ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
  • 22:00
    Рилингтън плейс тв филм /3, последен епизод/ (12)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 - риалити шоу
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 21:00
    Тялом и духом - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Време за кино класика: Ела, завържи ме - криминален, драма, Испания, 1990 г.; режисьор: Педро Алмодовар; в ролите: Антонио Бандерас, Жулиета Серано; Роси де Палма
Пълна програма
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Вяра във финансите - документална поредица на Bloomberg
  • 22:30
    Коментари на деня
Пълна програма
  • 21:00
    Медиум; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 21:55
    Медиум; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 22:50
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 23:45
    Морски детективи; сезон 11, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 21:05
    Как функционира паркът Крюгер: Епизод 2
  • 22:00
    Най-дивото от Африка: Вирунга
  • 22:55
    Най-дивата Индия: Пустинята Тар: свещените пясъци
  • 23:50
    Диви и истински: Нападението на акулата- бавачка
Пълна програма
  • 21:00
    "Битката за Севастопол" - игрален филм
  • 23:00
    "Капиталът" - публицистично предаване "Капиталът" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 21:15
    "Килиманджаро" - тв филм, ФРГ, 2017
  • 22:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:00
    "Местопрестъплението: Смъртоносна алчност " - тв филм, Австрия, 2007
Пълна програма
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Туристически маршрути
  • 22:15
    Семейство Петуния игрален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор: Фред Олейн Рей, в ролите: Тора Бърч, Британи Сноу, Майкъл Юри, Дейвид Раш, Еди Томас, Кристин Лати и др. (12)
Пълна програма
  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев
  • 22:00
    Джазът свири класика концерт с участието на Живко Петров, Христо Йоцов, Ангел Заберски - син, Милица Гладнишка и др.
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:20
    Tom and Jerry: Shiver Me Whiskers
  • 22:50
    The Garfield Show
  • 23:00
    The Garfield Show
  • 23:11
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Смъртоносно оръжие 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор -  Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Дани Глоувър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Уолф и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще" - екшън, фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор - Брайън Сингър, актьори - Хю Джакман, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер,  Дженифър Лоурънс, Хали Бери, Никълъс Холт, Ана Пакуин, Елън Пейдж, Питър Динклидж, Шон Ашмор
  • 23:45
    "Чистката" - ужаси, трилър, фантастика (Франция, САЩ, 2013), режисьор - Джеймс Демонако, актьори - Итън Хоук, Лина Хийди, Макс Бъркхолдър, Аделаида Кейн, Едуин Ходж, Тони Олър, Рийс Уейкфилд, Том Йи и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.3
  • 22:30
    "Мутра по заместване" - комедиен сериал, с.2
  • 23:30
    "Модерно семейство" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 21:00
    "Част от мен" - сериал, еп.78
  • 22:30
    "Сега и завинаги" - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 21:29
    Малки Титани: В готовност
  • 21:45
    Кларънс
  • 21:56
    Кларънс
  • 22:10
    Време за приключения
Пълна програма
  • 21:00
    "План Б (2016)", приключенска комедия, Германия, 2016; реж. Уфук Дженк, Михаел Попеску, с Кен Айдън, Ча-Лий Юн, Фонг Джанг, Юджийн Боатенг, Лоран Даниелс, [15+]
  • 22:35
    "Назад към убийството I, 1 еп.", криминален трилър, Великобритания, 2017; реж. Сам Милър, с Ричард Дормър, Джоди Балфор, Рийс Ричи, Киърън Бю, Питър Коу, [18+]
  • 23:35
    "Назад към убийството I, 2 еп.", криминален трилър, Великобритания, 2017; реж. Сам Милър, с Ричард Дормър, Джоди Балфор, Рийс Ричи, Киърън Бю, Питър Коу, [18+]
Пълна програма
  • 19:50
    "Икономика на брака", драма, Франция, 2016; реж. Жоаким Лафоше, с Беренис Бежо, Седрик Кан, Марте Келер, Жад Сонтийенс, Марго Сонтийенс, [12+]
  • 21:30
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Amanpour
  • 21:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 22:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 23:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2
  • 22:00
    "Битка Лос Анджелис: Световна инвазия" - екшън-фантастика с уч. на Аарън Екхарт, Бриджит Мойнахан, Рамон Родригес, Майкъл Пеня и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Адският път - Русия
  • 22:00
    Земите на мъртвите: Денят на съда
  • 23:00
    Опасно за живота: Странна наука
Пълна програма
  • 21:10
    Гръм и трясък: Къща, устойчива на земетресения
  • 22:00
    Как функционира Вселената?: Живот и смърт на червената планета
  • 22:50
    Феноменални съоръжения: Тунелът "Готард" в Швейцария
  • 23:40
    Ловци на митове: Трансформатори
Пълна програма
