ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп.8
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:20
    Българско военно чудо - филм
  • 09:30
    Великите - филм
  • 10:30
    околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 06:05
    4исла; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 07:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 07:30
    4исла; сезон 6, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 08:25
    4исла; сезон 6, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Живот под карантина
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Казанова от "Рая на шимпанзетата"
  • 07:25
    С човекоподобните маймуни: Епизод 7
  • 07:50
    С човекоподобните маймуни: Епизод 8
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 10:00
    Сийбърт 52-сериен анимационен филм /копродукция, 1985 г./
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
Пълна програма
  • 06:35
    LazyTown
  • 07:00
    The Tom and Jerry Show
  • 07:06
    The Tom and Jerry Show
  • 07:12
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "По следите на Азорските острови" - научно-популярен филм (трета част)
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, еп. 10
  • 10:00
    "Емпайър Стейт" - драма (САЩ, 2013), режисьор - Дито Монтиел, актьори - Лиъм Хемсуърт, Дуейн Джонсън - Скалата, Ема Робъртс, Ники Рийд, Крис Диамантопулос, Роджър Гуенивир Смит и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.3
  • 07:00
    "Никита: Отмъщението" - сериал, с.4, еп.3
  • 08:00
    "Незабравимо" - сериал, с.4, еп.6
  • 09:15
    "Сватбена мистерия" - криминален, мистерия (САЩ, 2014), режисьор - Рон Оливър, актьори - Ерика Дюранс, Андрю У. Уокър, Брандън Биймър, Рик Раванело и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Предградие" - сериал, с.2
  • 07:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 08:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.6
  • 09:00
    "Домашен арест" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 06:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 07:10
    NEXO KNIGHTS
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 05:25
    "Марго на сватба", комедийна драма, САЩ, 2007; реж. Ноа Баумбах, с Никол Кидман, Дженифър Джейсън Лий, Джак Блек, Джон Туртуро, Киърън Хайндс, [12+]
  • 07:00
    "Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
  • 08:30
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
  • 10:05
    "Чиста формалност", криминален трилър, Италия, 1994; реж. Джузепе Торнаторе, с Жерар Депардийо, Роман Полански, Серджо Рубини, Никола Ди Пинто, Тано Чимароза, [15+]
Пълна програма
  • 05:10
    "Този вид любов", драма, Италия, 1972; реж. Алберто Бевилакуа, с Уго Тоняци, Жан Себерг, Фернандо Рей, Ева Аулин, Анджело Инфанти, [12+]
  • 07:00
    "Тен", комедийна драма, Гърция, 2016; реж. Аргирис Пападимитропулос, с Макис Пападимитриу, Ели Трингу, Милу Ван Гросен, Дими Харт, Хара Котсали, [15+]
  • 08:45
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
  • 10:30
    "Плачът на планината", драма, Китай, 2015; реж. Лари Янг, с Юейтинг Ланг, Зий Уанг, Джин Гуо, Тайшенг Чен, Айлей Ю, [15+]
Пълна програма
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    African Voices
Пълна програма
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Остани с мен" - сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Пътуване в спомените" - романтичен филм с уч. на Хенриете Рихтер-Рьол, Рудолф Ковалски, Гудрун Ландгребе, Патрик Раполд и др., /п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 12, /п/
  • 10:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 06:50
    Бързи и шумни: Лошият Бронко - втора част
  • 07:40
    Как се прави...: Епизод 3
  • 08:10
    Как се прави...: Индиански барабани, стафиди, стереоскопи, лентови микрофони
  • 08:40
    Как са го направили?: Печки на дърва, индиго, синтезатор
Пълна програма
  • 06:12
    Гръм и трясък: Ремарке-беглец
  • 07:00
    Как са го направили?: Локомотиви/Сметана/Бумеранги
  • 07:26
    Феноменални съоръжения: Мостът "Стоункътърс"
  • 08:14
    Ловци на митове: Опасно шофиране
Пълна програма
  • 06:55
    МЕЖДУЗВЕЗДНИ ВОЙНИ Пратеници на съдбата
  • 07:00
    Ханк Зипзър
  • 07:30
    Къмпиране
  • 08:00
    Hotel Transylvania S1
Пълна програма
  • 06:30
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 07:00
    "Да изобретяваме"
  • 07:25
    "Да изобретяваме"
  • 07:50
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Криминални хроники - 4 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Обзор
  • 07:00
    Биатлон, Световно първенство: Обзор
  • 08:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън"
  • 09:30
    Ски-скокове: Световна купа Висла
Пълна програма
  • 06:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън"
  • 07:30
    Кърлинг, Европейско първенство (мъже): Полуфинали
  • 09:00
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 09:30
    Ски-скокове: Световна купа Висла
Пълна програма
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 10
  • 07:55
