ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:55
    Пътуване към Йерусалим игрален филм /2, последен част/
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 36
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.18
Пълна програма
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
  • 15:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:20
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 11:55
    Големият пир на акулите
  • 12:50
    Чудовищата на Аляска: Северният гигант
  • 13:45
    Лошо куче!: Кучета-клептомани и майстори на измъкването
  • 14:40
    Дивият Индокитай: Малайзия
Пълна програма
  • 12:10
    Народна музика
  • 12:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "Синът на Сталин" - сериен филм, 11 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 12:00
    Местно време /БНТ 2 Русе/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Потребителската кошница /п/
  • 12:50
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 13:30
    Непозната земя
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
Пълна програма
  • 12:05
    Scooby Doo Where Are You!
  • 12:30
    Tom & Jerry
  • 12:36
    Tom & Jerry
  • 12:42
    Tom & Jerry
Пълна програма
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.9
  • 13:00
    "Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.4
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, с.2, еп. 21
Пълна програма
  • 11:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.5,6
  • 13:30
    Премиера: "Отново и отново" - сериал, с.1, еп.12
  • 14:30
    "Крилати същества" - драма (САЩ, 2008), режисьор - Роан Уудс, актьори - Гай Пиърс, Дакота Фанинг, Маршал Алман, Джеймс Бадсон, Кейт Бекинсейл, Форест Уитакър, Дженифър Хъдзън, Джаки Ърл Хейли и др.
  • 16:30
    "Среща в интернет" - криминален, драма, мистерия (Канада, 2014), режисьор - Дейвид ДеКрейн, актьори - Ивон Займа, Шон Робъртс, Мери-Маргарет Хюмс, Гари Хъдсън и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Кухня" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 14:30
    Премиера: "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:00
    "Истински истории" - риалити сериал
Пълна програма
  • 12:11
    Могъщите Магимечове
  • 12:21
    Могъщите Магимечове
  • 12:32
    Могъщите Магимечове
  • 12:42
    Могъщите Магимечове
Пълна програма
  • 10:40
    "Икалуит", драма, Канада, 2016; реж. Беноа Пилон, с Мари-Жосе Кроз, Франсоа Папинеу, Натар Унгалаак, Себастиен Хубърдау, Кристин Туту, [12+]
  • 12:25
    "Майка", комедия, САЩ, 1996; реж. Албърт Брукс, с Албърт Брукс, Деби Рейнолдс, Лиса Кудроу, Роб Мороу, [12+]
  • 14:10
    "Хотел Проблемски", комедийна драма, Белгия, 2015; реж. Маню Риш, с Тарек Халаби, Гьокхан Гиргонол, Евгения Брендес, Лидия Инджова, Камил Алисултанов, [12+]
  • 16:00
    "Американскo жиголо", криминална драма, САЩ, 1980; реж. Пол Шрейдър, с Ричард Гиър, Лорън Хътън, Ектор Елизондо, Нина Ван Паланд, Бил Дюк, [15+]
Пълна програма
  • 11:20
    "Розмари", драма, Норвегия, 2016; реж. Сара Йонсен, с Тува Новотни, Руби Дагнал, Лайла Гуди, Томи Кентер, Хелга Гурен, [12+]
  • 13:00
    "Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
  • 14:40
    "Двама отстранени", трилър - комедия, Великобритания, 2015; реж. Матю Бътлър, с Алекс Хасъл, Тори Харт, Греъм Бътлър, Фелисити Монтагю, Конлет Хил, [15+]
  • 16:10
    "Студио 54", драма, САЩ, 1998; реж. Марк Кристофър, с Райън Филип, Салма Хайек, Нийв Кемпбъл, Майк Майърс, Села Уорд, [15+]
Пълна програма
  • 12:00
    Amanpour
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Newsroom
  • 14:30
    World Sport
Пълна програма
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Сини небеса: Новият ми живот в Мексико" романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Елена Улиг, Роберто Гера, Михаел Лот и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 2, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
  • 15:00
    "Ловът на орела" - екшън с уч. на Марк Дакасос, Тереса Рендъл, Рутгер Хауер, Джо Суба, Зак Макгоун и др., /п/
Пълна програма
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Ягуар XK8
