ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:00
    Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
  • 19:00
    Дейвид Бекъм: В непознатото 2-сериен документален филм /Великобритания, 2014г./, 1 част
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Жил и Жюли
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Транспортер: Ново начало" - екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, Белгия, 2015), режисьор - Камил Деламаре, актьори - Ед Скрейн, Габриела Райт, Рей Стивънсън, Радивое Буквич, Анатол Таубман, Лен Кудрявицки и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Гореща гонка" (премиера) - с уч. на Рийз Уидърспуун, София Вергара, Майк Бърбиглия, Майкъл Моусли, Джон Каръл Линч, Робърт Казински, Матю дел Негро и др.
Пълна програма
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее
  • 19:50
    В царството на пълнолунието - комедия, семеен, САЩ, 2012 г.; режисьор: Уес Андерсън; в ролите: Брус Уилис, Оуен Уилсън, Едуард Нортън, Боб Балабан, Франсис Макдорманд, Бил Мъри, Джейсън Шуорцман, Харви Кайтел, Тилда Суинтън, Кара Хейуърд, Джаред Гилман
Пълна програма
  • 17:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 19:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 17:50
    Откуп; сезон 1, епизод 12, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 18:40
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:30
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 20:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 18:20
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Пълен напред
  • 19:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 3
  • 20:10
    Спасяване на диви животни: Епизод 2
  • 21:05
    Най-дивата Индия: Хималаите: Оцеляване на върха
Пълна програма
  • 18:10
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 18:40
    Атака в действие
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 18:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 18:50
    Новини
  • 19:00
    Спортен преглед
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 17:50
    Концерт на дует "Авеню"
  • 19:00
    Часът на зрителите /п/
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Ниро Улф: "Принцеса Орхидея" сериен тв филм /3 епизод/
Пълна програма
  • 18:00
    Потребителската кошница /п/
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 19:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:20
    Grizzy and the Lemmings
  • 18:27
    Grizzy and the Lemmings
  • 18:34
    Grizzy and the Lemmings
  • 18:45
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 18:45
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 19:00
    "Феноменалният Бърт Уондърстоун" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Дон Скардино, актьори - Стив Карел, Стив Бушеми, Алън Аркин, Джим Кери, Оливия Уайлд, Джеймс Гандолфини, Джей Мор и др.
  • 21:00
    "Непобедимите 3 " - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2014), режисьор -  Патрик Хюз, актьори - Силвестър Сталоун, Ранди Котур, Тери Крюз, Харисън Форд, Антонио Бандерас, Келси Грамър и др.
  • 23:30
    Cinema X: "Ейбрахам Линкълн: Ловецът на вампири" - фентъзи, ужаси, екшън (САЩ, 2012), режисьор - Тимур Бекмамбетов, актьори - Бенджамин Уокър, Доминик Купър, Антъни Маки, Мери Елизабет Уинстед, Руфус Сюел и др.
Пълна програма
  • 17:30
    "Супермаркет" - комедиен сериал
  • 19:00
    "Двама бащи, двама синове"- сериал
  • 20:30
    "Свалячът Хал" - комедия, драма, фентъзи (САЩ, Германия, 2001), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори - Гуинет Полтроу, Джак Блек,  Джейсън Александър, Брус Макгил, Антъни Робинс, Джо Витерели и др.
