ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:05
    Война и мир тв филм /6, последна серия, 1 част/п/ (12)
  • 02:50
    Дойче веле: Шифт
  • 03:10
    Зимни олимпийски игри 2018: ски алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже, I манш/, ски-скок от голяма шанца/мъже/
  • 05:20
    Зимни олимпийски игри 2018: фигурно пързаляне/волна програма, мъже/
Пълна програма
  • 01:40
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Ударен от гръм" - семеен (САЩ, 2012), режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Кевин Дюрант, Тейлър Грей, Джим Белуши, Брандън Т. Джаксън, Уилям Рагсдейл, Ларами Док Шау, Тристин Мейс и др.
  • 04:00
    "Cool…T" /п./ - токшоу
  • 05:30
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 00:20
    "Хъни 2"- с уч. на Лонет Маккий, Катерина Греъм, Ранди Уейн, Сейшел Габриел и др. /п/
  • 03:20
    "Ох, на дядо!"- с уч. на Робърт Де Ниро, Зак Ефрон, Джулиан Хаф, Обри Плаза, Дърмът Мълроуни, Зоуи Дойч, Джейсън Манцукас, Адам Пали, Мо Колинс и др. /п/
  • 06:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:40
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова /п./02:00 Характери /п./
  • 02:50
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 03:40
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 04:10
    Колела /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 01:40
    Шерлок Холмс: Кошмарната булка; криминален, драма, Великобритания, 2016
  • 03:10
    Всяка милисекунда е от значение; документален, спорт, Великобритания, 2016
  • 04:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 13, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 04:45
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 02:08
    С човекоподобните маймуни: Епизод 7
  • 02:35
    С човекоподобните маймуни: Епизод 8
  • 03:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 9
  • 03:25
    С човекоподобните маймуни: Епизод 10
Пълна програма
  • 02:00
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 03:00
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:05
    "Особената тежест на вината" - трилър, ФРГ, 2014
  • 02:40
    "Ножът" - трилър, U, 1985
  • 04:25
    "МакЛинток: Една чаровна крадла" - уестърн комедия, САЩ, 1963
  • 06:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 02:10
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:40
    Китай: Земя на чудесата Красотата на природата /п/
  • 02:55
    Брак по любов музикален филм /п/
  • 03:50
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 02:20
    Плюс това
  • 03:20
    Часът на зрителите /п/
  • 03:50
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
  • 04:20
    Доктор Ох, боли научнопопулярен филм /п/
Пълна програма
  • 02:26
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 02:35
    LazyTown
  • 03:00
    LazyTown
  • 03:25
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 01:45
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 16,17,18
  • 04:15
    "Не и дъщеря ми" - криминален (Канада, 2014), режисьор -Пенелъпи Бютенхъс, актьори - Али Шийди, Райъс Уорд, Ани Кларк, Ерик Кнудсен и др.
  • 05:00
    "Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп. 10
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
Пълна програма
  • 00:00
    Месец на Оскарите: Cinema X: "Човекът-вълк" - трилър, ужаси (САЩ, 2010), режисьор - Джо Джонстън, актьори - Саймън Мерелс, Джема Уелан, Антъни Хопкинс, Бенисио Дел Торо, Емили Блънт и др.
  • 03:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 04:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.6
  • 06:00
    "Предколедни тревоги" - комедия (Канада, 2012), режисьор Джон Брадшоу, актьори - Дейвид Хейзълхоф, Карълайн Риа, Баркли Хоуп и др.
