ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:10
    Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
Пълна програма
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3, еп.1,2
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Пес патрул - анимация
  • 08:00
    Малкият рицар Тренк - анимация, Австрия/Германия, 2015 г; режисьор: Антъни Пауър
  • 09:30
    Другото лице на Джордж Майкъл - филм
Пълна програма
  • 07:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:00
    Тест драйв; сезон 1, епизод 3, Sport, документален, САЩ, 2012
  • 07:30
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 08:30
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 09:30
    Изгубено момиче; сезон 4, епизод 3, научна фантастика, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 07:25
    Войната за спасяването на китовете: Няма възможност за бягство
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Усамотена къща на дърво
  • 09:10
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Суперзвездна къща в кънтри стил
  • 10:05
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Изглед отгоре 2
Пълна програма
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 07:20
    "Нилс Холгерсон" - анимационен сериал
  • 08:05
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
  • 09:05
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 09:40
    Спортна програма
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:20
    Красотата на природата /п/
  • 07:35
    Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 12 епизод/
  • 08:00
    Арабела детски тв сериал /10 епизод/
  • 08:30
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Малки истории
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
  • 09:30
    Бърколино
Пълна програма
  • 07:25
    Wacky Races
  • 07:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:42
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
Пълна програма
  • 07:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп.19, с.3, еп. 1,2
  • 11:00
    "Херкулес и изгубеното царство" - екшън, приключенски, фантастика (САЩ, Нова Зеландия, 1994), режисьор - Харли Коуклис, актьори - Кевин Сорбо, Антъни Куин, Рене О`Конър, Робърт Требър и др.
  • 13:00
    "Езерото на акулите" - трилър (САЩ, 2015), режисьор -Джери Дуган, актьори - Долф Лундгрен, Сара Малакъл Лейн, Лили Брукс О`Брайънт, Бенжамин Макаби, Джеймс Чалк и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 07:30
    "Предколедни тревоги" - комедия (Канада, 2012), режисьор Джон Брадшоу, актьори - Дейвид Хейзълхоф, Карълайн Риа, Баркли Хоуп и др.
  • 09:30
    "Робо-куче" - семеен, фентъзи (САЩ, 2015), режисьор - Джейсън Мърфи, актьори - Майкъл Кампиън, Патрик Мълдуун, Оливия Д`Або, Уолъс Шон, Кени Бомонт и др.
  • 11:15
    "Хичкок" - биографичен, драма (САЩ, 2012), режисьор - Саша Джервази, актьори - Тони Колет, Джеймс Д'Арси, Дани Хюстън, Джесика Бийл,Хелън Мирън, Скарлет Йохансон,Антъни Хопкинс и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Да отгледаш Хоуп" - сериал, с.4
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.4
  • 09:00
    "Загадките на Лора"- сериал, с.1
  • 10:00
    "Полицейска академия 3: Отново в Академията" - екшън, комедия ( САЩ, 1986), режисьор - Джери Перис, актьори - Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Марион Рамзи, Лесли Истърбрук и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 09:30
    "С аромат на Свети Валентин" - сериал
  • 10:30
    "Екатерина Велика" - сериал
  • 11:30
    Премиера: "Топмодели" - риалити с водещ Тайра Банкс
Пълна програма
  • 07:15
    Шаолински хроники
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:45
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 07:00
    "Невинни ходове", драма, САЩ, 1993; реж. Стивън Зейлиън, с Макс Померанк, Джо Мантеня, Джоан Алън, Бен Кингсли, Лорънс Фишбърн, [12+]
  • 08:50
    "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рима Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
  • 10:45
    "Раят ще почака", комедия - фентъзи, САЩ, 1978; реж. Уорън Бийти, Бък Хенри, с Уорън Бийти, Джули Кристи, Джеймс Мейсън, Джак Уордън, Чарлз Гродин, [12+]
  • 12:30
    "Лен и компания", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Държавата срещу Фриц Бауер", биографична драма, Германия, 2015; реж. Ларс Крауме, с Бургарт Клауснер, Роналд Зеерфелд, Зебастиан Бломберг, Йорг Шютауф, Лилит Щангенберг, [12+]
  • 08:45
    "Бъдещето", драма, Франция, 2016; реж. Миа Хансен-Лов, с Изабел Юпер, Андре Маркон, Роман Колинка, Едит Скоб, Сара Льо Пикар, [15+]
  • 10:25
    "Спящо момиче", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Розмари Майърс, с Бетани Уитмор, Харисън Фелдман, Матю Уитет, Амбър МакМаон, Еймън Фарън, [12+]
  • 11:40
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 07:30
    World Sport
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 08:30
    Inside the Middle East
Пълна програма
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване, /п/
  • 12:15
    "Флирт за начинаещи" - романтичен филм с уч. на Кай Визингер, Щефани Хьонер, Оливер Флайшер, Мира Бартушек и др.