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Затънали
  • 14:00
    Треска за злато: Златният съвет на дядо
  • 15:00
    Треска за злато: Златото на Джак
Пълна програма
  • 11:26
    Бъдещето на...: Сигурността
  • 12:14
    Ловци на митове: Разрушителите на загубени митове
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 13:26
    Фабрика за храна: САЩ: Дъвчаща магия
Пълна програма
  • 11:30
    Хайскул Мюзикъл 2
  • 13:30
    Законът на Майло Мърфи
  • 13:55
    Мики Маус
  • 14:00
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 12:10
    "Да изобретяваме"
  • 12:35
    "Фокуси"
  • 12:50
    "Фокуси"
  • 13:05
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Семейство Робинзон - анимационен филм
Пълна програма
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 154 еп. - Сериал
  • 14:15
    Баровки - 45 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
  • 13:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 12:00
    "Олимпийски истории"
  • 12:30
    "Бъдещи олимпийци"
  • 13:00
    "Бъдещи олимпийци"
  • 13:30
    "Техническа надпревара"
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ATP турнир в Сидни, директно
  • 14:00
    Ски бягане: Тур дьо Ски (мъже), финално преследване, Вал ди Фиеме
  • 14:30
    Ски скокове: турнир Четирите шанци (обзор)
  • 15:30
    Ски бягане: Тур дьо Ски (жени), финално преследване, Вал ди Фиеме
Пълна програма
  • 11:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 5
  • 12:15
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
  • 13:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
  • 13:50
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 11:35
    Alpine Adventurer Series 3
  • 12:30
    Nhra Sportsman Series
  • 13:25
    X Games - Aspen
  • 14:20
    Monster Jam
Пълна програма
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 12:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
  • 13:30
    Здравословни гурме ястия
Пълна програма
  • 11:55
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 12
  • 12:25
    Споразумението - първи сезон, еп. 7
  • 13:20
    Игра на лъжи - втори сезон, еп. 10
  • 14:15
    Поднови или продай - риалити, еп. 11
Пълна програма
  • 11:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 17
  • 12:30
    Глейдс - трети сезон, еп. 9
  • 13:20
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 14
  • 14:15
    Престъпни намерения - тринадесети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 10:55
    "Обичам те, Бет Купър", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Крис Кълъмбъс, с Хейдън Панетиър, Пол Ръст, Джак Т. Карпентър, Лорън Лондън, Лорън Сторм, [12+]
  • 12:35
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 14:00
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
  • 15:45
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
Пълна програма
  • 11:45
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 2
  • 12:40
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 3
  • 13:35
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 4
  • 14:30
    Вълци, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Премии
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светилището
  • 13:00
    Американски антиквари: Хотрод герой
  • 14:00
    Надпревара за находки: Маями: Да върви по дяволите, че и с раница
Пълна програма
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 34 еп.
  • 12:30
    Документален филм
  • 13:30
    Спорт и обучение на кучето
  • 14:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 98 еп.
Пълна програма
  • 11:55
    "Кайю"
  • 12:25
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 12:50
    "Бож"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:20
    Телемаркет
  • 12:25
    Календар
  • 12:30
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:30
    "В радост и беда" - комедия с Макс Александър, Джонатан Банкс.
  • 13:00
    "Томи" - мюзикъл с Роджър Долтри и Оливър Рийд.
  • 14:55
    "Скокливко - северният елен" - драма / семеен с Ратаня Алда, Майкъл Константин.
  • 16:35
    "Неочаквана плячка" - комедия с Джоузеф Кампанела, Тери Копли.