Пълна програма
  • 02:30
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 03:00
    " Старчета разбойници с Бети Уайт" /п/- сериал
  • 04:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Друговремец" - сериал
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 05:00
    "Всичко може да се случи" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:05
    "Йонатан", дрю, Германия, 2016; реж. Пьотр Дж. Левандовски, с Янис Нивьонер, Андре Хенике, Юлия Кошиц, Томас Сарбахер, Барбара Ауер, [18+]
  • 02:45
    "Моят баща, мишената", екшън - драма, САЩ, 2016; реж. Шон Броснан, с Джо Андерсън, Гари Стреч, Кандис Смит, Кевин Гейдж, Гейб Уайт, [18+]
  • 04:15
    "Ответен удар V, 3 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Брендън Маър, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
  • 05:25
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 02:25
    "Туин Пийкс: Огън, следвай ме", драма - мистерия, САЩ, 1992; реж. Дейвид Линч, с Шерил Лий, Рей Уайз, Мойра Кели, Кайл МакЛоклън, Дейвид Бауи, [18+]
  • 04:40
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 06:30
    "Прехвърляне", късометражен трилър, Франция, 2015; реж. Микаел Накаш, с Джъстин Уочсбъргър, Чарли Бюли, Чък Хитингър, [12+]
  • 07:00
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Newsroom
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Marketplace Africa
  • 03:15
    World Sport
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Тайната на замъка Грипсхолм" - романтичен филм с уч. на Юта Шпайдел, Юрген Хайнрих, Рудигер Йосвиг и др. , /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:15
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
Пълна програма
  • 02:00
    Опасно за живота: Диво препускане
  • 03:00
    Какво може да е това?: Тайните на Сахара
  • 04:00
    Тесла: Разсекретено: Епизод 4
  • 05:00
    Строеж сред пущинаците: Епизод 5
Пълна програма
  • 02:10
    Идващият свят: Забавленията на бъдещето
  • 03:00
    Свръхчовешко предизвикателство: Издръжливост
  • 03:48
    Фабрика за храна: Туш, моля
  • 04:12
    Фабрика за храна: Горчива сладост
Пълна програма
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:25
    "В търсене на щастие"
  • 03:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 04:00
    "Възходът на жените: Власт"
  • 05:00
    "Имало едно време… Човекът"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 03:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 04:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 05:00
    Наследницата - 181 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:30
    "Преследвайки историята с Линдзи Вон"
  • 02:40
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, първи манш (мъже), директно
  • 04:15
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, slopestyle, квалификация (мъже), директно
Пълна програма
  • 02:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 02:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, ОАР - САЩ (мъже)
  • 04:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 04:30
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 7
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 3
  • 07:05
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 3
  • 07:30
    Дивото зове, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 02:15
    Enfusion Series 3
  • 03:10
    Monster Knock Outs
  • 03:35
    Monster Knock Outs
  • 04:05
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 02:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Евтин дом на плажа
  • 02:30
    Евтин дом на плажа
  • 03:00
    Ремонт на дървени къщи
  • 03:30
    Ремонт на дървени къщи
Пълна програма
  • 01:40
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 21
  • 02:30
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 16
  • 03:15
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 17
  • 04:00
    Присъда - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 02:25
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 19
  • 03:10
    Извън играта - втори сезон, еп. 4
  • 03:55
    Извън играта - втори сезон, еп. 5
  • 04:40
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 7
Пълна програма
  • 01:50
    "Реформация, първа част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 03:20
    "Реформация, втора част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 04:55
    "Уилсън", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 05:20
    "Криеница", трилър - мистерия, САЩ, 2005; реж. Джон Полсън, с Робърт Де Ниро, Дакота Фанинг, Фамке Янсен, Елизабет Шу, Ейми Ървинг, [15+]
Пълна програма
  • 01:45
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 10
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 9
  • 03:55
    Загадъчни средновековни убийства, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    Американски антиквари: Голямото момче на Майк
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Кралят на заложените вещи
  • 03:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Момиче и кучета
  • 03:35
    Изковани в огъня: Гладиаторска ножица
Пълна програма
  • 01:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 02:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 03:30
    АВТОХОБИ - тв поредица
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 02:20
    "Конни"
  • 02:45
    "Дот"
  • 02:55
    "Меси отива в Окидо"
  • 03:30
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 00:30
    06:30 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 02:10
    "Малкият Галахад" - драма / комедия с Елвис Пресли, Джиг Йънг, Лола Олбрайт, Чарлз Бронсън.
