ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
  • 13:00
    Пътуване към Йерусалим 2-сериен игрален филм /копродукция, 2003г./, 1 част, режисьор Иван Ничев, в ролите: Елена Петрова, Александър Морфов, Христо Гърбов, Татяна Лолова и др.
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 35
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.17
Пълна програма
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
  • 14:00
    Invest/Or с Йордан Кирилов / п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, Франция, 2014
  • 15:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:15
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 11:55
    На гости на парка Крюгер: Епизод 9
  • 12:50
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини
  • 13:45
    Лошо куче!: Кой е шефът?
  • 14:40
    Дивият Индокитай: Китай
Пълна програма
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "Синът на Сталин" - сериен филм, 10 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:05
    Световните градове на България Сапарева баня - Началото на началото /п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Потребителската кошница /п/
  • 12:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Знаци по пътя: Явор Милушев /актьорът на 70 години/
  • 13:00
    Рецепта за култура /п/
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
Пълна програма
  • 12:05
    Scooby Doo Where Are You!
  • 12:30
    Tom & Jerry
  • 12:37
    Tom & Jerry
  • 12:43
    Tom & Jerry
Пълна програма
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.8
  • 13:00
    "Белязан да умре" - екшън, драма (САЩ, 1990),режисьор - Дуайт Литъл, Актьори: Дани Трейо, Стивън Сегал, Базил Уолъс, Кийт Дейвид и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.3
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, с.2, еп. 20
Пълна програма
  • 11:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.3,4
  • 13:45
    Премиера: "Отново и отново" - сериал, с.1, еп.11
  • 14:45
    "Сигурна печалба" - комедия, драма (САЩ, 2011), режисьор - Томас Макарти, актьори - Пол Джиамати, Мелани Лински, Ейми Райън, Джефри Тамбор, Бърт Йънг и др.
  • 16:45
    "Тройка дебили" - комедия (САЩ, 2012), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори - Сценарист: Майк Кърон, Боби Фарели, Питър Фарели В ролите: София Вергара, Шон Хейс, Джейн Линч, Лари Дейвид, Грек Биерко, Крис Диамантолопулус, Дженифър Хъдзън, Уил Са
Пълна програма
  • 12:00
    "Кухня" - сериал
  • 13:00
    "Кое е това момиче" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 14:30
    Премиера: "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:00
    "Истински истории" - риалити сериал
Пълна програма
  • 12:04
    Анджело е върхът
  • 12:15
    Анджело е върхът
  • 12:25
    Анджело е върхът
  • 12:36
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 11:50
    "Стар Трек: Отвъд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джъстин Лин, с Крис Пайн, Закари Куинто, Саймън Пег, Зоуи Салдана, Джон Чо, [12+]
  • 13:55
    "Романтичната англичанка", комедийна драма, Великобритания, 1975; реж. Джоузеф Лоузи, с Гленда Джаксън, Майкъл Кейн, Хелмут Бергер, Майкъл Лонсдейл, Беатрис Роман, [12+]
  • 15:50
    "Красиви момичета", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Тед Деми, с Мат Дилън, Лорън Холи, Тимъти Хътън, Натали Портман, Ума Търман, [15+]
  • 17:45
    "Дирк Ом, илюзионистът, който изчезна", драма - мистерия, Норвегия, 2015; реж. Боби Пиърс, с Август Диел, Сара Хьорт Дитлевсен, Йорген Лангеле, Александра Рапапорт, Ингвар Е. Сигурдсон, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    "Уна (2016)", драма, Великобритания, 2016; реж. Бенедикт Андрюс, с Руни Мара, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Тара Фицджералд, Тобайъс Мензийс, [15+]
  • 13:35
    "Отворената врата", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марина Сересески, с Кармен Мачи, Тереле Павес, Азиер Етксеандия, Лусиа Балас, Пако Тоус, [12+]
  • 15:00
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
  • 16:40
    "Йестърдей", драма, ЮАР, 2004; реж. Даръл Джеймс Рууд, с Лелети Кумало, Лиле Мвелас, Кенет Камбюл, Хариет Лехаб, Камила Уокър, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Talk
  • 14:30
    World Sport
Пълна програма
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм , /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Нежна дипломация" - романтична комедия с уч. на Вероника Ферес, Филипе Кароит, Мартин Брамбах, Тереза Ундерберг, Щефан Кампвирт и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 2, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
