ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:30
    Най-известното училище в света документален филм /п/
  • 05:15
    Как се прави ? документален филм /13 епизод/п/
  • 05:40
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 04:30
    "Д-р Зоуи Харт" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Аламинут" /п./
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 07:00
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал, с.4, еп. 7
Пълна програма
  • 04:30
    "Синьо увлечение 2"- с уч. на Саша Джаксън, Елизабет Матис, Бен Миликен, Шарни Винсън, Гидеон Емери, Роджър Халстън, Крис Фишър и др. /п/
  • 06:00
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
  • 07:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм, сезон 5
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
  • 04:30
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 07:30
    Клик /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Вяра във финансите - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 04:35
    4исла; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:00
    4исла; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:40
    4исла; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 07:15
    Царство; сезон 2, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 04:39
    Братя в блатата: Крокодил влиза в блатото
  • 05:02
    Опасната бахамска синева: Епизод 4
  • 05:49
    Диви и истински: Неочаквано препятствие
  • 06:36
    С човекоподобните маймуни: Помощ
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    АТАКА в действие
Пълна програма
  • 04:15
    "Когато Джон Ленън беше момче" - биографичен филм, ФРГ, 2009
  • 05:25
    Журнал Европа
  • 05:55
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 04:35
    Потребителската кошница /п/
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 08:20
    Гласувайте за Беки детски тв филм /21 епизод/
Пълна програма
  • 04:30
    Непозната земя /п/
  • 05:30
    Непозната земя /п/
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 06:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:21
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:45
    "Разходка сред природата" - документален филм
  • 05:15
    "Извън играта" - сериал, с.7 еп.9
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 8,9,10
Пълна програма
  • 04:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 6
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 5
  • 07:15
    "Кралски афери" - драма, исторически, романтичен (Дания, Швеция, Чехия, Германия, 2012), режисьор - Николай Арсел, актьори - Мадс Микелсен, Алисия Викандер, Микел Бо Фолсгаард, Давид Денсик, Трин Дирхолм и др.
  • 10:00
    "Ударен от гръм" - семеен (САЩ, 2012), режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Кевин Дюрант, Тейлър Грей, Джим Белуши, Брандън Т. Джаксън, Уилям Рагсдейл, Ларами Док Шау, Тристин Мейс и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Модерно семейство" /п./- сериал
  • 05:00
    "Стажанти" /п./- сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Партньори" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    "Алпите: Раят на Европа" - документален филм
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "Топмодели" - рилалити поредица
  • 07:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:40
    "Дръзки 4 еп. ", драма, САЩ, 2015; реж. Пол Хагис, с Оскар Айзък, Катрин Кийнър, Алфред Молина, Уинона Райдър, Латаня Ричардсън Джаксън, [15+]
  • 05:10
    "Очакването", драма, Италия, 2015; реж. Пиеро Месина, с Жулиет Бинош, Лу Де Лаж, Джорджо Коланджели, Доменико Диеле, Антонио Фолето, [15+]
  • 07:00
    "Купон с дявола", комедия, САЩ, 1996; реж. Дейвид О. Ръсел, с Бен Стилър, Патриша Аркет, Тиа Леони, Мери Тейлър Мур, Джордж Сегал, [12+]
  • 08:35
    "Уикенд с татко", късометражна драма, Дания, 2013; реж. Томас Данесков Микелсен, с Томас Ернст, Сьорен Спанинг, Зинини Елкингтон, Леа Грегерсен, [15+]
Пълна програма
  • 03:50
    "От упор (2016)", криминален трилър, Германия, 2016; реж. Филип Каделбах, с Том Шилинг, Един Хасанович, Йенс Албинус, Брита Хамелщайн, Заша Александер Герзак, [15+]
  • 05:30
    "Уреден мач", криминален трилър, САЩ, 2014; реж. Ноа Бушел, с Кори Стол, Били Кръдъп, Марин Айрланд, Юл Васкес, Кели Линч, [12+]
  • 07:00
    "Приятен разговор", психологическа драма, САЩ, 1985; реж. Джойс Чопра, с Трийт Уилямс, Лора Дърн, Мери Кей Плейс, Елизабет Беридж, Левон Хелм, [15+]
