ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:35
    Диви истории игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Дамиан Шифрон, в ролите: Рикардо Дарин, Оскар Мартинес, Леонардо Сбараглиа и др.(12)
Пълна програма
  • 22:00
    "Корумпиран град" - драма,криминален (САЩ, 2013), режисьор - Алън Хюз, актьори - Натали Мартинез, Марк Уолбърг, Ръсел Кроу, Катрин Зита-Джоунс, Бари Пепър, Алона Тал и др.
Пълна програма
  • 21:50
    "Завръщане в бъдещето" - с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Криспин Глоувър, Леа Томпсън, Били Зейн и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Хвърчила - екшън, романтичен, трилър, Индия, 2010 г.; режисьор: Анураг Басу; в ролите: Барбара Мори; Ритик Рошан, Стивън Майкъл Кюзада, Никълъс Браун, Люк Рейнс, Кабир Беди
Пълна програма
  • 22:00
    Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 23:05
    Друговремец; сезон 2, епизод 4, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 23:50
    Диви и истински: Зъби, нокти, терор
Пълна програма
  • 23:00
    "Българска душа" - фолклорно предаване
Пълна програма
  • 21:15
    Шоу по случай откриването на Октомврийския празник на бирата
Пълна програма
  • 23:25
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 23:40
    Мотоспорт екстра
Пълна програма
  • 23:41
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Код Лондон" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, България, 2016), режисьор - Бабак Наджафи, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Морган Фрийман, Шарлът Райли, Мартин Петрушев, Юлиан Костов, Патрик Кенеди, Анджела Басет и др. 
Пълна програма
  • 23:30
    Cinema X: "Ейбрахам Линкълн: Ловецът на вампири" - фентъзи, ужаси, екшън (САЩ, 2012), режисьор - Тимур Бекмамбетов, актьори - Бенджамин Уокър, Доминик Купър, Антъни Маки, Мери Елизабет Уинстед, Руфус Сюел и др.
Пълна програма
  • 23:30
    "Приятели" /п./ - комедиен сериал
Пълна програма
  • 23:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.
Пълна програма
  • 23:50
    Кунг фу пилета
Пълна програма
  • 23:40
    "Жестокост", криминална драма, Исландия, 2016; реж. Антон Сигурдсон, с Маргарет Вилхялмсдотир, Свейн Олафур Гунарсон, Саломе Р. Гунарсдотир, Петер Оскар Сигурдсон, Ханес Оли Агустсон, [18+]
Пълна програма
  • 23:10
    "Право на наследство", драма, САЩ, 2015; реж. Питър Солет, с Джулиан Мур, Елън Пейдж, Майкъл Шанън, Стив Карел, Люк Граймс, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Моята голяма балканска сватба" - романтична комедия с уч. на Сузане фон Борсоди, Хенри Хюбхен, Ясмин Швайрс Людвиг Трепте, Андреа Екерт и др., /п/
Пълна програма
  • 23:20
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 23:00
    Дяволският каньон: Епизод 3
Пълна програма
  • 23:40
    Големи умове: Битката на моста
Пълна програма
  • 23:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 23:00
    "Ловци в небето"
Пълна програма
  • 21:35
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 19:45
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Остин, пряко
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол, МЛС: Атланта - Орландо, пряко
Пълна програма
  • 23:30
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 23:30
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:30
    Карибски живот
Пълна програма
  • 23:50
    Кралици на ужаса - втори сезон
Пълна програма
  • 23:50
    Престъпни намерения
Пълна програма
  • 23:35
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
Пълна програма
  • 23:40
    Денят, когато..., сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Залози, покупки и видеоигри
Пълна програма
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 23:45
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 23:30
    "Спорт в обектива/п/
Пълна програма
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 23:00
    "Маями Блус" - екшън / криминален с Фред Уорд, Алек Болдуин.
Пълна програма
  • 19:45
    (Live) FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 23:50
    Sigala Live @ MTV Brand New 2017
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 23:45
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 24
Пълна програма
  • 23:00
    Държавата - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 23:33
    Светът на дивото: Амазонската дъждовна гора
  • 23:52
    Светът на дивото: Открият океан
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол: Барнзли - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, запис
Пълна програма
  • 22:50
    Комедия "По-бързи от зайци"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Междузвездни войни, Епизод І" - фантастика / приключенски филм, САЩ, 1999
  • 23:55
    "Паранормална активност 5" - филм на ужасите, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:15
    "Суперталантът" - шоу
Пълна програма
  • 21:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 23:25
    "Целуни и убий" - екшън комедия, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 23:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 23:00
