    Дяволски остров, еп. 1
  • 21:25
    Дяволски остров, еп. 2
  • 22:00
    Спасяването на Сърга, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Опасен живот, еп. 8
  • 21:00
    Прекрасният нов свят, еп. 1
  • 22:00
    Пробив, еп. 6
  • 23:00
    Човекът и дивата природа, еп. 5
Пълна програма
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Челюсти в реката
  • 20:37
    Смъртоносните зверове на Австралия: Ужасите на Австралийската пустош
  • 21:26
    Малък гигант
  • 22:15
    Невероятните гълтачи
Пълна програма
  • 18:35
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Шефилд Уенздей, първи полуфинален мач от плейофите на Чемпиъншип, повторение
  • 20:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:00
    Дартс: Световен Мачплей 2017, четвърти ден, директно
Пълна програма
  • 19:50
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера "Червените планини" - сериен филм
  • 23:10
    Филм "Кураж"
Пълна програма
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 23:05
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 21:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 23:15
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 21:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Последното ченге" - криминален сериал
  • 23:15
    "Дело 2017" - репортерите се борят за Вас
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Край Босфора.." - с водещ Любомир Желев
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    "Директно за културата" с водещ Любомир Захариев /повторение/
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 19:15
    Die Tom und Jerry Show
  • 20:15
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
  • 20:45
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 21:15
    Pippi Langstrumpfs neueste Streiche
Пълна програма
  • 20:00
    Земя на чужденци - драма, трилър, Австралия, 2015, режисьор Ким Фарант, с Никол Кидман, Джоузеф Файнс, Хюго Уайвинг и др.
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    Сянката на Елена - ТВ сериал - 62 епизод
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Джулия Робъртс- документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 23
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 24
  • 21:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 1
  • 22:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Целунах момиче
Пълна програма
  • 20:00
    ПРЕМИЕРА - Пътеки между слънцето и тъмнината
  • 20:30
    Дупница - Порта към светове
  • 21:00
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 21:30
    Древните постройки в Хонджоу
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Купувачи на лодки
  • 21:00
    Екстремни RV каравани
  • 22:00
    Алкохолно пътешествие
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Купувачи на лодки
  • 21:00
    Екстремни RV каравани
  • 22:00
    Алкохолно пътешествие
Пълна програма
  • 19:45
    Американски пай 2, САЩ, комедия, 2001
  • 21:30
    Последната целувка, САЩ, комедия/драма/романтичен, с Кейси Афлек, 2006
  • 23:25
    Мумията, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, с Брендън Фрейзър, 1999
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Необикновените пътешествия на Земята" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 20:30
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 21:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон
  • 21:30
    Пекарната на Рудолф - пети сезон
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Хит или боклук" - доку-поредица
  • 23:15
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж
Пълна програма
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 21:00
    "Троен агент" - трилър /Франция, Италия, Испания, Гърция, Русия/, режисьор: Ерик Ромер; участват: Катерина Дидаскалу, Серж Ренко, Сирил Клер, Григорий Мануков, Аманда Лангле
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица
Пълна програма
  • 20:00
    Куантико - втори сезон
  • 21:00
    "АПБ" - първи сезон
  • 22:00
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон
  • 22:55
    Хавай 5-0 - първи сезон
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 20:00
    MASTERPIECES
  • 20:30
    MASTERPIECES
  • 21:00
    FTV FRESH
  • 21:30
    FTV TOP 20
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Мръсни гадни негодници" - 12 еп.
  • 20:20
    "Океански патрул" - 13 и 14 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 163 и 164 еп.
  • 22:00
    "Непознат в дома ми" - 7 еп.
Пълна програма
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Бизнес темите
  • 21:00
    Вечерни Новини
Пълна програма
  • 19:55
    На охотничьей тропе
  • 20:20
    Секреты "трудных" водоемов
  • 20:50
    Дело вкуса
  • 21:05
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 (нов сезон)
  • 21:00
    "Интернешънъл" - криминален екшън с уч. на с уч. на Клайв Оуен, Наоми Уотс, Армин Мюлер-Стал, Улрих Томсен, Патрик Балади и др.