  • 15:00
    "Кралят на скорпионите 2: Издигането на воина" - приключенски екшън с уч. на Майкъл Копон, Карън Дейвид, Саймън Куотърман, Том Ву, Андреас Вишневски и др., /п/
Пълна програма
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Г-ваген
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Разделени
  • 14:00
    На лов за коли: Отнесени от циклона
  • 15:00
    На лов за коли: Правилата на плевнята
Пълна програма
  • 11:26
    Бъдещето на...: Битките
  • 12:14
    Ловци на митове: Експлозии
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 13:26
    Фабрика за храна: САЩ: Как се сади пиперо
Пълна програма
  • 11:30
    Хайскул Мюзикъл
  • 13:10
    Законът на Майло Мърфи
  • 13:30
    Законът на Майло Мърфи
  • 13:55
    Мики Маус
Пълна програма
  • 11:45
    "Да изобретяваме"
  • 12:10
    "Да изобретяваме"
  • 12:35
    "Фокуси"
  • 12:50
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Дивото зове - аним. филм
Пълна програма
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 153 еп. - Сериал
  • 14:15
    Баровки - 44 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 11:30
    Бързо пързаляне с кънки: Европейско първенство (обзор)
  • 12:30
    "По пътя към Пьончан"
  • 13:00
    Биатлон: Световна купа (жени), щафета в Оберхоф
  • 13:45
    Биатлон: Световна купа (мъже) щафета в Оберхоф
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ATP турнир в Брисбън, финал
  • 13:00
    Бързо пързаляне с кънки: Европейско първенство
  • 14:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК (жени), Марибор, слалом, втори манш
  • 14:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Аделбоден, слалом, втори манш
Пълна програма
  • 11:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 4
  • 12:15
    Дивото зове, сезон 1, еп. 5
  • 13:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 6
  • 13:45
    Дивото зове, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 11:35
    Alpine Adventurer Series 3
  • 12:30
    Nhra Sportsman Series
  • 13:25
    X Games - Aspen
  • 14:20
    Monster Jam
Пълна програма
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
  • 13:30
    Здравословни гурме ястия
Пълна програма
  • 11:55
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 10
  • 12:25
    Тайните на Беки Б. - игрален филм
  • 14:40
    Поднови или продай - риалити, еп. 10
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 11:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 16
  • 12:30
    Глейдс - трети сезон, еп. 8
  • 13:25
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 1
  • 15:15
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 10:35
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 12:30
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 14:55
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 17:10
    "Палавата класна", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейк Каздън, с Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сигъл, Люси Пънч, Джон Майкъл Хигинс, [15+]
Пълна програма
  • 11:50
    Личният живот на Тюдорите, сезон 1, еп. 2
  • 12:40
    Личният живот на Тюдорите, сезон 1, еп. 3
  • 13:30
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 1
  • 14:35
    Вълци, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Фантазна реалност
  • 13:00
    Американски антиквари: Тунели и съкровища
  • 14:00
    Надпревара за находки: Маями: Нищо не е по-хубаво от малко пяна
  • 14:30
    Надпревара за находки: Маями: Не мрази алигатора, а вратата
Пълна програма
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 28 еп. /п/
  • 12:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, първи сезон, 9 еп.
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 14:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 11 еп.
Пълна програма
  • 11:55
    "Кайю"
  • 12:25
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 12:50
    "Бож"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
  • 12:20
    Времето, календар, хороскоп
  • 12:30
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:25
    "Чарли Чан и проклятието на дракона" - комедия / криминален с Питър Устинов, Лий Грант.
  • 13:00
    "Принцът и аз" - комедия / семеен с участието на Джулия Стайлс, Люк Мейбли.
  • 15:00
    "Отвличащият кучета" - комедия с Жоаким Лопес, Кели Фрейтас.