Пълна програма
  • 11:00
    SUPER FORMULA HIGHLIGHTS
  • 12:30
    AFRICA ECO RACE
  • 12:45
    AUSTRALIAN SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 13:45
    CANADIAN SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 12:00
    MTV Live Stage: The Best Bits
  • 12:45
    Martin Garrix: World Stage
  • 13:10
    The Chainsmokers: World Stage
  • 13:35
    Jonas Blue Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:45
    Супер-ветеринар, сезон 2, еп. 2
  • 12:40
    Супер-ветеринар, сезон 2, еп. 3
  • 13:30
    Супер-ветеринар, сезон 2, еп. 4
  • 14:20
    Супер-ветеринар, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 3
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 1
  • 14:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 6
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
Пълна програма
  • 11:40
    Смъртоносна суперкотка, еп. 1
  • 12:25
    Върховни животни, еп. 1
  • 13:10
    Върховни животни, еп. 2
  • 14:00
    Върховни животни, еп. 3
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лион - Метц, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Сарагоса - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Италия, Серия А: Фиоретина - Интер
  • 14:00
    Италия, Серия А: Рома - Аталанта
  • 16:00
    Италия, Серия А: Милан - Кротоне
  • 18:00
    Италия, Серия А: Каляри - Ювентус
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 15:20
    "Бялата гвардия"
  • 16:50
    "Изкуственият отбор"
  • 17:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 12:00
    "Пълен Албац"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 04:30
    Милена -рок концерт+ Кирил Маречков от "Цвете за Гошо"
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение от 09.01.2018/
  • 14:00
    "Дискусионно студио"/повторение от 09.01.2018/
  • 15:00
    Кратки Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Футболна екстра
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 12:05
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:30
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 12:55
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 13:45
    Friends - Die Schulersprecher-Wahl
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    Одисеята на Жак-Ив Кусто - приключенски, Франция/Белгия, 2016, Режисьор: Жером Сал С: Ламбер Уилсън, Пиер Нине, Одри Тоту, Лоран Люка, Бенжамен Лаверн
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    Airplay Chart
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 12:00
    Къщата на съпрузите: Да освежим обстановката
  • 13:00
    Малки хора - свят голям: Всичко наведнъж
  • 14:00
    С бебето всичко се променя: Завръщането на четиризнаците
  • 15:00
    Теглото ми ще ме убие: Без мазнини
Пълна програма
  • 12:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 12:30
    Виж България - Каварна, синята рок столица
  • 13:00
    Манастирите на България
  • 13:30
    "Рали Дакар"
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:30
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 12:50
    Брат ми, жена му и аз, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
  • 14:25
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
  • 16:25
    Нощта на бала, Канада,САЩ, ужаси/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 46
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 5
  • 13:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 3
  • 13:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Синята стая" - трилър/романтичен, Франция, режисьор: Матийо Амалрик; участват: Матийо Амалрик, Леа Друкер, Стефани Кло и др./п/
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
Пълна програма
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 11
  • 12:35
    "Досиетата Х" - сериал, еп. 1
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 20
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 21
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 12:00
    SWIMWEAR
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    SWIMWEAR
  • 12:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 143 и 144 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 2049 еп.
  • 13:15
    "Студио за татуировки" - 7 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 17 еп.
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
  • 12:35
    Спорт
Пълна програма
  • 11:55
    Оружейные дома мира
  • 12:25
    Тропа рыбака
  • 12:50
    Фидерная ловля в нижнем Прикамье
  • 13:25
    Особенности охоты на Руси
Пълна програма
  • 12:00
    "Сватбени войни" - романтична комедия с уч. на Ерик Дейн, Бони Съмървил, Джон Стамос, Джеймс Бролин и др., /п/
  • 13:00
    "Агенти на съдбата" - трилър с уч. на Мат Деймън, Емили Блънт, Антъни Маки, Джон Слатъри, Майкъл Кели, Терънс Стамп и др.
