ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:30
    Сид - дете на науката анимационен филм
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.4
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 90
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Сърцето на самурая - исторически сериал
  • 16:45
    Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова/п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:15
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 16:10
    Изгубено момиче; сезон 4, епизод 4, научна фантастика, драма, САЩ, 2013
  • 17:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 10, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 18:10
    Скорпион; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 15:35
    Да отгледаш... орангутан
  • 16:30
    Спасяване на застрашените видове: Горили в опасност
  • 17:25
    Войната за спасяването на китовете: Призраци в машината
  • 18:20
    Войната за спасяването на китовете: Хладилникът на дявола
Пълна програма
  • 15:10
    Избрано от "Добро утро, българи"
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
Пълна програма
  • 15:25
    Съвременници 2: "Млечният път" документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 15:45
    Малки истории
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 15:46
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 16:05
    My Knight and Me
  • 16:15
    My Knight and Me
  • 16:30
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.2, еп.2
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, с..2, еп. 3
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, еп.15
  • 18:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 1
Пълна програма
  • 14:45
    "Шантава седмица" - комедия (САЩ, 2014), режисьор - Шон Леви, актьори - Джейсън Бейтман, Тина Фей, Джейн Фонда, Бен Шуарц, Дебра Монк, Дакс Шепард, Тимоти Олифант, Кони Бритън, Кори Стол, Роуз Бърни, Адам Драйвър и др.
  • 16:45
    Премиера: "Отмъщението на бившите" - драма, трилър (Канада, 2016), режисьор - Моника Мичъл, актьори - Елизабет Ром, Тиера Сковбай, Дейвид Люис и др.
  • 19:00
    "Шоуто започва" - комедия, екшън (САЩ, 2002), режисьор - Том Дей, актьори - Еди Мърфи, Робърт де Ниро, Франки Фейсън, Рене Русо, Уилям Шатнър и др.
  • 21:00
    "Пътешествие до центъра на Земята" - екшън, приключенски, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Ерик Бревиг, актьори - Джош Хътчерсън, Анита Брием, Брендън Фрейзър и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, с.3
  • 18:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.4
  • 19:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.4
Пълна програма
  • 14:30
    "MasterChef" - с.3
  • 16:00
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" - шоу
  • 17:00
    "Папараци" - тв таблоид
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.1, еп.17
Пълна програма
  • 15:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:40
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 16:51
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 14:50
    "Тристана", драма, Испания, 1970; реж. Луис Бунюел, с Катрин Деньов, Фернандо Рей, Франко Неро, Лола Гаос, Антонио Касас, [12+]
  • 16:30
    "Транспекос", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Грег Куейдър, с Джони Симънс, Гейбриъл Луна, Клифтън Колинс-младши, Дейвид Акорд, Оскар Авила, [15+]
  • 17:55
    "Купон с дявола", комедия, САЩ, 1996; реж. Дейвид О. Ръсел, с Бен Стилър, Патриша Аркет, Тиа Леони, Мери Тейлър Мур, Джордж Сегал, [12+]
  • 19:30
    "Родители", драма, Дания, 2016; реж. Кристиан Тафдруп, със Сорен Малинг, Бодил Йоргенсен, Елиот Кросет Хов, Мири Ан Бюшел, Антон Хоник, [12+]
Пълна програма
  • 14:20
    "Плачът на планината", драма, Китай, 2015; реж. Лари Янг, с Юейтинг Ланг, Зий Уанг, Джин Гуо, Тайшенг Чен, Айлей Ю, [15+]
  • 16:05
    "Лед Бели", музикална драма, САЩ, 1976; реж. Гордън Паркс, с Роджър Е. Мозли, Пол Бенджамин, Мадж Синклер, Алън Мансън, Албърт Хол, [15+]
  • 18:10
    "Виктория (2016)", комедийна драма, Франция, 2016; реж. Жюстин Трие, с Виржини Ефира, Венсан Лакост, Мелвил Пупу, Лоран Потрану, Лор Калами, [12+]
  • 19:45
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
Пълна програма
  • 15:00
