ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди Предаване за земеделие
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.4, еп.4
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 10:00
    Новините ON AIR
  • 10:30
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова
  • 11:30
    Новините ON AIR
  • 12:00
    Глухар - криминален сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 14:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:35
    4исла; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 10:35
    Царство; сезон 2, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 11:30
    Царство; сезон 2, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:25
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 10:05
    Диви и истински: Мечка в безизходица
  • 11:00
    Диви и истински: Да наблюдаваш китовете
  • 11:55
    Тексаски закони: Играта започва
  • 12:50
    Питбули и бивши затворници: Надолу
Пълна програма
  • 10:10
    "Ритъм" - предаване за спорт и активен начин на живот
  • 10:40
    АТАКА в действие
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 09:25
    "Пиперените зрънца" - сериал
  • 10:55
    "Слон, тигър и ко" - поредица
  • 12:30
    Репортаж
  • 13:05
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    Туристически маршрути /п/
  • 11:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 12:00
    Потребителската кошница
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    Непозната земя /п/
  • 11:30
    В кадър Кой е срещу теб в мрежата /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:20
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 10:31
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 10:45
    Inspector Gadget
  • 10:55
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 08:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 12,13,14
  • 11:00
    "Трудна мишена 2" - екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор - Роел Рейн, актьори - Скот Адкинс, Робърт Книйпер, Рона Митра и др.
  • 13:00
    "Червеният скорпион" - екшън, приключенски (САЩ, 1988), режисьор - Йозеф Зито, актьори - Долф Лундгрен, М. Емет Уолш, Ал Уайт и др.
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 23, с.5, еп.1
Пълна програма
  • 08:00
    "Така е на 40" - комедия (САЩ, 2012), режисьор - Джъд Апатоу, актьори - Пол Ръд, Лесли Ман, Мод Апатоу, Ирис Апатоу, Ани Мумоло, Мегън Фокс и др.
  • 10:45
    "Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
  • 13:15
    "Контрабанда" - трилър, екшън, драма, криминален ( САЩ, Великобритания, Франция, 2012), режисьор - Балтазар Кормакур, актьори - Марк Уолбърг, Джовани Рибизи, Кейт Бекинсейл, Бен Фостър, Робърт Уолбърг, Лукас Хаас, Джейсън Мичел, Пол ЛеБланк и др.
  • 15:30
    "Блейд Рънър" - екшън, драма (САЩ, 1982), режисьор - Ридли Скот, актьори - Харисън Форд, Шон Янг, Дарил Хана, Рутгер Хауър, Едуард Джеймс Олмос и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Американско момиче: Лия се притича на помощ" - семеен (САЩ, 2016), режисьор - Надя Тас, актьори - Маги Елизабет Джоунс, Хали Тод, Сторм Райд и др.
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.9
  • 17:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 09:30
    "Нишките на съдбата" - сериал
  • 11:30
    "Топ модели"
  • 12:30
    "Какво ядем?"
  • 13:00
    "MasterChef" - с.3
Пълна програма
  • 10:00
    Скуби-Ду: Арабски нощи
  • 11:10
    The Happos Family
  • 11:15
    Малки Титани: В готовност
  • 11:25
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 08:50
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
  • 10:50
    "Розали Блум", комедия, Франция, 2015; реж. Жулиен Рапену, с Ноеми Лвовски, Киан Кожанди, Алис Исааз, Анемон, Сара Жироду, [12+]
  • 12:25
    "Дейзи Милър", романтична драма, САЩ, 1974; реж. Питър Богданович, със Сибил Шепърд, Бари Браун, Клорис Личман, Милдред Натуик, Айлийн Бренан, [12+]
  • 14:00
    "Баща в излишък", комедия, САЩ, 2015; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Линда Карделини, Томас Хейдън Чърч, Скарлет Естевес, [12+]
Пълна програма
  • 08:40
    "Почти на 17", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Кели Фримън Крейг, с Хейли Стайнфелд, Хейли Лу Ричардсън, Блейк Дженър, Кира Седжуик, Уди Харелсън, [12+]
  • 10:25
    "Песен по залез слънце", драма, Великобритания, 2015; реж. Терънс Дейвис, с Агинес Дейн, Питър Мълан, Кевин Гътри, Джак Грийнлес, Иън Пири, [12+]
  • 12:40
    "Борсови войни", комедийна драма, САЩ, 1993; реж. Глен Джордан, с Джеймс Гарнър, Джонатан Прайс, Питър Ригерт, Джоана Касиди, Фред Далтън Томпсън, [12+]
  • 14:25
    "Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек Цивка, Юлия Киовска, Прземислав Свадовски, Торкел Петерсон, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    CNN Talk
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 09:45
    "Звездни стажанти" - предаване
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
  • 12:15
    "Мечтата на Паула" - романтичен филм с уч. на Ева Херциг, Харди Крюгер мл., Енци Фукс, Лоурънс Руп и др.
