ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:25
    Животни по пижами анимационен филм/п/
  • 07:50
    Телепазарен прозорец
  • 08:05
    Сафарито на Скаут тв филм/п/
  • 08:30
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.5, еп. 8,9
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    "Нощна смяна" - сериен филм, сезон 3
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 07:30
    Истината за информационното претоварване - филм
  • 08:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 09:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Състезанието на живота им - филм
Пълна програма
  • 07:00
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 08:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 09:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 10:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:25
    Правосъдие в горите на Мейн: Не мога да повярвам на очите ти
  • 08:15
    Голямото приключение на О'Ший: Плюеща кобра
  • 09:10
    Голямото приключение на О'Ший: Водна кобра
  • 10:05
    Голямото приключение на О'Ший: Мистерията на амазонската змия
Пълна програма
  • 07:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна вяра и култура
  • 10:45
    "Разказ за една истинска българка" - документален филм
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:20
    "Шехерезада: Приказки от 1001 нощ" - анимационен сериал
  • 08:05
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
  • 09:05
    "Животни чак до покрива" - сериал
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:15
    Пиксел Пинки 2 анимационен филм
  • 08:05
    Сийбърт анимационен филм
  • 08:35
    Животни по пижами анимационен сериал
  • 09:00
    Неделна литургия пряко предаване от София
Пълна програма
  • 07:38
    Pat the Dog
  • 07:50
    The HAPPOS Family
  • 07:55
    Wacky Races
  • 08:06
    Wacky Races
Пълна програма
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Супергърл" - сериал, с.1, еп. 1-3
  • 11:00
    "Борба за справедливост" - екшън, драма, криминален (САЩ, 1991), режисьор - Джон Флин,актьори - Стивън Сегал, Джери Орбах, Джон Легуизамо, Джина Гершон, Джо Чампа, Уилям Форсайт и др.
  • 13:00
    "Краят на света" - комедия, екшън, фантастика (Великобритания, САЩ, Япония, 2013), режисьор - Едгар Райт, актьори - Саймън Пег, Дейвид Брадли, Еди Марсан, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Ник Фрост, Розамунд Пайк, Саманта Уайт и др.
Пълна програма
  • 07:15
    "Психотерапевт" - комедия, драма (САЩ, 2009), режисьор - Джонас Пейт, актьори - Кевин Спейси, Джо Нунез, Марк Уебър и др.
  • 09:15
    "Нова в града" -  комедия,драма, романтичен (САЩ, Канада, 2013), режисьор - Джонас Елмер, актьори - Рене Зелуегер, Хари Коник младши, Дж. К. Симсън, Сиобан Фелън и др.
  • 11:15
    "Принцът и демоните" - анимация (Люксембург, Франция, Белгия, 2014), режисьор - Паскал Морели
  • 13:30
    "Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.5
  • 08:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.10
  • 09:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.6
  • 10:00
    "Полицейска академия 4: Градски патрул" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1987), режисьор - Джим Дрейк, актьори -  Шарън Стоун, Лесли Истърбрук, Джордж Гейнс, Стив Гутенберг, Буба Смит, Майкъл Уинслоу, Дейвид Граф, Тим Казурски и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 08:00
    "Горещи пари" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
Пълна програма
  • 07:45
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
  • 08:09
    Малки Титани: В готовност
  • 08:25
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 07:00
    "Кадилак рекърдс", драма, САЩ, 2008; реж. Дарнел Мартин, с Ейдриън Броуди, Джефри Райт, Бийонсе Ноулс, Габриел Юниън, Еманюел Шрики, Мос Деф, [15+]
  • 08:50
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
  • 11:20
    "Изстрел в мрака", криминална комедия, Великобритания, 1964; реж. Блейк Едуардс, с Питър Селърс, Елке Сомър, Джордж Сандърс, Хърбърт Лом, Трейси Рийд, [12+]
  • 13:05
    "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рима Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
  • 08:35
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
  • 10:30
    "Лодка за двама", драма, САЩ, 2017; реж. Джулия Бътлър, Даниъл Менц, с Илейн Партнау, Джеси Пепе, Алиса Вилена, Сади Йохансон, Ален Вашневски, [12+]
  • 12:00
    "61", спортна драма, САЩ, 2001; реж. Били Кристъл, с Бари Пепър, Томас Джейн, Ричард Мазур, Брус МакГил, Крис Бауер, [12+]
Пълна програма
  • 07:30
    Supercharged
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 08:15
    Marketplace Africa
  • 08:30
    Winning Post
