ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 10:30
    Зелената линейка здравно риалити с водеща Ива Димитрова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 106
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Великият Зизу - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 08:10
    Възприятия; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 09:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 10:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 11:10
    Медиум; сезон 4, епизод 9, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 08:15
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Морски пегас
  • 09:10
    Кучета 101: Английски булдог, коли, твърдокосмест фокстериер, кавалер кинг-чарлс шпаньол...
  • 10:05
    Северна Америка: Няма къде да се скрием
  • 11:00
    Братя в блатата: Братството на блатата
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Документален филм
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 08:45
    Под вълните на Черно море /п/
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Около света за 202 дни документален филм /БНТ 2 Варна/
  • 10:15
    Местно време /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 08:45
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:54
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 09:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 09:40
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп. 20
  • 09:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп. 11
  • 10:00
    "Синове на анархията" - сериал, с.6, еп. 12
  • 11:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.12
Пълна програма
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.11
  • 09:15
    "Обратно в игратa" - драма (САЩ, 2012), режисьор - Робърт Лоренц, актьори - Клинт Истууд, Скот Истууд, Челси Рос, Реймънд Антъни Томас, Джон Гудман, Джъстин Тимбърлейк, Робърт Патрик и др.
  • 11:45
    "Революция Z" - сериал, с.2, еп.4
  • 12:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.8
Пълна програма
  • 08:00
    "Онези от партера" - сериал, с.1
  • 09:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 10:00
    "Майор Пейн" - комедия (САЩ,1995), режисьор - Ник Касъл, актьори - Деймън Уейънс, Майкъл Айрънсайд, Скот Бигълоу, Албърт Хол и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
Пълна програма
  • 08:50
    Mighty Magiswords - Episodes
  • 09:00
    Mighty Magiswords - Episodes
  • 09:15
    Ben 10 Challenge
  • 09:35
    Бен 10
Пълна програма
  • 08:45
    "Кой от двама ни?", късометражна комедия, Франция, 2015; реж. Бенжамин Буана, с Алис Изаз, Уилям Лебгил, Едит Ле Мерди, [12+]
  • 09:05
    "Децата на нощта", драма, Италия, 2016; реж. Андреа Де Сика, с Винченцо Креа, Лудовико Сучио, Фабрицио Ронгионе, Юлиа Собол, Луиджи Биньоне, [15+]
  • 10:30
    "Белгийският крал", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Бросенс, Джесика Удуърт, с Петер Ван ден Бегин, Люси Дебе, Титус де Воогт, Питер Ван дер Хауен, Нина Николина, Валентин Ганев, [12+]
  • 12:05
    "Пей", късометражна драма, Унгария, 2015; реж. Крищоф Деек, с Жофия Самоши, Дорка Гашпарфалви, Доротя Хаиш, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
  • 09:40
    "Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
  • 11:10
    "Под вулкана", драма, САЩ, 1984; реж. Джон Хюстън, с Албърт Фини, Жаклин Бисе, Антъни Андрюс, Игнасио Лопес Тарсо, Кейти Джурадо, [15+]
  • 13:00
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Inside Africa
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    African Voices
Пълна програма
  • 08:00
    "Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 6 /п/
  • 10:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 20 /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19 /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 38
  • 09:00
    Как се прави...: Джобно ножче/ Електрически трансформатори/ Продукти от талкова скала
  • 09:30
    Как са го направили?: Ванилия/ Котви
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 3
Пълна програма
  • 08:14
    Ловци на митове: Оцелелите на "Титаник"
  • 09:02
    Любопитство: Мега буря
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Боб на корем
Пълна програма
  • 08:30
    Клонинги в мазето
  • 09:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 09:15
    Кити не е котка
  • 09:30
    Ducktales S1
Пълна програма
  • 08:50
    "Артзука"
  • 09:15
    "Артзука"
  • 09:40
    "Доказано от опит"
  • 09:55
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    1,2,3 - 10 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
Пълна програма
  • 08:00
    Колоездене: Флеш Валон
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, трети етап
  • 11:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Великобритания 2017, финал
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, трети етап
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап
  • 11:30
    Колоездене: Флеш Валон
Пълна програма
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 6
  • 08:55
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 4
  • 09:40
    GRIP - Ускорение, сезон 1, еп. 14
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 08:50
