ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 13:00
    Отворени досиета 2 Пастор Христо Куличев. Режимът на БКП срещу Християнската вяра /4 филм/
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Неугасваща любов" - с уч. на Елиза Донован, Брад Роу, Джон Шнайдър, Фред Уилърд, Том Скерит и др.
Пълна програма
  • 09:30
    Провокативно - това, за което мълчим, ток шоу с Милена Фучеджиева
  • 10:30
    Как станах руснак - комедиен сериал
  • 11:00
    С черпак в куфара - кулинарно пътешествие, 1 сезон
  • 11:30
    Писмата на кралица Виктория - филм
Пълна програма
  • 10:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Шефове - документална поредица на Bloomberg
  • 13:00
    Менторът - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:35
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 10:30
    4исла; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 11:30
    4исла; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 12:25
    4исла; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 10:05
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 5
  • 11:00
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 6
  • 11:55
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 7
  • 12:50
    Царицата на лъвовете: Епизод 2
Пълна програма
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:10
    "Пиперените зрънца" - сериал
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:03
    "Новите дрехи на краля" - филм приказка, ФРГ, 2010
  • 12:00
    "Ловкият крадец" - филм приказка, ФРГ, 2010
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Неделна литургия пряко предаване от Варна
  • 10:30
    Часът на зрителите /п/
  • 11:00
    Изкуството на 21 век /п/
  • 11:30
    Часът на студентите: Ателие
Пълна програма
  • 10:00
    Иде нашенската музика фолклорно шоу
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 12:00
    По света и у нас
  • 13:00
    Извън играта
Пълна програма
  • 10:20
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 10:31
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 10:45
    Inspector Gadget
  • 10:56
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 07:30
    "Праведен" - сериал, с.5, еп. 3,4,5
  • 10:30
    "Легендата за Херкулес" - екшън,приключенски (САЩ, 2014), режисьор - Рени Харлин, актьори - Келън Лъц, Кенет Кренъм, Люк Нюбери, Джонатан Шаек, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Роксана МакКи, Скот Адкинс, Джая Уайс, Лиам Гариган, Лиам МакИнтайр, Юка Хилде
  • 12:30
    "Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп" - екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори -  Харисън Форд, Кейт Бланшет, Рей Уинстън, Шая Лебьоф, Карън Алън, Джим Броудбент, Джон Хърт и др.
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.5, еп. 7,8
Пълна програма
  • 10:00
    "Лятото на Дакота" - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор -  Тим Армстронг, актьори -  Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли-Ен Хаф, Дерик Стрикленд  и др.
  • 11:45
    "Шрек завинаги" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2010), сценаристи - Дарън Лемке, Джош Клауснър, режисьор - Майк Митчъл
  • 14:00
    "Лигата на необикновените" - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, Германия, 2003), режисьор - Стивън Норингтън, актьори - Насирудин Шах, Ричард Роксбърг, Шон Конъри, Пета Уилсън, Джейсън Флеминг, Стюърт Таунзенд, Макс Райън, Тони Карън и др.
  • 16:15
    "Рокенрола" - екшън, криминален (Великобритания, 2008), режисьор - Гай Ричи, актьори - Джерард Бътлър, Идрис Елба, Джема Артъртън,  Лудакрис,Марк Стронг, Танди Нютън, Том Уилкинсън, Тоби Кебел, Джеръми Пивън, Том Харди и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Откачалки" - комедия, драма (САЩ, Австралия, 2012), режисьор - П.Дж.Хоган, актьори - Лив Шрайбер, Тони Колет, Антъни Лапалиа, Каролин Гудал, Кери Фокс, Ребека Гибни, Бетани Уитмор, Сам Кларк и др.
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.10
  • 18:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 09:30
    "Нишките на съдбата" - сериал
  • 11:30
    "Топ модели"
  • 12:30
    "Какво ядем?"