    "Урагана" - биографичен с уч. на Дензъл Уошингтън, Викелъс Шанън, Дебора Кара Ънгър, Лив Шрайбър, Джон Хана, Дан Хедая и др., /п/
  • 18:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8
  • 20:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 15:00
    Голи и уплашени: На ръба на лудостта
  • 16:00
    Х-машини: Белуга/Ледокоп/"Голиат"
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 2
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 20
Пълна програма
  • 15:26
    Бъдещи военни сили: Извън правилата
  • 16:14
    Ловци на митове: Митът за колата-ракета
  • 17:02
    Пътешествия в Kосмоса: До луната и отвъд
  • 17:50
    Създай прототип: Дистанционно за кучета
Пълна програма
  • 15:30
    Наръчник на Геймъра за почти всичко
  • 16:00
    Кей Си под прикритие
  • 16:30
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 15:45
    "Спортна лаборатория"
  • 16:00
    "Спортна лаборатория"
  • 16:15
    "Въпросите на Мили"
  • 16:25
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 137 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: 7.5 км (жени), пряко
  • 16:30
    Ски-скокове: Световна купа Нойщад
  • 17:30
    Сноуборд: Световна купа Вал Торан
  • 19:00
    Ски-скокове: "Камил Стох - На път"
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: "Шотландия оупън", пряко
  • 19:00
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 19:30
    Ски-скокове: Световна купа Нойщад
  • 20:45
    Фрийстайл ски: Световна купа Ароса
Пълна програма
  • 15:45
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 1
  • 16:10
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 2
  • 16:35
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 3
  • 17:20
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 15:15
    Pro Bull Riders
  • 16:10
    World Of X Games
  • 16:35
    Faroes
  • 17:05
    Dew Tour City
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 16:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 15:10
    Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 13
  • 16:05
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 16
  • 17:05
    Уитни- втори сезон, еп. 15
  • 17:30
    Уитни- втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 15:15
    Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 9
  • 16:10
    Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 10
  • 17:05
    Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 13
  • 18:15
    Престъпни намерения, еп. 2
Пълна програма
  • 15:05
    "Х-мен Началото: Върколак", екшън - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Гавин Худ, с Хю Джакман, Лив Шрайбър, Дани Хюстън, Уил Ай Ем, Лин Колинс, [12+]
  • 16:50
    "Нощ в музея 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Ейми Адамс, Оуен Уилсън, Ханк Азария, Робин Уилямс, [12+]
  • 18:35
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 20:10
    "Виктория II, 7 еп.", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Даниъл О'Хара, с Джена Колман, Том Хюз, Даниела Холц, Катрин Флеминг, Нел Хъдсън, [12+]
Пълна програма
  • 15:30
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
  • 16:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 13
  • 16:50
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 9
  • 17:40
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 4
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 16:00
    Ози и Джак около света: Татко знае най-добре
  • 17:00
    Американски антиквари: Роден за лоши дела
  • 18:00
    Изковани от желязо и огън: Загадъчният планинец
Пълна програма
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 49 еп.
Пълна програма
  • 15:30
    "Конни"
  • 15:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 16:00
    "Кайю"
  • 16:25
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 15:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 16:00
    "Всеки следобед" с Криси"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:30
    "Телма и Луиз" - драма / криминален със Сюзън Сарандън, Джина Дейвис, Харви Кайтел, Майкъл Мадсън.
  • 17:45
    "Хики и Богс" - екшън / криминален с Бил Козби , Робърт Кълп, Та Ронс Алън, Розалинд Кеш.
  • 19:35
    "Чатахучи" - биографичен филм / драма с Нед Бийти, Денис Хопър.
