ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:30
    Музикална сцена БНТ1 Концерт на Камерен ансамбъл "Софийски солисти" Празници на изкуствата "Аполония 2017"
  • 14:45
    Кълна се - аз всичко бих повторил документален филм за поета Христо Фотев /България, 2010г./
  • 15:15
    Лабиринти на любовта игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Владимир Щерянов, в ролите: Сергей Бадюк, Яна Маринова, Егор Тимцуник, Ралица Паскалева и др.
  • 16:50
    Непозната земя
Пълна програма
  • 13:00
    "Загадки при разпродажби: Изкуството да убиваш" - криминален, мистерия, трилър (САЩ, 2016), режисьор - Кристофър Табори, актьори - Лори Лъглин, Стив Бейсик, Сара Стрейндж, Ева Бърн, Конър Станхоуп и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.12
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2)
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 12:30
    "Неугасваща любов" - с уч. на Елиза Донован, Брад Роу, Джон Шнайдър, Фред Уилърд, Том Скерит и др.
  • 14:15
    "Кралицата на дансинга" - с уч. на Ромина Д`Уго, Дейвид Джюнтоли, Адам Брукс, Бруклин Судано и др.
  • 16:00
    "Мис Пепеляшка" - тв риалити, 2 сезон
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 13:00
    Глухар - криминален сериал
  • 14:00
    Мистериите на Лисабон - историческа драма
  • 14:30
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 15:00
    Клик
Пълна програма
  • 13:00
    Менторът - документална поредица на Bloomberg
  • 14:00
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 18:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 13:25
    4исла; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 14:25
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 7, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 15:25
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 16:25
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 13:45
    Котки 101: американска късокосместа, савана, шотландска клепоуха, персийска, рагдол, сфинкс
  • 14:40
    Кучета 101: нови трикове: Кучета герои
  • 15:08
    Кучета 101: нови трикове: Най-редките породи
  • 15:35
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Неприятностите на Жозефин (Част 2)
Пълна програма
  • 13:10
    "Българска душа" - фолклорно предаване /п/
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:30
    "Вампир в нощница" - комедия, ФРГ, 2001
  • 16:00
    "Алмут и Рита" - трагикомедия, ФРГ, 2014
  • 17:30
    Документация
Пълна програма
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
Пълна програма
  • 13:00
    Добър ден с БНТ 2
  • 14:00
    Великата измама игрален филм /п/
  • 15:35
    Екология
  • 15:45
    Пътешествия документална поредица /п/
Пълна програма
  • 13:35
    Библиотеката
  • 14:35
    Карнавал на животните концерт на Фортисимо Фамилия под диригенството на Павел Златаров, с участието на актьорите Владимир Карамазов и Теодора Духовникова
  • 15:20
    Отблизо с Мира Добрева
  • 16:20
    Животът е вкусен
Пълна програма
  • 13:45
    Bunnicula
  • 13:55
    Bunnicula
  • 14:10
    Bunnicula
  • 14:20
    Bunnicula
Пълна програма
  • 12:30
    "Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп" - екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори -  Харисън Форд, Кейт Бланшет, Рей Уинстън, Шая Лебьоф, Карън Алън, Джим Броудбент, Джон Хърт и др.
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.5, еп. 7,8
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
Пълна програма
  • 11:45
    "Шрек завинаги" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2010), сценаристи - Дарън Лемке, Джош Клауснър, режисьор - Майк Митчъл
  • 14:00
    "Лигата на необикновените" - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, Германия, 2003), режисьор - Стивън Норингтън, актьори - Насирудин Шах, Ричард Роксбърг, Шон Конъри, Пета Уилсън, Джейсън Флеминг, Стюърт Таунзенд, Макс Райън, Тони Карън и др.
  • 16:15
    "Рокенрола" - екшън, криминален (Великобритания, 2008), режисьор - Гай Ричи, актьори - Джерард Бътлър, Идрис Елба, Джема Артъртън,  Лудакрис,Марк Стронг, Танди Нютън, Том Уилкинсън, Тоби Кебел, Джеръми Пивън, Том Харди и др.
