ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    Почти вълшебно приключение двусериен детски тв филм /2, последна серия/
  • 11:30
    Клиника на третия етаж тв филм
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    #Европа информационно предаване с водещ Петър Георгиев
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Мястото БГ" - документално предаване
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "С вкус на любов" - с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен, Джо Ландо, Кейси Бонд и др.
Пълна програма
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал /п./
  • 14:00
    Черни коне - сериал, драма /п./
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 13:30
    Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 1, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 12:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 13:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 10:05
    Голямото приключение на О'Ший: Мистерията на амазонската змия
  • 11:00
    Меконг: река с душа: Виетнам
  • 11:55
    Меконг: река с душа: Камбоджа
  • 12:50
    Жилища за животни: Великолепен дворец за папагали
Пълна програма
  • 10:45
    "Разказ за една истинска българка" - документален филм
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" (п)
  • 11:35
    Интервю
Пълна програма
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:03
    "Винаги в неделя" - шоу
  • 13:03
    Пресклуб
  • 13:45
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:35
    Български уроци - аз уча български /п/
  • 11:00
    Библиотеката /п/
  • 12:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
  • 12:30
    Шифт
Пълна програма
  • 10:55
    Alpha & Omega 5: Family Vacation
  • 11:50
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 11:56
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 12:03
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 08:00
    "Супергърл" - сериал, с.1, еп. 1-3
  • 11:00
    "Борба за справедливост" - екшън, драма, криминален (САЩ, 1991), режисьор - Джон Флин,актьори - Стивън Сегал, Джери Орбах, Джон Легуизамо, Джина Гершон, Джо Чампа, Уилям Форсайт и др.
  • 13:00
    "Краят на света" - комедия, екшън, фантастика (Великобритания, САЩ, Япония, 2013), режисьор - Едгар Райт, актьори - Саймън Пег, Дейвид Брадли, Еди Марсан, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Ник Фрост, Розамунд Пайк, Саманта Уайт и др.
  • 15:00
    Премиера: "Библиотекарите" сериал, с.4 , еп. 5,6
Пълна програма
  • 09:15
    "Нова в града" -  комедия,драма, романтичен (САЩ, Канада, 2013), режисьор - Джонас Елмер, актьори - Рене Зелуегер, Хари Коник младши, Дж. К. Симсън, Сиобан Фелън и др.
  • 11:15
    "Принцът и демоните" - анимация (Люксембург, Франция, Белгия, 2014), режисьор - Паскал Морели
  • 13:30
    "Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
  • 16:00
    "Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Полицейска академия 4: Градски патрул" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1987), режисьор - Джим Дрейк, актьори -  Шарън Стоун, Лесли Истърбрук, Джордж Гейнс, Стив Гутенберг, Буба Смит, Майкъл Уинслоу, Дейвид Граф, Тим Казурски и др.
  • 12:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 14:00
    "Приятели" - сериал
  • 16:00
    "Моето семейство" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:45
    "На среща с непознат: Австралия" - рриалити шоу
Пълна програма
  • 10:47
    Малки Титани: В готовност
  • 11:05
    Време за приключения
  • 11:15
    Време за приключения
  • 11:25
    Време за приключения
Пълна програма
  • 08:50
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
  • 11:20
    "Изстрел в мрака", криминална комедия, Великобритания, 1964; реж. Блейк Едуардс, с Питър Селърс, Елке Сомър, Джордж Сандърс, Хърбърт Лом, Трейси Рийд, [12+]
  • 13:05
    "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рима Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
  • 14:45
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    "Лодка за двама", драма, САЩ, 2017; реж. Джулия Бътлър, Даниъл Менц, с Илейн Партнау, Джеси Пепе, Алиса Вилена, Сади Йохансон, Ален Вашневски, [12+]
  • 12:00
    "61", спортна драма, САЩ, 2001; реж. Били Кристъл, с Бари Пепър, Томас Джейн, Ричард Мазур, Брус МакГил, Крис Бауер, [12+]
  • 14:05
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
  • 16:15
    "01:54", драма, Канада, 2016; реж. Ян Инглънд, с Антоан-Оливие Пилон, Софи Нелис, Луи-Паскал Трембле, Дейвид Бутин, Робърт Нейлър, [15+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    Inside Africa
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Приемен изпит" - романтичен филм с уч. на Бирге Шаде, Ян Григоа Кремп, Хелбелт Кноуп, Иза Нойбауа, Рене Димо и др.