  • 13:00
    "MasterChef" - с.3
Пълна програма
  • 10:20
    Ние, мечоците
  • 10:30
    Ние, мечоците
  • 10:40
    Ние, мечоците
  • 10:50
    Голямото, ГоЛяМо, ГОЛЯМО предаване на Cartoon Network!
Пълна програма
  • 09:25
    "Тишината на нощта", криминален трилър, САЩ, 1982; реж. Робърт Бентън, с Рой Шайдър, Мерил Стрийп, Джесика Танди, Джо Грифаси, Сара Ботсфорд, [15+]
  • 10:55
    "Спящо момиче", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Розмари Майърс, с Бетани Уитмор, Харисън Фелдман, Матю Уитет, Амбър МакМаон, Еймън Фарън, [12+]
  • 12:10
    "Купон с дявола", комедия, САЩ, 1996; реж. Дейвид О. Ръсел, с Бен Стилър, Патриша Аркет, Тиа Леони, Мери Тейлър Мур, Джордж Сегал, [12+]
  • 13:40
    "Бежанецът с малиновата лодка", комедия, Финландия, 2014; реж. Лейф Линдблум, с Йонас Карлсон, Йозефине Борнебуш, Фрида Халгрен, Ерик Йохансон, Сузане Ройтер, [12+]
Пълна програма
  • 09:10
    "Крилете на гълъбицата", романтична драма, САЩ, 1997; реж. Иън Софтли, с Хелена Бонъм Картър, Лайнъс Роуч, Алисън Елиът, Шарлот Рамплинг, Елизабет МакГавърн, [12+]
  • 10:50
    "Учителят по цигулка", музикална драма, Бразилия, 2015; реж. Серджо Машадо, с Лазаро Рамос, Кайке Де Жесус, Елзио Виейра, Сандра Корвелони, Фернанда Де Фрейтас, [12+]
  • 12:35
    "Хипопотамът", комедия, Великобритания, 2017; реж. Джон Дженкс, с Роджър Алам, Матю Модин, Фиона Шоу, Тим МакИнърни, Джералдин Съмървил, [12+]
  • 14:05
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    Inside Africa
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 09:45
    "Звездни стажанти" - предаване
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
  • 12:15
    "Любов с препятствия" - романтична драма с уч. на Юлия Стинсхоф, Гудрун Ландгребе, Оливер Бойсен и др.
  • 14:10
    "Лекарят на сърцата"(премиера) - романтична драма с уч. на Анджа Кнауер, Харалд Шмит, Аниан Золнер, Неле Кайпер и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3, 3 епизода
  • 11:00
    "Аса и осмици" - уестърн с уч. на Тим МакКой, Луана Уолтърс, Уилър Оакман, Дж. Франк Глендън, Чарлз Стивънс, Ърл Ходинс и др.
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Скорпион" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:00
    Тираджии: Епизод 7
  • 11:00
    Скрап в Полша: Епизод 4
  • 12:00
    Битки за багаж: Надуто его
  • 12:30
    Битки за багаж: Интергалактическо съкровище
Пълна програма
  • 09:50
    Машините на Леонардо: Летяща машина
  • 10:38
    Машините на Леонардо: Епизод 8
  • 11:26
    Ловци на митове: Трагедия с тръбите
  • 12:14
    Ловци на митове: Митове по избор
Пълна програма
  • 10:00
    Пен Зироу: Почасов герой
  • 10:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 11:00
    БИЗААРДВАРК
  • 11:30
    CASPER MEETS WENDY
Пълна програма
  • 10:05
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 10:30
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 10:55
    "Изумителни постижения"
  • 11:25
    "Изумителни постижения"
Пълна програма
  • 10:00
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:25
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:50
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 11:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 12:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 13:00
    Дами в лилаво - Драма
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис на маса: Световна купа
  • 11:30
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Четвъртфинал
  • 12:30
    Суперспорт: Гран При на Херес
  • 13:15
    Супербайк: Гран При на Херес, пряко
Пълна програма
  • 10:00
    Стрелба с лък: Световно първенство
  • 12:00
    Тенис на маса: Световна купа, пряко
  • 13:30
    Футбол, Бундеслига: Хамбургер - Байерн
  • 14:15
    Футбол, Бундеслига: Кьолн - Вердер, пряко
Пълна програма
  • 10:10
    Големият див север, сезон 1, еп. 4
  • 10:55
    Големият див север, сезон 1, еп. 5
  • 11:35
    Големият див север, сезон 1, еп. 6
  • 12:20
    Големият див север, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 09:45
    Mountain Movers
  • 10:40
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 11:35
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 12:30
    Gotta Grudge