Пълна програма
  • 06:30
    "Скорпион" - сериал,сезон 1, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 5, 3 епизода
  • 11:00
    "Мините на цар Соломон" - приключенски с уч. Ричард Чембърлейн, Шарън Стоун, Джон Рис-Дейвис, Хърбърт Лом и др., /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 06:30
    Мъжете от Юкон: По тънък лед
  • 07:30
    С влак през Аляска: Блокирани мостове
  • 08:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Фордът на Сю от 56-та, част 2
  • 09:30
    Как се прави...: Епизод 30
Пълна програма
  • 07:26
    Създай прототип: Летящ спасителен пояс
  • 08:14
    Създай прототип: Дистанционно контролиран автомобил
  • 09:02
    Създай прототип: Шестокрак всъдеход
  • 09:50
    Създай прототип: Симулатор на водна пързалка
Пълна програма
  • 07:00
    Мики и приятели състезатели
  • 07:30
    Пижамаски
  • 08:00
    Кей Си под прикритие
  • 08:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 07:00
    "Всичко за децата"
  • 07:30
    "Всичко за децата"
  • 08:00
    "Всичко за децата"
  • 08:30
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
  • 07:00
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Преследване (жени)
  • 07:30
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Преследване (мъже)
  • 08:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство
  • 09:30
    Ски-скокове: Световна купа Нойщад
Пълна програма
  • 05:30
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство
  • 07:30
    Сноуборд: Световна купа Копър маунтин
  • 08:30
    Фрийстайл ски: Световна купа Вал Торан
  • 09:45
    "По пътя към Пьончан"
Пълна програма
  • 07:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
  • 07:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 23
  • 07:55
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 24
  • 08:20
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 07:25
    Freeride World Tour 2016
  • 07:55
    Freeride World Tour 2016
  • 08:20
    Freeride World Tour 2016
  • 08:50
    Travellers With Skiis
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Нереално -втори сезон, еп. 1
  • 07:45
    Борба за живот - първи сезон, еп. 12
  • 08:40
    Борба за живот - първи сезон, еп. 13
  • 09:35
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 9
Пълна програма
  • 06:45
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 19
  • 07:45
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 7
  • 08:15
    Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 5
  • 10:15
    Престъпна природа - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    "Търсенето на Немо", анимация, САЩ, 2003; реж. Андрю Стантън, Лий Ънкрък, [0+]
  • 08:45
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 10:15
    "През Вселената", мюзикъл - драма, САЩ, 2007; реж. Джули Теймър, с Евaн Рейчъл Ууд, Джо Андерсън, Джим Стърджис, Дана Фюкс, Мартин Лутър МакКой, [12+]
  • 12:30
    "Филми и звезди ІХ, 49 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Студеният дом, сезон 1, еп. 5
  • 08:00
    Студеният дом, сезон 1, еп. 6
  • 08:55
    Студеният дом, сезон 1, еп. 7
  • 09:50
    Студеният дом, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 07:25
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Провалите на Бари
  • 08:15
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Най-добрите находки на Бари
  • 09:05
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-добрите автомобили
  • 10:00
    Спецове в заложната къща: "Димящото дуло"
Пълна програма
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 29 еп.
  • 08:30
    Документален филм
  • 09:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 56 еп. /п/
Пълна програма
  • 07:00
    "Томас и приятели"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
  • 07:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 08:00
    "Кайю"
Пълна програма
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед с Криси", избрано
  • 10:00
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 07:00
    "Плажът на чудесата" - романтична комедия с Дийн Камерън, Ейми Доленц.
  • 08:25
    "Богати деца" - драма / комедия с Катрин Уокър, Джон Литгоу, Дейвид Селби, Тери Кайзер.
  • 10:00
    "Ще го наричат Великолепния" - уестърн / комедия с Терънс Хил, Грегъри Уолкът.
  • 12:00
    "Уанда Невада" - уестърн с Питър Фонда, Брук Шийлдс.
