ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:45
    История.bg 1100 години от битката при Ахелой/п/
  • 05:40
    Ламята тв филм /България, 1974г./, режисьор Тодор Динов, в ролите: Никола Тодев, Георги Парцалев, Петър Слабаков, Васил Михайлов и др.
  • 06:55
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 696
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:00
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
  • 06:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 04:30
    Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
  • 05:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 06:00
    Директно /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
Пълна програма
  • 01:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 04:20
    4исла; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:10
    Морски детективи; сезон 9, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 05:55
    4исла; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 07:00
    4исла; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 04:15
    Как живеят ветеринарите: Кученца-чудо
  • 05:02
    Дивият Индокитай: Виетнам
  • 05:49
    Диви и истински: Борба за оцеляване
  • 06:36
    С човекоподобните маймуни: Когато си заминат
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 04:20
    Фестивал на нова поп музика - концерт
  • 05:10
    Сатира
  • 06:00
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 04:50
    Местно време /БНТ 2 София/п/
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
Пълна програма
  • 04:00
    Часът на българската музика /избрано/ Петя Буюклиева
  • 05:05
    Здравето отблизо /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Светлина в безкрая
Пълна програма
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:21
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:15
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 17
  • 05:15
    "Извън играта" - сериал, с.7 еп.13
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, с. 4 еп. 11
Пълна програма
  • 02:00
    "Ейбрахам Линкълн: Ловецът на вампири" - фентъзи, ужаси, екшън (САЩ, 2012), режисьор - Тимур Бекмамбетов, актьори - Бенджамин Уокър, Доминик Купър, Антъни Маки, Мери Елизабет Уинстед, Руфус Сюел и др.
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 13,14
  • 08:00
    "Оцеляване" - сериал, еп.8
  • 09:15
    "Тайната на Джейкъб" - драма, романтичен, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Робърт Малънфант, актьори - Ашли Скот, Ейдън Търнър, Дженифър Тейлър, Джейсън Брукс и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Онези от партера" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Стажанти" /п./- сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Стажанти" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:15
    "Писък", хорър - комедия, САЩ, 1996; реж. Уес Крейвън, с Дейвид Аркет, Нийв Кембъл, Кортни Кокс, Скийт Улрих, Дрю Баримор, [18+]
  • 05:10
    "Ловци на духове 2", късометражна комедия, САЩ, 1989; реж. Айвън Райтман, с Бил Мъри, Дан Акройд, Сигърни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, [12+]
  • 07:00
    "Клеър в действие", драма, САЩ, 2016; реж. Лиза Робинсън, Ани Дж. Хауъл, с Бетси Бранд, Крис Бийтъм, Зев Хауърт, Анна Маргарет Холиман, Сакина Джафри, [12+]
  • 08:25
    "Без любов (2016)", драма, Холандия, 2016; реж. Палома Агилера Валдебенито, с Наоми Велисариу, Даниил Воробьов, Марк Маделейн, Режис Дорион, Коше Буленс, [15+]
Пълна програма
  • 04:05
    "Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
  • 05:00
    "Млада кръв", драма, Франция, 2015; реж. Емануел Берко, с Катрин Деньов, Род Парадот, Беноа Мажимел, Сара Форестие, Диан Роксел, [15+]
  • 07:00
    "Плачът на планината", драма, Китай, 2015; реж. Лари Янг, с Юейтинг Ланг, Зий Уанг, Джин Гуо, Тайшенг Чен, Айлей Ю, [15+]
  • 08:50
    "Междинна спирка", драма, Франция, 2016; реж. Делфин Кулин, Мюриел Кулин, със Соко, Ариан Лабед, Джинджер Роман, Карим Леклу, Андреас Константину, [15+]
Пълна програма
  • 04:30
    Inside Africa
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    Culinary Journeys
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Непростимо" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:30
    "Най-доброто оръжие" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Най-доброто оръжие" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Хамелеонът " - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 04:20
    Да продадеш колата си: Форд Бронко от 1970
  • 05:10
    Как се прави...: Чадър/ Мотор на лодка/ Сребърни прибори/ Метър
  • 05:35
    Как се прави...: Кибритени клечки, машини за оран, телескопични подвижни мостове и полуперли
  • 06:00
    Да продадеш колата си: БМВ 840
Пълна програма
  • 04:36
    Как са го направили?: Епизод 1
  • 05:00
    Фабрика за храна: Фантастични вкусове
  • 05:24
    Фабрика за храна: САЩ: Влюбени в чая
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: Джак и Кока-кола
Пълна програма
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:45
    "Футурис"
  • 05:00
    "Това е цивилизация"
  • 06:00
    "Супер наука"
  • 06:30
    "Супер наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Военна прокуратура - 3 еп. - Сериал
  • 05:00
    Наследницата - 80 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Уърлд оупън"
  • 06:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург
  • 07:30
    Олимпийски игри Сидни`2000: Обзор
  • 08:30
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (младежи)
  • 05:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург
  • 06:00
    Снукър: "Уърлд оупън"
  • 09:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург
Пълна програма
  • 00:20
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 3
  • 06:05
    Треска за нефрит, сезон 1, еп. 1
  • 06:25
    Треска за нефрит, сезон 1, еп. 2
  • 07:15
    Треска за нефрит, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 04:05
    Extreme Fighting Championships
  • 05:00
    Now Boarding
  • 05:25
    Now Boarding
  • 05:55
    Extreme Sports Channel 2013
Пълна програма
  • 02:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Дизайнери в действие - риалити, еп. 12
  • 05:10
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 1
  • 06:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 2
  • 06:50
    Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 03:30