  • 21:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 21:30
    Soy Luna S2
  • 22:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 23:00
    Hotel Transylvania S1
Пълна програма
  • 21:00
    "Как се създава"
  • 22:00
    "Как се създава"
  • 23:00
    "e? Транспорт"
  • 23:30
    "e? Транспорт"
Пълна програма
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Военна прокуратура - 11 еп. - Сериал
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 22:30
    Пълна къща - 104 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Мъже (кратка програма), пряко
  • 22:30
    Ски-скокове: "Камил Стох - Обратно към корените"
  • 23:00
    Ски-скокове: Световна купа Висла (квалификация)
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Преди кръга в Бундеслигата
  • 21:30
    Футбол, Бундеслига: Щутгарт - Борусия Д, пряко
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао (квалификация)
Пълна програма
  • 21:15
    Големият див север, сезон 1, еп. 6
  • 22:00
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 5
  • 22:50
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 6
  • 23:45
    Кино лаборатория, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 20:45
    X Games - Aspen
  • 21:40
    Rumble & Hum
  • 22:35
    Immaf European Open
  • 23:30
    Enfusion
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    На гости при Джада
  • 22:30
    На гости при Джада
Пълна програма
  • 21:00
    Майка под наем - игрален филм, еп. 1
  • 22:55
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 8
  • 23:55
    Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 21:05
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 24
  • 22:00
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    "Тенекиена звезда I, 10 еп.", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Джилс Баниър, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Кевин Ханчард, Абигейл Лори, Кристофър Хейърдал, [15+]
  • 21:50
    "Субура", криминален трилър, Италия, 2015; реж. Стефано Солима, с Пиерфранческо Фавино, Елио Германо, Клаудио Амендола, Алесандро Борги, Грета Скарано, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 4
  • 21:50
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 5
  • 22:40
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 6
  • 23:30
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 21:00
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Гангстери
  • 21:30
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Един на милион
  • 22:00
    Премиера Търсачи на съкровища от Втората световна война: 82-ра въздушнодесантна дивизия и германските военнопленници
  • 23:00
    Бойци: Зелените барети от 7115
Пълна програма
  • 21:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 52 еп.
  • 21:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, първи сезон, 2 еп.
  • 22:30
    КОНЕТЕ
  • 23:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Чурулик"
  • 21:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 22:00
    "Томас и приятели"
  • 22:30
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
  • 22:00
    Патарински Live/п/
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Риплей
  • 21:30
    CAUETivi
  • 21:45
    Топкласация
  • 22:45
    US Топ
Пълна програма
  • 20:40
    "Замръзване" - комедия с Джон Литгоу, Тери Гар, Ранди Куейд.
  • 22:10
    "Капоти" - драма / криминален с Филип Сиймур Хофман, Катрин Кийнър, Клифтън Колинс мл., Боб Балабан.
Пълна програма
  • 21:20
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
  • 21:45
    THE INSIDE LINE
  • 22:10
    V DE V ENDURANCE SERIES
  • 22:35
    THE FLYING LAP
Пълна програма
  • 20:00
    Световни денс хитове: Топ 20
  • 22:00
    Vidiots
  • 22:30
    Vidiots
  • 22:50
    MTV Европейски музикални награди 2017 - основно шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Super Hits Of 2017! Top 40
  • 22:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 22:45
    Hot Spot: Shawn Mendes
  • 23:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Headbangers Ball!
  • 23:00
    Living For The Weekend!
Пълна програма
  • 21:00
    В прегръдка с дивите животни, сезон 1, еп. 3
  • 21:50
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 3
  • 22:40
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 3
  • 23:35
    Спасяването на Сърга, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 21:00
    Бугати Широн: Следващата супер кола, еп. 1
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 5
  • 23:00
    Разглоби ме 2, еп. 8
Пълна програма
  • 21:26
    Невероятни животни компилации: Тигри и полярни мечки
  • 21:55
    Невероятни животни компилации: Миещи мечки и октоподи
  • 22:15
    Удивителни зъби
  • 23:03
    Зовът на бебето белуга
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:00
    Дартс: "Голям шлем" 2017, седми ден, запис
Пълна програма
  • 19:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 22:00
    "Време"
  • 22:30
    "Най-добър от всички!"