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 6
  • 08:15
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 05:55
    Blood, Sweat & Gears
  • 07:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 07:25
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 07:55
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Мики - първи сезон, еп. 9
  • 07:15
    Мики - първи сезон, еп. 10
  • 07:45
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 12
  • 08:40
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 06:50
    Глейдс - първи сезон, еп. 3
  • 07:45
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 2
  • 08:35
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 3
  • 09:30
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 05:20
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 07:00
    "Треска за шоу 3", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Директър Екс, с Никол Муньос, Питър Галахър, Кени Уормалд, Клои Лукашиак, Саша Радецки, [12+]
  • 08:30
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 10:50
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
Пълна програма
  • 06:10
    Забранена история, сезон 1, еп. 4
  • 07:00
    Олимпийската мечта
  • 08:00
    Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 3
  • 09:00
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 26
Пълна програма
  • 06:10
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Стратегии
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: До последния матрак
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Ар Си - Ди Си
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Тайнственият Худини
Пълна програма
  • 06:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 22 еп.
  • 07:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 48 еп.
  • 08:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 5 еп.
Пълна програма
  • 06:55
    "Пингу"
  • 07:00
    "Томас и приятели"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
  • 07:55
    "Зоопаркът на Сузи"
Пълна програма
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:25
    "Новите Бони и Клайд" - екшън с Морийн Флениган, Скот Улф.
  • 07:00
    "Последният враг 1.04" - драма / романс
  • 08:00
    "Почти комедия" - комедия с Росана Аркет и Ерик Робъртс.
  • 09:45
    "Хики и Богс" - екшън / криминален с Бил Козби , Робърт Кълп, Та Ронс Алън, Розалинд Кеш.
Пълна програма
  • 06:50
    MOBIL 1 THE GRID
  • 07:15
    BIKE WORLD
  • 07:40
    STOP AND GO
  • 08:00
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 06:30
    Sam Smith: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Katy Perry Vs The World!
  • 10:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 06:55
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 1
  • 07:25
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 2
  • 08:00
    Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 8
  • 08:55
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 06:40
    Жив или Мъртъв, еп. 4
  • 07:05
    Да оцелееш в Аляска, еп. 2
  • 08:00
    Свободен живот, еп. 6
  • 09:00
    Свободен живот, еп. 7
Пълна програма
  • 06:13
    Най-странните животни: Акули
  • 07:00
    Каубой с хеликоптер: Едър крокодил
  • 07:24
    Каубой с хеликоптер: Крокодилска напаст във Финис ривър
  • 07:50
    Прайд: Царе в беда
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Каен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Морабанк Андора - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 06:05
    "Крилата на империята". Продължение
  • 07:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:45
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 07:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:35
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:30
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 06:30
    УЕФА Лига Европа - обзори
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: Ница - Зюлте Варегем
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: Милан - Аустрия Виена
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: Астана - Виляреал
Пълна програма
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    Продължение на благотворителния маратон "Ние помагаме на децата"
  • 07:05
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
Пълна програма
  • 06:55
    "Смехопанорама"
  • 07:20
    Вести-Москва
  • 08:00
    Вести
  • 08:15
    "Русия, моя любов"
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
  • 07:00
    "Неназованите картина" - док.филм
  • 07:30
    Китка народна музика
  • 07:45
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 06:55
    Lenny der Laster
  • 07:05
    Leo Lausemaus
  • 07:10
    Leo Lausemaus
  • 07:30
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 06:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 110 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:30
    Булките от Бевърли Хилс: Кейти Адамс
  • 07:00
    Голямото пазаруване: Анна Дънстън, Джанис Брайънт, Кели Бигс, Дейна Фаулс
  • 08:00
    Богинята на косите: Какво е бъдещето ти?