  • 23:20
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 (нов сезон), /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Gold Rush: Virgin Ground
  • 20:30
    Mega Builders: Giant Floating Bridge
  • 21:15
    Deadliest Catch: A Slap In The Face Or A Kick In The Butt
  • 22:00
    Gold Rush: Twist of Fate
Пълна програма
  • 20:00
    Режи, Джуниър!
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    В двубой с храната
Пълна програма
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Every Witch Way
Пълна програма
  • 18:30
    Плуване: Световно първенство (финали), пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 21:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Швеция - Италия, пряко
Пълна програма
  • 20:00
    "Игра на тронове VІІ, 2 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 21:00
    "Бялата принцеса I, 5 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Алекс Калимниос, с Джоди Комър, Джейкъб Колинс-Леви, Мишел Феърли, Еси Дейвис, Винсент Реган, [15+]
  • 22:00
    "Възкресение", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Кевин Рейнолдс, с Джоузеф Файнс, Том Фелтън, Питър Фърт, Клиф Къртис, Мария Бото, [15+]
  • 23:50
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
Пълна програма
  • 20:05
    Sofia The First
  • 20:35
    Jake and the Never Land Pirates
  • 21:05
    The Lion Guard
  • 21:35
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 20:00
    Kъщата на Шумникови
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Every Witch Way
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 19:30
    I'd Kill for You: Perfect Strangers
  • 20:20
    The Locator: Episode 23
  • 20:45
    The Locator: Episode 24
  • 21:10
    I'd Kill for You: Perfect Strangers
Пълна програма
  • 20:10
    Top: NBA Fashionistas
  • 20:40
    Top: Africans in EPL
  • 21:06
    Up Close With: Emmanuel Adebayor
  • 21:30
    In the Name of Good: Aaron Mokoena
Пълна програма
  • 20:10
    Bucks of Tecomate
  • 20:35
    Bucks of Tecomate
  • 21:00
    Randy Jones Strike Zone
  • 21:25
    Randy Jones Strike Zone
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Абордажната сабя
  • 21:00
    Американски антиквари: Братята екип
  • 22:00
    Премиера Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Втора част
Пълна програма
  • 20:00
    Прекрасният нов свят, еп. 1
  • 21:00
    Пробив, еп. 6
  • 22:00
    Човекът и дивата природа, еп. 5
  • 23:00
    Без закони, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 1, еп.21
  • 21:30
    "Веществени доказателства: Рим" - сериал, с.1, еп. 37
  • 22:30
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1, еп.2
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:10
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 20:40
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 21:10
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 3, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 22:05
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:40
    Царство; сезон 3, епизод 1, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 20:35
    Възприятия; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 21:35
    Морски детективи; сезон 10, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 22:35
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:00
    Бандите във Великобритания: Ливърпул
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Рейчъл Бетс
  • 22:00
    Не съм го извършил аз: Роналд Котън
  • 23:00
    Разследващият тела
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 20:00
    "Фолклорна дъга": Ансамбъл "Бояна" - Костандово /1 част
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    "20 г. "Подуене блус бенд" /3 част
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 19:49
    Dani Daniels Gets A Creampie (18+)
  • 20:14
    Second Helping Of Ass (18+)
  • 20:40
    Hungry Horny Housewife (18+)
  • 21:03
    Banging Into The Mainstream (18+)
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Реал /М/ - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 21:30
    "Екстремни серии по ветроходство" - 3 еп., спортно-обзорно предаване
  • 22:00
    Футбол: Фламенго - Коритиба (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 18:50
    Световна лига по волейбол: Бразилия - САЩ, полуфинална среща
  • 21:15
    Цената на мечтата документален филм за надпреварата по триатлон "Лъвско сърце"
  • 21:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 22:00
    Хлор игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Джей Алаймо, в ролите: Винсънт Донофрио, Кира Седжуик, Флора Крос и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 20:00
