ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:00
    Най-големите музеи в света: Школата на почетния легион в Сен Дени /п/
  • 05:30
    Бразди /най-доброто/п/
  • 06:00
    Иде нашенската музика /п/
  • 07:00
    Инуяша анимационен филм
Пълна програма
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6, еп. 1,2
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 03:30
    "3 дни да убиеш" - с уч. на Кевин Костнър, Хейли Стайнфелд, Кони Нилсен, Амбър Хърд, Томас Лемарки и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Нощна смяна" - сериен филм, сезон 3
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Осама Бин Ладен: Войната срещу тероризма - филм
Пълна програма
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 06:30
    Цитати на седмицата
Пълна програма
  • 04:35
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 05:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 06:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 06:30
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 05:02
    Диви и истински: Герои и ужаси
  • 05:49
    Диви и истински: Кошмарите на майката-природа
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Срещата на Тони със смъртта
  • 07:00
    Острова на орангутаните: Преместването
Пълна програма
  • 05:05
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Извънредно включване" (п)
  • 06:35
    Интервю
Пълна програма
  • 03:10
    "Музика на сърцето" - драма, U, 1999
  • 05:50
    "Панда, горила и ко" - поредица
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 05:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05:30
    Туризмът №1: Мистика, слънце и дружба между народите документален филм /БНТ 2 Варна/п/
  • 06:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване /7 епизод/
  • 06:25
    Пътешествия документална поредица /избрано/п/
Пълна програма
  • 05:10
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:16
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:23
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:30
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:00
    "Чистката: Анархия" - ужаси, екшън (САЩ, 2014), режисьор - Джеймс Демонако, актьори - Франк Грило, Зак Гилфорд, Кийли Санчес, Кармен Еджого и др.
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 07:30
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп.20-22
  • 10:30
    "Шпиони: За общото благо" - драма, екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор - Барат Налури, актьори - Майкъл Уайлдмън, Тъпанс Мидълтън, Джофри Стретфилд, Питър Фърт, Елиът Ливи, Матю Уокър, Елиас Габел, Дженифър Ел, Тим Макинърни и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Фамилията" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Принцът и аз 3: Кралски меден месец" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Сайрън, актьори - Кам Хескин, Крис Гиър, Тод Дженсън, Джонатан Фърт и др.
  • 07:45
    "Лора от сутрин до вечер" - драма (България, 2011), режисьор - Димитър Коцев-Шошо, актьори - Милена Николова-Миленита, Христо Петков, Димо Алексиев и др.
  • 10:00
    "Турбо" - анимация (САЩ, 2013), режисьор - Дейвид Сорън; Озвучаващи актьори: Райън Рейнолдс, Снуп Дог, Пол Джиамати, Самюъл Джаксън, Мишел Родригес, Ричард Дженкинс, Мая Рудолф, Къртууд Смит, Бил Хейдър, Луис Гузмън, Майкъл Пеня, Кен Джонг и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6
  • 08:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.11
Пълна програма
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 08:00
    "Горещи пари" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:40
    "Чиста кръв", криминален трилър, Мексико, 2016; реж. Ное Сантилан-Лопес, с Ернан Мендоса, Хоакин Косио, Маурисио Аргуелес, Луис Роберто Гусман, Сесар Родригес, [18+]
  • 07:00
    "Бразилци", комедия, Унгария, 2017; реж. Цаба М. Киш, Габор Рохони, с Ерик Лакатош, Барнабас Бергенди, Даниел Виктор Наги, Бела Дора, Цаба Лакатош, [12+]
  • 08:35
    "Вижте маймунката!", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Адам Уимпени, с Айма Кълъмър, Мелани Грей, Ампаро Морено, Асумпта Серна, [12+]
  • 09:00
    "Шест дни, седем нощи", приключенска комедия, САЩ, 1998; реж. Айвън Райтман, с Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Темуера Морисън, [12+]
Пълна програма
  • 05:10
    "Големият влаков обир", криминален трилър, Великобритания, 1979; реж. Майкъл Кричтън, с Шон Конъри, Доналд Съдърланд, Лесли-Ан Даун, Уейн Слийп, Малкълм Терис, [12+]
  • 07:00
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Александру Маргинеану, Разван Енчиу, [12+]
  • 08:50
    "Живот и нищо друго", драма, Испания, 2017; реж. Антонио Менедес Еспарца, с Андрю Блейкингтън, Реджина Уилямс, Робърт Уилямс, Рай'Низия Чембърс, [12+]
