ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:55
    Шоуто на Канала /п/
  • 14:55
    Телепазарен прозорец
  • 15:10
    Спасителен отряд Калифорния тв филм /5 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 67
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.133
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 47
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:00
    Безценна перла - семеен сериал
  • 14:00
    VIB /п./
  • 14:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Велко Каменов
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
Пълна програма
  • 13:20
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 14:20
    Възприятия; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 15:20
    Морски детективи; сезон 10, епизод 24, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 16:20
    Царство; сезон 2, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:45
    Опасно правосъдие: Божият гняв
  • 14:40
    Най-дивите острови на Индонезия: Страната на вулканите
  • 15:35
    Тексаски закони: Хванати на местопрестъплението
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 3
Пълна програма
  • 13:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/ 1 част
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 13:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 14:35
    Потребителската кошница /п/
  • 15:10
    Ема тв новела на Евровизия
  • 15:25
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 13:00
    Рецепта за култура /п/
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 13:50
    Oddbods
  • 13:58
    Oddbods
  • 14:05
    Coconut, the Little Dragon
  • 14:17
    Coconut, the Little Dragon
Пълна програма
  • 13:00
    "Лабиринтът: Невъзможно бягство" - фантастика, трилър, мистерия (САЩ, 2014), режисьор - Уес Бол, а ктьори - Дилън О'Брайън, Еймъл Амийн, Ки Хонг Лий, Блейк Купър, Томас Броуди-Сангстър, Уил Поултър, Декстър Дардън, Кайа Скоделарио, Патриша Кларксън и др.
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.22
  • 16:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.17
  • 17:00
    Премиера: "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 16
Пълна програма
  • 13:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.12
  • 14:45
    "Английският учител" - драма, комедия (САЩ, 2013), режисьор - Крейг Зиск, актьори - Чарли Сакстън, Ники Блонски, Грег Киниър, Нейтън Лейн,Майкъл Ангарано, Джулиан Мур, Лили Колинс и др.
  • 16:30
    "Робосапиен: рестарт" - драма, приключенски , САЩ, 2015, режисьор - Шон Макнамара, актьори - Ким Коутс, Пенелъпи Ан Милър, Джей Хед, Жоаким Де Алмейда, Дейвид Ейгенберг, Боби Колман, Питър Джайсън, Шон Макнамара и др.
  • 18:30
    "Хари Потър и даровете на смъртта" (част 2)" - драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2011), режисьор - Дейвид Йейтс, актьори -  Домнал Глийсън, Даниел Радклиф, Ема Уотсън, Рупърт Гринт, Тимъти Спол, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Гембън, Алън Рикман, Кели Макдо
Пълна програма
  • 13:30
    "Теория да големия взрив" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Комиците" - комедийно предаване
Пълна програма
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.264,265
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 17:30
    "Какво ядем?"