  • 14:00
    "Детето, за което мечтаех" - романтичен филм с уч. на Жан-Ив Бертело, Ан-Катрин Крамер, Мари Грубер, Изабел Полак и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 8, 3 епизода
  • 11:00
    "Ледове" - приключенски филм с уч. на Ричард Роксбърг, Франсис О'Конър, Клеър Форлани, Бен Крос, Саймън Калоу, Патрик Бъргин, Стивън Мойър, Сам Нийл и др., II част
  • 12:50
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:20
    "Сивият" - трилър с уч. на Лиам Нийсън, Франк Грило, Дермът Мълроуни, Далас Робъртс, Джо Андерсън, Джеймс Бадж Дейл и др. /п/
Пълна програма
  • 10:30
    Как се прави: автомобили на мечтите: Шевролет Корвет
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 11
  • 12:00
    Космически странности: Епизод 6
  • 13:00
    Войни за контейнери: На плажа
Пълна програма
  • 10:38
    Идващият свят: Градът на бъдещето
  • 11:26
    Фабрика за храна: Епизод 8
  • 11:50
    Фабрика за храна: Епизод 9
  • 12:14
    Фабрика за храна: Епизод 10
Пълна програма
  • 10:10
    ИГРАТА НА ИГРАЧКИТЕ 2
  • 12:00
    Клонинги в мазето
  • 12:30
    Клонинги в мазето
  • 13:00
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 10:50
    "Загадките на еволюцията"
  • 11:15
    "Въпроси от науката"
  • 11:45
    "Доказано от опит"
  • 12:00
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:30
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 11:45
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 13:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 14:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 09:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
  • 11:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Квалификация във Вила Реал, директно
  • 12:30
    Футбол: MLS, Филаделфия - Ванкувър
  • 13:45
    "Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
Пълна програма
  • 10:45
    "Футболни легенди"
  • 12:30
    "Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
  • 12:45
    Куриози
  • 13:30
    Колоездене: Обиколка на Фландрия
Пълна програма
  • 10:30
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 11:15
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 2
  • 12:00
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 3
  • 12:40
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 10:20
    X Games - Minneapolis
  • 11:10
    X Games - Minneapolis
  • 12:00
    X-Traordinary
  • 12:25
    X-Traordinary
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 10:30
    Карибски живот
  • 11:00
    Карибски живот
  • 11:30
    Карибски живот
  • 12:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - шести сезон
  • 11:25
    Отчаяни съпруги - шести сезон
  • 12:25
    Единствената - игрален филм
  • 14:15
    Наръчник за разведени - втори сезон
Пълна програма
  • 10:10
    Късметлията - първи сезон
  • 11:10
    Убийства в Мидсъмър - шести сезон
  • 13:20
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон
  • 14:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон
Пълна програма
  • 10:15
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
  • 11:40
    "Бурлеска", музикална драма, САЩ, 2010; реж. Стив Антин, с Шер, Кристина Агилера, Ерик Дейн, Кам Гигандет, Джулиан Хоф, [12+]
  • 13:40
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
  • 15:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 10:55
    Конспирация, сезон 1, еп. 10
  • 11:45
    Конспирация, сезон 1, еп. 11
  • 12:35
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 5
  • 13:25
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 10:00
    Американски антиквари: Космически странности
  • 11:00
    Американски антиквари: Параграф-32
  • 12:00
    Изгубените доказателства: Арденската офанзива
  • 13:00
    В търсене на Хитлер: Мрежата
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 11:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 78 еп.
  • 12:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 13:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 10:05
    "Чурулик"
  • 11:05
    "Пингу"
  • 11:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:35
    " Шумът на върбите"
Пълна програма
  • 10:45
    "Коктейл" с Деси Жаблянова/п/
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:00
    "Вечните песни"
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 10:50
    "Приключенията на Херкулес" - фентъзи с Лу Фериньо, Мили Карлучи.
  • 12:15
    "Развенчаният идол" - екшън с Ян Хънтър, Уилям Хикс, Чарлз Биби.
  • 13:45
    "Лятно време" - драма / семеен с Жулиет Бинош, Чарлз Берлинг.
  • 15:25
    "В радост и беда" - комедия с Макс Александър, Джонатан Банкс.