  • 14:10
    "Аржентинско танго" (премиера) - романтична драма с уч. на Ребека Имануел, Майкъл вон Оу, Флориан Фиц, Тереза Кламерт и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 3, 3 епизода
  • 11:00
    "Потоп" - екшън с уч. на Робърт Карлайл, Том Харди, Джесалин Гилсиг, Том Къртни, Джоан Уоли, Дейвид Съчет, Найджъл Планър, Ралф Браун, Ралф Браун, Готфрид Джон, Пип Торънс, Дейвид Хайман и др. , I част
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Скорпион" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 12
  • 11:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 9
  • 11:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 10
  • 12:00
    Бързи и шумни: Свиреп форд и свистящо ферари
Пълна програма
  • 10:14
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 10:38
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 11:02
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 11:26
    Стани богат изобретател: Нула часът
Пълна програма
  • 10:00
    Пен Зироу: Почасов герой
  • 10:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 11:00
    БИЗААРДВАРК
  • 11:30
    Близначки-магьосници 2
Пълна програма
  • 10:10
    "Изглежда супер"
  • 10:35
    "Изглежда супер"
  • 11:00
    "Изглежда супер"
  • 11:25
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • 10:00
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:25
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:50
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 11:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 14:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 09:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Китай (квалификация), пряко
  • 11:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Мармарис - Селджук (четвърти етап)
  • 12:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея
  • 13:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
Пълна програма
  • 09:30
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея
  • 10:45
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
  • 13:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея
  • 14:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
Пълна програма
  • 10:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 4
  • 11:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 5
  • 11:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 3
  • 12:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 09:45
    Mountain Movers
  • 10:40
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 11:35
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 12:30
    Gotta Grudge
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 10:00
    Грандиозни ремонти на кухни
  • 10:30
    Грандиозни ремонти на кухни
  • 11:00
    Шедьоври от битпазара
  • 11:30
    Шедьоври от битпазара
Пълна програма
  • 10:05
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 11
  • 10:30
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 12
  • 10:55
    Уитни- първи сезон, еп. 15
  • 11:25
    Уитни- първи сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 10:20
    Четири жени и едно погребение - шести сезон, еп. 2
  • 11:20
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 5
  • 13:20
    Убийства в Мидсъмър - шести сезон, еп. 1
  • 15:15
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 08:30
    "Хрониките на Нарния: Плаването на "Разсъмване"", семеен - фентъзи, САЩ, 2010; реж. Майкъл Аптид, с Джорджи Хенли, Скендър Кийнс, Бен Барнс, Уил Полтър, Гари Суит, [7+]
  • 10:25
    "Филми и звезди ІХ, 41 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 10:55
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
  • 12:40
    "Роботите", анимация, САЩ, 2005; реж. Крис Уедж, Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 09:55
    Скрити следи: Първата световна война (1914-1918 г.)
  • 10:55
    Скрити следи: Планината на Хитлер
  • 11:50
    Скрити следи: Войната във Виетнам
  • 12:50
    Скрити следи: Ватерло
Пълна програма
  • 09:05
    Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Втора част
  • 11:00
    Колите, изградили образа на Америка: Епизод 3
  • 13:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто от най-лудите случаи на шофиране
  • 13:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто от случаите със спиране
Пълна програма
  • 10:00
    Риболов на чудовища – тв поредица, Америка, пети сезон, 2 еп.
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 5 еп.
  • 13:00
    В кухнята на баба – тв поредица, 1 еп.
Пълна програма
  • 10:00
    "Дот"
  • 11:25
    "Конни"
  • 11:50
    "Отгатни колко те обичам"
  • 12:00
    "Зоопаркът на Сузи"
Пълна програма
  • 10:15
    "Коктейл" с Деси Жаблянова/п/
  • 11:15
    ТОП ШОП
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:00
    "Вечните песни"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 08:55
    "Лох Нес" - драма / семеен с Тед Дансън, Джоли Ричардсън, Ян Холм, Джеймс Фрейн.
  • 10:35
    "Сбогом, Сабата" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Дийн Рийд.
  • 12:20
    "Роб Рой" - драма / екшън с Лиам Нийсън, Джесика Ланг, Джон Хърт, Тим Рот.