  • 15:00
    Церемония по връчване на 75-те награди "Златен Глобус", /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 11:30
    Moonshiners: Adios, Mr Still
  • 12:15
    Must Love Cats: Episode 8
  • 13:00
    How the Universe Works: The Search for a Second Earth
  • 13:45
    Cake Boss: Fireworks, Falling Fondant & Fathers
Пълна програма
  • 12:10
    WORDS TO GROW
  • 12:15
    ART LAND
  • 12:20
    A SCHOOL DAY IN THE UK
  • 12:30
    KIDS IN ACTION
Пълна програма
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
  • 13:10
    Гражданка в ранчото
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 12:00
    "Олимпийски истории"
  • 12:30
    "Бъдещи олимпийци"
  • 13:00
    "Бъдещи олимпийци"
  • 13:30
    "Техническа надпревара"
Пълна програма
  • 10:55
    "Обичам те, Бет Купър", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Крис Кълъмбъс, с Хейдън Панетиър, Пол Ръст, Джак Т. Карпентър, Лорън Лондън, Лорън Сторм, [12+]
  • 12:35
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 14:00
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
  • 15:45
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
  • 12:45
    Sofia The First
  • 13:10
    Sofia The First
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 12:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: A Killing in Canova Beach
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Fall in Love with a Prison Guard
  • 13:45
    Nightmare Next Door: Last Call
  • 14:40
    Betrayed: Down For The Count
Пълна програма
  • 11:55
    Football Stars: Episode 10
  • 12:20
    The Truth About...: Lewis Hamilton
  • 12:50
    The Fast Lane: Nico Rosberg
  • 13:15
    My Passions: Hamilton & Button
Пълна програма
  • 11:50
    Bow Madness
  • 12:15
    Drury's THIRTEEN
  • 12:40
    Drury's THIRTEEN
  • 13:05
    Drury's THIRTEEN
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Премии
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светилището
  • 13:00
    Американски антиквари: Хотрод герой
  • 14:00
    Надпревара за находки: Маями: Да върви по дяволите, че и с раница
Пълна програма
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 1
  • 13:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 6
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 36
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.18
Пълна програма
  • 12:10
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 6, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 13:10
    Откуп; сезон 1, епизод 6, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 14:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:05
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 25, драма, мистерия, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:25
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Освободен погрешка
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Твърде късно за съжаление
  • 13:30
    Какво е нужно за убийство: Садистът от Сан Луис Обиспо
  • 14:00
    Часовете преди убийство: Танцьорът и смъртта
Пълна програма
  • 12:05
    Ефи Грей
  • 14:15
    Твърди захарни бонбони
  • 16:00
    Икономът
  • 18:30
    Застреляй кучетата!
Пълна програма
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Гала-концерт /2 част
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 2 част /на живо/
Пълна програма
  • 12:05
    Lip Sync Battle
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
Пълна програма
  • 12:01
    Misha Cross Gets A Massive Facial (18+)
  • 12:26
    One Soggy Afternoon (18+)
  • 12:48
    Rear Caught In The Headlights (18+)
  • 13:10
    Hooked Up (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ASB Classic, Окланд (WTA International 2018 - полуфинали, повторение)
  • 16:00
    Тенис: ASB Classic, Окланд (WTA International 2018 - финал, повторение)
  • 18:00
    Футбол: Сантос - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 20:00
    "Денонощно сред дивата природа" - документален филм
Пълна програма
  • 10:35
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 12:45
    Формула Е: Е-при на Хонконг - ІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 14:05
    Спортни новини
  • 14:15
    Часът на БНТ HD
Пълна програма
  • 10:50
    Всичко на Цукер!