Пълна програма
  • 10:00
    TCR ASIA SERIES
  • 11:00
    BRITISH F3 CHAMPIONSHIP
  • 12:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 13:45
    SILK WAY RALLY RECONNAISSANCE
Пълна програма
  • 10:00
    Фактор страх
  • 11:00
    Световни денс хитове: Топ 20
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    MTV кино и телевизионни награди
Пълна програма
  • 10:00
    Boys Of The 10s: MTV Top 50
  • 14:00
    MTV Asks Camila Cabello
  • 14:30
    Hot Right Now!
  • 15:30
    Beyonce: Hitlist
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 10:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
  • 11:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 9
  • 11:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 10
  • 11:55
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 09:00
    По следите на златото, еп. 1
  • 11:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 3
  • 11:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 11
  • 12:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 10:40
    Дивата Шотландия II: Компилации, еп. 2
  • 11:25
    Дивата Шотландия: Хайлендс, еп. 1
  • 12:15
    Дивата Шотландия: Хайлендс, еп. 2
  • 13:00
    Дивата Шотландия: Хайлендс, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Баскония, пети финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Тулуза - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:20
    "Марина Ладинина. От страст до ненавист"
  • 11:15
    "Честна дума"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:25
    "Людмила Гурченко. Карнавален живот"
Пълна програма
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:10
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
Пълна програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:35
    "Галилей" - научен журнал
  • 12:40
    "Може ли една песен да спаси живота ти?" - музикална комедия, U, 2013
  • 14:50
    "Любов завинаги" - любовна драма, U, 2012
  • 16:55
    "Любов, Роузи - Може би завинаги" - романтична комедия, G, 2014
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: ЦСКА - Бенфика
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Атлетико М - Рома
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Байзел - Манчестър Юн
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Селтик
Пълна програма
  • 09:35
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 12:30
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
  • 14:25
    "100-те най-луди идеи как човек да се наслаждава на живота" - шоу
  • 16:15
    Формула 1 за Голямата награда на Франция: преди старта
Пълна програма
  • 10:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 12:00
    Вести
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 10:10
    "111 откачени животни - най-забавните в света!" - шоу
  • 12:15
    "Алвин и чипоносковците" - комедия, U, 2007
  • 14:00
    "Автомобилизъм: DTM "
  • 15:55
    "Измамени: Най-забавните комедийни клопки" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / на живо/
  • 14:00
    Разбулване - /повторение/
Пълна програма
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
Пълна програма
  • 10:20
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 11:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 11:40
    Scooby-Doo!
  • 12:05
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
Пълна програма
  • 10:00
    60 минути - предаване на Телемедиа
  • 11:00
    50 нюанса любов - Предаване на Телемедиа
  • 11:30
    Холивудски знаменитости : Джоди Фостър
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
Пълна програма
  • 10:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Емили
  • 11:00
    Лечителят: Животът ми се промени
  • 12:00
    В търсене на още една жена: Епизод 2
  • 13:00
    90 дни до сватбата: Къде са те сега? Двойките от втори сезон
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк, Balkan Folk Academy, 16х9, 2018
  • 12:00
    Белите земи
  • 12:30
    Поморие - Слънце и бриз
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство извън мрежата: Каньонът Спиърфиш
  • 13:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство извън мрежата: Каньонът Спиърфиш
  • 13:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 09:00
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 11:15
    Ема, Германия,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 13:15
    Два милиона бакшиш, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1994
  • 14:55
    Рейчъл се омъжва, САЩ, драма/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон
  • 11:15
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон
  • 11:45
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон
  • 12:05
    Чудеса с Хестън - първи сезон
Пълна програма
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Горещи летни хитове: Топ 50
Пълна програма
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
Пълна програма
  • 06:25
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:50
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:15
    "Предлага се трошка, търси се колата мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:00
    "Жо" - сериен филм /п/ /
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Къде беше ти?" - док.поредица
Пълна програма
  • 09:50
    Отново в засада - игрален филм
  • 12:05
    От местопрестъплението: Маями
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями
  • 13:55
    Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон
Пълна програма
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 10:20
    "Рождени дни" - 2031 и 2032 еп.
  • 11:10
    "Необичайна медицина" - 11 и 12 еп.
  • 12:00
    "Денят, в който трябваше да умра" - 8 еп.
  • 12:50
    "Океански патрул" - 7 и 1 еп.
Пълна програма
  • 10:35
    "Кариера"
  • 11:00
    Новини
  • 11:05
    "Плюс - минус" /п/
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Рыбалка сегодня
  • 11:00
    Поймать лосося
  • 11:30
    Битва профессионалов
  • 11:55
    Охота без оружия
Пълна програма
  • 10:30
    "Животът е прекрасен" - драма с уч. на Роберто Бенини, Николета Браши, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Серджо Бини Бъстик, Мариса Передес, Хорст Бучхолз и др.