Пълна програма
  • 07:10
    EUROPEAN LE MANS SERIES BEST OF
  • 08:00
    MICHELIN LE MANS CUP
  • 08:25
    LAT IMAGES, AN ENDURING LEGACY
  • 08:50
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Vidiots
Пълна програма
  • 07:25
    Sigala Live @ MTV Brand New 2017
  • 07:50
    Jonas Blue Live @ V Festival 2017
  • 08:15
    Sigma: MTV Crashes Plymouth
  • 08:35
    MTV Asks Martin Garrix
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 07:00
    Бебета в зоопарка, сезон 7, еп. 5
  • 07:35
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 5
  • 08:30
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 6
  • 09:20
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 7
Пълна програма
  • 07:05
    С последни сили, еп. 3
  • 08:00
    С последни сили, еп. 4
  • 09:00
    Човекът и дивата природа, еп. 3
  • 10:00
    Човекът и дивата природа, еп. 4
Пълна програма
  • 07:24
    Светът на дивото: Мочурища
  • 07:50
    Риболов на чудовища: Нашествието на сома
  • 08:37
    Риболов на чудовища: Щука-алигатор
  • 09:26
    На куката: Риболов на чудовища: Гигантски скат
Пълна програма
  • 03:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Класика от Висшата лига - Ливърпул - Евертън (2005-06), повторение
Пълна програма
  • 07:03
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
  • 08:00
    Новини (със субтитри)
  • 08:15
    "Честна дума"
  • 09:10
    "Смак"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 07:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 08:25
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:45
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:30
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Спортинг Л
  • 09:30
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Манчестър Сити
  • 11:30
    Италия, Серия А: Ювентус - Интер
Пълна програма
  • 07:00
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:05
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 11:05
    "В капана на подозренията специално" - доку-поредица
  • 12:05
    "Фермер си търси съпруга" - реалити
Пълна програма
  • 06:50
    "За най-важното"
  • 07:45
    "Културният отдих"
  • 08:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 09:00
    Вести
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • 06:50
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 08:55
    Неделно токшоу
  • 09:15
    "Гласът на Германия" - музикално шоу
  • 12:10
    "Най-талантливите животни в света" - шоу
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 07:05
    Mike der Ritter
  • 07:30
    Bob der Baumeister
  • 07:40
    Bob der Baumeister
  • 08:30
    Caillou
Пълна програма
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 08:30
    Биографии на известни личности : Дейвид Бекъм
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 07:00
    Многоженецът: Голямата новина
  • 08:00
    Многоженецът: Съдията взима решение
  • 09:00
    Малки хора - свят голям: Зомби апокалипсис
  • 10:00
    90 дни до сватбата: Епизод 2
Пълна програма
  • 07:00
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 07:30
    Импресия - Перперикон
  • 08:00
    Виж България - Боянската църква, Ренесансов извор
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:55
    Фенът, САЩ, екшън/драма/спортен, с Робърт ДеНиро, Уесли Снайпс, 1996
  • 07:50
    Този неловък момент, САЩ, комедия/романтичен, със Зак Ефрон, 2014
  • 09:25
    Коледно примирие, Канада, драма, с Крейг Антъни Олейник, Кейт Върнън, 2015
  • 11:00
    Коледна опашка, Канада, семеен, с Чандра Уест, Антонио Купо, 2014
Пълна програма
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си популярен в училище?" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Животински семейства: Диви бащи" - документален филм
  • 10:00
    "Красотата на книгите: Средновековни шедьоври" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 07:05
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 2
  • 07:30
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 1
  • 08:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 1
  • 08:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
Пълна програма
  • 06:25
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:00
    "Сали пече" - доку-поредица
  • 17:00
    "Марш сред развалините" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
  • 08:30
    История
Пълна програма
  • 07:10
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 18
  • 07:35
    Откачалки - първи сезон, еп. 5
  • 08:00
    Откачалки - първи сезон, еп. 6
  • 08:25
    Куантико - първи сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    FASHION FILMS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MODEL TALKS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 257 и 258 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 11-14 еп.
  • 09:30
    "Студио за таутировки" - 8 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 7 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 07:00
    На рыбалку с охотой
  • 07:30
    Рыбалка сегодня
  • 07:45
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 08:00
    Рыболовные путешествия
Пълна програма
  • 06:40
    "Актьорско студио" - токшоу
  • 07:30
    "Срещите на Джейн" - романтична комедия с уч. на Каризма Карпентър, Дейвид Липер, Джошуа Малина, Евън Мариот, Закари Леви, Рейчъл Лефевр и др.
