ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура културно-информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
  • 10:30
    Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Подбудите на семейство Клинтън - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 07:55
    Възприятия; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 08:50
    Морски детективи; сезон 11, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 09:50
    Морски детективи; сезон 11, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 10:50
    Медиум; сезон 4, епизод 10, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 08:15
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Амфисбена
  • 09:10
    Кучета 101: Мопс, ваймарски птичар, малтийска болонка, мекокосмест пшеничен териер, акита
  • 10:05
    Северна Америка: Научи се от малък или умри
  • 11:00
    Братя в блатата: Миризмата на смъртта
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Публицистично предаване на телевизия RT (п)
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 08:45
    Знаете ли, че... /п/
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
Пълна програма
  • 08:20
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:30
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:45
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:54
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп. 21
  • 09:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп.12
  • 10:30
    "Синове на анархията" - сериал, с.6, еп.13
  • 12:00
    "Стрелата"- сериал, с. 5, еп. 14
Пълна програма
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.12
  • 09:15
    "Ергенският запой, част 3" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Тод Филипс, актьори - Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифанакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Майк Ейпс, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Джейми Чънг и др.
  • 11:30
    "Революция Z" - сериал, с.2, еп.5
  • 12:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.9
Пълна програма
  • 08:00
    "Онези от партера" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.12
  • 10:00
    "Хаос вкъщи" - комедия (САЩ, 2012), режисьор - Анди Фикман, актьори - Том Евърет Скот, Бейли Медисън, Били Кристъл, Мариса Томей,Бет Мидлър, Мадисън Линц и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
Пълна програма
  • 08:09
    Малки Титани: В готовност
  • 08:25
    Реактивните момичета
  • 08:36
    Реактивните момичета
  • 08:50
    Mighty Magiswords - Episodes
Пълна програма
  • 07:00
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
  • 08:30
    "Мама", драма, Грузия, 2016; реж. Мириам Качвани, с Натия Виблиани, Джордж Баблуани, Гиршел Челидзе, Нукри Качвани, Мосе Качвани, [12+]
  • 10:15
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
  • 13:00
    "Лудостта на крал Джордж", драма, Великобритания, 1994; реж. Никълъс Хитнър, с Найджъл Хоуторн, Хелън Мирън, Йън Холм, Рупърт Евърет, Рупърт Грейвс, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Химиoтерапия", комедийна драма, Полша, 2015; реж. Бартош Прокопович, с Агниешка Зулевска, Томаш Шухард, Данута Стенка, Ерик Любос, Анита Янча, [12+]
  • 08:45
    "Ангел унищожител", комедийна драма, Мексико, 1962; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Енрике Рамбал, Жаклин Андере, Енрике Рамбал, Клаудио Брук, [12+]
  • 10:15
    "Тъй далече и тъй близко", късометражна анимация, Чехия, 2017; реж. Микел Оденалу, [0+]
  • 10:35
    "Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Supercharged
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 08:00
    "Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Мускетарите" - сериал, сезон 2 /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 6 /п/
  • 10:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 20 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Мания по Мустанга
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 39
  • 09:00
    Как се прави...: Стоманени варели/Полицейски свирки/Миниатюрни влакчета
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 11
Пълна програма
  • 08:14
    Ловци на митове: Нощ на ужасите
  • 09:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Мисли ли океанът?
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Разточително
Пълна програма
  • 08:00
    Групата на Алекс
  • 08:30
    Клонинги в мазето
  • 09:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 09:15
    Кити не е котка
Пълна програма
  • 08:00
    "Артзука"
  • 08:25
    "Артзука"
  • 08:50
    "Артзука"
  • 09:15
    "Артзука"
Пълна програма
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 56 еп. - Сериал
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
Пълна програма
  • 07:00
    Снукър: Световно първенство, ден 2
  • 09:30
    "Повече от шампиони"
  • 10:00
    Лека атлетика: Лондонски маратон
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, обзор
Пълна програма
  • 07:30
    Лека атлетика: Лондонски маратон
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, шести етап
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство, ден 2
  • 12:00
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Пълна програма
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 7
  • 08:55
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 5
  • 09:40
    GRIP - Ускорение, сезон 1, еп. 15
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 08:20
    Fantasy Factory Season 3
  • 08:50
    Nhra Sportsman Series
  • 09:45
    Dew Tour Highlighs
  • 10:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Живот на остров
  • 09:30
    Живот на остров
Пълна програма
  • 08:10
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 23
  • 08:40
    Обвързани - втори сезон, еп. 4
  • 09:05
    Обвързани - втори сезон, еп. 5
  • 09:35
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 07:40
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 23
  • 08:40
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 24
  • 09:30
    Шерлок - трети сезон, еп. 3
  • 11:30
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 18
Пълна програма
  • 08:20
    "Мъже в черно", комедия - фентъзи, САЩ, 1997; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Линда Фиорентино, Винсънт Д'Онофрио, Рип Торн, [12+]
  • 09:55
    "Да се превърнеш в Майк Никълс", документален - биография, САЩ, 2016; реж. Дъглъс МакГрат, с Майк Никълс, Джак О'Брайън, [12+]
  • 11:05
    "Всички на сърф", анимация, САЩ, 2007; реж. Крис Бък, Аш Бренън, [0+]
  • 12:30
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
Пълна програма
  • 07:40
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 1
  • 08:40
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 2
  • 09:40
    Конспирация, сезон 1, еп. 3
  • 10:30
    Забранена история, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Боклукът на един…
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Последни залози
  • 09:00
    Хората от блатата: Преследването започва
  • 09:55
    Планинари: Право по рождение
Пълна програма
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 08:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 10 еп.
