ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрещен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 05:25
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
  • 06:15
    Медиум; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 07:00
    Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 07:35
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:49
    Тексаски закони: Епизод 9
  • 06:36
    Запознайте се с ленивците: Епизод 6
  • 07:00
    Запознайте се с ленивците: Епизод 7
  • 07:25
    Тежки времена в Града на маймуните: Да бъдеш крал
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 03:45
    "Жените от предградието" - сериал
  • 06:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 10:05
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Европейски маршрути /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
Пълна програма
  • 05:56
    The Garfield Show
  • 06:10
    The Garfield Show
  • 06:21
    The Garfield Show
  • 06:35
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.1
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 8
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 16
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.3,4,5
  • 09:15
    "Мис Слънчице" - комедия (САЩ, 2006), режисьори - Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори - Алън Аркин, Абигейл Бреслин, Пол Дейно, Стив Карел, Грег Киниър, Тони Колет и др.
  • 11:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.6,7,8
  • 14:30
    "Светлина в тунела" - драма, фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Брайс Далас Хауърд, Сесил Дьо Франс, Мат Деймън, Милен Ямраной, Марти Келер, Франки Макларън, Тиери Нювик, Ричърд Кайнд, Джордж Макларън и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Столичани в певече" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:36
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:25
    "Лед Бели", музикална драма, САЩ, 1976; реж. Гордън Паркс, с Роджър Е. Мозли, Пол Бенджамин, Мадж Синклер, Алън Мансън, Албърт Хол, [15+]
  • 07:00
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
  • 08:55
    "Един живот другаде", драма, Франция, 2017; реж. Оливие Пейон, с Изабел Каре, Рамзи Бедиа, Мария Дуплаа, Дилън Кортес, Вирджиния Мендес, [12+]
  • 10:30
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
Пълна програма
  • 05:25
    "Тишината на нощта", криминален трилър, САЩ, 1982; реж. Робърт Бентън, с Рой Шайдър, Мерил Стрийп, Джесика Танди, Джо Грифаси, Сара Ботсфорд, [15+]
  • 07:00
    "Звезден прах", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2007; реж. Матю Вон, с Клеър Дейнс, Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Чарли Кокс, Сиена Милър, [12+]
  • 09:05
    "От втория път", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Лион Мар, с Линда Торсън, Стюарт Марголин, Лора Де Картере, Луи Дел Гранде, Алексис Харисън, [12+]
  • 10:55
    "Седмица и един ден", комедийна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Полонски, с Шай Авиви, Евгения Додина, Томер Капон, Ури Гавриел, Шарон Александер, [15+]
Пълна програма
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    African Voices
Пълна програма
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09:30
    "След толкова години" - романтична драма с уч. на Симон Томала, Свен Мартинек, Юта Уачовяк, Лукас Шуст и др., /п/
Пълна програма
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Оцеляване на предела: Доминиканска република
  • 07:00
    Как са го направили?: Руски кукли/алое вера/знамена
  • 07:30
    Бързи и шумни: Епизод 14
  • 08:30
    Как се прави...: Комплекти за бистро, преса за печатане
Пълна програма
  • 05:24
    Ловци на митове: Престъпен комин и куршум от моторна резачка
  • 06:12
    Да откриеш извънземни: Отвличания и ярки светлини
  • 07:00
    Как са го направили?: Рисуване със самолет/Сабо/Банички
  • 07:26
    Свръхчовешко предизвикателство: Умение
Пълна програма
  • 06:00
    Щурите Ронкс
  • 06:25
    Мики Маус
  • 06:30
    Пижамаски
  • 06:55
    Мики Маус
Пълна програма
  • 06:00
    "Имало едно време… Откривателите"
  • 06:30
    "Имало едно време… Откривателите"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
  • 07:30
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 183 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 03:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане (жени), директно
  • 06:30
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, квалификация (мъже), директно
  • 07:45
    Олимпийски игри: Кърлинг, предварителен кръг, Канада - Китай (мъже), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Новини
Пълна програма
  • 05:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, плейофи (мъже), директно
  • 07:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, плейофи (жени), запис
  • 08:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, плейофи (мъже)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, плейофи (мъже), директно
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 9
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 4
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 8
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 05:55
    World Of X Games
  • 07:00
    Crew, The
  • 07:25
    Crew, The
  • 07:55
    Liquid Edge
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 06:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 8
  • 06:50
    Веселата къща - първи сезон, еп. 7
  • 07:15
    Веселата къща - първи сезон, еп. 8
  • 07:45
    Агнешко - шести сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 06:00
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 11
  • 06:45
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 12
  • 07:45
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 7
  • 08:50
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 05:55
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
  • 07:00
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
  • 08:10
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 09:30
    "Играчки", комедия, САЩ, 1992; реж. Бари Левинсън, с Робин Уилямс, Майкъл Гамбън, Джоан Кюсак, Робин Райт, Ел Ел Куул Джей, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 6
  • 06:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 18
  • 07:05
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 7
  • 08:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Търгове и съюзници
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Новак, но със стари номера
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Школата на коравите
  • 07:00
    На лов за автомобили: Бойната голф количка
Пълна програма
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 13 еп.
