ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    Почти вълшебно приключение двусериен детски тв филм /България, 1986г./, 1 серия, режисьор Илко Дундаков, в ролите: Марио Петров, Стефан Клисуров, Иван Балсамаджиев и др.
  • 11:30
    Клиника на третия етаж тв филм
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Световното накратко студийна програма
Пълна програма
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Богатствата на България" - документална поредица
  • 13:00
    "Яна и пилотът: Враждуващи племена" - минисериал, първа част (Германия, 2015)
Пълна програма
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 13:00
    "Въздушният Бъд: Шампионска лига" - с уч. на Кевин Зегърс, Мартин Фереро, Дейл Мидкиф, Кейтлин Уакс и др.
Пълна програма
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал /п./
  • 14:00
    Черни коне - сериал, драма /п./
Пълна програма
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 13:30
    Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
  • 15:30
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:20
    Възприятия; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 11:20
    Възприятия; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 12:20
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 13:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 1, криминален, екшън, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Диви и истински: Пазете се от бика Чарли
  • 11:55
    Диви и истински: Челен сблъсък
  • 12:50
    Питбули и бивши затворници: Спасителна акция в Детройт
  • 13:45
    Супер калмарът-човекоядец
Пълна програма
  • 11:10
    RT в българския ефир
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Посещение на делегация на ПП АТАКА в Руската Дума (репортаж)
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    "Панда, горила и ко" - поредица
  • 12:30
    Репортаж
  • 13:05
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 14:00
    СП по футбол 2018
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 11:00
    България от край до край 4 /4 епизод/п/
  • 11:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 12:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 12:30
    Световните градове на България 17 км път в бъдещето /Полски Тръмбеш/
Пълна програма
  • 10:55
    Scooby-Doo! Abracadabra-Doo
  • 12:20
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 12:26
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 12:33
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 10:45
    "Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага" - екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор - Роел Рейн, актьори - Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми,  Майкъл Евърсън и др.
  • 12:45
    "Смъртоносно оръжие 3" -екшън, комедия, САЩ, 1992 г., режисьор - Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Дани Глоувър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Уолф и др.
  • 15:00
    Премиера: "Библиотекарите" - сериал, с.4, еп. 3,4
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 10:00
    "И се роди звезда" - комедия (Италия, 2012), режисьор - Лучио Пелегрини, актьори - Лучиана Литизето, Роко Папалео, Пиетро Кастелито и др.
  • 11:45
    "Легендата за Херкулес" - екшън,приключенски (САЩ, 2014), режисьор - Рени Харлин, актьори - Келън Лъц, Кенет Кренъм, Люк Нюбери, Джонатан Шаек, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Роксана МакКи, Скот Адкинс, Джая Уайс, Лиам Гариган, Лиам МакИнтайр, Юка Хилде
  • 13:45
    "Оглупели от любов" - комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор - Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори - Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо,  Джош Гро
  • 16:30
    "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "По-сърдити старчета -- комедия (САЩ, 1995), режисьор - Хауърд Дойч, актьори - Уолтър Матау, Джак Лемън, София Лорен, Кевин Полак, Ан-Маргрет, Дарил Хана, Бърджис Мередит и др.
  • 12:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 14:00
    "Приятели" - сериал
  • 16:00
    "Моето семейство" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 17:00
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" -риалити шоу
Пълна програма
  • 11:14
    Време за приключения
  • 11:25
    Време за приключения
  • 11:35
    Време за приключения
  • 11:45
    Време за приключения
Пълна програма
  • 11:00
    "Голямото пътуване", комедия, САЩ, 2000; реж. Тод Филипс, с Брекин Майър, Шон Уилям Скот, Ейми Смарт, Пауло Костанцо, Ди Джей Куолс, [15+]
  • 12:35
    "Прехвърляне", късометражен трилър, Франция, 2015; реж. Микаел Накаш, с Джъстин Уочсбъргър, Чарли Бюли, Чък Хитингър, [12+]
  • 13:00
    "Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
  • 14:50
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
Пълна програма
  • 10:55
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
  • 12:25
    "Преброй раните си", драма, Франция, 2016; реж. Морган Симон, с Кевин Азаис, Мониа Шокри, Нейтън Уилкокс, Жулиен Круг, Селим Аймард, [15+]
  • 13:45
    "Акушерката", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мартин Прово, с Катрин Фрот, Катрин Деньов, Оливие Гурме, Куентин Долмайър, Милен Дьомонжо, [12+]
  • 15:45
    "Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    CNN Talk
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Да бъдеш себе си" - романтичен филм с уч. на Кристин Нойбауер, Харди Крюгер мл., Сюзан Анбе, Рут Мария Кубечек и др.