  • 23:55
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Лигата на необикновените" - фентъзи филм, САЩ, 2003
  • 23:30
    "Игрите на глада: Сойка - присмехулка" - приключенски филм, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 21:00
    Жилет световен спорт
  • 21:30
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: Дженоа - Сампдория
Пълна програма
  • 21:15
    "Марио Барт на Сцената в гората в Берлин" - комедийно шоу
  • 23:15
    "Адам търси Ева" - шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Игрален филм
  • 22:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    "Германия през седмицата"
  • 23:30
    "Арт-навигатор"
Пълна програма
  • 21:15
    "LUKE! 90-те години и аз" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 21:00
    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето. /повторение/
  • 22:30
    "Дневниците на уфолога" - повторение/
  • 23:40
    "Концерт на Джон Лоутън и група "БТР"
Пълна програма
  • 21:00
    Висшата лига в аванс
  • 21:30
    Светът на крикета
  • 22:00
    Крикет: специално издание
Пълна програма
  • 21:15
    Robots
  • 22:55
    Upps! Die Pannenshow
Пълна програма
  • 19:40
    Одисеята на Жак-Ив Кусто - приключенски, Франция/Белгия, 2016, Режисьор: Жером Сал С: Ламбер Уилсън, Пиер Нине, Одри Тоту, Лоран Люка, Бенжамен Лаверн
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: -Брус Уилис - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 21:00
    Смъртта на Лейди Ди: Трагедия или измяна?: Епизод 2
  • 22:00
    Неспокойни души: Епизод 4
  • 23:00
    Зли мащехи: Прясно убийство
Пълна програма
  • 21:00
    Поморие - Полетът на мечтите
  • 21:30
    Модерното изкуство на Китай
  • 22:30
    Taraya Mala'bi dance
  • 23:00
    Война на похабяването - с.2, еп.3
Пълна програма
  • 21:00
    Реставратори
  • 21:30
    Реставратори
  • 22:00
    Строителство със стара дървесина
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 21:00
    Реставратори
  • 21:30
    Реставратори
  • 22:00
    Строителство със стара дървесина
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 19:40
    Прелъстен и изоставен, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2008
  • 21:30
    Писък 2, САЩ, ужаси/мистерия, с Нев Кемпбъл, Кортни Кокс, Хедър Греъм, 1997
  • 23:30
    Писък 3, САЩ, ужаси/трилър, Дейвид Аркет, Нев Кемпбъл, Кортни Кокс, 2000
Пълна програма
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Големите любовни истории на XX век: Катрин Деньов и Марчело Мастрояни" - сезон 2, 19 еп., документален филм
  • 22:30
    "Новото познание: Окултният възход на Третия райх" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
  • 21:00
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 1
  • 21:30
    От любов към храната с приятели - кулинарно предаване, еп. 13
  • 22:00
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 13
  • 22:30
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 21:15
    "Закон и ред: Специален отряд за жертвите" - криминален сериал
  • 23:10
    "Лекарите от Чикаго" - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Чудният Бокачо" - драма, Италия, режисьори: Паоло и Виторио Тавиани, с участието на: Лело Арена, Паола Кортелези, Каролина Кресентини, Флавио Паренти, , Витория Пучини, Микеле Риондини, Рикардо Скамарчио, Касия Смутнияки др.
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица
Пълна програма
  • 21:00
    Кости - осми сезон, еп. 4
  • 22:00
    Империя - четвърти сезон, еп. 6
  • 22:55
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 11
  • 23:25
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 21:25
    F-PEOPLE
  • 21:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 69 и 70 еп.
  • 22:00
    "Следователят: Кой уби сем.Крю?"
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 13 еп.
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 21:25
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 21:55
    Плaнета рыбака
  • 22:20
    Следопыт
  • 22:45
    Первый лед - последний лед
Пълна програма
  • 21:00
    "Лоши момчета 2" - екшън-комедия с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Джо Пантолиано, Тереза Рандъл, Джорди Молла, Питър Стормеър, Джон Седа и др.