  • 09:00
    Животът на високите: Последни новини
Пълна програма
  • 06:30
    Майстор на акварела
  • 07:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 07:30
    Един ден в Париж
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.8
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Бръсначът, САЩ, драма, с Робърт Дювал, Били Боб Торнтън, 1996
  • 07:10
    Деца шпиони 3D: Краят на играта, САЩ, екшън/приключенски/семеен, 2003
  • 08:35
    Малките разбойници, САЩ, комедия/семеен/романтичен, 1994
  • 09:55
    Коледно примирие, Канада, драма, 2015
Пълна програма
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:50
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 36
  • 07:10
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 15
  • 07:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 19
  • 07:50
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 20
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • 06:45
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 5
  • 07:35
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 19
  • 08:00
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 20
  • 08:25
    Мелачката - първи сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 06:00
    "Спешни случаи" - 2 и 3 eп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 10 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни съседи" - 513 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Клевое место
  • 07:00
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 07:25
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 08:00
    Охотничья и рыболовная кухня
Пълна програма
  • 06:30
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 16
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 06:37
    Kitchen Boss: Hot and Spicy
  • 07:00
    Groomer Has It: Rags to Riches
  • 07:45
    Flying Wild Alaska: Greenhorn Ben
  • 08:30
    How the Universe Works: End of the Universe
Пълна програма
  • 06:45
    MOJO MORNING
  • 07:00
    WEATHER FORECAST
  • 07:05
    THIS DAY in history
  • 07:15
    BASIC LEXIS
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
  • 07:50
    Анна Олсън: Свежо
Пълна програма
  • 06:55
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Обзор
  • 07:00
    Биатлон, Световно първенство: Обзор
  • 08:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън"
  • 09:30
    Ски-скокове: Световна купа Висла
Пълна програма
  • 05:20
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 07:00
    "Треска за шоу 3", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Директър Екс, с Никол Муньос, Питър Галахър, Кени Уормалд, Клои Лукашиак, Саша Радецки, [12+]
  • 08:30
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 10:50
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 06:45
    Loopdidoo
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 06:55
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 06:10
    Swamp Murders: Slings & Arrows
  • 07:00
    Momsters: When Moms Go Bad: Deadly Deceit
  • 07:25
    Disappeared: Secret Rendezvous
  • 08:15
    Momsters: When Moms Go Bad: Madam Mummy
Пълна програма
  • 06:55
    National Icons: Shock Retirements
  • 07:20
    National Icons: Best Robin's in the
  • 07:50
    National Icons: Murray vs Grainger
  • 08:15
    Perfection: Episode 4
Пълна програма
  • 06:50
    Adventure Guides - Fishing Edition
  • 07:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 07:40
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 08:05
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 06:10
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Стратегии
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: До последния матрак
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Ар Си - Ди Си
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Тайнственият Худини
Пълна програма
  • 06:05
    Да оцелееш в Аляска, еп. 2
  • 07:00
    Свободен живот, еп. 6
  • 08:00
    Свободен живот, еп. 7
  • 09:00
    Бугати Широн: Следващата супер кола, еп. 1
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп.8
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 14, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 38, драма, мистерия, 2013
  • 13:15
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Ловецът на убийци: Град на страха
  • 07:00
    Разтърсващи престъпления: Питър Тобин
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Отмъщението на селяка
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство: Дамата с киселината
Пълна програма
  • 05:25
    Единственият; Фантастичен екшън, САЩ, 2001
  • 07:15
    Сидни Уайт; Комедия, САЩ, 2007
  • 09:25
    Космически воини; Семеен, САЩ, 2013
  • 11:20
    Дванайсет; Драма, САЩ, Франция, 2010
Пълна програма
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 08:00
    Худ.фильм "Мио, мой Мио" 6+
Пълна програма
  • 06:30
    "Стоян Зографът" - документален филм
  • 07:00
    "Да опитомиш света" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - І част
Пълна програма
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 06:38
    Tattooed Brit Converted To Anal Sex (18+)
  • 07:00
    Perfect Pantyhose (18+)
  • 07:23
    Sexy Mum With Big Tits Sucks Cock (18+)
  • 07:45
    Leggy Brit With Big Tits Loves Big Cock (18+)
Пълна програма
  • 05:15