  • 08:30
    "Аномалиса", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Чарли Кауфман, Дюк Джонсън, [15+]
Пълна програма
  • 04:30
    African Voices
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 06:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Звездни стажанти" - предаване
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
Пълна програма
  • 02:20
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2, 3 епизода, /п/
  • 06:00
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 2, 3 епизода
Пълна програма
  • 04:20
    Дяволският каньон: Епизод 3
  • 05:10
    Как се прави...: Катинар/ Фиба/ Дървени обувки/ Изкуствена кожа
  • 05:35
    Как се прави...: Графен, най-малката кола в света, тестери на сила, комби автомобили
  • 06:00
    Как са го направили?: Епизод 5
Пълна програма
  • 04:36
    Как са го направили?: Акумулатор/Шоколад/ Четка за зъби
  • 05:00
    Фабрика за храна: Ядки за трошене
  • 05:24
    Опасно за живота: Епични стихии
  • 06:12
    НАСА: Неразгадани архиви: Съдбовна космическа разходка
Пълна програма
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:30
    "Музиката на простите числа" - еп. 2
  • 05:00
    "Загадката на материята"
  • 06:00
    "В търсене на щастие"
  • 06:30
    "В търсене на щастие"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 05:00
    Наследницата - 76 еп. - Сериал
  • 06:00
    Сентинел - 24 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: "Гран При Импанис-Ван Петехем"
  • 05:00
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
  • 06:00
    Колоездене: Национални първенства - Обзор
  • 07:00
    Куриози
Пълна програма
  • 04:30
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
  • 05:00
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
  • 05:30
    Супербайк: Шампионат на Великобритания
  • 06:15
    Мотокрос: Гран При на Холандия
Пълна програма
  • 00:20
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 1
  • 06:10
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 9
  • 06:30
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 10
  • 07:10
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 04:05
    Extreme Fighting Championship
  • 05:00
    Mtb Heroes
  • 05:25
    Selfmade
  • 05:55
    Extreme Sports Channel 2013
Пълна програма
  • 02:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    По женски - игрален филм
  • 05:10
    Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване
  • 06:00
    Скандал - шести сезон
  • 06:50
    Скандал - шести сезон
Пълна програма
  • 04:40
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон
  • 05:15
    Елементарно, Уотсън - трети сезон
  • 06:00
    Анджелика Фаст - пети сезон
  • 06:45
    Веществени доказателства: Париж - девети сезон
Пълна програма
  • 04:45
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
  • 05:15
    "Майк и Дейв си търсят гаджета", комедия, САЩ, 2016; реж. Джейк Шимански, със Зак Ефрон, Адам Дивайн, Анна Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, [15+]
  • 07:00
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 08:30
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
Пълна програма
  • 04:30
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 5
  • 05:20
    Забранена история, сезон 1, еп. 4
  • 06:15
    География на убийствата, сезон 1, еп. 3
  • 07:00
    Невъзпети герои, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 04:00
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 04:55
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 05:45
    Лесни машини за големи пари: Мисия "Комисиона"
  • 06:10
    Надпревара за находки: Маями: Добре дошли в Маями!
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    Ловци на акули - тв поредица, Америка, трети сезон, 1 еп.
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 39 еп.
Пълна програма
  • 04:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 05:00
    "Сега знаеш"
  • 05:20
    "Дудлибу"
  • 06:00
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Спорт в обектива"/п/
  • 07:00
    Време, календар, хороскоп
  • 07:10
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 03:55
    "Роботи бойци" - екшън / фантастика с Том Олдридж, Гари Греъм.
  • 05:25
    "Маями Блус" - екшън / криминален с Фред Уорд, Алек Болдуин.
  • 07:00
    "Преследване" - екшън с Джеймс Раян, Андре Джейкъбс.
  • 08:35
    "Любов неуловима" - романтичен с Ан Арчър, Том Беринджър.