  • 18:30
    "Бандата на Оушън 3" - - комедия, трилър, драма, криминален (САЩ, 2007), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Брад Пит,  Мат Деймън,  Ал Пачино, Еди Джеймисън, Скот Каан, Кейси Афлек, Бърни Мак и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.10
  • 18:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "Късното шоу на bTV" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 13:00
    "MasterChef" - с.3
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
Пълна програма
  • 13:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:01
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 13:40
    "Бежанецът с малиновата лодка", комедия, Финландия, 2014; реж. Лейф Линдблум, с Йонас Карлсон, Йозефине Борнебуш, Фрида Халгрен, Ерик Йохансон, Сузане Ройтер, [12+]
  • 15:15
    "Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
  • 17:00
    "Боен кон", военна драма, САЩ, 2011; реж. Стивън Спилбърг, с Джеръми Ървайн, Питър Мълан, Емили Уотсън, Нилс Ареструп, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 19:25
    "Тишината на нощта", криминален трилър, САЩ, 1982; реж. Робърт Бентън, с Рой Шайдър, Мерил Стрийп, Джесика Танди, Джо Грифаси, Сара Ботсфорд, [15+]
Пълна програма
  • 12:35
    "Хипопотамът", комедия, Великобритания, 2017; реж. Джон Дженкс, с Роджър Алам, Матю Модин, Фиона Шоу, Тим МакИнърни, Джералдин Съмървил, [12+]
  • 14:05
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 15:45
    "Побързай, залез", драма, САЩ, 1967; реж. Ото Премингер, с Майкъл Кейн, Джейн Фонда, Джон Филип Лоу, Дайхан Каръл, Робърт Хукс, [12+]
  • 18:10
    "Маслиновото дръвче (2016)", драма, Испания, 2016; реж. Исиар Боляин, с Анна Кастило, Хавиер Гутиерес, Пеп Амброс, Мануел Кукала, Мигел Анхел Аладрен, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 14:00
    Inside Politics
  • 15:00
    State of the Union with Jake Tapper
  • 16:00
    Fareed Zakaria GPS
Пълна програма
  • 12:15
    "Любов с препятствия" - романтична драма с уч. на Юлия Стинсхоф, Гудрун Ландгребе, Оливер Бойсен и др.
  • 14:10
    "Лекарят на сърцата"(премиера) - романтична драма с уч. на Анджа Кнауер, Харалд Шмит, Аниан Золнер, Неле Кайпер и др.
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал, сезон 3
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
Пълна програма
  • 13:30
    "Скорпион" - сериал, сезон 1
  • 14:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
  • 15:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 17:45
    "Невъзможното" - драма с уч. на Наоми Уотс, Юън Макгрегър, Тод Холанд, Самюел Джослин и др., /п/
Пълна програма
  • 13:30
    Съкровища в склада: Епизод 10
  • 14:00
    Съкровища в склада: Епизод 8
  • 14:30
    Съкровища в склада: Епизод 9
  • 15:00
    Крале на аукциона: Изборът е ваш
Пълна програма
  • 13:50
    Ловци на митове: Тоалетна бомба
  • 14:38
    Ловци на митове: Кой е по-силният пол?
  • 15:26
    Фабрика за храна: Епизод 3
  • 15:50
    Фабрика за храна: Епизод 4
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    Пижамаски
  • 14:25
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 14:30
    Пен Зироу: Почасов герой
Пълна програма
  • 13:40
    "Фактология"
  • 14:05
    "Фактология"
  • 14:30
    "Въпроси от науката"
  • 15:00
    "Въпроси от науката"
Пълна програма
  • 13:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 14:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:30
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Дами в лилаво - Драма
  • 15:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 17:00
    Клуб Уинкс - 8 еп.- Анимация
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 13:15
    Супербайк: Гран При на Херес, пряко
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", финал, пряко
  • 18:00
    Колоездене на писта: Европейско първенство, пряко
  • 20:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Четвъртфинал
Пълна програма
  • 13:30
    Футбол, Бундеслига: Хамбургер - Байерн
  • 14:15
    Футбол, Бундеслига: Кьолн - Вердер, пряко
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Фрайбург - Херта, пряко
  • 18:30
    Куриози
Пълна програма
  • 13:50
    Големият див север, сезон 1, еп. 1
  • 14:35
    Големият див север, сезон 1, еп. 2
  • 15:15
    Големият див север, сезон 1, еп. 3
  • 16:00
    Големият див север, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 13:50
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 14:20
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 14:45
    Mtb Heroes
  • 15:15
    Mountain Movers
Пълна програма
  • 13:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 15:00
    Феномени /на живо/
  • 17:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 13:30
    Ловци на къщи
  • 14:00
    Евтин дом на плажа
  • 14:30
    Евтин дом на плажа
  • 15:00
    Ловци на острови
Пълна програма
  • 13:20
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 17
  • 14:15
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 13
  • 14:40
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 14
  • 15:10
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 13:20
    Убийства в Мидсъмър - шести сезон, еп. 4
  • 15:15
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 9
  • 16:10
    Монк - седми сезон, еп. 16
  • 17:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 13:35
    "Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
  • 15:20
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
  • 17:00
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 18:35
    "В кадър ХІV, 43 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 13:40
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 6
  • 14:30
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 1
  • 15:20
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 2
  • 16:10
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Под обстрел
  • 14:00
    Детройтска стомана: Ракети и роботи
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Долината на превозите
  • 15:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои го предпочитат по-горещо
Пълна програма
  • 13:30
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 25 еп.
