ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Великият Зизу - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 05:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 1, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 06:05
    Възприятия; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 07:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 5, криминален, САЩ, 2014
  • 07:15
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 05:49
    Диви и истински: Хаосът и чудесата
  • 06:36
    Братя в блатата: Секс, челюсти и прегръдката на алигатора
  • 07:00
    Братя в блатата: Надпреварата с трикракия алигатор
  • 07:25
    Братя в блатата: Братството на блатата
Пълна програма
  • 05:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:30
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 05:05
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Монитор"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 05:35
    Изкуството на 21 век /п/
  • 06:05
    Айде, моме, да бегаме фолклор
  • 06:35
    Непозната земя /избрано/
  • 07:00
    Часът на зрителите /избрано/
Пълна програма
  • 05:50
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
Пълна програма
  • 05:42
    Pat the Dog
  • 05:55
    Pat the Dog
  • 06:02
    Pat the Dog
  • 06:09
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 05:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп.10
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк " - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп. 20
  • 09:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп. 11
Пълна програма
  • 03:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.7
  • 06:00
    "Революция Z" - сериал, с.2, еп.3
  • 07:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.7
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.11
Пълна програма
  • 05:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 08:00
    "Онези от партера" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Милост" - сериал, с.1, еп.19
  • 07:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
Пълна програма
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:55
    "Пандемия", научно-фантастичен хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Суитс, с Рейчъл Никълс, Алфи Алън, Миси Пайл, Меки Файфър, Пол Гилфойл, [18+]
  • 06:10
    "Малка секси гаднярка", късометражна драма, Швеция, 2014; реж. Йенс Асур, с Фани Кетер, Ларс "Брасе" Бренстрьом, Анки Линден, [15+]
  • 07:00
    "През Бруклинския мост", комедия, САЩ, 1984; реж. Менахем Голан, с Елиът Гулд, Марго Хемингуей, Сид Сизър, Каръл Кейн, Бърт Йънг, [12+]
  • 08:45
    "Кой от двама ни?", късометражна комедия, Франция, 2015; реж. Бенжамин Буана, с Алис Изаз, Уилям Лебгил, Едит Ле Мерди, [12+]
Пълна програма
  • 05:25
    "Семетери Джънкшън", комедийна драма, Великобритания, 2010; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Крисчън Кук, Том Хюз, Джак Дулан, Фелисити Джоунс, Ралф Файнс, [12+]
  • 07:00
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
  • 09:40
    "Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
  • 11:10
    "Под вулкана", драма, САЩ, 1984; реж. Джон Хюстън, с Албърт Фини, Жаклин Бисе, Антъни Андрюс, Игнасио Лопес Тарсо, Кейти Джурадо, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 03:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 4 /п/
  • 06:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
  • 07:30
    "Мускетарите" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    "Улични престъпници" срещу "Бързи и шумни": Тунинг за мега състезанието 4
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Смъртоносни дюни
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 07:30
    Бързи и шумни: Състезателната кола на Аарон
Пълна програма
  • 05:48
    Улична наука: Господари на огъня
  • 06:12
    Любопитство: Мега буря
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 07:26
    Създай прототип: Дистанционно за кучета
Пълна програма
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Щурите Ронкс
  • 06:25
    Мики Маус
  • 06:30
    Пижамаски
Пълна програма
  • 05:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:00
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 55 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    1,2,3 - 10 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, трети етап
  • 06:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 06:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 07:00
    Формула Е: Състезание в Рим, обзор
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап
  • 06:00
    Формула Е: Състезание в Рим, обзор
  • 07:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Португалия
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Великобритания 2017, финал
Пълна програма
  • 00:35
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 3
  • 06:05
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 07:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 2
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
  • 05:25
    Fantasy Factory Season 3
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Fantasy Factory Season 3
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:15
    Бъди мъж - първи сезон, еп. 4
  • 06:00
    В света на Хестън - първи сезон, еп. 3
  • 06:50
    Имало едно време - пети сезон, еп. 10
  • 07:45
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 05:15
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 14
  • 06:00
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 5
  • 06:45
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 6
  • 07:40
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 04:50
    "Отбивки", комедийна драма, САЩ, 2004; реж. Александър Пейн, с Пол Джамати, Томас Хейдън Чърч, Сандра О, Джесика Хект, [15+]
  • 07:00
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [0+]
  • 08:40
    "Чък Норис срещу комунизма", документален, Великобритания, 2015; реж. Илинка Калугареану, [12+]
  • 10:05
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
Пълна програма
  • 05:15
    Забранена история, сезон 1, еп. 2
  • 06:05
    Китай от времето на Мао
  • 07:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 25
  • 07:40
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 2
Пълна програма
  • 05:25
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Сътрудници
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Хващай пушката, бабо
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
  • 07:00
    Пета предавка: Епизод 2
Пълна програма
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон
  • 06:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 10 еп.