  • 21:10
    "Капоти" - драма / криминален с Филип Сиймур Хофман, Катрин Кийнър, Клифтън Колинс мл., Боб Балабан.
Пълна програма
  • 15:30
    BRITISH PICK UP TRUCK CHAMPIONSHIP
  • 16:20
    FORMULA E STREET RACERS
  • 16:50
    24H SERIES
  • 17:40
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 15:30
    Beyonce: Hitlist
  • 16:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 16:45
    The Vamps: MTV Live Stage
  • 17:10
    Busted: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 1
  • 16:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
  • 16:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 4
  • 17:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 5
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 6
  • 17:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
  • 18:00
    Машина на времето, еп. 4
Пълна програма
  • 15:51
    Легендарните лемури на Мадагаскар
  • 16:37
    Мистериозните маймуни от Шангри-Ла
  • 17:24
    Дивата Япония: Снежни маймуни
  • 18:11
    Училище за шимпанзета
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лил , мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Монако - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Рединг - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 15:00
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 16:40
    "В действителност"
  • 17:45
    "Нека да говорят"
Пълна програма
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 15:50
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Болоня
  • 16:00
    Италия, Серия А: Лацио - Торино
  • 18:00
    Италия, Серия А: Киево - Рома
  • 20:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 14:35
    Игрален филм
  • 18:00
    "Бялото студио"
  • 18:40
    "Романтиката на романса"
  • 19:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:30
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/
  • 16:30
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 15:45
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 16:15
    5 Freunde - Fur alle Falle
  • 16:45
    Grizzy & die Lemminge
  • 17:15
    Ritter hoch 3
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 15:55
    Вкаменена сватба - документален филм
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Кейти Хопкинс: Просто отслабнете
  • 16:00
    С бебето всичко се променя: Обратно на ринга
  • 17:00
    Оженени от мама и татко: Епизод 9
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 12
Пълна програма
  • 15:30
    Да бдим над терасите
  • 16:00
    Да спасим къмпинг Корал!
  • 16:30
    Виж България - Козичино, кътче от българското минало
  • 17:00
    Палестина
Пълна програма
  • 15:00
    Екстремни RV каравани
  • 16:00
    Невъзможен хотел
  • 17:00
    Оли Смит - по следите на бирата
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Екстремни RV каравани
  • 16:00
    Невъзможен хотел
  • 17:00
    Оли Смит - по следите на бирата
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:20
    Ще танцуваме ли?, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 17:05
    Песен за Коледа, САЩ, драма, с Бека Тобин, Кендра Тиминс, 2017
  • 18:30
    Коледна опашка, Канада, семеен, с Чандра Уест, Антонио Купо, 2014
  • 20:00
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, с Джон Траволта, 2001
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 3
  • 16:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 4
  • 16:30
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 16
  • 17:15
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 15:45
    Семейство Симпсън - двадесети сезон, еп. 6
  • 16:15
    Малкълм - шести сезон, еп. 3
  • 16:40
    Малкълм - шести сезон, еп. 4
  • 17:10
    Теория за Големия взрив, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 26 и 1 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 107 и 108 еп.
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 19 еп.
  • 17:50
    "Бърз отклик" - 7 и 8 eп.