Пълна програма
  • 21:15
    Flying Wild Alaska: Meet the Twetos
  • 22:00
    Extreme Couponing: Judy and Faatima
  • 22:23
    Extreme Couponing: Chris and Joni
  • 22:45
    Extreme Cheapskates: Kate
Пълна програма
  • 20:10
    ESCA[E FROM PLANET EARTH
  • 21:35
    ECTV EXTREME
  • 21:45
    KEEP FIT
  • 22:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 21:00
    Екстремни сладкарски войни
  • 22:00
    Градски печива с Пол Холивуд
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 21:20
    Академия за магьосници
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Мъже (кратка програма), пряко
  • 22:30
    Ски-скокове: "Камил Стох - Обратно към корените"
  • 23:00
    Ски-скокове: Световна купа Висла (квалификация)
Пълна програма
  • 21:00
    "Тенекиена звезда I, 10 еп.", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Джилс Баниър, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Кевин Ханчард, Абигейл Лори, Кристофър Хейърдал, [15+]
  • 21:50
    "Субура", криминален трилър, Италия, 2015; реж. Стефано Солима, с Пиерфранческо Фавино, Елио Германо, Клаудио Амендола, Алесандро Борги, Грета Скарано, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Doc McStuffins
  • 21:30
    Jake and the Never Land Pirates
  • 22:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 22:30
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 21:20
    Академия за магьосници
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 21:05
    Blood Relatives: Cradle of Lies
  • 22:00
    American Monster: The Last Broadcast
  • 22:55
    Evil Lives Here: The Horror I Don't Remember
  • 23:50
    Disappeared: The Long Way Home
Пълна програма
  • 21:26
    Up Close With: Wojciech Szczesny
  • 21:55
    Top: Bearded Players
  • 22:20
    Spirit of Sport: Summer X Games
  • 22:51
    In the Name of Good: Johan Djourou
Пълна програма
  • 21:25
    Legends of Rod & Reel
  • 21:50
    Legends of Rod & Reel
  • 22:15
    Speargun Hunter
  • 22:40
    Speargun Hunter
Пълна програма
  • 21:00
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Гангстери
  • 21:30
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Един на милион
  • 22:00
    Премиера Търсачи на съкровища от Втората световна война: 82-ра въздушнодесантна дивизия и германските военнопленници
  • 23:00
    Бойци: Зелените барети от 7115
Пълна програма
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 5
  • 22:00
    Разглоби ме 2, еп. 8
  • 23:00
    Отблизо: Мафията на Токио, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:05
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 22:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 23:00
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 8, криминален, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:50
    Всяка милисекунда е от значение; документален, спорт, Великобритания, 2016
  • 21:55
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:55
    4исла; сезон 6, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2010
  • 23:55
    AXN Отвътре-Ханибал; документален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Дерик Пърси
  • 22:00
    До живот, за да останеш жив: Дейвид Кук
  • 23:00
    Джо Фрост за британските деца убийци: Епизод 2
Пълна програма
  • 20:05
    Противообществено; Драма, трилър, Великобритания, 2015, режисьор: Рег Травис, в ролите: Грег Сълкин, Меган Маркъл
  • 22:10
    Нещото; Трилър, хорър, САЩ, Канада, 2011, режисьор: Матиас ван Хайнинген, в ролите: Ерик Крисчън Олсен, Улрих Томсен
Пълна програма
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 22:30
    Худ.фильм "Окно в Париж" 12+
Пълна програма
  • 20:50
    Концерт "Заедно на сцената"
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "На 12 дни път от Мраморно море" - документален филм /1 част
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 21:29
    Extreme Voyeur (18+)
  • 22:00
    The Russian Dentist (18+)
  • 22:22
    Beau Temps A Marseille (18+)
  • 22:44
    It's My Turn Now (18+)
Пълна програма
  • 19:15
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Манджурският кандидат игрален филм /САЩ, 2004г./, режисьор Джонатан Дем, в ролите: Дензъл Уошингтън, Мерил Стрийп, Лив Шрайбър и др. (12)
Пълна програма
  • 20:10
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
  • 22:00
    Комисар Касандър Криминален, Драма Франция 2015
  • 23:55
    Пет невести Приключенски, Комедия, Романтичен Русия 2011
Пълна програма
  • 21:20
    Агротема
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 21:50
    История на храните
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    SACRED CULTURE 5
  • 22:00
    FLAVOURS OF COLOMBIA 5 THE CARIBBEAN
  • 22:30
    FLAVOURS OF COLOMBIA 6 THE ANDES
