ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Сара и патето
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 833
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 1, еп.24
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Съдби на кръстопът" (премиера) - предаване на NOVA
  • 21:00
    VIP BROTHER 2017 - риалити шоу
Пълна програма
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
  • 21:30
    Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 18:05
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 19:05
    Възприятия; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 20:05
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 21:00
    Медиум; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 18:20
    Кучета 101: нови трикове: Кучета герои
  • 18:48
    Кучета 101: нови трикове: Най-редките породи
  • 19:15
    Опасно правосъдие: Разправия на плажа
  • 20:10
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 1)
Пълна програма
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 19:50
    Шоу викторина
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:25
    Световните градове на България 17 км път в бъдещето /Полски Тръмбеш/
  • 18:50
    Светът на Япония: Репортажи от мястото на събитието
  • 19:20
    Потребителската кошница
  • 19:30
    България новини
Пълна програма
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Малки истории /п/
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 18:50
    The Tom and Jerry Show
  • 18:56
    The Tom and Jerry Show
  • 19:03
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 18:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.3, еп. 21
  • 19:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 17
  • 20:00
    Премиера: "Стрелата" - сериал, с.5, еп. 7
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:45
    "Без посока" - драма, трилът, САЩ 2014, Режисьор: Уилям Мейси, Актьори: Майлс Хейзър, Алекзандра Лавлас, Били Кръдъп, Кейси Туентър, Дейвид Фланери, Ерик Старкей, Кенейша Томпсън и др.
  • 19:00
    Премиера: "Измяната" - криминален, драма, трилър (Каноада, 2013) , режисьор - Рон Оливър, актьори - Джаклин Макинес Уд, Шон Робъртс, Марк Бендавид, Джейкъб Хорсли и др.
  • 21:00
    "Изнудвачът" - драма, екшън, трилър (Канада, Великобритания, 2007), режисьор - Майк Баркър, актьори - Пиърс Броснън, Мария Бело, Джерард Бътлър  и др.
  • 23:00
    "Последно убежище" - екшън, драма, приключенски, САЩ, 2011 г., режисьор - Алистър Грирсан, актьори - Ричард Роксбърг, Йоан Гръфъд, Рийс Уейкфилд, Елис Паркинсън, Елисън Кретчли, Даниел Уили, Кристофър Бейкър, Джон Гарвин, Шон Донахи и др
Пълна програма
  • 18:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.4
  • 19:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Пълна програма
  • 18:00
    "От обич" - сериал
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.3, еп.6
  • 20:00
    "Кралица на красотата" - сериал, еп.1
  • 21:00
    "Част от мен" - сериал, еп.58
Пълна програма
  • 18:16
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 18:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 18:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 18:51
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 17:35
    "Зулендър 2", комедия, САЩ, 2016; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Пенелопе Крус, Кристън Уийг, [15+]
  • 19:20
    "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рима Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
  • 21:00
    "Вампир на кушетката", комедия - хорър, Австрия, 2014; реж. Давид Рюм, с Тобиас Морети, Жанет Хейн, Корнелия Иванкан, Доминик Оли, Карл Фишер, [18+]
  • 22:30
    "Черна служба", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Скот Купър, с Джони Деп, Джойл Едджертън, Бенедикт Къмбърбач, Дакота Джонсън, Кевин Бейкън, [18+]
Пълна програма
  • 17:40
    "Хармония", психологическа драма, Япония, 2016; реж. Коджи Фукада, с Таданобу Асано, Марико Цуцуи, Канджи Фурутачи, Таига, Момоне Шинокава, [12+]
  • 19:40
    "Новата Ева", драма, Словакия, 2015; реж. Марко Шкоп, с Емилия Вашариова, Милан Ондрик, Анико Варгова, Жофия Мартишова, Габриела Долна, [12+]
  • 21:30
    "Право в десетката", романтична комедия, Великобритания, 2006; реж. Том Вон, с Джеймс МакАвой, Алис Ив, Ребека Хол, Катрин Тейт, Доминик Купър, [12+]
  • 23:05
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    Quest Express
  • 18:30
    Inside Africa
  • 19:00
    Wolf
  • 20:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 20:00
    "Остани с мен" - сериен филм, /п/
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
Пълна програма
  • 17:45
    Футбол: Пирин - Славия, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:45
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    "Драга фамилия" (премиера) - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Порше 914
  • 19:00
    Как се прави...: Епизод 59
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 20:00
    Злато в Берингово море: Трима са дружина
Пълна програма
  • 17:50
    Машините на Леонардо: Епизод 8
  • 18:40
    Ловци на митове: Кой е по-силният пол?
