ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Специализирано предаване за хора с увреден слух
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.113
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 27
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Безценна перла - семеен сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:15
    Откуп; сезон 1, епизод 5, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 16:05
    Морски детективи; сезон 10, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:55
    Царство; сезон 1, епизод 19, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 17:40
    4исла; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Неочаквано препятствие
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Пиратско скривалище високо в небето
  • 17:25
    Спасяване на диви животни: Епизод 2
  • 18:20
    Как живеят ветеринарите: Малко куче, голям проблем
Пълна програма
  • 15:40
    Народна музика
  • 16:00
    Новина
  • 16:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard SRB
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:35
    Световно наследство Манастирът в Алкобаса
  • 16:00
    България днес информационен блок /п/
  • 17:30
    Братовчеди тв сериен филм /11 епизод/
  • 18:25
    Туризмът №1: Мистика, слънце и дружба между народите /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 15:45
    Малки истории /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 15:46
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 16:05
    Inspector Gadget
  • 16:15
    Inspector Gadget
  • 16:30
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.1
  • 16:00
    "Извън играта" - сериал, с.7, еп.9
  • 17:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 18
  • 18:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 12
Пълна програма
  • 14:45
    "Перфектна майка" - драма, мистерия, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Ричард Габай, актьори - Хелън Слейтър, Меган Мартин, Патрик Фабиан, Саманта Бейли и др.
  • 16:30
    "Феноменалният Бърт Уондърстоун" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Дон Скардино, актьори - Стив Карел, Стив Бушеми, Алън Аркин, Джим Кери, Оливия Уайлд, Джеймс Гандолфини, Джей Мор и др.
  • 18:45
    "Перфектният ритъм" - комедия, музикален (САЩ, 2012), режисьор-  Джейсън Мур, актьори - Ана Кендрик, Скайлър Астин, Бен Плат, Британи Сноу, Анна Камп, Ребел Уилсън, Алексис Нап и др.
  • 21:00
    "Път с предимство" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Тод Филипс, актьори - Зак Галифанакис, Робърт Дауни-мл., Мишел Монаган, Джейми Фокс, Мат Грифитс, Джеймс Мартин Кели, Йосиф Харолд, Джулиет Луис и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Аламинут" - комедийно предаване
  • 18:00
    Премиера: "Клуб "Веселие" - сериал, с.6
  • 19:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Топмодели" - рилалити поредица
  • 18:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:10
    Бен 10
  • 16:20
    Бен 10
  • 16:30
    Бен 10
Пълна програма
  • 15:15
    "Малкия Фос и Големия Халси", драма, САЩ, 1970; реж. Сидни Фурие, с Робърт Редфорд, Майкъл Дж. Полард, Лорън Хътън, Ноа Бири, Люсил Бенсън, [12+]
  • 16:55
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 18:35
    "Боен кон", военна драма, САЩ, 2011; реж. Стивън Спилбърг, с Джеръми Ървайн, Питър Мълан, Емили Уотсън, Нилс Ареструп, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 21:00
    "Дневникът на един убиец", драма, САЩ, 1995; реж. Фарад Ман, с Джеймс Уудс, Робърт Шон Леонард, Елън Грийн, Кара Буоно, Стив Форест, [18+]
Пълна програма
  • 14:50
    "Късче мъгла", шпионски трилър, Великобритания, 2015; реж. Майкъл Ленъкс, със Стивън Граам, Конлет Хил, Лара Пулвър, Ашър Али, Стюарт Греъм, [12+]
  • 16:20
    "Корабът (2016)", драма, САЩ, 2016; реж. Хулио Кинтана, с Мартин Шийн, Лукас Кинтана, Жаклин Дюпре, Арис Мехиас, Хайрам Делгадо, [12+]
  • 17:55
    "Продавачът", драма, Франция, 2016; реж. Силван Деклю, с Жилбер Мелки, Пю Мармай, Паскал Елсо, Клементин Пойдат, Сара Жироду, [15+]
  • 19:25
    "Планините се движат", драма, Китай, 2015; реж. Дзанг Дзиа, с Тао Дзао, Йи Жанг, Джин Донг Лианг, Зиджиан Донг, Силвия Чанг, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    International Desk
