ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:00
    Неделно евангелие
  • 07:10
    Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.12, еп.1,2
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Пес патрул - анимация
  • 08:00
    Нико 2: Малко братче - големи проблеми - семеен, анимация, Финландия, 2012 г.; режисьор: Кари Юсонен
  • 09:30
    Провокативно - това, за което мълчим, ток шоу с Милена Фучеджиева
Пълна програма
  • 07:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 07:30
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 13, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 08:25
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 14, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 09:25
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 6
  • 07:25
    Войната за спасяването на китовете: Да признаеш грешката си
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Клубната къща на мечтите
  • 09:10
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Уединение в Къщата на духовете
Пълна програма
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "Нилс Холгерсон" - анимационен сериал
  • 08:05
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
  • 09:05
    "Пиперените зрънца" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:55
    Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /7 епизод/п/
  • 07:20
    Песен от облаците тв новела на Евровизия
  • 07:35
    Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 8 епизод/
  • 08:00
    Арабела детски тв сериал /6 епизод/
Пълна програма
  • 06:50
    Европейски маршрути /п/
  • 07:05
    Малки истории
  • 07:55
    Зелена светлина
  • 08:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 07:00
    The Tom and Jerry Show
  • 07:06
    The Tom and Jerry Show
  • 07:12
    The Tom and Jerry Show
  • 07:25
    New Looney Tunes
Пълна програма
  • 06:00
    "Авата: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Праведен" - сериал, с. 6, еп.8,9,10
  • 11:00
    "2047: Смъртна заплаха" - екшън, сай фай, трилър (САЩ, 2014), режисьор - Алесандро Капоне, актьори - Дани Глоувър, Дарил Хана, Майкъл Мадисън и др.
  • 12:45
    "Смъртоносно оръжие 1" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1987), режисьор - Ричард Донър, актьори - Том Аткинс, Гари Бъзи,Дани Глоувър, Мел Гибсъни др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 07:15
    "Малки бъркотии" - драма (Великобритания, 2014), режисьор - Алън Рикман, актьори - Кейт Уинслет, Стивън Уадингтън, Матиас Шонартс, Хелън Макрори, Стенли Тучи, Дженифър Ел, Алън Рикман, Ейдриан Скарбороу, Даниел Уеб и др.
  • 09:45
    "Безкрайният годеж" - комедия, романтичен (САЩ, Япония, 2012), режисьор - Никълъс Столър, актьори - Джейсън Сийгъл, Емили Блънт, Алисън Бри, Крис Прат, Дакота Джонсън и др.
  • 12:15
    "Насмешливо" - драма, комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор - Роб Райнър, актьори - Мадлин Каръл, Калън МакОлиф, Ребека де Морни, Антъни Едуардс, Джон Махоуни, Пенелъпи Ан Милър, Ейдън Куин, Кевин Уайзман, Морган Лили и др.
Пълна програма
  • 06:00
    " Различно еднакви" - сериал
  • 08:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.5
  • 09:00
    "Загадките на Лора"- сериал, с.1
  • 10:00
    "Дневникът на един дръндьо: Горещници" - комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор - Дейвид Бауърс, актьори - Стив Зан, Пейтън Лист, Рейчъл Харис, Девон Бостик, Захари Гордън и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 09:30
    "С аромат на Свети Валентин" - сериал
  • 11:30
    "Топ модели"
  • 12:30
    "Какво ядем?"
