ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    История.bg Безследно изчезналият… Йосиф Хербст/п/
  • 11:35
    Под морските вълни 11- серийна документална поредица на журналистката Цветелина Атанасова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 10
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
  • 12:30
    Истинският Шерлок Холмс - филм
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:25
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 11:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 12:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 12:50
    4исла; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 10:05
    В аквариума: Нови аквариуми за празниците
  • 11:00
    Кучета 101: Грозни кучета
  • 11:55
    Зоополицаите на Филаделфия: Спасяването на конете
  • 12:50
    Спешно отделение за животни: Епизод 1
Пълна програма
  • 10:40
    АТАКА в действие
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Демократизирането" на света" - Конго - документален филм
  • 11:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Дуел на двойки" - шоу с Йорг Пилава
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 10:25
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 10:55
    Инуяша сериен анимационен филм, Япония /15 епизод/
  • 11:20
    Бояджана документален филм /БНТ2 Пловдив/
  • 12:00
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 10:30
    Съдби човешки: Меценат за таланти /90 години от рождението на Минко Балкански/
  • 11:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 София/п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Плюс това /п/
Пълна програма
  • 10:20
    Baby Looney Tunes
  • 11:00
    Scooby-Doo: Pirates Ahoy
  • 12:25
    What's New Scooby-Doo?
  • 14:25
    Jungle Beat
Пълна програма
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 13
  • 11:00
    "Готъм" - сериал, еп. 17
  • 12:00
    "Черният рицар: Възраждане" - екшън, драма, криминален, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Крисчън Бейл, Гари Олдман, Том Харди, Джоузеф Гордън-Левит, Ан Хатауей, Марион Котияр,  Морган Фрийман,  Бен Менделсон, Даниел Сунджата,  Май
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.9
Пълна програма
  • 09:15
    Премиера: "Подменена самоличност" - криминален, фентъзи мистерия (Канада, 2015), режисьор - Пенелъпи Буйтенуис, актьори - Касандра Скербо, Кийгън Конър Трейси, Чад Рок, Адам ДиМарко и др.
  • 11:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.4, еп. 3,4
  • 13:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.16
  • 14:15
    "Обетована земя" - драма (САЩ, 2012), режисьор - Гюс ван Сант, атьори - Мат Деймън, Бенджамин Шийлър, Тери Кини, Хал Холбрук, Франсис Макдорманд, Джон Красински и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Любов от разстояние" - романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор - Нанет Бърстийн, актьори - Дрю Баримор, Джъстин Лонг, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Кристина Апългейт, Рон Ливингстън,  Джун Даян Рафаел,  Кели Гарнър и др.
  • 12:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 14:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 11:30
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.190, 191
Пълна програма
  • 10:15
    Парк шоу
  • 12:15
    CARTOON TOON TOON: Скуби Ду: Мистерия ООД
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Шаолински хроники
  • 13:45
    Време за приключения Elements
Пълна програма
  • 09:55
    "Кампер", комедийна драма, Полша, 2016; реж. Лукаш Гжегоржек, с Пьотр Журавски, Марта Ниерадкевич, Шейли Хименес, Юстина Сувала, Яцек Брачиак, [12+]
  • 11:25
    "Отнетият живот на Тимофей Берьозин ", драма, САЩ, 2006; реж. Скот Бърнс, с Пади Консидайн, Рада Мичъл, Оскар Айзък, Николай Лий Каас, Джейсън Флеминг, [15+]
  • 13:05
    "Моос", романтична комедия, Холандия, 2016; реж. Йоб Госхалк, с Йип Смит, Даниел Корнелисен, Мишел Ромейн, Линеке Рийксман, Фредерик Бром, [12+]
  • 14:40
    "Огнена любов", комедия, Италия, 2015; реж. Алберто Кавиля, с Давиде Джордано, Анна Феруцо, Бианка Наппи, Омеро Антонути, Виничо Марчиони, [12+]
Пълна програма
  • 09:40
    "Държавата срещу Фриц Бауер", биографична драма, Германия, 2015; реж. Ларс Крауме, с Бургарт Клауснер, Роналд Зеерфелд, Зебастиан Бломберг, Йорг Шютауф, Лилит Щангенберг, [12+]