  • 14:30
    Документален филм
  • 15:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 48 еп. /п/
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 13:35
    "Барни и приятели"
  • 14:00
    "Твоят универсум"
  • 14:10
    "Аги Баги"
  • 14:30
    "Джармис"
Пълна програма
  • 13:00
    "Всеки следобед с Криси", избрано
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    Телемаркет
  • 14:30
    "Патарински Live"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 12:30
    "Бягащ до смърт" - екшън / комедия с Грегъри Хайнс, Били Кристъл.
  • 14:15
    "Аутсайдери на пистата" - семеен филм с Едуард Хол, Тикирау Хатауей.
  • 15:50
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 17:30
    "Как да убиете жена си" - комедия с Джак Лемън, Вирна Лизи, Тери Томас, Клер Тревор.
Пълна програма
  • 13:50
    BLANCPAIN GT SERIES ENDURANCE BEST OF
  • 14:40
    (Live) EUROPEAN LE MANS SERIES
  • 19:15
    FIM SUPERMOTO OF NATIONS - FRANCE
  • 19:40
    FIM TRIAL OF NATIONS, SPAIN
Пълна програма
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Майки тийнейджърки
  • 17:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
Пълна програма
  • 13:00
    MTV World Stage
  • 14:00
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    Craig David Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
Пълна програма
  • 13:35
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 17
  • 14:30
    Суперсетивата на животните, сезон 1, еп. 1
  • 15:25
    Суперсетивата на животните, сезон 1, еп. 2
  • 16:20
    Суперсетивата на животните, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Изследователи на акули, еп. 9
  • 14:00
    Мръсна работа, еп. 8
  • 15:00
    Богатство в открито море, еп. 1
  • 16:00
    Оцеляване в Америка, еп. 4
Пълна програма
  • 13:26
    Най-смъртоносните животни на планетата: Война на световете
  • 14:17
    Най-смъртоносните животни на планетата: Жертвата отвръща на удара
  • 15:04
    Най-смъртоносните животни на планетата: Най-търсените в природата
  • 15:51
    Най-смъртоносните животни на планетата: Хищнически рай
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Класика от Висшата лига - Тотнъм Хотспър - Ливърпул (2003-04), повторение
  • 14:30
    Класика от Висшата лига - Болтън Уондърърс - Нюкасъл Юнайтед (2002-03), повторение
  • 14:55
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 13:00
    "Теория на заговора"
  • 14:05
    Филм "Принцесата върху грахово зърно"
  • 16:10
    "Муслим Магомаев. Няма слънце без теб..."
  • 17:10
    Премиера. Иосиф Кобзон, Лев Лещенко, Тамара Гвердцители и други в концерта, посветен на 75 годишнината на Муслим Магомаев
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:15
    "Гласът на Германия" - кастинг шоу
  • 15:50
    "Големите филми на Галилей: Гиганти" - шоу
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Селтик
  • 15:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Торино - Рома
  • 18:00
    Екстремни спортове 
Пълна програма
  • 12:50
    "100-те най-невероятни истории от света на животните" - шоу
  • 14:45
    "Братята Ерлих на живо! Очарование" - шоу
  • 16:45
    "Суперталантът" - шоу
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 13:50
    "За най-важното"
  • 14:45
    "Културният отдих"
  • 15:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 16:00
    Вести
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
Пълна програма
  • 13:10
    "Гениално разминаване" - комедийно шоу
  • 15:10
    "Ханкок" - фентъзи екшън комедия, САЩ, 2008
  • 17:20
    "Аз, роботът" - фантастичен филм / трилър, САЩ, 2004
  • 18:55
    "Голямото печене" - шоу
Пълна програма
  • 12:45
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/
  • 14:00
    " "Разбулване"- с водещ Николай Панков / повторение/
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Първото благо" с водещ Цветан Димитров /на живо/
Пълна програма
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 12:25
    Angelo!