  • 14:00
    "Защо казах "Да"?" - романтичен филм с уч. на Урсула Карвен, Марек Ерхард, Кристиан Ердман, Джуди Уинтър и др.
Пълна програма
  • 10:50
    "Ледове" - приключенски филм с уч. на Ричард Роксбърг, Франсис О'Конър, Клеър Форлани, Бен Крос, Саймън Калоу, Патрик Бъргин, Стивън Мойър, Сам Нийл и др., I част
  • 12:50
    "Национална лотария" /п/
  • 13:20
    "Програмиран" - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др.
  • 15:20
    "Американска нинджа 2" - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Стив Джеймс, Лари Поиндекстър, Гари Конуей и др.
Пълна програма
  • 11:00
    Британски съкровища, американско злато: Играчки
  • 12:00
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 12:30
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 13:00
    Бързи и шумни: Объркани планове
Пълна програма
  • 11:02
    Как са го направили?: Айфеловата кула/ Сноуборд
  • 11:26
    Космически сблъсъци: Земя
  • 12:14
    Човек срещу астероид: Специално издание за Деня на астероидите
  • 13:02
    Космически сблъсъци: Слънчеви системи
Пълна програма
  • 10:10
    ЗАВРЪЩАНЕТО НА ДЖАФАР
  • 11:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 12:00
    Джеси
  • 12:30
    Джеси
Пълна програма
  • 11:15
    "Въпроси от науката"
  • 11:45
    "Доказано от опит"
  • 12:00
    "Доказано от опит"
  • 12:15
    "За ума"
Пълна програма
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:30
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 11:45
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 12:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 11:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
  • 12:30
    "Футболни легенди"
  • 14:00
    "Повече от шампиони"
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Фландрия
Пълна програма
  • 11:00
    Маунтинбайк: Sellardona Hero във Вал Гардена, директно
  • 13:00
    "Зала на славата" - топ 10 в гимнастиката
  • 14:00
    "Футболни легенди"
  • 15:00
    "Живи легенди"
Пълна програма
  • 11:00
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 9
  • 11:25
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 10
  • 11:55
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 13
  • 12:15
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 14
Пълна програма
  • 11:10
    X Games - Aspen
  • 12:00
    X-Traordinary
  • 12:25
    X-Traordinary
  • 12:50
    Fantasy Factory Season 3
Пълна програма
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 12:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 11:00
    Ловци на къщи
  • 11:30
    Ловци на къщи
  • 12:00
    Ловци на къщи
  • 12:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - шести сезон
  • 11:25
    Отчаяни съпруги - шести сезон
  • 12:25
    Феърфийлд роуд - ирален филм
  • 14:15
    Наръчник за разведени - втори сезон
Пълна програма
  • 11:10
    Четири жени и едно погребение - шести сезон
  • 12:15
    Четири жени и едно погребение - шести сезон
  • 13:20
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон
  • 14:15
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон
Пълна програма
  • 10:55
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
  • 12:30
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 13:00
    "Деца шпиони", приключенска комедия, САЩ, 2001; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Алън Къминг, [0+]
  • 14:25
    "Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти", приключенска комедия, САЩ, 2002; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Стив Бушеми, [0+]
Пълна програма
  • 10:25
    Войната на асовете, сезон 1, еп. 1
  • 11:20
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 1
  • 12:10
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 2
  • 13:00
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Изковани в огъня: Мечът анелас
  • 12:00
    С камиони през Америка в нощта: Купи фермата
  • 13:00
    Американски антиквари: Закон и колекционерски ред
  • 14:00
    Американски антиквари: Отново на път
Пълна програма
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    Риболовен филм - тв поредица
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 37 еп.
  • 13:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
  • 11:05
    "Пингу"
  • 11:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:35
    " Анджелина балерина: Танцът на принцесата"
  • 12:20
    "Баданаму"
Пълна програма
  • 11:15
    ТОП ШОП
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:00
    "Вечните песни" - /п/
  • 13:00
    "Уикенд с Роси"
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 10:30
    "Мръсна работа" - комедия с Норм Макдоналд, Арти Ланж.
  • 11:50
    "Наполеон" - драма / семеен с Адам Уайли, Бронсон Пиншо.
  • 13:10
    "Чудеса" - приключенски филм с Том Конти, Тери Гар.
