ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:30
    Значка на честта игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Агустин, в ролите: Мена Сувари, Джеси Брадфорд, Локлин Мънро и др.(12)
Пълна програма
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 22:10
    Време за кино класика: Пианистката - драма, Франция/Австрия/Германия, 2001 г.; режисьор: Михаел Ханеке; в ролите: Изабел Юпер, Ани Жирардо, Беноа Мажимел
Пълна програма
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 23:40
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 23:50
    Диви и истински: Неочаквано препятствие
Пълна програма
  • 23:30
    "Българска душа" - фолклорно предаване /п/
Пълна програма
  • 23:00
    "Местопрестъплението: Използване" - тв филм, ФРГ, 2015
Пълна програма
  • 23:40
    Шифт
  • 23:55
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 23:30
    Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
Пълна програма
  • 23:41
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др.
Пълна програма
  • 23:00
    "Съветникът" - трилър, драма, криминален (САЩ, Великобритания, 2013) , режисьор - Ридли Скот, актьори - Майкъл Фасбендер, Брад Пит, Камерън Диас, Хавиер Бардем, Пенелопе Крус и др.
Пълна програма
  • 23:30
    Премиера: "Офисът" - сериал, с.9
Пълна програма
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 23:50
    Кунг фу пилета
Пълна програма
  • 22:30
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
Пълна програма
  • 22:55
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
Пълна програма
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Хатфийлд и МакКой" - исторически с уч. на Кевин Костнър, Бил Пакстън, Том Беринджър, Пауърс Бут, Джена Малоун, Андрю Хауърд, Линдзи Пулсифър, Ноел Фишер и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Опасно за живота: Домашно производство
Пълна програма
  • 23:40
    Ловци на митове: Специален А-екип
Пълна програма
  • 23:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 23:30
    "В търсене на щастие"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 22:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" Чайковски
Пълна програма
  • 23:30
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
Пълна програма
  • 23:30
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 23:30
    Tna: Greatest Matches
Пълна програма
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:30
    Живот на остров
Пълна програма
  • 22:55
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон
  • 23:55
    Анатомията на Грей - единадесети сезон
Пълна програма
  • 22:00
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон
  • 23:55
    Лас Вегас - пети сезон
Пълна програма
  • 23:40
    "Всички търсят Кет 2", крими - екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Стокуел, със Скот Меклович, Алфонсо Макули, Уинтър Ав Золи, Ванеса Бранч, Леонардо Нам, [18+]
Пълна програма
  • 23:35
    Денят, когато..., сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Нова ексклузивна поредица: TBC
Пълна програма
  • 23:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 23:45
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 23:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 22:25
    "Преследване" - екшън с Джеймс Раян, Андре Джейкъбс.
Пълна програма
  • 23:50
    V DE V ENDURANCE SERIES GT
Пълна програма
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 23:00
    Living For The Weekend!
Пълна програма
  • 23:40
    Мадагаскар, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 23:00
    Геният, еп. 5
Пълна програма
  • 23:03
    На куката: Риболов на чудовища: Челюсти в джунглата
  • 23:52
    Екстремни животински бебета: Смелчаци
Пълна програма
  • 23:45
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Евертън (1999-00), повторение
Пълна програма
  • 23:20
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 23:15
    "Батман в началото" - екшън / фентъзи филм, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:15
    "Dance Dance Dance" - танцово шоу
Пълна програма
  • 23:15
    "Абсолютният слух"
  • 23:55
    Игрален филм
Пълна програма
  • 23:30
    "Арт-навигатор"
Пълна програма
  • 23:15
    "Парадът на Були" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето. /повторение/
Пълна програма
  • 22:00
    Крикет: специално издание
Пълна програма
  • 23:15
    Upps! Die Pannenshow
Пълна програма
  • 23:00
    Призраци в лудницата: Експериментална болница "Уейвърли"
Пълна програма
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 23:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 23:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 23:30
    Код "Меркурий", САЩ, екшън/драма/трилър, с Брус Уилис, 1998
Пълна програма
  • 23:00
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 23:50
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 23:10
    "Лекарите от Чикаго" - сериал
Пълна програма
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица
Пълна програма
  • 23:50
    Престъпления от класа - втори сезон
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 15 и 16 еп.
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 23:30
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 23:30
    Kidnap and Rescue: Proof of Life
Пълна програма
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 23:50
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 22:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" Чайковски
Пълна програма
  • 23:40
    "Всички търсят Кет 2", крими - екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Стокуел, със Скот Меклович, Алфонсо Макули, Уинтър Ав Золи, Ванеса Бранч, Леонардо Нам, [18+]
Пълна програма
  • 23:45
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 23:50
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 23:40
    Who Killed Angie Dodge: Keith Morrison Investigates: Part 1
Пълна програма
  • 23:50
    Top: Champions in Tuxedos
Пълна програма
  • 23:30
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 23:55
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Нова ексклузивна поредица: TBC
Пълна програма
  • 23:00
    Кокаинови войни, еп. 1
Пълна програма
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:00
    От здрач до зори; сезон 1, епизод 9, ужаси, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 23:20
    Профилиране; сезон 6, епизод 10, криминален, трилър, Франция, 2015
Пълна програма
  • 23:00
    50 начина да убиеш своя любим: Епизод 3
Пълна програма
  • 22:30
    Худ.фильм "Окно в Париж" 12+
Пълна програма
  • 23:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 23:45
    Big Tits In History: Part 3 (18+)
Пълна програма
  • 23:30
    "Екстремни серии по ветроходство" - 6 еп., спортно-обзорно предаване
Пълна програма
  • 22:00
    Госпожица Юлия игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Лив Улман, в ролите: Джесика Частейн, Колин Фарел, Саманта Мортън и др.
Пълна програма
  • 23:35
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 23:00
    ROMANTIC CITIES - SEVILLE
Пълна програма
  • 23:00
    Cage Ring Championships 2
Пълна програма
  • 22:55
    Сватбеният уикенд
Пълна програма
  • 23:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 23:20
    Инквизиция (1)
Пълна програма
  • 23:30
    На възрастта на императорският дворец
Пълна програма
  • 23:00
    Професионална борба: "Разбиване", 35-и епизод
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Сантос - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 23:50
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 23:40
    Кой уби Анджи Додж?: Първа част
Пълна програма
  • 23:00
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу, (п)
Пълна програма
  • 23:30
    Цветето на Тиса
Пълна програма
  • 23:35
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
Пълна програма
  • 23:30
    "Тенекиена звезда I, 1 еп.", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Роуън Джофи, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Кевин Ханчард, Абигейл Лори, Кристофър Хейърдал, [15+]
Пълна програма
  • 23:45
    Beyond the Runway
Пълна програма
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 23:15
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма

Сериали

AXN 23:50
Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
Viasat Nature 23:50
Дивото Борнео, сезон 1, еп. 2
Fox Life 23:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 23:55
Кралицата на Юга - първи сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 23:50
Студио "Баскетбол"

Всички предавания

Филми

MGM 23:50
"Кофи" - екшън филм / криминален с Пам Гриър, Букър Брадшоу, Роберт Докуй, Уилям Елиът.
VOX 23:55
"Зеленият фенер" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}