Пълна програма
  • 13:50
    Време за приключения
  • 14:00
    Време за приключения
  • 14:10
    Време за приключения
  • 14:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 12:20
    "Последен курс за Дарвин", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Джеръми Симс, с Майкъл Катън, Нингали Лоуфорд-Уолф, Марк Коулс Смит, Ема Хамилтън, Джаки Уивър, [12+]
  • 14:25
    "Ако е рекъл Господ", комедия, Италия, 2015; реж. Едоардо Мария Фалконе, с Марко Джалини, Алесандро Гасман, Лаура Моранте, Илария Спада, Едоардо Пеше, [12+]
  • 15:55
    "Повелителят на мухите (1963)", приключенска драма, Великобритания, 1963; реж. Питър Брук, с Джеймс Обри, Том Чаплин, Хю Едуардс, Роджър Елуин, Том Гаман, [15+]
  • 17:25
    "Протестът", драма, САЩ, 2006; реж. Едуард Джеймс Олмъс, с Янси Ариас, Алекса Вега, Майкъл Пеня, Лора Елена Харинг, Ефрен Рамирес, [12+]
Пълна програма
  • 13:20
    "Тим (1979)", романтична драма, Австралия, 1979; реж. Майкъл Пейт, с Пайпър Лори, Мел Гибсън, Алвин Къртс, Пат Евисън, Питър Гуин, [12+]
  • 15:10
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
  • 16:40
    "Истерична слепота", драма, САЩ, 2002; реж. Мира Наир, с Ума Търман, Джена Роуландс, Джулиет Люис, Джъстин Чамбърс, Бен Газара, [15+]
  • 18:20
    "Провинението", драма, Германия, 2015; реж. Герд Шнайдер, със Зебастиан Бломберг, Кай Шуман, Ян Месутат, Зандра Боргман, Валери Кох, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Борбата на Пола" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 13:30
    "Младият Херкулес" - сериал
  • 14:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 15:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Сърцето на дракона: Ново начало" - приключенски екшън с уч. на Кристофър Мастерсън, Рона Фигероа, Хари ван Горкъм, Мат Хики, Хенри О и др., /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Строителни постижения: Панамският канал
  • 14:00
    Строителни постижения: Канал и язовир в Перу
  • 15:00
    Строителни постижения: Абу Даби
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 8
Пълна програма
  • 13:50
    Как изобретихме света: Телефони
  • 14:38
    Машините на Леонардо: Бойна колесница
  • 15:26
    Опасно за живота: Опитай, преди да умреш
  • 16:14
    Ловци на митове: Самолет от тиксо
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 13:55
    "Сръчни пръсти"
  • 14:15
    "Всичко за децата"
  • 14:45
    "Всичко за децата"
  • 15:15
    "За играчките"
Пълна програма
  • 13:30
    Гърбушкото от Нотр Дам - аним. филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Наследницата - 97 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 13:00
    Лека атлетика: Маратон на Амстердам
  • 14:30
    "Линдзи Вон: Преследвайки историята"
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
  • 19:00
    Конен спорт: Световна купа Осло
Пълна програма
  • 13:15
    Супербайк: Шампионат на Великобритания
  • 14:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинал, пряко
  • 16:30
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Англия - Ирак
  • 17:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинал, пряко
Пълна програма
  • 13:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 2
  • 14:30
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 2
  • 15:20
    Големият див север, сезон 1, еп. 5
  • 16:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 13:25
    Alpine Adventurer Series 3
  • 14:20
    Monster Jam
  • 15:15
    Mountain Movers
  • 16:10
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 13:30
    Феномени /на живо/
  • 15:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 17:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:30
    Здравословни гурме ястия
  • 14:00
    Живот на остров
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 13:55
    "Лятната ваканция на Матилда Рамзи" - кулинарно предаване, еп. 5
  • 14:15
    Семеен пъзел - първи сезон, еп. 2
  • 14:40
    Семеен пъзел - първи сезон, еп. 3
  • 15:10
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 13:10
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 5
  • 15:05
    Мистериите на Мис Фишър - трети сезон, еп. 1
  • 16:05
    Мистериите на Мис Фишър - трети сезон, еп. 2
  • 17:10
    Агенция "Рош" - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 13:50
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 15:30
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 16:50
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 19:00
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
Пълна програма
  • 13:35
    В изгнание, сезон 1, еп. 2
  • 14:30
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 25
  • 15:20
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
  • 16:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на автомобили: Баща и син в съдружие
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Нагоре и марш навън!
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Позлатена ера на залозите
  • 15:00
    Изковани в огъня: Меч акрафена
Пълна програма
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 14:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 15 еп.
  • 15:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 47 еп. /п/
  • 16:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 5 еп.
Пълна програма
  • 13:35
    "Барни и приятели"
  • 14:00
    "Твоят универсум"
  • 14:10
    "Аги Баги"
  • 14:30
    "Джармис"
Пълна програма
  • 13:45
    Телемаркет
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:25
    "Любов неуловима" - романтичен с Ан Арчър, Том Беринджър.
  • 14:00
    "Срещи в ада" - приключенски филм с Ли Марвин и Роджър Мур.