  • 11:25
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
  • 13:15
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 14:55
    "Воля", драма, САЩ, 2001; реж. Майк Никълс, с Ема Томпсън, Кристофър Лойд, Илийн Аткинс, Одра МакДоналд, Джонатан М. Удуърд, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 11:00
    Amanpour
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 10:30
    "Чия е тази сватба?" - риалити, сезон 9, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Лъжовно сърце" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 10:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 2, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21, /п/
  • 13:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 10:00
    С влак през Аляска: Ледено нападение
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Линкълн континентал
  • 12:00
    Треска за злато: Продължавай да се бориш
  • 13:00
    Треска за злато: Играта свърши
Пълна програма
  • 10:38
    Бъдещи военни сили: Извън правилата
  • 11:26
    Създай прототип: Край на задръстванията
  • 12:14
    Ловци на митове: Само с едното тиксо
  • 13:02
    Как са го направили?: Семеен автомобил/Титан/Писмо
Пълна програма
  • 10:30
    Bunk'd S2
  • 11:00
    11
  • 11:30
    Тринайстата година
  • 13:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 10:45
    "Всичко за децата"
  • 11:15
    "Всичко за децата"
  • 11:45
    "Имало едно време"
  • 12:15
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Наследницата - 13 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:30
    Плуване: Световно първенство (серии), пряко
  • 13:15
    Конен спорт: "Ролекс Гран слем" Аахен
  • 14:15
    Футбол, Европейско първенство (жени): Белгия - Холандия
  • 15:30
    Колоездене: Обиколка на Валон (трети етап)
Пълна програма
  • 09:30
    Футбол, Европейско първенство (жени): Белгия - Холандия
  • 11:00
    Футбол, Европейско първенство (жени): Норвегия - Дания
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Валон (трети етап)
  • 13:30
    Плуване: Световно първенство (финали)
Пълна програма
  • 10:10
    Дивото зове, еп. 6
  • 10:55
    Големият див север, еп. 5
  • 11:40
    Риболовни войни, еп. 9
  • 12:05
    Риболовни войни, еп. 10
Пълна програма
  • 10:40
    Now Boarding
  • 11:05
    Now Boarding
  • 11:35
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 12:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 12:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 10:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Бивши - четвърти сезон
  • 11:00
    Бивши - четвърти сезон
  • 11:30
    Семеен пъзел - втори сезон
  • 11:55
    Семеен пъзел - втори сезон
Пълна програма
  • 10:40
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон
  • 11:10
    Елементарно, Уотсън - първи сезон
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
  • 13:00
    От местопрестъплението - втори сезон
Пълна програма
  • 10:20
    "Малкият принц (2015)", анимация - фентъзи, Франция, 2015; реж. Марк Осбърн, [0+]
  • 12:05
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 14:00
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
  • 16:00
    "Мостът на шпионите", драма - трилър, САЩ, 2015; реж. Стивън Спилбърг, с Том Ханкс, Марк Райланс, Ейми Райън, Алън Алда, Скот Шепърд, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Тайните на великите британски замъци, еп. 2
  • 10:50
    Забранена история, еп. 4
  • 11:40
    География на убийствата, еп. 3
  • 12:30
    Големите надежди, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 11:00
    Американски антиквари: Сладкият ми форд
  • 12:00
    Надпревара за находки - Тексас: Дяволския насип
  • 12:30
    Надпревара за находки - Тексас: Треперете пред ниския дебелак
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 12:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 10:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:00
    "Време за игра"
  • 11:05
    "Меси отива в Окидо"
  • 11:30
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 09:00
    "Беновска пита"/п/
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    ТОП ШОП
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:05
    "F / X" - екшън / трилър с Браян Браун, Браян Денехи, Даян Венора, Клиф де Янг.