    PRINCESS GAUCHA
  • 21:00
    FLAVOURS OF SCOTLAND 5 THE EAST COAST
  • 21:30
    FLAVOURS OF SCOTLAND 6 SPEYSIDE & CENTRAL SCOTLAND
  • 22:00
    CULTURAL FLAVOURS - KOREA
Пълна програма
  • 10:45
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 20:00
    New Pollution
  • 20:30
    New Pollution
  • 21:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
  • 20:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 21:40
    Военновременна ферма (5)
  • 22:40
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
Пълна програма
  • 20:00
    Легендите оживяват, с. Ощава, еп.13
  • 20:30
    Иван, талантът и децата
  • 21:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 21:30
    Община Сандански - Вдъхновение от слънцето
Пълна програма
  • 20:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 2-и епизод
  • 20:30
    Футбол: Локомотив Пловдив - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 22:30
    Футбол: ЦСКА - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Флуминенсе - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 21:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Пионерите. Епични полети 1919 - 1939 г." - 22 еп., документален филм
  • 22:00
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Мидълзбро - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 21:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 23:00
    Футбол: Манчестър Сити - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 19:30
    Убивам заради теб: Абсолютно непознати
  • 20:20
    Намирачът: Епизод 23
  • 20:45
    Намирачът: Епизод 24
  • 21:10
    Убивам заради теб: Абсолютно непознати
Пълна програма
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич LIVE
  • 20:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес
Пълна програма
  • 20:00
    "Чудеса от Рая", семейна драма, САЩ, 2016; реж. Патриша Ригън, с Дженифър Гарнър, Кайли Роджърс, Мартин Хендерсън, Джон Каръл Линч, Куин Латифа, [12+]
  • 21:50
    "През цялата нощ", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Патрик Брайс, с Джейсън Шварцман, Тейлър Шилинг, Адам Скот, Жюдит Годреш, Р. Дж Хърмис, [18+]
  • 23:15
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 4 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017; с Джон Оливър, [12+]
  • 23:50
    "Грейвс I, 7 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Йън Б. МакДоналд, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
Пълна програма
  • 20:10
    "Рей Донован ІІ, 1 еп. - Аз съм капитан", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Тъкър Гейтс, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 21:05
    "Рей Донован ІІ, 2 еп. - Убер Рей", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Майкъл Апъндал, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 22:00
    "Аферата І, 3 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 22:50
    "Аферата І, 4 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Invitation Only
  • 20:30
    Womenswear Weekend
  • 21:00
    Photographers
  • 21:30
    What's Haute
Пълна програма
  • 20:00
    Един град с много имена и една тъжна история (образователен филм за морски туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Хубаво село имаме (образователен филм за селски туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург 2017
  • 20:30
    Новини
  • 20:35
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 21:05
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 19:00
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Голф: "Светът на голфа"
  • 22:05
    Футбол: Китайска суперлига
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:30
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
Bulgaria ON AIR 20:30
Едно френско село - исторически сериал
e-kids 20:30
Покемон - анимационен сериал
RTL 20:40
"Добри времена, лоши времена" - сериал
AXN White 20:45
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 21:00
Жилет световен спорт
Diema Sport 2 20:30
Студио "Волейбол", директно
Mtel Sport 2 20:30
Хокей на лед: "Удар със стик"
BNT HD 21:00
Формула Е: Болид срещу гепард документален филм

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 20:25
Бурята Биографичен, Исторически Холандия, Белгия 2009
Telekabel 20:25
Испанска афера-комедия,Испания, 2014, Режисьор: Емилио Мартинез Ласаро, В ролите: Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи
AXN White 20:45
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014
Cinemax 21:00
"Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
AXN 21:00
Морски детективи; сезон 10, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}