  • 14:45
    Barbie in 'Die verzauberten Ballettschuhe'
  • 16:00
    Der gestiefelte Kater
  • 17:20
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 12:25
    Одисеята на Жак-Ив Кусто - приключенски, Франция/Белгия, 2016, Режисьор: Жером Сал С: Ламбер Уилсън, Пиер Нине, Одри Тоту, Лоран Люка, Бенжамен Лаверн
  • 14:25
    Будю - , комедия, Франция, 2004, Режисьор: Жерар Жюно, В ролите: Жерар Жюно,Жера Депардийо, Катрин Фро
  • 16:10
    Щрак - комедийно шоу
  • 16:30
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    С бебето всичко се променя: Готови или не, бебето е тук
  • 14:00
    6 дъщери: Епизод 19
  • 15:00
    Нещо ново, нещо назаем: Млада и без рокля
  • 15:30
    Нещо ново, нещо назаем: Тази булка е създадена за танци
Пълна програма
  • 13:30
    Тунис, Фригуа
  • 14:00
    Да обиколим българските училища - Гоце Делчев
  • 14:30
    WWF - Непознатите гори
  • 15:00
    Професия турист
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
  • 15:00
    Реставратори
  • 15:30
    Реставратори
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
  • 15:00
    Реставратори
  • 15:30
    Реставратори
Пълна програма
  • 12:55
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/приключенски, с Никълъс Кейдж, Хейдън Кристенсен, 2014
  • 14:30
    Челюсти, 1975
  • 16:30
    Челюсти 2, САЩ, екшън/трилър, 1978
  • 18:25
    Челюсти 3, САЩ, приключенски/ужаси/трилър, 1983
Пълна програма
  • 12:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 13
  • 14:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 14
  • 14:30
    Австралийска кухня със Сара ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 3
  • 15:00
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Денс срещу поп: Топ 50
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
Пълна програма
  • 06:20
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:55
    "Веднъж на къмпинг, винаги на къмпинг" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 13:00
    "Превъплъщенията на Казанова" -биографична музикална драма, Португалия, режисьор Михаел Щурмингер, участват: Джон Малкович, Фани Ардан, Вероника Ферес и др. /п/
  • 14:30
    Спорт
  • 15:00
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 15:30
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • 13:00
    Кости - шести сезон
  • 13:55
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон
  • 14:25
    Гореща Аляска - игрален филм
  • 16:45
    "АПБ" - първи сезон
Пълна програма
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 13:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    FASHION FILMS
  • 14:25
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 18 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 26-30 еп.
  • 16:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 3 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 25-26 и 1-2 еп.
Пълна програма
  • 13:45
    Спорт
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
Пълна програма
  • 13:50
    Рыбалка сегодня
  • 14:05
    Рецепты старого Тифлиса
  • 14:20
    Нож-помощник
  • 14:35
    Оружейные дома мира
Пълна програма
  • 13:40
    "Хобит: Пущинакът на Смог" - фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Ричард Армитаж, Орландо Блум, Кейт Бланшет, Бенедикт Къмбърбач, Люк Еванс, Еванджелин Лили, Кен Скот, Греъм Мактавиш, Илайджа Уд, Кристофър Лий и др., /п/
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 5
  • 21:00
    "Хобит: Битката на петте армии" - фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Иън Холм, Орландо Блум, Хюго Уивинг, Кейт Бланшет, Ричард Армитаж, Еванджелин Лили, Греъм Мактавиш, Кен Скот и др.
