ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:35
    Флеминг - човекът, който щеше да се превърне в Бонд тв филм /2 епизод/п/(12)
  • 02:30
    Зимни олимпийски игри 2018: Фигурно пързаляне - галаконцерт
  • 05:00
    Зимни олимпийски игри 2018: Сноуборд /паралелен гигантски слалом/
  • 06:15
    Олимпийски хроники
Пълна програма
  • 01:30
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Кенгуруто Джак" - екшън (САЩ, 2003), режисьор - Дейвид МакНали, актьори - Джери О’Конъл, Антъни Андърсън, Кристъфър Уокън, Естела Уорън, Даян Канън, Майкъл Шенън и др.
  • 04:00
    "Cool…T" /п./ - токшоу
  • 05:30
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 00:30
    "Затворник на миналото" - с уч. на Колин Фърт, Никол Кидман, Стелън Скарсгард, Хироюки Санада, Джереми Ървин и др.
  • 02:50
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/
  • 03:40
    "Ничия земя" - предаване /п/
  • 04:30
    "Аз съм номер четири" - с уч. на Алекс Петифър, Тимъти Олифант, Диана Агрон, Тереза Палмър, Калан Маколиф, Кевин Дюранд и др. /п/
Пълна програма
  • 00:40
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова /п./02:00 Характери /п./
  • 02:50
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 03:40
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 04:10
    Колела /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 01:40
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 02:25
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 03:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 5, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 03:50
    Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 02:08
    Тежки времена в Града на маймуните: В Пустеещите земи
  • 02:35
    Тежки времена в Града на маймуните: Гневът на Бога на маймуните
  • 03:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Чужденецът
  • 03:25
    Тежки времена в Града на маймуните: Непозната земя
Пълна програма
  • 02:00
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 03:00
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    "Един шотландец не прави лятото" - комедия, ФРГ, 2014
  • 02:35
    "Отмъщението на учителя по танци" - криминална драма, S, 2004
  • 04:25
    "Един шотландец не прави лятото" - комедия, ФРГ, 2014
  • 06:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 02:05
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/
  • 02:35
    Китай: Земя на чудесата Разнообразни етнически групи /п/
  • 02:50
    Любомир Дамянов в Полет музикален филм /п/
  • 03:50
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 02:00
    Плюс това /п/
  • 03:00
    Часът на зрителите /п/
  • 03:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 04:00
    Олово срещу словото документален филм /п/
Пълна програма
  • 02:05
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 02:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 02:26
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 02:35
    LazyTown
Пълна програма
  • 00:30
    "Библиотекарят 2: Завръщане в рудниците на цар Соломон" - приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор - Джонатан Фрейкс, актьори - Боб Нюарт, Ноа Уайли, Олимпия Дукакис, Гейбриъл Ануор и др.
  • 02:15
    "Кости" - сериал, с.9, еп.1,2
  • 04:15
    "Пази си гърба" - трилър (САЩ, 2015), режисьор - Джейсън Фурукава, актьори - Анн Лин Макорд, Марк Ганиме, Дарла Тейлър, Брент Стейт и др.
  • 05:15
    "Последователите" - сериал, с.2, еп.2
Пълна програма
  • 00:45
    Месец на Оскарите: Cinema X: "Интервю с вампир" - ужаси (САЩ, 1994), режисьор - Нийл Джордан, актьори -  Том Круз, Брад Пит, Кирстен Дънст, Крисчън Слейтър,  Антонио Бандерас, Стивън Риа, Танди Нютън и др.
  • 03:15
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 04:15
    "Тайни" - трилър (Канада, 2014) , режисьор - Къртис Крауфорд, актьори - Кейтлн Търнър, Тамара Дуарте, Ники Айкокс и др.