  • 19:30
    Опасно за живота: Опитай, преди да умреш
  • 20:20
    Как са го направили?: Дъвка/ Рибарски кукички/ Леголанд
Пълна програма
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 20:00
    11
Пълна програма
  • 18:15
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 18:40
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 19:05
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 19:30
    "Артзука"
Пълна програма
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 99 еп. - Сериал
  • 20:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
  • 14:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
  • 20:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинал
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
Пълна програма
  • 17:30
    Колоездене на писта: Европейско първенство, пряко
  • 21:30
    Футбол, Бундеслига: Шалке - Майнц, пряко
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Колоездене на писта: Европейско първенство
Пълна програма
  • 18:25
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 2
  • 18:50
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 3
  • 19:10
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 4
  • 19:40
    Супер-превозвачи, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Mantracker Season 5
  • 18:55
    Jet Truck
  • 19:20
    Jet Truck
  • 19:50
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:00
    Ястията на Дафни
  • 18:30
    Ястията на Дафни
  • 19:00
    Евтин дом на плажа
  • 19:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 18:00
    Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 7
  • 19:00
    Нови в квартала - втори сезон, еп. 8
  • 19:30
    Нови в квартала - втори сезон, еп. 9
  • 20:00
    Семеен пъзел - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 18:15
    Престъпни намерения - десети сезон, еп. 8
  • 19:15
    Честни измамници - пети сезон, еп. 9
  • 20:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 22
  • 21:05
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 17:10
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 18:30
    "Филми и звезди ІХ, 42 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 19:00
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 21:00
    "Тенекиена звезда I, 6 еп.", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Алис Троутън, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Кевин Ханчард, Абигейл Лори, Кристофър Хейърдал, [15+]
Пълна програма
  • 17:40
    Загадки в музея, сезон 3, еп. 3
  • 18:30
    Мистерията на римските черепи
  • 19:25
    Личният живот на Тюдорите, сезон 1, еп. 3
  • 20:15
    Забранена история, сезон 4, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Живописни клиенти
  • 18:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Шосета и алеи
  • 19:00
    На лов за автомобили: Сладката количка на Дий
  • 19:30
    На лов за автомобили: Новият камион на Дани
Пълна програма
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 91 еп.
  • 18:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 19:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 17 еп.
  • 19:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 44 еп.
Пълна програма
  • 18:25
    "Строителят Боб"
  • 18:35
    "Анджелина балерина"
  • 19:00
    "Томас и приятели "
  • 19:15
    "Барни и приятели "
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 16:40
    "Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
  • 18:45
    "Нечестни сърца" - драма / романс с Винсънт Д’Онофрио, Дженифър Джейсън Лий, Ноа Уайл, Питър Бърг.
  • 20:35
    "Студени небеса" - драма с Тереза Ръсел, Джеймс Русо, Ричард Брадфорд.
  • 22:15
    "Саунд ефект" - криминален / трилър с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу, Денис Франц.
