ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Денят започва сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура културно-информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 04:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 06:00
    Най-важното от изминалия ден - репортажи
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Осама Бин Ладен: Войната срещу тероризма - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 05:30
    Възприятия; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 06:10
    Възприятия; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 07:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 07:55
    Железният човек; екшън, приключенски, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 05:49
    Диви и истински: Ангели и демони
  • 06:36
    Братя в блатата: Крокодилска среща
  • 07:00
    Братя в блатата: Когато Коко срещна Луси
  • 07:25
    Братя в блатата: Ухапан веднъж
Пълна програма
  • 05:30
    Интервю
  • 06:00
    Новини
  • 06:30
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 05:45
    Репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 05:30
    Днес и утре /п/
  • 06:00
    От Дунав до Странджа фолклор
  • 06:30
    Непозната земя /избрано/
  • 07:00
    Часът на зрителите /избрано/
Пълна програма
  • 05:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
Пълна програма
  • 05:44
    Pat the Dog
  • 05:55
    Pat the Dog
  • 06:02
    Pat the Dog
  • 06:08
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.13
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк " - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.22
  • 09:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.2, еп.1
Пълна програма
  • 04:15
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.14
  • 06:00
    "Революция Z" - сериал, с.1, еп.5
  • 07:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.9
  • 08:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.13
Пълна програма
  • 05:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 08:00
    "Онези от партера" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Милост" - сериал, с.1, еп. 21
  • 07:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
Пълна програма
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:00
    "Джиа", биографична драма, САЩ, 1998; реж. Майкъл Кристофър, с Анджелина Джоли, Елизабет Мичъл, Кайли Травис, Мерседес Руел, Фей Дънауей, [18+]
  • 06:40
    "Кой от двама ни?", късометражна комедия, Франция, 2015; реж. Бенжамин Буана, с Алис Изаз, Уилям Лебгил, Едит Ле Мерди, [12+]
  • 07:00
    "Патица с портокалов сос", комедия, Италия, 1975; реж. Лучано Салче, с Уго Тоняци, Моника Вити, Барбара Буше, Джон Ричардсън, Антонио Алока, [12+]
  • 08:50
    "3000 нощи", драма, Палестина, 2015; реж. Май Масри, с Майса Абд Елхади, Хюсеин Наклех, Абеер Хадад, Надера Омран, Райда Адон, [15+]
Пълна програма
  • 04:10
    "Дейв направи лабиринт", приключенска комедия, САЩ, 2017; реж. Бил Уотърсън, с Ник Тюн, Мийра Рохит Кумбани, Адам Буш, Джеймс Урбаниак, Франк Каети, [15+]
  • 07:00
    "Град Лондон", драма - мистерия, САЩ, 2016; реж. Дерик Борт, с Даниъл Хътълстоун, Дъгрей Скот, Наташа МакЕлън, Джонатан Рийс Майърс, Том Хюз, [12+]
  • 08:30
    "Торденшолд и Колд", комедийна драма, Дания, 2016; реж. Хенрик Рубен Генц, с Якоб Офтербо, Мартин Бух, Натали Мадуеньо, Кенет М. Кристенсен, Давид Денсик, [15+]
  • 10:05
    "Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 4 /п/
  • 06:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
  • 07:30
    "Мускетарите" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Стърлинг Браун
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Всеки край е ново начало
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 07:30
    Бързи и шумни: Пипнат джип
Пълна програма
  • 05:24
    Стани богат изобретател: Талантливи роботи
  • 06:12
    Машините на Леонардо: Брониран танк
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 07:26
    Какво може да се обърка?: Предизвикателството на бетонното кану
Пълна програма
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Щурите Ронкс
  • 06:25
    Мики Маус
  • 06:30
    Пижамаски
Пълна програма
  • 05:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:00
    "Имало едно време… Америка"
  • 06:30
    "Имало едно време… Америка"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 57 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
  • 06:00
    Колоездене: Пролетни класики, обзор
  • 07:00
    Снукър: Световно първенство, ден 3
  • 09:30
    Футбол: MLS, Сиатъл - Минесота
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство, ден 4
  • 06:30
    Лека атлетика: Лондонски маратон
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, обзор
  • 08:30
    Колоездене: Пролетни класики, обзор
Пълна програма
  • 00:15
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 5
  • 06:05
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 8
  • 07:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 8
Пълна програма
  • 05:25
    Fantasy Factory Season 3
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Fantasy Factory Season 3
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:15
    Бъди мъж - първи сезон, еп. 6
  • 06:00
    Романтика с Хестън - първи сезон, еп. 1
  • 06:50
    Имало едно време - пети сезон, еп. 12
  • 07:45
    Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 05:15
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 16
  • 06:00
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 9
  • 06:45
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 10
  • 07:40
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 04:55
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 05:55
    "Ейми Шумър: На живо от "Аполо"", стенд-ъп комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Рок, с Ейми Шумър, [15+]
  • 07:00
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 09:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    Забранена история, сезон 1, еп. 4
  • 06:00
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 3
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 28
  • 07:25
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 5
Пълна програма
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачи - мутанти нинджа на средна възраст
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мечти за бисквитки със сметана
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой намокри чаршафите?