  • 22:30
    "Модерно семейство"- сериал
Пълна програма
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп. 23
Пълна програма
  • 18:10
    Реактивните момичета
  • 18:25
    The Big Big Big Big Cartoon Network Show! - Season 2
  • 18:35
    Реактивните момичета
  • 18:50
    The Big Big Big Big Cartoon Network Show! - Season 2
Пълна програма
  • 17:35
    "Купон с дявола", комедия, САЩ, 1996; реж. Дейвид О. Ръсел, с Бен Стилър, Патриша Аркет, Тиа Леони, Мери Тейлър Мур, Джордж Сегал, [12+]
  • 19:10
    "Невинни ходове", драма, САЩ, 1993; реж. Стивън Зейлиън, с Макс Померанк, Джо Мантеня, Джоан Алън, Бен Кингсли, Лорънс Фишбърн, [12+]
  • 21:00
    "Дръзки 4 еп. ", драма, САЩ, 2015; реж. Пол Хагис, с Оскар Айзък, Катрин Кийнър, Алфред Молина, Уинона Райдър, Латаня Ричардсън Джаксън, [15+]
  • 22:00
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
Пълна програма
  • 16:50
    "Провинението", драма, Германия, 2015; реж. Герд Шнайдер, със Зебастиан Бломберг, Кай Шуман, Ян Месутат, Зандра Боргман, Валери Кох, [12+]
  • 18:25
    "Приятен разговор", психологическа драма, САЩ, 1985; реж. Джойс Чопра, с Трийт Уилямс, Лора Дърн, Мери Кей Плейс, Елизабет Беридж, Левон Хелм, [15+]
  • 19:55
    "Аномалиса", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Чарли Кауфман, Дюк Джонсън, [15+]
  • 21:30
    "Седмица и един ден", комедийна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Полонски, с Шай Авиви, Евгения Додина, Томер Капон, Ури Гавриел, Шарон Александер, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    World Sport
  • 18:30
    Living Golf
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 19:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 17:00
    "Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Живот без правила" - романтична комедия с уч. на Клаудия Михелсен, Щефан Кампвирт, Марен Кройман, Бирте Ханусрихтер, Лаура Курши др.
  • 22:00
    "Моята голяма балканска сватба" - романтична комедия с уч. на Сузане фон Борсоди, Хенри Хюбхен, Ясмин Швайрс Людвиг Трепте, Андреа Екерт и др., /п/
Пълна програма
  • 17:45
    Футбол: Верея - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:45
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    "Зохан: Стилист от запаса" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Джон Туртуро, Емануел Шрики, Ник Суордсън, Роб Шнайдер, Лейни Казан и др.
  • 22:15
    "Мускетарите" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 18:00
    Тираджии: Епизод 8
  • 19:00
    Воини на океана: Постоянство
  • 20:00
    Подводни войни: Австралия: Опитни полета
  • 21:00
    Дивото семейство от Аляска: Вяра и семейство
Пълна програма
  • 17:50
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 18:40
    Ловци на митове: Специален А-екип
  • 19:30
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 13
  • 20:20
    Тайни под земята: Тайната история на новия свят
Пълна програма
  • 17:30
    Наследниците 2
  • 19:30
    Наследниците 2: Магия зад кулисите
  • 20:00
    Аз съм по средата
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 17:15
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 19:30