  • 10:45
    "Приятен разговор", психологическа драма, САЩ, 1985; реж. Джойс Чопра, с Трийт Уилямс, Лора Дърн, Мери Кей Плейс, Елизабет Беридж, Левон Хелм, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 05:30
    Inside Africa
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 06:30
    World Sport
Пълна програма
  • 04:00
    "Златните обувки" - романтичен филм с уч. на Ерик Робъртс, Джон Рис-Дейвис, Дейвид Делюис, Вивика А. Фокс, Дина Майър, Аедин Минкс и др. /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 02:40
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 8, 2 епизода
  • 07:00
    "Топ Гиър: Топ провали" - предаване за автомобили
  • 08:15
    "Топ Гиър - 41 велики случки" - предаване за автомобили
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген 181
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Desoto Firedome
  • 07:00
    Как се прави: автомобили на мечтите: Катерам Севън
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: Люта зима
Пълна програма
  • 05:00
    Фабрика за храна: САЩ: Почти Нова Англия
  • 05:24
    Фабрика за храна: САЩ: Благодаря ти, скъпа
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: Да си оближеш пръстите
  • 06:12
    Фабрика за храна: САЩ: Сирене на квадрат
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    София Първа
Пълна програма
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 06:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
  • 06:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 06:45
    Куриози
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
Пълна програма
  • 04:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 05:15
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Второ състезание в Словакия
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
  • 07:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
Пълна програма
  • 00:20
    Дроновете, сезон 1, еп. 1
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 2
  • 07:15
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
  • 08:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 04:40
    Pro Bull Riders
  • 05:30
    Pro Bull Riders
  • 06:20
    MTB Heroes
  • 07:00
    Fantasy Factory Season 4
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:00
    Хотелско парти - игрален филм
  • 05:35
    Кристела - първи сезон
  • 06:00
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 06:25
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
Пълна програма
  • 05:10
    Късметлията - първи сезон
  • 06:00
    Лас Вегас - пети сезон
  • 06:45
    Лас Вегас - пети сезон
  • 07:40
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон
Пълна програма
  • 05:05
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 07:00
    "Повторно преброяване", драма, САЩ, 2008; реж. Джей Роуч, с Джон Хърт, Кевин Спейси, Том Уилкинсън, Боб Балабан, Лора Дърн, [12+]
  • 08:55
    "Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
  • 09:20
    "Всички на сърф", анимация, САЩ, 2007; реж. Крис Бък, Аш Бренън, [0+]
Пълна програма
  • 04:20
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 7
  • 05:15
    Истинският доктор Живаго
  • 06:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 9
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 21
Пълна програма
  • 05:05
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-зловещите колекции
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ч за Чупакабра
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бързи и любопитни
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Катастрофа
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 80 еп. /п/
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 05:05
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 05:15
    "Конни"
  • 05:40
    "Тризначките"
  • 06:00
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 01:30
    НОВИНИ/п/
  • 07:00
    "Коктейл" с Деси Жаблянова /п/
  • 07:30
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 03:40
    "Електрически мечти" - комедия / фантастика с Максуел Колфийлд, Вирджиния Мадсън.
  • 06:05
    "Братята Уорнър" - документален филм с Денис Хопър, Деби Рейнолдс.
  • 07:20
    "Интимен кръг" - драма / младежки с Донован Лийч, Джо Пантолиано.
  • 08:55
    "Вечната музика" - биографичен филм / драма с Ашли Джъд, Кевин Клайн.
Пълна програма
  • 04:15
    LE MANS CLASSIC REPEAT
  • 06:00
    LE MANS CLASSIC REPEAT
  • 07:45
    F4 UNITED STATES CHAMPIONSHIP
  • 08:00
    THE WINDSOR INTERVIEWS
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Срещи катастрофи
  • 08:30
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 04:30
    MTV Rewind: 2017
  • 06:00
    Wish I Saw Them @ Wireless 2018!
