ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
  • 10:30
    Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 125
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Дарвин - бъдещето на видовете - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 09:25
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 10:25
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 11:20
    Откуп; сезон 1, епизод 5, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 12:20
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 10:05
    Дивият Индокитай: Тайланд
  • 11:00
    Дивият свят на Тим Фоукнър: Епизод 17
  • 11:28
    Дивият свят на Тим Фоукнър: Епизод 18
  • 11:55
    Как живеят ветеринарите: Лети, мис Танг, лети
Пълна програма
  • 10:10
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване, 1-ва част (п)
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване, 2-ра част (п)
  • 12:00
    "Новините в 12"
Пълна програма
  • 09:25
    "Братче и сестриче" - филм приказка, ФРГ, 2008
  • 10:25
    "Предаването с мишката специално"
  • 11:00
    Литургия
  • 12:00
    "Жива вода" - филм приказка, ФРГ, 2017
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:15
    Местно време /БНТ 2 София/п/
  • 10:45
    Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
  • 11:15
    Пред олтара на операта /избрано/
  • 11:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
Пълна програма
  • 10:15
    Bunnicula
  • 10:30
    Bunnicula
  • 10:40
    Bunnicula
  • 10:55
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп.7
  • 11:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 6
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден"- сериал, с. 1, еп. 9
  • 13:00
    "Скатавки" - комедия, криминален , (САЩ, 2010), режисьор -  Кевин Смитч актьори - Фред Армисен, Трейси Морган, Джим Нортън, Брус Уилис, Джейсън Лий, Шон Уилям Скот, Рашида Джоунс, Адам Броуди, Гилермо Диаз, Кевин Полак, Мишел Трахтенбърг и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "Рокенрола" - екшън, криминален (Великобритания, 2008), режисьор - Гай Ричи, актьори - Джерард Бътлър, Идрис Елба, Джема Артъртън,  Лудакрис,Марк Стронг, Танди Нютън, Том Уилкинсън, Тоби Кебел, Джеръми Пивън, Том Харди и др.
  • 11:45
    "Революция Z" - сериал, с.3, еп.13
  • 12:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5, еп.5
  • 13:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.2
Пълна програма
  • 10:00
    "Робосапиен: рестарт" - драма, приключенски , САЩ, 2015, режисьор - Шон Макнамара, актьори - Ким Коутс, Пенелъпи Ан Милър, Джей Хед, Жоаким Де Алмейда, Дейвид Ейгенберг, Боби Колман, Питър Джайсън, Шон Макнамара и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Клиника на кораловия остров" - сериал
  • 11:00
    "Сърцето на града " - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
Пълна програма
  • 10:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:45
    Облачно с кюфтета
  • 10:55
    Облачно с кюфтета
Пълна програма
  • 09:05
    "Бъди Пасианса", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Куанг Лий, с Брандън Дж. Сорнбъргър, Сали Къркланд, Шон Клей, Доминик Разън, Лиан Лей, [12+]
  • 10:35
    "Под вулкана", драма, САЩ, 1984; реж. Джон Хюстън, с Албърт Фини, Жаклин Бисе, Антъни Андрюс, Игнасио Лопес Тарсо, Кейти Джурадо, [15+]
  • 12:30
    "Изтощително лято", драма, Италия, 2016; реж. Габриеле Мучино, с Брендо Пачито, Матилда Луц, Тейлър Фрей, Джоузеф Харо, Джесика Рот, [15+]
  • 14:15
    "Съли: Чудото на Хъдсън", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Клинт Истууд, с Том Ханкс, Арън Екхарт, Лора Лини, Ана Ган, Валери Махафи, [15+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Двама отстранени", трилър - комедия, Великобритания, 2015; реж. Матю Бътлър, с Алекс Хасъл, Тори Харт, Греъм Бътлър, Фелисити Монтагю, Конлет Хил, [15+]
  • 11:50
    "Пирати! Банда неудачници", анимация, Великобритания, 2012; реж. Питър Лорд, Джеф Нюит, [7+]
  • 13:15
    "Деветият живот на Луи Дракс", трилър - мистерия, Канада, 2015; реж. Александър Аджа, с Джейми Дорнан, Сара Гадън, Ейдън Лонгоуърт, Аарън Пол, Оливър Плат, [15+]
  • 15:00
    "Бразилци", комедия, Унгария, 2017; реж. Цаба М. Киш, Габор Рохони, с Ерик Лакатош, Барнабас Бергенди, Даниел Виктор Наги, Бела Дора, Цаба Лакатош, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Supercharged
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 23 /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 4
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 10
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: епизод 10
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Най-доброто от "Да продадеш колата си"
Пълна програма
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Да си оближеш пръстите
  • 10:38
    Как функционира Вселената?: Тайната на деветата планета
  • 11:26
    Феноменални съоръжения: Ел Кахон, Мексико
  • 12:14
    Ловци на митове: Кастингът: Стрелба на сляпо
Пълна програма
  • 10:00
    Кей Си под прикритие
  • 10:30
    Домът на Рейвън
  • 10:55
    Коланимация
  • 11:00
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 10:15
    "Въпросите на Мили"
  • 10:25
    "Въпросите на Мили"
  • 10:40
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 11:00
    "Експресът на учените"
Пълна програма
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