  • 11:50
    "Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
  • 13:55
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
  • 16:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.8 - Мел Гибсън" - поредица
Пълна програма
  • 10:05
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 10:55
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 11:45
    FIA EUROPEAN TRUCK RACING CHAMPIONSHIP
  • 12:10
    FIM WORLD SIDECAR CROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 10:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV's Hottest Summer Superstar
  • 14:00
    This Week's MTV Top 20
  • 15:35
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
Пълна програма
  • 10:30
    Чудесата на кучетата, еп. 3
  • 11:20
    Кучето с коефициент на интелигентност 102, еп. 1
  • 12:10
    Замръзнала планета, еп. 2
  • 13:05
    В Амазония с Брус Пари, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 3
  • 11:00
    Да поговорим за звездите, еп. 6
  • 12:00
    Да поговорим за звездите, еп. 8
  • 13:00
    Технически постижения, еп. 1
Пълна програма
  • 10:16
    На куката: Риболов на чудовища: Челюсти в реката
  • 11:05
    Екстремни животински бебета: Шантави семейства
  • 11:53
    Най-големите съперници: котки срещу кучета
  • 12:42
    Животни-убийци: Опасност в делтата
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лион - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Фулъм - Рединг, първи полуфинален мач от плейофите на Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Монако - Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:25
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова
Пълна програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    "Това е България" - документална поредица
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:35
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:00
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 12:55
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:30
    International Champions Cup: Реал М - Манчестър Юн
  • 12:30
    International Champions Cup: Интер - Милан
  • 14:30
    ПРЯКО: International Champions Cup: Челси - Байерн М
  • 16:30
    УЕФА Шампионска Лига: Бенфика - Борусия Д
Пълна програма
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:35
    Вести-Москва
  • 11:00
    Вести
  • 12:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 15:20
    "Бялата гвардия"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
  • 12:00
    "Пълен Албац"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" /повторение/
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футболна екстра
Пълна програма
  • 10:45
    Sally Bollywood
  • 11:05
    Sally Bollywood
  • 11:35
    Dragons - Die Wachter von Berk
  • 12:00
    Dragons - Die Wachter von Berk
Пълна програма
  • 10:30
    Плаването на техния живот - риалити - първи сезон - 2 епизод
  • 11:05
    Сянката на Елена - ТВ сериал - 61 епизод
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 10:30
    Кралят на тортите: Изгубена кауза и Мери на власт
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 13
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 14
  • 12:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 6
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Ателие живот
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:05
    Огън на свети Елмо, САЩ, драма/романтичен, 1985
  • 10:50
    Моето момиче 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1994
  • 12:25
    Изоставени, САЩ, трилър, с Никълъс Кейдж и Леа Томпсън, 2014
  • 14:15
    Завист, САЩ, комедия, с Бен Стилър, Джак Блек, 2004
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Кухня без граници - четвърти сезон
  • 10:55
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 11:20
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване
  • 11:45
    "Лятната ваканция на Матилда Рамзи" - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериал/п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Исус ме обича" - комедия, САЩ; режисьор: Флориан Давид Фиц, в ролите: Джесика Шварц, Флориан Давид Фиц и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    Куантико - втори сезон
  • 11:40
    "АПБ" - първи сезон
  • 12:35
    Слийпи Холоу - четвърти сезон
  • 13:30
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон
Пълна програма
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:30
    FASHION FLIX
  • 11:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 11:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 12:00
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Рождени дни" - 2033 и 2034 еп.
  • 11:35
    "Джигити" - 9 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 203 и 204 еп.
  • 12:50
    "Медицински сестри" - 43 еп.