  • 14:35
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
Пълна програма
  • 11:00
    MOTORSPORT SHOW
  • 11:30
    FLAT OUT
  • 12:00
    24H OF LE MANS HIGHLIGHTS
  • 13:00
    BIKE WORLD
Пълна програма
  • 11:00
    MTV кино и телевизионни награди
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Фактор страх
  • 16:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 10:00
    Hottest Latin Hits! Top 20
  • 11:30
    MTV Asks Jason Derulo
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 13:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 10:50
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11
  • 11:40
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 12
  • 12:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 13
  • 13:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 8
Пълна програма
  • 11:05
    Уличен Гений, еп. 7
  • 11:30
    Уличен Гений, еп. 3
  • 12:00
    Магистрала през ада, еп. 3
  • 13:00
    Магистрала през ада, еп. 4
Пълна програма
  • 10:40
    Смърт, смут и сурикати, еп. 6
  • 11:25
    Чудовищен сом, еп. 1
  • 12:15
    Най-смъртоносните змии в света, еп. 1
  • 13:00
    Най-опасните животни в света, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Троа - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Ипсуич Таун - Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Марсилия - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:10
    "Теория на заговора"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:10
    "Идеалният ремонт"
  • 12:55
    Филм "Изпитателен срок"
Пълна програма
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 09:50
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 11:20
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 12:15
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 12:45
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Севиля - Ливърпул
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Барселона
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Порто
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Карабах - Челси
Пълна програма
  • 09:10
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 16:00
    Формула 1 за Голямата награда на Франция, тренировка
  • 16:45
    Формула 1 за Голямата награда на Франция, квалификация
  • 18:15
    "Най-доброто от… ! XL" - шоу
Пълна програма
  • 10:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 12:00
    Вести
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 14:00
    "Автомобилизъм: DTM "
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж
Пълна програма
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 11:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 11:40
    Scooby-Doo!
  • 12:05
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 12:30
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
Пълна програма
  • 11:00
    Фолклорна трапеза - музикално, кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:30
    50 нюанса любов - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 11:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 2
  • 12:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Сватба или затвор
  • 13:00
    Съживяване на английски вили - резултатите: Блек Клоучри
  • 14:00
    Съживяване на английски вили - резултатите: Пентили
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Водопадите в България - Стара планина, част 2
  • 12:30
    Златната църква на Цар Симеон
  • 13:00
    Казанлъшка гробница
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:50
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 12:25
    Изоставени, САЩ, трилър, 2014
  • 14:15
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 16:00
    Холивудски ченгета, САЩ, Детективски/комедия, 2003
Пълна програма
  • 11:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:05
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон
  • 11:35
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон
  • 12:05
    Чудеса с Хестън - първи сезон
  • 13:05
    В кухнята с Примож - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Съботен саундтрак
  • 18:00
    Горещи летни хитове: Топ 50
Пълна програма
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
Пълна програма
  • 06:50
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Моето куче, твоето куче" - журнал за домашни любимци
Пълна програма
  • 11:00
    "Червената кралица" - сериен филм /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Къде беше ти?" - док.поредица
  • 13:00
    "Церемонията" - драма/трилър, Франция/Германия, режисьор: Клод Шаброл; участват: Изабел Юпер, Сандрин Бонер, Жан-Пиер Касел, Жаклин Бисе и др./п/
Пълна програма
  • 10:10
    Школа за герои - игрален филм
  • 12:10
    От местопрестъплението: Маями
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями
  • 13:55
    Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон
Пълна програма
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
  • 11:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 11:10
    "Необичайна медицина" - 9 и 10 еп.
  • 12:00
    "Денят, в който трябваше да умра" - 7 еп.
  • 12:50
    "Океански патрул" - 5 и 6 еп.
  • 13:40
    "Студио за татуировки" - 9 еп.
Пълна програма
  • 11:05
    "Документите с Антон Тодоров 2"
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Спорт
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:00
    Поймать лосося
  • 11:30
    Битва профессионалов
  • 11:55
    Охота без оружия
  • 12:25
    Трофеи
Пълна програма
  • 09:50
    "Баба е богата" - комедия с уч. на Франк Уейли, Марион Рос, Кристин Елис, Кийт Карадайн, Дейвид Делуис и др. /п/
  • 11:40
    "Шоколад" - романтична драма с уч. на Жулиет Бинош, Джони Деп, Лена Олин, Джуди Денч, Алфред Молина, Питър Стормър, Кари-Ан Мос и др.