  • 11:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
  • 13:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Второ състезание в Зандвоорт, директно
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
Пълна програма
  • 09:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Квалификация в Зандвоорт, директно
  • 10:45
    Мотокрос: Световен шампионат в Германия
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
  • 13:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
Пълна програма
  • 09:40
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 2
  • 11:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 5
  • 12:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 6
Пълна програма
  • 10:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    World Of X Games
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:00
    Основен ремонт във Виктория
  • 10:30
    Основен ремонт във Виктория
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 09:35
    Това сме ние - първи сезон, еп. 4
  • 10:30
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 4
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 7
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 09:30
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 2
  • 11:30
    От местопрестъплението, еп. 14
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 2
  • 13:20
    Криминални случаи - Сплит - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:05
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 10:50
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 11:20
    "Почти любов", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Найджъл Коул, с Аштън Къчър, Аманда Пийт, Катрин Хан, Кал Пен, Али Лартър, [12+]
  • 13:05
    "Абсолютно съвършени: Филмът", комедия, Великобритания, 2016; реж. Манди Флетчър, с Дженифър Сондърс, Джоана Лъмли, Джулия Соуалха, Джун Уитфийлд, Джейн Хорокс, [15+]
Пълна програма
  • 09:55
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 6
  • 10:45
    Забранена история, сезон 3, еп. 5
  • 11:35
    Писмата на кралица Виктория: истинското лице на един монарх, сезон 1, еп. 1
  • 12:40
    Писмата на кралица Виктория: истинското лице на един монарх, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Проклятието на остров Оук: Семейството си остава семейство
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Долари и бейзбол
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великият Скот!
Пълна програма
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица, 19 еп.
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 47 еп. /п/
  • 12:30
    ЗА РИБА – тв поредица
Пълна програма
  • 10:20
    "Строителят Боб"
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
  • 11:05
    "Пингу"
  • 11:20
    "Гумените играчки"
Пълна програма
  • 09:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:30
    "Човекът от Ла Манча" - мюзикъл / драма с Питър О’Туул, София Лорен.
  • 10:35
    "Двойна беда" - екшън / комедия с Питър Пол, Дейвид Пол, Роди Макдауъл, Дейвид Карадайн.
  • 12:00
    "Молитва за умиращия" - екшън / драма с Алън Бейтс, Боб Хоскинс.
  • 13:45
    "Сбогом, Сабата" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Дийн Рийд.
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Къщата на 90-те
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 09:00
    Taylor Swift Vs The World!
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 13:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 10:05
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 4
  • 11:00
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 6
  • 11:55
    Див инстинкт, сезон 2, еп. 1
  • 12:55
    Пол О'Грейди: За любовта към кучета по Коледа
Пълна програма
  • 10:00
    Морски вълци, еп. 6
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 4, еп. 10
  • 12:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 11
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 5
Пълна програма
  • 09:50
    Дивата природа на Чили, еп. 3
  • 10:40
    Невероятни животни компилации, еп. 1
  • 11:05
    Невероятни животни компилации, еп. 2
  • 11:25
    Диво царство: Бунтът, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Каен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Мидълзбро - Астън Вила, първи плейофен мач от Чемпиъншип, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:35
    "Ловен сезон 3" - анимационен филм, U, 2010
  • 10:55
    "Спондж Боб квадратни гащи" - анимационен филм, U, 2015
  • 11:35
    "Epic: Тайната на горските пазители" - анимационен филм, U, 2015
  • 14:25
    "Лего: Филмът" - анимационен филм, А, 2014
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Верона
  • 12:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Торино
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Фиорентина
  • 16:00
    Италия, Серия А: Лацио - Интер
Пълна програма
  • 09:45
    "Сапфирено синьо" - приключенски / фентъзи филм, ФРГ, 2014
  • 11:55
    "Смарагдово зелено" - приключенски / семеен филм, ФРГ, 2016
  • 14:00
    "Мара и носителят на огъня" - семеен / фентъзи филм, ФРГ, 2013
  • 15:45
    "Хуи Бу, призракът на замъка" - комедия, ФРГ, 2006
Пълна програма
  • 10:00
    Вести
  • 10:25
    Вести-Москва
  • 10:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 11:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 09:50
