ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
  • 10:30
    Зелената линейка здравно риалити с водеща Ива Димитрова
  • 11:30
    Рецепта за здраве
  • 11:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 124
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Кисинджър - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Операция: "История" - предаване с Росен Петров /п./
Пълна програма
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 09:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 10:15
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 11:15
    Откуп; сезон 1, епизод 4, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 12:15
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 10:05
    Дивият Индокитай: Малайзия
  • 11:00
    Докато не са изчезнали
  • 12:50
    Море от звуци
  • 13:45
    Спасяване на застрашените видове: Горили в опасност
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 10:25
    RT в българския ефир
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:15
    Спасеният град документален филм /БНТ 2 Варна/
  • 10:15
    Местно време /БНТ 2 Варна/п/
  • 10:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
Пълна програма
  • 09:54
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 10:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:40
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 11:05
    Bunnicula
Пълна програма
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп.6
  • 11:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп.5
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал , с.1, еп. 8
  • 13:00
    "Секретен отряд" - екшън,трилър,фантастика (САЩ, 2009), режисьор - Пол МакГуигън, актьори - Дакота Фанинг, Скот Майкъл Кембъл, Крис Евънс, Камила Бел, Джимон Хонсу, Клиф Къртис и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "Пасажери" - драма, трилър, (САЩ, 2008 г.),режисьор- Родриго Гарсия, актьори- Ан Хатауей, Патрик Уилсън, Даян Уест, Дейвид Моус, Андре Броуър и др.
  • 11:15
    "Революция Z" - сериал, с.3, еп.12
  • 12:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5, еп.4
  • 13:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.1
Пълна програма
  • 10:00
    "Нека сме ченгета" - екшън, комедия (САЩ, 2014), режисьор - Люк Грийнфилд, актьори - Джейк Джонсън, Деймън Уейънс, Роб Ригъл, Джеймс Д'Арси, Анди Гарсия и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи" - сериал
  • 14:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Клиника на кораловия остров" - сериал
  • 11:00
    "Сърцето на града" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 10:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:45
    Облачно с кюфтета
Пълна програма
  • 08:50
    "Зарови сърцето ми в Ундид Ний", драма, САЩ, 2007; реж. Ив Симоно, с Ейдън Куин, Адам Бийч, Ана Пакуин, Аугуст Шеленбърг, Дж. К. Симънс, [12+]
  • 11:00
    "Кой е във фризера?", късометражна комедия, Белгия, 2015; реж. Филип Леминш, с Флоранс Хебелинк, Гаетан Вендерс, Аник Корнет, [12+]
  • 11:20
    "Лудетини", комедийна драма, Италия, 2016; реж. Паоло Вирци, с Валерия Бруни Тедески, Микаела Рамацоти, Валентина Карнелути, Томасо Раньо, Боб Месини, [12+]
  • 13:15
    "Без лоши чувства", комедия, САЩ, 2013; реж. Грег Мотола, с Лари Дейвид, Бил Хедър, Филип Бейкър Хол, Джон Хам, Кейт Хъдсън, [12+]
Пълна програма
  • 09:10
    "Завръщане в утрешния ден", научно-фантастична драма, Белгия, 2015; реж. Лукас Босюи, с Коен Дьо Грав, Матео Симони, Робрехт Ванден Торен, Карина Смулдерс, Шарлот Ан Бонгартс, [12+]
  • 10:40
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
  • 12:25
    "Каменно сърце", драма, Исландия, 2016; реж. Гудмундур Арнар Гудмундсон, с Балдур Ейнърсон, Блер Хинриксон, Диля Валсдотир, Катла Нялсдотир, Йонина Тордис Карлсдотир, [12+]
  • 14:35
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    Inside Africa
  • 13:00
    Amanpour
  • 13:30
    African Voices
Пълна програма
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 23 /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 3
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 9
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 9
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Остин Хийли
Пълна програма
  • 09:50
    Как се прави...: Сушилни машини/Дъвки/ Фойерверки
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Благодаря ти, скъпа
  • 10:38
    Най-откаченото време на планетата: Метеорологични бедствия
  • 11:26
    Феноменални съоръжения: Сньовит - арктическият газ
Пълна програма
  • 10:00
    Кей Си под прикритие
  • 10:30
    Домът на Рейвън
  • 10:55
    Коланимация
  • 11:00
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 09:55
    "Доказано от опит"
  • 10:15
    "Операция "Ох!"
  • 10:40
    "Операция "Ох!"