  • 14:15
    "Самотният рейнджър" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Арми Хамър, Уилям Фихтнър, Том Уилкинсън, Хелена Бонъм Картър и др. /п/
  • 17:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 5 епизода /п/
Пълна програма
  • 11:08
    Cake Boss: Competition, Complications and Communion
  • 11:30
    Cake Boss: Bugs, Break Ups & Burned-out
  • 11:53
    Cake Boss: Moving Cake, Marbles & Mess Ups
  • 12:15
    Cake Boss: Cheeseburgers, Cures & a Challenge
Пълна програма
  • 10:50
    Трапезата на Сиба
  • 11:20
    Трапезата на Сиба
  • 11:50
    Брънч при Боби
  • 12:20
    Брънч при Боби
Пълна програма
  • 11:00
    Алвин и Катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
  • 12:30
    "Футболни легенди"
  • 14:00
    "Повече от шампиони"
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Фландрия
Пълна програма
  • 10:55
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
  • 12:30
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 13:00
    "Деца шпиони", приключенска комедия, САЩ, 2001; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Алън Къминг, [0+]
  • 14:25
    "Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти", приключенска комедия, САЩ, 2002; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Стив Бушеми, [0+]
Пълна програма
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    Vampirina
  • 11:30
    Claude S1
  • 12:00
    The Lion Guard
  • 12:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 11:00
    Алвин и Катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 11:00
    Chandra Levy: A Mistress Murdered: He Called Himself Phoenix
  • 11:55
    The Perfect Murder: Murder Well Done
  • 12:50
    The Perfect Murder: Death In The Family
  • 13:45
    The Perfect Murder: A Shot In The Dark
Пълна програма
  • 11:05
    The Contenders: Russia 2018: Serbia
  • 11:35
    The Contenders: Russia 2018: Nigeria
  • 12:00
    The Contenders: Russia 2018: Iceland
  • 12:30
    Top: Champions' Fans
Пълна програма
  • 10:30
    Major League Fishing
  • 12:00
    Madfin Shark Series
  • 12:20
    Madfin Shark Series
  • 12:45
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 11:00
    Изковани в огъня: Мечът анелас
  • 12:00
    С камиони през Америка в нощта: Купи фермата
  • 13:00
    Американски антиквари: Закон и колекционерски ред
  • 14:00
    Американски антиквари: Отново на път
Пълна програма
  • 11:00
    Магистрала през ада, еп. 3
  • 12:00
    Магистрала през ада, еп. 4
  • 13:00
    Пресушаване на океана: Мистерии от дълбините, еп. 1
  • 14:00
    Да пресушим Титаник, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Богатствата на България" - документална поредица
  • 13:00
    "Яна и пилотът: Враждуващи племена" - минисериал, първа част (Германия, 2015)
Пълна програма
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 2, приключенски, САЩ, 2001
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 14:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 35, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:20
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 10:30
    Първите 48 часа: Роднинство
  • 11:25
    Разтърсващи престъпления: Морякът
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Стефани Слейтър
  • 13:15
    Ловецът на убийци: Град на страха
Пълна програма
  • 09:55
    Примирие
  • 12:05
    Военно наказание номер 1
  • 14:00
    Дванайсет
  • 15:55
    Ескобар: Изгубеният рай
Пълна програма
  • 11:10
    "Теория заговора" (16+)
  • 12:00
    Новости (с субтитрами)
  • 12:10
    "Идеальный ремонт"
  • 12:55
    Олег Ефремов, Олег Табаков, Вячеслав Невинный в фильме "Испытательный срок"
Пълна програма
  • 11:15
    Х/ф "Репетитор"
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 1 с
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 5 с
Пълна програма
  • 11:00
    "Златен извор" - конкурс за детска песен на фолклорна основа /4 част
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "На ползу роду в с.Баляново" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 11:00
    Вести
  • 11:20
    Вести. Местное время
  • 11:40
    Обыкновенный концерт с Эдуардом Эфировым
  • 12:05
    Аншлаг и Компания
Пълна програма
  • 11:15
    Ridiculousness
  • 11:40
    Ridiculousness
  • 12:05
    Ridiculousness
  • 12:30
    Brotherhood
Пълна програма
  • 11:01
    UK Hottie Haggles With Pervert (18+)
  • 11:25
    Sister Swap: Part 1 (18+)
  • 11:49
    Swamp Buggy Booty (18+)
  • 12:14
    In Through The French Exit (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам - четвъртфинали (WTA Premier - повторение)
  • 13:30
    Пряко: Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier)
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Mallorka Open, Майорка - полуфинали (WTA International)
  • 20:30
    Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам - II полуфинал (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 11:15
    Агрокоментар
  • 11:20
    Агротема
  • 11:30
    Флора и фауна - премиера
  • 12:00
    Акценти
Пълна програма
  • 11:00
    WONDERFUL ITALY - LAZIO I
  • 11:30
    WONDERFUL ITALY - LAZIO II
  • 12:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 12
  • 12:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 13
Пълна програма
  • 10:10
    World Karate Federation
  • 11:40
    Superkombat Dynamite
  • 13:40
    Superkombat Dynamite WGP
  • 15:40
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 11:00