  • 03:45
    "Разбойничка" - драма с Фей Дънауей, Алан Бейтс.
  • 05:30
    "Престъпник в синьо" - екшън със Стейси Даш, Майкъл Дюрел.
  • 07:00
    "Клас" - комедия / романтичен с Жаклин Бисе, Роб Лоуи.
Пълна програма
  • 02:00
    NZ TOURING CARS CHAMPIONSHIP
  • 03:00
    TCR INTERNATIONAL SERIES BEST OF
  • 04:00
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 06:00
    2017 ETPC EUROCUP FINALS, GREAT ECCLESTON
Пълна програма
  • 02:00
    Фактор страх
  • 03:00
    Световна сцена
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 02:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 03:30
    Hot Right Now!
  • 04:00
    BRIT Awards 2018: The Nominees
  • 05:00
    Craig David's Party Anthems!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:20
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 5
  • 03:10
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 6
  • 04:00
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 1
  • 04:25
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 2
Пълна програма
  • 01:55
    Дивата Шотландия II: Компилации, еп. 1
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 1
  • 03:25
    Тайнствени досиета, еп. 3
  • 03:50
    Шифърът на злополуките, еп. 5
Пълна програма
  • 01:50
    Изгубените светове на Индия, еп. 1
  • 02:35
    Изгубените светове на Индия, еп. 3
  • 03:20
    Изгубените светове на Индия, еп. 2
  • 04:10
    Дивото царство на Африка - Прераждане, еп. 5
Пълна програма
  • 02:20
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 02:35
    Еротичен телепазар
  • 04:35
    Край на програмата
  • 09:00
    Баскетбол: Гран Канария - Фуенлабрада, четвъртфинален мач за Купата на краля, повторение
Пълна програма
  • 01:05
    Филм "Седмото неб2"
  • 02:40
    Филм "Третото полувреме"
  • 04:05
    "Модна присъда"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:15
    "Постижение на годината" - шоу
  • 04:00
    "Комедийно шоу"
  • 04:55
    "Бързи момчета" - екшън филм, U, 2003
  • 05:35
    "Притежание: Тъмната страна в теб" - филм на ужасите, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Удинезе - Рома
  • 03:20
    Италия, Серия А: Дженоа - Интер
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Пълна програма
  • 00:30
    БРАВО: Топ 100 хитове" - музикално шоу
  • 02:30
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
  • 04:15
    "Изведи ме" - шоу
  • 05:05
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Вести
  • 02:30
    Вести-Москва
  • 02:50
    Вести
  • 03:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 01:25
    "Безстрашен" - екшън филм, Сингапур, 2006
  • 03:20
    "Изкуството на войната 3" - трилър, САЩ, 2009
  • 04:50
    "Безстрашен" - екшън филм, Сингапур, 2006
  • 05:35
    "Адвокатите на пост" - документална поредица
Пълна програма
  • 02:00
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение/
  • 04:00
    "Изгнаници клети" / повторение/
  • 04:30
    "Дежа вю" - метъл балет - ПК 111 - 54мин
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:30
    Край на залаганията - криминална комедия, Франция, 1997, режисьор Клод Шаброл, с Изабел Юпер, Мишел Серо, Франсоа Клюзе и др.
  • 02:30
    Биографии на прочути личности: Принц Уилям
  • 03:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -13 епизод
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Кари Брадшоу се среща със семейство Джетсън
  • 02:48
    25 под 1 покрив: Прераждането на американското семейство
  • 03:36
    Американското семейство отвътре: Всичко хубаво ли свършва?