Пълна програма
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето
  • 16:15
    Телевизионен пазар
Пълна програма
  • 15:35
    Охота с луком
  • 16:05
    Прикладная ихтиология
  • 16:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 17:00
    Охота без оружия
Пълна програма
  • 15:20
    "Мумията се завръща" - приключенски екшън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Джон Хана, Арнолд Вослу, Одет Фер, Дуейт Джонсън, Патриша Веласкес и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
Пълна програма
  • 15:15
    Bakery Boss: Oteri's Italian Bakery
  • 16:00
    Dogs 101: English Mastiff, Chinese Crested, Italian Greyhound, Border Collie, Lhasa Apso
  • 16:45
    American Loggers: Hammer Down
  • 17:30
    How the Earth Works: The Rockies Built the Atom Bomb
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 15:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:15
    Бънсен Звяра
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:10
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: 7.5 км (жени), пряко
  • 16:30
    Ски-скокове: Световна купа Нойщад
  • 17:30
    Сноуборд: Световна купа Вал Торан
  • 19:00
    Ски-скокове: "Камил Стох - На път"
Пълна програма
  • 15:05
    "Х-мен Началото: Върколак", екшън - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Гавин Худ, с Хю Джакман, Лив Шрайбър, Дани Хюстън, Уил Ай Ем, Лин Колинс, [12+]
  • 16:50
    "Нощ в музея 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Ейми Адамс, Оуен Уилсън, Ханк Азария, Робин Уилямс, [12+]
  • 18:35
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 20:10
    "Виктория II, 7 еп.", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Даниъл О'Хара, с Джена Колман, Том Хюз, Даниела Холц, Катрин Флеминг, Нел Хъдсън, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:35
    Sofia The First
  • 16:00
    PJ Masks
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:00
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 15:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:15
    Бънсен Звяра
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:10
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 15:35
    Evil Stepmothers: Blinded From The Truth
  • 16:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Fool's Gold
  • 17:25
    The Locator: Episode 21
  • 17:50
    The Locator: Episode 22
Пълна програма
  • 15:30
    Up Close With: Louis Saha
  • 16:01
    Up Close With: Nicolas Batum
  • 16:26
    Up Close With: Boris Diaw
  • 16:55
    The Burning Issue: Dream Team
Пълна програма
  • 15:35
    Primos Truth About Hunting
  • 16:00
    SCI Expedition Safari
  • 16:25
    SCI Expedition Safari
  • 16:50
    SCI Expedition Safari
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 16:00
    Ози и Джак около света: Татко знае най-добре
  • 17:00
    Американски антиквари: Роден за лоши дела
  • 18:00
    Изковани от желязо и огън: Загадъчният планинец
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 6
  • 16:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
  • 17:00
    Машина на времето, еп. 4
  • 18:00
    В зората на човечеството, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.4
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 90
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:05
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 16:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 16:35
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 17:10
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 15:20
    Медиум; сезон 3, епизод 19, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 16:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 7, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 17:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 18:25
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:00
    Часовете преди убийство: Епизод 10
  • 16:00
    Първите 48 часа: На самотно място
  • 17:00
    Какво е нужно за убийство: Лудия Максим
  • 17:30
    Какво е нужно за убийство: Убийствата в Клиър Лейк
Пълна програма
  • 15:15
    Критична точкa
  • 17:30
    Зелен дракон
  • 19:40
    Присъдата
  • 21:50
    Икар
Пълна програма
  • 15:10
    Особое мнение
  • 16:00
    Сериал "Ищу невесту без приданого" 16+
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ" /продължение/
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Професор Тома Върбанов" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:48
    Tight Essex Pussy Takes Black Cock (18+)
  • 16:11
    Cock Feels Huge In Tiny Teen Pussy (18+)
  • 16:34
    XXX-Men: The Hellfire Club (18+)
  • 17:00
    Sexy Minx Tastes Her First Pussy (18+)
Пълна програма
  • 15:50
    Тенис: Барбора Стрицова - Ашли Барти (Aegon Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier 2017, повторение)
  • 18:00
    Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 20:00
    Тенис: Джоана Конта - Коко Вандеуей (Aegon Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier 2017, повторение)
  • 21:30
    Футбол: Валенсия - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 15:40