  • 16:25
    "Кечистка" - драма с Регина Бафф, Милдред Бърк.
  • 18:10
    "Почти комедия" - комедия с Росана Аркет и Ерик Робъртс.
Пълна програма
  • 13:25
    BRITISH PORSCHE CLUB CHAMPIONSHIP
  • 14:15
    PORSCHE GT3 CUP CANADA
  • 15:05
    THE FLYING LAP
  • 15:30
    FERRARI CHALLENGE EUROPE
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 13:30
    Hot Right Now!
  • 14:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 15:30
    Beyonce: The Ultimate Hits
  • 16:00
    Anne-Marie Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 13:10
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 3
  • 14:05
    Великото преселение, сезон 1, еп. 2
  • 14:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 4
  • 15:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Роден на пътя, еп. 6
  • 14:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 1
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
Пълна програма
  • 13:26
    Да уловиш гигант
  • 14:17
    Змии в града: В змийската яма
  • 15:04
    Змии в града: Мамба в шкафа!
  • 15:51
    Змии в града: Паника по улиците
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Дарби Каунти - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Страсбург - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Валенсия - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Аталанта
  • 14:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Лацио
  • 16:00
    Италия, Серия А: Рома - Наполи
  • 18:00
    Италия, Серия А: Интер - Милан
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 14:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
Пълна програма
  • 12:45
    "Алтернативи" - публицистично предаване за малкия и среден бизнес /повторение/
  • 14:15
    "Паралакс" /повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "Паралакс" /повторение/
Пълна програма
  • 12:00
    Жилет футбол
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
Пълна програма
  • 13:35
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 14:05
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 14:35
    Ninjago - Wettkampf der Elemente
  • 15:00
    Angelo!
Пълна програма
  • 12:25
    Концерт на Канзас
  • 14:00
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Оженени от мама и татко: Истината излиза наяве
  • 14:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Уитни приема помощ
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Мередит - част 1
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 5
Пълна програма
  • 13:30
    "Рали Дакар"
  • 14:00
    10 успеха на българската авиация
  • 14:30
    Зелен свят - Образование и опазване на природата
  • 15:00
    Писмо до Жеравна
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 13:05
    Стъпвай тежко: Историята на Дюи Кокс, САЩ, комедия/музикален, 2007
  • 14:40
    Тихият американец, Великобритания,САЩ,Виетнам, драма/романтичен, с Брендън Фрейзър, Майкъл Кейн, 2002
  • 16:20
    Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, със Стийв Карел, Морган Фрийман, 2007
  • 17:55
    Поле на мечтите, САЩ, драма/ фентъзи, с Кевин Костнър и Рей Лиота, 1989
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:55
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 1
  • 14:25
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 8
  • 14:55
    Лесни рецепти на път - кулинарно предаване, еп. 1
  • 15:25
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:30
    "Ордата" - исторически, Русия, режисьор Андрей Прошкин, в ролите: Максим Суханов, Андрей Панин, Виталий Хаев, Александър Яценко, Петър Яндане, Евгени Харитонов др./п/
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    " ТВ меню"/п/
Пълна програма
  • 13:30
    Касъл - осми сезон, еп. 15
  • 14:25
    Касъл - осми сезон, еп. 16
  • 15:20
    Излъжи ме - втори сезон, еп. 17
  • 16:15
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    FASHION FILMS
  • 14:25
    FASHION WEEK
  • 14:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Истински спасителни операции" - 8 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни съседи" - 5 еп.
  • 14:55
    "Ловци на глави в САЩ" - 11 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 5 и 6 еп.
Пълна програма
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
Пълна програма
  • 13:50
    Сомы Европы
  • 14:20
    На рыбалку с охотой
  • 14:50
    Советы бывалых
  • 15:05
    Блондинка на охоте
Пълна програма
  • 12:00
    "Любовен танц" - романтичен филм с уч. на Джени Гарт, Дан Пейн, Корбин Бърнсен, Фиона Врум и др., /п/
  • 14:00
    "Невъзможен романс" - романтична комедия с уч. на Шон Робъртс, Алекса ПенаВега, Лея Гибсън, Крис Шийлдс и др.