  • 23:00
    ROMANTIC CITIES - SEVILLE
Пълна програма
  • 20:15
    Маре - нашата любовна история Биографичен Бразилия 2007
  • 22:00
    Подземия и дракони: Книгата на злия мрак Фентъзи Великобритания 2011
  • 23:40
    В лицето на врага Трилър САЩ 2001
Пълна програма
  • 21:00
    The Great Ride Open
  • 21:30
    The Great Ride Open
  • 22:00
    Firsthand
  • 22:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 20:40
    Ерусалим: създаването на един свещен град (1)
  • 21:30
    Търсачи на Библията (2)
  • 22:30
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 23:20
    Инквизиция (1)
Пълна програма
  • 21:00
    Конгресен туризъм
  • 21:30
    Изкусно опаковане на подаръци
  • 22:00
    Архитектурно - исторически резерват град Несебър
  • 22:30
    Община Драгоман - Фолклор
Пълна програма
  • 21:00
    InterMezzo
  • 21:30
    Penderecki conducts Penderecki and Krejci at the Prague Festival
  • 22:50
    Valery Gergiev conducts Berlioz's Romeo et Juliette with the London Symphony Orchestra
Пълна програма
  • 21:00
    Класика от Първа професионална лига - Локомотив Пловдив - Лудогорец (16-17), повторение
  • 21:45
    Футбол: Престън Норт Енд - Болтън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, директно
  • 23:40
    Професионална борба: "Разбиване", 44-и епизод
Пълна програма
  • 21:20
    Студио "Лига 1", директно
  • 21:45
    Футбол: Амиен - Монако, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:40
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 21:05
    Кръвожадни роднини: Люлка на лъжи
  • 22:00
    Американско чудовище: Последното излъчване
  • 22:55
    Тук живее злото: Ужасът, който не помня
  • 23:50
    Изчезнали: Дългият път към дома
Пълна програма
  • 20:30
    Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня
  • 23:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич (п)
Пълна програма
  • 21:00
    Франк Пизон - Децата на брега
  • 21:30
    Пейтер Пал Халми - Сърната - нашият прекрасен дивеч 1. част
  • 22:00
    Пейтер Пал Халми - Сърната - нашият прекрасен дивеч 2. част
  • 22:30
    Ловна треска - Лов отново с черен барут
Пълна програма
  • 20:00
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 21:45
    "Петдесет нюанса сиво", еротична драма, САЩ, 2015; реж. Сам Тейлър-Джонсън, с Дакота Джонсън, Джейми Дорнан, Дженифър Или, Елоиз Мъмфорд, Виктор Расък, [18+]
  • 23:50
    "О.Джей.: Произведено в Америка I, 5 еп.", документален, САЩ, 2016; реж. Езра Еделман, [15+]
Пълна програма
  • 21:05
    "Декстър II, 12 еп.", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Стив Шил, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 30 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
  • 22:30
    "Епизоди V, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Кларик, с Мат ЛеБланк, Стивън Мангън, Тамсин Грейг, Катлийн Роуз Пъркинс, Джон Панкоу, [12+]
  • 23:00
    "Грейвс II, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
Пълна програма
  • 21:15
    Fashion Dolls
  • 21:30
    Fashion Dolls
  • 21:45
    Fashion Week
  • 22:00
    Masters of Style
Пълна програма
  • 21:00
    Фолклорното наследство на Георги Попиванов (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Заръката (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 22:00
    Тенис: ATP Лондон
Пълна програма
  • 21:05
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 21:35
    Студио "Баскетбол"
  • 22:00
    Баскетбол: Евролига
  • 23:50
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма
  • 21:05
    Paw Patrol
  • 21:30
    Shimmer and Shine
  • 21:50
    Nella the Princess Knight
  • 22:15
    The Day Henry Met...
Пълна програма
  • 20:45
    Колесниците на Боговете
  • 22:45
    Световна класа "Южна Африка"
  • 23:35
    Световна класа "Найроби"
Пълна програма

Сериали

bTV 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
bTV HD 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
e-kids 21:30
Отряд Зет - анимационен сериал
Viasat Nature 21:35
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
National Geographic Wild 21:40
Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 2 21:30
Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Борусия Дортмунд, директно
Ring.BG 21:30
Италия, Серия А - преди кръга
Diema Sport 21:45
Футбол: Дарби Каунти - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
Diema Sport 2 21:45
Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
Хоби ТВ 21:30
Документален филм
TV1000 21:30
Изкупление, Великобритания,Франция,САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
HBO 2 21:35
"Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
AXN White 21:45
Царство; сезон 4, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}