Пълна програма
  • 18:00
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 18:50
    FIA WRC BEST OF
  • 19:40
    STOP AND GO
  • 19:55
    THE FLYING LAP
Пълна програма
  • 18:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
  • 18:30
    Само хитове
  • 19:30
    Соул звездите на Алесия Кара: Топ 20
  • 21:30
    Vidiots
Пълна програма
  • 18:00
    Charlie Puth In The Zone
  • 19:00
    2017's Best Hits... So Far! Top 40
  • 22:00
    Stormzy Live @ V Festival 2017
  • 22:25
    Beyonce: The Ultimate Hits
Пълна програма
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    2017 Festival Fever!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 18:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 8
  • 18:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 1
  • 19:15
    Ветеринарите отблизо, сезон 1, еп. 10
  • 20:10
    Родени в дивата природа, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 3
  • 19:00
    Технически постижения, еп. 3
  • 20:00
    Технически постижения, еп. 4
  • 21:00
    Мегаколи, еп. 1
Пълна програма
  • 18:11
    Най-опасните животни в света: Бездната
  • 19:00
    Премиера Тайното царство на Борнео: Дивo и причудливo
  • 19:48
    Дивата Канада: Централната територия
  • 20:37
    Дивата Канада: Ледени покрайнини
Пълна програма
  • 18:05
    Баскетбол: Морабанк Андора - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 9-и епизод, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 9-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:40
    "Човекът и законът" с Алексей Пиманов
  • 19:50
    "Поле на чудесата"
  • 21:00
    "Време"
Пълна програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Интер - Милан
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга 
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 18:15
    "Абсолютният слух"
  • 18:55
    Игрален филм
  • 22:00
    Вести
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 18:00
    "Кейс"
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Моят клас" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
Пълна програма
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
  • 18:30
    "Рай или Ад" - с водещ Желяз Турлаков / на живо /
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 18:10
    Ninjago - Morro
  • 18:40
    Inspector Gadget
  • 19:05
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 19:15
    Spirit: wild und frei
Пълна програма
  • 18:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 55 епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Пътят на Халима - Драма, Хърватия, Словения, Босна и Херцеговина, 2012 г. Режисьор Арсен Антон Остоич В ролите: Алма Прица, Олга Пакалович, Мийо Юришич, Изудин Байрович и др.
  • 21:30
    Биографии на известни личности- Историята на "Здрач"
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:00
    Нещо ново, нещо назаем: Труден избор
  • 18:30
    Нещо ново, нещо назаем: Кажете "по-малко" на булчинската рокля
  • 19:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 29
  • 19:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 30
Пълна програма
  • 18:00
    Археологически резерват Мадара
  • 18:30
    Монтана - Очарователно откритие
  • 19:00
    Легендите оживяват - Тополовград, с.2 еп.5
  • 19:30
    WWF - Крайречни гори в Персина
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 16:50
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, с Ричард Гиър, Уинона Райдър, 2000
  • 18:35
    Страшен филм 2, САЩ, комедия, 2001
  • 19:55
    Този неловък момент, САЩ, комедия/романтичен, със Зак Ефрон, 2014
  • 21:30
    Студио 54, САЩ, драма, с Райън Филип, Салма Хайек, 1998
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 20
  • 18:30
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 37
  • 19:15
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 4
  • 19:30
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
Пълна програма
  • 18:00
    Тв сериал/п/
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
Пълна програма
  • 18:05
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 23
  • 18:30
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 24
  • 19:00
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 1
  • 19:30
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 18:25
    FASHION WEEK
  • 18:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 18:55
    F-PEOPLE
  • 19:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 17:50
    "Спешни случаи" - 9 и 10 eп.
  • 18:40
    "Истории за осиновявания" - 22 еп.
  • 19:05
    "Обрано, ограбено, върнато" - 14 eп.
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 13 и 14 еп.
Пълна програма
  • 18:10
    Бизнес темите
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
Пълна програма
  • 18:20
    Оружейный клуб
  • 18:50
    Сомы Европы
  • 19:20
    На рыбалку с охотой
  • 19:45
    Советы бывалых
Пълна програма
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2
  • 19:00
    "Скандал" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 5
  • 21:00
    "Хобит: Неочаквано пътешествие" - фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Анди Съркис, Хюго Уивинг, Кейт Бланшет, Орландо Блум, Илайджа Уд, Кен Скот, Кристофър Лий, Люк Евънс и др.