  • 11:00
    "Експресът на учените"
Пълна програма
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    1,2,3 - 14 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 11:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 11:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Нюрбургринг Нордшлайфе, обзор
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, пети етап
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, пети етап
  • 11:00
    "Футболни легенди"
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, пети етап
Пълна програма
  • 09:40
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 13
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 1
  • 11:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 3
  • 12:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 09:30
    Mantracker Season 5
  • 10:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 10:00
    Вехтошарки
  • 10:30
    Вехтошарки
  • 11:00
    Шедьоври от битпазара
  • 11:30
    Шедьоври от битпазара
Пълна програма
  • 09:35
    Това сме ние - първи сезон, еп. 3
  • 10:30
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 3
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 5
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 09:30
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 1
  • 11:30
    От местопрестъплението, еп. 13
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 1
  • 13:20
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 10:00
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 12:00
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 13:30
    "Профил за двама", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Стефан Роблен, с Пиер Ришар, Янис Леспер, Фани Валет, Стефан Бисо, Стефани Крейянкур, [12+]
  • 15:15
    "Самолети: Спасителен отряд", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Робъртс Ганъуей, [0+]
Пълна програма
  • 09:40
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 6
  • 10:30
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 5
  • 11:20
    Забранена история, сезон 3, еп. 4
  • 12:10
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:55
    Хангар 1: НЛО досиета: Горещи точки в Америка
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Масонски залози
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Самурай на залозите
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Залогът е голям
Пълна програма
  • 09:30
    Риболовен филм
  • 10:30
    КОНЕТЕ
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    С въдица в ръка – тв поредица
Пълна програма
  • 04:45
    "Джармис"
  • 13:50
    "Чурулик"
  • 14:35
    "Дот"
  • 15:00
    "Конни"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Д-р Голдфут и машината за бикини" - комедия / фантастика с Винсент Прайс, Франки Авалон, Дуейн Хикман, Фред Кларк.
  • 10:20
    "Моите, твоите и нашите" - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 11:45
    "Какви жени!" - комедия / романтичен с Патрик Демпси, Дженифър Конъли.
  • 13:15
    "Щастлив брак, по Стивън Кинг" - трилър с Джоан Алън, Антъни Лапаля.
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 09:00
    Lady Gaga Vs The World!
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Crashes Plymouth 2017: The...
  • 12:45
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 10:05
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 3
  • 11:00
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 5
  • 11:55
    Родени в дивата природа, сезон 1, еп. 4
  • 12:50
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 10:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 4, еп. 9
  • 12:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 10
  • 13:00
    Мегаколи, еп. 2
Пълна програма
  • 09:50
    Човек срещу природа, еп. 6
  • 10:20
    Човек срещу природа, еп. 3
  • 10:40
    Човек срещу природа, еп. 4
  • 11:05
    Човек срещу природа, еп. 5
Пълна програма
  • 08:30
    Билярд: Световна купа 2018, четвърти ден, първа сесия, директно
  • 12:30
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 34-и епизод, повторение
  • 13:30
    Класика от Висшата лига - Астън Вила - Арсенал (2010-11), повторение
  • 14:00
    Билярд: Световна купа 2018, четвърти ден, втора сесия, директно
Пълна програма
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Автограф" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:50
    "По средата" - сериал
  • 11:45
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Аталанта - Милан
  • 12:00
    Италия, Серия А: Кротоне - Лацио
  • 14:00
    Италия, Серия А: Интер - Сасуоло
  • 16:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Наполи
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 10:00
    Вести
  • 10:25
    Вести-Москва
  • 10:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 11:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Харисън Форд
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
Пълна програма
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 10:00
    Съживяване на английски вили: Плас Тег
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 19
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 20
  • 12:00
    Моето 1500 кг семейство: Бавно, но славно
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Пасищата
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Двигатели на съвременното изкуство
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 08:30
    Вълшебното езеро, Канада, САЩ, приключенски/семеен/фентъзи, 1995
  • 10:10
    Моят замък, Великобритания, драма/романтичен, 2003
  • 12:00
    Съединените щати на Лиланд, САЩ, драма, 2003
  • 13:45
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 7
  • 10:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 10
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 11
  • 11:35
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    VH1 колаборации: Топ 50
Пълна програма
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:50
    Излъжи ме - трети сезон, еп. 8
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 5
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 6
  • 12:35
    Агентите на ЩИТ - пети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    DESIGNERS
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    MAKE-UP
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Неизлечимо болни" - 1 и 2 еп.