    Nhra Sportsman Series
  • 09:45
    Dew Tour Highlighs
  • 10:40
    Pro Bull Riders
  • 11:35
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Отчайващи пейзажи
  • 09:30
    Отчайващи пейзажи
  • 10:00
    Вехтошарки
Пълна програма
  • 08:40
    Обвързани - втори сезон, еп. 2
  • 09:05
    Обвързани - втори сезон, еп. 3
  • 09:35
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 6
  • 10:30
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 08:40
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 22
  • 09:30
    Шерлок - трети сезон, еп. 2
  • 11:30
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 17
  • 12:25
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 08:40
    "Чък Норис срещу комунизма", документален, Великобритания, 2015; реж. Илинка Калугареану, [12+]
  • 10:05
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 12:05
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 14:10
    "Добре дошли у Хартманови", комедия, Германия, 2016; реж. Симон Верховен, със Зента Бергер, Хайнер Лаутербах, Флориан Давид Фиц, Палина Рожински, Елиас М'Барек, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 8
  • 09:20
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 1
  • 10:10
    Конспирация, сезон 1, еп. 2
  • 11:00
    Забранена история, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Да живее Рик!
  • 09:00
    Хората от блатата: Краят на линията
  • 09:55
    Хангар 1: НЛО досиета: Чуждоземни технологии
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Под ключ и върху релси
Пълна програма
  • 08:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 62 еп.
  • 09:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 6 еп.
  • 10:30
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 08:35
    "Барни и приятели"
  • 09:00
    "Баданаму"
  • 09:15
    "Каква е голямата идея?"
  • 09:25
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:40
    "Истински мъже" - комедия / фантастика с Барбара Бари, Джеймс Белуши.
  • 10:05
    "Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
  • 11:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.8 - Мел Гибсън" - поредица
  • 12:00
    "Отворено сърце" - драма с Жулиет Бинош, Едгар Рамирес.
Пълна програма
  • 08:30
    Зона за приятели
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    1D Lads Vs Bieber Vs Sheeran!
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    2017 MTV EMA
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
  • 09:15
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
  • 09:40
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
  • 10:10
    По-умен ли си от животно?, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 08:00
    Без закони, еп. 2
  • 09:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 16
  • 09:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 2
  • 10:00
    Мегаструктури: Астана, град на бъдещето, еп. 1
Пълна програма
  • 08:15
    Подивели животни, еп. 1
  • 09:05
    Подивели животни, еп. 2
  • 09:50
    Войни на тигри, еп. 1
  • 10:40
    Териториални войни: Лъвове и хипопотами, еп. 1
Пълна програма
  • 05:25
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монпелие - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Баскония - Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Автограф" - фен-шоу
Пълна програма
  • 05:50
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Торино - Милан
  • 12:00
    Италия, Серия А: Интер - Каляри
  • 14:00
    Италия, Серия А: Рома - Дженоа
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    "Утрото на Русия"
  • 11:00
    Вести
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 11:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 08:20
    Сега или никога- комедия,Испания, 2015, Режисьор: Мария Рипол,В ролите: Дани Ровира, Мария Валверде, Клара Лаго
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Дрю Баримор
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Най-взискателните булки: Епизод 10
  • 09:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Бащата на булката
  • 09:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 23
  • 10:00
    Кралят на тортите: Сицилиански самурай
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.1
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Забравените гори
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 07:40
    От коя планета си?, САЩ, комедия/фантастика, 2000
  • 09:25
    Започни отначало, САЩ, драма/мюзикъл, 2013
  • 11:05
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
  • 13:00
    Опасно привличане, САЩ, комедия, 1989
Пълна програма
  • 08:25
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 17
  • 08:55
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 18
  • 09:25
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 1
  • 10:20
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:25
    "Секс, наркотици и рокендрол" - втори сезон, еп. 10
  • 08:55
    Завинаги - първи сезон, еп. 13
  • 09:50
    Излъжи ме - втори сезон, еп. 10
  • 10:45
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    TOP MODELS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 6 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 13 еп.