  • 17:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 14:50
    "В.И.П." - сериал, сезон 3
  • 15:50
    "Мумията" - екшън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Джон Хана, Кевин О'Конър, Арнолд Вослу, Джонатан Хайд, Патриша Веласкес, Одет Фер и др./п/
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 15:00
    Ед Стафърд - захвърлен в пустошта: Намибия
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 13
  • 17:00
    Съкровища в склада: Епизод 4
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 4
Пълна програма
  • 15:26
    Фабрика за храна: САЩ: Сертификат "Органично"
  • 15:50
    Фабрика за храна: САЩ: Среднощен загар
  • 16:14
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 17:02
    НАСА: Неразгадани архиви: Отмъщението на светулките
Пълна програма
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Групата на Алекс
  • 16:30
    Групата на Алекс
  • 17:00
    11
Пълна програма
  • 15:45
    "Спортна лаборатория"
  • 16:00
    "Спортна лаборатория
  • 16:15
    "Въпросите на Мили"
  • 16:25
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 74 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 13:30
    Тенис на маса: Европейско първенство, пряко
  • 20:00
    Колоездене: "Гран При Валон"
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Тенис, US Open: Обзор
Пълна програма
  • 15:30
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
  • 16:30
    Колоездене: Национални първенства - Обзор
  • 17:30
    Колоездене: "Гран При Валон"
  • 19:00
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
Пълна програма
  • 15:20
    Опасни пътища, сезон 1, еп. 2
  • 16:20
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 11
  • 16:45
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 8
  • 17:40
    Призраци от автоморгата, сезон 4, еп. 9
Пълна програма
  • 15:15
    Extreme Sports Channel 2013
  • 16:10
    Elements 1
  • 17:05
    Winter X Games - Aspen
  • 18:00
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
Пълна програма
  • 15:30
    Ловци на острови
  • 16:00
    Експресни ремонти
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 15:10
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон
  • 16:05
    Анатомията на Грей - единадесети сезон
  • 17:05
    Отчаяни съпруги - трети сезон
  • 18:00
    Отчаяни съпруги - трети сезон
Пълна програма
  • 15:00
    Комисар Монталбано - сериал
  • 17:15
    Лас Вегас - пети сезон
  • 18:10
    Убийства в Рая - пети сезон
  • 19:15
    Честни измамници - четвърти сезон
Пълна програма
  • 15:25
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 16:55
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 18:40
    "Филми и звезди ІХ, 37 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 19:10
    "Чудеса от Рая", семейна драма, САЩ, 2016; реж. Патриша Ригън, с Дженифър Гарнър, Кайли Роджърс, Мартин Хендерсън, Джон Каръл Линч, Куин Латифа, [12+]
Пълна програма
  • 15:25
    Забранена история, сезон 3, еп. 5
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 10
  • 16:45
    Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 6
  • 17:35
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 21
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Издание за шампиони
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: Маршрути за бягство
  • 17:00
    Американски антиквари: Непредсказуемият форд "Бронко"
  • 18:00
    На лов за автомобили: По-добре късно, отколкото никога
Пълна програма
  • 15:30
    Риболовен филм - Америка
  • 16:30
    КОНЕТЕ
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    С въдица в ръка - тв поредица, втори сезон, 88 еп. /п/
Пълна програма
  • 15:45
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 16:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 16:30
    "ЯЯ и Зук"
  • 16:35
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 15:45
    Време, календар, хороскоп
  • 16:00
    "Всеки следобед" с Криси"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:40
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.10 - Люк Бесон" - поредица
  • 16:10
    "Господин шемет" - комедия с Яху Сириъс, Хелън Далимор.