Пълна програма
  • 06:50
    Шаолински хроники
  • 07:15
    Шаолински хроники
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Между морето и сушата", романтична драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
  • 08:40
    "Отнетият живот на Тимофей Берьозин ", драма, САЩ, 2006; реж. Скот Бърнс, с Пади Консидайн, Рада Мичъл, Оскар Айзък, Николай Лий Каас, Джейсън Флеминг, [15+]
  • 10:15
    "Пей", късометражна драма, Унгария, 2015; реж. Крищоф Деек, с Жофия Самоши, Дорка Гашпарфалви, Доротя Хаиш, [12+]
  • 10:40
    "Тим (1979)", романтична драма, Австралия, 1979; реж. Майкъл Пейт, с Пайпър Лори, Мел Гибсън, Алвин Къртс, Пат Евисън, Питър Гуин, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
  • 08:40
    "Вижте маймунката!", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Адам Уимпени, с Айма Кълъмър, Мелани Грей, Ампаро Морено, Асумпта Серна, [12+]
  • 09:05
    "Надвиснала буря", биографична драма, Великобритания, 2002; реж. Ричард Лонкрейн, с Албърт Фини, Ванеса Редгрейв, Джим Броудбент, Линус Роуч, Лина Хийди, [12+]
  • 10:40
    "Нощ се спуска над Манхатън", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Сидни Лъмет, с Анди Гарсия, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Лена Олин, Ричард Драйфус, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 07:30
    CNN Style
  • 08:00
    World Sport
  • 08:30
    In 24 Hours
Пълна програма
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Звездни стажанти" - предаване, 2 епизода
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване
  • 12:15
    "Защо отвлякох шефа" - романтична драма с уч. на Джулия Хартман, Стефан Лука, Матиас Ком, Лук Фейт и др.
Пълна програма
  • 06:30
    "Скорпион" - сериал, сезон 1, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 4, 3 епизода
  • 11:00
    "Програмиран" - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др., /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 06:50
    Мъжете от Юкон: Рискът на Стан
  • 07:40
    С влак през Аляска: Колизия
  • 08:35
    Автоработилницата на аутсайдерите: Смачкан GTO и нарязан Ford: част II
  • 09:30
    Как се прави...: Форми за украсяване/ Индустриални макари/ Индустриални маркучи
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 07:26
    Войни на сметището: Мощни дърпачи
  • 08:14
    Войни на сметището: Пералня-катапулт
  • 09:02
    Войни на сметището: Плажни спасителни коли
Пълна програма
  • 07:00
    МАРВЪЛ СПАЙДЪР-МЕН
  • 07:30
    Пижамаски
  • 07:55
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 08:00
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
Пълна програма
  • 07:00
    "Всичко за децата"
  • 07:30
    "Всичко за децата"
  • 08:00
    "Уголемена наука"
  • 08:25
    "Уголемена наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:30
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
  • 08:00
    Куриози
  • 08:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 09:30
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 08:00
    Куриози
  • 08:45
    Сноуборд: Световна купа Милано
  • 09:45
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Спортни двойки (волна програма)
Пълна програма
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 2
  • 07:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 5
  • 07:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 6
  • 07:55
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 07:00
    Isa Events
  • 07:25
    The Crew
  • 07:55
    The Crew
  • 08:20
    The Crew
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Отмъщението - четвърти сезон, еп. 21
  • 07:45
    Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 18
  • 08:40
    Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 19
  • 09:35
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 9
Пълна програма
  • 06:45
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 3
  • 07:45
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон, еп. 5
  • 08:15
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4
  • 10:15
    Четири жени и едно погребение - седми сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 08:25
    "Филми и звезди ІХ, 45 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 08:55
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 10:15
    "Играчки", комедия, САЩ, 1992; реж. Бари Левинсън, с Робин Уилямс, Майкъл Гамбън, Джоан Кюсак, Робин Райт, Ел Ел Куул Джей, [12+]
Пълна програма
  • 06:05
    Забранена история, сезон 1, еп. 2
  • 07:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 4
  • 07:40
    Елизабет I, сезон 1, еп. 1
  • 09:30
    Елизабет I, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Л. Рон Юпииър
  • 07:25
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Находките
  • 07:50
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Грешките
  • 08:15
    Американска схема с Рони О'Съливан: Ню Йорк
Пълна програма
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 27 еп.