  • 09:55
    "Истински спасителни операции" - 15 еп.
  • 10:45
    "Школа за опасни шофьори" - 5 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 08:35
    Спиннинг на камских просторах
  • 09:05
    Нахлыст
  • 09:30
    Прикладная ихтиология
  • 10:00
    Сомы Европы
Пълна програма
  • 08:50
    "Маймунски работи" - семейна комедия с уч. на Дафни Зунига, Джейкъб Хорсли, Сома Батиа, Райън Барет, Кейт Купър и др. /п/
  • 11:00
    "Преди да кажеш "Да" - романтичен филм с уч. на Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др.
  • 13:00
    "Горещо кънтри" - драма с уч. на Гуинет Полтроу, Гарет Хедлънд, Лейтън Мистър, Тим Макгроу и др.
  • 15:30
    "Антмен" - приключенски екшън с уч. на Пол Ръд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Кори Стол, Майкъл Пеня, Боби Канавал, Джуди Гриър, Антъни Маки, Ууд Харис и др. /п/
Пълна програма
  • 08:37
    Kitchen Boss: Mardi Gras
  • 09:00
    American Loggers: Hell on the Road
  • 09:45
    Rebel Gold: In Gold We Trust
  • 10:30
    Gold Rush: The Ultimatum
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
  • 09:20
    Къщата на Шумникови
  • 09:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 08:00
    Колоездене: Флеш Валон
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, трети етап
  • 11:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
Пълна програма
  • 08:40
    "Чък Норис срещу комунизма", документален, Великобритания, 2015; реж. Илинка Калугареану, [12+]
  • 10:05
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 12:05
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 14:10
    "Добре дошли у Хартманови", комедия, Германия, 2016; реж. Симон Верховен, със Зента Бергер, Хайнер Лаутербах, Флориан Давид Фиц, Палина Рожински, Елиас М'Барек, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:50
    Handy Manny
  • 09:10
    PJ Masks
  • 09:30
    Vampirina
  • 10:00
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
  • 09:20
    Къщата на Шумникови
  • 09:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    00s Boys Vs 00s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 08:15
    Blood Relatives: He Said, She's Dead!
  • 09:10
    Suspicion: The Boogieman
  • 10:05
    Evil Stepmothers: She Can't Hide
  • 11:00
    Forbidden: Dying for Love: Laws of Attraction
Пълна програма
  • 08:50
    Top: Biggest Sanctions
  • 09:16
    Up Close With: Boris Diaw
  • 09:45
    Up Close With: Maria Sharapova
  • 10:10
    Up Close With: Caroline Wozniacki
Пълна програма
  • 08:35
    Speargun Hunter
  • 09:00
    All Angles
  • 09:20
    All Angles
  • 09:45
    Wardens
Пълна програма
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Да живее Рик!