    Младият Монталбано - втори сезон, еп. 4
  • 05:15
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 7
  • 06:00
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 6
  • 06:45
    Младият Монталбано - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 03:30
    "Полтъргайст", ужаси, САЩ, 1982; реж. Тоби Хупър, с Крейг Т. Нелсън, Джобет Уилямс, Беатрис Стрейт, Доминик Дън, Оливър Робинс, [15+]
  • 05:05
    "Откуп за милиарди", екшън - трилър, Великобритания, 2016; реж. Джим Гилеспи, с Джеръми Съмптър, Фийби Тонкин, Себастиан Кох, Доминик Шерууд, Ед Уестуик, [15+]
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод ІV - Нова надежда", екшън - фантастика, САЩ, 1977; реж. Джордж Лукас, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Питър Кушинг, Алек Гинес, [12+]
  • 09:05
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
Пълна програма
  • 04:35
    Конспирация, сезон 1, еп. 5
  • 05:20
    Забранена история, сезон 1, еп. 4
  • 06:05
    Джаки без Джак, сезон 0, еп. 0
  • 07:00
    Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 04:00
    Бойци: Търсенето на "Ред Уингс"
  • 04:55
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 05:45
    Лесни машини за големи пари: Май ме дразниш
  • 06:10
    Надпревара за находки: Маями: Нищо не е по-хубаво от малко пяна
Пълна програма
  • 04:30
    КОНЕТЕ
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 89 еп.
  • 06:30
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 04:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 05:00
    "Сега знаеш"
  • 05:20
    "Дудлибу"
  • 06:00
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:45
    "Томи" - мюзикъл с Роджър Долтри и Оливър Рийд.
  • 05:00
    "Бяла омая" - драма / криминален с Грег Олман, Сам Елиът.
  • 07:00
    "Пет дни до полунощ 1.5" - сериал
  • 07:45
    "Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
Пълна програма
  • 04:25
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 05:10
    EUROPEAN LE MANS SERIES HIGHLIGHTS
  • 06:45
    24H SERIES
  • 07:35
    BELGIAN RALLY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:00
    MTV World Stage
  • 05:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 06:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
Пълна програма
  • 04:45
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 05:10
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 12
  • 05:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 11
  • 06:00
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 04:10
    Свободен живот, еп. 7
  • 04:55
    Детективи на дивата природа, еп. 6
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 7
  • 05:35
    Тайнствени досиета, еп. 4
Пълна програма
  • 04:40
    Най-смъртоносните животни в Америка
  • 05:26
    На куката: Риболов на чудовища: 270-килограмова златна рибка
  • 06:13
    В търсене на крал Кобра
  • 07:00
    Светът на дивото: Сладководни води
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Барнзли - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 02:50
    Филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Роден бряг". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:40
    "Диамантени кучета" - екшън филм, С, 2007
  • 05:45
    "Малколм" - сериал
  • 06:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:50
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Милан - СПАЛ
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Беневенто - Рома
Пълна програма
  • 01:30
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 05:15
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
Пълна програма
  • 03:00
    Игрален филм
  • 06:00
    "Бялото студио"
  • 06:40
    "Романтиката на романса"
  • 07:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 04:00
    "Така е"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:30
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 04:55
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 05:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
Пълна програма
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:05
    "Музикални празници "Емил Чакъров" - 2009
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Peter Hase
  • 07:15
    Peter Hase
Пълна програма
  • 04:20
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 65 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:48
    Истински истории за изневяра: Епизод 30
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Много мнения
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Проблеми с придружителите
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 29
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Скътани в Родопите
  • 05:30
    Древните китайски съкровища
  • 06:00
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 2
Пълна програма
  • 04:00
    Строителство извън мрежата
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Строителство извън мрежата
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:25
    Дон Джон, САЩ, комедия/драма/романтичен, със Скарлет Йохансон, Джоузеф Гордън-Левит, 2013
  • 05:45
    Добре дошъл у дома, Роско Дженкинс, САЩ, комедия/романтичен, 2008
  • 07:40
    Още една комедия, САЩ, комедия, с Дейвид Лео Шулц, 2011
  • 09:20
    Господарите на Догтаун, САЩ, екшън/драма/спортен, с Хийт Леджър, 2005
Пълна програма
  • 04:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Андрей Янев" - 43 еп., предаване за изкуство
  • 05:30
    "Гениални изобретения" - 4 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 04:45
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 149
  • 05:10
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 148
  • 05:35
    Лесни рецепти - първи сезон, еп. 274
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 137
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Документален филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:50
    Американски татко - четвърти сезон, еп. 5
  • 05:10
    Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 5
  • 06:00
    Касъл - седми сезон, еп. 4
  • 06:45
    Касъл - седми сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 04:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:00
    DESIGNERS
  • 05:30
    DESIGNERS
  • 06:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 167-168 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 117-118 еп.