Пълна програма
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Приемен изпит" - романтичен филм с уч. на Бирге Шаде, Ян Григоа Кремп, Хелбелт Кноуп, Иза Нойбауа, Рене Димо и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 8, 3 епизода
  • 11:00
    "Ледове" - приключенски филм с уч. на Ричард Роксбърг, Франсис О'Конър, Клеър Форлани, Бен Крос, Саймън Калоу, Патрик Бъргин, Стивън Мойър, Сам Нийл и др., II част
  • 12:50
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:20
    "Сивият" - трилър с уч. на Лиам Нийсън, Франк Грило, Дермът Мълроуни, Далас Робъртс, Джо Андерсън, Джеймс Бадж Дейл и др. /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: Свежа кръв
  • 08:30
    Австралийски железници: Епизод 9
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Хотрод от 1957 - част 2
  • 10:30
    Как се прави: автомобили на мечтите: Шевролет Корвет
Пълна програма
  • 07:26
    Идващият свят: Градът на бъдещето
  • 08:14
    Идващият свят: Корабите на бъдещето
  • 09:02
    Идващият свят: Влаковете на бъдещето
  • 09:50
    Идващият свят: Влаковете на бъдещето
Пълна програма
  • 07:40
    Елена от Авалор
  • 08:05
    Кей Си Под Прикритие
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:20
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 07:30
    "Марви Хамър"
  • 08:00
    "Всичко за децата"
  • 08:30
    "Всичко за децата"
  • 09:00
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:30
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
Пълна програма
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
  • 07:56
    Финансов експрес
  • 08:10
    Спортен журнал
Пълна програма
  • 06:30
    Снукър: Световно първенство, финал
  • 08:00
    Футбол: MLS, Орландо - Монреал, директно
  • 09:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
  • 11:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Квалификация във Вила Реал, директно
Пълна програма
  • 07:00
    Спийдуей: Европейски шампионат в Гниежно
  • 08:30
    Супербайк: Световен шампионат в Лагуна Сека, квалификация
  • 09:00
    Супербайк: Световен шампионат в Лагуна Сека, първо състезание
  • 09:45
    Куриози
Пълна програма
  • 07:20
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 7
  • 08:05
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 8
  • 08:55
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 13
  • 09:15
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 14
Пълна програма
  • 07:25
    Fantasy Factory Season 3
  • 07:50
    Pro Bull Riders
  • 08:40
    Pro Bull Riders
  • 09:30
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:30
    Джада вкъщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Безплатна ваканционна къща
Пълна програма
  • 07:45
    Скандал - пети сезон
  • 08:40
    Игра на лъжи - втори сезон
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - шести сезон
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - шести сезон
Пълна програма
  • 07:40
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон
  • 08:10
    Батъл Крийк- първи сезон
  • 09:10
    Втори шанс - първи сезон
  • 10:10
    Късметлията - първи сезон
Пълна програма
  • 07:00
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
  • 08:50
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 10:15
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
  • 11:40
    "Бурлеска", музикална драма, САЩ, 2010; реж. Стив Антин, с Шер, Кристина Агилера, Ерик Дейн, Кам Гигандет, Джулиан Хоф, [12+]
Пълна програма
  • 07:10
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 6
  • 08:00
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 7
  • 08:45
    Селцето, сезон 2, еп. 5
  • 09:50
    Селцето, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 07:40
    Спецове в заложната къща: Всички залози са на линия
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Залогът е купчина сребро
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Под ключ и върху релси
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Пореден ден за залози
Пълна програма
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица
  • 08:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 09:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 71 еп.
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 07:25
    "Кайю"
  • 08:05
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 08:10
    "Конни"
  • 08:35
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 07:30
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 07:00
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
  • 09:05
    "Властелини на слънцето" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Джордж Шакирис, Шърли Ан Фийлд, Ричард Бейсхарт.