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.13
Пълна програма
  • 02:30
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 03:00
    " Старчета разбойници с Бети Уайт" /п./- сериал
  • 04:00
    "Загадките на Лора" /п./- сериал
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Екатерина Велика" - сериал
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 05:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:05
    "Нощ се спуска над Манхатън", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Сидни Лъмет, с Анди Гарсия, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Лена Олин, Ричард Драйфус, [15+]
  • 04:00
    "Ответен удар V, 4 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Брендън Маър, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
  • 04:50
    "Маргарет (2015)", късометражен, САЩ, 2015; реж. Манан Сингх Катохора, с Ан Стоун, Манодж Тивари, Карлос Макхер, Раул Андерсън, Скот Зейс, [12+]
  • 05:10
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
Пълна програма
  • 01:15
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
  • 03:20
    "Капоти", биографична драма, Канада, 2005; реж. Бенет Милър, с Филип Сиймур Хофман, Катрин Кийнър, Клифтън Колинс - младши, Крис Купър, Брус Гринууд, [18+]
  • 06:30
    "Театърът представя II - Повикването", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Карло Неро, със Стивън Граам, Ванеса Редгрейв, Саманта Бонд, Сюзет Луелин, Сушил Чудасама, [12+]
  • 07:00
    "Химиoтерапия", комедийна драма, Полша, 2015; реж. Бартош Прокопович, с Агниешка Зулевска, Томаш Шухард, Данута Стенка, Ерик Любос, Анита Янча, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Newsroom
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Marketplace Africa
  • 03:15
    World Sport
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Зомерлунд завинаги" - романтичен филм с уч. на Ана Рот, Матиас Ландвер, Ангела Рой, Михаел Грайлинг и др., /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
Пълна програма
  • 02:00
    Опасно за живота: Невероятни изобретения
  • 03:00
    Какво може да е това?: Северна Корея гори
  • 04:00
    Тесла: Разсекретено: Епизод 5
  • 05:00
    Строеж сред пущинаците: Епизод 6
Пълна програма
  • 02:10
    Свръхчовешко предизвикателство: Интелект
  • 03:00
    Големи умове: Откривателят на бъдещето
  • 03:50
    Фабрика за храна: Мини кейкове
  • 04:14
    Фабрика за храна: Всички за един
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "В преследване на дълголетието"
  • 02:25
    "В преследване на дълголетието"
  • 03:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 04:00
    "Машината, която ни създаде"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 03:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 04:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 05:00
    Наследницата - 186 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:45
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:15
    Олимпийски игри: Бобслей, четворки, трети манш, директно
  • 03:35
    Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже)
  • 04:00
    Олимпийски игри: Бобслей, четворки, четвърти манш, директно
Пълна програма
  • 02:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 02:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже)
  • 04:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 04:30
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 8
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
  • 07:05
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 4
  • 07:30
    Дивото зове, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 01:20
    Enfusion Series 3
  • 02:15
    Enfusion Series 3
  • 03:10
    Monster Knock Outs
  • 03:35
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 02:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Евтин дом на плажа
  • 02:30
    Евтин дом на плажа
  • 03:00
    Ремонт на дървени къщи
  • 03:30
    Ремонт на дървени къщи
Пълна програма
  • 01:40
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 4
  • 02:30
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 20
  • 03:15
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 21
  • 04:00
    Присъда - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:45
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 22
  • 02:25
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 23
  • 03:10
    Извън играта - втори сезон, еп. 8
  • 03:55
    Извън играта - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 01:45
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 03:20
    "Бягство от затвора в Ню Йорк: Прелъстяването на Джойс Мичъл", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Стивън Толкин, с Пенелъпи Ан Милър, Джо Андерсън, Мик Уотфорд, Даниъл Роубък, Майк Остроски, [15+]
  • 04:45
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
  • 05:25
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
Пълна програма
  • 01:35
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 02:25
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 4
  • 03:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 17
  • 03:45
    Майстори на шпионажа, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:50
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
  • 03:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
  • 03:35
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
Пълна програма
  • 01:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 02:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 03:30
    МОТОХОБИ - тв поредица
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 01:55
    "Кайю"
  • 02:20
    "Конни"
  • 02:45
    "Дот"
  • 02:55
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 00:30
    06:30 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 02:05
    "Хики и Богс" - екшън / криминален с Бил Козби , Робърт Кълп, Та Ронс Алън, Розалинд Кеш.
  • 03:55
    "Фатален инстинкт" - трилър / съспенс / мистъри с Майкъл Медсън, Лора Джонсън, Тони Хамилтън, Томи Р. Хикс.
  • 05:30
    "Парният експеримент" - мистерия с Вал Килмър, Арманд Асанте.
  • 07:00
    "Бестселър" - трилър / екшън филм с участието на Алисън Балсън, Браян Денехи.
Пълна програма
  • 02:00
    ROAD RACING SERIES
  • 03:00
    HERO CUP
  • 04:00
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 05:00
    2017 FIM TRIAL OF NATIONS, SPAIN
Пълна програма
  • 02:00
    Фактор страх
  • 03:00
    Световна сцена
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 02:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 03:30
    Hot Right Now!