Пълна програма
  • 13:45
    How the Earth Works: Japanese Death Match
  • 14:30
    Deadliest Catch: So You Wanna Be a Boat Owner
  • 15:15
    Deadliest Catch: Ship of Iron, Men of Steel
  • 16:00
    Deadliest Catch: Man Overboard
Пълна програма
  • 13:50
    SPEAK UP
  • 13:55
    NATIONAL PARKS
  • 14:00
    MICKEY MATSON AND THE COPPERHEAD CONSPIRACY
  • 15:35
    WORTH SEEING
Пълна програма
  • 13:35
    Човек, огън, храна
  • 14:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:00
    Режи!
Пълна програма
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:15
    Опасният Хенри
  • 14:40
    Опасният Хенри
  • 15:05
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:15
    Супербайк: Гран При на Херес, пряко
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", финал, пряко
  • 18:00
    Колоездене на писта: Европейско първенство, пряко
  • 20:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Четвъртфинал
Пълна програма
  • 13:35
    "Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
  • 15:20
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
  • 17:00
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 18:35
    "В кадър ХІV, 43 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:30
    Puppy Dog Pals
  • 14:00
    Sofia The First
  • 14:30
    Sofia The First
  • 15:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:15
    Опасният Хенри
  • 14:40
    Опасният Хенри
  • 15:05
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:00
    00s Vs 80s
  • 19:00
    00s Vs 80s
Пълна програма
  • 13:40
    I Almost Got Away With It: Got to Be a Ladies' Man
  • 14:30
    I Almost Got Away With It: Got to Watch Those Country Girls
  • 15:20
    I Almost Got Away With It: Got to Be MacGyver
  • 16:10
    Fatal Encounters: Blood Mountain Murder
Пълна програма
  • 13:50
    The Truth About...: Mayweather Jr.
  • 14:15
    Fight Stars: Canelo Alvarez
  • 14:46
    Legends: Muhammad Ali
  • 15:12
    Entourage: Zab Judah
Пълна програма
  • 13:30
    Shooting Gallery
  • 14:20
    Buccaneers & Bones
  • 14:45
    Buccaneers & Bones
  • 15:10
    Raised Hunting
Пълна програма
  • 13:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Под обстрел
  • 14:00
    Детройтска стомана: Ракети и роботи
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Долината на превозите
  • 15:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои го предпочитат по-горещо
Пълна програма
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 8
  • 14:00
    Богатство в открито море, еп. 1
  • 15:00
    Оцеляване в Америка, еп. 4
  • 16:00
    Оцеляване в Америка, еп. 9
Пълна програма
  • 13:00
    "Загадки при разпродажби: Изкуството да убиваш" - криминален, мистерия, трилър (САЩ, 2016), режисьор - Кристофър Табори, актьори - Лори Лъглин, Стив Бейсик, Сара Стрейндж, Ева Бърн, Конър Станхоуп и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.12
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2)
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 14:35
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 15:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, Original Production, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 13:10
    Възприятия; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 14:10
    Възприятия; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 15:10
    Сиси; романтичен, драма, Австрия, 1955
  • 17:15
    Сиси; романтичен, драма, Австрия, 1955
Пълна програма
  • 13:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Кръвожадния убиец: Марк Шърли
  • 14:00
    Градски кошмари: Да убиеш истината
  • 15:00
    Градски кошмари: Докато смъртта ни раздели
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Куршум с моето име
Пълна програма
  • 13:20
    Преследвачи;Комедия, САЩ, 1994
  • 15:20
    Правилата на Джорджия; Комедия, САЩ, 2007
  • 17:30
    Предател; Екшън-драма, САЩ, 2008
  • 19:45
    Забравените от Хуарес; Криминална драма, трилър, САЩ, Мексико, 2006, режисьор: Грегъри Нава, в ролите: Кейт дел Кастило, Дженифър Лопес
Пълна програма
  • 13:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
  • 16:00
    "Тайм-код"
  • 17:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
Пълна програма
  • 13:45
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Тунджа" - Пазарджик 2014 /1 част
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 13:45
    Instant Mom
  • 14:10
    Stand Up and More
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:32
    The Manor House (18+)
  • 14:00
    Miss Anal 2016 (18+)
  • 14:20
    Permission To Cum Aboard (18+)
  • 14:37
    Green-Eyed Beauty Takes It Deep (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA World Tour Finals)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Леганес - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:30
    Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 12:45
