ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
Пълна програма
  • 05:45
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 06:10
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 06:35
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 05:49
    Тексаски закони: Свежа кръв
  • 06:36
    Запознайте се с ленивците: Епизод 1
  • 07:00
    Запознайте се с ленивците: Епизод 2
  • 07:25
    С човекоподобните маймуни: Епизод 4
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 03:30
    "Жените от предградието" - сериал
  • 06:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 10:20
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Европейски маршрути /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
Пълна програма
  • 06:00
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:10
    LazyTown
  • 06:35
    LazyTown
  • 07:00
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.12
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 3
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 12
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.4,5,6
  • 09:15
    "Девет" - драма, мюзикъл, романтичен (САЩ, Италия, 2009), режисьор - Роб Маршъл, актьори - Кейт Хъдсън, Даниъл Дей-Луис, Марион Котияр, София Лорен,Никол Кидман,  Пенелопе Крус, Стейси Фъргюсън - Фърги, Джуди Денч и др.
  • 12:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.7,8,9
  • 15:00
    "В какво се превръщат мечтите" - драма, фентъзи, романтичен (САЩ, Нова Зеландия, 1998), режисьор - Винсент Уорд, актьори - Роби Уилямс, Куба Гудинг-младши, Анабела Сиора, Макс фон Сюдоф и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Мутра по заместване" - сериал, с.2
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Столичани в певече" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:35
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:50
    "Театърът представя II - Снодграс", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Дейвид Блеър, с Иън Харт, Кевин Дойл, Ема Стансфийлд, Хю О'Брайън, Ерик МакНикъл, [12+]
  • 06:40
    "Клонирани", късометражна научна фантастика, Швейцария, 2015; реж. Рафаел Болигер, с Рутгер Хауер, Деобиа Опарей, Стефани Немет-Паркър, Манфред Лийхти, [12+]
  • 07:00
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
  • 08:55
    "Икономика на брака", драма, Франция, 2016; реж. Жоаким Лафоше, с Беренис Бежо, Седрик Кан, Марте Келер, Жад Сонтийенс, Марго Сонтийенс, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Сидни", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Пол Томас Андерсън, с Филип Бейкър Хол, Джон Кристофър Рийли, Гуинет Полтроу, Самюъл Л. Джаксън, Уилям Паркър, [12+]
  • 06:40
    "Пелтек", късометражна драма, Великобритания, 2015; реж. Бенджамин Клиъри, с Матю Нийдам, Клои Пери, Ерик Ричард, Софи Елърби, Ричард Мейсън, [12+]
  • 07:00
    "Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
  • 08:45
    "Никаб да, покорство никога", късометражна комедия, Франция, 2014; реж. Шарлот Шиолер, с Шарлот Шиолер, Мишел Филарц, Анна Шиолер, Гаурани Фейтоза, Албен Куртоа, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    African Voices
Пълна програма
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Не ме дразни" - романтична комедия с уч. на Юта Шпайдел, Уолтър Крей, Макс фон Пуфендорф, Щефани Щапенбек, Мартин Брамбах, Паула Каленберг и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16, /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Оцеляване на предела: Южна Дакота
  • 07:00
    Как са го направили?: Шамфъстък/Забраненият град/Радар
  • 07:30
    Бързи и шумни: Епизод 9
  • 08:30
    Как се прави...: Духала за камини, традиционни френски калисони
Пълна програма
  • 05:24
    Ловци на митове: Бедствие с въздушни възглавници и ще се търкалят глави
  • 06:12
    Срещи с извънземни: Оплитане
  • 07:00
    Как са го направили?: Шафран/Заледени пътища/Шелби
  • 07:26
    Идващият свят: Градът на бъдещето
Пълна програма
  • 06:00
    Щурите Ронкс
  • 06:25
    Мики Маус
  • 06:30
    Пижамаски
  • 06:55
    Мики Маус
Пълна програма
  • 06:00
    "Имало едно време… Човекът"
  • 06:30
    "Имало едно време… Човекът"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
  • 07:30
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 178 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Сноуборд, halfpipe, квалификация (мъже), директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом за комбинация (мъже), директно
  • 09:15
    Олимпийски игри: Новини
  • 09:30
    Олимпийски игри: Сноуборд, halfpipe, финал (жени)
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 06:30
    Олимпийски игри: Биатлон, 12,5 км преследване (мъже)
  • 07:15
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Швеция - Република Корея (жени)
  • 08:15
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Канада - ОАР (жени)
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 4
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 3
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 05:55
    Night Of The Jumps
  • 07:00
    Crew, The
  • 07:25
    Crew, The
  • 07:55
    X Games - Minneapolis
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 06:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 3
  • 06:50
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 9
  • 07:15
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 10
  • 07:45
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 06:00
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 1
  • 06:45
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 2
  • 07:45
    Убийства в Рая - втори сезон, еп. 5
  • 08:50
    Убийства в Рая - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 03:50
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 07:00
    "Играчки", комедия, САЩ, 1992; реж. Бари Левинсън, с Робин Уилямс, Майкъл Гамбън, Джоан Кюсак, Робин Райт, Ел Ел Куул Джей, [12+]
  • 09:05
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
  • 10:30
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
Пълна програма
  • 05:25
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 5
  • 06:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 17
  • 07:05
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 2
  • 08:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доволни ли сте, че Дан го продаде отново?
