ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:45
    Срещи на сляпо игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Леван Когуашвили, в ролите: Андро Сахварелидзе, Ия Сухиташвили, Арчил Кикодзе и др.
  • 23:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:45
    Бекстрийт бойс музикален филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Късното шоу на bTV" - вечерно ток шоу
  • 23:00
    "Поредният ергенски запой" - комедия (САЩ, 2011), режисьор - Тод Филипс, актьори - Брадли Купър, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Джейми Чънг, Майк Тайсън, Пол Джиамати, Кен Джонг, Джефри Тамбор, Ясмин Лий и др.
Пълна програма
  • 22:15
    "Автомобил 19" - с уч. на Пол Уокър, Найма Маклийн, Лейла Хайдариан и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Инспектор Валандер - сериал, криминална драма
  • 23:00
    По-шумно от бомби - драма, Норвегия, 2015 г; режисьор: Йоаким Триер; в ролите: Изабел Юпер, Джеси Айзенбърг, Гейбриъл Бърн и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Вяра във финансите - документална поредица на Bloomberg
  • 23:00
    Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 22:00
    Друговремец; сезон 2, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 23:10
    Друговремец; сезон 2, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Моята котка от Ада: Злата котка Мей
  • 22:55
    Диви и истински: Игри с акулите
  • 23:50
    Диви и истински: Нападения на котки
Пълна програма
  • 22:10
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
  • 23:00
    "Българска душа" - фолклорно предаване
Пълна програма
  • 21:15
    "Разбирате ли от майтап?" - шоу
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 21:45
    Героят на семейството игрален филм /Франция, 2006 г./, режисьор Тиери Клифа, в ролите: Жерар Ланвен, Катрин Деньов, Еманюел Беар, Миу-Миу, Клод Брасьор и др. (12)
  • 23:25
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 20:45
    Време за жени игрален филм /2006 г./, режисьор Илия Костов, в ролите: Аня Пенчева, Параскева Джукелова, Катерина Евро, Биляна Петринска и др.
  • 22:25
    Умно село Жажда: Величко Минеков
  • 23:20
    Мотоспорт екстра
  • 23:55
    По света и у нас
Пълна програма
  • 22:10
    What's New Scooby-Doo?
  • 22:35
    What's New Scooby-Doo?
  • 23:00
    The Garfield Show
  • 23:11
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Бандата на Оушън 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Стивън Содърбърг, актьори -  Джаред Харис, Джордж Клуни, Мат Деймън, Анди Гарсия, Дон Чийдъл, Бърни Мак, Джулия Робъртс, Кейси Афлек, Скот Каан, Венсан Касел, Еди Джеймисън, Катрин
  • 23:30
    Cinema X: "Утеха" - трилър, мистерия (САЩ, 2015), режисьор - Алфонсо Пойрът, актьори - Антъни Хопкинс, Джефри Дийн Морган, Аби Корниш, Колин Фарел, Мат Джералд, Хосе Пабло Кантило, Марли Шелтън, Ксандър Беркли, Кени Джонсън, Шарън Лоурънс и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Нощ в музея: Тайната на гробницата" -  комедия,  приключенски,  семеен,  фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014) ,режисьор - Шон Леви, актьори - Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джарвис,  Дан Стивънс,  Скайлър Джисондо, Патрик Галахар,
  • 22:30
    "Модерно семейство"- сериал
  • 23:30
    "Приятели" /п./ - комедиен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп. 31
  • 23:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с. 1
Пълна програма
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 22:45
    Шаолински хроники
  • 23:10
    Шаолински хроники
Пълна програма
  • 22:05
    "Зулендър 2", комедия, САЩ, 2016; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Пенелопе Крус, Кристън Уийг, [15+]
  • 23:45
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
  • 23:05
    "Семейно щастие", драма, Унгария, 2016; реж. Саболч Хайду, с Оршоя Торок-Илиш, Ерика Танко, Саболч Хайду, Домокос Сабо, Луйза Хайду, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    CNN Newsroom
  • 22:30
    Amanpour
  • 23:00
    World Sport
  • 23:30
    MainSail
Пълна програма
  • 22:00
    "Аржентинско танго" - романтична драма с уч. на Ребека Имануел, Майкъл вон Оу, Флориан Фиц, Тереза Кламерт и др., /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Блек Хоук" - екшън с уч. на Джош Хартнет, Юън Макгрегър, Том Сайзмор, Ерик Бана, Уилям Фичнър, Сам Шепърд, Юън Бремнър, Ким Коутс, Хю Данси, Рон Елдард, Айон Гръфъд, Том Гуири и др.