  • 14:35
    "Клетниците на ХХ век" - драма с Жан-Пол Белмондо, Мишел Бужена.
Пълна програма
  • 10:05
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 10:55
    THE FLYING LAP
  • 11:20
    THE INSIDE LINE
  • 11:45
    FIA WRC BEST OF
Пълна програма
  • 10:00
    Vidiots
  • 10:30
    Vidiots
  • 11:00
    The Ride
  • 12:00
    The Ride
Пълна програма
  • 10:00
    Anne-Marie Live @ V Festival 2017
  • 10:25
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 10:50
    Raye Live @ V Festival 2017
  • 11:15
    Ella Eyre Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 10:05
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
  • 11:00
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 2
  • 11:50
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 3
  • 12:45
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 10:00
    Летището в Дубай, еп. 7
  • 11:00
    Невероятна машина, еп. 5
  • 12:05
    Теория на глупостта, еп. 19
  • 12:30
    Теория на глупостта, еп. 20
Пълна програма
  • 10:16
    Родени да убиват: Големи бели акули
  • 11:05
    Защо нападат акулите
  • 11:53
    Смъртоносна игра: Как се създават убийци
  • 12:42
    Смъртоносна игра: Великите бягства
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Плимут Аргайл - Флийтууд Таун, мач от английската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Бирмингам Сити - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Тенерифе - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:20
    Премиера. "Вера Василева. Тайната на нейната младост"
  • 11:20
    "Смак"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:20
    "Идеалният ремонт"
Пълна програма
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Планета ТОП 20" - месечна класация
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Автограф" - музикално ток-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:50
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 11:05
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 13:00
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 09:00
    УЕФА Шампионска лига: Атлетико М - Челси
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Манчестър Юн
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Байерн М
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Реал М
Пълна програма
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 15:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
Пълна програма
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 14:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 08:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия / на живо/
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева
Пълна програма
  • 10:00
    Жилет световен спорт
  • 10:30
    Висшата лига в аванс
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:20
    Grizzy & die Lemminge
  • 11:10
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 11:40
    Ninjago - Wettkampf der Elemente
  • 12:05
    Sally Bollywood
Пълна програма
  • 10:20
    Холивудски знаменитости: Крисчън Бейл
  • 10:55
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 12:15
    Исторически календра
Пълна програма
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Кейт и пълният й дом: Рожденият ден
  • 11:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Джеймс Кей
  • 13:00
    Не знаех, че съм бременна: Бебе на задната седалка
  • 13:30
    Не знаех, че съм бременна: Бебе по учебник
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Огън в Родопите
  • 12:30
    Цветовете на земята
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Първокласни RV каравани
  • 11:30
    Първокласни RV каравани
  • 12:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Първокласни RV каравани
  • 11:30
    Първокласни RV каравани
  • 12:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 10:00
    Циркът на кошмарите: чиракът на вампира, САЩ, екшън/фентъзи/трилър, 2009
  • 11:45
    Сърцето на дракона, САЩ, приключенски/фентъзи, с Денис Куейд, гласа на Шон Конъри, 1996
  • 13:25
    Мажоретки: Всичко или нищо, САЩ, комедия/спортен, 2006
  • 15:00
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, с Ричард Гиър, Уинона Райдър, 2000
Пълна програма
  • 10:00
    "Новото познание: Сал Ракели - Небесните цивилизации" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
  • 13:00
    "Репортажът" - информационно предаване
Пълна програма
  • 10:20
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 10
  • 10:50
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 11
  • 11:20
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
  • 12:20
    Menu Fantastike Britanike 12, еп. 5
Пълна програма
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Съботен саундтрак
Пълна програма
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
Пълна програма
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
Пълна програма
  • 10:00
    Спорт
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:00
    Документален филм /п/
  • 12:00
    Eкология
Пълна програма
  • 10:15
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 2
  • 11:10
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 3
  • 12:05
    Кости - шести сезон, еп. 12
  • 13:00
    Кости - шести сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 10:00
    FITNESS
  • 10:25
    FASHION WEEK
  • 10:30
    TOP MODELS
  • 10:55
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 09:30
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея
  • 10:45
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
  • 13:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея
  • 14:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 10:20
    "Истории за осиновявания" - 10 и 11 еп.
  • 11:10
    "Спешни случаи" - 12 и 13 еп.
  • 12:00
    "Кошмарни съседи" - 1 еп.
  • 12:50
    "Кеш и Кари" - 2 и 3 еп.