  • 06:00
    "Съдебни медици" - 33 и 34
  • 07:00
    "Истински спасителни операции" - 12 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 04:50
    Следопыт
  • 05:20
    Советы бывалых
  • 05:35
    Блондинка на охоте
  • 06:05
    Уральская рыбалка
Пълна програма
  • 04:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Отмъщението" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Man, Woman, Wild: Louisiana
  • 05:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a God Particle?
  • 06:15
    Cake Boss: Strawberries, Sinatra & Sick Ovens
  • 06:37
    Cake Boss: Sandals, Sandwiches & Shelves
Пълна програма
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Every Witch Way
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Уърлд оупън"
  • 06:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург
  • 07:30
    Олимпийски игри Сидни`2000: Обзор
  • 08:30
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
Пълна програма
  • 03:30
    "Полтъргайст", ужаси, САЩ, 1982; реж. Тоби Хупър, с Крейг Т. Нелсън, Джобет Уилямс, Беатрис Стрейт, Доминик Дън, Оливър Робинс, [15+]
  • 05:05
    "Откуп за милиарди", екшън - трилър, Великобритания, 2016; реж. Джим Гилеспи, с Джеръми Съмптър, Фийби Тонкин, Себастиан Кох, Доминик Шерууд, Ед Уестуик, [15+]
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод ІV - Нова надежда", екшън - фантастика, САЩ, 1977; реж. Джордж Лукас, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Питър Кушинг, Алек Гинес, [12+]
  • 09:05
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    ZOU
Пълна програма
  • 04:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Every Witch Way
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 04:36
    Murder Chose Me: Domino Effect
  • 05:24
    A Crime to Remember: Guess Who?
  • 06:12
    Obsession: Dark Desires: The Devil in the Pews
  • 07:00
    Disappeared: Just a Nice Guy
Пълна програма
  • 04:30
    Top: Peace Songs
  • 05:00
    Star Rated: Underrated Footballers
  • 05:30
    The Truth About...: Big Players
  • 06:00
    Q&A Generator: All About the Peace
Пълна програма
  • 04:30
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 04:55
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 05:20
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 06:00
    Fly Rod Chronicles
Пълна програма
  • 04:00
    Бойци: Търсенето на "Ред Уингс"
  • 04:55
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 05:45
    Лесни машини за големи пари: Май ме дразниш
  • 06:10
    Надпревара за находки: Маями: Нищо не е по-хубаво от малко пяна
Пълна програма
  • 04:35
    Тайнствени досиета, еп. 5
  • 05:00
    Строителна зона, еп. 26
  • 05:20
    Строителна зона, еп. 27
  • 05:45
    Пробив в системата, еп. 7
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 696
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 02:15
    От здрач до зори; сезон 2, епизод 5, ужаси, екшън, САЩ, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 02:40
    Профилиране; сезон 7, епизод 5, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 19, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 04:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
  • 05:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Присъствахме на убийството на сестра ни
  • 06:00
    Неразрешени случаи: Чудовището/Обещанието на братовчеда
  • 07:00
    Неразрешени случаи: Бремето на един брат/Нападател в полунощ
Пълна програма
  • 02:35
    Клетвата
  • 06:10
    Завръщане в Гая
  • 08:00
    Кабрио
  • 10:00
    Американско оръжие
Пълна програма
  • 04:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 05:00
    "Железният генерал" - документален филм
  • 05:30
    "Зрънце надежда" - документален филм
  • 06:00
    "Джулай 2008" - документален филм
  • 06:30
    "България в картини" - документален филм
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Inside Amy Schumer
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
  • 06:05
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 04:43
    Tight Pussy From Hungary (18+)
  • 05:19
    Teens Like It Rough (18+)
  • 05:37
    Honey Hole (18+)
  • 06:00
    Sensual Creampie For Perfect Beauty (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 05:00
    Пряко: Тенис: Korea Open, Сеул - четвъртфинали (WTA International)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Guangzhou International Women's Open, Гуанджоу - полуфинали (WTA International)
  • 17:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250) F+
Пълна програма