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пълна бъркотия
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
  • 07:00
    На лов за автомобили: Сладката количка на Дий
Пълна програма
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 12 еп.
  • 06:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 9 еп.
  • 07:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
  • 08:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 1 еп.
Пълна програма
  • 06:00
    "Строителят Боб"
  • 06:22
    "Паленца"
  • 06:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 07:00
    "Кипър"
Пълна програма
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Всеки следобед", избрано
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:30
    "На прага на лудостта" - ужаси / трилър с Глинис Барбър, Бен Коул.
  • 07:00
    "Ски училище" - комедия с Том Бреснахан, Дийн Камерън.
  • 08:25
    "Съвременни момичета" - драма със Синтия Гиб, Вирджиния Медсън.
  • 09:50
    "Какви жени!" - комедия / романтичен с Патрик Демпси, Дженифър Конъли.
Пълна програма
  • 06:00
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
  • 07:00
    2017 ETPC EUROCUP FINALS, GREAT ECCLESTON
  • 08:00
    MOTORSPORT NEWS CIRCUIT RALLY CHAMPIONSHIP
  • 08:30
    FLAT OUT
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:00
    Craig David's Party Anthems!
  • 06:30
    Ed Sheeran: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:50
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 3
  • 06:45
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 5
  • 07:15
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 6
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 06:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 14
  • 06:45
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 5
  • 07:05
    Морски вълци, еп. 3
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    Най-опасните животни на Австралия, еп. 1
  • 06:20
    Най-опасните животни на Австралия, еп. 2
  • 06:45
    Най-чудатите твари в света, еп. 2
  • 07:30
    Най-чудатите твари в света, еп. 4
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Тулуза - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:50
    "Странната двойка" - комедиен сериал
  • 06:35
    "Малколм" - сериал
  • 07:20
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 07:45
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 09:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 10:00
    Италия, Серия А: СПАЛ - Милан
Пълна програма
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 06:00
    Вести
  • 07:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 10:20
    "Бялата гвардия"
  • 11:50
    "Изкуственият отбор"
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 05:50
    "Скорпион" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 06:00
    "Отвсякъде те гледат очи" - документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /повторение/
  • 07:00
    "Стеремеж към съвършенство"- документален филм
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 04:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 9 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Цената на красотата
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Семейна подкрепа
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Загубата на Луи
  • 07:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Медиум или сватовница
Пълна програма
  • 06:00
    Хаммет
  • 06:30
    Витоша, моя любов
  • 07:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 07:30
    Импресия - Каменни гъби
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
  • 08:00
    Изкупление, Великобритания, Франция, САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
  • 10:00
    Купон с дявола, САЩ, комедия, 1996
  • 11:30
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
Пълна програма
  • 05:30
    "Подбудите на семейство Клинтън: Неофициална биография" - документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона: Ще има ли демократични поуки за българската десница? гост: Петър Николов" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 2
  • 06:25
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 3
  • 06:50
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 4
  • 07:20
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 43
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
Пълна програма
  • 01:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
Пълна програма
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 21
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 22
  • 07:35
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 19
  • 08:00
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:25
    "Спешни случаи" - 6 и 7 еп.
  • 06:10
    "Океански патрул" - 6 и 7 еп.
  • 07:00
    "Полицайките от Синсинати" - 4 еп.
  • 07:50
    "Мръсни гадни негодници" - 7 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Охота в горах Алтая
  • 06:05
    Планета охотника
  • 06:35
    Рыболов-эксперт
  • 07:00
    Рыбный день
Пълна програма
  • 06:00
    "Земята преди време" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Декоратори за милион долара" - риалити, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 1
Пълна програма
  • 05:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Eliminate Evil?
  • 06:15
    Cake Boss: Moving Cake, Marbles & Mess Ups
  • 06:37
    Cake Boss: Cheeseburgers, Cures & a Challenge
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Flood
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Сноуборд, halfpipe, квалификация (мъже), директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом за комбинация (мъже), директно
  • 09:15
    Олимпийски игри: Новини
  • 09:30
    Олимпийски игри: Сноуборд, halfpipe, финал (жени)
Пълна програма
  • 03:50
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 07:00
    "Играчки", комедия, САЩ, 1992; реж. Бари Левинсън, с Робин Уилямс, Майкъл Гамбън, Джоан Кюсак, Робин Райт, Ел Ел Куул Джей, [12+]
  • 09:05
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
  • 10:30
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
  • 06:45
    Loopdidoo
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Make a Dummy Out of Sheets
  • 06:10
    Evil-In-Law: Dying for Love
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: Marvellous Deception
  • 07:25
    True Crime with Aphrodite Jones: Good People, Badlands
Пълна програма
  • 06:00
    The Contenders: Russia 2018: South Korea
  • 06:26
    Clubland: Chelsea vs Arsenal
  • 06:55
    Clubland: Guardiola vs E.Barca
  • 07:20
    Clubland: Klopp's Dortmund
Пълна програма
  • 06:00
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 06:25
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 06:50
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 07:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доволни ли сте, че Дан го продаде отново?