Пълна програма
  • 04:45
    VW RACING CUP UK
  • 05:15
    FIM MOTOCROSS OF EUROPEAN NATIONS
  • 05:40
    BIKE WORLD
  • 06:05
    V DE V ENDURANCE PROTO
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 08:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:00
    Troye Sivan's Viral Vids
  • 05:00
    Charlie Puth: In The Zone
  • 06:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 07:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:45
    Парк за всички сезони, сезон 1, еп. 4
  • 05:10
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 12
  • 05:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 7
  • 06:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 04:10
    Свободен живот, еп. 1
  • 04:55
    Хроники на дивото, еп. 20
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 3
  • 05:35
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 10
Пълна програма
  • 04:40
    Светът на дивото: Мадагаскар
  • 05:26
    На куката: Риболов на чудовища: Челюсти в джунглата
  • 06:13
    Риболов на чудовища: Щука-алигатор
  • 07:00
    Необикновената Африка: Континентът на цветовете
Пълна програма
  • 04:30
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Тулуза - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 5-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:40
    Филм "Уроци по френски"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    Филм "Близнаци"
  • 07:30
    Филм "Костелив орех"
Пълна програма
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:50
    "Паранормална активност 5" - филм на ужасите, САЩ, 2016
  • 06:05
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:25
    "Играта" - сериал
  • 07:05
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Рома - Верона
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    УЕФА Шампионска Лига: Манчестър Юн - Базел
  • 10:00
    УЕФА Шампионска Лига: Барселона - Ювентус
Пълна програма
  • 04:05
    "Dance Dance Dance" - танцово шоу
  • 05:40
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 06:45
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 07:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 07:30
    Игрален филм
  • 09:05
    Игрален филм
  • 10:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
Пълна програма
  • 03:30
    "По моя начин: The Bannen Way" - гангстерска комедия, САЩ, 2010
  • 05:35
    "Адвокатите на пост" - документална поредица
  • 08:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 04:30
    "Рай или Ад" с водещ Желяз Турлаков /повторение/
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 01:15
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Peter Hase
  • 07:15
    Peter Hase
Пълна програма
  • 02:00
    Биографии на прочути личности: Кристиано Роналдо
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -24 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 04:48
    Хубава, секси или отблъскваща: Никол
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Всички са експерти
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Слънце, пясък и пайети
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 21
Пълна програма
  • 04:30
    Белият Пирин, част 1
  • 05:00
    Песента на водопадите, част 2
  • 05:30
    Историята на Джинуичи
  • 06:00
    Лаос не е хаос
Пълна програма
  • 04:30
    Екстремни водни паркове
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:30
    Екстремни водни паркове
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:15
    Дяволът в Емили Роуз, САЩ, драма/ужаси/трилър, 2005
  • 05:30
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
  • 07:55
    Светлина в мрака, Великобритания, драма/мистерия, с Деми Мур, 2006
  • 09:45
    Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
Пълна програма
  • 04:30
    "Не е виновно кучето" - 1 еп., документален филм
  • 05:00
    "Проблясъци на изобретателността: Шок и ужас" - 1 еп., документален филм
  • 06:00
    "Рейсинг екстрийм" - 397 еп., предаване за екстремни спортове
  • 06:30
    "Репортажът" - информационно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 04:45
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
  • 05:10
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
  • 05:35
    Лесни рецепти - първи сезон
  • 06:00
    Рецепти за всеки ден с Рейчъл Алън
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
Пълна програма
  • 03:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:40
    "авто мобил" - журнал
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:30
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
Пълна програма
  • 04:45
    Зловеща семейна история: Фрийк шоу - четвърти сезон
  • 05:10
    Демоните на Да Винчи - трети сезон
  • 06:00
    Излъжи ме - първи сезон
  • 06:45
    Излъжи ме - първи сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 05:00
    FASHION FILMS
  • 05:30
    FASHION FILMS
  • 06:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 02:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 04:15
    "Съдебни медици" - 43 и 44 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 109-110 еп.