  • 04:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 05:00
    Tori Kelly's Perfect Pop Songbook
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:25
    Супер-ветеринар, сезон 2, еп. 2
  • 02:20
    Тайният живот на зоопарка, сезон 2, еп. 3
  • 03:10
    Тайният живот на зоопарка, сезон 2, еп. 4
  • 04:00
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 5
Пълна програма
  • 01:55
    Дивата Шотландия II: Компилации, еп. 2
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 6
  • 03:25
    Тайнствени досиета, еп. 8
  • 03:50
    Шифърът на злополуките, еп. 10
Пълна програма
  • 01:50
    Най-известният тигър в света, еп. 1
  • 02:35
    Кралица на тигрите, еп. 1
  • 03:20
    Ягуари срещу крокодили, еп. 1
  • 04:10
    Лъвско царство, еп. 1
Пълна програма
  • 01:45
    Еротичен телепазар
  • 03:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:05
    Филм "Бумбараш"
  • 03:15
    Филм "Матросът от "Кометата"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Последната любов на Николай Крючков"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:00
    "Най-доброто шоу през годината" - шоу
  • 04:45
    "Паралели: Пътешествия в нови светове" - фантастика / екшън филм, U, 2015
  • 05:10
    "Ред: Ловци на върколаци" - фентъзи филм на ужасите, САЩ, 2010
  • 06:40
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Интер - Беневенто
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор - Рома
Пълна програма
  • 01:30
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
  • 03:20
    "Изведи ме" - шоу
  • 05:10
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 06:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:50
    Вести
  • 02:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 03:35
    Вести-Москва
  • 04:00
    Вести
Пълна програма
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 02:40
    "Паството" - психотрилър, U, 2007
  • 04:25
    "Парфюм: Историята на едно убийство" - драма, ФРГ, 2006
  • 05:30
    "Адвокатите на пост" - документална поредица
  • 08:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 02:00
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение/
  • 04:00
    "Изгнаници клети" - Арменска конференция част 7 / повторение/
  • 04:30
    Концерт на група Сигнал
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 01:15
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:30
    Лекар в провинцията - комедия, ФРанция, 2016, режисьор Томас Лилти, с Франсоа Клузет, Мариане Деникоурт, Изабел Садоян, Феликс Моати, Кристоф Оден, Гай Фаучър и др.
  • 02:30
    Биографии на прочути личности: Принцеса Даяна
  • 03:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -20 епизод
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    Джейми Лин Спиърс: Завръщането
  • 02:48
    25 под 1 покрив: ... С бебето ставаме 26
  • 03:36
    Гаджето ми ме бие
  • 04:24
    Животът на високите: Разнообразие във всички размери
Пълна програма
  • 05:00
    Елена
  • 05:30
    Магията на Китай - Черните елфи
  • 06:00
    Чуй песента на Прага
  • 06:30
    Иван, талантът и децата
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 03:00
    Отведи ме у дома
  • 03:30
    Отведи ме у дома
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 03:00
    Отведи ме у дома
  • 03:30
    Отведи ме у дома
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 00:25
    Обявявам ви за законни Чък и Лари, САЩ, комедия/романтичен, 2007
  • 02:20
    В кръвта, Великобритания, екшън/криминален/трилър, 2014
  • 06:55
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 08:40
    Късо съединение, САЩ, комедия/семеен/фантастика, 1986
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Астор" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си патриот?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Вкамененият свят" - IX част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 24 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 31
  • 02:25
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 32
  • 02:50
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 24
  • 03:15
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
Пълна програма
  • 01:50
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:30
    "авто мобил" - журнал
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Документална поредица /п/
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 01:45
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 9
  • 02:30
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 10
  • 03:15
    Империя - трети сезон, еп. 9
  • 04:00
    Империя - трети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 02:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 02:10
    "Затвор" - 12 и 13 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 5 еп.
  • 03:25
    "48 часа" - 7 еп.
  • 04:15
    "48 часа" - 11 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 02:00
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 02:30
    Фотоохота
  • 03:00
    Подводная охота
  • 03:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 01:30
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7, /п/
  • 02:30
    "Смърт на погребение" - комедия с уч. на Крис Рок, Мартин Лорънс, Зоуи Салдана, Люк Уилсън, Дани Глоувър, Трейси Морган, Джеймс Марсдън, Питър Динклаж, Кейт Дейвид и др.