    Световно клубно първенство по футбол: Гремио /Бразилия/ - победител от четвъртфинал - полуфинална среща
  • 17:30
    В кадър: Разговори с дядо документален филм
  • 18:00
    Световно клубно първенство по футбол: победител от четвъртфинал - Реал /Мадрид/ - полуфинална среща
  • 19:45
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
Пълна програма
  • 15:00
    Говори България - повторение
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • 15:30
    Всичко за животните, еп.2
  • 16:00
    Животните Х
  • 17:00
    Връзки: В Централна Азия
  • 18:00
    Досието "Берлускони"
Пълна програма
  • 15:40
    Osaka Funny Wrestling
  • 16:00
    World Grand Prix Fight TNA, Tatneft Arena, Kazan, Russia 14.12.2017
  • 18:55
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (4)
  • 17:05
    Животни, които са променили историята (3)
  • 18:00
    Гепардите от дълбините на океана
Пълна програма
  • 15:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 16:00
    Образи от България - Севлиево
  • 16:30
    Екстремни спортове
  • 17:00
    Нощното осветление в Арашияма
Пълна програма
  • 15:40
    Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland, Bergen Festival
  • 16:45
    InterMezzo
  • 17:25
    Penderecki conducts Penderecki and Krejci at the Prague Festival
  • 19:00
    Gautier Capucon and Frank Braley play Beethoven at the Philharmonie de Paris
Пълна програма
  • 14:30
    Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Вашингтон Уизардс, мач от НБА, повторение
  • 17:00
    Студио "Купа на България", директно
  • 17:30
    Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
  • 19:25
    Студио "Купа на България", директно
Пълна програма
  • 14:50
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Ашли Барти (Roger's Cup presented by National Bank, Торонто; WTA Premier 5 - повторение)
  • 16:30
    Тенис: Каролина Плишкова - Каролине Возняцки (Roger's Cup presented by National Bank, Торонто; WTA Premier 5 - I четвъртфинал, повторение)
  • 19:00
    "Закриляни от любящите машини" - 2 еп., документален филм
  • 20:00
    Тенис: Слоун Стивънс - Люси Шафаржова (Roger's Cup presented by National Bank, Торонто; WTA Premier 5 - II четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Евертън, мач от английската Висша лига, запис
  • 17:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
  • 19:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 11-и епизод, директно
  • 20:00
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 18-и епизод
Пълна програма
  • 15:35
    Зли мащехи: Сляпа за истината
  • 16:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Илюзии
  • 17:25
    Намирачът: Епизод 21
  • 17:50
    Намирачът: Епизод 22
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
Пълна програма
  • 14:30
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 16:15
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 17:45
    "Семейство Даръл ІІ, 5 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2017; реж. Едуард Хол, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 18:35
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
Пълна програма
  • 14:50
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 16:45
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 18:30
    "РПУ "Оня свят"", крими - екшън - комедия, САЩ, 2013; реж. Роберт Швентке, с Райън Рейнолдс, Джеф Бриджис, Кевин Бейкън, Мери-Луис Паркър, Стефани Зостак, [12+]
  • 20:05
    "Сестра Джаки VII, 9 еп.", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Брендън Уолш, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Моето Старо Стефаново (образователен филм за селски туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Бъта - селото на чешитите (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 18:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 14:00
    Волейбол: Световно клубно първенство 2017
  • 16:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 17:55
    Новини
Пълна програма
  • 15:35
    Paw Patrol
  • 15:55
    Little Charmers
  • 16:10
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 16:20
    Dora the Explorer
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Comedy 16:00
"Моето семейство" - сериал
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Diema Family 16:00
"Когато сърцето зове" - сериал, сезон 2, 2 епизода
EPIC Drama 16:05
Отряд Хикс, сезон 2, еп. 7, Канада, военен, 2016

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
Eurosport 2 16:00
Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Mtel Sport 1 16:00
Студио "Волейбол"
Nova Sport 16:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Селтик

Всички предавания

Филми

AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Cinema 16:00
"Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
TVT 16:00
България. Природа (образователен филм за познавателен туризъм)
Vivacom Arena 16:00
Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
EPIC Drama 16:05
Отряд Хикс, сезон 2, еп. 7, Канада, военен, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}