Пълна програма
  • 10:15
    Телестар
  • 10:30
    новини
  • 10:40
    Авторевю - предаване за автомобили
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:55
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 10:25
    Нахлыст
  • 10:50
    Рыбалка без границ
  • 11:20
    Морская подводная охота
Пълна програма
  • 10:00
    "Списъкът на Джесика Дарлинг" - романтична комедия с уч. на Блеър Фоулър, Андай Турал, Ашли Лиао, Клое Ист, Ема Рейн Лайл, Ева Бела и др.
  • 11:40
    "Бейб в града" - приключенска комедия с уч. на Магда Шубански, Джеймс Кромуел, Мики Руни, Мери Стейн и др.
  • 13:40
    " Желязната лейди" - биографична драма с уч. на Мерил Стрийп, Джим Броудбент,, Александра Роуч, Хари Лойд, Оливия Колман, Джон Сешънс и др.
  • 15:50
    "Робокоп" - екшън с уч. на Джоел Кинаман, Гари Олдман, Майкъл Кийтън, Аби Корниш, Самюъл Джаксън, Джаки Ърл Хейли, Майкъл К. Уилямс и др., /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Deadliest Catch: Listing Lover
  • 10:45
    Cake Boss: Moving Cake, Marbles & Mess Ups
  • 11:07
    Cake Boss: Cheeseburgers, Cures & a Challenge
  • 11:30
    Cake Boss: Campfires, Computers & Concerns
Пълна програма
  • 10:20
    HERE AND THERE
  • 10:30
    ENGLISH IS THE KEY
  • 10:40
    EVOLUTION
  • 10:45
    LABOUR OF LOVE
Пълна програма
  • 10:20
    Гражданка в ранчото
  • 10:50
    Трапезата на Сиба
  • 11:20
    Трапезата на Сиба
  • 11:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 10:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Китай (квалификация), пряко
  • 11:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Мармарис - Селджук (четвърти етап)
  • 12:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея
  • 13:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
Пълна програма
  • 08:30
    "Хрониките на Нарния: Плаването на "Разсъмване"", семеен - фентъзи, САЩ, 2010; реж. Майкъл Аптид, с Джорджи Хенли, Скендър Кийнс, Бен Барнс, Уил Полтър, Гари Суит, [7+]
  • 10:25
    "Филми и звезди ІХ, 41 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 10:55
    "Семейство Джоунс", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
  • 12:40
    "Роботите", анимация, САЩ, 2005; реж. Крис Уедж, Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:30
    Sofia The First
  • 11:00
    Sofia The First
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 10:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    90s Vs 00s
  • 13:00
    90s Vs 00s
  • 19:00
    90s Vs 00s
Пълна програма
  • 10:20
    Tabloid with Jerry Springer: Love You to Death
  • 11:10
    Reasonable Doubt: Beneath The Surface
  • 12:00
    Beauty Queen Murders: Deadly Sins
  • 12:50
    Beauty Queen Murders: Field of Screams
Пълна програма
  • 10:11
    Up Close With: Julie Kitchen
  • 10:40
    Fight Stars: Ronda Rousey
  • 11:05
    Top: Strong Girls
  • 11:35
    Up Close With: Majlinda Kelmendi
Пълна програма
  • 10:10
    Gridiron Outdoors
  • 10:35
    Gridiron Outdoors
  • 11:00
    American Rifleman
  • 11:25
    American Rifleman
Пълна програма
  • 09:05
    Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Втора част
  • 11:00
    Колите, изградили образа на Америка: Епизод 3
  • 13:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто от най-лудите случаи на шофиране
  • 13:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто от случаите със спиране
Пълна програма
  • 10:00
    Невероятна машина, еп. 5
  • 11:05
    Теория на глупостта, еп. 19
  • 11:30
    Теория на глупостта, еп. 20
  • 12:05
    Теория на глупостта, еп. 22
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.4, еп.4
Пълна програма
  • 10:15
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 10:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, Original Production, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, Original Production, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Сиси; романтичен, драма, Австрия, 1955
  • 14:05
    Телешоп
  • 14:20
    Сиси; романтичен, драма, Австрия, 1955
Пълна програма
  • 10:00
    Неразрешени случаи: Дейв Райчърт и Убиеца от Зелената река
  • 11:00
    Градски кошмари: От любов към парите
  • 12:00
    Градски кошмари: Гробът на терасата
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: В пламъци
Пълна програма
  • 08:50
    Рай; Комедия, САЩ, 2013
  • 10:35
    Решаващият миг; Драма, САЩ, Великобритания, 1998
  • 12:35
    Момчета и момичета; Романтична комедия, САЩ, 2000
  • 14:30
    Робинзон Крузо; Приключенски, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
Пълна програма
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Спасени реликви" - документален филм /повторение/
  • 11:00
    "Златен извор" - конкурс за детска песен на фолклорна основа /4 част
Пълна програма
  • 10:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Stand Up Express
  • 11:15
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:11
    Student's Wet Pussy Gets Plowed (18+)
  • 10:34
    Grounded And Pounded (18+)
  • 10:58
    B For Big Butt (18+)
  • 11:19
    Romantic Fuck For Leggy Blonde MILF (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Пряко: Тенис: Prudential Hong Kong Open, Хонг Конг - полуфинали (WTA International)
  • 12:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 14:00
    Пряко: Футбол: Атлетик /Б/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 09:30
    Европейско първенство по волейбол: Германия - Русия - финал
  • 12:00
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 14:35
    Спортни новини
  • 14:45
    Футбол: Ирландия - България - квалификация за европейско първенство за юноши до 17 г.
