ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:45
    Градът - крайна цел игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Джеймс Айвъри, в ролите: Антъни Хопкинс, Шарлот Генсбург, Лора Лини и др.
  • 23:45
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 22:00
    Умирай трудно" - екшън (САЩ, 1988), режисьор - Джон Мактирнън, актьори - Брус Уилис, Бони Беделя, Реджинал Велджонсън, Пол Глийсън, Деворо Уайт, Уилям Атертън, Алън Рикман, Александър Годунов и др.
Пълна програма
  • 22:15
    "Игрите на глада: Възпламеняване"- с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хътчерсън, Лиам Хемсуърт, Филип Хофман, Джена Малоун, Елизабет Банкс, Уди Харелсън и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Популярна - комедия, романтичен, Франция/Белгия, 2012 г., режисьор: Режи Роансар; в ролите: Дебора Франсоа, Ромен Дюри, Шон Бенсън, Миу Миу, Еди Мичел, Фредерик Пиеро
Пълна програма
  • 22:00
    Вяра във финансите - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 22:00
    Тор: Светът на мрака; екшън, приключенски, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 22:55
    Диви и истински: Нападение на марлин
  • 23:50
    Диви и истински: Нападението на гепарда
Пълна програма
  • 22:10
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
  • 23:40
    "Българска душа" - фолклорно предаване
Пълна програма
  • 22:45
    "Мария Верн: Жертвата" - криминален филм, Швеция, 2015
Пълна програма
  • 22:50
    Череп и кости тв филм /7 епизод/ (14)
  • 23:30
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 23:11
    The Garfield Show
  • 23:30
    The Garfield Show
  • 23:41
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Наследството на Борн" - - екшън, криминален, трилър ( САЩ, Япония, 2012), режисьор - Тони Гилрой, актьори - Джеръми Ренър, Скот Глен, Едуард Нортън, Дона Мърфи, Рейчъл Уайз и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Контакт" - драма, мистерия, фантастика (САЩ, 1997), режисьор - Робърт Земекис, актьори - Джоди Фостър, Матю Маконъхи, Джеймс Уудс, Джон Хърт, Том Скерит, Анджела Басет, Уилям Фичнър, Дейвид Морс и др.
Пълна програма
  • 22:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.3
  • 23:30
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
  • 22:30
    "Екатерина Велика" - сериал, с.2, еп.6
  • 23:30
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 23:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 23:45
    Шаолински хроники
Пълна програма
  • 21:50
    "Легендата за Бен Хол", уестърн - екшън, Австралия, 2016; реж. Матю Холмс, с Джак Мартин, Джейми Кофа, Уилям Лий, Джоан Добин, Адам Уилсън, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 23:20
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    CNN Newsroom
  • 23:30
    Amanpour
Пълна програма
  • 22:00
    "Мнимата монахиня" - романтичен филм с уч. на Надин Вармут, Ян Хартман, Карин Тице, Лиза Кройцер и др., /п/
Пълна програма
  • 22:30
    "Играчът" - сериал
  • 23:30
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 23:00
    Полицаи с камери: Епизод 5
Пълна програма
  • 22:50
    Хакер в дивата природа: Корабокрушенец
  • 23:40
    Големи умове: Да спреш колата
Пълна програма
  • 21:30
    Наследниците
  • 23:30
    Виолета (Violetta)
Пълна програма
  • 23:00
    "Как се създава"
Пълна програма
  • 21:35
    Великите музеи на Америка - док. сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 23:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, четвърти етап
Пълна програма
  • 22:30
    Бързо пързаляне с кънки: Световно първенство в Амстердам, запис
Пълна програма
  • 22:45
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 9
  • 23:30
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 22:35
    Immaf European Open
  • 23:30
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:00
    Ремонт на дървени къщи
  • 23:30
    Ремонт на дървени къщи
Пълна програма
  • 22:55
    Присъда - първи сезон, еп. 9
  • 23:50
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 22:55
    Убийства в Рая - пети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 22:55
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 23:00
    Залавянето на престъпници в исторически план: Историята на криминалистиката, сезон 1, еп. 2
  • 23:55
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Скрит залог
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Изпробвай късмета си
Пълна програма
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 23:10
    "Кипър"
  • 23:30
    "Томас и приятели"
  • 23:50
    "Сега знаеш"
Пълна програма
  • 22:30
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 23:00
    "Обичам те, не ме докосвай" - комедия / романтичен с Мария Шафел, Мичъл Уитфийлд, Майкъл Харис, Меридит Скот Лин,.