  • 13:00
    "Космическа надпревара" - семеен филм с уч. на Джеймс Уудс, Алекс Линц, Анабет Гиш, Уилям Атъртън, Уилям Дивайн, Марк Моузес, Бари Корбин и др.
  • 15:10
    "Легенди за страстта" - драма с уч. на Брад Пит, Антъни Хопкинс, Ейдън Куин, Джулия Ормонд, Хенри Томас, Карина Ломбард и др. /п/
  • 18:00
    "Не така, брат!" - сериал, 4 епизода
Пълна програма
  • 10:45
    Raging Planet: Sea Storm
  • 11:30
    What Could Possibly Go Wrong?: Trash Can Rocketeers
  • 12:15
    What Could Possibly Go Wrong?: Concrete Canoe Challenge
  • 13:00
    What Could Possibly Go Wrong?: Homemade Hovercraft Hijinks
Пълна програма
  • 10:50
    Трапезата на Сиба
  • 11:20
    Трапезата на Сиба
  • 11:50
    Брънч при Боби
  • 12:20
    Брънч при Боби
Пълна програма
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
  • 11:00
    Алвин и Катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
  • 11:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Квалификация във Вила Реал, директно
  • 12:30
    Футбол: MLS, Филаделфия - Ванкувър
  • 13:45
    "Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
Пълна програма
  • 10:15
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
  • 11:40
    "Бурлеска", музикална драма, САЩ, 2010; реж. Стив Антин, с Шер, Кристина Агилера, Ерик Дейн, Кам Гигандет, Джулиан Хоф, [12+]
  • 13:40
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
  • 15:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 10:30
    Sofia The First
  • 11:00
    Vampirina
  • 11:30
    Claude S1
  • 12:00
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
  • 11:00
    Алвин и Катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    Murder Calls: Silent Witness
  • 11:00
    Murder Calls: Wolf In Sheep's Clothing
  • 11:55
    I Almost Got Away With It: Got to Kill My Stepdad
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Escape with One Leg
Пълна програма
  • 10:40
    The Truth About...: Winter Olympics
  • 11:05
    The Burning Issue: Olympics
  • 11:35
    The Burning Issue: Aquatics Olympics
  • 12:00
    The Burning Issue: Olympics
Пълна програма
  • 10:30
    Major League Fishing
  • 12:00
    Madfin Shark Series
  • 12:20
    Madfin Shark Series
  • 12:45
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 10:00
    Американски антиквари: Космически странности
  • 11:00
    Американски антиквари: Параграф-32
  • 12:00
    Изгубените доказателства: Арденската офанзива
  • 13:00
    В търсене на Хитлер: Мрежата
Пълна програма
  • 10:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 11
  • 11:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 17
  • 11:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 18
  • 12:00
    Морски вълци, еп. 11
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Мястото БГ" - документално предаване
Пълна програма
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 4, приключенски, САЩ, 2001
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 9, драма, САЩ, 2012
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 10, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 09:35
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Чандра Ливай
  • 11:25
    Разтърсващи престъпления: Убийството на сем. Ръсел
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Бевърли Алит
  • 13:15
    Ловецът на убийци: Заклещен в ковчег
Пълна програма
  • 09:55
    Изкупителната жертва
  • 12:00
    Мръсно синьо
  • 14:20
    Дванайсет
  • 16:15
    Първичен инстинкт 2
Пълна програма
  • 10:20
    "Марина Ладынина. От страсти до ненависти"
  • 11:15
    "Честное слово" с Юрием Николаевым
  • 12:00
    Новости (с субтитрами)
  • 12:25
    "Людмила Гурченко. Карнавальная жизнь" (12+)
Пълна програма
  • 10:00
    Израиль за неделю
  • 11:30
    Х/ф "Женский день"
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
Пълна програма
  • 10:45
    "Храмове на българската памет - Островът вета Анастасия" - документален филм /повторение/
  • 11:00
    Класическа музика: Изпълнения на Анелия Господинова
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Калинка Згурова" - фолклорен филм /повторение/
Пълна програма
  • 10:20
    Вести-Москва
  • 11:00
    Вести
  • 11:20
    Утренняя почта
  • 11:50
    Смеяться разрешается
Пълна програма
  • 10:50
    Stand Up Express
  • 11:15
    Ridiculousness
  • 11:40
    Ridiculousness
  • 12:05
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:58
    Thankful For Madison (18+)
  • 11:22
    Naughty Babe Fucks Outside (18+)
  • 11:48
    Toying Around With My Stepmom (18+)
  • 12:09
    Slim Hungarian Takes Fat Dick (18+)
Пълна програма
  • 06:30
    Тенис: Mallorka Open, Майорка - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 11:00
    Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 15:30
    Пряко: Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам - финал (WTA Premier)
  • 17:30
    Пряко: Тенис: Mallorka Open, Майорка - финал (WTA International)
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повторение
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E13
  • 11:00
    AVICENNA - THE LIGHT FROM EAST
  • 12:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 14
  • 12:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 16
Пълна програма
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Firsthand
  • 11:30
    Firsthand
  • 12:00
    Castles Made of Snow
Пълна програма
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 11:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 11:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 12:00
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 10:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 11:30
    "Свещени планини"- документална поредица
  • 12:00
    "Viva la Musica!"