    Футбол: Лудогорец - Истанбул Башакшехир - среща от турнира "Лига Европа"
  • 07:00
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /7 епизод/
  • 07:30
    Световен рали-шампионат: Рали Австралия - обзорна програма
  • 08:25
    Как е устроена Земята? документален филм /2 епизод/
Пълна програма
  • 06:20
    Копнеещи сърца Арт Дания 2009
  • 08:30
    Мюмю Комедия, Драма Франция 2010
  • 10:30
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1 Комедия САЩ 1951-1954
  • 12:00
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 2 Комедия САЩ 1951-1954
Пълна програма
  • 06:50
    Музикална пауза
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 06:00
    BEYOND THE SUMMITS
  • 07:00
    IN CONCERT - ROSE EKOSSO
  • 08:00
    BERLUSCONI, THE FILE
  • 09:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
Пълна програма
  • 06:45
    Ultimate Muay Thai
  • 07:00
    WUSHU Championship
  • 07:10
    Japan Queen Tournament
  • 07:20
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 06:00
    Г-ца Минус Комедия, Семеен, Фентъзи Холандия 2001
  • 07:25
    Кметицата-кексче Комедия, Семеен, Драма САЩ 2011
  • 08:50
    Манди и съкровището на чероките Екшън, Приключенски, Семеен САЩ 2010
  • 10:35
    Американец в Китай "Комедия, Драма, Романтичен
Пълна програма
  • 06:30
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 07:00
    World of X Games 2015
  • 08:00
    Drive Thru South Africa
  • 08:30
    Drive Thru South Africa
Пълна програма
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (1)
  • 07:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
  • 08:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
Пълна програма
  • 06:30
    Холандия и домът на портокала
  • 07:00
    Виж България - Велико Търново, крепост на българщината
  • 07:30
    Импресия Португалия
  • 08:00
    Виж България - Русе, Шумен, Свищов
Пълна програма
  • 06:10
    Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
  • 07:45
    InterMezzo
  • 08:20
    InterMezzo
  • 09:30
    Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Черно море - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 8-и епизод, повторение
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 16-и епизод, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ливърпул - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Класика от Висшата лига - Ливърпул - Челси (1996-97), повторение
  • 10:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Прашки и стрели
  • 07:00
    Чудовищни майки: Смъртоносна измама
  • 07:25
    Изчезнали: Тайно рандеву
  • 08:15
    Чудовищни майки: Мадам мама
Пълна програма
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
Пълна програма
  • 06:30
    XIII. EPBC - Мацонка
  • 07:00
    Пупа - По дебел лед
  • 07:30
    IPCC 2016. I.полуфинал
  • 08:00
    Ватерлиния - Живот или смърт
Пълна програма
  • 05:35
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 07:00
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 08:35
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
  • 10:20
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
Пълна програма
  • 05:35
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
  • 07:00
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 08:55
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 10:20
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [All+]
Пълна програма
  • 06:45
    Designer Collections
  • 07:00
    Fashion Focus
  • 07:15
    Fashion Focus
  • 07:30
    Fashion Underground
Пълна програма
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    101 мъже (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    В Кавракирово... с песен на зурни (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 06:45
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
  • 09:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 11:25
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Голф: Европейски тур
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 10:00
    Голф: Европейски тур
  • 13:05
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 06:35
    Blaze and the Monster Machines
  • 07:00
    Rusty Rivets
  • 07:10
    Paw Patrol
  • 07:25
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 06:40
    Люлката на живота
  • 07:40
    Морски свят
  • 08:30
    Световна класа Хотел "Атлантис" Бахами
  • 09:20
    Световна класа "Хонолулу - Хаваи"
Пълна програма

Сериали

AXN 07:00
Медиум; сезон 5, епизод 2, драма, САЩ, 2009
bTV Comedy 07:00
"Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Viasat History 07:00
Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 07:00
Студеният дом, сезон 1, еп. 7, Великобритания,САЩ, драма, 2005
e-kids 07:00
Кученце в джобче - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

EuroNews 07:15
Спорт
Mtel Sport 1 07:30
Футбол: Барса ТВ 29 епизод
ORT 07:45
"Смешки. Спорт"
07:45
"Смешарики. Спорт"
Film Plus 08:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

AXN 07:00
Медиум; сезон 5, епизод 2, драма, САЩ, 2009
TVT 07:00
Арменците в Пловдив (образователен филм за туристически маршрут)
HBO3 07:00
"Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
Film Plus 07:00
"Хоризонт: В коя Вселена сме?" - документален филм
HBO HD 07:00
"Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}