  • 06:15
    "Актьорско студио" - токшоy
  • 07:15
    "На среща с любовта" - романтична комедия с уч. на Шенае Гримс, Андрю Уокър, Бейли Мадисън и др., /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Solved: Bike Path Killer
  • 02:30
    Solved: Time for Justice
  • 03:15
    Solved: The Prodigy
  • 04:00
    Rattlesnake Republic: Hell 'n' Back
Пълна програма
  • 02:10
    GRAMMAR WISE
  • 02:45
    CITY GRAMMAR
  • 02:55
    WHAT DID THEY SAY
  • 03:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 02:00
    Невъзможен ресторант
  • 03:00
    Подставени клиенти
  • 03:30
    Подставени клиенти
  • 04:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:20
    Костенурките нинджа
  • 02:45
    Костенурките нинджа
  • 03:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:45
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:15
    Олимпийски игри: Бобслей, четворки, трети манш, директно
  • 03:35
    Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже)
  • 04:00
    Олимпийски игри: Бобслей, четворки, четвърти манш, директно
Пълна програма
  • 01:45
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 03:20
    "Бягство от затвора в Ню Йорк: Прелъстяването на Джойс Мичъл", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Стивън Толкин, с Пенелъпи Ан Милър, Джо Андерсън, Мик Уотфорд, Даниъл Роубък, Майк Остроски, [15+]
  • 04:45
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
  • 05:25
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:35
    Calimero
  • 02:50
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:20
    Костенурките нинджа
  • 02:45
    Костенурките нинджа
  • 03:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Smells Like The 90s!
  • 15:00
    Smells Like The 90s!
Пълна програма
  • 01:40
    Southern Fried Homicide: The Grim Reaper of Baton Rouge
  • 02:35
    He Lied About Everything
  • 04:25
    Married With Secrets: She Loves Me Not
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Escape in My Underwear
Пълна програма
  • 02:00
    Star Rated: Eligible Bachelors
  • 02:30
    Top: Bachelorettes
  • 03:00
    Rising Star: Rugby New Zealand
  • 03:30
    Star Rated: Male Sporting Exes
Пълна програма
  • 01:35
    Wardens
  • 02:25
    Midway USA's Choose Your Weapon
  • 02:50
    Midway USA's Choose Your Weapon
  • 03:15
    Archer's Choice
Пълна програма
  • 01:50
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
  • 03:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
  • 03:35
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
Пълна програма
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 6
  • 02:25
    Тайнствени досиета, еп. 8
  • 02:50
    Шифърът на злополуките, еп. 10
  • 03:10
    Магистрала през ада, еп. 9
Пълна програма
  • 01:30
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Кенгуруто Джак" - екшън (САЩ, 2003), режисьор - Дейвид МакНали, актьори - Джери О’Конъл, Антъни Андърсън, Кристъфър Уокън, Естела Уорън, Даян Канън, Майкъл Шенън и др.
  • 04:00
    "Cool…T" /п./ - токшоу
  • 05:30
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 3, драма, криминален, Франция, 2014
  • 03:00
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 7, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 03:45
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 8, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:25
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:35
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:00
    Обладан: Каризма Карпентър
  • 03:00
    Ловецът на убийци: Жестоки убийства
  • 04:00
    Ловецът на убийци: Пропадащ мъртвец
  • 05:00
    Какво е нужно за убийство: Убиецът с прякор "Пчелата"
Пълна програма
  • 02:00
    Горе във вилата
  • 04:15
    Вълшебната флейта
  • 05:50
    Кралят и Аз
  • 07:40
    Космически воини
Пълна програма
  • 05:10
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 02:00
    "Странното село Кирово" - документален филм /повторение/
  • 02:30
    "Български старини из Македония: Дойран" - документален филм /повторение/ /5 час
  • 03:00
    "Странджа пее в село Граматиково" - документален филм
  • 03:30
    "Първата световна война" - документален филм /2 част
Пълна програма
  • 01:55
    Drawn Together
  • 02:20
    Drawn Together
  • 02:45
    Ugly Americans
  • 03:10
    Ugly Americans
Пълна програма
  • 01:47
    My Slutty Stepmom's Wedding (18+)
  • 02:12
    Young French Teen's Lesbian Fuck (18+)
  • 02:35
    The Twilight Bone (18+)
  • 02:54
    Wet Pussies Stretched By Cucumber (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 02:00
    Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
  • 02:30
    Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне - галаконцерт пряко предаване от Кангнън
  • 05:00
    Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали пряко предаване от Бокуанг
  • 06:15
    Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинална среща
Пълна програма
  • 01:10
    Сляпа лудост
  • 02:55
    Дух
  • 04:25
    Играчът
  • 07:10
    Шерлок Холмс: Жената в зелено
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    ORPHANS OF TIBET
  • 03:00
    MAO'S GREAT FAMINE
  • 04:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
  • 05:00
    TOUGH ENOUGH
Пълна програма
  • 02:00
    NEW Only the Strongest
  • 04:20
    Ultimate Ring of Combat
  • 04:40
    Bangkok Fight Night
  • 05:10
    Hip Show
Пълна програма
  • 01:05
    Порочна невинност
  • 02:40
    Ерата на Кали
  • 04:50
    Детегледачът
  • 05:30
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