Пълна програма
  • 18:15
    Cake Boss: Trash, Twirls & Tough Love
  • 18:37
    Cake Boss: Stained Glass and a Surprised Danny
  • 19:00
    Swimming With Monsters: Steve Backshall: Anaconda
  • 19:45
    Swimming With Monsters: Steve Backshall: Hippo
Пълна програма
  • 18:00
    Да готвиш наистина
  • 18:30
    Да готвиш наистина
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Сладкарски шампионат за Хелоуин
Пълна програма
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 14:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
  • 20:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинал
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
Пълна програма
  • 17:10
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 18:30
    "Филми и звезди ІХ, 42 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 19:00
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 21:00
    "Тенекиена звезда I, 6 еп.", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Алис Троутън, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Кевин Ханчард, Абигейл Лори, Кристофър Хейърдал, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
  • 20:00
    STARBOX
Пълна програма
  • 18:25
    Puppy Dog Pals
  • 18:55
    Sofia The First
  • 19:25
    Mickey And The Roadster Racers
  • 19:55
    PJ Masks
Пълна програма
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 18:15
    California Investigator: The Foster
  • 18:40
    I Almost Got Away With It: Got to Be MacGyver
  • 19:30
    Southern Fried Homicide: Episode 8
  • 20:20
    Obsession: Dark Desires: Multiple Personalities
Пълна програма
  • 18:21
    Legends: Muhammad Ali
  • 18:52
    Entourage: Zab Judah
  • 19:15
    Fight Stars: David Haye
  • 19:45
    Up Close With: Michael Phelps
Пълна програма
  • 18:05
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 18:30
    The Gunfather
  • 18:55
    The Gunfather
  • 19:20
    The Gunfather
Пълна програма
  • 18:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Живописни клиенти
  • 18:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Шосета и алеи
  • 19:00
    На лов за автомобили: Сладката количка на Дий
  • 19:30
    На лов за автомобили: Новият камион на Дани
Пълна програма
  • 18:00
    Технически постижения, еп. 3
  • 19:00
    Технически постижения, еп. 4
  • 20:00
    Мегаколи, еп. 1
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 833
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 1, еп.24
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
Пълна програма
  • 18:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 19:15
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 19:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 20:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 17:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 14, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 18:45
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2011
  • 19:40
    4исла; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 20:40
    4исла; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джерард Бейдън Клей
  • 19:00
    Какво е нужно за убийство: Информаторът убиец
  • 19:30
    Какво е нужно за убийство: Роднинството е по-важно от брака
  • 20:00
    Ловецът на убийци: Лошите неща се случват по три наведнъж
Пълна програма
  • 17:40
    Лично; Драма, САЩ, 2009
  • 19:50
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш; Криминална комедия, САЩ,1996, режисьор: Гари Фледър, в ролите: Кристофър Уокън, Анди Гарсия
  • 22:05
    Кръв; Криминален трилър, Великобритания, 2012, режисьор: Ник Мърфи, в ролите: Пол Бетани, Брайън Кокс
Пълна програма
  • 18:00
    Сериал "Азиат" 16+
  • 19:00
    Худ.фильм "Метеоидиот" 16+
  • 20:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 21:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 17:50
    "Фолклорна дъга": Шоу-спектакъл "2х30" на хореографа Иван Иванов" /3 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 18:50
    "Строител на българската култура" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 18:15
    The King of Queens
  • 18:40
    I Live With Models
  • 19:05
    I Live With Models
  • 19:30
    Instant Mom
Пълна програма
  • 18:07
    Teacher Takes Advantage (18+)
  • 18:33
    Good Executive Fucktions (18+)
  • 18:56
    No Girl So Sweet (18+)
  • 19:17
    Fucking For Fashion (18+)
Пълна програма
  • 17:20
    Футбол: Цървена звезда - Арсенал - среща от турнира "Лига Европа"
  • 19:10