    Колежански футбол: Бостън Колидж Игълс - Нотр Дам Файтинг Айриш - пряко
  • 23:30
    Автомобилизъм, 6-часовото състезание на FIA WEC в Остин/САЩ - пряко
Пълна програма
  • 18:20
    "За играчките"
  • 18:30
    "Да изобретяваме"
  • 19:00
    "Да изобретяваме"
  • 19:30
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 18:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 19:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 20:00
    Кученце в джобче - сериал
Пълна програма
  • 18:20
    Отблизо - с Боряна Райчева
  • 18:40
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 19:00
    Диви сърца - 1 еп. - Сериал
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 18:00
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
  • 18:30
    Супербайк: Гран При на Португалия (квалификация)
  • 19:00
    Супербайк: Гран При на Португалия
  • 19:40
    Новини
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Байерн - Майнц, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Вердер - Шалке
  • 19:30
    Футбол, Бундеслига: Лайпциг - Борусия М, пряко
  • 21:30
    Мотоциклетизъм: "Бол д`Ор", пряко
Пълна програма
  • 18:00
    Империя за скрап, сезон 1, еп. 5
  • 18:30
    Империя за скрап, сезон 1, еп. 6
  • 19:00
    Империя за скрап, сезон 2, еп. 1
  • 19:30
    Империя за скрап, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 18:00
    Gotta Grudge
  • 18:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:20
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 18:00
    Живот на остров
  • 18:30
    Живот на остров
  • 19:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 19:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
Пълна програма
  • 18:00
    Лекарите от Чикаго - втори сезон
  • 19:00
    Лекарите от Чикаго - втори сезон
  • 20:00
    Изумруденият град - първи сезон
  • 21:00
    Игра на лъжи - първи сезон
Пълна програма
  • 18:05
    Четири жени и едно погребение - пети сезон
  • 19:10
    Военни престъпления - трети сезон
  • 20:05
    Военни престъпления - трети сезон
  • 21:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон
Пълна програма
  • 17:50
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 19:25
    "Роботите", анимация, САЩ, 2005; реж. Крис Уедж, Карлос Салдана, [0+]
  • 21:00
    "Завръщането", приключенска драма, САЩ, 2015; реж. Алехандро Гонсалес Иняриту, с Леонардо ДиКаприо, Том Харди, Домнал Глийсън, Уил Полтър, Форест Гудлак, [18+]
  • 23:35
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
Пълна програма
  • 17:45
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 4
  • 18:35
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 5
  • 19:25
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 6
  • 20:15
    Кенеди: Историята в развитие, сезон 0, еп. 0
Пълна програма
  • 18:00
    Лиипу и Питбула: Американски хром
  • 19:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Живописни клиенти
  • 19:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Шосета и алеи
  • 20:00
    Екстремни колела: Състезателна легенда
Пълна програма
  • 18:00
    Ловци на акули - тв поредица, Америка, трети сезон, 1 еп.