  • 09:50
    "Наследникът" - семеен филм с уч. на Джон Невил, Джеймс Дуън, Кортни Дрейпър, Оливър Муирхад и др.
  • 11:45
    "Опасно синьо" - приключенски екшън с уч. на Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джеймс Фрейн и др., /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Dogs 101: Specials: Best Traveling Companions
  • 07:45
    Dogs 101: Specials: Grooming Special
  • 08:30
    Dogs 101: Specials: Lifestyle Guide to Breeds
  • 09:15
    Dogs 101: Specials: Most Extreme
Пълна програма
  • 07:20
    HERE AND THERE
  • 07:30
    PERFECT ENGLISH
  • 07:40
    ENGLISH UP
  • 07:50
    SPEAK UP
Пълна програма
  • 07:25
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:50
    Човек, огън, храна
  • 08:15
    Режи!
  • 09:05
    Босата контеса
Пълна програма
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:00
    Пламъчко и машините
  • 08:30
    Пес патрул
Пълна програма
  • 07:00
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Преследване (жени)
  • 07:30
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Преследване (мъже)
  • 08:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство
  • 09:30
    Ски-скокове: Световна купа Нойщад
Пълна програма
  • 07:00
    "Търсенето на Немо", анимация, САЩ, 2003; реж. Андрю Стантън, Лий Ънкрък, [0+]
  • 08:45
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 10:15
    "През Вселената", мюзикъл - драма, САЩ, 2007; реж. Джули Теймър, с Евaн Рейчъл Ууд, Джо Андерсън, Джим Стърджис, Дана Фюкс, Мартин Лутър МакКой, [12+]
  • 12:30
    "Филми и звезди ІХ, 49 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 08:00
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:00
    Пламъчко и машините
  • 08:30
    Пес патрул
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: A Mother's Mission
  • 08:15
    Deadline: Crime with Tamron Hall: On the Killer's Trail
  • 09:10
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Blinding Ambition
  • 10:05
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Haunting Memory
Пълна програма
  • 07:20
    Top: African Dynasties
  • 07:50
    Top: Family Clash
  • 08:15
    Clubland: Borussia Dortmund
  • 08:45
    Top: Fight Movies
Пълна програма
  • 07:15
    Hook & Look
  • 07:40
    Wardens
  • 08:30
    Wardens
  • 09:20
    Trophy Hunters TV
Пълна програма
  • 07:25
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Провалите на Бари
  • 08:15
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Най-добрите находки на Бари
  • 09:05
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-добрите автомобили
  • 10:00
    Спецове в заложната къща: "Димящото дуло"
Пълна програма
  • 07:00
    С последни сили, еп. 4
  • 08:00
    Човекът и дивата природа, еп. 3
  • 09:00
    Човекът и дивата природа, еп. 4
  • 10:00
    Златният град, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3, еп.1,2
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 11:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 16, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
Пълна програма
  • 07:00
    Първите 48 часа: На огневата линия/Извън контрол
  • 08:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Фалконио
  • 09:00
    Какво е нужно за убийство: Никога няма да открият тялото й
  • 09:30
    Какво е нужно за убийство: Майката познава смъртта
Пълна програма
  • 07:00
    Коледната песен на кучетата
  • 08:35
    Коледно чудо
  • 10:20
    Бягай, момче, бягай
  • 12:25
    Ефи Грей
Пълна програма
  • 07:00
    Худ.фильм "В дебрях, где реки бегут..." 12+
  • 08:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
  • 09:00
    Худ.фильм "Бубен, барабан" 12+
  • 10:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 07:00
    "Слънчева палитра" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2011" /2 част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:24
    Smokin' Hot Shoplifter Makes A Deal (18+)
  • 07:47
    Love At First Fuck (18+)
  • 08:13
    Silence Of The Clams (18+)
  • 08:35
    Skinny Petite Escort Takes Fat Cock (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Ветроходство: М32 SERIES - Шенджен, Китай - обзор
  • 08:00
    "Борбата с рака" - документален филм
  • 09:00
    "Тайният живот на амишите" - документален филм
  • 10:00
    "Белите мечки - шпиони на леда" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 07:00
    Арена спорт
  • 07:30
    Адреналин
  • 08:00
    Пътят към Русия 2018
  • 08:30
    Извън играта
Пълна програма
  • 06:20
    Пирати от Грейт Солт Лейк
  • 07:45
    Розата на Натали
  • 09:35
    Синя птица
  • 11:10
    На кайманите
Пълна програма
  • 07:20
    Агротема
  • 07:30
    Агрофорум - повторение
  • 08:00
    Акценти
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:00
    Великият глад на Мао
  • 08:00
    Връзки: Споделените земи
  • 09:00
    Всичко за животните, еп.15
  • 09:30
    Всичко за животните, еп.16
