ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    BG Music Festival сборна програма
  • 14:30
    Нощем по покривите /95г. от рождението на Бинка Желязкова/ игрален филм/България, 1987г./, режисьор Бинка Желязкова, в ролите: Тодор Колев, Диляна Хаджиянева, Станка Калчева, Цветана Манева и др.
  • 17:00
    Трето полувреме коментарно студио
  • 18:00
    Световно първенство по футбол Русия 2018: Финална среща и закриване пряко предаване от Москва
Пълна програма
  • 13:00
    Премиера: "Лято в Бургенланд" - романтичен (Германия, 2015), режисьор - Карола Меедер, актьори - Ханелоре Елснер, Оливър Карбус, Хюго Грим и др.
  • 15:00
    bTV Ваканция: "Шрек Трети" - комедия, анимация (САЩ ,2007), режисьори - Крис Милър, Раман Хаи
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:30
    "Моята мечтана роля" - с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др.
  • 14:15
    "Семейството на добрата вещица" - с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Матю Найт, Сара Пауър, Хана Ендикот-Дъглас и др.
  • 16:00
    "Като две капки вода" - забавно предаване, 5 сезон
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 13:00
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал /п./
  • 14:00
    Черни коне - сериал, драма /п./
  • 14:30
    Телепазарен прозорец
  • 14:45
    Кино - поредица на DW
Пълна програма
  • 13:30
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 15:30
    Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 13:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 15, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 14:20
    Възприятия; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 15:20
    Възприятия; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 16:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 12:50
    Спасители на ЖИВОТни: Любимото шимпанзе на Естел
  • 13:45
    Чудовищата в мен: Операция на мозъка за Коледа
  • 14:40
    Чудовищата в мен: Червеи изяждат белия ми дроб
  • 15:35
    Чудовищата в мен: Очна инфекция
Пълна програма
  • 13:10
    "Новите приключения на Пинокио" - детски филм
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    Интервю
  • 15:35
    "С песните на..." - народна музика
Пълна програма
  • 13:03
    Пресклуб
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:30
    Колоездачна обиколка на Франция
  • 17:25
    Новини
Пълна програма
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
Пълна програма
  • 13:00
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/
  • 14:00
    Млъкни и ме целуни игрален филм /п/
  • 15:40
    Тържествен концерт за официалното закриване на Българското председателство на Съвета на ЕС 2018 в програмата: "Симфония №8" от Густав Малер /запис/
  • 17:25
    Геният сериен тв филм /3 епизод/ (12)
Пълна програма
  • 13:00
    БГ кинокласика: "Езоп" игрален филм /1970 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Георги Калоянчев, Доротея Тончева, Стоянка Мутафова, Джоко Росич, Константин Коцев, Петър Вучков, Димитър Бочев, Найчо Петров, Рангел Вълчанов и др.
  • 14:30
    Извън играта /п/
  • 15:05
    Мера според мера: 1910 - 1915 игрален филм /седма, последна серия/п/
  • 16:15
    Бразди /най-доброто/
Пълна програма
  • 13:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 13:40
    Five Farmies
  • 13:55
    Tom and Jerry Tales
  • 14:01
    Tom and Jerry Tales
Пълна програма
  • 12:30
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2015), режисьор - Кристофър Макуори, актьори - Том Круз, Джеръми Ренър, Саймън Пег, Шон Харис, Ребека Фъргюсън, Алек Болдуин,  Саймън Макбърни и др.
  • 15:00
    "Луцифер" - сериал, еп. 6,7
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
Пълна програма
  • 12:00
    "Това не си ти" - драма (САЩ, 2014) , режисьор - Джордж К. Улф, актьори - Хилари Суонк, Ейми Росъм, Джош Дюамел, Стефани Беатриз, Джейсън Ритър, Джулиан МакМеан и др.