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:00
    Братовчеди на повикване
  • 10:30
    Братовчеди на повикване
  • 11:00
    Шедьоври от битпазара
  • 11:30
    Шедьоври от битпазара
Пълна програма
  • 10:05
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 20
  • 10:30
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 21
  • 10:55
    Уитни- втори сезон, еп. 2
  • 11:25
    Уитни- втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 08:25
    Убийства в Мидсъмър - шести сезон, еп. 3
  • 10:25
    Четири жени и едно погребение - шести сезон, еп. 5
  • 11:25
    "Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 5
  • 12:20
    "Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 10:05
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [7+]
  • 11:35
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 13:35
    "Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
  • 15:20
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
Пълна програма
  • 10:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4
  • 11:05
    Вълци, сезон 1, еп. 2
  • 12:00
    Елизабет и нейните врагове, сезон 1, еп. 1
  • 12:50
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 10:00
    Спецове в заложната къща: Капитан Рик
  • 10:30
    Спецове в заложната къща: Бизнес анализ
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Капиталовложения
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Рик е пред уволнение
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 49 еп. /п/
  • 12:00
    Документален филм
  • 13:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 10:00
    "Дот"
  • 11:25
    "Конни"
  • 11:50
    "Отгатни колко те обичам"
  • 12:00
    "Зоопаркът на Сузи"
Пълна програма
  • 10:15
    "Холивуд" с Ивелина Кунчева/п/
  • 10:45
    Интервю с Наделина Анева/п/
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 08:55
    "Моите, твоите и нашите" - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 10:45
    "Неочаквана плячка" - комедия с Джузеф Кампела, Тери Копли.
  • 12:30
    "Бягащ до смърт" - екшън / комедия с Грегъри Хайнс, Били Кристъл.
  • 14:15
    "Аутсайдери на пистата" - семеен филм с Едуард Хол, Тикирау Хатауей.
Пълна програма
  • 10:05
    PORSCHE GT3 CUP CANADA
  • 10:55
    CATERHAM UK RACING
  • 11:45
    BO'NESS HILLCLIMB REVIVAL
  • 13:00
    FRANKFURT INTERNATIONAL AUTO SHOW
Пълна програма
  • 10:00
    Vidiots
  • 10:30
    Vidiots
  • 11:00
    Соул звездите на Алесия Кара: Топ 20
  • 13:00
    Класация Евро Топ
Пълна програма
  • 09:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 10:30
    Avicii: The Ultimate Hits
  • 11:00
    US Hotlist Top 20
  • 12:30
    Beyonce: The Ultimate Hits
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 10:00
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 13
  • 10:50
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 14
  • 11:45
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 15
  • 12:40
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 16
Пълна програма
  • 10:00
    Говорещият с кучета 9, еп. 4
  • 11:00
    Изследователи на акули, еп. 7
  • 12:00
    Изследователи на акули, еп. 8
  • 13:00
    Изследователи на акули, еп. 9
Пълна програма
  • 10:16
    Светкавични акули
  • 11:05
    Най-смъртоносните животни на планетата: Най-търсените в природата
  • 11:53
    Най-смъртоносните животни на планетата: Хищнически рай
  • 12:42
    Най-смъртоносните животни на планетата: Родени да убиват
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Монако - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Класика от Висшата лига - Тотнъм Хотспър - Ливърпул (2003-04), повторение
Пълна програма
  • 10:05
    "Честна дума"
  • 10:55
    Премиера. "Моята майка готви по-вкусно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    Премиера "Главният котарак на страната"
Пълна програма
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Бащино огнище" - програма за традициите
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
Пълна програма
  • 10:10
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
Пълна програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:10