  • 10:50
    "Приключенията на Херкулес" - фентъзи с Лу Фериньо, Мили Карлучи.
  • 12:15
    "Развенчаният идол" - екшън с Ян Хънтър, Уилям Хикс, Чарлз Биби.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Бившите и причините
  • 08:30
    Бившите и причините
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    2018 MTV Movie & TV Awards
  • 09:30
    MTV Rewind: 2013
  • 10:00
    Boys Of The 10s: MTV Top 50
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 07:35
    Животински лудории, сезон 1, еп. 10
  • 08:10
    Животински лудории, сезон 1, еп. 11
  • 08:40
    Животински лудории, сезон 1, еп. 12
  • 09:10
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 07:05
    Изследовател: Тайните на Божи гроб, еп. 1
  • 08:00
    Изгубената гробница на цар Ирод, еп. 1
  • 09:00
    По следите на златото, еп. 1
  • 11:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 07:25
    Дивата Шотландия II: Компилации, еп. 2
  • 08:15
    Дивата Шотландия: Хайлендс, еп. 3
  • 09:05
    Дивата Шотландия: Хайлендс, еп. 4
  • 09:50
    Дивата Шотландия II: Компилации, еп. 1
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Баскония, пети финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 07:30
    "Смешки. ПИН-код"
  • 07:55
    "Часовият"
  • 08:25
    "Здраве"
  • 09:25
    "Познай мелодията"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 07:40
    "Малколм" - сериал
  • 08:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:35
    "Галилей" - научен журнал
  • 12:40
    "Може ли една песен да спаси живота ти?" - музикална комедия, U, 2013
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Тотнъм
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: ЦСКА - Бенфика
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Атлетико М - Рома
Пълна програма
  • 07:30
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:35
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 12:30
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
  • 14:25
    "100-те най-луди идеи как човек да се наслаждава на живота" - шоу
Пълна програма
  • 07:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 09:00
    Вести
  • 09:30
    Вести-Москва
  • 09:50
    Вести
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • 06:50
    "24 часа" - репортаж
  • 07:50
    "Die Fahnder" - доку-поредица
  • 09:10
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 10:10
    "111 откачени животни - най-забавните в света!" - шоу
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 07:45
    Peppa Pig
  • 08:25
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 08:30
    Фолклорна трапеза - музикално, кулинарно предаване
  • 10:00
    60 минути - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 07:00
    Малки хора - свят голям: Булка и булдозер
  • 08:00
    Малки хора - свят голям: Завързана история
  • 09:00
    Нашето малко семейство: Денят на благодарността и повече пространство
  • 10:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Стефани
Пълна програма
  • 07:30
    Лейкланд - Ирландия
  • 08:00
    Виж България - Етрополе, град на занаятите
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Десет уникални български рекорда
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 06:10
    Д-р Джекил и мистър Хайд, Великобритания, фантастика/трилър, 2003
  • 07:50
    Земята преди време, Ирландия,САЩ, приключенски/анимационен/драма, 1988
  • 09:00
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 11:15
    Ема, Германия,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
Пълна програма
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си пътешественик?" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Класически коли" - 7 еп., документална поредица
  • 09:30
    "Просвещение: Историята на 14-тия Далай Лама" - кратък документален филм
Пълна програма
  • 07:45
    Кухня без граници - четвърти сезон
  • 08:00
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване
  • 08:55
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване
  • 09:25
    Среща в кухнята - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
Пълна програма
  • 06:25
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:50
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:15
    "Предлага се трошка, търси се колата мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:35
    От местопрестъплението: Маями
  • 08:25
    Малкълм - седми сезон
  • 08:55
    Малкълм - седми сезон
  • 09:20
    Малкълм - седми сезон
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:30
    FASHION FILMS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MODEL TALKS
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 99 и 100 еп.
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 7 и 8 еп.
  • 09:30
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 7 еп.