  • 14:30
    "Sucker Punch: Измислен свят" - екшън, трилър, фентъзи, САЩ , 2011 г. Режисьор: Зак Снайдър; В ролите: Емили Браунинг, Карла Гуджино, Джейми Чънг, Ванеса Хъджинс, Джена Малоун, Аби Корниш,Скот Глен, Джон Хам, Оскар Айзък и др.
  • 16:45
    "Ускорение"- екшън, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Джоузеф Кан, актьори - Моне Мазур, Айс Кюб, Адам Скот, Мартин Хендерсън и др.
  • 18:30
    "Перфектната буря" - драма, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор - Волфганг Петерсен, актьори - Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Джон С. Райли, Даян Лейн, Уилям Фичнер, Карън Алън, Боб Гантън, Мери Елизабет Мастрантонио и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "По средата" - сериал
  • 14:00
    "Приятели" - сериал
  • 16:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 17:30
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:45
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм
  • 17:00
    "Топ модели" - риалити шоу
Пълна програма
  • 13:30
    Ние, мечоците
  • 13:41
    Ние, мечоците
  • 13:51
    Ние, мечоците
  • 14:05
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 12:40
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 14:30
    "Без каишка", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Фин Тейлър, с Кейт Микучи, Джъстин Чатуин, Стив Хауи, Шон Остин, Хана Мей Лий, [12+]
  • 16:05
    "Белгийският крал", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Бросенс, Джесика Удуърт, с Петер Ван ден Бегин, Люси Дебе, Титус де Воогт, Питер Ван дер Хауен, Нина Николина, Валентин Ганев, [12+]
  • 17:40
    "Бразилци", комедия, Унгария, 2017; реж. Цаба М. Киш, Габор Рохони, с Ерик Лакатош, Барнабас Бергенди, Даниел Виктор Наги, Бела Дора, Цаба Лакатош, [12+]
Пълна програма
  • 12:20
    "Големият влаков обир", криминален трилър, Великобритания, 1979; реж. Майкъл Кричтън, с Шон Конъри, Доналд Съдърланд, Лесли-Ан Даун, Уейн Слийп, Малкълм Терис, [12+]
  • 14:10
    "Акушерката", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мартин Прово, с Катрин Фрот, Катрин Деньов, Оливие Гурме, Куентин Долмайър, Милен Дьомонжо, [12+]
  • 16:05
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
  • 17:45
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Александру Маргинеану, Разван Енчиу, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Inside the Middle East
  • 14:00
    Inside Politics
  • 15:00
    State of the Union with Jake Tapper
  • 16:00
    Fareed Zakaria GPS
Пълна програма
  • 12:00
    "Нашата ферма в Ирландия: Ревност и съмнения" - романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Даниел Моргенрот, Кати Лайтне и др.
  • 14:00
    "Моят танц на Бродуей" - романтичен филм с уч. на Дани Корбо, Сони Корбо, Камерън Франсис, Сара Харман, Уолтър Крайе, Чарли Мини, Тайрън Рикетс и др.
  • 16:00
    "Бялата робиня" (премиера) - сериал, 2 епизода
  • 18:00
    "Горчиво и сладко" (премиера) - сериал, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:20
    "Следващите три дни" - криминален с уч. на Ръсел Кроу, Елизабет Банкс, Лиъм Нийсън, Джонатан Тъкър и др. /п/
  • 16:00
    "Шпионин по неволя" - екшън-комедия с уч на Джеки Чан, Ерик Цанг, Вивиан Хсю, Мин Кин и др. /п/
  • 17:50
    "Ченгето от Бевърли Хилс 3" - екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Джон Тени, Бронсън Пинчът, Джъдж Рейнхолд и др. /п/
  • 20:00
    "Моби Дик" - приключенски филм с уч. на Уилям Хърт, Итън Хоук, Доналд Съдърланд, Чарли Кокс, Джилиан Андерсън, Еди Марсан и др. и др., II част
Пълна програма
  • 13:30
    Войни за контейнери: Епизод 1
  • 14:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 3
  • 14:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 4
  • 15:00
    Аукционни войни в Канада: Пич, къде ми е багажът?