  • 07:00
    Пета предавка: Епизод 4
Пълна програма
  • 05:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 22 еп.
  • 06:30
    Крал сред рибарите – тв поредица, 9 еп.
  • 07:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Пълна програма
  • 05:35
    "Анджелина балерина"
  • 06:00
    "Конни"
  • 06:25
    "Дот"
  • 07:00
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Беновска пита"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:00
    "Наше момче" - драма / криминален с Мики Рурк, Кристофър Уокън.
  • 07:00
    "Къфс" - екшън / комедия с Крисчън Слейтър, Тони Голдуин, Мила Йовович, Брус Бокслайтнър.
  • 08:40
    "Руска рулетка" - екшън / комедия с Джийн Хекман, Михаил Баришников.
  • 10:20
    "Ограбеният крадец" - екшън / комедия, Хонконг, с Джеки Чан, Майкъл Хюи.
Пълна програма
  • 05:30
    BLANCPAIN GT SERIES ENDURANCE CUP REPEAT
  • 07:00
    CLASSIC TOURING CAR FESTIVALS
  • 08:00
    MOBIL 1 THE GRID
  • 08:30
    ABU DHABI DESERT CHALLENGE
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 05:00
    Bang On Boys! Top 20
  • 06:30
    Beyonce: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    The 20 Biggest US Number Ones
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:35
    Парк за всички сезони, сезон 2, еп. 4
  • 06:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 2
  • 06:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 3
  • 07:05
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 34
  • 06:00
    Свободен живот, еп. 10
  • 06:45
    Мигове от катастрофата, еп. 2
  • 07:05
    Без закони, еп. 5
Пълна програма
  • 05:40
    Диво меню, еп. 1
  • 06:00
    Диво меню, еп. 19
  • 06:20
    Диво меню, еп. 20
  • 06:45
    Гигантите на океана, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в София, повторение
  • 14:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Арсенал (2004-05), повторение
  • 14:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 36-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:05
    "Изкачване до Олимп". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:45
    "Истинските О'Нийл " - комедиен сериал
  • 06:15
    "Малколм" - сериал
  • 07:00
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: СПАЛ - Рома
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
     Екстремни спортове 
  • 10:00
    Италия, Серия А: Милан - Беневенто
Пълна програма
  • 05:35
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 05:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 06:00
    "Утрото на Русия"
  • 11:00
    Вести
  • 11:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
Пълна програма
  • 04:40
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 06:15
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - повторение
  • 06:00
    "Приказното живее в нас" - док. филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /повторение/
  • 07:00
    "Водопадите на България" - 1 част документален филм
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 07:00
    Die Oktonauten
  • 07:10
    Die Oktonauten
  • 07:25
    Der Phantastische Paul
Пълна програма
  • 04:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Видях тази рокля в Instagram
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Драматична рокля
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Моята сватба, моята рокля
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Мъдрец
Пълна програма
  • 05:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
  • 06:00
    Бавария - традициите създават бъдещето
  • 06:30
    Професор Тома Върбанов
  • 07:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:20
    Президентска стража 2, САЩ, екшън/драма/трилър, 2002
  • 06:20
    Старият антикварен магазин, Ирландия,Великобритания,САЩ, драма, 2007
  • 07:55
    Неомъжена бяла жена, САЩ, драма/трилър, 1992
  • 09:40
    Обсебена, САЩ, драма/романтичен/трилър, 2009
Пълна програма
  • 05:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 25
  • 06:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 9
  • 06:25
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 10
  • 06:50
    Класическа италианска кухня с Микела Киапа - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:25
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:10
    Тиранин - втори сезон, еп. 4
  • 06:00
    Кости - шести сезон, еп. 5
  • 06:45
    Кости - шести сезон, еп. 6
  • 07:35
    Последният човек на Земята - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:25
    "Бебета: особено раждане" - 6 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 16 еп.