  • 23:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
Пълна програма
  • 22:00
    Смъртоносен улов: Епизод 18
  • 23:00
    Воини на океана: Изпълнение
Пълна програма
  • 22:00
    Фабрика за храна: САЩ: Родени за успех
  • 22:25
    Фабрика за храна: САЩ: Златни възможности
  • 22:50
    Опасно за живота: Опитай, преди да умреш
  • 23:40
    Бъдещето на...: Безсмъртието
Пълна програма
  • 21:00
    Близначки-магьосници 2
  • 22:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 23:00
    Хрониките на Евърмур
  • 23:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 19:00
    Гейм шоу
  • 22:30
    Автомобилизъм: DTM на Хокенхаймринг - пряко
  • 23:30
    Колежански футбол в САЩ - пряко
Пълна програма
  • 22:00
    "История на математиката"
  • 23:00
    "Последен шанс да видим"
Пълна програма
  • 21:35
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Сентинел - 29 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
  • 23:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Англия - Ирак
Пълна програма
  • 22:15
    Световен шампионат за туристически автомобили: Китай (квалификация)
  • 23:30
    Колоездене, Обиколка на Турция: Селджук - Измир (пети етап)
Пълна програма
  • 22:00
    Дивото зове, сезон 2, еп. 5
  • 22:45
    Дивото зове, сезон 2, еп. 6
  • 23:30
    Дивото зове, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 21:40
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 22:35
    Extreme Fighting Championship
  • 23:30
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    Евтин дом на плажа
  • 22:30
    Евтин дом на плажа
  • 23:00
    Карибски живот
  • 23:30
    Карибски живот
Пълна програма
  • 22:00
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 3
  • 22:30
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 4
  • 22:55
    Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 8
  • 23:50
    Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 21:55
    Нюанси синьо - втори сезон, еп. 3
  • 22:50
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 6
  • 23:50
    Полицаите от Чикаго - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 21:00
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 23:00
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
Пълна програма
  • 21:00
    Елизабет I, сезон 1, еп. 2
  • 22:55
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 9
  • 23:45
    Войната, която промени света, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
  • 23:00
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Върховни покупки
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Хващай пушката, бабо
Пълна програма
  • 22:00
    Риболов на чудовища – тв поредица, Америка, пети сезон, 2 еп.
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 22:05
    "Конни"
  • 22:30
    "Меси отива в Окидо"
  • 22:50
    "Томас и приятели"
  • 23:00
    "Сега знаеш"
Пълна програма
  • 22:00
    "Кръвна група:шампион"/п/
  • 22:30
    "Уикенд с Роси"/п/
  • 23:30
    "Спорт в обектива"/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 21:15
    "F / X" - екшън / трилър с Браян Браун, Браян Денехи, Даян Венора, Клиф де Янг.
  • 23:00
    "Обадете се на Сол 3.1" - сериал
  • 23:50
    "Обадете се на Сол 3.2" - сериал
Пълна програма
  • 21:20
    BO'NESS HILLCLIMB REVIVAL
  • 22:35
    THE INSIDE LINE
  • 23:00
    FIA WRC BEST OF
  • 23:50
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 22:00
    Абсурди
  • 22:30
    Абсурди
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 20:00
    2017's Best Hits... So Far! Top 40
  • 23:00
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 23:25
    MTV Asks Niall Horan
  • 23:50
    Solo 1D Boys!