  • 17:40
    "Петзвезден затвор" - комедия с Джуди Ландерс, Бърт Янг, Карън Блек, Шърман Хемсли и др.
  • 19:15
    "Любовта на вампира" - комедия с Адам Ант, Кимбърли Фостър.
Пълна програма
  • 15:45
    STOP AND GO
  • 15:55
    FIM MOTOCROSS OF EUROPEAN NATIONS
  • 16:20
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 17:10
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    MTV Asks Ed Sheeran
  • 16:25
    Hot Spot: Ed Sheeran
  • 17:00
    MTV Asks Niall Horan
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:45
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 16:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 2
  • 17:05
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
  • 18:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 7
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 8
  • 17:00
    Да поговорим за звездите, еп. 2
  • 18:00
    Геният, еп. 4
Пълна програма
  • 15:04
    Екстремни животински бебета: Семейни войни
  • 15:51
    Екстремни животински бебета: Най-силните бебета
  • 16:37
    Екстремни животински бебета: Австралийски бойци
  • 17:24
    Екстремни животински бебета: Да оцелееш в Амазонка
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Дарби Каунти - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Монпелие - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Шефилд Уенздей - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 16:50
    "Чакай ме"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Лига Европа: Херта Берлин - Атлетик Б
  • 16:00
    Италия, Серия А: Лацио - Милан
  • 18:00
    Италия, Серия А:  Ювентус -Киево
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга 
Пълна програма
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 13:10
    Игрален филм
  • 16:15
    "Сам на себе си режисьор"
  • 16:55
    "Смехопанорама"
  • 17:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Китка - родопска музика
  • 16:00
    "Край Босфора" - предаване с водещ Л.Желев
  • 17:00
    "Последният римлянин" - Н.Хайтов
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:35
    Ritter hoch 3
  • 15:55
    King Julien
  • 16:25
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 16:55
    Dragons - Die Reiter von Berk
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Лори
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Сбогом на традициите
  • 17:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 9
  • 17:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 10
Пълна програма
  • 15:30
    Песента на Монголия
  • 16:00
    Виж България - Копривщица
  • 16:30
    Да спасим къмпинг Корал!
  • 17:00
    Палестина
Пълна програма
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 14:30
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, с Джулия Робъртс, Ричард Гиър, 1999
  • 16:25
    Краен квартал, САЩ, комедия/мистерия/трилър, 1989
  • 18:05
    Маями Вайс, САЩ, екшън/криминален/драма, с Колин Форел, Джейми Фокс, 2006
  • 20:15
    Непоносима жестокост, САЩ, комедия/романтичен, с Майкъл Дъглас, 2003
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:45
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон
  • 16:10
    Рокери лакомници: Пътешествие на Север - кулинарно предаване
  • 17:00
    Вечеря за приятели - кулинарно предаване
  • 17:50
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    Най-горещите суперзвезди - момчета: Топ 50
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:20
    Излъжи ме - първи сезон
  • 16:15
    Престъпления от класа - втори сезон
  • 17:10
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 18:05
    От местопрестъплението: Маями
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Ibiza Classics
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 15:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 16:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 16:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 17:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 15:30
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
  • 16:30
    Колоездене: Национални първенства - Обзор
  • 17:30
    Колоездене: "Гран При Валон"
  • 19:00
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
Пълна програма
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 15 и 16 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 239 и 240 еп.
  • 17:00
    "Богата булка, бедна булка" - 7 еп.
  • 17:50
    "Удивителни медицински истории" - 1 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    ч.- Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето
  • 16:15
    Телевизионен пазар
Пълна програма
  • 15:30
    Планета охотника
  • 16:00
    Охота с луком
  • 16:30
    Оружейные дома Европы
  • 16:55
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 15:45
    "Идеалната непозната" - трилър с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи, Ричард Портноу, Гари Дърдън, Флоренша Лозано и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 15:15
    David Baddiel on the Silk Road: Hidden Treasures
  • 16:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Sea Dragon
  • 16:45
    Deadliest Catch: Alien Abduction
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are Robots the Future of Human Evolution?