    Lucky Luke - Auf in den Wilden Westen
Пълна програма
  • 22:20
    Мацки параноички - 89 мин., Испания, 2015, Режисьор: Педро дел Санто
Пълна програма
  • 23:00
    Необикновените сватби: Епизод 1
Пълна програма
  • 23:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
Пълна програма
  • 23:30
    Екстремни водни паркове
Пълна програма
  • 23:30
    Екстремни водни паркове
Пълна програма
  • 23:05
    Този неловък момент, САЩ, комедия/романтичен, със Зак Ефрон, 2014
Пълна програма
  • 23:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
Пълна програма
  • 23:45
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон
Пълна програма
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 21:15
    "Ние гласуваме! 6 семейства и техните партии" - документация
Пълна програма
  • 21:30
    "Фани" - драма , Франция, режисьор Даниел Отьой; в ролите: Даниел Отьой, Рафаел Персоназ, Жан Пиер Дарусeн, Мари Ан Шазел и др.
Пълна програма
  • 22:55
    Агент Картър - първи сезон
  • 23:55
    Завинаги - първи сезон
Пълна програма
  • 23:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 19:40
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 23:40
    "Мътните води на престъпността" - 5 еп.
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 23:45
    Рецепты старого Тифлиса
Пълна програма
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 23:30
    Risking It All: What the Frontier
Пълна програма
  • 23:50
    WHAT DID THEY SAY
  • 23:55
    NATIONAL PARKS
Пълна програма
  • 23:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 23:50
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 19:45
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Остин, пряко
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 23:35
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
Пълна програма
  • 23:50
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 23:40
    Cell Block Psychic: We'll Find You Johnny
Пълна програма
  • 23:50
    Freesports: Sailplane Grand Prix
Пълна програма
  • 23:30
    Ducks Unlimited
  • 23:55
    Ducks Unlimited
Пълна програма
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Залози, покупки и видеоигри
Пълна програма
  • 23:00
    Изследовател, еп. 7
Пълна програма
  • 22:00
    "Корумпиран град" - драма,криминален (САЩ, 2013), режисьор - Алън Хюз, актьори - Натали Мартинез, Марк Уолбърг, Ръсел Кроу, Катрин Зита-Джоунс, Бари Пепър, Алона Тал и др.
Пълна програма
  • 23:45
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, 2012
Пълна програма
  • 23:20
    Свидетелите; сезон 1, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2015
Пълна програма
  • 22:00
    Убийството на Джонбене: нейният баща споделя
Пълна програма
  • 23:15
    Жената в черно
Пълна програма
  • 23:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 23:50
    "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
Пълна програма
  • 23:46
    Shake Town (18+)
Пълна програма
  • 23:45
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Каролина Плишкова (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 22:40
    Воин за справедливост игрален филм/копродукция, 2006г./, режисьор Дон Фаунтлерой, в ролите: Стивън Сегал, Жаклин Лорд, Роджър Смит, Люк Гос и др. (12)
Пълна програма
  • 23:35
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 23:30
    AVIATORS, THE S2 E4
Пълна програма
  • 21:00
    MFC 12 Fightbox Fight - LIVE
Пълна програма
  • 23:30
    Изчезнала
Пълна програма
  • 23:00
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 23:20
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 22:30
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Ливърпул,
Пълна програма
  • 23:45
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Уотфорд - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 23:40
    Убитите говорят с мен: Джони, ще те намерим
Пълна програма
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже
Пълна програма
  • 23:30
    Кухнята на любителите на риба - С Арманд Кауцки
Пълна програма
  • 23:30
    "Виктория I, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Том Вон, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
Пълна програма
  • 23:00
    "Игра на тронове VІІ, 2 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Марк Майлъд, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 23:30
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 22:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма

Сериали

AXN 23:50
Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
Viasat Nature 23:50
Дивото Борнео, сезон 1, еп. 2
Fox Life 23:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 23:55
Кралицата на Юга - първи сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 23:50
Студио "Баскетбол"

Всички предавания

Филми

MGM 23:50
"Кофи" - екшън филм / криминален с Пам Гриър, Букър Брадшоу, Роберт Докуй, Уилям Елиът.
VOX 23:55
"Зеленият фенер" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}