  • 06:00
    "Съдебни медици" - 9 и 11
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 207 и 208 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 04:25
    Морская охота
  • 04:55
    В поисках хорошего клева
  • 05:20
    Стрелковый спорт
  • 05:35
    Кодекс охотника
Пълна програма
  • 00:30
    "Белязания" - криминален с уч. на Ал Пачино, Мишел Пфайфър, Стивън Бауер, Мери Елизабет Мастрантонио, Робърт Лоджия, Мъри Ейбрахам и др.
  • 06:10
    "Актьорско студио" - токшоу
  • 07:00
    "Идеалното момиче" - романтична комедия с уч. на Анна Хътчисън, Джонатан Патрик Мур, Гейл О`Грейди, Костас Мандилор, Дана Дейвис, Дориан Хеърууд и др.
  • 09:15
    "Призрачни приятели" - семеен филм с уч. на Тъкър Албризи, Дженифър Елиз Кокс, Елиза Донован, Пат Фин и др.
Пълна програма
  • 04:45
    Weird Creatures With Nick Baker: The Frankenstein Fish
  • 05:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: When Does Life Begin?
  • 06:15
    Cake Boss: Hieroglyphics, Hearse, & Happy Parents
  • 06:37
    Cake Boss: Peppermint & A Polar Bear Plunge
Пълна програма
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
Пълна програма
  • 04:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Every Witch Way
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: "Гран При Импанис-Ван Петехем"
  • 05:00
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
  • 06:00
    Колоездене: Национални първенства - Обзор
  • 07:00
    Куриози
Пълна програма
  • 04:45
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
  • 05:15
    "Майк и Дейв си търсят гаджета", комедия, САЩ, 2016; реж. Джейк Шимански, със Зак Ефрон, Адам Дивайн, Анна Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, [15+]
  • 07:00
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 08:30
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    ZOU
Пълна програма
  • 04:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Every Witch Way
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 80s
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 04:36
    Your Worst Nightmare: Shadow Walker
  • 05:24
    Swamp Murders: Out of the Swamp
  • 06:12
    I'd Kill for You: Agent of Death
  • 07:00
    Blood Relatives: Dead in the Water
Пълна програма
  • 04:30
    Top: Most Stylish Milan Teams
  • 05:00
    Up Close With: Taddy Blazusiak
  • 05:30
    Fight Stars: Manny Pacquiao
  • 06:00
    Special: Sport and Fashion
Пълна програма
  • 04:30
    Best of the West, The
  • 04:55
    Best of the West, The
  • 05:20
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 06:00
    Adventures Abroad
Пълна програма
  • 04:00
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 04:55
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 05:45
    Лесни машини за големи пари: Мисия "Комисиона"
  • 06:10
    Надпревара за находки: Маями: Добре дошли в Маями!
Пълна програма
  • 04:35
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 6
  • 05:00
    Строителна зона, еп. 8
  • 05:20
    Строителна зона, еп. 9
  • 05:45
    Лудите учени, еп. 12
Пълна програма
  • 04:30
    "Д-р Зоуи Харт" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Аламинут" /п./
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 07:00
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал, с.4, еп. 7
Пълна програма
  • 04:15
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 2, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 02:35
    Отмъщението; сезон 2, епизод 16, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 15, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 04:30
    Паранормални загадки: Паранормална намеса
  • 05:00
    Моята призрачна къща: Призраци в Хановър
  • 06:00
    Неразрешени случаи: Нападателят в спалнята
  • 07:00
    Първите 48 часа: На ул. "Бърбън"/Смъртоносен капан
Пълна програма
  • 03:30
    Гарванът на спасението
  • 05:40
    Омагьосаното царство
  • 07:30
    Приключенията на Палечко и Палечка
  • 09:05
    Откакто те няма
Пълна програма
  • 04:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:45
    Худ.фильм "Очень страшная история" 6+
  • 08:00
    "Тайм-код"
Пълна програма
  • 04:30
    "През планини и морета: Лов на пъдпъдък в Ново село" - документална поредица
  • 05:00
    "Живи разкази за Хайтов" - документален филм /2 част
  • 05:30
    "В памет на Хайтов", 5 част
  • 06:00
    "В памет на Хайтов", 6 част
Пълна програма
  • 04:20
    Линия жизни. Гедиминас Таранда
  • 05:00
    Гении и злодеи. Владимир Хавкин
  • 05:30
    Пряничный домик
  • 06:00
    Неотложка
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Review
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
  • 06:05
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 04:39