Пълна програма
  • 15:45
    KEEP FIT
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
  • 16:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 13:30
    Тенис на маса: Европейско първенство, пряко
  • 20:00
    Колоездене: "Гран При Валон"
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Тенис, US Open: Обзор
Пълна програма
  • 15:25
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 16:55
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 18:40
    "Филми и звезди ІХ, 37 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 19:10
    "Чудеса от Рая", семейна драма, САЩ, 2016; реж. Патриша Ригън, с Дженифър Гарнър, Кайли Роджърс, Мартин Хендерсън, Джон Каръл Линч, Куин Латифа, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    The Lion Guard
  • 16:00
    Sheriff Callie's Wild West
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 15:20
    Blood Relatives: No Bones About It
  • 16:10
    Murder Chose Me: Snake Eyes
  • 17:00
    Disappeared: Walk Into Darkness
  • 17:50
    Murder Chose Me: Friendly Fire
Пълна програма
  • 15:40
    Ultimate Clash: Ashley Cole vs Shaw
  • 16:05
    Top: Biggest Sanctions
  • 16:31
    Entourage: Anzhi Makhachkala
  • 17:00
    Special: Sport and Fashion
Пълна програма
  • 15:35
    Wardens
  • 16:00
    Midway USA's Gun Stories
  • 16:25
    Midway USA's Gun Stories
  • 16:50
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Издание за шампиони
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: Маршрути за бягство
  • 17:00
    Американски антиквари: Непредсказуемият форд "Бронко"
  • 18:00
    На лов за автомобили: По-добре късно, отколкото никога
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 8
  • 16:00
    Да поговорим за звездите, еп. 2
  • 17:00
    Геният, еп. 4
  • 18:00
    Технически постижения, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.113
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 27
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:15
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 1, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 16:15
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 17:15
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 18:15
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 11, спорт, риалити, 2013
Пълна програма
  • 15:15
    Царство; сезон 3, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 16:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 14, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 18:10
    Отмъщението; сезон 2, епизод 15, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:05
    Царство; сезон 3, епизод 4, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 15:00
    Неразрешени случаи: Нападателят в спалнята
  • 16:00
    Разтърсващи престъпления: Убийствата в Мур
  • 17:00
    Градски кошмари: Съвършеното убийство
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Гари Нюлав
Пълна програма
  • 15:10
    Особое мнение
  • 16:00
    Сериал "Ищу невесту без приданого" 16+
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 15:42
    "Хайтов и списание "Родопи" - документален филм
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "В памет на Хайтов", 3 част
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:46
    XXX-Men: Magneto Vs Psylocke (18+)
  • 16:08
    Ride The Bride (18+)
  • 16:30
    Stay Behind The Camera (18+)
  • 17:00
    What You See Is What You Get (18+)
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол: Атлетик /Б/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 16:30
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 19:30
    Футбол: Виляреал - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 14:05
    Футбол: Истанбул Башакшехир - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
  • 15:50
    Световен рали шампионат: Рали Германия - обзорна програма
  • 16:45
    Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /20 епизод/
  • 17:10
    Европейско първенство по баскетбол: полуфинална среща
Пълна програма
  • 14:45
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 16:20
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 18:00
    Каквото искаш
  • 20:05
    До Нова година
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:00
    ZOG AND THE FLOOD
  • 16:30
    FORCE OF THE AIR, THE - MIST IN FRAY JORGE
  • 17:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 18:00
    HOMES OF BRAZIL ? THE FAVELAS
Пълна програма
  • 15:00
    NEW Extreme IV
  • 16:00
    OZ Academy
  • 16:30
    Japan Queen Tournament
  • 16:45
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 15:05
    Деликатност
  • 16:55
    В галоп с Торнадо
  • 18:50
    Хайди
  • 20:40