  • 08:30
    Документален филм
  • 09:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 51 еп. /п/
Пълна програма
  • 07:00
    "Томас и приятели"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
  • 07:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 08:00
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед с Криси", избрано
  • 10:00
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 07:00
    "Човек на страстта" - драма/романс с Антъни Куин, Мод Адамс, Реймънд Шийн, Рей Уолстън.
  • 08:35
    "Пещерен човек" - комедия с Ринго Стар, Барбара Бах, Шели Лонг, Денис Куейд.
  • 10:05
    "Ще го наричат Великолепния" - уестърн / комедия с Терънс Хил, Грегъри Уолкът.
  • 12:10
    "Нищо лично" - комедия с Доналд Съдърланд, Сюзан Самърс.
Пълна програма
  • 06:50
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 07:35
    HILLCLIMB: FLATOUT IN FRANCE
  • 08:00
    THE INSIDE LINE
  • 08:25
    ASIA TALENT CUP
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
  • 10:00
    Vidiots
Пълна програма
  • 07:00
    James Arthur Live @ V Festival...
  • 07:25
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 07:50
    Jonas Blue Live @ V Festival 2017
  • 08:15
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 06:50
    Патрулиращи кучета, сезон 7, еп. 5
  • 07:15
    Патрулиращи кучета, сезон 7, еп. 6
  • 07:45
    Патрулиращи кучета, сезон 7, еп. 7
  • 08:10
    Патрулиращи кучета, сезон 7, еп. 8
Пълна програма
  • 06:40
    Шифърът на злополуките, еп. 3
  • 07:05
    Опасни срещи, еп. 2
  • 08:00
    Опасни срещи, еп. 3
  • 09:00
    Говорещият с кучета 9, еп. 9
Пълна програма
  • 07:00
    Най-опасните животни на Австралия: Кенгуру убиец
  • 07:24
    Най-опасните животни на Австралия: Отровата убива
  • 07:50
    Изобретателните убийци на Африка: Открита територия
  • 08:37
    Изобретателните убийци на Африка: В окопите
Пълна програма
  • 01:00
    Дартс: "Голям шлем" 2017, втори ден, втора сесия, запис
  • 10:00
    Футбол: Донкастър Роувърс - Родъръм Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Класика от Висшата лига - Чарлтън Атлетик - Челси (2003-04), повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Филм "Чисто небе"
  • 09:00
    "Смешки. ПИН-код"
  • 09:10
    "Часовият"
Пълна програма
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:30
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 07:00
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 07:20
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:10
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 10:10
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Монако
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Порто - Лайпциг
Пълна програма
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 07:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:15
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 11:15
    "Фермер си търси съпруга" - реалити
Пълна програма
  • 05:00
    "Утрото на Русия"
  • 10:00
    Вести
  • 10:35
    Вести-Москва
  • 10:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • 06:50
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 08:50
    Неделно токшоу
  • 09:10
    "Гласът на Германия" - музикално шоу
  • 11:25
    "Видеозаписите за ваканции с най-много виц"
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 06:55
    Lenny der Laster
  • 07:05
    Leo Lausemaus
  • 07:10
    Leo Lausemaus
  • 07:30
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 08:30
    Мишлето Перес
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 07:00
    Многоженецът: Робин - зад кулисите