  • 03:45
    Европейско първенство по баскетбол: полуфинална среща
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Светът на конете предаване за конен спорт
  • 07:45
    Американска мечта - Емил Костадинов документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    IN CONCERT - SURKALEN
  • 05:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
  • 06:00
    BEYOND THE SUMMITS
  • 07:00
    ALL ABOARD - MAFIA, FREE IN SICILY
Пълна програма
  • 04:05
    Hip Show
  • 05:10
    CFC - Cage Fighting Championships
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 04:30
    The Captain and Casey Show
  • 05:00
    The Captain and Casey Show
  • 05:30
    The Captain and Casey Show
  • 06:00
    The Captain and Casey Show
Пълна програма
  • 04:35
    Ловци на митове (10)
  • 05:30
    Загадки в музея (11)
  • 06:15
    Забранена история (5)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 04:30
    Истанбул
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Мездра - Живот от милиони години
  • 06:00
    Импресия - Дяволски водопади
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 8-и епизод, повторение
  • 09:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 11-и епизод, повторение
  • 10:00
    Класика от "А" Професионална футболна група - Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив (14-15), повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Korea Open, Сеул - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 06:00
    Пряко: Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - четвъртфинали (WTA Premier)
  • 14:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 15:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
  • 09:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
  • 11:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
Пълна програма
  • 04:36
    Убийствата сами ме избраха: Ефектът на доминото
  • 05:24
    Престъплението, което ще се помни: Познай кой?
  • 06:12
    Мрачна обсебеност: Дяволът в църквата
  • 07:00
    Изчезнали: Просто един симпатичен мъж
Пълна програма
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 05:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 02:55
    "Стар Трек: Отвъд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джъстин Лин, с Крис Пайн, Закари Куинто, Саймън Пег, Зоуи Салдана, Джон Чо, [12+]
  • 04:55
    "Тотал щета", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Джъд Апътоу , с Ейми Шумър, Бил Хедър, Бри Ларсън, Колин Куин, Джон Сина, [15+]
  • 05:25
    "РПУ "Оня свят"", крими - екшън - комедия, САЩ, 2013; реж. Роберт Швентке, с Райън Рейнолдс, Джеф Бриджис, Кевин Бейкън, Мери-Луис Паркър, Стефани Зостак, [12+]
  • 07:00
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
Пълна програма
  • 04:50
    "Играчи ІІІ, 9 еп.", спортна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Катънбърг, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 07:00
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 08:55
    "Корави момичета", документален, Унгария, 2016; реж. Естер Нордин, [15+]
  • 10:10
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    В самобитния свят на Странджа (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 06:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 07:00
    Автомобилизъм: Рали крос
  • 08:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 04:00
    Хокей на лед: NHL
  • 06:00
    Плажен футбол: Европейска лига
  • 07:00
    Плажен футбол: Европейска лига
  • 08:00
    Тенис: WTA Квебек
Пълна програма
  • 04:40
    Shimmer and Shine
  • 05:05
    The Day Henry Met...
  • 05:10
    Nella the Princess Knight
  • 05:35
    Shimmer and Shine
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 04:50
Семейният тип - седми сезон
Utilisima 04:50
От любов към храната - първи сезон
PRO 7 04:50
"Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
Fox Crime 05:00
Веществени доказателства: Рим - първи сезон

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:00
Тенис: Дария Гаврилова - Петра Квитова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа"
Eurosport 2 05:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, обзор
BiT 05:00
BIT СПОРТ, (п)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето

Всички предавания

Филми

Skat+ 05:00
"Християнството по българските земи" - документален филм /1 част
TV1 05:00
Научнопопулярен филм
TV1000 05:05
Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
MGM 05:20
"На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}