    "Може ли една песен да спаси живота ти?" - музикална комедия, САЩ, 2013
  • 13:15
    "Гласът на Германия" - кастинг шоу
  • 15:50
    "Големите филми на Галилей: Гиганти" - шоу
Пълна програма
  • 09:30
    Италия, Серия А: Наполи - Интер
  • 11:30
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Олимпиакос
  • 13:30
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Селтик
  • 15:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 09:55
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 10:55
    "Фермер си търси съпруга" - реалити
  • 12:50
    "100-те най-невероятни истории от света на животните" - шоу
  • 14:45
    "Братята Ерлих на живо! Очарование" - шоу
Пълна програма
  • 08:00
    "Утрото на Русия"
  • 13:00
    Вести
  • 13:35
    Вести-Москва
  • 13:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 09:10
    "Ние сме Германия" - шоу / класация
  • 11:15
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
  • 13:10
    "Гениално разминаване" - комедийно шоу
  • 15:10
    "Ханкок" - фентъзи екшън комедия, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Голове в неделя
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:00
    Grizzy & die Lemminge
  • 10:30
    Spirit: wild und frei
  • 10:55
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 11:25
    Ninjago - Morro
Пълна програма
  • 10:00
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
  • 11:05
    Холивудски знаменитости: Анджелина Джоли
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 12:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
Пълна програма
  • 10:00
    6 дъщери: Няколко раждания, няколко рождени дни
  • 11:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Сватба от пръв поглед
  • 12:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Трябва да се бориш за правото си... да се ожениш
  • 13:00
    С бебето всичко се променя: Готови или не, бебето е тук
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Богинята майка Рила, част 2
  • 12:30
    Природата е моето ателие
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 12:00
    Риболов за Големия шлем с Робсън Грийн
  • 13:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 12:00
    Риболов за Големия шлем с Робсън Грийн
  • 13:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 09:20
    Моята мащеха е извънземно, САЩ, комедия/фентъзи, 1988
  • 11:05
    Изоставени, САЩ, трилър, с Никълъс Кейдж, Леа Томпсън, 2014
  • 12:55
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/приключенски, с Никълъс Кейдж, Хейдън Кристенсен, 2014
  • 14:30
    Челюсти, 1975
Пълна програма
  • 10:00
    "Какво е да си традиционалист?" - забавно-информационно предаване
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:20
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 4
  • 10:50
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 5
  • 11:20
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
  • 12:20
    Великото британско меню, еп. 17
Пълна програма
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Денс срещу поп: Топ 50
Пълна програма
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
Пълна програма
  • 06:20
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:55
    "Веднъж на къмпинг, винаги на къмпинг" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 10:00
    Спорт
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:00
    Документален филм /п/
  • 12:00
    Eкология
Пълна програма
  • 10:15
    Под наблюдение - втори сезон
  • 11:10
    Под наблюдение - втори сезон
  • 12:05
    Кости - шести сезон
  • 13:00
    Кости - шести сезон
Пълна програма
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    FITNESS
  • 10:25
    FASHION WEEK
  • 10:30
    TOP MODELS
  • 10:55
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 10:00
    Стрелба с лък: Световно първенство
  • 12:00
    Тенис на маса: Световна купа, пряко
  • 13:30
    Футбол, Бундеслига: Хамбургер - Байерн
  • 14:15
    Футбол, Бундеслига: Кьолн - Вердер, пряко
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 10:20
    "Истории за осиновявания" - 16 и 17 еп.
  • 11:10
    "Спешни случаи" - 18 и 19 еп.
  • 12:00
    "Кошмарни съседи" - 4 еп.
  • 12:50
    "Кеш и Кари" - 8 и 9 еп.