  • 08:00
    Многоженецът: Мери - зад кулисите
  • 09:00
    Малки хора - свят голям: Ще отнеме доста време
  • 10:00
    6 дъщери: Епизод 19
Пълна програма
  • 07:00
    Виж България - Каварна, синята рок столица
  • 07:30
    Импресия Гърция
  • 08:00
    Виж България - Балша, началото на Балкана
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:30
    Коледно примирие, Канада, драма, 2015
  • 08:05
    Светлосиньо, САЩ, драма, 2008
  • 09:50
    Бетовен, САЩ, комедия/семеен, 1992
  • 11:15
    Бетовен 2, САЩ, комедия/семеен/детски, 1993
Пълна програма
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си в крак с модата?" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Черна любов" - 4 еп., сериал, драма, романтичен, Турция, 2015 г., Продуцент: Керем Чатай, Режисьор: Хилал Сарал, В ролите: Неслихан Атагюл, Бурак Йозчивит, Каан Урганджъоулу, Зерин Текиндор, Хазал Филиз Кючюккьосе, Мелиса Аслъ Памук; Награди: "Сериал на
  • 09:45
    "Черна любов" - 5 еп., сериал, драма, романтичен, Турция, 2015 г., Продуцент: Керем Чатай, Режисьор: Хилал Сарал, В ролите: Неслихан Атагюл, Бурак Йозчивит, Каан Урганджъоулу, Зерин Текиндор, Хазал Филиз Кючюккьосе, Мелиса Аслъ Памук; Награди: "Сериал на
Пълна програма
  • 07:00
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 1
  • 07:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 2
  • 08:00
    Рокери лакомници: Вкуснотии с пиле и яйце - кулинарно предаване, еп. 6
  • 09:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
Пълна програма
  • 06:15
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 17:00
    "Марш сред развалините" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
  • 08:30
    История
Пълна програма
  • 06:45
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 3
  • 07:10
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 4
  • 07:35
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 5
  • 08:00
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 07:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 241 и 242 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 5-8 еп.
  • 09:30
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 8 еп.
  • 10:20
    "Истории за осиновявания" - 28 и 29 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 07:00
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 07:15
    Крылатые охотники
  • 07:30
    Рыбалка в России
  • 07:55
    Кодекс охотника
Пълна програма
  • 06:00
    "Въздушният Бъд: Златната купа" - семеен филм с уч. на Кевин Зегърс, Синтия Стивънсън, Тим Конуей, Дик Мартин, Грегъри Харисън и др., /п/
  • 08:10
    "Кънки с остър връх" - романтичен филм с уч. на уч. на Д.Б. Суини, Мойра Кели, Рой Дотрис, ТЕри О`Куин, Дуиър Браун и др., /п/
  • 10:15
    "2012" - екшън-фантастика с уч. на Джон Кюсак, Дани Глоувър, Аманда Пийт, Чиуетел Еджиофор, Танди Нютън, Оливър Плат, Уди Харелсън,Томас МакКарти и др., /п/
  • 13:40
    "Коза Ностра" - криминална комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Томи Лий Джоунс, Винсент Пастор, Диана Агрон, Джон Д’Лео и др. , /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Must Love Cats: Episode 2
  • 07:45
    Must Love Cats: Episode 3
  • 08:30
    Must Love Cats: Episode 4
  • 09:15
    Must Love Cats: Episode 5
Пълна програма
  • 07:00
    WEATHER FORECAST
  • 07:05
    BASIC LEXIS
  • 07:15
    STEP BY STEP
  • 07:20
    HERE AND THERE
Пълна програма
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:25
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:50
    Човек, огън, храна
  • 08:15
    Режи!