    "В другия край на линията" - любовна комедия, G, 2008
  • 12:00
    "Заедно по принуда" - комедия, U, 2014
  • 14:15
    "Огледалце, огледалце" - фентъзи комедия, U, 2012
  • 16:20
    "Стажантът: Man lernt nie aus" - комедия, U, 2015
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Концерт - "Я изгрей ясно слънце" - Калинка Вълчева на 70 години
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Алтернативи - повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    50 нюанса любов - предаване на Телемедиа
  • 11:00
    Градският часовник на Пазарджик
  • 11:30
    На Безбог през април -документален филм
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Съживяване на английски вили: Ривърхил Хаус
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 21
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 22
  • 12:00
    Искам да изглеждам както преди: Епизод 3
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Life at 20
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Синор
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:50
    Земните момичета са лесни, Великобритания, САЩ, комедия/музикален/романтичен, 1988
  • 11:30
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
  • 13:20
    Стъклената къща, САЩ, криминален/драма/мистерии, 2001
  • 15:10
    Американска приказка, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 1986
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 8
  • 10:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 12
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 13
  • 11:35
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 11
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
Пълна програма
  • 09:30
    "Портиер, в който да се влюбиш" - комедия / драма, САЩ, 1993
  • 11:15
    "Рицар по призвание" - комедия / исторически / екшън, САЩ, 2001
  • 13:45
    "Дъщерята на най-добрия ми приятел" - трагикомедия, САЩ, 2011
  • 15:25
    "Булчински войни" - комедия, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 09:50
    Излъжи ме - трети сезон, еп. 9
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 7
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 8
  • 12:35
    Империя - четвърти сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    DESIGNERS
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    MAKE-UP
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Неизлечимо болни" - 3 и 4 еп.
  • 10:45
    "Удивителни медицински истории" - 2 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 1001 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 161 и 162 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 10:00
    Рыбалка без границ
  • 10:30
    Оружейные дома мира
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:30
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 08:30
    "Легенда за езерото" - приключенски филм с уч. на Емили Уотсън, Дейвид Мориси, Крейг Хол , Браян Кокс и др. /п/
  • 11:00
    "Костюмари" - сериал, сезон 5
  • 11:50
    "Децата на въздушния Бъд" - семейна комедия с уч. на Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др.
  • 13:30
    "Огледало с две лица" - романтичен филм с уч. на Барбара Стрейсънд, Джеф Бриджис, Пиърс Броснан, Лорън Бакол, Джордж Сийгъл, Мими Роджърс, Ел Макфърсън, Бренда Вакаро и др.
Пълна програма
  • 10:00
    Sci-Trek: New York Earthquake
  • 10:45
    Sci-Trek: Mining the Moon
  • 11:30
    Hillbilly Handfishin': No Strings Attached
  • 12:15
    Treehouse Masters: Treetop Taphouse
Пълна програма
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
  • 10:25
    Трапезата на Сиба
  • 10:55
    Домашните рецепти на Валъри
  • 11:25
    Домашните рецепти на Валъри
Пълна програма
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
  • 11:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
  • 13:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Второ състезание в Зандвоорт, директно
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
Пълна програма
  • 09:05
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 10:50
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 11:20
    "Почти любов", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Найджъл Коул, с Аштън Къчър, Аманда Пийт, Катрин Хан, Кал Пен, Али Лартър, [12+]
  • 13:05
    "Абсолютно съвършени: Филмът", комедия, Великобритания, 2016; реж. Манди Флетчър, с Дженифър Сондърс, Джоана Лъмли, Джулия Соуалха, Джун Уитфийлд, Джейн Хорокс, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    00s Boys Vs 00s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 10:05
    Мрежа от лъжи: Фатално приятелство
  • 11:00
    Признания в стаята за разпити: Грижовният син
  • 11:55
    Убийствата сами ме избраха: Ефектът на доминото
  • 12:50
    Почти ми се размина: Втори брак
Пълна програма
  • 10:10
    Star Rated: Entertaining Golfers
  • 10:40
    The Burning Issue: Golf
  • 11:05
    Top: Golfing Pros
  • 11:35
    The Burning Issue: Golf
Пълна програма
  • 09:45
    Wardens
  • 10:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 10:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 11:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 09:00
    Проклятието на остров Оук: Семейството си остава семейство
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Долари и бейзбол
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великият Скот!