  • 17:00
    "Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
Пълна програма
  • 12:00
    BIKE WORLD
  • 12:30
    AFRICA ECO RACE
  • 12:45
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 13:45
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 13:30
    Maroon 5: Hitlist
  • 14:00
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 14:25
    Anne-Marie: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 12:00
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 3
  • 12:25
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 4
  • 12:55
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 5
  • 13:20
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 12:00
    Сервиз SOS 2, еп. 10
  • 13:00
    Без закони: Разчитай на мен, еп. 1
  • 14:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 5
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
Пълна програма
  • 11:40
    Мистериозните маймуни от Шангри-Ла, еп. 1
  • 12:25
    Градинарите на рая, еп. 1
  • 13:10
    Последната Шангри-Ла, еп. 1
  • 14:00
    Кървави врагове: Хипопотам срещу лъв, еп. 1
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Монако - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Футбол: Марсилия - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Баскония - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 11:15
    "По средата" - сериал
  • 12:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Италия, Серия А: Милан - Кротоне
  • 14:00
    Италия, Серия А: Рома - Аталанта
  • 16:00
    Италия, Серия А: Каляри - Ювентус
  • 18:00
    Италия, Серия А: Фиоретина - Интер
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 15:20
    "Бялата гвардия"
  • 16:50
    "Културната революция"
  • 17:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    Годишни фолклорни награди 2017
  • 12:15
    Посланик на културата - док. филм
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 12:00
    Жилет футбол
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
Пълна програма
  • 12:05
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:55
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 13:25
    Sally Bollywood
  • 13:45
    Friends - Das Gro.e Hotel
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:25
    Концерт на
  • 14:00
    Фолклорна трапеза
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: 12 коледни рокли
  • 13:00
    90 дни до сватбата: Епизод 6
  • 14:00
    Оженени от мама и татко: Никога не съм...
  • 15:00
    Теглото ми ще ме убие: В очакване
Пълна програма
  • 12:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 12:30
    Виж България - Дупница, градът на фармацията
  • 13:00
    Българска кухня и напитки
  • 13:30
    Българската следа в "Рали Дакар", част 1
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:05
    Забраненият път, Германия,САЩ, криминален/драма/трилър, 2007
  • 12:45
    Президентска стража 2, САЩ, екшън/драма/трилър, 2002
  • 14:15
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерии/романтичен, 2004
  • 16:05
    Братя Грим, Чехия, Великобритания, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2005
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 44
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 4
  • 13:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
  • 13:30
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Ловецът" - приключенски, Австралия, режисьор Даниъл Нетхайм, участват: Уилем Дефо, Сам Нийл, Франсис О’Конър и др.
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
Пълна програма
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 10
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 1
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 18
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 19
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 12:00
    SWIMWEAR
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    SWIMWEAR
  • 12:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 141 и 142 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 2048 еп.
  • 13:15
    "Студио за татуировки" - 6 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 16 еп.
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
  • 12:45
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 11:55
    Оружейные дома мира
  • 12:25
    Трофеи
  • 12:50
    Рыбалка сегодня
  • 13:05
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 11:00
    "Развален телефон" - драма с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу, Уолтър Матау, Адам Аркин, Клорис Личман и др., /п/
  • 13:15
    "Първият рицар" - приключенски филм с уч. на Шон Конъри, Ричард Гиър, Джулиа Ормонд, Бен Крос, Лиъм Кънингам, Джон Гилгуд, Колин Маккормак и др.
