ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Непозната земя
  • 17:30
    Спортна треска Обзорно спортно предаване
  • 18:00
    Тържествена заря-проверка по повод 140 години от Плевенската епопея пряко предаване от Плевен
  • 18:35
    Спорт ТОТО
Пълна програма
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Сделка или не" - телевизионна игра, нов сезон
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов
  • 17:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Необичайните заподозрени - недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
Пълна програма
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 17:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 18:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:10
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 16:58
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 2
  • 17:25
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 1
  • 17:53
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 2
  • 18:20
    Чудовищата в мен: Очна инфекция
Пълна програма
  • 17:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
  • 19:00
    "Ритъм" - предаване за спорт и активен начин на живот
  • 19:30
    АТАКА в действие
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:40
    Спортна програма
  • 18:25
    Новини
  • 18:30
    Репортаж
  • 19:00
    Спортен преглед
Пълна програма
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:15
    Белязани от Аушвиц 2-сериен документален филм /Великобритания, 2015 г./, 2 част
  • 17:05
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
  • 17:35
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 18:35
    Америка днес /п/
Пълна програма
  • 16:30
    Животът е вкусен
  • 17:25
    Добър ден с БНТ 2
  • 18:25
    Баскетбол /мъже/: Рилски спортист /Самоков/ - Балкан /Ботевград/ среща от Националната баскетболна лига - пряко предаване от Самоков
  • 20:30
    Вик за помощ игрален филм /1986 г./, режисьор Никола Рударов, в ролите: Ивайло Герасков, Павел Поппандов, Елжана Попова, Сотир Майноловски и др.
Пълна програма
  • 16:35
    Saving Christmas
  • 17:05
    The HAPPOS Family
  • 17:10
    The Mr. Bean Animated Series
  • 17:25
    Miss Moon
Пълна програма
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 18:30
    "Жажда за скорост" -  екшън (САЩ, 2014), режисьор - Скот Уо, актьори - Рами Малек, Харисън Гилбертсън, Рамон Родригес, Кид Къди, Доминик Купър, Имаджин Потс, Арън Пол и др.
Пълна програма
  • 15:45
    "Запознай ме с вашите" - комедия (САЩ 2004), режисьор - Джей Роуч, актьори - Блайт Данър , Оуен Уилсън, Робърт де Ниро, Бен Стилър, Барбара Стрeйзанд, Дъстин Хофман и др.
  • 18:00
    "Сексът и градът 2" - комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор - Майкъл Патрик Кинг, актьори - Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Алис Ийв, Лин Коен, Уили Гарсон, Марио Кантоне, Джейсън Леуис, Дейвид Ейгенберг, Крис Нот, Пене
  • 21:00
    "Шоуто започва" - комедия, екшън (САЩ, 2002), режисьор - Том Дей, актьори - Еди Мърфи, Робърт де Ниро, Франки Фейсън, Рене Русо, Уилям Шатнър и др.
  • 23:00
    "Професия жиголо" - драма, комедия, романтика (САЩ,2009), режисьор - Дейвид Макензи, актьори - Аштън Къчър, Ан Хечи, Маргарита Левиева, Себастиан Стан, Соня Рокуел, Мария Кончита Алонсо и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 3
  • 18:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "Кухня" - комедиен сериал
  • 20:30
    "Полицейска академия 4: Градски патрул" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1987), режисьор - Джим Дрейк, актьори -  Шарън Стоун, Лесли Истърбрук, Джордж Гейнс, Стив Гутенберг, Буба Смит, Майкъл Уинслоу, Дейвид Граф, Тим Казурски и др.