  • 10:45
    "Удивителни медицински истории" - 1 еп.
  • 11:35
    "Джигити" - 13 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 159 и 160 еп.
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Рыбалка без границ
  • 10:30
    Оружейные дома мира
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:30
    Рыбалка сегодня XL
Пълна програма
  • 08:45
    "Голямото сърце на Лъки" - драма с уч. на Наташа Хенстридж, Хари Хамлин, Антони Лемке и др.
  • 11:00
    "Костюмари" - сериал, сезон 5
  • 12:00
    "Моето момиче " - семейна комедия с уч. на Дан Акройд, Джейми Лий Къртис, Маколи Кълкин, Ана Клъмски, Ричард Мазур и др. /п/
  • 14:10
    "Виж кой говори сега" - комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Дани Де Вито, Даян Кийтън, Олимпия Дукакис, Дейвид Галахар, Джордж Сегал и др.
Пълна програма
  • 10:00
    David Baddiel on the Silk Road: Road to Ruin
  • 10:45
    Man v Expert: Episode 2
  • 11:30
    Hillbilly Handfishin': Bad To The Bone
  • 12:15
    Treehouse Masters: Love Is In The Air
Пълна програма
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
  • 10:25
    Трапезата на Сиба
  • 10:55
    Домашните рецепти на Валъри
  • 11:25
    Домашните рецепти на Валъри
Пълна програма
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 11:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 11:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Нюрбургринг Нордшлайфе, обзор
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, пети етап
Пълна програма
  • 10:00
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 12:00
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 13:30
    "Профил за двама", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Стефан Роблен, с Пиер Ришар, Янис Леспер, Фани Валет, Стефан Бисо, Стефани Крейянкур, [12+]
  • 15:15
    "Самолети: Спасителен отряд", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Робъртс Ганъуей, [0+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 10:05
    Мрежа от лъжи: В капан
  • 11:00
    Смъртоносни връзки: Фатална придобивка
  • 11:55
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 7
  • 12:50
    Почти ми се размина: Отмъщение
Пълна програма
  • 09:45
    Ultimate Clash: Parker vs Mills
  • 10:11
    Up Close With: Boris Diaw
  • 10:40
    Top: MVP Basketball
  • 11:05
    Special: Dream Team 92
Пълна програма
  • 09:45
    Wardens
  • 10:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 10:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 11:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 09:55
    Хангар 1: НЛО досиета: Горещи точки в Америка
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Масонски залози
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Самурай на залозите
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Залогът е голям
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 4, еп. 9
  • 11:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 10
  • 12:00
    Мегаколи, еп. 2
  • 13:00
    Мегаколи, еп. 6
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 124
Пълна програма
  • 10:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 10:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 12, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 11:35
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2012
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 50, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Ану Сингх
  • 10:30
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Кръвожадния убиец: Марк Шърли
  • 11:25
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Сциентологията и знаменитостите: Предателството на Пол Хагис
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Ан Магайър
Пълна програма
  • 08:45
    Бегачът
  • 10:50
    На Земята
  • 12:45
    Вързан за теб
  • 14:25
    Пустош
Пълна програма
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:43
    Ebony Newcomer Fucked In UK Casting (18+)
  • 10:08
    Cop Spunks On Her Tattoos And Tits (18+)
  • 10:32
    British Girl's First Anal Sex (18+)
  • 10:56
    The TIT Crowd (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
  • 10:20
    Агротема
Пълна програма
  • 10:00
    GLOBETROTTER - PICO SAO MIGUEL ISLAND
  • 10:30
    GLOBETROTTER - PUERTO VALLARTA
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E9
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E10
Пълна програма
  • 09:00
    RCP 1, Poznan, Poland
Пълна програма
  • 10:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Firsthand
  • 11:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 09:55
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Оки, Йоги и Биги / Форест и Леонард (Episode 12)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 405 (Episode 5)
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 406 (Episode 6)
  • 11:10
    Търсенето на Фидо (Series 2) (Episode 4)