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 22:00
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 2
  • 22:50
    Домашни тигри, сезон 1, еп. 4
  • 23:45
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 15
Пълна програма
  • 22:00
    Карта на Ада, еп. 1
Пълна програма
  • 22:15
    Кралици на усойниците
  • 23:03
    Смъртоносна игра: На секунда от бедствието
  • 23:52
    Жив или мъртъв: Горите на мечката гризли
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Сент Етиен - Метц, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:55
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, запис
Пълна програма
  • 21:20
    Премиера. Филм "Времето на първиге"
  • 23:45
    Филм "Турски гамбит"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Междузвездни войни, Епизод VІ: Завръщането на джедаите" - фантастичен филм, САЩ, 1983
  • 23:55
    "Черният рицар" - екшън / фентъзи филм, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Рома - Наполи
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:15
    "Суперталантът" - шоу
  • 23:15
    "Изведи ме" - шоу
Пълна програма
  • 21:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 22:35
    Вести-Москва
  • 23:00
    Вести
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 21:15
    "Шпиони: Сюзън Купър под прикритие" - комедия, САЩ, 2014
  • 23:35
    "Блиц: Cop-Killer vs. Killer-Cop" - трилър, ФРГ, 2011
Пълна програма
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:50
    "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
  • 23:00
    Класически концерт на Юри Буков и Никола Гюзелев
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 21:15
    Asterix bei den Olympischen Spielen
  • 23:30
    Once Upon A Time - Es war einmal...
Пълна програма
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 22:20
    Да возиш мис Дейзи - - комедия, САЩ, 1989, с Морган Фрийман, Дан Акройд, Джесика Танди
Пълна програма
  • 22:00
    Богинята на косите: Богинята на екстеншъните от Стейтън Айлънд
  • 23:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Завръщането на биопсията
Пълна програма
  • 22:00
    Шипка
  • 22:30
    Освещаване на зърното за семе. Сеитба
  • 23:00
    Легендите оживяват - с.Гранит, с.2 еп.12
  • 23:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
Пълна програма
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното: в търсене на Йети
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното: в търсене на Йети
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 21:35
    Подмяната, САЩ, Биография/криминален/драма, с Анджелина Джоли, Джон Малкович, 2008
  • 23:55
    Престъпник, САЩ, криминален/драма, със Стивън Дорф, Вал Килмър, 2008
Пълна програма
  • 22:00
    "Истински истории в гръцката митология" - 1 еп., документален филм
  • 23:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
Пълна програма
  • 22:10
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 5
  • 23:10
    Лесни рецепти на път - кулинарно предаване, еп. 7
  • 23:40
    Лесни рецепти на път - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете от 2015 срещу хитовете от 2016
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 21:15
    "Секретна квартира: Safe House" - трилър / екшън филм, САЩ, 2012
  • 23:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 21:30
    " Eмигрантката"- драма, САЩ, режисьор Джеймс Грейм; участват: Марион Котияр, Джереми Ренър, Хоакин Феникс, Дагмара Доминчик, Анджела Сарафян, ДиДи Лъкс, Антони Короун
Пълна програма
  • 22:00
    Макгайвър - първи сезон, еп. 18
  • 22:55
    Агент Картър - първи сезон, еп. 5
  • 23:55
    Имало едно време в Мексико
Пълна програма
  • 22:00
    FTV SPECIAL
  • 22:25
    FASHION WEEK
  • 22:30
    FTV SPECIAL
  • 22:55
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 22:15
    Световен шампионат за туристически автомобили: Китай (квалификация)
  • 23:30
    Колоездене, Обиколка на Турция: Селджук - Измир (пети етап)
Пълна програма
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 22:00
    "Зли близнаци" - 5 и 6 еп.
  • 23:40
    "Да хванеш убиец" - 7 еп.
Пълна програма
  • 22:10
    Спорт
  • 22:30
    новини
  • 22:40
    Евромакс
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 21:55
    Нахлыст
  • 22:20
    Рыбалка без границ
  • 22:50
    Морская подводная охота
  • 23:15
    Охотничьи традиции и этика
Пълна програма
  • 21:00
    "Двойници" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Бърт Рейнолдс, Кип Парду, Тил Швайгер, Джина Гершон, Естела Уорън, Кристиан Де Ла Фуенте и др.