Пълна програма
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп. 48
Пълна програма
  • 16:54
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 17:05
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 17:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 17:26
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 15:55
    "Продавачи", комедия, САЩ, 1994; реж. Кевин Смит, с Брайън О'Халоран, Джеф Андерсън, Марилин Гилиоти, Лиса Спунауър, Джейсън Мюс, [15+]
  • 17:25
    "Невинни ходове", драма, САЩ, 1993; реж. Стивън Зейлиън, с Макс Померанк, Джо Мантеня, Джоан Алън, Бен Кингсли, Лорънс Фишбърн, [12+]
  • 19:15
    "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рима Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
  • 21:00
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Разван Енчиу, Александру Маргинеану, [12+]
Пълна програма
  • 16:20
    "Икономика на брака", драма, Франция, 2016; реж. Жоаким Лафоше, с Беренис Бежо, Седрик Кан, Марте Келер, Жад Сонтийенс, Марго Сонтийенс, [12+]
  • 18:00
    "Държавата срещу Фриц Бауер", биографична драма, Германия, 2015; реж. Ларс Крауме, с Бургарт Клауснер, Роналд Зеерфелд, Зебастиан Бломберг, Йорг Шютауф, Лилит Щангенберг, [12+]
  • 19:45
    "Бъдещето", драма, Франция, 2016; реж. Миа Хансен-Лов, с Изабел Юпер, Андре Маркон, Роман Колинка, Едит Скоб, Сара Льо Пикар, [15+]
  • 21:30
    "Най-дългата нощ", мистерия - трилър, Люксембург, 2016; реж. Върджил Уидрич, с Лорънс Руп, Амира Казар, Барбара Петрич, Елизабет Рат, Линд Прелог, [12+]
Пълна програма
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 19:00
    World Sport
  • 19:30
    Living Golf
Пълна програма
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Нашата ферма в Ирландия: Любовни трепети" (премиера) - романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Даниел Моргенрот, Кати Лайтне и др.
  • 22:00
    "Моят танц на Бродуей"- романтичен филм с уч. на Дани Корбо, Сони Корбо, Камерън Франсис, Сара Харман, Уолтър Крайе, Чарли Мини, Тайрън Рикетс и др., /п/
Пълна програма
  • 17:00
    "Хук" - приключенска комедия с уч. на Дъстин Хофман, Робин Уилямс, Джулия Робъртс, Боб Хоскинс, Маги Смит, Каролин Гудал, Амбър Скот, Чарли Корсмо, Лоръл Кронин, Данте Баско и др., /п/
  • 20:00
    "Анаполис" - драма с уч. на Джеймс Франко, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Дони Уолбърг и др.
  • 22:10
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 23:10
    Професионална борба: "Челен сблъсък"
Пълна програма
  • 17:00
    Смъртоносен улов: 720 км буря
  • 18:00
    Воини на океана: Кой е лошият?
  • 19:00
    Дивото семейство от Аляска: Изстрели навън
  • 20:00
    Строеж сред пущинаците: Епизод 5
Пълна програма
  • 16:38
    Фабрика за храна: САЩ: Валят пържоли
  • 17:02
    Фабрика за храна: САЩ: Изпържени с любов
  • 17:26
    Как са го направили?: Шамфъстък/Забраненият град/Радар
  • 17:50
    Как са го направили?: Пътна помощ/Рокфор/Преместване на дървета
Пълна програма
  • 16:30
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 18:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Законът на Майло Мърфи
Пълна програма
  • 16:40
    "Въпроси от науката"
  • 17:10
    "Въпроси от науката"
  • 17:40
    "Доказано от опит"
  • 17:55
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:50
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 18:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - 22 еп.- Анимация
  • 17:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Семеен лекар - 115 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 16:30
    Ски-скокове: Световна купа Нойщад, пряко
  • 18:15
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
  • 19:15
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (жени)
  • 20:00
    "По пътя към Пьончан"
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Хановер - Хофенхайм, пряко
  • 18:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 19:00
    Футбол, Бундеслига: Аугсбург - Херта, пряко
  • 21:00
    Сноуборд: Световна купа Копър маунтин, пряко
Пълна програма
  • 16:50
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 2
  • 17:40
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 3
  • 18:30
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 2
  • 19:30
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 16:10
    Alpine Adventurer Series 3
  • 17:05
    Mantracker Season 7
  • 18:00
    Crusty Demons: No Borders 3
  • 18:25
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Телевизионен магазин "Италиана"
  • 18:30
    Джада в Италия
Пълна програма
  • 17:00
    Чудото на дърводелеца - игрален филм
  • 19:00
    Майка бунтар - трети сезон, еп. 5
  • 19:30
    Майка бунтар - трети сезон, еп. 6
  • 20:00
    Споразумението - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 16:20
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 4
  • 17:15
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 5
  • 18:10
    Престъпна природа - трети сезон, еп. 6
  • 19:10
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 16:25
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 18:25
    "В кадър ХІV, 50 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 18:55
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 21:00
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
Пълна програма
  • 16:35
    Тайните на великите британски замъци, сезон 1, еп. 2
  • 17:20
    Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 1
  • 18:10
    Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 3
  • 18:55
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Щастието е топло лазерно оръжие
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цитат от Кени: "Кумбая!"