  • 14:00
    Документално кино
Пълна програма
  • 09:30
    Alexei Volodin plays the piano concertos by Chopin
  • 11:35
    Leonard Bernstein conducts the Faust-Symphony by Liszt
  • 13:00
    InterMezzo
  • 13:30
    Maceo Parker - Jazz a Vienne
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 13-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Лудогорец - Карабах, международен приятелски мач, повторение
  • 15:00
    Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис: Mallorka Open, Майорка (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 13:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (WTA International - финал, повторение)
  • 15:30
    Пряко: Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам - финал (WTA Premier)
  • 17:30
    Пряко: Тенис: Mallorka Open, Майорка - финал (WTA International)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Суонси Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Предсмъртни обаждания: Мълчаливият свидетел
  • 11:00
    Предсмъртни обаждания: Вълк в овча кожа
  • 11:55
    Почти ми се размина: Убийството на пастрока
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство на един крак
Пълна програма
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
Пълна програма
  • 10:10
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 11:45
    "Колите", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джон Ласитър, Джо Ранфт, [0+]
  • 13:40
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 15:25
    "Колите 3", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Брайън Фий, [0+]
Пълна програма
  • 09:20
    "Домът на мис Перигрин за чудати деца", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Тим Бъртън, с Ева Грийн, Ейса Бътърфийлд, Крис О'Доуд, Самюъл Л. Джаксън, Джуди Денч, [12+]
  • 11:25
    "Криптон I, 3 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Стив Шил, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 12:05
    "Средностатистическо семейство ІХ, 13 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Фил Трейл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 12:25
    "Средностатистическо семейство ІХ, 14 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Крепости от миналото, сенки в обектива (образователен документален филм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Потопът в Черно море (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 10:00
    Волейбол: Лига на нациите
  • 11:50
    Новини
  • 12:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 12:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 12:00
    Trans World Sport
  • 13:00
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 13:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 10:45
    Пламъчко и Машините
  • 11:15
    Blaze and the Monster Machines
  • 12:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 12:50
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 10:20
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 8, САЩ, военен, 2016
  • 11:00
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 9, САЩ, военен, 2016
  • 11:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 10, САЩ, военен, 2016
  • 12:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 1, САЩ, военен, 2014
Пълна програма
  • 09:55
    Черният кон
  • 11:45
    Хайди, еп.15
  • 12:15
    Хайди, еп.16
  • 12:45
    Синът
Пълна програма
  • 10:15
    Куче-ченге
  • 11:45
    Пиу!
  • 13:05
    Нотите на любовта
  • 14:35
    Малки жълти лимони
Пълна програма
  • 09:40
    Пиколо, саксо и компания
  • 11:00
    Нечий герой
  • 12:20
    Красивия хоризонт
  • 13:50
    Чичо Нино
Пълна програма
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    Movie Talk
  • 11:30
    Ivy
  • 13:15
    Listen Up Philip
Пълна програма
  • 10:30
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
  • 11:00
    Freeride World Tour 2018
  • 13:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 14:00
    Action Sports World S18
Пълна програма

Сериали

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
National Geographic HD 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
Viasat Explorer 11:00
Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 3
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 11:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Ring.BG 11:00
УЕФА Лига Европа - обзори
Sky Sports 11:00
Футбол Мундиал
BNT 3 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
БНТ САТ 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"

Всички предавания

Филми

TVT 11:00
Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16
MGM 11:00
"Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
Vivacom Arena 11:00
Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}