Пълна програма
  • 13:26
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 13:50
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 14:14
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 9
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    МАРВЪЛ СПАЙДЪР-МЕН
  • 14:30
    Патешки истории
  • 15:00
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 13:35
    "За играчките"
  • 13:45
    "За играчките"
  • 13:55
    "ГЕОлино"
  • 14:10
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 13:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 13:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 14:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 14:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 15:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:25
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, директно
  • 17:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 18:00
    Формула Е: Квалификация в Ню Йорк, директно
  • 19:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Трето състезание в Словакия
Пълна програма
  • 13:15
    Куриози
  • 14:15
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 15:00
    Тенис: Уимбълдън 2018, финал, жени
  • 16:00
    Тенис: Уимбълдън 2018, финал, мъже, директно
Пълна програма
  • 13:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
  • 14:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 15:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 15:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 13:15
    Fantasy Factory Season 4
  • 13:40
    Mantracker Season 4
  • 14:30
    Mantracker Season 5
  • 15:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 13:00
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:30
    Ловци на острови
  • 14:00
    Живот в чужбина
  • 14:30
    Живот в чужбина
  • 15:00
    Живот в чужбина
Пълна програма
  • 12:20
    "Ако имах криле" - игрален филм
  • 14:15
    Наръчник за разведени - трети сезон
  • 15:10
    Наръчник за разведени - трети сезон
  • 16:05
    Неустоими измамници - втори сезон
Пълна програма
  • 13:20
    Д-р Розууд - първи сезон
  • 14:15
    Д-р Розууд - първи сезон
  • 15:15
    Агенция "Рош" - първи сезон
  • 16:15
    Батъл Крийк- първи сезон
Пълна програма
  • 12:25
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
  • 14:25
    "Добре дошли у Хартманови", комедия, Германия, 2016; реж. Симон Верховен, със Зента Бергер, Хайнер Лаутербах, Флориан Давид Фиц, Палина Рожински, Елиас М'Барек, [12+]
  • 16:20
    "Карибски пирати: Отмъщението на Салазар", фентъзи - комедия, САЩ, 2017; реж. Йоахим Рьонинг, Еспен Сандберг, с Джони Деп, Хавиер Бардем, Брентън Туейтс, Кая Скоделарио, Джефри Ръш, [12+]
  • 18:25
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
Пълна програма
  • 13:25
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 6
  • 14:15
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
  • 15:05
    Забранена история, сезон 2, еп. 6
  • 15:55
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    В търсене на Хитлер: Неотбелязаният гроб
  • 14:00
    Обща история на човечеството: Скорост
  • 14:55
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Зад борда
  • 15:50
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
Пълна програма
  • 13:30
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 14:30
    НАСЛУКА – тв поредица
  • 15:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 74 еп.
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 13:15
    "Пърси пазачът на парка"
  • 13:40
    "Строителят Боб"
  • 14:00
    "Пожарникарят Сам"
  • 14:10
    "Героите на града"
Пълна програма
  • 13:00
    "Всеки следобед", избрано
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    Телемаркет
  • 14:30
    "Без монтаж", избрано от седмицата
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 11:45
    "Човекът от Ла Манча" - мюзикъл / драма с Питър О’Туул, София Лорен.
  • 13:50
    "Ще закъснеем за вечеря" - комедия с Питър Бъргман, Браян Уимър.
  • 15:20
    "Човек на града" - комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
  • 17:00
    "Радио дни" - комедия с Мия Фароу, Даян Уийст.
Пълна програма
  • 13:30
    PORSCHE SUPERCUP
  • 14:00
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 15:00
    MOBIL 1 THE GRID
  • 15:30
    FORMULA E STREET RACERS
Пълна програма
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 16:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 17:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 10:00
    Collaborations Of The '10s: MTV...