  • 22:50
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 5, /п/
  • 23:50
    " Желязната лейди" - биографична драма с уч. на Мерил Стрийп, Джим Броудбент,, Александра Роуч, Хари Лойд, Оливия Колман, Джон Сешънс и др., /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Cake Boss: Moving Cake, Marbles & Mess Ups
  • 22:22
    Cake Boss: Cheeseburgers, Cures & a Challenge
  • 22:45
    Cake Boss: Campfires, Computers & Concerns
  • 23:07
    Cake Boss: Prize Cow, Pop-Tarts & a Predicament
Пълна програма
  • 22:15
    STEP BY STEP
  • 22:20
    HERE AND THERE
  • 22:30
    ENGLISH IS THE KEY
  • 22:40
    EVOLUTION
Пълна програма
  • 22:00
    Ресторанти под надзор
  • 23:00
    Подставени клиенти
  • 23:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
  • 23:00
    Костенурките нинджа
  • 23:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
  • 23:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Англия - Ирак
Пълна програма
  • 21:00
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 23:00
    "Семейство Джоунс", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
Пълна програма
  • 22:05
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 22:35
    Miles From Tomorrow
  • 22:50
    Jake and the Never Land Pirates
  • 23:20
    Sofia the First
Пълна програма
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
  • 23:00
    Костенурките нинджа
  • 23:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 22:00
    True Nightmares: Home Sweet Hell
  • 22:50
    Haunted Towns: Bisbee, AZ
  • 23:40
    Paranormal Lockdown: Hindsdale House
Пълна програма
  • 22:00
    The Burning Issue: Football
  • 22:25
    The Burning Issue: Extreme Sports
  • 22:55
    The Burning Issue: Track and Field
  • 23:20
    The Burning Issue: Dream Team
Пълна програма
  • 22:15
    Live 2 Hunt With Cody Robbins
  • 22:40
    RMEF Team Elk
  • 23:05
    RMEF Team Elk
  • 23:30
    Trophy Hunter's TV
Пълна програма
  • 22:00
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
  • 23:00
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Върховни покупки
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Хващай пушката, бабо
Пълна програма
  • 21:00
    Карта на Ада, еп. 1
  • 23:00
    Люлката на боговете, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    "Късното шоу на bTV" - вечерно ток шоу
  • 23:00
    "Поредният ергенски запой" - комедия (САЩ, 2011), режисьор - Тод Филипс, актьори - Брадли Купър, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Джейми Чънг, Майк Тайсън, Пол Джиамати, Кен Джонг, Джефри Тамбор, Ясмин Лий и др.
Пълна програма
  • 21:50
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, Original Production, Унгария, 2016
  • 22:20
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, Original Production, Унгария, 2016
  • 22:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, Original Production, Унгария, 2016
  • 23:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, Original Production, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 21:25
    Откуп; сезон 1, епизод 6, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 22:20
    Свидетелите; сезон 2, епизод 7, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 23:30
    Свидетелите; сезон 2, епизод 8, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 22:00
    Взеха детето ни, върнахме го обратно: Кейти
  • 23:00
    Бягство от полигамията: Върнете дъщерите ми, 2-ра част
Пълна програма
  • 20:55
    Икар; Екшън - драма, САЩ, 2010, режисьор: Долф Лундгрен, в ролите: Долф Лундгрен, Стефани фон Пфетен
Пълна програма
  • 22:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 23:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 21:50
    "Песента ме крепи" - документален филм
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 22:50
    "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
  • 23:00
    "Цвете за Гошо 2008" - "Звезди рок бенд"
Пълна програма
  • 22:00
    Punk'd
  • 22:30
    Rules of Engagement
  • 23:00
    Another Period
  • 23:25
    South Park
Пълна програма
  • 22:00
    Double Timing Wife Part Two (18+)
  • 22:20
    Mind Fuck (18+)
  • 22:40
    The Joy Cock Club (18+)
  • 23:00
    The Big Stiff (18+)
Пълна програма
  • 22:00
    Тенис: Давид Гофен - Александър Долгополов (Shenzen Open, Шенджен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 22:00
    Извън играта
  • 22:30
    Градски лентяй игрален филм /Великобритания, 2012г./, режисьор Джеймс Ларкин, в ролите: Фиона Гилис, Джефри Стретфийлд, Ейдриън Лукис и др.
  • 23:55
    Баскетбол: Балкан - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига
Пълна програма
  • 22:00
    Филмова звезда
Пълна програма
  • 22:15
    Агротема
  • 22:30
    Седмичен обзор
  • 23:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 23:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 22:00
    MAKE ME A LOG BOAT!