Пълна програма
  • 10:15
    Телестар
  • 10:30
    новини
  • 10:35
    "Кариера"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:20
    Морская охота
  • 10:50
    В поисках хорошего клева
  • 11:20
    Морская подводная охота
  • 11:45
    Охотничьи традиции и этика
Пълна програма
  • 08:15
    "Хук" - приключенска комедия с уч. на Дъстин Хофман, Робин Уилямс, Джулия Робъртс, Боб Хоскинс, Маги Смит, Каролин Гудал, Амбър Скот, Чарли Корсмо, Лоръл Кронин, Данте Баско и др., /п/
  • 11:10
    "Усмивката на Мона Лиза" - драма с уч. на Джулия Робъртс, Кирстен Дънст, Джулия Стайлс, Маги Джиленхол, Дженифър Гудуин, Доминик Уест, Марша Гей Хардън, Джон Слатъри, Топър Грейс, Джулиет Стивънсън и др., /п/
  • 13:40
    "Хобит: Пущинакът на Смог" - фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Ричард Армитаж, Орландо Блум, Кейт Бланшет, Бенедикт Къмбърбач, Люк Еванс, Еванджелин Лили, Кен Скот, Греъм Мактавиш, Илайджа Уд, Кристофър Лий и др., /п/
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Tanked: For Love of the Game... or Money?
  • 10:45
    How the Universe Works: Moons
  • 11:30
    How the Universe Works: Supernovas
  • 12:15
    How the Earth Works: Will Hawaii Sink LA?
Пълна програма
  • 10:20
    HERE AND THERE
  • 10:30
    ENGLISH IS THE KEY
  • 10:40
    EVOLUTION
  • 10:45
    LABOUR OF LOVE
Пълна програма
  • 10:20
    Гражданка в ранчото
  • 10:50
    Трапезата на Сиба
  • 11:20
    Трапезата на Сиба
  • 11:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 10:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис на маса: Световна купа
  • 11:30
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Четвъртфинал
  • 12:30
    Суперспорт: Гран При на Херес
  • 13:15
    Супербайк: Гран При на Херес, пряко
Пълна програма
  • 10:05
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [7+]
  • 11:35
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 13:35
    "Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
  • 15:20
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:30
    Sofia The First
  • 11:00
    Sofia The First
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 10:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    00s Vs 80s
  • 13:00
    00s Vs 80s
  • 19:00
    00s Vs 80s
Пълна програма
  • 10:20
    Disappeared: Daddy's Girl
  • 11:10
    Blood Relatives: Til We Cheat Again
  • 12:00
    I Almost Got Away With It: Got to Fall in Love with a Prison Guard
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Escape Through an Air Duct
Пълна програма
  • 10:10
    Top: Pitch Invaders
  • 10:40
    The Truth About...: Biggest Losers
  • 11:05
    Top: Champs Behind Bars
  • 11:35
    Top: Cheaters
Пълна програма
  • 10:10
    Gridiron Outdoors
  • 10:35
    Gridiron Outdoors
  • 11:00
    Wardens
  • 11:25
    Wardens
Пълна програма
  • 10:00
    Спецове в заложната къща: Капитан Рик
  • 10:30
    Спецове в заложната къща: Бизнес анализ
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Капиталовложения
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Рик е пред уволнение
Пълна програма
  • 10:00
    Изследователи на акули, еп. 7
  • 11:00
    Изследователи на акули, еп. 8
  • 12:00
    Изследователи на акули, еп. 9
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 8
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм
Пълна програма
  • 10:10
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 10:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, Original Production, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Възприятия; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Възприятия; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 10:00
    Неразрешени случаи: Малки изгубени момиченца
  • 11:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът на ченгета: Педро Хименес
  • 12:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Подли убийци: Ифтикар и Фарзана Ахмед
  • 13:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Кръвожадния убиец: Марк Шърли
Пълна програма
  • 09:15
    Зад кулисите; Драма, САЩ, 2014
  • 11:30
    Американско оръжие; Драма, САЩ, 2005
  • 13:20
    Преследвачи;Комедия, САЩ, 1994
  • 15:20
    Правилата на Джорджия; Комедия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 09:00
    Худ.фильм "Бубен, барабан" 12+
  • 10:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 11:00
    "Израиль за неделю"
  • 12:15
    "Золотой век"
Пълна програма
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Храмове на българската памет - Перник" - документален филм /повторение/
  • 11:00
    Фестивал на арменските традиции и култура - Заключителен концерт /3 част
Пълна програма
  • 10:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Stand Up Express
  • 11:15
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:09