  • 06:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 10 еп.
  • 07:30
    Спорт и обучение на кучето
  • 08:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 2 еп.
Пълна програма
  • 06:00
    "Строителят Боб"
  • 06:22
    "Паленца"
  • 06:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 07:00
    "Кипър"
Пълна програма
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Беновска пита"/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:15
    "Тя" - фантастичен филм със Сандал Бергман, Дейвид Гос.
  • 07:00
    "Оръдие за Кордоба" - уестърн с Джордж Пепард, Джована Рали, Раф Валоун, Питър Дуал.
  • 08:40
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 11:00
    "Привиденията не го правят" - комедия / романтичен с Бо Дерек, Дон Мъри.
Пълна програма
  • 05:30
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
  • 06:30
    NZ JETSPRINTS
  • 07:00
    RACE OF CHAMPIONS HIGHLIGHTS
  • 08:00
    ASIAN LE MANS SERIES
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 06:30
    Maroon 5: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    BRIT Awards 2018: The Nominees
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:50
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 1
  • 06:45
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
  • 07:15
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 8
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 06:00
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 3
  • 06:45
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 10
  • 07:05
    Морски вълци, еп. 8
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 3
Пълна програма
  • 06:00
    Светът на дивото, еп. 3
  • 06:20
    Светът на дивото, еп. 4
  • 06:45
    Човек срещу лъв, еп. 1
  • 07:30
    Помощ за дивата природа, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монпелие - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Бъри, мач от английската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:50
    "Странната двойка" - комедиен сериал
  • 06:25
    "Малколм" - сериал
  • 07:10
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 07:35
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Милан - Сампдория
  • 10:00
    Италия, Серия А: Наполи - СПАЛ
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Тотнъм
Пълна програма
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 06:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 09:20
    "Бялата гвардия"
  • 10:50
    "Изкуственият отбор"
  • 11:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 05:00
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Песните на Йова - документален филм
  • 06:30
    Децата на Орфей - изпълнения
  • 07:00
    "Рисуването е начин на мислене"- Документален филм
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 04:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 16 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Най-добрата рокля
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Труден избор
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Строителна площадка
  • 07:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Прогонване на дух
Пълна програма
  • 06:00
    Берлин, възроденият метрополис
  • 06:30
    По пътя на художника Калин Балев
  • 07:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 07:30
    Пещерата
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Д-р Джекил и мистър Хайд, Великобритания, фантастика/трилър, 2003
  • 06:40
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
  • 08:30
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
  • 10:25
    Играта, САЩ, екшън/драма/трилър, 1997
Пълна програма
  • 05:30
    "Обаянието на Мерилин Монро" - документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона: Как изглежда старата партия в нова премяна? гост: Александър Симов" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 7
  • 06:25
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 13
  • 06:50
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 14
  • 07:20
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 53
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
Пълна програма
  • 01:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
Пълна програма
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 7
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 8
  • 07:35
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 5
  • 08:00
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:25
    "Спешни случаи" - 16 и 17 еп.
  • 06:10
    "Океански патрул" - 6 и 7 еп.
  • 07:00
    "Полицайките от Далас" - 1 еп.
  • 07:50
    "Мръсни гадни негодници" - 12 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Ружейная охота. Первые шаги
  • 06:05
    Клевое место
  • 06:35
    Рыболов-эксперт
  • 07:00
    Рыбный день
Пълна програма
  • 06:00
    "Земята преди време" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 3
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 1
Пълна програма
  • 05:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Survive the Death of the Sun?