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 39 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
Пълна програма
  • 18:05
    "Кипър"
  • 18:25
    "Строителят Боб"
  • 18:35
    "Анджелина балерина"
  • 19:00
    "Томас и приятели "
Пълна програма
  • 17:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    Холивуд с Ивелина Кунчева
  • 20:00
    Интервю с Наделина Анева
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 18:10
    "Както трябва" - комедия/драма с Джесси Бердсолл, Хелена Бонъм Картър, Питър Кук, Джейн Хорокс.
  • 19:50
    "Какви жени!" - комедия / романтичен с Патрик Демпси, Дженифър Конъли.
  • 21:25
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейд Сапара, Ейдън Куин, Елвис Пейн.
  • 23:00
    "Маями Блус" - екшън / криминален с Фред Уорд, Алек Болдуин.
Пълна програма
  • 17:55
    (Live) FORMULA V8 3,5 CHAMPIONSHIP
  • 19:10
    THE INSIDE LINE
  • 19:35
    STOP AND GO
  • 19:45
    (Live) FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 18:00
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 18:30
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 19:00
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 19:30
    МTV къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 17:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 19:00
    2017 MTV VMAs: The Winners
  • 20:00
    Dancefloor Hits! Top 40
  • 23:00
    Justin Bieber: MTV World Stage
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 17:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 8
  • 18:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9
  • 18:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 10
  • 19:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 11
Пълна програма
  • 18:00
    Геният, еп. 5
  • 19:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 4
  • 20:00
    Генералите, еп. 1
  • 21:00
    В търсене на бостънските терористи, еп. 1
Пълна програма
  • 18:11
    Човекът и дивата природа: Вода
  • 19:00
    Премиера В глутницата
  • 19:48
    Дивата Австралия: Пустинята на червеното кенгуру
  • 20:37
    Завръщането на димните леопарди
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 20:00
    Дартс: Шампионска лига 2017, първи ден, втора сесия, запис
  • 20:30
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Евертън (1999-00), повторение
  • 21:00
    Футбол: Дижон - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 18:15
    Филм "Джентълмени на късмета"
  • 19:50
    "Днес вечерта"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Днес вечерта"
Пълна програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите, премиера
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    "Това е България" - документална поредица
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 18:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 18:00
    Жилет световен спорт
  • 18:30
    Мобил 1
  • 19:00
    УЕФА Шампионска Лига: Селтик - ПСЖ
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 17:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно - уикенд" - журнал
Пълна програма
  • 18:00
    Вести
  • 18:35
    Вести-Москва
  • 18:50
    "За най-важното"
  • 19:45
    "Културният отдих"
Пълна програма
  • 18:00
    "Цената на победата"
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Ние сме семейство Милър" - крими комедия, САЩ, 2013
  • 23:25
    "Целуни и убий" - екшън комедия, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 17:45
    "Паралакс" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:15
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 18:45
    Inspector Gadget
  • 19:15
    Spirit: wild und frei
  • 19:45
    Woozle Goozle
Пълна програма
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 87 и 88 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:20
    Мустанг - 97 мин, драма, Турция/Франция/Катар/Германия, 2015, Режисьор: Денис Гамзе Ергювен, С: Гюнеш Сенсой, Дога Догушлу, Тугба Сунгьорогу
  • 21:15
    Концерт на Рейнбоу
Пълна програма
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 18:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 11
  • 18:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 12
  • 19:00
    Кралят на кухнята: Епизод 11
  • 19:30
    Кралят на кухнята: Любими морски ястия
Пълна програма
  • 18:00
    Импресия - Каменни гъби
  • 18:30
    Професия турист
  • 19:00
    Светлината на Холандия
  • 20:00
    10 военни подвига в новата българска история
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство извън мрежата
  • 21:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство извън мрежата
  • 21:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
Пълна програма
  • 17:45
    Код "Меркурий", САЩ, екшън/драма/трилър, с Брус Уилис, 1998
  • 19:35
    Челюсти 2, САЩ, екшън/трилър, 1978
  • 21:30
    Трудна мишена, САЩ, криминален/трилър, 1993
  • 23:05
    Този неловък момент, САЩ, комедия/романтичен, със Зак Ефрон, 2014
Пълна програма
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване
  • 18:35
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
  • 19:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
  • 19:25
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 18:00
    Най-горещите суперзвезди - момичета: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "3 ангела за животните" - доку-поредица
  • 21:15
    "Ние гласуваме! 6 семейства и техните партии" - документация
Пълна програма
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
  • 19:00
    Ретро музика
  • 19:30
    Сериен филм/п/
Пълна програма
  • 17:40
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 18:35
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 19:30
    Имало едно време в Мексико
  • 21:30
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон
Пълна програма
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 18:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 18:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:00
    FASHION FILMS
  • 19:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Байерн - Майнц, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Вердер - Шалке
  • 19:30
    Футбол, Бундеслига: Лайпциг - Борусия М, пряко
  • 21:30
    Мотоциклетизъм: "Бол д`Ор", пряко
Пълна програма
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 17:50
    "Недосегаемите" - еп.6-10
  • 22:00
    "Спецотдел 2" - еп.7
  • 22:50
    "Спецотряд" - еп.8-12
Пълна програма
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 7-10 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 21 и 22 еп.
  • 19:30
    "Кеш и Кари" - 12 и 13 еп.
  • 20:20
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 3 еп.
Пълна програма
  • 18:15
    "В обектива"
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 18:30
    Оружие для ОХОТЫ
  • 18:55
    Рыболовные путешествия
  • 19:50
    Дело вкуса
Пълна програма
  • 18:00
    "Непознати роднини" - комедия с уч. на Дани Де Вито, Кейти Бейтс, Рон Ливингстън, Бевърли Д'Анджело, Нийв Кембъл и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Пристигане в Америка" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Арсенио Хол, Шари Хедли, Мадж Синклер, Джеймс Ърл Джоунс и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 18:15
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: How Do Aliens Think?
  • 19:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Survive the Death of the Sun?
  • 19:45
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are Robots the Future of Human Evolution?
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: When Does Life Begin?