  • 18:00
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 18:30
    На лов за автомобили: Моето сладко ламборгини
Пълна програма
  • 17:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 56 еп. /п/
  • 18:00
    Документален филм
  • 19:00
    Киноложка изложба
  • 19:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 29 еп.
Пълна програма
  • 17:00
    "Отгатни колко те обичам"
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 18:00
    "Худини"
  • 18:55
    "Кипър"
Пълна програма
  • 17:00
    "Беновска пита"
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    "Патарински Live/п/
  • 20:00
    "Интервю" с Наделина Анева
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 15:30
    "Срещи в ада" - приключенски филм с Ли Марвин и Роджър Мур.
  • 17:55
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
  • 20:00
    "Клетниците на ХХ век" - драма с Жан-Пол Белмондо, Мишел Бужена.
  • 23:00
    "Баскетболни дневници" - биографичен филм / драма с Леонардо Ди Каприо, Бруно Кърби, Лорейн Брако, Ърни Хъдсън.
Пълна програма
  • 16:45
    EUROPEAN LE MANS SERIES BEST OF
  • 17:35
    MICHELIN LE MANS CUP
  • 18:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 18:50
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
Пълна програма
  • 17:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 17:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 18:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 18:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
Пълна програма
  • 17:00
    MTV Asks Anne-Marie
  • 17:25
    Anne-Marie: Hitlist
  • 18:00
    #WINNING2017: Hottest Collabs
  • 19:30
    Taylor Swift Vs The World!
Пълна програма
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 16:10
    Първите животни, сезон 1, еп. 1
  • 17:10
    Първите животни, сезон 1, еп. 2
  • 18:10
    Първите животни, сезон 1, еп. 3
  • 19:10
    Кучета: Невероятно животинско семейство, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    Без закони, еп. 4
  • 18:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 19:00
    Изследовател, еп. 8
  • 20:00
    Изследовател, еп. 7
Пълна програма
  • 16:37
    На куката: Риболов на чудовища: Сьомгодзила
  • 17:24
    На куката: Риболов на чудовища: Челюсти в реката
  • 18:11
    На куката: Риболов на чудовища: Най-големият скат на света
  • 19:00
    Премиера Диво царство: Бунтът: Първа кръв
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Амиен - Лион, мач от френската Лига 1, директно
  • 18:00
    Футбол: Нант - Ница, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 16-и епизод
  • 20:30
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 16-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 15:30
    За 25-годишнината на Министерството на финансите на Русия. Голям празничен концерт в Държавния Кремълски Дворец
  • 17:25
    Премиера. "Най-добър от всички!"
  • 19:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
  • 20:30
    "Какво? Къде? Кога?" - Зимна серия на игрите
Пълна програма
  • 17:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 18:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 18:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:10
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 15:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 18:00
    Екстремни спортове 
  • 19:00
    Ветроходство
  • 20:30
    Мобил 1
Пълна програма
  • 16:00
    "Суперталантът: Последна битка за място във финалите" - шоу
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Търси се снаха"
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 20:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 21:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 23:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 17:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 18:00
    "В рамките на седмицата"
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
Пълна програма
  • 16:50
    "Една коледна история" на Дисни - анимационен филм, САЩ, 2009
  • 18:30
    "Сватба от пръв поглед" - шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Гласът на Германия" - музикално шоу
Пълна програма
  • 17:00
    "Зимният Ботев връх" - док. филм
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Джон Лоутън представя Община ..." - док.поредица
  • 18:15
    "Дневниците на уфолога" с проф.Стамен Стаменов /на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:50
    Weihnachtsmann Junior - Wie alles begann
  • 18:15
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 18:45
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 19:15
    Weihnachtsmann & Co. KG
Пълна програма
  • 16:30
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 7 и 8 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:20
    Край на залаганията - криминална комедия, Франция, 1997, режисьор Клод Шаброл, с Изабел Юпер, Мишел Серо, Франсоа Клюзе и др.