Пълна програма
  • 23:00
    Екс он дъ бийч
  • 23:30
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 23:00
    Nirvana Unplugged
  • 23:45
    Foo Fighters: MTV World Stage
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 22:40
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 1
  • 23:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 23:00
    Екзомарс: В търсене на живот, еп. 1
Пълна програма
  • 22:25
    Ловците на Африка, еп. 5
  • 23:20
    Пингвини, пингвини, пингвини, еп. 1
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 21:50
    Премиера. Филм "Аритмия"
  • 23:55
    "Влюбени жени". Сериен филм
Пълна програма
  • 23:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Постижение на годината" - шоу
Пълна програма
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Верона - Киево
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:15
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
  • 23:30
    "Изведи ме" - шоу
Пълна програма
  • 23:00
    Вести
  • 23:30
    Вести-Москва
  • 23:50
    Вести
Пълна програма
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 21:15
    "Ергенският запой 3" - комедия, U, 2013
  • 23:20
    "От люлка до гроб" - екшън филм / трилър, U, 2003
Пълна програма
  • 23:00
    Концерт на корейски хор Хюн-янг - 1 част
  • 23:30
    "Телевизионен форум" с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 23:00
    Мандарини - драма, Естония/Грузия, 2013, режисьор Заза Урушадзе, с Лембит Улфаск, Гергий Никашидзе, Елмо Нюганен, Михаил Месхи и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Млади и бременни: Кошмарът на майката
Пълна програма
  • 23:00
    Легендите оживяват - Копривщица, с.2 еп.9
  • 23:30
    Модерното изкуство на Китай
Пълна програма
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 21:30
    Другата Болейн, Великобритания, биографичен/драма/романтичен, 2008
  • 23:25
    От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
Пълна програма
  • 23:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
Пълна програма
  • 23:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 1
  • 23:30
    Среща в кухнята - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 21:15
    "Астернвег" - документация
Пълна програма
  • 22:55
    Убийството на Джани Версаче: Американска криминална история - първи сезон, еп. 6
  • 23:55
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 23:00
    FTV SPECIAL
  • 23:30
    FTV SPECIAL
  • 23:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 22:00
    "Детективи екстрасенси: Сали Ан Браун"
  • 23:40
    "48 часа" - 10 еп.
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 22:55
    Плaнета рыбака
  • 23:20
    Истории охоты от Павла Гусева
  • 23:35
    Морская охота
Пълна програма
  • 23:15
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 23:07
    Cake Boss: Carlo's Cowboys
  • 23:30
    Extreme Cheapskates: Pool Rules: No Spending
  • 23:53
    Extreme Cheapskates: Father Knows Debt
Пълна програма
  • 23:00
    Подставени клиенти
  • 23:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 23:10
    Костенурките нинджа
  • 23:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 23:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, четвърти етап
Пълна програма
  • 22:55
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 23:00
    P-King Duckling
  • 23:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 23:10
    Костенурките нинджа
  • 23:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 22:55
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Bayou Millionaires
  • 23:50
    Ghosts Of Shepherdstown: Welcome To America's Most Haunted Town
Пълна програма
  • 23:16
    Up Close With: Emmanuel Adebayor
  • 23:40
    Salomon Kalou: Episode 1
Пълна програма
  • 23:15
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 23:35
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Скрит залог
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Изпробвай късмета си
Пълна програма
  • 23:00
    Катастрофата на Чалънджър: Изгубените записи, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    Умирай трудно" - екшън (САЩ, 1988), режисьор - Джон Мактирнън, актьори - Брус Уилис, Бони Беделя, Реджинал Велджонсън, Пол Глийсън, Деворо Уайт, Уилям Атертън, Алън Рикман, Александър Годунов и др.