Пълна програма
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:10
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 06:30
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
  • 08:00
    Куриози
  • 08:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 09:30
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
Пълна програма
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 08:25
    "Филми и звезди ІХ, 45 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 08:55
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 10:15
    "Играчки", комедия, САЩ, 1992; реж. Бари Левинсън, с Робин Уилямс, Майкъл Гамбън, Джоан Кюсак, Робин Райт, Ел Ел Куул Джей, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:10
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 13:00
    Nothing But The 00s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: Witt's End
  • 07:25
    Disappeared: Vanished in Vermont
  • 08:15
    Disappeared: Hometown Hero
  • 09:10
    Disappeared: Memory Lane
Пълна програма
  • 06:55
    Top: Champions in Adverts
  • 07:20
    Star Rated: Best Movie Cameos
  • 07:50
    Top: Funniest Commercials
  • 08:15
    Clubland: Juventus
Пълна програма
  • 06:50
    Speargun Hunter
  • 07:15
    Madfin Shark Series
  • 07:40
    Jim Shockey's Uncharted
  • 08:30
    Jim Shockey's Uncharted
Пълна програма
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Л. Рон Юпииър
  • 07:25
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Находките
  • 07:50
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Грешките
  • 08:15
    Американска схема с Рони О'Съливан: Ню Йорк
Пълна програма
  • 07:00
    Опасни срещи, еп. 3
  • 08:00
    Говорещият с кучета 9, еп. 9
  • 09:00
    Говорещият с кучета 9, еп. 10
  • 10:00
    Златният град, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.12, еп.1,2
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 9, САЩ, 2014
  • 10:10
    Анимакс Мюзикс 2016 г. Йокохама; концерт, Япония, 2016
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Възприятия; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Профилиране; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2009
Пълна програма
  • 07:00
    Първите 48 часа: Шанс за успех
  • 08:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството в Стратфилд
  • 09:00
    Убиецът до теб: Невинен съм
  • 09:30
    Убиецът до теб: Заради парите
Пълна програма
  • 06:50
    Коледната песен на кучетата
  • 08:25
    Далеч от Провидънс
  • 10:20
    Златни години
  • 12:15
    Обери мафията
Пълна програма
  • 07:00
    Худ.фильм "В дебрях, где реки бегут..." 12+
  • 08:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
  • 09:00
    Худ.фильм "Бубен, барабан" 12+
  • 10:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:00
    Lost Spinner Fucks In Truck Bed (18+)
  • 07:20
    Peachy Arse Fucked And Fingered (18+)
  • 07:43
    Euro Teacher Fucks Whole Class (18+)
  • 08:07
    Stranded Hottie Repays The Favor (18+)
Пълна програма
  • 05:20
    Тенис: Чан/Хингис - Бабош/Хлавачкова (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - I полуфинал двойки, повторение)
  • 07:20
    Тенис: Бертенс/Ларшон - Макарова/Веснина (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - II полуфинал двойки, повторение)
  • 09:00
    "С всяка глътка въздух... Какво представлява атмосферата?" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Испания - Коста Рика (приятелска среща - повторение)
Пълна програма
  • 07:00
    Арена спорт
  • 07:30
    ТЕR Европейски рали-серии
  • 08:00
    Пътят към Русия
  • 08:30
    Извън играта
Пълна програма
  • 02:45
    Секретарката Комедия, Драма САЩ 2002
  • 07:10
    Мечо Пух Семеен САЩ 1960
  • 08:05
    Пиу! Семеен Холандия 2010
  • 09:35
    Мама Гого Комедия Исландия, Великобритания, Норвегия, Германия, Швеция 2010
Пълна програма
  • 07:00
    Акценти
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
  • 07:20
    Агротема
Пълна програма
  • 07:00
    MAO'S GREAT FAMINE
  • 08:00
    NEXOS - THE SHARED LANDS
  • 09:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 15
  • 09:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 16
Пълна програма
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 07:15
    Ultimate Muay Thai
  • 07:25
    WUSHU Championship
  • 07:40
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 06:55
    Първото куче Семеен САЩ 2010
  • 08:30
    Островът на шепотите Приключенски, Семеен САЩ 2008
  • 09:50
    Многодетен баща: По японски Комедия, Семеен Дания 2011
  • 11:10
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
Пълна програма
  • 07:00
    2009 Surfer Poll & Video Awards
  • 08:00
    World of X Games 2015
  • 09:00
    The Kickback
  • 10:15
    The Search
Пълна програма
  • 07:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 07:25
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
  • 07:50
    Ветеринарна клиника за дребни животни (13)
  • 08:20