  • 04:24
    Животът на високите: Моето бебе-гигант
Пълна програма
  • 02:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.4
  • 02:30
    Война на похабяването - с.1, еп.7
  • 03:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 03:30
    Сахара - Подземните води, част 2
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 03:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 03:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 03:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 03:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 01:00
    История от Бронкс, САЩ, криминален/драма, 1993
  • 03:00
    Човек без сянка, САЩ, екшън/ужаси/фантастика, 2006
  • 05:35
    Земните момичета са лесни, Великобритания,САЩ, комедия/музикален/романтичен, 1988
  • 07:15
    Таен прозорец, САЩ, мистерия/трилър, 2004
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Дони" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си татарин в България?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Вкамененият свят" - VIII част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 23 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:25
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 22
  • 02:50
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 20
  • 03:15
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 21
  • 03:40
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 14
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
Пълна програма
  • 01:50
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:35
    "авто мобил" - журнал
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Документална поредица /п/
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 01:45
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 23
  • 02:30
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 24
  • 03:15
    Империя - трети сезон, еп. 5
  • 04:00
    Империя - трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 02:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 02:10
    "Затвор" - 8 и 9 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 3 еп.
  • 03:25
    "48 часа" - 5 еп.
  • 04:15
    "48 часа" - 9 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 01:55
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 02:30
    Поплавочный практикум
  • 03:00
    Подводная охота
  • 03:25
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 00:00
    "Секс игри 3" - драма с уч. на Кер Смит, Кристина Анапу, Нейтън Уедърингтън, Том Паркър, Натали Рамси, Майкъл Пембъртън и др.
  • 06:00
    "Актьорско студио" - токшоy
  • 07:00
    "Любов от пръв поглед" - романтичен филм с уч. на Ейми Смарт, Джонатан Бенет, Кели Тибо, Ейдриън Грение и др., /п/
  • 09:00
    "Блинки Бил" - анимационен филм
Пълна програма
  • 01:45
    Solved: No Way Out
  • 02:30
    Solved: Last Man Standing
  • 03:15
    Solved: Life and Death
  • 04:00
    Animal Cops Houston: Flood
Пълна програма
  • 02:10
    GRAMMAR WISE
  • 02:45
    CITY GRAMMAR
  • 02:55
    WHAT DID THEY SAY
  • 03:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 02:00
    Невъзможен ресторант
  • 03:00
    Подставени клиенти
  • 03:30
    Подставени клиенти
  • 04:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 02:20
    Костенурките Нинджа
  • 02:45
    Костенурките Нинджа
  • 03:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:30
    "Преследвайки историята с Линдзи Вон"
  • 02:40
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, първи манш (мъже), директно
  • 04:15
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, slopestyle, квалификация (мъже), директно
Пълна програма
  • 01:50
    "Реформация, първа част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 03:20
    "Реформация, втора част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 04:55
    "Уилсън", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 05:20
    "Криеница", трилър - мистерия, САЩ, 2005; реж. Джон Полсън, с Робърт Де Ниро, Дакота Фанинг, Фамке Янсен, Елизабет Шу, Ейми Ървинг, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 02:20
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:35
    Calimero
  • 02:50
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 03:05
    Art Attack
Пълна програма
  • 02:20
    Костенурките Нинджа
  • 02:45
    Костенурките Нинджа
  • 03:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 15:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 01:40
    A Crime to Remember: A New Kind of Monster
  • 02:35
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Eyes Like Daddy
  • 03:30
    Murder At Sea: People Magazine Investigates
  • 04:25
    Married With Secrets: Dancing with Death
Пълна програма
  • 02:00
    Love vs Sport: Love vs Scandals
  • 02:30
    Star Rated: Embarrassing Lovelives
  • 03:00
    Rising Star: Josh Hill
  • 03:30
    Top: Cheaters
Пълна програма
  • 02:25
    Jim Shockey's The Professionals
  • 02:50
    Jim Shockey's The Professionals
  • 03:15
    Modern Fishing With Jared Jeffries
  • 03:40
    Modern Fishing With Jared Jeffries
Пълна програма
  • 01:50
    Американски антиквари: Голямото момче на Майк
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Кралят на заложените вещи
  • 03:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Момиче и кучета
  • 03:35
    Изковани в огъня: Гладиаторска ножица
Пълна програма
  • 02:25
    Тайнствени досиета, еп. 3
  • 02:50
    Шифърът на злополуките, еп. 5
  • 03:10
    Магистрала през ада, еп. 4
  • 03:55
    Тайнствени досиета, еп. 6
Пълна програма
  • 01:40
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Ударен от гръм" - семеен (САЩ, 2012), режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Кевин Дюрант, Тейлър Грей, Джим Белуши, Брандън Т. Джаксън, Уилям Рагсдейл, Ларами Док Шау, Тристин Мейс и др.