Пълна програма
  • 22:20
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
  • 23:20
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 23:10
    Медиум; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 23:00
    Ловецът на убийци
Пълна програма
  • 22:30
    Пазителят
Пълна програма
  • 21:50
    Премьера. Фильм Бориса Хлебникова "Аритмия" (18+)
  • 23:55
    Екатерина Климова, Равшана Куркова, Екатерина Волкова, Дарья Екамасова в многосерийном фильме "Влюблённые женщины" (16+)
Пълна програма
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 20:00
    Новый муж. Х/ф
  • 23:25
    Романтика романса
Пълна програма
  • 23:00
    Another Period
  • 23:25
    South Park
  • 23:50
    South Park
Пълна програма
  • 23:00
    Nailed It (18+)
  • 23:25
    Babysitter Games (18+)
  • 23:50
    Caught With Dildo And Fucked By Cop (18+)
Пълна програма
  • 23:15
    "Гудууд 2015: Суперколи" - 3 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 23:15
    Борсова информация
  • 23:20
    Агрокоментар
  • 23:25
    Агротема
  • 23:35
    Агромаркет
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 23:00
    Machotaildrop
Пълна програма
  • 22:25
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Хенри VIII (Episode 5)
  • 23:20
    Плантагенетите: Най-кървавата британска династия (Series 1): Тирания (Episode 4)
Пълна програма
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 23:30
    "Серенада" - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:30
    Alcina by Handel at La Monnaie in Brussels
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, запис
Пълна програма
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Малага - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:45
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 2 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Евертън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 22:55
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Милионери от блатото
  • 23:50
    Духовете от Шепърдстаун: Добре дошли в най-призрачния град в Америка
Пълна програма
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже
Пълна програма
  • 22:30
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
Пълна програма
  • 22:25
    "Милиарди ІІ, 4 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Ноа Емерих, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 23:25
    "Милиарди ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Стеф Грийн, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
Пълна програма
  • 22:45
    Экстремальные поединки. За честь и уважение
  • 23:40
    Моделизм. Выпуск первый
Пълна програма
  • 23:00
    Епопея по български. История за българския герб (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 23:10
    Рибки Гупи
  • 23:35
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 23:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 23:15
    Единичен тест
  • 23:20
    Cars 'n' Stripes
  • 23:50
    Гаражи - Злато
Пълна програма
  • 22:55
    Версай, сезон 1, еп. 2, Франция, Канада, исторически, 2015
  • 23:50
    Версай, сезон 1, еп. 3, Франция, Канада, исторически, 2015
Пълна програма
  • 23:00
    Лейди Чатърли
Пълна програма
  • 22:45
    Модус 2/4
  • 23:35
    Тратория
Пълна програма
  • 22:00
    Опасен
  • 23:35
    Бегемот
Пълна програма

Сериали

Bulgaria ON AIR 23:15
Сърцето на самурая - исторически сериал
Fox Life 23:25
Кое е това момиче? - трети сезон, еп. 2
Viasat Nature 23:30
Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 4
Viasat Explorer 23:30
Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
Viasat History 23:40
История на оръжията, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 23:15
Автомобилизъм: Мехди Бенани, документален филм
Eurosport HD 23:15
Автомобилизъм: Мехди Бенани, документален филм
BNT 3 23:25
Световно клубно първенство по футбол: полуфинална среща
MAX Sport 3 23:25
Студио "Футбол"
Film Plus 23:30
Тенис: Андре Са/Томас Белучи - Ромен Арнеодо/Антонио Санчич (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 23:25
"Тес (2016)", драма, ЮАР, 2016; реж. Мег Рикардс, с Кристиа Висър, Брендън Даниълс, Нсе Икпе-Етим, Дан Жак Мутън, Лий-Ан Ван Руи, [18+]
BNT2 23:25
Анна Герман сериен тв филм /3 и 4 епизод/
Planeta Folk 23:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
БНТ 23:30
Викингите 3 тв филм /8 епизод/(16)
Diema Family 23:30
"Прости ми" - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}