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 69 еп. /п/
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица, 15 еп.
Пълна програма
  • 08:10
    "Рейнбоу Руби"
  • 08:35
    "Барни и приятели"
  • 09:00
    "Баданаму"
  • 09:15
    "Каква е голямата идея?"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Кенгуруто Джоуи" - комедия / семеен, Австралия, с Ед Бегли, Тони Бригс.
  • 08:35
    "Черният жребец се завръща" - приключенски / семеен филм с Тери Гар, Кели Рено.
  • 10:15
    "Професия блондинка" - комедия с Люк Уилсън, Селма Блеър, Рийз Уидърспун.
  • 11:50
    "Човекът с отговорите" - комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
Пълна програма
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    MTV Essentials: Dancepop Collabs!
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 7
  • 08:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 8
  • 09:05
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
  • 09:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 08:00
    Без закони, еп. 4
  • 09:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 14
  • 09:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 13
  • 10:00
    Морски вълци, еп. 2
Пълна програма
  • 08:15
    Дивата Индонезия, еп. 1
  • 09:05
    Дивата Индонезия, еп. 2
  • 09:50
    Симфония за Земята, еп. 1
  • 10:40
    Животни на годината за 2017 г., еп. 1
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Гингам - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Кардиф Сити - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:05
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 09:20
    "Странната двойка" - комедиен сериал
  • 10:15
    "Истинските О'Нийл " - комедиен сериал
  • 11:05
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове 
  • 10:00
    Екстремни спортове 
  • 12:00
    Италия, Серия А: СПАЛ - Рома
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Беневенто
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    "Утрото на Русия"
  • 11:00
    Вести
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 11:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Концерт на Северняшки ансамбъл гр.Плевен
  • 11:45
    ""Слънчева палитра" -документален филм
Пълна програма
  • 08:00
    Кайтбординг
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 07:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:25
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
  • 09:00
    Peter Hase
Пълна програма
  • 08:20
    Исторически календар
  • 08:35
    Джаки и Райан-драма,САЩ, 2014, Режисьор: Ейми Канаан Ман ,В ролите: Катрин Хейгъл, Бен Барнс, Съвременна любовна история за самотна майка, Джаки, която се връща в родния си град със своята малка дъщеря и неочаквано среща сексапилния музикант Раян, който н
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Без шансове за среща: Епизод 3
  • 09:00
    Тежка пречка за смяна на пола: Транссексуални с наднормено тегло
  • 10:00
    Кралят на тортите: Черешката на тортата
  • 10:30
    Кралят на тортите: Бицепси и рождени дни
Пълна програма
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.8
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.4
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:50
    Истината за любовта, Великобритания, комедия/романтичен, 2005
  • 09:25
    Започни отначало, САЩ, драма/мюзикъл, 2013
  • 11:05
    Еволюция, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 12:45
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
Пълна програма
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:50
    Среща в кухнята - кулинарно предаване, еп. 16
  • 08:25
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 19
  • 08:55
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 20
  • 09:25
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Последният човек на Земята - първи сезон, еп. 4
  • 08:25
    Малкълм - шести сезон, еп. 1
  • 08:55
    Завинаги - първи сезон, еп. 14
  • 09:50
    Излъжи ме - втори сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:00
    MODEL TALKS
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:50
    "На косъм" - 18 и 19 еп.