Пълна програма
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 09:30
    Adam Baldych, Helge Lien Trio - EFG London Jazz Festival
  • 10:35
    Zara McFarlane at Pori Jazz Festival
  • 11:40
    M.Wollny, V. Peirani, E. Parisien, A. Schaerer - EFG London Jazz Festival
  • 12:50
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 44-и епизод, повторение
  • 11:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 28-и епизод, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 35-и епизод, повторение
  • 13:00
    Баскетбол: Мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 10:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 5-и епизод, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 33-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Мрежа от лъжи: В капан
  • 11:00
    Смъртоносни връзки: Фатална придобивка
  • 11:55
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 7
  • 12:50
    Почти ми се размина: Отмъщение
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
Пълна програма
  • 08:45
    "Братовчедката Рейчъл", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Роджър Мичъл, с Рейчъл Уейз, Сам Клафлин, Холидей Грейнджър, Йън Глен, Пиерфранческо Фавино, [12+]
  • 10:30
    "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
  • 12:15
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 13:40
    "Шоуто на Трейси Улман I, 4 еп.", комедийно скеч шоу, Великобритания, 2016; реж. Доминик Бригсток, с Трейси Улман, [15+]
Пълна програма
  • 08:40
    "Ледена епоха 5: Големият сблъсък", анимация, САЩ, 2016; реж. Майкъл Търмейър, Гален Т. Чу, [15+]
  • 10:15
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
  • 12:10
    "Увиснал ІІ, 3 еп. - Остроумни закачки или На ти, копеле!", комедия, САЩ, 2010; реж. Дженифър Гетзингър, с Томас Джейн, Джейн Адамс, Ан Хечи, Чарли Сакстън, Дейвид Хенри, [15+]
  • 12:35
    "Увиснал ІІ, 4 еп. - Изпей го отново, Рей, или Основна база", комедия, САЩ, 2010; реж. Ута Брайсвитц, с Джейк Адамс, Джейн Адамс, Ан Хечи, Чарли Сакстън, Сианоа Смит - МакФий, [15+]
Пълна програма
  • 10:00
    Светилището на Дионис (образователен филм за семеен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    "Евро фолк `2017", Велико Търново (1 част) (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 10:55
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 12:00
    Trans World Sport
  • 12:55
    Новини
Пълна програма
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 10:15
    Баскетбол: Евролига
  • 12:00
    Голф: Европейски тур
  • 14:10
    Новини
Пълна програма
  • 09:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 10:10
    Искрица и Сияйница
  • 10:20
    Искрица и Сияйница
  • 10:40
    Пес патрул
Пълна програма
  • 09:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 10:35
    Едно френско село, сезон 3, еп. 6, Франция, исторически/драма, 2012
  • 11:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 6, САЩ, военен, 2014
  • 12:10
    Селцето, сезон 1, еп. 6, Великобритания, драма, 2013
Пълна програма
  • 09:00
    Симарон Стрип
  • 10:15
    Симарон Стрип
  • 11:30
    Нечий герой
  • 12:50
    На Кайманите
Пълна програма
  • 09:50
    Лъки Люк
  • 11:30
    Аутсайдерите
  • 13:05
    Първото куче
  • 14:40
    Любов и други неприятности
Пълна програма
  • 09:50
    Товар за Африка
  • 11:20
    Сниф и призрачният замък
  • 12:40
    Единственият
  • 14:25
    Сянката на Пени
Пълна програма
  • 09:25
    The Music of Strangers: Yo-Yo Ma and the Silk Road Ensemble
  • 11:00
    The Pulitzer at 100
  • 12:35
    Come Down Molly
  • 14:00
    Rake
Пълна програма

Сериали

Viasat History 10:05
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 15
e-kids 10:20
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Fox Crime 10:20
Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 10
PRO 7 10:20
"Последният мъж на света" - сериал
Viasat Nature 10:25
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 10:30
Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, първи ден
Mtel Sport 2 10:45
Футбол: Италианска Серия А
BNT 3 10:55
Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Eurosport 11:00
Тенис на маса: Световна купа за мъже в Париж, директно
Eurosport HD 11:00
Тенис на маса: Световна купа за мъже в Париж, директно

Всички предавания

Филми

HBO 2 10:05
"Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
TV1000 10:05
Щастливият Гилмор, САЩ, комедия/за спорта, 1996
Fox Channel 10:10
Нищо за губене - игрален филм, еп. 1
bTV Cinema 10:15
"Рокенрола" - екшън, криминален (Великобритания, 2008), режисьор - Гай Ричи, актьори - Джерард Бътлър, Идрис Елба, Джема Артъртън,  Лудакрис,Марк Стронг, Танди Нютън, Том Уилкинсън, Тоби Кебел, Джеръми Пивън, Том Харди и др.
MGM 10:25
"Недостижимият мост" - екшън / военен Шон Конъри, Раян О’Нийл.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}