  • 14:00
    MTV Asks Camila Cabello
  • 14:30
    Hot Right Now!
  • 15:30
    Wish I Saw Them @ Wireless 2018!
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 13:20
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 5
  • 14:15
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
  • 15:10
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 7
  • 16:05
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 13:00
    Морски вълци, еп. 14
  • 14:00
    Спасителен отряд в ада: Хаос на магистралата, еп. 1
  • 15:00
    Сервиз SOS, еп. 4
  • 16:00
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    Дивата Русия: Последната дива шир, еп. 1
  • 13:50
    Дивата Русия: Последната дива шир, еп. 2
  • 14:40
    Дивата Русия: Последната дива шир, еп. 3
  • 15:30
    Дивата Русия: Последната дива шир, еп. 4
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Кардиф Сити - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Бордо - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 13:25
    Филм "Бяла нощ, нежна нощ..."
  • 15:50
    "Лучик". Сериен филм
  • 17:50
    "Най-добър от всички!"
  • 21:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:10
    "Треньорът Картър" - спортен филм, U, 2005
  • 14:50
    "Хайде да сме ченгета" - екшън комедия, U, 2014
  • 16:40
    "Играта на Ендър" - фантастика / екшън, U, 2013
  • 18:55
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Дивата муха
  • 15:00
    Звездни отбори
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 17:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 12:00
    "Най-страхотните тв моменти в света 2/2" - шоу
  • 15:45
    "Търси се снаха: Новите синове" - реалити
  • 16:45
    "100-те най-зрелищни моменти пред камера на живо" - шоу
  • 18:45
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 13:20
    "Бялата гвардия"
  • 14:50
    "Културната революция"
  • 15:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 16:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
Пълна програма
  • 12:00
    "Гениално разминаване" - комедийно шоу
  • 14:00
    "Автомобилизъм: DTM "
  • 15:55
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
  • 16:10
    "Тарзан" - анимация, ФРГ, 2013
Пълна програма
  • 12:45
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / на живо/
  • 14:00
    Разбулване - /повторение/
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Първото благо"
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Fu.ball - Gro.es Spiel mit kleinen Helden
  • 14:35
    Barbie & ihre Schwestern im Pferdegluck
  • 16:20
    Asterix in Amerika
  • 17:45
    TOGGO SERIEN WM 2018
Пълна програма
  • 12:30
    Джаки - комедия, драма, Холандия, 2012, режисьор Антоанета Баумър, с Карик ван Хоутен, Желка ван Хутен, Холи Хънтър
  • 14:30
    Вкаменена сватба-документален филм
  • 15:00
    50 нюанса любов -Епизод 3- предаване на Телемедиа
  • 15:30
    Детски свят : Смешковци
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Devedeset dana za ven?anje: Devoja?ki bluz
  • 14:00
    Devedeset dana za ven?anje: ?ta ti zna? o ljubavi?
  • 15:00
    Devedeset dana za ven?anje: Това е
  • 16:00
    Мисия "Булка" с Енцо: Епизод 4
Пълна програма
  • 13:30
    Лаос не е хаос
  • 14:00
    10-те най-малки града в България
  • 14:30
    Зелен свят - Туристически паркове
  • 15:00
    Професия турист - Сардиния, част 2
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Реставратори
  • 14:30
    Реставратори
  • 15:00
    Купувачи на лодки
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Реставратори
  • 14:30
    Реставратори
  • 15:00
    Купувачи на лодки
Пълна програма
  • 12:40
    Изкуплението Шоушенк, САЩ, Криминален/драма, 1994
  • 15:00
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
  • 16:25
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
  • 18:00
    28 дни, САЩ, комедия/драма, 2000
Пълна програма
  • 12:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    Грил тур с Примож
  • 13:40
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 14:00
    От любов към храната - първи сезон
  • 14:30
    От любов към храната - първи сезон
Пълна програма
  • 13:00
    Летни хитове от 2010+: Топ 50
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
Пълна програма
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:55
    "Моята къща мечта край морето" - доку-поредица
  • 16:55
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 13:00
    "Полет" - драма/ трилър, Швеция, режисьор Беата Гарделер, участват: Фатиме Аземи, Джон Ристо, Ева Меландер и др./п/
  • 14:30
    Спорт
  • 15:00
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 15:30
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
  • 13:55
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон
  • 14:25
    Кога ще пристигнем? - игрален филм
  • 16:20
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 13:30
    DESIGNERS
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 14:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 11:40
    Can't Stop The Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 12:50
    "Океански патрул" - 12 и 13 еп.