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 7 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 14 еп.
  • 09:55
    "Истински спасителни операции" - 16 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:10
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
  • 08:35
    Универсальная собака
  • 09:05
    Нахлыст
  • 09:30
    Прикладная ихтиология
Пълна програма
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
  • 08:45
    "Приключенията на Джуди Муди" - семейна комедия с уч. на Джордана Бийти, Хедър Греъм, Престън Байли, Джалийл Уайт, Ашли Джаксън, Джанет Варни и др. /п/
  • 11:00
    "Убийци" - екшън-комедия с уч. Аштън Къчър, Катрин Хейгъл, Том Селек, Катрийн О'Хара, Катерин Уиник, Кевин Съсман, Лиса Ан Уолтър, Каси Уилсън и др. /п/
  • 13:00
    "Малки жени" - семеен филм с уч. на Сюзан Сарандън, Уинона Райдър, Кирстен Дънст, Саманта Матис, Клеър Дейнс, Гейбриъл Бърн, Крисчън Бейл, Трини Алварадо, Ерик Столц и др.
Пълна програма
  • 08:15
    Kitchen Boss: Buddy's Bachelor Night
  • 08:37
    Kitchen Boss: Cooking for a Crowd
  • 09:00
    Gold Divers: Greedy People
  • 09:45
    Gold Divers: No Snivelin'
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
  • 09:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:00
    Снукър: Световно първенство, ден 2
  • 09:30
    "Повече от шампиони"
  • 10:00
    Лека атлетика: Лондонски маратон
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, обзор
Пълна програма
  • 08:20
    "Мъже в черно", комедия - фентъзи, САЩ, 1997; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Линда Фиорентино, Винсънт Д'Онофрио, Рип Торн, [12+]
  • 09:55
    "Да се превърнеш в Майк Никълс", документален - биография, САЩ, 2016; реж. Дъглъс МакГрат, с Майк Никълс, Джак О'Брайън, [12+]
  • 11:05
    "Всички на сърф", анимация, САЩ, 2007; реж. Крис Бък, Аш Бренън, [0+]
  • 12:30
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:00
    Trulli Tales
  • 08:30
    Jungle Junction
  • 08:50
    Handy Manny
  • 09:10
    PJ Masks
Пълна програма
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
  • 09:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 08:15
    Blood Relatives: Southern Helle
  • 09:10
    Web of Lies: High On Love
  • 10:05
    Murder Comes to Town: Roses Are Red, Murder Is Too
  • 11:00
    I Am Homicide: Two Sides Of Charlotte
Пълна програма
  • 08:20
    Up Close With: Neymar
  • 08:34
    After Game: Rui Costa
  • 08:50
    Top: Social Networks
  • 09:16
    Up Close With: Blanka Vlasic
Пълна програма
  • 08:15
    Speargun Hunter
  • 08:35
    Speargun Hunter
  • 09:00
    All Angles
  • 09:20
    All Angles
Пълна програма
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Боклукът на един…
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Последни залози
  • 09:00
    Хората от блатата: Преследването започва
  • 09:55
    Планинари: Право по рождение
Пълна програма
  • 08:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 14
  • 08:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 13
  • 09:00
    Морски вълци, еп. 2
  • 10:00
    Златна треска, еп. 11
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 10:25
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2014
  • 11:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 4, спорт, риалити, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 31, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:00
    Ловецът на убийци: Убийствата ме преследват
  • 09:00
    Първите 48 часа: Мъжка игра
  • 10:00
    Неразрешени случаи: Замлъкнали любими
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Ангъс Синклеър
Пълна програма
  • 08:15
    Черният балон
  • 10:15
    Тайна афера
  • 12:20
    Военно наказание номер 1
  • 14:15
    Дванайсет
Пълна програма
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
Пълна програма
  • 05:00
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 08:09
    Romantic Fuck For Leggy Blonde MILF (18+)
  • 08:34
    Sunbathing Distraction (18+)
  • 09:00
    Celeb Look-Alike In Thong Bikini (18+)
  • 09:25
    Nut Draining Training (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Каролин Гарсия - Елена Рибакина (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 - повторение)
  • 08:40
    Тенис: Елена Веснина - Петра Квитова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    "Кристиано Роналдо: Португалското чудо" - документален филм
Пълна програма
  • 08:20
    Агротема
  • 08:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - MALAYSIA
  • 09:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E1
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E2
Пълна програма
  • 08:20
    Japan Queen Tournament
  • 08:35
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:50
    WUSHU Championship
  • 09:00
    LNK Boxing Night 6, Arena Riga
Пълна програма
  • 08:00