    Футбол: Цървена звезда - Арсенал - среща от турнира "Лига Европа"
  • 14:30
    Спортни новини
  • 14:40
    Футбол: Астана - Макаби /Тел Авив/ - среща от турнира "Лига Европа"
  • 16:30
    Извън играта
Пълна програма
  • 13:45
    Войната в "Роял Палас"
  • 15:55
    СЕМЕЙСТВО ОРХЕЙМ
  • 18:05
    Наградата
  • 20:05
    На кайманите
Пълна програма
  • 13:30
    Зоологика - п
  • 14:00
    Акценти
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 13:30
    ANIMAL ALLIES - LACK OF VITAMIN A IN LIONS
  • 14:00
    BERLUSCONI, THE FILE
  • 15:00
    MARIACHI, THE
  • 16:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
Пълна програма
  • 11:00
    NEW High Explosive
Пълна програма
  • 12:25
    Неговото дело и слава
  • 14:15
    Смотанякът Макс
  • 15:55
    Лили Давид
  • 17:30
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
Пълна програма
  • 13:30
    Firsthand
  • 14:00
    World of X Games 2016
  • 15:00
    The Azores Experience Vol. I
  • 15:30
    ASP World Champions Crowning 2007
Пълна програма
  • 13:35
    Зоопаркът - Дъблин (1)
  • 14:00
    Зоопаркът - Дъблин (2)
  • 14:25
    Бебета в зоопарка (1)
  • 14:55
    Бебета в зоопарка (2)
Пълна програма
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.1
  • 14:00
    5 факта за управлението на цар Самуил
  • 14:30
    Зелен свят - Надежда за червеногушата гъска
  • 15:00
    Вятърът, вълните и морето
Пълна програма
  • 13:30
    Баскетбол: Естудиантес - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 15:15
    Класика от Първа професионална лига - Левски - ЦСКА (2016-17), повторение
  • 15:45
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 15-и епизод, повторение
  • 16:45
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - финал (WTA International - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм - двойки финал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 15:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 16:00
    Пряко: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 9-и епизод
  • 15:00
    Студио "Висша лига", директно
  • 15:30
    Футбол: Евертън - Арсенал, мач от английската Висша лига, директно
Пълна програма
  • 13:40
    Почти ми се размина: Женкар
  • 14:30
    Почти ми се размина: Провинциални момичета
  • 15:20
    Почти ми се размина: Аз съм Макгайвър
  • 16:10
    Фатални срещи: Планинско убийство
Пълна програма
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 2 част
  • 16:30
    най-доброто от еМисия България - 2 част
Пълна програма
  • 13:30
    Поколение шарани - Езеро Плайн
  • 14:00
    Ловна култура - традиции, които живеят с нас 2. част
  • 14:30
    Майстор-оръжейник - Монокълът 1. част
  • 15:00
    Майстор-оръжейник - Монокълът 2. част
Пълна програма
  • 12:25
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
  • 14:25
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
  • 14:50
    "Рататуи", анимация, САЩ, 2007; реж. Брад Бърд, Ян Пинкава, [0+]
  • 16:40
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сайфред, [12+]
Пълна програма
  • 13:45
    "Сестра Джаки I, 9 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Пол Фийг, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 14:15
    "Сестра Джаки I, 10 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Пол Фийг, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 14:45
    "Сестра Джаки I, 11 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Скот Елис, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 15:10
    "Сестра Джаки I, 12 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Скот Елис, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 13:45
    Inside Fashion Week
  • 14:00
    Weekend Special
  • 14:15
    Weekend Special
  • 14:30
    Weekend Tour
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Рецепти от Северозапада: От пълненото агне до зелевата чорба с праз (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Юртата на древните българи (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 13:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 15:25
    Студио "Футбол"
  • 15:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 17:25
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 13:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 14:30
    Новини
  • 14:35
    Футбол: Китайска суперлига
  • 16:30
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 13:50
    The Day Henry Met...
  • 13:55
    The Day Henry Met...
  • 14:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:25
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма
  • 13:35
    ДиватаприроданаАвстралия-Огърлицаотострови
  • 14:45
    ДиватаприроданаАвстралия-Новсвят
  • 16:00
    ИсториянаЗемята-Животът
  • 17:15
    ИсториянаЗемята-Отделенсвят
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 13:55
"Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 3 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}