    Firsthand
  • 11:30
    Firsthand
  • 12:00
    Riding Along with Filipe Toledo
  • 12:30
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 11:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 308 (Episode 8)
  • 11:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 309 (Episode 9)
  • 12:00
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 12:25
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 103 (Episode 3)
Пълна програма
  • 11:00
    Българско документално кино
  • 11:30
    "Музикална академия"
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 14:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
Пълна програма
  • 09:30
    Jonas Kaufmann and Bryn Terfel sing La Damnation de Faust by Berlioz at the Opera de Paris
  • 11:45
    Leonard Bernstein conducts the Symphny no 5 by Shostakovich
  • 12:45
    InterMezzo
  • 13:30
    Hedda Gabler by Marit Moum Aune, Norwegian national ballet
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Септември - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Лудогорец - Вакер, международен приятелски мач, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 13:30
    Пряко: Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Mallorka Open, Майорка - II полуфинал (WTA International)
  • 20:30
    Тенис: Mallorka Open, Майорка - I полуфинал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 11:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Франция, повторение
  • 12:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Франция, повторение
  • 14:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Франция, директно
  • 15:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 38-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Сенаторът ли уби любовницата си?: Той се представя като Финикс
  • 11:55
    Перфектното убийство: Епизод 9
  • 12:50
    Перфектното убийство: Епизод 10
  • 13:45
    Перфектното убийство: Изстрел в мрака
Пълна програма
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 15:15
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 10:50
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
  • 13:20
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 15:00
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 16:35
    "Повторно преброяване", драма, САЩ, 2008; реж. Джей Роуч, с Джон Хърт, Кевин Спейси, Том Уилкинсън, Боб Балабан, Лора Дърн, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    "Шоуто на Джон Оливър V, 15 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 11:35
    "Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 12:00
    "Наследници І, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Майлъд, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 13:00
    "Отвъд ІІ, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Рик Бота, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Моето Старо Стефаново (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    До смарагдовите извори на Марица (образователен филм за планински туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:00
    Волейбол: Лига на нациите
  • 11:50
    Новини
  • 12:00
    Trans World Sport
  • 13:10
    Волейбол: Лига на нациите
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 12:00
    Колоездене: "На колела"
  • 12:30
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 14:30
    Лека атлетика: "Атлетикс"
Пълна програма
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
  • 11:40
    Искрица и Сияйница
  • 12:05
    Котарачетата
  • 12:10
    Котарачетата
Пълна програма
  • 10:50
    Пан Ам, сезон 1, еп. 8, САЩ, 2011
  • 11:30
    Пан Ам, сезон 1, еп. 9, САЩ, 2011
  • 12:15
    Пан Ам, сезон 1, еп. 10, САЩ, 2011
  • 13:05
    Пан Ам, сезон 1, еп. 11, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 09:50
    Венеция/Венеция
  • 11:35
    Наградата
  • 13:15
    Винсент и аз
  • 14:55
    Войната в "Роял палас"
Пълна програма
  • 10:50
    Необвързаност
  • 12:40
    Диско
  • 14:20
    Кметицата-кексче
  • 15:45
    Преди да кажеш "Да"
Пълна програма
  • 10:10
    Жаби и жабчета
  • 11:25
    Товар за Африка
  • 12:55
    Писмописецът
  • 14:20
    Брат и сестра
Пълна програма
  • 11:00
    Bob and the Trees
  • 12:30
    Stinking Heaven
  • 13:40
    California Dreams
  • 15:00
    Richard Linklater: Dream Is Destiny
Пълна програма
  • 11:00
    The Outdoor Sports Show S18
  • 11:30
    G Series Ice Race 2018
  • 12:00
    FIM Speedway Grand Prix 2017
  • 13:00
    Action Sports World S18
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 11:30
Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Bulgaria ON AIR 11:30
Едно френско село - исторически сериал
PRO 7 11:30
"Майк и Моли" - комедиен сериал
Viasat History 11:40
Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 2
e-kids 11:40
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Eurosport HD 11:30
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 12:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 9-и епизод, повторение
Eurocom 12:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов

Всички предавания

Филми

HBO 2 11:25
"Увлечен по Мери", драма, Великобритания, 2007; реж. Стивън Полякоф, с Маги Смит, Дейвид Уилямс, Дани Лий Уинтър, Рут Уилсън, Джема Артъртън, [12+]
Diema Family 11:30
"Прости ми" - сериен филм /п/
TV1000 11:30
Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Fen TV 11:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}