  • 13:40
    "Кеш и Кари" - 11 и 12 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 146-150 еп.
  • 16:35
    "Съдебни медици" - 17 еп.
Пълна програма
  • 13:30
    новини
  • 13:40
    Бъдете здрави
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
Пълна програма
  • 13:30
    На рыбалку вместе с папой
  • 14:00
    Рыбалка сегодня XL
  • 14:30
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 15:00
    Горная охота
Пълна програма
  • 13:10
    "Внедрени в час 2" - екшън-комедия с уч. на Чанинг Тейтъм, Джона Хил, Питър Стормаер, Айс Кюб, Амбър Стивънс, Дейв Франко и др., /п/
  • 15:30
    "Мисията невъзможна 2" - екшън с уч. на Том Круз, Танди Нютън, Дъгрей Скот, Винг Реймс, Ричард Роксбърг и др., /п/
  • 18:00
    "Не така, брат!" - сериал, 4 епизода
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 13:00
    How the Earth Works: Ice Age or Hell Fire?
  • 13:45
    How the Universe Works: Stars
  • 14:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Alabama
  • 15:15
    Bear Grylls: Born Survivor: Arctic Circle
Пълна програма
  • 12:50
    Кухнята
  • 13:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 12:40
    Урочасани
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:15
    Опасният Хенри
  • 14:40
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 13:25
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, директно
  • 17:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 18:00
    Формула Е: Квалификация в Ню Йорк, директно
  • 19:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Трето състезание в Словакия
Пълна програма
  • 12:25
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
  • 14:25
    "Добре дошли у Хартманови", комедия, Германия, 2016; реж. Симон Верховен, със Зента Бергер, Хайнер Лаутербах, Флориан Давид Фиц, Палина Рожински, Елиас М'Барек, [12+]
  • 16:20
    "Карибски пирати: Отмъщението на Салазар", фентъзи - комедия, САЩ, 2017; реж. Йоахим Рьонинг, Еспен Сандберг, с Джони Деп, Хавиер Бардем, Брентън Туейтс, Кая Скоделарио, Джефри Ръш, [12+]
  • 18:25
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:30
    PJ Masks
  • 14:00
    PJ Masks
  • 14:30
    Trulli Tales
  • 15:00
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 12:40
    Урочасани
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:15
    Опасният Хенри
  • 14:40
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Продавач на коли
  • 13:45
    Почти ми се размина: Суперзвезда
  • 14:40
    Почти ми се размина: Фалшивият свещеник
  • 15:35
    Почти ми се размина: Завръщане в криминалния свят
Пълна програма
  • 13:20
    Top 11: Germany
  • 13:50
    The Truth About...: Football Rivals
  • 14:15
    Football Headliners: Julian Draxler
  • 14:45
    Top 11: Argentina
Пълна програма
  • 13:30
    Field & Stream Icons
  • 13:50
    Field & Stream Icons
  • 14:15
    Gun Stories
  • 14:35
    Gun Stories
Пълна програма
  • 13:00
    В търсене на Хитлер: Неотбелязаният гроб
  • 14:00
    Обща история на човечеството: Скорост
  • 14:55
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Зад борда
  • 15:50
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
Пълна програма
  • 13:00
    Спасителен отряд в ада: Хаос на магистралата, еп. 1
  • 14:00
    Сервиз SOS, еп. 4
  • 15:00
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 1
  • 16:00
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    Премиера: "Лято в Бургенланд" - романтичен (Германия, 2015), режисьор - Карола Меедер, актьори - Ханелоре Елснер, Оливър Карбус, Хюго Грим и др.