    Баща на четири деца: Обратно в природата
Пълна програма
  • 15:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 16:00
    World of X Games 2015
  • 16:30
    World of X Games 2015
  • 17:00
    Drive Thru Europe
Пълна програма
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (5)
  • 17:10
    Животински лудории (11)
Пълна програма
  • 15:30
    Челопеч - Където слънцето първо огрява
  • 16:00
    Община Драгоман - Бит и обичаи
  • 16:30
    Голф
  • 17:00
    Онсен, изворите с горещи сърца - Бепу и Юфуин
Пълна програма
  • 15:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Сингапур, директно
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Етър - Берое, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 14:30
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 20:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 21:00
    "Footbrazil" - 18 еп., обзорно предаване
  • 21:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 15:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 4-и епизод, повторение
  • 16:00
    Футбол: Евертън - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Стоук Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 20:00
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 6-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 15:20
    Кръвожадни роднини: Цялата истина в очите
  • 16:10
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 7
  • 17:00
    Изчезнали: Разходка в мрака
  • 17:50
    Убийствата сами ме избраха: Приятелски огън
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински LIVE
Пълна програма
  • 15:30
    На фокус Йожеф Ач - Крайбрежни шарани
  • 16:00
    Кухнята на любителите на риба - С Арманд Кауцки
  • 16:30
    TopMixTV - Печелившо място
  • 17:00
    С Пупа - Tinca 1.част
Пълна програма
  • 15:35
    "Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
  • 17:20
    "Бялата кралица I, 2 еп.", историческа драма, Великобритания, 2013; реж. Джеймс Кент, с Ребека Фъргюсън, Макс Айрънс, Аманда Хейл, Фей Марсей, Анюрин Барнард, [18+]
  • 18:20
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
  • 20:00
    "Фъстъчетата: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Стив Мартино, [0+]
Пълна програма
  • 14:40
    "Обратно в играта", комедия, САЩ, 2015; реж. Нанси Майерс, с Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Андрю Ранълс, Адам Дивайн, [12+]
  • 16:35
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
  • 18:15
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
  • 20:15
    "Обител на лъжата ІІІ, 9 еп. - Жанг", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Хопкинс, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
Пълна програма
  • 15:45
    Design Genius
  • 16:00
    Design Genius
  • 16:15
    Design Genius
  • 16:30
    On the Label
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Данаил Игнатов. България в картини (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Сухиндол - родина на гъмзата, рай за винарите (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 15:35
    Футбол: Байерн ТВ
  • 17:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 18:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 20:25
    Новини
Пълна програма
  • 14:35
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 16:30
    Голф: Европейски тур
  • 19:20
    Новини
  • 19:25
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 15:35
    Paw Patrol
  • 15:55
    Little Charmers
  • 16:10
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 16:20
    Dora the Explorer
Пълна програма

Сериали

National Geographic 16:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
RTVi Russia 16:00
Сериал "Время любить" 16+
Хоби ТВ 16:00
Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 10 еп.
bTV 16:00
Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 72
bTV Action 16:00
"Готъм" - сериал, еп. 7

Всички предавания

Спорт

National Geographic Wild 15:51
Най-смъртоносното трио: Игри на глада
Nova Sport 16:00
Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Diema Sport 16:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
Mtel Sport 1 16:00
Тенис: ATP Лондон
Mtel Sport 2 16:00
Футбол: Индийска суперлига

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:55
"Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
Telekabel 15:55
Гората -документален филм
HBO 2 16:00
"Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
TVT 16:00
С вкуса на Златна Добруджа (рецепти от Алфатар) (образователен документален филм)
Diema 16:00
"Трите нинджи: Битка в лунапарка" - приключенски екшън с уч. на Хълк Хоган, Лоуни Андерсън, Джим Варни, Матю Ботъшис и др., /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}