  • 10:20
    "Рождени дни" - 2031 и 2032 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Бизнес дейли /п/
  • 10:30
    новини
Пълна програма
  • 07:20
    Трофеи
  • 07:50
    Следопыт
  • 08:00
    Уральская рыбалка
  • 08:25
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 06:20
    "Тайнственият остров" - приключенски филм с уч. на Патрик Стюарт, Габриел Ануар, Кайл МакЛоклан, Рой Марсдън, Омар Гoдинг, Даниел Калвърт и др., II част /п/
  • 08:30
    "Чиракът на Мерлин" - приключенски филм с уч. на Миранда Ричардсън, Сам Нийл, Марк Гибън, Тегън Мос и др., II част
  • 10:30
    "Животът е прекрасен" - драма с уч. на Роберто Бенини, Николета Браши, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Серджо Бини Бъстик, Мариса Передес, Хорст Бучхолз и др.
  • 13:00
    "Космическа надпревара" - семеен филм с уч. на Джеймс Уудс, Алекс Линц, Анабет Гиш, Уилям Атъртън, Уилям Дивайн, Марк Моузес, Бари Корбин и др.
Пълна програма
  • 07:45
    Treehouse Masters: Sky High Pirate Hideout
  • 08:30
    Treehouse Masters: Triple Decker Record Setter
  • 09:15
    Treehouse Masters: High Noon Saloon
  • 10:00
    Treehouse Masters: Twin Fix
Пълна програма
  • 07:25
    Човек, огън, храна
  • 07:50
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 08:15
    Режи!
  • 09:05
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 07:40
    Пламъчко и Машините
  • 08:00
    Пламъчко и Машините
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 06:30
    Снукър: Световно първенство, финал
  • 08:00
    Футбол: MLS, Орландо - Монреал, директно
  • 09:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
  • 11:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Квалификация във Вила Реал, директно
Пълна програма
  • 07:00
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
  • 08:50
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 10:15
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
  • 11:40
    "Бурлеска", музикална драма, САЩ, 2010; реж. Стив Антин, с Шер, Кристина Агилера, Ерик Дейн, Кам Гигандет, Джулиан Хоф, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    Trulli Tales
  • 08:25
    PJ Masks
  • 08:30
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 07:40
    Пламъчко и Машините
  • 08:00
    Пламъчко и Машините
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:25
    Murder Calls: Seeing Red
  • 08:15
    Murder Calls: Hanging By A Thread
  • 09:10
    Murder Calls: Unholy Ghost
  • 10:05
    Murder Calls: Silent Witness
Пълна програма
  • 07:25
    The Burning Issue: Olympics
  • 07:55
    The Burning Issue: Aquatics Olympics
  • 08:20
    The Burning Issue: Olympics
  • 08:50
    Top: Champions & Artists
Пълна програма
  • 07:30
    Madfin Shark Series
  • 07:50
    Madfin Shark Series
  • 08:15
    Madfin Shark Series
  • 08:35
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 07:40
    Спецове в заложната къща: Всички залози са на линия
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Залогът е купчина сребро
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Под ключ и върху релси
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Пореден ден за залози
Пълна програма
  • 07:00
    Изгубената гробница на цар Ирод, еп. 1
  • 08:00
    По следите на златото, еп. 1
  • 10:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 3
  • 10:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.5, еп. 8,9
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 4, приключенски, САЩ, 2001
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 9, драма, САЩ, 2012
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 10, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 07:20
    Бягство от полигамията: Почитай баща си
  • 08:05
    Бягство от полигамията: Вътрешен човек
  • 08:50
    Убих най-добрия си приятел: Лудост в планинската колиба
  • 09:35
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Чандра Ливай
Пълна програма
  • 06:25
    Космически шимпанзета 2
  • 08:00
    Островът на яретата
  • 09:55
    Изкупителната жертва
  • 12:00
    Мръсно синьо
Пълна програма
  • 07:30
    "Смешарики. ПИН-код"
  • 07:55
    "Часовой" (12+)
  • 08:25
    "Здоровье" (16+)
  • 09:25
    "Угадай мелодию" (12+)
Пълна програма
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
  • 08:15
    Мультфильмы
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 10:00
    Израиль за неделю
Пълна програма
  • 06:00
    Мишель. Х/ф
  • 09:15
    Сам себе режиссер
  • 09:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 10:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:47
    Busty Babes In Amateur Threesome (18+)
  • 08:11
    Latina Does 69 On Camera (18+)
  • 08:33
    ZZ Lemonade: Charlotte Cross (18+)
  • 09:00
    Trading Sides: Part 2 (18+)
Пълна програма
  • 06:30
    Тенис: Mallorka Open, Майорка - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 11:00
    Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 15:30
    Пряко: Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам - финал (WTA Premier)
  • 17:30
    Пряко: Тенис: Mallorka Open, Майорка - финал (WTA International)