  • 15:00
    bTV Ваканция: "Шрек Трети" - комедия, анимация (САЩ ,2007), режисьори - Крис Милър, Раман Хаи
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 14:30
    Тоталкар; сезон 4, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 15:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 13:15
    Сиси; романтичен, Австрия, 1955
  • 15:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 39, драма, мистерия, 2014
  • 16:35
    Отмъщението; сезон 2, епизод 40, драма, мистерия, 2014
  • 17:45
    Отмъщението; сезон 2, епизод 41, драма, мистерия, 2014
Пълна програма
  • 13:15
    Часовете преди убийство: Откачен и смъртоносен
  • 14:10
    Часовете преди убийство: Луди години
  • 15:05
    Неразрешени случаи: Чудовището/Обещанието на братовчеда
  • 16:05
    Неразрешени случаи: Изгубената сестра/Слухове за убийство
Пълна програма
  • 12:40
    Облакът АТЛАС
  • 15:50
    Тъмната страна
  • 17:40
    Шери
  • 19:30
    Да те побият тръпки
Пълна програма
  • 13:25
    Александр Домогаров в фильме "Белая ночь, нежная ночь..." (16+)
  • 15:50
    "Лучик". Многосерийный фильм (16+)
  • 17:50
    "Лучше всех!". Избранное
  • 21:00
    Воскресное "Время". Информационно-аналитическая программа
Пълна програма
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 6 с
  • 16:05
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "Жеравна 2009 - фестивал на фолклорната носия" - фолклорен филм
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ": "Старият албум"
Пълна програма
  • 13:20
    Instant Mom
  • 13:45
    Instant Mom
  • 14:10
    Stand Up and More
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:14
    Sex-Starved Soccer Moms (18+)
  • 13:39
    Bang Bang Fuckalution (18+)
  • 14:00
    Personal Trainers: Session 3 (18+)
  • 14:23
    Inspector Ass (18+)
Пълна програма
  • 12:50
    Тенис: Елис Мертенс - Айла Томлянович (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 14:50
    Тенис: Данийл Медведев - Фернандо Вердаско (Libema Open, Хертогенбош; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 16:00
    Тенис: Бърнард Томич - Кевин Кинг (Libema Open, Хертогенбош; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:30
    Тенис: Робин Хаасе - Бърнард Томич (Libema Open, Хертогенбош; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 13:00
    Среща за 3-4 място на световното първенство по футбол
  • 15:00
    Всички голове на световното първенство по футбол обзорен филм
  • 16:30
    Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
  • 17:00
    Трето полувреме коментарно студио
Пълна програма
  • 13:30
    Зоологика - п
  • 14:00
    Акценти
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 13:30
    AVIATORS, THE S2 E13
  • 14:00
    SEYCHELLES ? TRIP TO PARADISE
  • 14:30
    YEAR OF THE SNAKE
  • 15:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
Пълна програма
  • 12:30
    Kickin' It With Sneaker Steve
  • 13:52
    Stream
  • 14:00
    World of X Games 2016
  • 15:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 12:55
    Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Гигантски мравояд (Episode 10)
  • 13:40
    Еволюция в действие (Series 1): Морски вълци (Episode 3)
  • 14:35
    Панда бебета
  • 15:25
    Домашни тигри - историята продължава (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 12:00
    "Viva la Musica!"