  • 06:15
    Cake Boss: Chocolate Race Cars & Choosing a Dress
  • 06:37
    Cake Boss: Spirits & Spumoni
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Mother
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 03:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане (жени), директно
  • 06:30
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, квалификация (мъже), директно
  • 07:45
    Олимпийски игри: Кърлинг, предварителен кръг, Канада - Китай (мъже), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Новини
Пълна програма
  • 05:55
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
  • 07:00
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
  • 08:10
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 09:30
    "Играчки", комедия, САЩ, 1992; реж. Бари Левинсън, с Робин Уилямс, Майкъл Гамбън, Джоан Кюсак, Робин Райт, Ел Ел Куул Джей, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
  • 06:45
    Loopdidoo
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got a Bad Temper
  • 06:10
    Web of Lies: High On Love
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: Poison Love
  • 07:25
    True Crime with Aphrodite Jones: Murder on Route 91
Пълна програма
  • 06:00
    The Contenders: Russia 2018: Saudi Arabia
  • 06:26
    Rising Star: Juan Agudelo
  • 06:55
    Top: Goalkeepers Legends
  • 07:20
    Top: Ballon d'Or
Пълна програма
  • 06:00
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 06:25
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 06:50
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 07:15
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Търгове и съюзници
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Новак, но със стари номера
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Школата на коравите
  • 07:00
    На лов за автомобили: Бойната голф количка
Пълна програма
  • 05:45
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 10
  • 06:05
    Морски вълци, еп. 8
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 3
  • 08:00
    Пробив, еп. 4
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 11:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:05
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Какво е нужно за убийство: Вълк в женски облик
  • 06:30
    Какво е нужно за убийство: За отмъщението и убийството
  • 07:00
    Първите 48 часа: Смъртоносна рап-музика
  • 08:00
    Бягство от полигамията: Семейство под обстрел
Пълна програма
  • 03:50
    Отрова
  • 06:15
    Мери и Макс
  • 08:10
    Дивата Америка
  • 10:15
    Последният Робин Худ
Пълна програма
  • 05:45
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:05
    Сквозной эфир
  • 06:30
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 2 с
Пълна програма
  • 06:00
    Импресия с картините на художника Михаил Камберов"
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Откриване /2 част
  • 07:00
    "България е страна за живопис" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:00
    MILF With Perfect Ass For Spanking (18+)
  • 06:21
    Booty Burglar (18+)
  • 06:34
    You Blew My Job (18+)
  • 07:00
    Breaking, Entering & Teaching Teens (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Крузейро - Сантос (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 08:00
    "Пеле: Кралят на футбола" - документален филм
  • 09:00
    Футбол: Бетис - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: New York Open, Ню Йорк (ATP WORLD TOUR 250 - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 03:55
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/ пряко предаване от Джонгсон
  • 06:30
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/
  • 09:40
    Зимни олимпийски игри: Бобслей, двойки мъже, финал
  • 10:20
    Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/
Пълна програма
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 06:00
    OF ISLANDS AND MEN - WALLIS ET FUTUNA
  • 07:00
    IN CONCERT - SERGIU POPA ENSEMBLE
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
Пълна програма
  • 06:00
    Ultimate Ring of Combat
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 07:15
    Japan Queen Tournament
  • 07:30
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 06:00
    Built To Shred
  • 06:30
    Bubba's World
  • 07:00
    On Surfari
  • 07:30
    On Surfari
Пълна програма
  • 05:45
    Страхотни изобретения (Series 2): 217 (Episode 17)
  • 06:10
    Загадки в музея (Series 6): Радиоактивният скаут, срещата на века, неочаквана зараза (Episode 6)
  • 07:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 110 (Episode 10)
  • 07:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 111 (Episode 11)
Пълна програма
  • 06:00
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 2
  • 06:30
    Живата вечност
  • 07:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 07:30
    Импресия - Крушунски водопади
Пълна програма
  • 04:45
    The Sun Ra Centennial Arkestra with Marshall Allen - Banlieues Bleues
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    William Christie conducts Rameau's Platee at the Opera Comique in Paris
  • 12:10
    Les Dissonances - Schumann: Violin Concerto
Пълна програма
  • 04:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Витоша - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Етър - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Баскетбол: Предизвикателство за изгряващите звезди от НБА, мач на изявените млади играчи през сезона, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уигън Атлетик - Манчестър Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 12:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2017-18), 3-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Тежък характер
  • 06:10
    Мрежа от лъжи: Епизод 2
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Отровна любов
  • 07:25
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Убийство на шосе 91
Пълна програма
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 05:30
    "Записки по един скандал ", драма, Великобритания, 2006; реж. Ричард Еър, с Джуди Денч, Кейт Бланшет, Бил Най, Андрю Симпсън, Майкъл Малоуни, [15+]
  • 07:00
    "Ханкок ", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
  • 08:30
    "Сезоните", документален, Франция, 2015; реж. Жак Перен, Жак Клузо, [7+]
  • 10:05
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
Пълна програма
  • 04:35
    "Декстър VII, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2012; реж. Джон Дал, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 07:00
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 09:00
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 10:30
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Старопланински събор "Балкан фолк `2017", Велико Търново (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 07:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
Пълна програма
  • 03:00
    Хокей на лед: NHL
  • 07:00
    Професионални майстори на родеото
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Футбол: Украинска Висша лига
Пълна програма
  • 06:00
    Wallykazam!
  • 06:20
    Zack and Quack
  • 06:30
    The Day Henry Met...
  • 06:35
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма
  • 05:55
    Автокино
  • 06:20
    Гаражи - Злато
  • 06:50
    Изпитатели
  • 07:10
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 07:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 08:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 09:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 1, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 06:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Viasat Explorer 06:05
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 06:30
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Utilisima 06:25
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
Eurosport 2 07:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

bTV 06:00
"Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
bTV Action 06:00
"Кунг фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
bTV HD 06:00
"Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
Diema Family 06:00
"Малката булка" - сериен филм
Nova TV 06:00
"Подли камериерки" - сериен филм, 3 сезон /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}