Пълна програма
  • 18:20
    A SCHOOL DAY IN THE UK
  • 18:30
    KIDS IN ACTION
  • 18:35
    CRAFTY HANDS
  • 18:45
    YUMMY FOR MUMMY
Пълна програма
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
  • 18:30
    Трапезата на Сиба
  • 19:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Костенурките нинджа
  • 19:40
    School of Rock
Пълна програма
  • 18:00
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
  • 18:30
    Супербайк: Гран При на Португалия (квалификация)
  • 19:00
    Супербайк: Гран При на Португалия
  • 19:40
    Новини
Пълна програма
  • 17:50
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 19:25
    "Роботите", анимация, САЩ, 2005; реж. Крис Уедж, Карлос Салдана, [0+]
  • 21:00
    "Завръщането", приключенска драма, САЩ, 2015; реж. Алехандро Гонсалес Иняриту, с Леонардо ДиКаприо, Том Харди, Домнал Глийсън, Уил Полтър, Форест Гудлак, [18+]
  • 23:35
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
Пълна програма
  • 18:00
    The Lion Guard
  • 18:30
    Lady and the Tramp
  • 20:00
    The Adventures of Disney Fairies
  • 20:35
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Костенурките нинджа
  • 19:40
    School of Rock
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 17:50
    Grave Secrets: Her Mother's Secrets
  • 18:40
    Grave Secrets: A Curve In The Road
  • 19:30
    Murder Chose Me: Something In The Water
  • 20:20
    Murder Chose Me: Friendly Fire
Пълна програма
  • 18:20
    Up Close With: Roberta Mancino
  • 18:50
    Freesports: Sailplane Grand Prix
  • 19:15
    Clubland: Olympiacos
  • 19:46
    Entourage: El Ghanassy & Arzo
Пълна програма
  • 17:40
    Major League Fishing
  • 18:30
    American Rifleman
  • 18:55
    American Rifleman
  • 19:20
    Carter's W.A.R
Пълна програма
  • 18:00
    Лиипу и Питбула: Американски хром
  • 19:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Живописни клиенти
  • 19:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Шосета и алеи
  • 20:00
    Екстремни колела: Състезателна легенда
Пълна програма
  • 18:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 4
  • 19:00
    Генералите, еп. 1
  • 20:00
    В търсене на бостънските терористи, еп. 1
  • 21:00
    Държавата - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Транспортер: Ново начало" - екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, Белгия, 2015), режисьор - Камил Деламаре, актьори - Ед Скрейн, Габриела Райт, Рей Стивънсън, Радивое Буквич, Анатол Таубман, Лен Кудрявицки и др.
Пълна програма
  • 18:00
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, 2012
  • 18:35
    Тоталкар; сезон 2, епизод 4, спорт, Унгария, 2016
  • 19:10
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, Унгария, 2016
  • 19:45
    Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 18:20
    Възприятия; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 19:20
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2012
  • 20:20
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2012
  • 21:20
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 18:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убийство сред Езерата: Дерик Бърд
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Той написа "Убийство"
  • 20:00
    Първите 48 часа: На ул. "Бърбън"/Смъртоносен капан
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Безпристрастно
Пълна програма
  • 17:30
    Размирици в Бронкс
  • 19:20
    Обери мафията
  • 21:25
    Офицери и пешки
  • 23:15
    Жената в черно
Пълна програма
  • 18:15
    Особое мнение
  • 19:00
    "Израиль за неделю"
  • 20:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 22:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
Пълна програма
  • 18:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Откриване /1 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 18:50
    "През планини и морета: Лов на пъдпъдък в Ново село" - документална поредица
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 18:15
    Lip Sync Battle
  • 18:40
    Lip Sync Battle
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:12
    Can't Get Enough (18+)
  • 18:35
    MILF Hates Mess (18+)
  • 18:56
    Gorgeous Girls Share Big Black Toy (18+)
  • 19:21
    Pervin' Fashion Police (18+)
Пълна програма
  • 17:30
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:45
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Каролина Плишкова (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Истанбул Башакшехир - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
  • 19:50
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост пряко предаване от Остин /САЩ/
  • 21:00
    Обзор "Лига Европа"
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
Пълна програма
  • 18:10
    На кайманите
  • 20:05
    Красив хоризонт
  • 22:00
    Вълци 1/3
  • 23:15
    Вълната
Пълна програма
  • 18:00
    Седмичен обзор
  • 18:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:45
    Борсова информация
  • 18:50
    Агротема
Пълна програма
  • 18:00
    KOMI: A JOURNEY ACROSS THE ARCTIC
  • 19:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - WILDLIFE WARRIORS
  • 20:00
    DISCOVERING THE WORLD - NEW CALEDONIA - THE RED AND THE BLUE
  • 21:00
    REBUILDING THE ENVIRONMENT ? SUSTAINABLE HOUSING
Пълна програма
  • 18:15
    Taekwondo
  • 18:35
    WUSHU Championship
  • 18:45
    Japan Queen Tournament
  • 19:00
    Journey Fight
Пълна програма
  • 17:15
    Г-н Батиньол
  • 18:55
    Рисковете на любовта
  • 20:20
    Лъки Люк
  • 22:00
    Модус 5
Пълна програма
  • 18:15
    Lucia Classics
  • 18:30
    World of X Games 2016
  • 19:00
    World of X Games 2015
  • 20:00
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 18:10
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
  • 18:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (4)
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (1)
  • 19:50
    Майстори на шпионажа (2)
Пълна програма
  • 18:00
    Манастирите на България
  • 18:30
    Фестивал на зелениката
  • 19:00
    Легендите оживяват - Свежен, с.2 еп. 3
  • 19:30
    Зелен свят - Life at 20
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Хъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, директно
  • 19:00
    Световни боксови супер серии: Претеглянето, 2-и епизод, повторение
  • 19:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Черно море - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Хетафе - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    "Екстремни серии по ветроходство" - 6 еп., спортно-обзорно предаване
  • 19:45
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - II полуфинал (WTA International - повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Ливърпул - Бърнли, мач от английската Висша лига, директно
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 19:30
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 17:50
    Гробовни тайни: Тайните на майка ?