  • 07:00
    "Дневниците на надзорника" -7 еп.
  • 07:50
    "На косъм" - 20 и 1 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:30
    Прикладная ихтиология
  • 06:00
    Рыбный день
  • 06:25
    Нож-помощник
  • 06:40
    Рецепты старого Тифлиса
Пълна програма
  • 00:00
    "Сега или никога" - комедия с уч. на Ромен Дюри, Клеман Сибони, Мария Хурадо, Айса Майга, Ирина Солано и др. /п/
  • 06:15
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 1
  • 06:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 2
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 05:37
    Kitchen Boss: Picky Eaters
  • 06:00
    Dogs 101: Specials: Best Traveling Companions
  • 06:45
    Gold Rush: Road to Gold
  • 07:30
    Smash Lab: High-Rise Escape
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
  • 06:00
    Колоездене: Пролетни класики, обзор
  • 07:00
    Снукър: Световно първенство, ден 3
  • 09:30
    Футбол: MLS, Сиатъл - Минесота
Пълна програма
  • 04:55
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 05:55
    "Ейми Шумър: На живо от "Аполо"", стенд-ъп комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Рок, с Ейми Шумър, [15+]
  • 07:00
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 09:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
Пълна програма
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
  • 06:45
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got that Tough Girl Look
  • 06:10
    Web of Lies: Final Sale
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: Truth or Heir
  • 07:25
    Shadow of Doubt: The Doctor Is Out
Пълна програма
  • 05:44
    After Game: Rui Costa
  • 06:00
    The Contenders: Russia 2018: Peru
  • 06:30
    In the Name of Good: Samuel Eto'o
  • 07:00
    In the Name of Good: Fabio Cannavaro
Пълна програма
  • 05:35
    Shootout Lane
  • 06:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 06:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 06:45
    Shootout Lane
Пълна програма
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачи - мутанти нинджа на средна възраст
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мечти за бисквитки със сметана
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой намокри чаршафите?
  • 07:00
    Пета предавка: Епизод 4
Пълна програма
  • 05:45
    Мигове от катастрофата, еп. 2
  • 06:05
    Без закони, еп. 5
  • 07:00
    Без закони, еп. 6
  • 08:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 10:25
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2014
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2009
  • 13:05
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство: Сина на Сам
  • 06:00
    Първите 48 часа: Бегачо, бегачо
  • 07:00
    Неразрешени случаи: Търговците/Зърнат случайно
  • 08:00
    Ловецът на убийци: Град на страха
Пълна програма
  • 03:00
    Застреляй кучетата!
  • 06:25
    Космически воини
  • 08:20
    Островът на яретата
  • 10:15
    Изкупителната жертва
Пълна програма
  • 05:45
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:05
    Сквозной эфир
  • 06:30
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 2 с
Пълна програма
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": Национален конкурс, посветен на сборника на братя Миладинови
  • 06:00
    "Цвете за Гошо 2008" - "Торнадо"
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2009"
  • 07:00
    "Той създаде символи на българската култура" - документален филм
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:37
    Plump Pantyhose (18+)
  • 06:00
    Roommates (18+)
  • 06:25
    Tight Rider (18+)
  • 07:00
    Slip And Slide And Scissor (18+)
Пълна програма
  • 05:20
    Тенис: Юлия Гьоргес - Петра Квитова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 - I полуфинал, повторение)
  • 07:40
    Тенис: Кристина Младенович - Дария Касаткина (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 - II полуфинал, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Реал /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    "Дейвид Бекъм: Издръжливост" - документален филм
Пълна програма
  • 05:10
    Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
  • 07:00
    Арена баскетбол обзорно предаване
  • 07:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 08:00
    Ветроходството отблизо магазинно предаване /3 епизод/
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
  • 06:00
    OF ISLANDS AND MEN - WALLIS ET FUTUNA
  • 07:00
    IN CONCERT - SERGIU POPA ENSEMBLE
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
Пълна програма
  • 05:05
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 06:30
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 07:20
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 05:30
    M80
  • 06:00
    M80
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    On Surfari
Пълна програма
  • 05:50
    Загадки в музея (Series 9): Сутиен за гълъби, алпийски въздушни свидетели, нейната Обетована земя (Episode 12)
  • 06:35
    Страхотни изобретения (Series 1): Палатки (Episode 24)
  • 07:10
    Спасяване на диви мечки (Series 1): Мечки гризли! (Episode 11)
  • 07:35
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 105 (Episode 5)
Пълна програма
  • 05:45
    "Здравей, Китай"- документална поредица
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Viva la Musica!"