    Футбол: Спортинг /Брага/ - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
  • 21:00
    Обзор "Лига Европа"
  • 21:30
    Арена спорт
Пълна програма
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
  • 18:40
    Агрокоментар
  • 18:45
    Агротема
Пълна програма
  • 18:00
    GUIDES & GURUS - SASKATCHEWAN 2
  • 18:30
    GUIDES & GURUS - PERU
  • 19:00
    AUSTRALIA
  • 20:00
    TRACK RIDER - PHILIPPINES
Пълна програма
  • 12:45
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 18:00
    The Kickback
  • 19:00
    9 Knights
  • 19:30
    American Misfits: Quest for Gnar
  • 20:00
    Ellismania
Пълна програма
  • 18:10
    Тайният живот на езерата (4)
  • 19:00
    Ловци на митове (11)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (1)
  • 20:40
    Ерусалим: създаването на един свещен град (1)
Пълна програма
  • 18:00
    Импресия Гърция
  • 18:30
    Професия турист
  • 19:00
    Магичният свят на Сардиния
  • 19:30
    Приключение край Атон
Пълна програма
  • 18:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на САЩ, директно
  • 19:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 19:45
    Футбол: Дунав - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:40
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 18:30
    Волейбол: Пирин - ЦСКА, мач от Суперлигата, директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 20:55
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 9-и епизод
Пълна програма
  • 18:15
    Калифорнийски следовател: Епизод 15
  • 18:40
    Почти ми се размина: Аз съм Макгайвър
  • 19:30
    Убийство по южняшки: Епизод 8
  • 20:20
    Мрачна обсебеност: Безбройни превъплъщения
Пълна програма
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич LIVE
Пълна програма
  • 18:05
    "Перфектният ритъм", музикална комедия, САЩ, 2012; реж. Джейсън Мур, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Британи Сноу, Ана Кемп, Скайлар Остин, [12+]
  • 20:00
    "Перфектният ритъм 2", музикална комедия, САЩ, 2015; реж. Елизабет Банкс, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Хейли Стайнфелд, Британи Сноу, Скайлар Остин, [12+]
  • 21:55
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 23:40
    "О.Джей.: Произведено в Америка I, 1 еп.", документален, САЩ, 2016; реж. , [15+]
Пълна програма
  • 17:35
    "Голямото приключение на Пух: Търсенето на Кристофър Робин", анимация, САЩ, 1997; реж. Карл Джиърс, [0+]
  • 18:50
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 20:10
    "Сестра Джаки II, 3 еп.", комедийна драма, САЩ, 2010; реж. Алън Тейлър, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 20:35
    "Сестра Джаки II, 4 еп.", комедийна драма, САЩ, 2010; реж. Алън Тейлър, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    На черква в Брацигово (образователен филм за туристически маршрут)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Музеят на троянските майстори (образователен филм за туристически маршрут)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:05
    Тенис: ATP 250 Антверпен
  • 18:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 19:25
    Новини
  • 19:30
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма
  • 17:00
    Голф: Европейски тур
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Тенис: ATP 250 Антверпен
  • 22:00
    Тенис: ATP 250 Антверпен
Пълна програма
  • 18:20
    Zack and Quack
  • 18:30
    The Day Henry Met...
  • 18:35
    Blaze and the Monster Machines
  • 19:00
    Rusty Rivets
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 18:25
Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 8
e-kids 18:30
Ангели и приятели - анимационен сериал
Fox Life 18:30
40 е новото 20 - втори сезон
RTL 18:30
"Сред нас" - сериал
SAT 1 18:30
"Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 18:30
"Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
BiT 19:00
BIT СПОРТ LIVE
Mtel Sport 1 19:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Diema Sport 19:00
Футбол: Верея - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Mtel Sport 2 19:00
Голф

Всички предавания

Филми

MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
AXN White 18:35
Възприятия; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
HBO 18:40
"В кадър ХV, 26 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
HBO HD 18:40
"В кадър ХV, 26 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
BNT2 18:50
Въображение, творчество, диалози - 65 години Чешки център документален филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}