Пълна програма
  • 07:15
    Taekwondo
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:40
    Japan Queen Tournament
  • 08:10
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 07:05
    Том и Хък
  • 08:40
    Коледна поща
  • 10:10
    Крокодилите 2
  • 11:40
    Детегледачът-футболист
Пълна програма
  • 07:25
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
  • 07:50
    Ветеринарна клиника за дребни животни (13)
  • 08:20
    Ветеринарна клиника за дребни животни (14)
  • 08:45
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
Пълна програма
  • 07:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 07:30
    Импресия - Габър
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.7
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    La Senna Festeggiante by Vivaldi
  • 10:50
    Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra with Daniel Barenboim: Beethoven, Prokofiev
  • 12:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 05:00
    Край на програмата
  • 07:30
    Футбол: Славия - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 09:30
    Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Вашингтон Уизардс, мач от НБА, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 06:40
    Тенис: Фернандо Вердаско - Факундо Банис (Skistar Swedish Open, Бостад; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:00
    "Най - голямата бомба на света" - документален филм
  • 09:00
    Ветроходство: М32 SERIES - Шенджен, Китай - обзор
  • 10:00
    Тенис: Пабло Кареньо Буста - Андрей Кузнецов (Skistar Swedish Open, Бостад; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 03:10
    Футбол: Ливърпул - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 08:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 23-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Майчина мисия
  • 08:15
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: По следите на убиеца
  • 09:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Сляпа амбиция
  • 10:05
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Натрапчив спомен
Пълна програма
  • 06:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
  • 09:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 2 част
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова
Пълна програма
  • 07:00
    Фидермания - Риболов на фидер след топене на леда
  • 07:30
    TopMixTV - По земята на арапаймите
  • 08:00
    Фидермания - На фидер за шаран по повърхността
  • 08:30
    Риболов на хищници с Карой Бокор - За риба по река По - 1. част
Пълна програма
  • 07:00
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 08:45
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 10:10
    "Домът на мис Перигрин за чудати деца", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Тим Бъртън, с Ева Грийн, Ейса Бътърфийлд, Крис О'Доуд, Самюъл Л. Джаксън, Джуди Денч, [12+]
  • 12:15
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 08:35
    "Смърфовете", анимация, САЩ, 2011; реж. Раджа Госнъл, с Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Нийл Патрик Харис, [All+]
  • 10:20
    "Лъжи І, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Сам Донован, с Джоан Фрогът, Йоан Груфуд, Зоу Тапър, Уорън Браун, Шели Кон, [15+]
  • 11:10
    "Виктория II, 6 еп.", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Джим Лоуч, с Джена Колман, Том Хюз, Даниела Холц, Катрин Флеминг, Нел Хъдсън, [12+]
Пълна програма
  • 07:15
    Front Row
  • 07:30
    Inside Fashion Week
  • 07:45
    Inside Fashion Week
  • 08:00
    Inside Fashion Week
Пълна програма
  • 07:00
    Забравените гори (1 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Забравените гори (2 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 07:00
    ММА: Класика от UFC
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 11:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 07:25
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
  • 08:00
    Nella the Princess Knight
  • 08:20
    Bubble Guppies
Пълна програма
  • 06:50
    Морски свят
  • 07:40
    Мистерията на маите
  • 08:45
    Изчезналата цивилизация на Перу
  • 10:00
    Състезанието на живота им - сезон 2, еп.1
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:30
72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал
bTV Lady 07:30
"Светлината на моя живот" /п./ - сериал
Хоби ТВ 07:30
Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 07:30
УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Film Plus 08:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
Mtel Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Mtel Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL
MTV 08:00
Зона за приятели

Всички предавания

Филми

HBO 2 07:30
"Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
BNT2 07:45
Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}