  • 16:00
    "Хатфийлд и МакКой" - исторически с уч. на Кевин Костнър, Бил Пакстън, Том Беринджър, Пауърс Бут, Джена Малоун, Андрю Хауърд, Линдзи Пулсифър, Ноел Фишер и др., III част, /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 11:30
    Moonshiners: Troubled Waters
  • 12:15
    Must Love Cats: Episode 7
  • 13:00
    How the Universe Works: Starman
  • 13:45
    Cake Boss: A Blindfold, a Bikini and Breathing Fire
Пълна програма
  • 12:05
    MY LITTLE WORLD
  • 12:10
    WORDS TO GROW
  • 12:15
    ART LAND
  • 12:20
    A SCHOOL DAY IN THE UK
Пълна програма
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
  • 13:10
    Гражданка в ранчото
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:30
    Бързо пързаляне с кънки: Европейско първенство (обзор)
  • 12:30
    "По пътя към Пьончан"
  • 13:00
    Биатлон: Световна купа (жени), щафета в Оберхоф
  • 13:45
    Биатлон: Световна купа (мъже) щафета в Оберхоф
Пълна програма
  • 10:35
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 12:30
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 14:55
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 17:10
    "Палавата класна", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейк Каздън, с Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сигъл, Люси Пънч, Джон Майкъл Хигинс, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
  • 12:45
    Sofia The First
  • 13:10
    Sofia The First
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 12:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: A Lamb Amongst Wolves
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got To Hit Homes On Halloween
  • 13:45
    Nightmare Next Door: Deadly Intentions
  • 14:40
    Betrayed: Bad Blood
Пълна програма
  • 11:55
    The Fast Lane: Fernando Alonso
  • 12:20
    The Truth About...: Life After Sport
  • 12:50
    After Game: Mark Ella
  • 13:15
    Top: Career Changes
Пълна програма
  • 11:50
    Fishing Edge
  • 12:15
    Speargun Hunter
  • 12:40
    Speargun Hunter
  • 13:05
    Speargun Hunter
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Фантазна реалност
  • 13:00
    Американски антиквари: Тунели и съкровища
  • 14:00
    Надпревара за находки: Маями: Нищо не е по-хубаво от малко пяна
  • 14:30
    Надпревара за находки: Маями: Не мрази алигатора, а вратата
Пълна програма
  • 12:00
    Без закони: Разчитай на мен, еп. 1
  • 13:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 5
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 9
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 35
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.17
Пълна програма
  • 12:05
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 5, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 13:10
    Откуп; сезон 1, епизод 5, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 14:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:10
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 24, драма, мистерия, 2014
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:20
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Стивън Порт
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Роднинството е по-важно от брака
  • 13:30
    Какво е нужно за убийство: Убиец продуцент
  • 14:00
    Часовете преди убийство: Чудовище край портата
Пълна програма
  • 10:45
    Последно пътуване
  • 12:45
    Четецът
  • 15:10
    Тайна афера
  • 17:15
    Икономът
Пълна програма
  • 11:45
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 11:45
    "Български старини из Македония: Преспа" - документален филм /повторение/ /6 част
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 2 част /на живо/
Пълна програма
  • 12:05
    Stand Up Express
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
Пълна програма
  • 12:07
    Cumming Together For Christmas (18+)
  • 12:29
    Be My Private Dancer (18+)
  • 12:55
    Big Fish In A Little Pond (18+)
  • 13:20
    Float Like A Butterfly Sting Like A Boob (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Shenzhen Open, Шенджен (WTA International 2018 - полуфинали, повторение)
  • 16:00
    Тенис: Shenzhen Open, Шенджен (WTA International 2018 - финал, повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Footbrazil" - 2 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 10:55
    Формула Е: Е-при на Хонконг - І кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 12:40
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 14:50
    Спортни новини
  • 15:00
    Извън играта
Пълна програма
  • 10:55
    Момичето
  • 13:00
    Наградата
  • 15:05
    Копнеещи сърца
  • 17:45
    Броукън Хил
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
  • 12:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 12:00
    Красиви умове
  • 13:00
    Скептици
  • 14:00
    Господари на дървесните корони
  • 15:00
    Не си забравяйте паспорта
Пълна програма
  • 09:00
    Fighter's Night 4
  • 12:10
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 14:25
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 11:20
    Неговото дело и слава
  • 13:10
    Рисковете на любовта
  • 14:35
    Луди празници: Коледата, която едва не се размина
  • 15:35
    Да станеш Редууд
Пълна програма
  • 12:00
    Thrillbillies
  • 12:30
    Thrillbillies
  • 13:00
    Blue Carpet Special
  • 13:30