Пълна програма
  • 10:30
    новини
  • 10:50
    Спорт
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Топшоп
Пълна програма
  • 10:25
    Секреты "трудных" водоемов
  • 10:55
    Охота с луком
  • 11:25
    Популярная охота
  • 11:40
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 08:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2
  • 10:50
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5, /п/
  • 11:50
    "Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др., /п/
  • 14:00
    "Тайните служби на Дядо Коледа" - анимационен филм, /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Sci-Fi Science: Invisibility
  • 11:08
    Sci-Fi Science: How to Build a Flying Saucer
  • 11:30
    Deadliest Catch: Lockout
  • 12:15
    Treehouse Masters: Sky High Spa
Пълна програма
  • 10:45
    LABOUR OF LOVE
  • 11:00
    WEATHER FORECAST
  • 11:05
    THIS DAY in history
  • 11:15
    THE LANGUAGE OF BUSINESS
Пълна програма
  • 10:30
    Трапезата на Сиба
  • 11:00
    Гражданка в ранчото
  • 11:30
    Гражданка в ранчото
  • 12:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Kъщата на Шумникови
  • 11:15
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:30
    Плуване: Световно първенство (серии), пряко
  • 13:15
    Конен спорт: "Ролекс Гран слем" Аахен
  • 14:15
    Футбол, Европейско първенство (жени): Белгия - Холандия
  • 15:30
    Колоездене: Обиколка на Валон (трети етап)
Пълна програма
  • 10:20
    "Малкият принц (2015)", анимация - фентъзи, Франция, 2015; реж. Марк Осбърн, [0+]
  • 12:05
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 14:00
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
  • 16:00
    "Мостът на шпионите", драма - трилър, САЩ, 2015; реж. Стивън Спилбърг, с Том Ханкс, Марк Райланс, Ейми Райън, Алън Алда, Скот Шепърд, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:40
    Sofia the First: Once Upon a...
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:25
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Kъщата на Шумникови
  • 11:15
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    25 Years Since...
Пълна програма
  • 10:20
    The Locator: Episode 30
  • 11:10
    Blood Relatives: Four Women and a Funeral
  • 12:00
    Nowhere to Hide: Hunting Evil
  • 12:50
    Nowhere to Hide: Stars, Stripes, and Broken Hearts
Пълна програма
  • 10:40
    In the Name of Good: Aaron Mokoena
  • 11:06
    Up Close With: Demba Ba
  • 11:36
    Up Close With: Peter Odemwingie
  • 12:00
    Up Close With: Asamoah Gyan
Пълна програма
  • 10:35
    Bucks of Tecomate
  • 11:00
    Eastman's Hunting TV
  • 11:25
    Eastman's Hunting TV
  • 11:50
    Eastman's Hunting TV
Пълна програма
  • 10:00
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 11:00
    Американски антиквари: Сладкият ми форд
  • 12:00
    Надпревара за находки - Тексас: Дяволския насип
  • 12:30
    Надпревара за находки - Тексас: Треперете пред ниския дебелак
Пълна програма
  • 10:00
    Да поговорим за звездите, еп. 6
  • 11:00
    Да поговорим за звездите, еп. 8
  • 12:00
    Технически постижения, еп. 1
  • 13:00
    Технически постижения, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 10
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 3, епизод 3, спорт, Унгария, 2017
  • 11:30
    Тоталкар; сезон 3, епизод 4, спорт, Унгария, 2017
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Царство; сезон 2, епизод 22, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 13, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 10:00
    Разтърсващи престъпления: Убийствата в Мур
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Сюзи Ламплю
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Ейприл Джоунс
  • 13:00
    Разтърсващи престъпления: Дейл Криган
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "Любовь под надзором" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 10:45
    "Новото робство" - документален филм /повторение/ /1 част
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Храмове на българската памет - Устра" - документален филм /повторение/
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": "Жажда за огън" - концерт-спектакъл на ДЮТА"Зорница" /3 част
Пълна програма
  • 10:25
    Instant Mom
  • 10:50
    Wendell & Vinnie
  • 11:15
    Wendell & Vinnie
  • 11:40
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 10:40
    Black Dicks & Small White Chicks (18+)
  • 11:03
    Miss Anal 2016 (18+)
  • 11:25
    Perfect Day With My Girl (18+)
  • 11:49
    Dani Daniels Gets A Creampie (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Реал /М/ - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
  • 14:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 18:30
    "Рицари и изменници: Стогодишната война" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 08:50
    Световна лига по волейбол: Бразилия - САЩ, полуфинална среща
  • 11:05
    Световно първенство по гребане за младежи и девойки /полуфинали/
  • 12:05
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Чехия
  • 12:55
    Световен шампионат по мотокрос, МХ1, Гран при на Чехия
Пълна програма
  • 09:05