Пълна програма
  • 02:00
    Sweet as… BMX in Oz
  • 03:00
    Pull
  • 03:30
    Pull
  • 04:00
    One Less Brick in the Wall
Пълна програма
  • 02:10
    Машини за убиване (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 03:05
    Загадки в музея (Series 5): Кола чудо, хидрокристалофон, Елизабет Ван Лу (Episode 1)
  • 03:50
    Загадки в музея (Series 5): Русата убийца, отвличането на Чарли Рос, Южната Голяма стъпка (Episode 7)
  • 04:40
    Забранена история (Series 3): Истинският кивот (Episode 1)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 02:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 04:00
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
Пълна програма
  • 01:55
    Joe Zawinul solo (1985)
  • 02:50
    Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara at Pori Jazz Festival
  • 03:55
    Fred Hersch Trio - Jazz sous les Pommiers
  • 05:10
    Chet Baker Quintet, 1964 - Jazz Archive
Пълна програма
  • 02:10
    Футбол: Септември - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 04:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Враца - Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 09:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия (ATP WORLD TOUR 250 - III и IV четвъртфинали, повторение)
  • 12:00
    Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 15:45
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уигън Атлетик - Манчестър Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Убийство по южняшки: Смъртта дебне в Батон Руж
  • 02:35
    Той излъга за всичко
  • 04:25
    Тайните на семейния живот: Тя не ме обича
  • 05:20
    Почти ми се размина: Да избягаш по пижама
Пълна програма
  • 01:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 03:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 02:00
    Ловна треска - Юбилеен лов на фазани в Баторлигет
  • 02:30
    Пейтер Пал Халми - Лов на хищници в Кьорчьоньпуста
  • 03:00
    Ловна треска - За лъв в Южна Африка
  • 03:30
    Риболов в Австралия - Заливът на акулите
Пълна програма
  • 01:50
    "Отвъд І, 1 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Лий Толанд Крийгър, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
  • 02:35
    "Когато стволът се пречупи (2016)", драма - хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Касар, с Морис Честнът, Реджина Хол, Джаз Синклер, Ромъни Малко, Майкъл К. Уилямс, [15+]
  • 04:25
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 05:35
    "Пощальонът", документален, Финландия, 2016; реж. Тонислав Христов, [12+]
Пълна програма
  • 01:55
    "Снеговалеж І, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Леман, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
  • 02:40
    "Снеговалеж І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Зетна Фуентес, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
  • 03:20
    "Снеговалеж І, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Солван Наим, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
  • 04:00
    "Снеговалеж І, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Мийра Менън, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
Пълна програма
  • 02:00
    Weekend Special
  • 02:15
    Models
  • 02:30
    Beyond the Runway
  • 02:45
    Beyond the Runway
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Пирин - белият храм (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:10
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 03:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 04:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 02:00
    Професионални майстори на родеото
  • 03:00
    MMA: UFC Fight Night
  • 06:15
    Баскетбол: Евролига
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 02:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 02:25
    Blaze and the Monster Machines
  • 02:45
    Team Umizoomi
  • 03:10
    Team Umizoomi
Пълна програма
  • 06:00
    Морски свят
  • 06:45
    Световна класа Хотел "Атлантис" Бахами
  • 07:30
    Световна класа "Хонолулу - Хаваи"
  • 08:10
    Синята планета
Пълна програма
  • 01:40
    Версай, сезон 1, еп. 8, Франция, Канада, Автентична историческа поредица, 2015
  • 02:35
    Големите надежди, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екранизация, 2010
  • 03:30
    Селцето, сезон 1, еп. 3, Великобритания, Автентична историческа поредица, 2013
  • 04:30
    Близо до врага, сезон 1, еп. 4, Великобритания, военен, 2016
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 02:15
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 8
bTV Action 02:15
"Кости" - сериал, с.9, еп.5
EPIC Drama 02:20
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 10, САЩ, военен, 2015
AXN 02:20
Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
bTV Lady 02:20
"Сияйна луна" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
Mtel Sport 1 02:15
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Eurosport HD 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)

Всички предавания

Филми

HBO3 02:15
"Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
EPIC Drama 02:20
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 10, САЩ, военен, 2015
AXN 02:20
Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
Skat+ 02:30
"Кольо, това е..." - документален филм /5 част
Cinemax 2 02:30
"Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
Eurosport HD 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
Eurosport HD 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/

Всички предавания



{START_COUNTER}