  • 16:00
    "Земята: Ново начало" - екшън-фантастика филм с уч. на Уил Смит, Джейдън Смит, Зои Кравиц, Софи Оконедо, Линкълн Люис, Крис Гиър, Дейвид Денман, Изабела Фурман и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 13:45
    Cake Boss: A Funny Regis & Fifty Weddings
  • 14:07
    Cake Boss: Bees, Beware & Business
  • 14:30
    I'm Alive: Gold
  • 15:15
    I'm Alive: Out of the Blue
Пълна програма
  • 13:50
    ENGLISH UP
  • 14:00
    MOVIE CLUB
  • 14:10
    ESCAPE FROM PLANET EARTH
  • 15:35
    ECTV EXTREME
Пълна програма
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
  • 14:00
    Трапезата на Сиба
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:00
    Лека атлетика: Маратон на Амстердам
  • 14:30
    "Линдзи Вон: Преследвайки историята"
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
  • 19:00
    Конен спорт: Световна купа Осло
Пълна програма
  • 13:50
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 15:30
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 16:50
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 19:00
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:30
    Sofia The First
  • 14:00
    Jake and the Never Land Pirates
  • 14:30
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    30 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
Пълна програма
  • 13:40
    I Almost Got Away With It: Got To Hit Homes On Halloween
  • 14:30
    Beauty Queen Murders: Evil Intentions
  • 15:20
    Tabloid with Jerry Springer: Love You to Death
  • 16:10
    Betrayed: Flirting With Death
Пълна програма
  • 13:50
    The Burning Issue: Extreme Sports
  • 14:15
    The Burning Issue: Track and Field
  • 14:45
    The Burning Issue: Dream Team
  • 15:10
    The Burning Issue: Golf
Пълна програма
  • 13:55
    Fishing Edge
  • 14:20
    Fishing Edge
  • 14:45
    All Angles
  • 15:10
    All Angles
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на автомобили: Баща и син в съдружие
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Нагоре и марш навън!
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Позлатена ера на залозите
  • 15:00
    Изковани в огъня: Меч акрафена
Пълна програма
  • 13:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 1
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 67
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.133
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 47
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 14:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:10
    Конан; сезон 1, епизод 9, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 13:25
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, Унгария, 2016
  • 14:30
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2011
  • 15:30
    4исла; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 16:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 9, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 13:00
    Разтърсващи престъпления: Морякът
  • 14:00
    Какво е нужно за убийство: Хищника от Пъкипсий
  • 14:30
    Какво е нужно за убийство: Какво се случи с Джана
  • 15:00
    Неразрешени случаи: Смъртта на един дякон/Мисията на съпругата
Пълна програма
  • 11:55
    Рецитал на сърцето; Романтична комедия, САЩ, 1998
  • 14:10
    Византион; Драма, фентъзи, Великобритания, 2013
  • 16:25
    Размирици в Бронкс; Екшън-комедия, САЩ, 1995
  • 18:15
    Обери мафията; Криминална Драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 13:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 2 част /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:44
    Picnic In The Woods (18+)
  • 14:00
    Kylie Gets Taken For A Ride (18+)
  • 14:36
    Deep Anal For Free Cab Ride (18+)
  • 15:00
    Natural Amateur Banged By The River (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Prudential Hong Kong Open, Хонг Конг (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 15:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 16:30
    Пряко: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 21:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 12:25
    Баскетбол: Балкан - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига
  • 14:10
    Спортни новини
  • 14:20
    Извън играта
  • 14:50
    Футбол: Ирландия - България - квалификация за европейско първенство за юноши до 17 г.