    Венеция/Венеция
  • 10:50
    Наградата
  • 12:30
    Красив хоризонт
  • 14:00
    Бандата над закона
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    HUMANIMA - BLUE BEHEMOTHS IN THE SEA OF CORTES
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - PERU
  • 11:30
    GUIDES & GURUS - WALES
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - TRANSLAPLAND
Пълна програма
  • 10:45
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 10:20
    Деликатност
  • 12:10
    Пиколо, саксо и компания
  • 13:30
    Феликс
  • 15:05
    Кунфуистка
Пълна програма
  • 10:30
    New Pollution
  • 11:00
    New Pollution
  • 11:30
    Thrillbillies
  • 12:00
    Ellismania
Пълна програма
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
  • 11:00
    Надежда за дива природа (13)
  • 11:55
    Бебета в зоопарка (1)
  • 12:20
    Бебета в зоопарка (2)
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.12
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Димитровград - Осъществената мечта
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 2-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Пирин - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Левски - Хайдук Сплит, мач реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 11:00
    "Екстремно ветроходство" - 2 еп., спортно-обзорно предаване
  • 11:30
    "Екстремно ветроходство" - 3 еп., спортно-обзорно предаване
  • 12:00
    Футбол: Флуминенсе - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 12:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 13:25
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 15:00
    Футбол: Мач за трето място на Азиатската купа на Висшата лига 2017, повторение
Пълна програма
  • 10:20
    Намирачът: Епизод 30
  • 11:10
    Кръвожадни роднини: Четири жени и едно погребение
  • 12:00
    Не можеш да се скриеш: В преследване на злото
  • 12:50
    Не можеш да се скриеш: Звезди, райета и разбити сърца
Пълна програма
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11:13", информационно - новинарско шоу LIVE
  • 13:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 14:30
    Стажанта броди (п)
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди Там! - В кухнята
  • 11:00
    Рибен рай - Томаш Пуц и Габор Шипош - Идеи от FermentX за летния риболов
  • 11:30
    Улови и пусни - Сектор Б
  • 12:00
    the_fishing_tv_show - Улов на щуки
Пълна програма
  • 10:20
    "Денят на мама", комедия, САЩ, 2016; реж. Гари Маршал, с Дженифър Анистън, Кейт Хъдсън, Джулия Робъртс, Джейсън Съдейкис, Брит Робъртсън, [12+]
  • 12:20
    "Алвин и Чипоносковците: Голямото чипоключение", комедия, САЩ, 2015; реж. Уолт Бекър, с Джейсън Лий, Тони Хейл, Кимбърли Уилямс-Пейсли, Джош Грийн, Бела Торн, [0+]
  • 13:50
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 15:25
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    "Х-мен Началото: Върколак", екшън - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Гавин Худ, с Хю Джакман, Лив Шрайбър, Дани Хюстън, Уил Ай Ем, Лин Колинс, [12+]
  • 11:45
    "Клика I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андреа Харкин, с Луис Брийли, Синов Карлсен, Ейслинг Франсиози, Емун Елиът, Рейчърд Хърд-Ууд, Харис Дикинсън, [15+]
  • 12:35
    "Купон преди Коледа", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Ливайн, с Джоузеф Гордън-Левит, Сет Роугън, Антъни Маки, Лизи Каплан, Джилиан Бел, [15+]
  • 14:15
    "Goosebumps: Страховити истории", хорър - комедия, САЩ, 2015; реж. Роб Летърман, с Джак Блек, Дилън Минет, Одея Ръш, Райън Лий, Ейми Райън, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Video Fashion News
  • 11:00
    Fashion Focus
  • 11:30
    Womenswear Weekend
  • 12:00
    No Grey Skies Ep3
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Очи към небето. НАО "Рожен" (образователен филм за еко туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург 2017
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург 2017
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 17:00
    Новини
Пълна програма

Сериали

e-kids 10:50
Динозавърчета - анимационен сериал
Viasat Nature 10:50
Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
Fox Life 10:55
Мики - първи сезон, еп. 14
Viasat Explorer 11:00
Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 2
Хоби ТВ 11:00
АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 59 еп. /п/

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Каролина Возняцки - Сакия Викери (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - II полуфинал, повторение)
AXN Black 11:30
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Ring.BG 11:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Бенфика
BNT HD 11:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Кицбюл /Австрия/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 10:50
"Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
HBO HD 11:00
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
TVT 11:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
HBO 11:00
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
bTV Action 11:00
"Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}