    Blue Carpet Special
Пълна програма
  • 11:55
    Тайният живот на езерата (3)
  • 12:50
    Планетата Европа (1)
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:10
    Зоопаркът - Дъблин (6)
Пълна програма
  • 12:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 12:30
    Виж България - Черно море и околностите
  • 13:00
    Шипка
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.4
Пълна програма
  • 11:55
    Sous Apparence by Marie-Agnes Gillot.Paris Opera Ballet
  • 12:40
    InterMezzo
  • 13:30
    La Cenerentola by Rossini
  • 16:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Берое - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Сан Антонио, Тексас, повторение
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Барселона - Леванте (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier 2018 - повторение)
  • 19:00
    "Мадагаскар: Островът на чудесата" - 1 еп., документален филм
  • 20:00
    Футбол: Коринтианс - Фламенго (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Шрусбъри Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 14:00
    Футбол: Нотингам Форест - Арсенал, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 16:00
    Футбол: Норич Сити - Челси, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 18:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Дарби Каунти, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
Пълна програма
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Агънце сред вълци
  • 12:50
    Почти ми се размина: Обир на къща на Хелоуин
  • 13:45
    Кошмарни съседи: Смъртоносни намерения
  • 14:40
    Предателства: Конфликт
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу LIVE
  • 13:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 14:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 1 част
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 12:00
    IHR Приключения - Норвегия
  • 12:30
    Риболов без граници - За платики през дупката
  • 13:00
    Отидохме за риба 3. част
  • 13:30
    От щурите сомове до щурите шарани
Пълна програма
  • 12:05
    "Д-р Дулитъл 2", комедия, САЩ, 2001; реж. Стийв Кар, с Еди Мърфи, Кристен Уилсън, Рейвън-Симоне, Кайла Прат, Лил' Зейн, [0+]
  • 13:35
    "Овцата Шон III, 5 - 8 еп.", анимация, Великобритания, 2013; реж. Кристофър Садлър, [0+]
  • 14:05
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Елиът Хегърти, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 14:30
    "Аферата І, 6 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Карл Франклин, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    "Костенурките нинджа: На светло", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Дейв Грийн, с Меган Фокс, Уил Арнет, Лора Лини, Стивън Амел, Ноел Фишър, [12+]
  • 12:25
    "О.Джей.: Произведено в Америка I, 1 еп.", документален, САЩ, 2016; реж. Езра Еделман, [15+]
  • 14:00
    "Секси мамче I, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Франки Шоу, с Франки Шоу, Роузи О'Донъл, Мигел Гомес, Александра Мери Раймер, Анна Шанел Раймер, [15+]
  • 14:35
    "Търсенето на Немо", анимация, САЩ, 2003; реж. Андрю Стантън, Лий Ънкрък, [0+]
Пълна програма
  • 12:00
    Masters of Style
  • 12:15
    Masters of Style
  • 12:30
    Masters of Style
  • 12:45
    Masters of Style
Пълна програма
  • 12:00
    Непознатата Беласица (образователен филм за планински туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Биоразнообразието на Беласица (образователен филм за планински туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Махаращра 2018
  • 14:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 11:45
    Баскетбол: Евролига
  • 13:30
    Новини
  • 13:45
    Баскетбол: Еврокупа
  • 15:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 11:50
    Team Umizoomi
  • 12:15
    Shimmer and Shine
  • 12:40
    Shimmer and Shine
  • 13:00
    Max & Ruby
Пълна програма
  • 12:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 13:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 14:30
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 12, Испания, исторически/драма, 2011
  • 15:15
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2014
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 12:15
Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 7
Fox Life 12:25
Скандал - седми сезон, еп. 2
Viasat History 12:30
Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 3
e-kids 12:30
Покемон - анимационен сериал
Fox Crime 12:30
Глейдс - четвърти сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 12:15
Футбол: Барса ТВ 10 епизод
Sky Sports 12:30
Футбол
Ring.BG 12:30
Италия, Серия А: Кротоне - Наполи
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт
Diema Sport 13:00
Волейбол: Финал за Купата на България, повторение

Всички предавания

Филми

Cinemax 12:10
"Завръщане в утрешния ден", научно-фантастична драма, Белгия, 2015; реж. Лукас Босюи, с Коен Дьо Грав, Матео Симони, Робрехт Ванден Торен, Карина Смулдерс, Шарлот Ан Бонгартс, [12+]
HBO 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
HBO3 12:15
"Californication ІІІ, 12 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Стивън Хопкинс, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
HBO HD 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Fen TV 12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}