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 43 еп.
Пълна програма
  • 05:35
    "Анджелина балерина"
  • 06:00
    "Конни"
  • 06:25
    "Дот"
  • 07:00
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:15
    "Удобни непознати" - драма / трилър с Рупърт Еверет, Хелън Мирън.
  • 07:00
    "Клас" - комедия / романтичен с Жаклин Бисе, Роб Лоуи.
  • 08:40
    "Истински мъже" - комедия / фантастика с Барбара Бари, Джеймс Белуши.
  • 10:05
    "Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
Пълна програма
  • 05:00
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
  • 06:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 07:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 08:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
  • 04:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 05:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 06:30
    Taylor Swift: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    1D Lads Vs Bieber Vs Sheeran!
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
Пълна програма
  • 05:25
    Парк за всички сезони, сезон 2, еп. 2
  • 06:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 2
  • 06:40
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 3
  • 07:15
    Животински лудории, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 32
  • 06:00
    Свободен живот, еп. 8
  • 06:45
    Изоставени, еп. 13
  • 07:05
    Без закони, еп. 1
Пълна програма
  • 05:40
    Диво меню, еп. 21
  • 06:00
    Диво меню, еп. 11
  • 06:20
    Диво меню, еп. 12
  • 06:45
    Войни на тигри, еп. 1
Пълна програма
  • 05:25
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монпелие - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Баскония - Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 05:05
    "Частица от вселената". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:50
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Наполи - Удинезе
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Торино - Милан
Пълна програма
  • 05:20
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 04:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 06:00
    "Утрото на Русия"
  • 11:00
    Вести
  • 11:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:50
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 05:00
    "Край Босфора" повторение
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт
  • 07:00
    "Коренът на вечността"- документален филм
  • 07:30
    "Приказки с Ванчето "
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза ва времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Проблеми с придружителите
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 29
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 30
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Къща, обитавана от духове
Пълна програма
  • 05:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
  • 06:00
    Сахара - По - малките Богове, част 2
  • 06:30
    Природата е геометрия
  • 07:00
    Бургас - градът, в който се връщаш
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:20
    Карантина, САЩ, ужаси/фантастика/трилър, 2008
  • 06:05
    Старият антикварен магазин, Ирландия,Великобритания,САЩ, драма, 2007
  • 07:40
    От коя планета си?, САЩ, комедия/фантастика, 2000
  • 09:25
    Започни отначало, САЩ, драма/мюзикъл, 2013
Пълна програма
  • 05:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 21
  • 06:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 5
  • 06:25
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 6
  • 06:50
    В Италия с Джино Д'Акампо: Скритата Италия - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Документален филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:10
    Тиранин - втори сезон, еп. 2
  • 06:00
    Кости - шести сезон, еп. 1
  • 06:45
    Кости - шести сезон, еп. 2
  • 07:35
    Последният човек на Земята - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:25
    "Бебета: особено раждане" - 4 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 14 еп.
  • 07:00
    "Дневниците на надзорника" -5 еп.
  • 07:50
    "На косъм" - 16 и 17 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:30
    Прикладная ихтиология
  • 06:00
    На охотничьей тропе с Сергеем Астаховым
  • 06:25
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 06:55
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
Пълна програма
  • 06:15
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 1
  • 06:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 2
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
  • 08:50
    "Маймунски работи" - семейна комедия с уч. на Дафни Зунига, Джейкъб Хорсли, Сома Батиа, Райън Барет, Кейт Купър и др. /п/
Пълна програма
  • 05:37
    Kitchen Boss: Mardi Gras
  • 06:00
    Dogs 101: Specials: Best Dog Breeds For Active Lifestyles
  • 06:45
    Gold Rush: The Ultimatum
  • 07:30
    Smash Lab: Earthquake Proof House
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, трети етап
  • 06:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 06:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 07:00
    Формула Е: Състезание в Рим, обзор
Пълна програма
  • 04:50
    "Отбивки", комедийна драма, САЩ, 2004; реж. Александър Пейн, с Пол Джамати, Томас Хейдън Чърч, Сандра О, Джесика Хект, [15+]
  • 07:00
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [0+]
  • 08:40
    "Чък Норис срещу комунизма", документален, Великобритания, 2015; реж. Илинка Калугареану, [12+]
  • 10:05
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:45
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    00s Boys Vs 00s Girls
Пълна програма
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Pretend I'm a Priest
  • 06:10
    Web of Lies: High On Love
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: Poison Love
  • 07:25
    Shadow of Doubt: The Lawyer, The Dancer, And The Hitman
Пълна програма
  • 05:30
    Star Rated: Most Boring Sports
  • 06:00
    Up Close With: Maria Sharapova
  • 06:30
    Up Close With: Caroline Wozniacki
  • 07:00