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 4, еп. 10
  • 11:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 11
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 5
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 6
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 125
Пълна програма
  • 10:20
    Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 10:55
    Всяка милисекунда е от значение; документален, спорт, Великобритания, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибал постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2012
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 51, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джил Мийгър
  • 10:30
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиец в семейството: Джейсън Дауни
  • 11:25
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Лагерите ранчо
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Джема Макклъски
Пълна програма
  • 09:15
    Твърда игра
  • 11:20
    `71
  • 13:20
    Подземен сблъсък
  • 15:20
    Пустош
Пълна програма
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 11:40
    Израиль за неделю
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 05:30
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:09
    Sick Day Suck And Fuck (18+)
  • 10:34
    Lesbian Roommate Interview (18+)
  • 10:59
    Peta's Pool Time (18+)
  • 11:21
    Euro Babe Offers Her Pussy As Fare (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Internazionali BNL d'Italia, Рим (WTA Premier 5 - повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Класически коли" - 1 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E1
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E2
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - ARIZONA 2
  • 11:30
    GUIDES & GURUS - GUATEMALA
Пълна програма
  • 08:55
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 09:00
    Machotaildrop
  • 10:45
    Element Portugal Tour
  • 11:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 11:30
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 407 (Episode 7)
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 408 (Episode 8)
  • 11:10
    Търсенето на Фидо (Series 2) (Episode 5)
  • 11:35
    Съединените животински щати (Series 1): Западно жило (Episode 11)
Пълна програма
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1/п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 09:20
    Lausanne Bejart Ballet at Versailles
  • 10:40
    Aria, a choreography by Gil Roman. Bejart Ballet
  • 11:25
    Syncope Choreography By Gil Roman. Bejart Ballet Of Lausanne
  • 12:15
    Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland, Bergen Festival
Пълна програма
  • 08:00
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Бостън Селтикс, трети финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
  • 10:30
    Класика от "А" Професионална футболна група - Берое - Лудогорец (2014-15), повторение
  • 11:00
    Футбол: Лудогорец - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 13:00
    Футбол: Ботев Враца - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Максимилиан Мартерер - Филип Колшрайбер (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 1 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
  • 13:00
    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, трети финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
  • 15:30
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Испания, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Мрежа от лъжи: Фатално приятелство
  • 11:00
    Признания в стаята за разпити: Грижовният син
  • 11:55
    Убийствата сами ме избраха: Ефектът на доминото
  • 12:50
    Почти ми се размина: Втори брак
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 08:30
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 10:35
    "Обирът в Хатън Гардън", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Рони Томпсън, с Матю Гуд, Фил Даниелс, Марк Харис, Лари Ламб, Джоли Ричардсън, [15+]
  • 12:05
    "Лило и Стич", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Крис Сандърс, Дийн ДеБлоис, [0+]
  • 13:25
    "Шоуто на Трейси Улман I, 5 еп.", комедийно скеч шоу, Великобритания, 2016; реж. Доминик Бригсток, с Трейси Улман, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    "В кадър ХV, 17 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 10:45
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 12:10
    "Проектът "Алцхаймер" I, 5 еп. - Грижовност", документален, САЩ, 2009; реж. Бил Кутюрие, [12+]
  • 13:00
    "Шоуто на Джон Оливър V, 11 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Искусство разведки. Агент Особенной канцелярии. Александр Чернышёв
Пълна програма
  • 10:00
    Кюстендил. Древният град (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Сватбата (образователен филм за семеен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:20
    Искрица и Сияйница
  • 10:40
    Пес патрул
  • 10:50
    Уоликазам!
  • 11:25
    Sunny Day
Пълна програма
  • 09:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 10:35
    Едно френско село, сезон 3, еп. 7, Франция, исторически/драма, 2012
  • 11:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 7, САЩ, военен, 2014
  • 12:10
    Селцето, сезон 2, еп. 1, Великобритания, драма, 2014
Пълна програма
  • 09:25
    Шерлок Холмс и тайното оръжие
  • 10:35
    Черният кон
  • 12:25
    Метеор, част 1
  • 14:00
    Метеор, част 2
Пълна програма
  • 09:40
    Лъки Люк
  • 11:20
    Проект "Динозавър"
  • 12:40
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 13:55
    Том и Хък
Пълна програма
  • 09:30
    Герои
  • 11:15
    Коко
  • 12:50
    Лято без пропуски
  • 14:35
    Сянката на Пени
Пълна програма
  • 09:40
    Legion Of Brothers
  • 11:00
    Zero M2
  • 11:20
    Frank Serpico
  • 13:00
    Jack Irish
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 10:25
Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 2
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Fox Life 10:30
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 8
Fox Crime 10:30
Безследно изчезнали - пети сезон, еп. 23

Всички предавания

Спорт

AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 2 11:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
Cinemax 2 11:35
"Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
BNT 3 11:35
Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Kino Nova 10:30
"Пинокио" - семеен филм с уч. на Боб Хоскинс, Томас Сангстър, Маргерита Бай, Виоланте Плачидо, Алесандро Гасман, Роби Кай, Лучиана Литицето и др., II част /п/
EPIC Drama 10:35
Селцето, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}