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 17:00
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Бащи и дъщери
  • 17:30
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Булката перфекционистка
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Бенелюкс: Епизод 3
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Бенелюкс: Епизод 4
Пълна програма
  • 17:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 17:30
    Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 18:00
    Импресия Полша
  • 18:30
    Професия турист
Пълна програма
  • 17:00
    Строителство със стара дървесина
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Оли Смит - по следите на бирата
Пълна програма
  • 17:00
    Строителство със стара дървесина
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Оли Смит - по следите на бирата
Пълна програма
  • 16:30
    Песен за Коледа, САЩ, драма, с Бека Тобин, Кендра Тиминс, 2017
  • 17:55
    Седем души, САЩ, драма, с Уил Смит, Росарио Доусън, Уди Харелсън, 2008
  • 19:55
    Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
  • 21:30
    Лошият Дядо Коледа, Германия,САЩ, комедия/ драма, с Били Боб Торнтън, 2003
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 8
  • 17:30
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 15
  • 18:00
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 16
  • 18:30
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    VH1 парти хитове: Топ 50
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 17:00
    "Марш сред развалините" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:15
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 20:15
    "Хит или боклук" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:30
    Сериен филм/п/
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
  • 19:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 16:45
    "Досиетата Х" - сериал, еп. 2
  • 17:40
    Касъл - седми сезон, еп. 22
  • 18:35
    Касъл - седми сезон, еп. 23
  • 19:30
    Кинг Конг - игрален филм
Пълна програма
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
  • 23:00
    2017's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    TOP MODELS
  • 17:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Хановер - Хофенхайм, пряко
  • 18:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 19:00
    Футбол, Бундеслига: Аугсбург - Херта, пряко
  • 21:00
    Сноуборд: Световна купа Копър маунтин, пряко
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 3-6 еп.
  • 18:40
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 4 еп.
  • 19:30
    "Неизлечимо болни" - 23 и 24 еп.
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 8 еп.
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    Hовини
  • 17:45
    Спорт
Пълна програма
  • 16:55
    Подводная охота
  • 17:20
    Рыбалка без границ
  • 17:50
    Охота в Белоруссии
  • 18:20
    Истории охоты от Павла Гусева
Пълна програма
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Опасно синьо: Рифът" - приключенски екшън с уч. на Марша Томасън, Крис Кармак, Лора Вандервурт и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15, /п/
Пълна програма
  • 16:45
    American Loggers: Stuck in the Muck
  • 17:30
    American Loggers: White Gold
  • 18:15
    Ultimate Cake Off: 4th of July
  • 19:00
    Ultimate Cake Off: Automobiles and Fashion
Пълна програма
  • 17:00
    WEATHER FORECAST
  • 17:05
    THE LANGUAGE OF BUSINESS
  • 17:20
    3WAYS2
  • 17:35
    CITY GRAMMAR
Пълна програма
  • 17:00
    Гражданка в ранчото
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
  • 18:30
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 16:55
    Бънсен Звяра
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 16:30
    Ски-скокове: Световна купа Нойщад, пряко
  • 18:15
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
  • 19:15
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (жени)
  • 20:00
    "По пътя към Пьончан"
Пълна програма
  • 16:25
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 18:25
    "В кадър ХІV, 50 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 18:55
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 21:00
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:00
    Doc McStuffins
  • 17:30
    Vampirina
  • 18:00
    Welcome to McStuffinsville
  • 19:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 16:55
    Бънсен Звяра
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 16:30
    Shadow of Doubt: The Lawyer, The Dancer, And The Hitman
  • 17:25
    Shadow of Doubt: Right Place, Wrong Time
  • 18:20
    Shadow of Doubt: The Doctor Is Out
  • 19:15
    Shadow of Doubt: Beware The Green-Eyed Monster
Пълна програма
  • 16:55
    Top: Peace Loving Celebrities
  • 17:20
    Top: Events for Peace
  • 17:50
    Top: Peace Songs
  • 18:15
    Top: Champions Politically Involved
Пълна програма
  • 16:50
    Wardens
  • 17:40
    Wardens
  • 18:30
    American Rifleman
  • 18:55
    American Rifleman
Пълна програма
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Щастието е топло лазерно оръжие
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цитат от Кени: "Кумбая!"