  • 04:00
    "Cool…T" /п./ - токшоу
  • 05:30
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 01:55
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2013
  • 03:00
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 4, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 03:45
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 5, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:20
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:30
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:35
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:00
    Обладан: Кевин Сорбо
  • 03:00
    Ловецът на убийци: Страшно весела Коледа
  • 04:00
    Ловецът на убийци: Бягай, за да се спасиш
  • 05:00
    Какво е нужно за убийство: За отмъщението и убийството
Пълна програма
  • 01:40
    Фалшива самоличност
  • 03:35
    Безсърдечен
  • 06:00
    Горди
  • 07:50
    Виелица
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Лиза из Сохо
  • 03:10
    Т/с "Главные роли", 1 с
  • 04:00
    Т/с "Главные роли", 2 с
Пълна програма
  • 02:00
    "Приключенията на Марго и Тони - хижа "Иван Вазов" и Калините" - документален филм /повторение/
  • 02:30
    "Жеравна 2008" - фолклорен филм /1 част
  • 03:00
    "Чудесата на Родопите" - документален филм /повторение/
  • 03:30
    "Бялата порта на Рила" - документален филм
Пълна програма
  • 02:20
    Drawn Together
  • 02:45
    Ugly Americans
  • 03:10
    Ugly Americans
  • 03:35
    South Park
Пълна програма
  • 02:11
    Perfect Bum Teen's Lesbian Orgasm (18+)
  • 02:31
    Thick As Thieves (18+)
  • 02:50
    Filthy Lesbian Taxi Cab Fun (18+)
  • 03:13
    Peta's Pool Time (18+)
Пълна програма
  • 02:30
    Пряко: Тенис: New York Open, Ню Йорк - II полуфинал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 06:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 07:30
    "Класически коли" - 7 еп., документална поредица
  • 08:00
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
Пълна програма
  • 01:10
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /жени/
  • 02:40
    Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
  • 03:10
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/, І манш
  • 05:15
    Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, мъже /волна програма/
Пълна програма
  • 01:15
    Шака Зулу: Цитаделата 1/1
  • 03:00
    Шака Зулу: Цитаделата 1/2
  • 06:35
    Шерлок Холмс и тайното оръжие
  • 07:45
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E12
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E13
  • 03:00
    SCEPTICS - ASTROLOGY
  • 04:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
Пълна програма
  • 05:25
    Hip Show
  • 06:35
    Reality Cage of Combat
  • 07:25
    Ultimate First League
  • 07:35
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 00:55
    Горилата
  • 02:35
    Джакпот
  • 04:00
    Рок Слайд
  • 05:30
    Децата на сестра ми сами вкъщи
Пълна програма
  • 02:00
    Fuel Tv's Skate Arabia
  • 03:00
    Pull
  • 03:30
    Pull
  • 04:00
    One Less Brick in the Wall
Пълна програма
  • 02:10
    Машини за убиване (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 03:05
    Загадки в музея (Series 4): Експеримент в затвора / Истинският Ноев ковчег (Episode 11)
  • 03:50
    Загадки в музея (Series 5): Шериф извън закона, 76 дена в неизвестност, диамантена измама (Episode 5)
  • 04:40
    Забранена история (Series 2): Илюминатите (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:00
    Петрич кале
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Бургас - градът, в който се връщаш
  • 03:30
    Виж България - Потайностите на Търговище
Пълна програма
  • 02:05
    Keith B Brown - Strasbourg Jazz Festival
  • 03:10
    CHARLES TOLLIVER MUSIC INC. at Banlieues Bleues
  • 04:10
    Harold Lopez-Nussa - Banlieues Bleues
  • 05:15
    InterMezzo
Пълна програма
  • 00:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Офенбург, Германия, запис
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Пирин - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Славия - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:30