    Anal Stepmoms (18+)
  • 05:19
    Fallaciously Ever After (18+)
  • 05:41
    I Want To Ride My Bicycle (18+)
  • 06:00
    What's My Grade Again? (18+)
Пълна програма
  • 03:30
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 08:00
    Пряко: Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - полуфинали (WTA International)
  • 12:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 04:00
    Световно първенство по художествена гимнастика: шампионат на уредите /ансамбли/
  • 05:00
    Европейско първенство по волейбол: полуфинална среща
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 07:10
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /5 епизод/
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
  • 05:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 06:00
    "OF ISLANDS AND MEN - MAYOTTE
  • 07:00
    GREENPEACE, THE STORY
Пълна програма
  • 04:05
    Ultimate Ring of Combat
  • 05:15
    Reality Cage of Combat
  • 07:00
    Taekwondo
  • 07:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 04:30
    The Captain and Casey Show
  • 05:00
    Surfing Favela
  • 06:00
    World of X Games 2015
  • 07:00
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 04:25
    Военновременна ферма (5)
  • 05:30
    Загадки в музея (12)
  • 06:15
    Забранена история (6)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
  • 06:00
    "Студентски етюди"
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол: Верея - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Етър - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 06:00
    "Footbrazil" - 18 еп., обзорно предаване
  • 06:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 05:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 04:36
    Най-лошият ти кошмар: Ходещият в сенките
  • 05:24
    Убийства в тресавището: Извън тресавището
  • 06:12
    Убивам заради теб: Агентът на смъртта
  • 07:00
    Кръвожадни роднини: Смърт във водата
Пълна програма
  • 04:00
    най-доброто от "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 05:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 03:45
    "Когато стволът се пречупи (2016)", драма - хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Касар, с Морис Честнът, Реджина Хол, Джаз Синклер, Ромъни Малко, Майкъл К. Уилямс, [15+]
  • 06:20
    "Филми и звезди ІХ, 37 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 07:00
    "Продуцентите (2005)", музикална комедия, САЩ, 2005; реж. Сюзън Строман, с Нейтън Лейн, Матю Бродерик, Ума Търман, Уил Феръл, [12+]
  • 09:15
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
Пълна програма
  • 04:05
    "Игра на тронове VІІ, 7 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 05:20
    "Несигурни ІІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Тина Мабри, с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, [15+]
  • 05:55
    "Борджиите ІІ, 8 еп. - Истина и лъжи", историческа драма, Канада, 2012; реж. Джон Мейбъри, с Джеръми Айрънс, Джоан Уоли, Франсоа Арно, Дейвид Оукс, Холи Грейнджър, [15+]
  • 07:00
    "Обратно в играта", комедия, САЩ, 2015; реж. Нанси Майерс, с Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Андрю Ранълс, Адам Дивайн, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Приказни истории от Боженци (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:15
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 06:45
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
  • 07:15
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:15
    Плажен футбол: Европейска лига
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: WTA Квебек
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 09:30
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 04:40
    Shimmer and Shine
  • 05:05
    Nella the Princess Knight
  • 05:25
    Nella the Princess Knight
  • 05:50
    Rusty Rivets
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 04:50
Семейният тип - седми сезон
Utilisima 04:50
От любов към храната - първи сезон
PRO 7 04:50
"Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
Fox Crime 05:00
Веществени доказателства: Рим - първи сезон

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:00
Тенис: Дария Гаврилова - Петра Квитова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа"
Eurosport 2 05:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, обзор
BiT 05:00
BIT СПОРТ, (п)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето

Всички предавания

Филми

Skat+ 05:00
"Християнството по българските земи" - документален филм /1 част
TV1 05:00
Научнопопулярен филм
TV1000 05:05
Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
MGM 05:20
"На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}