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пълна бъркотия
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
  • 07:00
    На лов за автомобили: Сладката количка на Дий
Пълна програма
  • 05:45
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 5
  • 06:05
    Морски вълци, еп. 3
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 6
  • 08:00
    След милион години - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:15
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Какво е нужно за убийство: Убийците мошеници
  • 06:30
    Какво е нужно за убийство: Палачът
  • 07:00
    Първите 48 часа: Любов и омраза/Животът на войника
  • 08:00
    Бягство от полигамията: Бори се като истинска майка
Пълна програма
  • 06:00
    Ото е носорог
  • 07:40
    Купон с преспиване
  • 09:30
    Решаващият миг
  • 11:30
    Моли
Пълна програма
  • 06:00
    "Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм
  • 06:30
    "Славянският Олимп" - документален филм
  • 07:00
    "Той рисува любовта си към България" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:00
    Hot Mom Fucks Daughter's Hipster Bf (18+)
  • 06:21
    Don't Cross Me (18+)
  • 06:37
    Sexy Lingerie Surprise In Ski Lodge (18+)
  • 07:00
    Terrible Darlings (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Палмейрас - Авай (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 08:00
    "Кристиано Роналдо" - документален филм
  • 09:00
    Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 06:00
    Зимни олимпийски игри: Биатлон, 10 км преследване /жени/
  • 06:45
    Олимпийски хроники: Олимпийските игри по БНТ
  • 07:10
    Зимни олимпийски игри: Биатлон, 12,5 км преследване /мъже/
  • 07:55
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом за комбинация /мъже/
Пълна програма
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 06:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE NATIVE CIVILIZATIONS - HISTORY AND PRESENT
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE FORMATION OF MIXED PEOPLE: HISTORY AND CURRENT
  • 07:00
    BONE DIGGERS
  • 08:00
    MAGICAL MOUNTAIN OF TIBET, THE
Пълна програма
  • 05:05
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 06:05
    Ultimate Ring of Combat
  • 07:15
    Japan Queen Tournament
  • 07:30
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 06:00
    Standard Snowboard Show
  • 06:30
    Bubba's World
  • 07:00
    On Surfari
  • 07:30
    On Surfari
Пълна програма
  • 05:40
    Страхотни изобретения (Series 2): 212 (Episode 12)
  • 06:10
    Загадки в музея (Series 6): Измама със сутиени, полет за живот, силите на злото (Episode 1)
  • 07:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 113 (Episode 13)
  • 07:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 06:00
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 2
  • 06:30
    Живата вечност
  • 07:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 07:30
    Импресия - Крушунски водопади
Пълна програма
  • 05:50
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Alceste by Gluck at La Fenice
  • 12:00
    Music at the Auditorium du Louvre: Adam Walker and James Baillieu
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Университатя Крайова, международен приятелски мач, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Флориана, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 19-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Taiwan Open, Тайпей (WTA International 2018 - полуфинали и финал, повторение)
  • 07:00
    Тенис: Ecuador Open, Кито (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:30
    "Класически коли" - 7 еп., документална поредица
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Манекен от чаршафи
  • 06:10
    Зли роднини: Да умреш за любовта
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Чудесна заблуда
  • 07:25
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Добри хора на лоши места
Пълна програма
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п) 1 част
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 04:25
    "Обирджии (2015)", криминален трилър, Франция, 2015; реж. Жулиен Льоклер, със Сами Буажила, Гийом Гуикс, Юсуф Хаджди, Редуан Беаш, Каина Карина, [18+]
  • 06:10
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 07:00
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
  • 08:25
    "Vice: Гореща точка - Вътрешно разцепление", документален, САЩ, 2016; реж. Шейн Смит, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Хотел "Рай"", документален, България, 2010; реж. София Тзавелла, [12+]
  • 07:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 08:55
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 10:50
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Ус килима: магията на нишките (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 10:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 03:00
    Хокей на лед: NHL
  • 06:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 07:00
    Професионални майстори на родеото
  • 08:00
    Баскетбол: Еврокупа
Пълна програма
  • 06:00
    Wallykazam!
  • 06:20
    Zack and Quack
  • 06:30
    The Day Henry Met...
  • 06:35
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма
  • 05:20
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 24, Испания, исторически/драма, 2011
  • 06:05
    Мускетарите, сезон 2, еп. 10, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 07:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерия, 2012
  • 08:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 1, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 06:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Viasat Explorer 06:05
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 06:30
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Utilisima 06:25
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
Eurosport 2 07:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

ORT 06:10
Филм "Садко". Продължение
BiT 06:15
Документален филм
Alfa 06:25
"Мишлето Перес" - детски филм
TVPlus 06:30
"Михаел Шумахер: Червения барон" - кратък документален филм
Kino Nova 06:30
"Семейство под наем" - комедия с уч. на Тори Спелинг, Грег Джърман, Джордан Бриджис, Абигейл Бреслин и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}