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Зоологика - премиера
  • 11:00
    Акценти
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:00
    Гепардите от дълбините на океана
  • 10:55
    Тайният живот на езерата (4)
  • 11:50
    Планетата Европа (1)
  • 12:40
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Природа и устойчив лов
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.9
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Монтана - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:00
    Класика от Първа професионална лига - Берое - Локомотив Пловдив (16-17), повторение
  • 12:30
    Световни боксови супер серии: Преди големия двубой, 6-и епизод, повторение
  • 13:00
    Световни боксови супер серии: Обратно отброяване, 6-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Пряко: Тенис: Prudential Hong Kong Open, Хонг Конг - полуфинали (WTA International)
  • 12:30
    "Footbrazil" - 22 еп., обзорно предаване
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 14:00
    Пряко: Футбол: Атлетик /Б/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 2-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
  • 12:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 8-и епизод, повторение
  • 12:30
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2017-18), 8-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:20
    Престъпления от таблоидите: Обич до смърт
  • 11:10
    Спорни убийства: Под повърхността
  • 12:00
    Убийства на кралици на красотата: Смъртни грехове
  • 12:50
    Убийства на кралици на красотата: Полето на писъците
Пълна програма
  • 09:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE
  • 11:00
    най-доброто от "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие - 1 част
  • 13:00
    Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 14:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 1 част
Пълна програма
  • 10:00
    На фин монтаж с Колмич - На щека с Рихард Уйсаси
  • 10:30
    Рибата, рибарят и готвачът - Край езерото Тиса
  • 11:00
    MLS OB - Мечта, превърнала се в реалност
  • 11:30
    Чудовищни шарани от Маймунската скала
Пълна програма
  • 10:15
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 11:40
    "Братът на мечката", анимация, САЩ, 2003; реж. Арън Блейз, Робърт Уокър, [0+]
  • 13:05
    "Кралицата на Катве", драма, САЩ, 2016; реж. Мира Наир, с Мадина Налванга, Дейвид Ойелово, Лупита Нионг'О, Мартин Кабанца, Тарин Киейз, [12+]
  • 15:05
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    "До самия край", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джей Роуч, с Брайън Кранстън, Антъни Маки, Мелиса Лео, Брадли Уитфорд, Стивън Рут, [12+]
  • 10:40
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 26 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
  • 11:15
    "Епизоди V, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Кларик, с Мат ЛеБланк, Стивън Мангън, Тамсин Грейг, Катлийн Роуз Пъркинс, Джон Панкоу, [12+]
  • 11:45
    "Успокой топката ІХ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лари Дейвид, с Лари Дейвид, Джеф Гарлин, Черил Хайнс, Сузи Есман, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    Invitation Only
  • 10:30
    Inside Fashion Week
  • 10:45
    Inside Fashion Week
  • 11:00
    Model Yoga
Пълна програма
  • 10:00
    Приказки от Ерул (образователен филм за селски туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Дълбок дол (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:00
    Trans World Sport
  • 11:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 11:30
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: WTA Тиендзин
  • 11:30
    Хокей на лед: NHL
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 10:20
    Paw Patrol
  • 10:45
    Rusty Rivets
  • 10:55
    Wallykazam
  • 11:20
    Fresh Beat Band of Spies
Пълна програма
  • 10:00
    Класическиколи
  • 10:30
    Състезаниетонаживотаим
  • 11:15
    Създаванетоназемята:Човек
  • 12:20
    Биографии-Светътнаизвестните
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Viasat Explorer 10:20
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
Fox Crime 10:25
Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 11:00
Футбол: Холандска Ередивизи
ТВ Европа 10:50
Спорт
Eurosport 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
Eurosport HD 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
Cinemax 10:25
"Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}