  • 18:40
    Гробовни тайни: Завой на пътя
  • 19:30
    Убийствата сами ме избраха: Нещо плува във водата
  • 20:20
    Убийствата сами ме избраха: Приятелски огън
Пълна програма
  • 17:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков
  • 19:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 21:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT
Пълна програма
  • 18:00
    Шарански театър - Полуфинал
  • 18:30
    Първа среща на ловните дружинки
  • 19:00
    Ловна треска - Лов в Словакия
  • 19:30
    На фокус Йожеф Ач - Шарани от Харомфа
Пълна програма
  • 17:00
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 18:30
    "Джеси Стоун: Изгубени в Рая", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Хармън, с Том Селек, Лезли Хоуп, Люк Пери, Уилям Дивейн, Глория Рубен, [15+]
  • 20:00
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
  • 21:45
    "Когато стволът се пречупи (2016)", драма - хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Касар, с Морис Честнът, Реджина Хол, Джаз Синклер, Ромъни Малко, Майкъл К. Уилямс, [15+]
Пълна програма
  • 18:05
    "Аферата ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Ана Боден, Райън Флек, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 19:00
    "Аферата ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Лора Иннес, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 20:00
    "Рей Донован V, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Холандър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 21:00
    "Ти Джей Милър: Педантично смехотворен", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Томсик, с Ти Джей Милър, [15+]
Пълна програма
  • 18:15
    Masters of Style
  • 18:30
    Masters of Style
  • 18:45
    Masters of Style
  • 19:00
    Designer's Cut
Пълна програма
  • 18:05
    Диалоги о рыбалке. Испания. Сом. Часть вторая
  • 18:35
    Полигон. Операция "Шторм". Часть третья
  • 19:05
    Полигон. Операция "Шторм". Часть четвёртая
  • 19:35
    Завод Лэйверстоук. Капитальная реставрация. Фильм второй
Пълна програма
  • 18:00
    Завръщане на село в Родопите (1 част) (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Завръщане на село в Родопите (2 част) (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 18:25
    Студио "Футбол"
  • 19:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 20:55
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: WTA Квебек
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Тенис: WTA Квебек
  • 22:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 18:15
    Rusty Rivets
  • 18:35
    Blaze and the Monster Machines
  • 19:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 19:25
    Paw Patrol
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 18:25
Превозвачи на къщи, сезон 1, еп. 13
Viasat Nature 18:25
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
AXN 18:30
4исла; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
e-kids 18:30
Ангели и приятели - анимационен сериал
RTL 18:30
"Сред нас" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 18:30
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод, повторение
Eurosport 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
Eurosport 2 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport 2 No Bundesliga 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport HD 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко

Всички предавания

Филми

HBO 2 18:25
"Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
AXN 18:30
4исла; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
БНТ 18:30
Денят на Независимостта документален филм /България, 2008г./, режисьор Христо Живков
bTV Cinema 18:30
"Рок завинаги" - мюзикъл, драма, комедия (САЩ, 2012), режисьор - Адам Шанкман, актьори - Джулиян Хоф, Дакота Сейдж Грант, Матю Ръш Съливан, Диего Бонета, Ръсел Бранд, Алек Болдуин, Том Круз,  Мери Джей Блайдж, Пол Джиамати, Катрин Зита-Джоунс и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}