  • 18:00
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 18:30
    На лов за автомобили: Моето сладко ламборгини
Пълна програма
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 18:00
    Изследовател, еп. 8
  • 19:00
    Изследовател, еп. 7
  • 20:00
    На вражеска територия, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 16, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 18:00
    Конан; сезон 1, епизод 7, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 19:00
    Конан; сезон 1, епизод 8, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 20:00
    Конан; сезон 1, епизод 9, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 16:35
    Царство; сезон 4, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 17:35
    Царство; сезон 4, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 18:35
    Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
  • 19:35
    Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
Пълна програма
  • 17:00
    Неразрешени случаи: Тя никога не се прибра
  • 18:00
    Неразрешени случаи: Замлъкнали любими
  • 19:00
    Часовете преди убийство: Лоша кръв
  • 20:00
    Часовете преди убийство: Смъртоносни течения
Пълна програма
  • 16:25
    Военно наказание номер 1
  • 18:20
    Ескобар: Изгубеният рай
  • 20:40
    Операция Валкирия
  • 23:00
    Смъртоносен изстрел
Пълна програма
  • 17:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 18:00
    Новости RTVi
  • 18:15
    Особое мнение
  • 19:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
Пълна програма
  • 16:40
    "Асен Йорданов - един трагичен живот" - документален филм
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Храмове на българската памет - Парорийският манастир" - документален филм
  • 18:00
    "Фолклорна дъга": ДАНПТ"Родопа" /1 част
Пълна програма
  • 17:00
    The King of Queens
  • 17:25
    Ridiculousness
  • 17:50
    Ridiculousness
  • 18:15
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 17:00
    A Rumour That Goes Around, Cums Around...On Your Tits (18+)
  • 17:21
    Icing On My Cock!!! (18+)
  • 17:43
    Intimate Lovers Hot Sofa Fuck (18+)
  • 18:08
    Get Dat Big Black Rack (18+)
Пълна програма
  • 15:45
    Тенис: Саманта Стосър - Мариана Дуке-Мариньо (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Бетис - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Леванте - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:30
    Тенис: Саманта Стосър - Симона Халеп (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол: Цървена звезда - Кьолн - среща от турнира "Лига Европа"
  • 18:15
    Аз съм…
  • 18:30
    Баскетбол: Рилски спортист - Балкан - среща от Националната баскетболна лига
  • 20:30
    Световен рали-шампионат: Обзор на сезона
Пълна програма
  • 16:10
    Регина
  • 18:05
    Като син
  • 19:50
    Семейство Орхейм
  • 22:00
    Джекил и Хайд, еп.5
Пълна програма
  • 17:00
    Акценти
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
  • 17:20
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 17:00
    Безсмъртните сенки
  • 18:00
    Дестинация Антарктика
  • 19:00
    Неолитните планини
  • 20:00
    Яростта на мусона
Пълна програма
  • 16:40
    Регресия
  • 18:20
    Деликатност
  • 20:10
    Хайди
  • 22:00
    Аз съм
Пълна програма
  • 16:45
    Животински лудории (12)
  • 17:15
    Гепардите от дълбините на океана
  • 18:10
    Тайният живот на езерата (4)
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 17:00
    Абай Кунанбаев
  • 17:30
    Хърватски перли
  • 18:00
    Калиакра
  • 18:30
    Фестивал на занаятите "По Малкотърновски - от извора на Странджа"
Пълна програма
  • 16:55
    La Traviata by Verdi in Fontainebleau
  • 19:05
    Daniel Harding and the Orchestre de Paris : the 50th anniversary concert
  • 21:20
    InterMezzo
  • 21:35
    Daniel Harding and the Orchestre de Paris : Berg and Mahler
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: ЦСКА - Берое, мач от Първа професионална лига, директно
  • 18:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 19:30
    Баскетбол: Естудиантес - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 21:10
    Студио "Баскетбол", директно