  • 14:00
    Документално кино
  • 14:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 16:00
    "Класически коли"- документална поредица
Пълна програма
  • 13:30
    Ed Motta at the New Morning
  • 14:30
    Lisa Simone - Jazz in Marciac
  • 15:30
    Paolo Fresu / Omar Sosa / Trilok Gurtu - Jazz in Marciac
  • 16:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 13:00
    Обзор на сезона във Втора професионална лига (2017-18), повторение
  • 14:00
    Футбол: Славия - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Черно море - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Разширен обзор на сезона в Първа професионална лига (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Дона Векич - Ирина-Камелия Бегу (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
  • 14:10
    Тенис: Полин Парментие - Ирина-Камелия Бегу (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 16:10
    Тенис: Мария Сакари - Полона Херцог (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 17:50
    Тенис: Полин Парментие - Полона Херцог (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 13:30
    Студио "Формула 1", повторение
  • 14:00
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 16:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 16:30
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 11- епизод, повторение
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Продавач на коли
  • 13:45
    Почти ми се размина: Суперзвезда
  • 14:40
    Почти ми се размина: Фалшивият свещеник
  • 15:35
    Почти ми се размина: Завръщане в криминалния свят
Пълна програма
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 13:25
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
  • 15:40
    "Дестинация - Русия 2018 I, 6 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 16:05
    "Дестинация - Русия 2018 I, 7 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 16:35
    "Дестинация - Русия 2018 I, 8 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
Пълна програма
  • 13:20
    "Игра на тронове V, 6 еп. - Непокорими, Неподвластни, Несъкрушими", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 14:15
    "Игра на тронове V, 7 еп. - Дарът", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Мигел Шапочник, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 15:15
    "Игра на тронове V, 8 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Мигел Шапочник, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 16:15
    "Игра на тронове V, 9 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид Нътър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Долината на тракийските царе (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Резба и икона (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Пълна програма
  • 13:20
    Мотоциклетизъм: Moto 2
  • 15:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 12:00
    Хокей на лед: NHL
  • 13:50
    Новини
  • 14:00
    MMA: UFC Fight Night
  • 17:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 13:10
    Ръсти Риветс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:05
    Отбор Умизуми
  • 14:35
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 13:30
    Изпитатели
  • 13:45
    Автокино
  • 14:10
    Гаражи - Злато
  • 14:40
    Изпитатели
Пълна програма
  • 13:30
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2012
  • 14:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2012
  • 15:00
    Полдарк, сезон 2, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 16:00
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 3, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 12:55
    Розата на Натали
  • 14:15
    Не се страхувайте: Животът на папа Йоан Павел ІІ
  • 15:40
    Приключенията на Мерлин
  • 16:25
    Приключенията на Мерлин
Пълна програма
  • 13:15
    Хайди
  • 15:05
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 16:20
    Деликатност
  • 18:10
    Преди да кажеш "Да"
Пълна програма
  • 13:05
    Детегледачът
  • 14:35
    Сниф участва във войната
  • 16:15
    Лято без пропуски
  • 18:00
    Герои
Пълна програма
  • 13:25
    White Lies (2013)
  • 15:00
    3 Backyards
  • 16:30
    The Wolfpack
  • 18:00
    Movie Talk
Пълна програма
  • 13:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 14:00
    Action Sports World S18
  • 15:00
    FIM Speedway World Cup 2017
  • 15:30
    Red Bull Rookies
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 13:45
Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 1
Eurocom 14:00
Изумрудената огърлица - 121 еп. - Сериал
BNT2 14:00
"Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 5 епизод/п/
bTV Comedy 14:00
"Без пукната пара" - сериал
Utilisima 14:00
От любов към храната - първи сезон

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция за жени
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Nova Sport 14:00
Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 14:00
Футбол: Пирин - Витоша, мач реванш за 13-то място в Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

RTR 13:35
Игрален филм
Cinemax 13:35
"Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Telekabel 14:00
Паралелни светове-фантастика,САЩ ,2015,Режисьор: Кристофър Леоне,Актьори: Джесика Рот,Марк Гапка,Ерик Джангман,Констанс Ву,Йорго Константин,Майкъл Монкс,Йън Касълбери
Vivacom Arena 14:00
Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
TVT 14:00
Приказка за къщата (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}