    Пряко: Тенис: New York Open, Ню Йорк - II полуфинал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 06:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 1 еп., документална поредица
  • 07:00
    Футбол: Барселона - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 02:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 03:00
    Баскетбол: "Звездна събота от НБА", състезание по баскетболни умения, стрелба за три точки и забивки, директно
  • 06:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Челси - Хъл Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Престъплението, което ще се помни: Едно ново чудовище
  • 02:35
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Очи като на татко
  • 03:30
    Смърт в морето: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 04:25
    Тайните на семейния живот: Смъртоносни танци
Пълна програма
  • 01:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 03:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 02:00
    По следите на плячката - Градът на дивите прасета
  • 02:30
    Пейтер Пал Халми - Лов на хищници в Кьорчьоньпуста
  • 03:00
    Кухнята на ловците - С Томаш Чейтеи - Най-доброто от 2017
  • 03:30
    Отидохме за риба 5. част
Пълна програма
  • 01:55
    "Лек за живот", психотрилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Гор Вербински, с Дейн ДеХаан, Джейсън Айзъкс, Миа Гот, Иво Нанди, Адриан Шилер, [18+]
  • 04:20
    "Студена планина", военна драма, САЩ, 2003; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Илийн Аткинс, Брендън Глийсън, [15+]
  • 07:00
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 08:45
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
Пълна програма
  • 02:10
    "Залезът на тамплиерите І, 7 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 02:50
    "Залезът на тамплиерите І, 8 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 03:35
    "Залезът на тамплиерите І, 9 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 04:15
    "Залезът на тамплиерите І, 10 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
Пълна програма
  • 02:15
    Video Fashion News
  • 02:30
    Weekend Special
  • 02:45
    Weekend Special
  • 03:00
    Design Genius
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    На черква в Брацигово (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 04:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
Пълна програма
  • 02:00
    Хокей на лед: NHL
  • 04:30
    Професионални майстори на родеото
  • 05:30
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 07:30
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 02:10
    Blaze and the Monster Machines
  • 02:30
    Paw Patrol
  • 02:52
    Paw Patrol
  • 03:17
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 06:00
    Исус-Истинската история: Ранните години
  • 07:10
    Исус-Истинската история: Мисията
  • 08:25
    Исус-Истинската история: Последните дни
  • 09:40
    Синята планета - Синият кит
Пълна програма
  • 01:45
    Версай, сезон 1, еп. 7, Франция, Канада, Автентична историческа поредица, 2015
  • 02:40
    Големите надежди, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екранизация, 2010
  • 03:35
    Селцето, сезон 1, еп. 2, Великобритания, Автентична историческа поредица, 2013
  • 04:35
    Близо до врага, сезон 1, еп. 3, Великобритания, военен, 2016
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 02:30
24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 10
Охота и рыбалка 02:35
Сезон охоты
Viasat Nature 02:40
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9
Fox Life 02:40
Веселата къща - втори сезон, еп. 6
Utilisima 02:45
Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 17

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Филми

Skat+ 02:30
"Кольо, това е..." - документален филм /5 част
Cinemax 2 02:30
"Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
bTV Cinema 02:30
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
TV1000 02:35
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}