    Ветеринарна клиника за дребни животни (14)
Пълна програма
  • 07:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 07:30
    Импресия - Габър
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.7
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 07:45
    InterMezzo
  • 09:30
    The Flanders Symphony Orchestra and Jan Latham-Koenig: Mendelssohn, Grieg, Beethoven
  • 10:55
    Tugan Sokhiev conducts Berlioz's Requiem at the Bolshoi
Пълна програма
  • 05:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Енисей - Марица, мач реванш от Шампионската лига за жени, повторение
  • 10:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 11:00
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Ветроходство: М32 SERIES - Шенджен, Китай - обзор
  • 08:00
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Анджелик Кербер (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
  • 10:10
    Тенис: Олари/Савчук - Лиан/Ян (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
  • 12:10
    Футбол: Испания - Коста Рика (приятелска среща - повторение)
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Гърция - Хърватия, плейофен мач реванш за Световно първенство 2018, повторение
  • 08:00
    Футбол: Дания - Република Ирландия, първи плейофен мач за Световно първенство 2018, повторение
  • 10:00
    Футбол: Швеция - Италия, първи плейофен мач за Световно първенство 2018, повторение
  • 12:00
    Баскетбол: Хюстън Рокетс - Мемфис Гризлис, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Краят на Уит
  • 07:25
    Изчезнали: Изчезнала във Вермонт
  • 08:15
    Изчезнали: Герой в родния град
  • 09:10
    Изчезнали: Алеята на спомените
Пълна програма
  • 06:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
  • 09:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 2 част
  • 11:00
    най-доброто от "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие - 2 част
Пълна програма
  • 07:00
    TopMixTV - По земята на арапаймите
  • 07:30
    Хайде за риба, Бльомхоф 3. част
  • 08:00
    Решенията на Валтер - Шарани от Матйер на фидер
  • 08:30
    Есенни шарани от Балатон
Пълна програма
  • 07:00
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 08:35
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [7+]
  • 10:05
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
  • 11:50
    "Клубът на скитниците", приключенска комедия, Полша, 2015; реж. Томаш Шафрански, с Богдан Клаус, Франчишек Джидух, Якуб Вроблевски, Камила Буялска, Пьотр Януш, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Вашиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [7+]
  • 08:50
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 10:25
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 12:30
    "Виктория II, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Лиза Джеймс Ларсън, с Джена Колман, Том Хюз, Даниела Холц, Катрин Флеминг, Нел Хъдсън, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Masters of Style
  • 07:15
    Masters of Style
  • 07:30
    Masters of Style
  • 07:45
    Masters of Style
Пълна програма
  • 07:00
    Ус килима: магията на нишките (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Заспали къщи (образователен филм за туристически маршрут)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
  • 08:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
  • 10:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 10:40
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 05:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 10:00
    Голф: Европейски тур
  • 14:00
    Автомобилизъм: Рали крос
Пълна програма
  • 07:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 07:25
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
  • 08:00
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 06:50
    История на Земята - Назад във времето
  • 08:00
    История на Земята - Дълбини
  • 09:00
    Суперколи в действие
  • 10:00
    Състезанието на живота им
Пълна програма

Сериали

AXN 07:00
Медиум; сезон 5, епизод 2, драма, САЩ, 2009
bTV Comedy 07:00
"Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Viasat History 07:00
Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 07:00
Студеният дом, сезон 1, еп. 7, Великобритания,САЩ, драма, 2005
e-kids 07:00
Кученце в джобче - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

EuroNews 07:15
Спорт
Mtel Sport 1 07:30
Футбол: Барса ТВ 29 епизод
ORT 07:45
"Смешки. Спорт"
07:45
"Смешарики. Спорт"
Film Plus 08:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 07:15
"Знам къде е Лизи" - трилър, криминален (САЩ, 2016), режисьор -Дариън Скот, актьори - Трейси Голд, Надя Борлин, Ричард Руколо,  Ванеса Евиган, Скот Еванс и др.
Kino Nova 07:20
"Ловци на духове" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Рик Моранис, Харолд Рамис и др., /п/
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
Bulgaria ON AIR 07:30
Пес патрул - анимация
HBO 2 07:30
"Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}