  • 09:00
    Хората от блатата: Краят на линията
  • 09:55
    Хангар 1: НЛО досиета: Чуждоземни технологии
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Под ключ и върху релси
Пълна програма
  • 08:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 2
  • 09:00
    Мегаструктури: Астана, град на бъдещето, еп. 1
  • 10:00
    Златна треска, еп. 10
  • 11:00
    Свободен живот, еп. 10
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 106
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
  • 10:20
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2009
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 30, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:00
    Ловецът на убийци: Най-лошото, което съм виждал
  • 09:00
    Първите 48 часа: Любов и омраза/Животът на войника
  • 10:00
    Неразрешени случаи: Тя никога не се прибра
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Дейл Криган
Пълна програма
  • 07:30
    Дивата Америка
  • 09:35
    Още чакам
  • 11:25
    Зад кулисите
  • 13:40
    Икар
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 08:33
    A Day With Caprice (18+)
  • 09:00
    Brazzers House 2: Day 3 (18+)
  • 09:25
    Act Now, Ass Later (18+)
  • 09:51
    Don't Touch Her (18+)
Пълна програма
  • 08:50
    Музикална пауза
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:00
    SCEPTICS - CLIMATE CHANGE
  • 09:00
    DRAGON HOUSE, THE
  • 10:00
    GLOBETROTTER - PICO SAO MIGUEL ISLAND
  • 10:30
    GLOBETROTTER - PUERTO VALLARTA
Пълна програма
  • 08:40
    Osaka Funny Wrestling
  • 09:00
    UCF Angels of Glory
Пълна програма
  • 08:30
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 09:00
    Camp James
  • 09:18
    Camp James
  • 09:30
    American Misfits: Quest for Gnar
Пълна програма
  • 08:50
    Супер-ветеринар (Series 5): Бъз, Чарли и Пебълс (Episode 14)
  • 09:40
    Кучетата и техният таен живот (Series 2): 203 (Episode 3)
  • 10:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 309 (Episode 9)
  • 10:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 310 (Episode 10)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:20
    InterMezzo
  • 09:30
    Roy Hargrove 5tet + special guest Yasiin Bey - Jazz a Vienne
  • 11:03
    Manu Dibango '80th anniversary' at L'Olympia (Paris)
  • 12:34
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Волейбол: ЦСКА - Нефтохимик, трети финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Етър - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 30-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 31-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Лестър Сити - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Бърнли - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 29-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 16-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:15
    Кръвожадни роднини: Казват, че е мъртва
  • 09:10
    Подозирам те: Караконджулът
  • 10:05
    Зли мащехи: Тя не може да се скрие
  • 11:00
    Забранено: Гладни за любов: Законите на привличането
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 08:40
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 11:05
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 12:45
    "Без ангажименти II, 10 еп.", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Мариел Хелър, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Франсис Конрой, Ниаша Хатенди, [12+]
  • 13:15
    "Виктория I, 4 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Сандра Голдбачър, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
Пълна програма
  • 08:50
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
  • 10:15
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
  • 12:20
    "Грейвс I, 9 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Франк Корачи, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 12:50
    "Грейвс I, 10 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Йън Б. МакДоналд, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Скици от Троян (образователен филм за семеен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    България. Природа (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма
  • 08:45
    Пламъчко и Машините
  • 09:15
    Пес Парул
  • 09:40
    Нела, Принцесата-рицар
  • 10:10
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 08:30
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 09:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 9, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 10:10
    Селцето, сезон 1, еп. 11, Франция, исторически/драма, 2009
  • 11:05
    Ресторантът, сезон 1, еп. 7, Швеция, исторически/драма, 2017
Пълна програма
  • 07:55
    Фин
  • 09:25
    Даниел и суперкучетата
  • 11:10
    Пирати от Грейт Солт Лейк
  • 12:35
    Бури
Пълна програма
  • 08:35
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 10:00
    Аутсайдерите
  • 11:35
    Бандата над закона
  • 13:05
    Ще се омъжиш ли за мен?
Пълна програма
  • 07:30
    Неговото дело и слава Драма САЩ 2005
  • 09:20
    Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
  • 10:45
    Крокодилите 3 Приключенски Германия 2011
  • 12:10
    Пипи Дългото Чорапче, част 1 Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1969
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 08:50
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, 2017
Fox Channel 08:55
Пазители на времето - първи сезон, еп. 13
RTVi 09:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV Action 09:00
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.3 еп.1
bTV Lady 09:00
"Клиника край езерото" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 2 09:00
Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
Eurosport 09:30
Ски полети: Световна купа въПланица, квалификация
Eurosport HD 09:30
Ски полети: Световна купа въПланица, квалификация
MAX Sport 2 09:30
Голф: Европейски тур Maybank Championship, втора сесия

Всички предавания

Филми

HBO 2 08:55
"Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
TVT 09:00
Пътят на заточението (образователен филм за културно-исторически туризъм)
BNT 3 09:00
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /9 епизод/
Telekabel 09:00
До тевно езеро и връх Каменица-документален филм
MGM 09:10
"Следвай мечтата" - комедия / романтичен с Елвис Пресли, Артър О’Конъл.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}