    The Making of "Ultimate Wave Tahiti" 3D
  • 09:00
    ISA World Longboard Surfing Championship
  • 09:30
    American Misfits: Quest for Gnar
  • 10:00
    Check 1,2
Пълна програма
  • 08:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 08:25
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 107 (Episode 7)
  • 08:50
    Супер-ветеринар (Series 5): Мая, Бети Бууп и Канзи (Episode 15)
  • 09:40
    Кучетата и техният таен живот (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1/п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    L'Apres-Midi D'Un Faune De T.Malandain, Ballet De Biarritz. Th.V. Eugenia
  • 09:45
    Romeo and Juliet by Thierry Malandain, Biarritz Ballet
  • 11:05
    Beauty and the Beast by Thierry Malandain performed by the Malandain Ballet Biarritz
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Пирин - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 16-и епизод, повторение
  • 13:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Максимилиян Мартерер - Жил Симон (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 09:00
    Тенис: Жил Мюлер - Сергей Стаховски (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 6 еп., документална поредица
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 29-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Мач от НБА, повторение
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 42-и епизод, повторение
  • 12:00
    Футбол: Стоук Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 08:15
    Кръвожадни роднини: Южен ад
  • 09:10
    Мрежа от лъжи: Епизод 2
  • 10:05
    В града витае убийство: Розите са червени, убийството също
  • 11:00
    Детектив Убийство: Двете страни на Шарлот
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 08:45
    "Маша и мечокът І, 24 - 26 еп.", анимация, Русия, 2012, [0+]
  • 09:10
    "Дете във времето", драма, Великобритания, 2017; реж. Джулиън Фарино, с Бенедикт Къмбърбач, Кели МакДоналд, Стивън Кембъл Мур, Саския Рийвс, Анна Мейдъли, [12+]
  • 10:40
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 09:05
    "Карибски пирати: Отмъщението на Салазар", фентъзи - комедия, САЩ, 2017; реж. Йоахим Рьонинг, Еспен Сандберг, с Джони Деп, Хавиер Бардем, Брентън Туейтс, Кая Скоделарио, Джефри Ръш, [12+]
  • 11:15
    "Грейвс II, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 11:45
    "Грейвс II, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    Символът на вярата. История на Сердикийския събор (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Враца - на път до края / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:10
    Дора Изследователката
  • 08:35
    Пламъчко и Машините
  • 09:00
    Ръсти може всичко
  • 09:15
    Пес Парул
Пълна програма
  • 07:35
    Селцето, сезон 1, еп. 12, Франция, исторически/драма, 2009
  • 08:30
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 09:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 10:10
    Селцето, сезон 1, еп. 12, Франция, исторически/драма, 2009
Пълна програма
  • 06:45
    Черният кон
  • 08:35
    Бързо момиче
  • 10:00
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 11:15
    Синя птица
Пълна програма
  • 08:10
    Деликатност
  • 10:00
    Преди да кажеш "Да"
  • 11:30
    Диско
  • 13:10
    Рисковете на любовта
Пълна програма
  • 07:40
    Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
  • 09:05
    Сянката на Пени Приключенски, Романтичен Холандия 2011
  • 10:45
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
  • 12:15
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
Пълна програма
  • 07:50
    The Illustrated Family Doctor
  • 09:30
    The Wolfpack
  • 11:00
    Cathedrals of Culture
  • 11:30
    Movie Talk
Пълна програма

Сериали

AXN 08:30
Картър; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2018
PRO 7 08:30
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat History 08:35
Прокълнати династии, сезон 1, еп. 4
Viasat Explorer 08:40
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
Viasat Nature 08:40
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:30
УЕФА Европейски квалификации обзор от 21 март
MAX Sport 2 08:30
Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 2 09:00
Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
Eurosport 09:30
Ски полети: Световна купа въПланица, квалификация

Всички предавания

Филми

AXN 08:30
Картър; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2018
Cinemax 2 08:30
"Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Cinemax 08:35
"Бразилци", комедия, Унгария, 2017; реж. Цаба М. Киш, Габор Рохони, с Ерик Лакатош, Барнабас Бергенди, Даниел Виктор Наги, Бела Дора, Цаба Лакатош, [12+]
Kino Nova 08:45
"Две майки, едно бебе" - романтична комедия с уч. на Надя Бекер, Щефен Грот, Аника Блендъл, Кристиане Крюгер, Диди Халерворден и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}