    No Girl So Sweet (18+)
  • 10:30
    Seeing With His Hands (18+)
  • 10:51
    Never Marry A MILF (18+)
  • 11:12
    Taste Me, Taste You (18+)
Пълна програма
  • 07:30
    Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA World Tour Finals)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Леганес - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 10:00
    Спортувай
  • 10:30
    Европейско първенство по естетическа групова гимнастика - финали
  • 12:30
    Часът на БНТ HD
  • 12:45
    Футбол: Цървена звезда - Арсенал - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повторение
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
  • 10:25
    Ветеринарна клиника за дребни животни (4)
  • 10:55
    Планетата Европа (2)
  • 11:50
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Екотуризъм
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.10
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 09:30
    Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 11:30
    Футбол: Левски - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 13:30
    Баскетбол: Естудиантес - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 15:15
    Класика от Първа професионална лига - Левски - ЦСКА (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
  • 12:00
    Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - финал (WTA International - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм - двойки финал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 15:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 11:00
    Професионален бокс: "Към върха", преди двубоя Джошуа срещу Пулев, 1-и епизод, повторение
  • 12:00
    Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 9-и епизод
Пълна програма
  • 10:20
    Изчезнали: Момичето на татко
  • 11:10
    Кръвожадни роднини: Докато измамим отново
  • 12:00
    Почти ми се размина: Да се влюбиш в надзирател
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство през вентилационните шахти
Пълна програма
  • 09:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 2 част
  • 11:00
    най-доброто от "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие - 2 част
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
Пълна програма
  • 10:00
    IHR Приключения - Aмазония 3. част
  • 10:30
    Предизвикателството
  • 11:00
    Ватерлиния - Птици
  • 11:30
    Решенията на Валтер - За шаран на фидер на Матйер
Пълна програма
  • 08:25
    "Ханк Уилямс: И видях светлината", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Марк Ейбрахам, с Том Хидълстън, Елизабет Олсън, Чери Джоунс, Брадли Уитфорд, Мади Хасън, [12+]
  • 10:25
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
  • 12:25
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
  • 14:25
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 10:10
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 11:55
    "Виктория I, 7 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Оли Блекбърн, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
  • 12:45
    "Бялата кралица I, 8 еп.", историческа драма, Великобритания, 2013; реж. Колин Тийг, с Ребека Фъргюсън, Макс Айрънс, Аманда Хейл, Фей Марсей, Анюрин Барнард, [18+]
  • 13:45
    "Сестра Джаки I, 9 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Пол Фийг, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    Art & Design
  • 10:30
    Art & Design
  • 10:45
    Art & Design
  • 11:00
    Art & Design
Пълна програма
  • 10:00
    В сърцето на Източните Родопи (образователен документален филм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Избрано от старите ленти: Магията на райския бряг (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 11:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 13:00
    Студио "Футбол"
  • 13:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 09:40
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 12:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 13:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 14:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:20
    Paw Patrol
  • 10:45
    Rusty Rivets
  • 10:55
    Wallykazam
  • 11:20
    Fresh Beat Band of Spies
Пълна програма
  • 09:40
    ДиватаприроданаАвстралия
  • 10:45
    Националенпарк"Дейнтри"вАвстралия
  • 11:15
    Светътнахищниците:Царнамечките
  • 12:20
    Биографии-Светътнаизвестните
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Viasat Explorer 10:20
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
Fox Crime 10:25
Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 11:00
Футбол: Холандска Ередивизи
ТВ Европа 10:50
Спорт
Eurosport 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
Eurosport HD 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
Cinemax 10:25
"Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}