    The Truth About...: Serena Williams
Пълна програма
  • 05:35
    Shootout Lane
  • 06:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 06:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 06:45
    Shootout Lane
Пълна програма
  • 05:25
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Сътрудници
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Хващай пушката, бабо
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
  • 07:00
    Пета предавка: Епизод 2
Пълна програма
  • 05:45
    Изоставени, еп. 13
  • 06:05
    Без закони, еп. 1
  • 07:00
    Без закони, еп. 2
  • 08:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2009
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Неразрешени случаи: Малки изгубени момиченца
  • 06:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 29
  • 06:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 30
  • 07:00
    Неразрешени случаи: Загадка в планината/Капка кръв
Пълна програма
  • 05:40
    Мери и Макс
  • 07:30
    Дивата Америка
  • 09:35
    Още чакам
  • 11:25
    Зад кулисите
Пълна програма
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
Пълна програма
  • 05:30
    "Будна памет" - документален филм
  • 06:00
    "Гласове от Странджа - Калинка Згурова" - фолклорен филм
  • 06:30
    "Странджа пее" - фолклорен филм
  • 07:00
    "Вулкан от багри" - документален филм
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:33
    My New Stepmum (18+)
  • 06:00
    A Family Affair (18+)
  • 06:24
    To Fuck A Fugitive (18+)
  • 06:36
    Web Cam Brit With Huge Boobs (18+)
Пълна програма
  • 05:45
    Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
  • 08:25
    Мотоспорт Екстра
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    IN CONCERT - ROSE EKOSSO
  • 06:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE INSTITUTIONS
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE CHALLENGES OF THE MEXICAN PEOPLE
  • 07:00
    WILD CULTURE EP 3
Пълна програма
  • 05:15
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:10
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    Taekwondo
Пълна програма
  • 05:30
    M80
  • 06:00
    M80
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 05:25
    Страхотни изобретения (Series 1): Микровълнова фурна (Episode 30)
  • 05:55
    Загадки в музея (Series 9): Кой уби Супермен, водната змия от сребърното езеро, бягство с дървен кон (Episode 10)
  • 07:10
    Спасяване на диви мечки (Series 1): Кал и кураж (Episode 9)
  • 07:35
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 05:30
    Българска поп музика
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 05:30
    Roberto Fonseca - Jazz a Vienne
  • 07:20
    InterMezzo
  • 09:30
    Roy Hargrove 5tet + special guest Yasiin Bey - Jazz a Vienne
  • 11:03
    Manu Dibango '80th anniversary' at L'Olympia (Paris)
Пълна програма
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: ЦСКА - Нефтохимик, трети финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Етър - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 30-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лестър Сити - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Бърнли - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 29-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Фалшивият свещеник
  • 06:10
    Мрежа от лъжи: Епизод 2
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Отровна любов
  • 07:25
    Сянка на съмнение: Адвокатът, танцьорът и убиецът
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 05:45
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+] 
  • 07:00
    "Бебчо", комедия, Франция, 2017; реж. Фредерик Форестие, с Изабел Нанти, Пиер-Франсоа Мартин-Лавал, Томас Соливерес, Манон Валентин, Лесли Медина, [12+]
  • 08:40
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 11:05
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Две готини кралици І, 3 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Тиг Нотаро, с Джесика Уилямс, Фийби Робинсън, [15+]
  • 07:00
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 08:50
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
  • 10:15
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
Пълна програма
  • 05:45
    Fashion Focus
  • 06:00
    Wardrobe Warriors
  • 06:15
    Wardrobe Warriors
  • 06:30
    Wardrobe Warriors
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    В Кавракирово... с песен на зурни (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 06:00
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 01:30
    Голф: Европейски тур
  • 06:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 05:35
    Искрица и Сияйница
  • 05:55
    Искрица и Сияйница
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 06:05
    Селцето, сезон 1, еп. 11, Франция, исторически/драма, 2009
  • 07:35
    Селцето, сезон 1, еп. 11, Франция, исторически/драма, 2009
  • 08:30
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 03:40
    Красив хоризонт
  • 06:30
    Тайната на лешникотрошачката
  • 07:55
    Фин
  • 09:25
    Даниел и суперкучетата
Пълна програма
  • 04:50
    Лъки Люк
  • 07:00
    Том и Хък
  • 08:35
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 10:00
    Аутсайдерите
Пълна програма
  • 03:40
    На скейт от смъртта Екшън Франция 2008
  • 06:40
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 07:05
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 07:30
    Неговото дело и слава Драма САЩ 2005
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животински лудории, сезон 1, еп. 3
National Geographic 06:00
Свободен живот - втори сезон, еп. 1
Viasat History 06:00
Жени воини, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.1, еп.6
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига
BiT 06:30
BIT СПОРТ, (п)
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

Всички предавания

Филми

TV1000 05:55
Бръсначът, САЩ, драма, 1996
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация
bTV HD 06:00
"Легендата за Кора" - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}