  • 23:00
    AVIATORS, THE S2 E7
  • 23:30
    AVIATORS, THE S2 E8
Пълна програма
  • 21:00
    FightBox King of Kings Heroes Series Tallin 14.10.2017 - LIVE
  • 23:30
    Xtreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 21:15
    Армейски момичета
  • 23:45
    Отново на крака
Пълна програма
  • 22:00
    Firsthand
  • 22:30
    Firsthand
  • 23:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 21:25
    Търсачи на Библията (2)
  • 22:20
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 23:20
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 22:00
    Скътани в Родопите
  • 22:30
    Шопска плетеница
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.9
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 22:30
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, директно
Пълна програма
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18, В паузата: Коментарно студио)
  • 23:35
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:45
    "Footbrazil" - 22 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Манчестър Сити - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 22:00
    Истински кошмари: Ад у дома
  • 22:50
    Градски призраци: Бизби, Аризона
  • 23:40
    Паранормалното край нас: Къща в Хинсдейл
Пълна програма
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже
  • 23:30
    "Спорно за спорта" извънредно издание, на живо след мача България - Франция LIVE
Пълна програма
  • 22:00
    Пейтер Пал Халми - Предзимно
  • 22:30
    Кухнята на ловците - С Миклош Юхас
  • 23:00
    Улови и пусни - Санпаул
  • 23:30
    Кухнята на любителите на риба - С Габор Киш
Пълна програма
  • 22:00
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Морски тюлени: Шести отряд I, 1 еп.", екшън - драма, САЩ, 2017; реж. Лесли Линка Глатър, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Бриан Дейвис, [18+]
  • 22:40
    "Морски тюлени: Шести отряд I, 2 еп.", екшън - драма, САЩ, 2017; реж. Лесли Линка Глатър, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Бриан Дейвис, [18+]
  • 23:20
    "Морски тюлени: Шести отряд I, 3 еп.", екшън - драма, САЩ, 2017; реж. Кимбърли Пиърс, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Бриан Дейвис, [18+]
Пълна програма
  • 22:15
    Red Carpet Fashion Show
  • 22:30
    Fashion 24 Hours
  • 22:45
    Fashion 24 Hours
  • 23:00
    Fashion 24 Hours
Пълна програма
  • 22:00
    Орешак - орисия и легенди (образователен филм за селски туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Михаил Саздов. Да уловиш красотата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 23:40
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 22:15
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 22:15
    The Day Henry Met...
  • 22:20
    Paw Patrol
  • 22:45
    Rusty Rivets
  • 23:00
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма
  • 21:15
    Бог,койтонебешетам!
  • 22:40
    Тайнственисили:Преживяване,близкодосмъртта
  • 23:30
    Митовеилегенди:Вампири
Пълна програма

Сериали

AXN Black 22:20
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
bTV Comedy 22:30
"Шегаджии"- сериал
bTV Lady 22:30
"Камелот" - сериал, еп.3
Fox Life 22:30
Без пукната пара - първи сезон, еп. 16
Fox Channel 22:30
Необикновените - първи сезон

Всички предавания

Спорт

AXN Black 22:50
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 22:20
Спорт
Diema Sport 2 22:30
Баскетбол: Бруклин Нетс - Атланта Хоукс, мач от НБА, директно
Eurosport 2 23:00
Футбол, МЛС: Реал Солт лейк - Канзас Сити, пряко

Всички предавания

Филми

HBO 2 22:20
"Подземен свят: Кървави войни", екшън - хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Анна Фостър, с Кейт Бекинсейл, Тио Джеймс, Тобайъс Мензийс, Лара Пулвър, Чарлз Данс, [18+]
BNT2 22:30
В ада игрален филм /САЩ, 2003 г./, режисьор Ринго Лам, в ролите: Жан Клод Ван Дам, Лоурънс Тейлър, Марни Олътън, Били Рийк, Веселин Калановски, Асен Блатечки, Петя Силянова, Борис Панкин и др. (12)
ORT 22:30
Музикален фестивал "Гласовитият КиВиН" в Светлогорск
Skat+ 22:50
"Магията на природата" - документален филм
AXN 22:55
Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}