  • 12:50
    Регина
  • 14:45
    Мама Гого
  • 16:40
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
  • 12:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 12:00
    Красиви умове
  • 13:00
    Хора и животни
  • 13:30
    Хора и животни
  • 14:00
    Афганистанци на върха
Пълна програма
  • 10:30
    Superkombat Fighting Championship
  • 12:30
    NEW Extreme IV
  • 15:30
    Explosion Fight Night
  • 16:25
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 11:35
    Бандата над закона
  • 13:05
    Кречетало
  • 14:25
    Преди да кажеш "Да"
  • 15:55
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
Пълна програма
  • 12:00
    On Surfari
  • 12:30
    On Surfari
  • 13:00
    Firsthand
  • 13:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 11:55
    Бебета в зоопарка (1)
  • 12:20
    Бебета в зоопарка (2)
  • 12:50
    Планетата Европа (2)
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (1)
Пълна програма
  • 12:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 12:30
    Виж България - Козичино
  • 13:00
    Пловдив
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.6
Пълна програма
  • 12:05
    InterMezzo
  • 13:30
    Les Dissonances - Schumann: Violin Concerto
  • 14:00
    Les Dissonances - Beethoven
  • 14:45
    Les Dissonances - Verdi: Overture to La Forza del destino
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Верея - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Рига, Латвия, повторение
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier 2018 - повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт: Най-доброто" - I част, спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    "Мадагаскар: Изгубеният свят" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 12:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2017-18), 1-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
  • 14:00
    Футбол: Флийтууд Таун - Лестър Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 16:00
    Футбол: Ливърпул - Евертън, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
Пълна програма
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Смърт в Канова бийч
  • 12:50
    Почти ми се размина: Да се влюбиш в надзирател
  • 13:45
    Кошмарни съседи: Последно повикване
  • 14:40
    Предателства: Да изгубиш битката
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу LIVE
  • 13:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 14:00
    Стажанта броди (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 12:00
    III. Шаранджийска купа Balox
  • 12:30
    Роб Хюз открива Балатон
  • 13:00
    Риболов с блондинка - На Бичке
  • 13:30
    Fishing & Hunting Events - Fishing & Hunting EXPO 2017 Букурещ
Пълна програма
  • 11:55
    "Нощ в музея 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Ейми Адамс, Оуен Уилсън, Ханк Азария, Робин Уилямс, [12+]
  • 13:40
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 14:05
    "Аферата І, 7 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Райън Флек, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 15:05
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
Пълна програма
  • 12:05
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
  • 13:30
    "По-добри неща І, 5 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Ланс Бангс, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
  • 13:50
    "По-добри неща І, 6 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Ланс Бангс, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
  • 14:15
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
Пълна програма
  • 12:00
    Design Genius
  • 12:15
    Design Genius
  • 12:30
    Design Genius
  • 12:45
    Design Genius
Пълна програма
  • 12:00
    България. Зимна дестинация (образователен документален филм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    България. Спа и балнеология (образователен документален филм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Барселона
  • 14:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
  • 12:15
    Баскетбол: Евролига
  • 14:10
    Новини
  • 14:30
    ММА: Класика от UFC
Пълна програма
  • 11:50
    Team Umizoomi
  • 12:15
    Shimmer and Shine
  • 12:40
    Shimmer and Shine
  • 13:00
    Max & Ruby
Пълна програма
  • 12:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 13:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 14:30
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 13, Испания, исторически/драма, 2011
  • 15:15
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2014
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 12:15
Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 7
Fox Life 12:25
Скандал - седми сезон, еп. 2
Viasat History 12:30
Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 3
e-kids 12:30
Покемон - анимационен сериал
Fox Crime 12:30
Глейдс - четвърти сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 12:15
Футбол: Барса ТВ 10 епизод
Sky Sports 12:30
Футбол
Ring.BG 12:30
Италия, Серия А: Кротоне - Наполи
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт
Diema Sport 13:00
Волейбол: Финал за Купата на България, повторение

Всички предавания

Филми

HBO 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
HBO3 12:15
"Californication ІІІ, 12 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Стивън Хопкинс, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
HBO HD 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Fen TV 12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Nova TV 12:30
"Войната на розите"- сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}