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повторение
  • 08:00
    Акценти
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 07:00
    IN CONCERT - ROSE EKOSSO
  • 08:00
    LORDS OF THE CANOPY 05 - A NEW WORLD
  • 09:00
    WONDERFUL ITALY - TOSCANA 01
  • 09:30
    WONDERFUL ITALY - TOSCANA 02
Пълна програма
  • 07:30
    Taekwondo
  • 07:50
    Japan Queen Tournament
  • 08:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:30
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 07:30
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 08:00
    Spring Battle
  • 08:25
    Now We Know
  • 08:30
    Total Fight Masters of Freestyle
Пълна програма
  • 07:40
    72-те най-сладки животни (Series 1): 109 (Episode 9)
  • 08:10
    72-те най-сладки животни (Series 1): 110 (Episode 10)
  • 08:40
    Кучетата и техният таен живот (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 09:30
    Съединените животински щати (Series 1): Разправии в Бей Сити (Episode 4)
Пълна програма
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    " Музеите на Америка " - документална поредица
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Alexei Volodin plays the piano concertos by Chopin
  • 11:35
    Leonard Bernstein conducts the Faust-Symphony by Liszt
  • 13:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 05:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Славия - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 13-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 09:30
    Тенис: Mallorka Open, Майорка (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 13:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (WTA International - финал, повторение)
  • 15:30
    Пряко: Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам - финал (WTA Premier)
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Суонси Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Предсмъртни обаждания: Изгубено самообладание
  • 08:15
    Предсмъртни обаждания: Да висиш на косъм
  • 09:10
    Предсмъртни обаждания: Порочен призрак
  • 10:05
    Предсмъртни обаждания: Мълчаливият свидетел
Пълна програма
  • 06:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:25
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
  • 07:50
    "Късометражни анимации на Дисни IV", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 08:25
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 10:10
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 08:25
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
  • 09:20
    "Домът на мис Перигрин за чудати деца", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Тим Бъртън, с Ева Грийн, Ейса Бътърфийлд, Крис О'Доуд, Самюъл Л. Джаксън, Джуди Денч, [12+]
  • 11:25
    "Криптон I, 3 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Стив Шил, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    България. Култура и история (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Живото съкровище на Леново (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Ръсти Ривитс
  • 08:10
    Пес Парул
  • 08:40
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 07:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 1, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 07:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 2, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 08:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 09:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 06:55
    Семейство Орхейм
  • 08:35
    Пиу!
  • 09:55
    Черният кон
  • 11:45
    Хайди, еп.15
Пълна програма
  • 06:50
    Коко преди Шанел
  • 08:40
    Аутсайдерите
  • 10:15
    Куче-ченге
  • 11:45
    Пиу!
Пълна програма
  • 06:25
    Неговото дело и слава: Американският Сион
  • 08:00
    Сниф участва във войната
  • 09:40
    Пиколо, саксо и компания
  • 11:00
    Нечий герой
Пълна програма
  • 07:00
    Spike Island
  • 08:45
    Heaven Adores You
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    Movie Talk
Пълна програма
  • 07:30
    FIM Speedway Grand Prix 2017
  • 08:30
    FIM Cross Country Rally World Championship S17
  • 09:00
    G Series Ice Race 2018
  • 09:30
    FIM Sidecar World Championship 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 07:55
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
bTV Action 08:00
"Библиотекарите" - сериал
bTV Comedy 08:00
"Кухня" - сериал
bTV Lady 08:00
"Салон за красота. Ново начало" - сериал
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Враца - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
MAX Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 2 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 3 08:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Парма

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 07:51
Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
HBO 2 07:55
"Маша и мечокът ІІ, 13 - 16 еп.", анимация, Русия, 2014, [0+]
RTVi 08:00
Детски филми
TVT 08:00
На черква в Брацигово (образователен филм за религиозен туризъм)
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}