Пълна програма
  • 12:30
    Момичето
  • 14:35
    Партньор
  • 16:30
    Някой като Ходър
  • 18:10
    Фалшификатори
Пълна програма
  • 13:50
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 13:30
    ANIMAL X - MADAGASCAR: GREMLIN
  • 14:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 4
  • 14:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 5
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - DR. DARIO
Пълна програма
  • 08:45
    Taekwondo
  • 21:00
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania, 16.10.2017 - LIVE
  • 23:00
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 13:50
    Дни и облаци
  • 15:45
    Коледна история
  • 17:05
    Фин
  • 18:35
    Тайната на Чанда
Пълна програма
  • 13:30
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 14:00
    The 808
  • 14:30
    Standard Snowboard Show
  • 15:00
    Standard Snowboard Show
Пълна програма
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:10
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
Пълна програма
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.4
  • 14:00
    Легендите оживяват - с. Меричлери, еп. 10
  • 14:30
    WWF - Бяла водна лилия
  • 15:00
    Пътешествия из райската земя - Будапеща
Пълна програма
  • 12:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, повторение
  • 16:00
    Световни боксови супер серии: След големия сблъсък, 6-и епизод, повторение
  • 16:30
    Класика от Първа професионална лига - Левски - ЦСКА (2016-17)
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Хетафе - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: China Open, Пекин - финал (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 16:30
    Пряко: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 23:30
    Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Суонси Сити - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 2-и епизод, повторение
  • 15:00
    Футбол: Манчестър Сити - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 13:40
    Почти ми се размина: Обир на къща на Хелоуин
  • 14:30
    Убийства на кралици на красотата: Престъпни намерения
  • 15:20
    Престъпления от таблоидите: Обич до смърт
  • 16:10
    Предателства: Да флиртуваш със смъртта
Пълна програма
  • 13:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 14:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 1 част
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
Пълна програма
  • 13:30
    Рибен рай - Приключения по диви води - Габор Дьоме - Шарани на метод над 120
  • 14:00
    Ловна треска - Отново Обора Радейов
  • 14:30
    Пейтер Пал Халми - Четири сезона в гората - Есен
  • 15:00
    Ловна треска - Лов отново с черен барут
Пълна програма
  • 13:55
    "Нощ в музея 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Ейми Адамс, Оуен Уилсън, Ханк Азария, Робин Уилямс, [12+]
  • 15:40
    "Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
  • 17:25
    "Ще умра от срам I, 8 еп.", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Кейт Денис, с Мелиса Лео, Майкъл Ангарано, Ери Грейнър, Кларк Дюк, Арджей Сайлър, [15+]
  • 18:25
    "Алвин и Чипоносковците: Голямото чипоключение", комедия, САЩ, 2015; реж. Уолт Бекър, с Джейсън Лий, Тони Хейл, Кимбърли Уилямс-Пейсли, Джош Грийн, Бела Торн, [0+]
Пълна програма
  • 13:50
    "Епизоди V, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Кларик, с Мат ЛеБланк, Стивън Мангън, Тамсин Грейг, Катлийн Роуз Пъркинс, Джон Панкоу, [12+]
  • 14:20
    "Успокой топката ІХ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лари Дейвид, с Лари Дейвид, Джеф Гарлин, Черил Хайнс, Сузи Есман, [15+]
  • 15:00
    "Заместник-директори ІІ, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Гордън Грийн, с Дани МакБрайд, Уолтън Гогинс, Кимбърли Хъбърт Грегъри, Джорджия Кинг, Шион МакКинли, [15+]
  • 15:35
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
Пълна програма
  • 13:45
    Beyond the Runway
  • 14:00
    VIP Access
  • 14:15
    VIP Access
  • 14:30
    VIP Access
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Родопски скъпоценности (образователен филм за семеен туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Трънски разкази (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма
  • 12:35
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 16:00
    Новини
  • 16:05
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 18:00
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 15:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 16:45
    Новини
  • 16:50
    Баскетбол: Еврокупа
Пълна програма
  • 13:55
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:40
    Zack & Quack
  • 15:00
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 13:50
    Царят-Месия
  • 15:30
    Изгубенатагробница
  • 17:30
    Миговеоткатастрофата
  • 18:45
    Животът
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 13:55
"Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 3 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}