Пълна програма
  • 16:45
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Бетис - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Мото: FIA F3 World Cup - Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
  • 21:15
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол: Ливърпул - Евертън, мач от английската Висша лига, директно
  • 18:10
    Студио "Висша лига", директно
  • 18:30
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 20:25
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 16:30
    Сянка на съмнение: Адвокатът, танцьорът и убиецът
  • 17:25
    Сянка на съмнение: На правилното място в неподходящия момент
  • 18:20
    Сянка на съмнение: Убитият лекар
  • 19:15
    Сянка на съмнение: Пази се от зеленоокото чудовище
Пълна програма
  • 16:30
    най-доброто от "еМисия България" - 2 част
  • 17:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++"Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина
Пълна програма
  • 17:00
    Риболов в Австралия - На муха в тропически естуари
  • 17:30
    Риболов на хищници с Карой Бокор - За риба по река По - 2. част
  • 18:00
    XIX. Световен шампионат по улов на шаран - Дешеда
  • 18:30
    Ловна треска - Препараторът - 2. част
Пълна програма
  • 15:45
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
  • 17:10
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 18:35
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 20:00
    "Пийт Холмс: Лица и звуци", стендъп комедия, САЩ, 2016, [15+]
Пълна програма
  • 16:30
    "Сестра Джаки VII, 4 еп.", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Кийт Гордън, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 17:05
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 18:40
    "Залезът на тамплиерите І, 1 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 19:30
    "Успокой топката ІХ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лари Дейвид, с Лари Дейвид, Джеф Гарлин, Черил Хайнс, Сузи Есман, Дж. Б. Смуув, [15+]
Пълна програма
  • 17:00
    Lifestyle
  • 17:15
    Events
  • 17:30
    Video Fashion News
  • 17:45
    Video Fashion News
Пълна програма
  • 17:00
    Епоха (2 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Хисаря. Чудотворната вода (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 17:25
    Студио "Футбол"
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 17:25
    Студио "Футбол"
  • 17:45
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 19:40
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 16:40
    Shimmer and Shine
  • 17:05
    Nella the Princess Knight
  • 17:25
    Nella the Princess Knight
  • 17:50
    Rusty Rivets
Пълна програма
  • 16:50
    Световна класа "Буенос Айрес"
  • 17:30
    Мигове от катастрофата
  • 18:45
    Невероятни пътешествия
  • 19:45
    Чудото Ниагара
Пълна програма
  • 16:25
    Военно наказание номер 1
  • 18:20
    Ескобар: Изгубеният рай
  • 20:40
    Операция Валкирия
  • 23:00
    Смъртоносен изстрел
Пълна програма
  • 16:45
    Бърза обиколка
  • 17:10
    Бърза обиколка
  • 17:40
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 18:10
    1886 - Легенди на автомобилната култура: BMW
Пълна програма

Сериали

bTV Action 17:00
"Стрелата" - сериал, еп.15
bTV Comedy 17:00
"Домашен арест" - сериал, с.3
SAT 1 17:00
"Клиниката на Зюдринг" - сериал
Telekabel 17:00
Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия -25 епизод
Fox Life 17:05
Уитни- втори сезон, еп. 15

Всички предавания

Спорт

AXN Black 17:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Diema Sport 17:30
Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
Eurosport 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
Eurosport HD 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
bTV 17:50
Спорт тото

Всички предавания

Филми

TVT 17:00
Бъта - селото на чешитите (образователен филм за селски туризъм)
Diema Family 17:00
"Моят живот"- сериен филм, /п/
Vivacom Arena 17:00
Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
VTV 17:00
Документален филм
TV1000 17:05
Песен за Коледа, САЩ, драма, с Бека Тобин, Кендра Тиминс, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}