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 05:02
    Roy Hargrove 5tet + special guest Yasiin Bey - Jazz a Vienne
  • 06:35
    Jan Garbarek trio and Terje Rypdal trio - Jazz Archive
  • 07:10
    InterMezzo
  • 09:30
    The Tempest by Thomas Ades at the Metropolitan Opera
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: ЦСКА - Нефтохимик, трети финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 31-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Тенис: Ализе Корне - Кики Бертенс (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
  • 06:35
    Тенис: Филип Краинович - Лука Пуи (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 08:35
    Тенис: Никола Маю - Иля Ивашка (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 10:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 7 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 03:50
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Челси - Саутхямптън, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 10:00
    Футбол: Евертън - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 28-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: С вид на силно момиче
  • 06:10
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Истина или наследство
  • 07:25
    Сянка на съмнение: Убитият лекар
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 05:10
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 07:00
    "Див живот", семейна комедия, САЩ, 2006; реж. Стив 'Спаз' Уилямс, [0+]
  • 08:25
    "Пощальонът", документален, Финландия, 2016; реж. Тонислав Христов, [12+]
  • 09:45
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
Пълна програма
  • 04:25
    "Русалка І, 1 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Скот Стюарт, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 07:00
    "Vice: Гореща точка - Вътрешно разцепление", документален, САЩ, 2016; реж. Шейн Смит, [12+]
  • 08:10
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 10:25
    "Смърфовете", анимация, САЩ, 2011; реж. Раджа Госнъл, с Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Нийл Патрик Харис, [0+]
Пълна програма
  • 05:45
    Fashion Focus
  • 06:00
    VIP Access
  • 06:15
    VIP Access
  • 06:30
    VIP Access
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Капанска история (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Барселона 2018
  • 10:00
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Пълна програма
  • 03:45
    Баскетбол: Евролига
  • 06:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3
  • 09:20
    Мотоциклетизъм: Moto 2
Пълна програма
  • 05:35
    Искрица и Сияйница
  • 05:55
    Искрица и Сияйница
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 9, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 06:05
    Селцето, сезон 2, еп. 1, Франция, исторически/драма, 2011
  • 07:30
    Селцето, сезон 2, еп. 1, Франция, исторически/драма, 2011
  • 08:30
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 13, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 03:15
    Вълната
  • 06:20
    Мечо Пух
  • 07:15
    Тайната на лешникотрошачката
  • 08:40
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1
Пълна програма
  • 04:05
    Бъди мой
  • 06:25
    Лили Давид
  • 08:00
    Г-ца Минус
  • 09:25
    Лъки Люк
Пълна програма
  • 05:50
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 06:15
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 06:40
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
  • 07:05
    Брат и сестра Комедия Франция 2012
Пълна програма
  • 05:30
    Magician: The Astonishing Life and Work of Orson Welles
  • 07:00
    Sembene!
  • 08:25
    Shifty
  • 09:50
    Stinking Heaven
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животински лудории, сезон 1, еп. 3
National Geographic 06:00
Свободен живот - втори сезон, еп. 1
Viasat History 06:00
Жени воини, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.1, еп.6
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига
BiT 06:30
BIT СПОРТ, (п)
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

Всички предавания

Филми

TV1000 05:55
Бръсначът, САЩ, драма, 1996
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация
bTV HD 06:00
"Легендата за Кора" - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}