  • 06:30
    MTV Asks Anne-Marie
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
  • 05:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 6
  • 06:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 1
  • 06:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 7
  • 05:15
    Шифърът на злополуките, еп. 7
  • 05:35
    Тайнствени досиета 2, еп. 5
  • 06:00
    Тайнствени досиета 2, еп. 7
Пълна програма
  • 04:55
    Надпревара за живот, еп. 1
  • 05:15
    Необикновената Африка, еп. 6
  • 05:40
    Светът на дивото, еп. 3
  • 06:00
    Надпревара за живот, еп. 1
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2018, Шанхай, втори ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    "Син". Сериен филм
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    Филм "Когато дърветата бяха големи"
  • 07:45
    "Смешки. ПИН-код"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:10
    "Вълци" - филм на ужасите, Франция, 2014
  • 06:45
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 07:25
    "Мама" - сериал
  • 08:20
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 05:05
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:40
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 08:30
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 12:00
    "Най-страхотните тв моменти в света 2/2" - шоу
Пълна програма
  • 04:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 06:00
    Вести
  • 06:30
    Вести-Москва
  • 06:50
    Вести
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
  • 03:25
    "Титаник" - драма / катастрофи, U, 1997
  • 05:20
    "Закрилникът" - екшън филм, U, 2004
  • 06:50
    "Шпигел ТВ" - репортажи
  • 09:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 04:30
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт /повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Peter Hase
  • 07:10
    Peter Hase
  • 07:25
    Ranger Rob
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 04:48
    Нещо ново, нещо назаем: Булката и радостта на татко
  • 05:12
    Кралят на тортите: Големият звяр, гафове с брауни и завръщане към сладкарството
  • 05:36
    Кралят на тортите: Чай и ретро автомобили
  • 06:00
    Кралят на тортите: Светлини, камера, торта
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист - Албания, част 1
  • 05:30
    Старият град Лижианг
  • 06:00
    Импресия Португалия
  • 06:30
    Червено море - свещените води на избраните
Пълна програма
  • 05:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:10
    Шумът на върбите, Великобритания, анимационен/семеен, 1995
  • 07:25
    Поле на мечтите, САЩ, драма/семеен/фентъзи, 1989
  • 09:10
    Синьо увлечение, 2002
  • 10:50
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
Пълна програма
  • 05:00
    "Посредници между Земята и Небето" - 7 еп., поредица за иконопис и православна култура
  • 05:30
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 3 еп., документална поредица
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си книгоман?" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 04:50
    От любов към храната - първи сезон
  • 05:20
    От любов към храната - първи сезон
  • 05:35
    Лесни рецепти - пети сезон
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - втори сезон
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • 01:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:55
    "Моята къща мечта край морето" - доку-поредица
  • 16:55
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 04:45
    Светкавицата - четвърти сезон
  • 05:35
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 05:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:00
    FASHION FILMS
  • 06:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 512 еп.
  • 05:50
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 3 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 111 и 112 еп.
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 19 и 20 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Бизнес дейли /п/
Пълна програма
  • 05:05
    Оружейный клуб
  • 05:30
    Под водой с ружьем
  • 06:00
    На рыбалку с охотой
  • 06:30
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
Пълна програма
  • 00:10
    "В очакване на любовта" - романтична комедия с уч. Рейчъл Билсън, Том Стъридж, Ричард Дженкинс, Матю Дейвис, Скот Мехлович, Блайт Данър, Джейми Кинг, Ники Блонски и др., /п/
  • 05:30
    "В кадър"
  • 06:40
    "В очакване на любовта" - романтична комедия с уч. Рейчъл Билсън, Том Стъридж, Ричард Дженкинс, Матю Дейвис, Скот Мехлович, Блайт Данър, Джейми Кинг, Ники Блонски и др.
  • 09:00
    "Герoичната шесторка" - анимационен филм
Пълна програма
  • 04:45
    Must Love Cats: Episode 6
  • 05:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Vietnam
  • 06:15
    Bear Grylls: Born Survivor: Texas
  • 07:00
    Must Love Cats: Episode 5
Пълна програма
  • 05:00
    Изненади на фермерския пазар
  • 05:30
    Изненади на фермерския пазар
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
  • 06:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 06:45
    Куриози
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
Пълна програма
  • 05:05
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 07:00
    "Повторно преброяване", драма, САЩ, 2008; реж. Джей Роуч, с Джон Хърт, Кевин Спейси, Том Уилкинсън, Боб Балабан, Лора Дърн, [12+]
  • 08:55
    "Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
  • 09:20
    "Всички на сърф", анимация, САЩ, 2007; реж. Крис Бък, Аш Бренън, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:10
    PJ Masks
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 04:25
    Мъртва тишина: Същият пътник
  • 05:20
    Предсмъртни обаждания: Да висиш на косъм
  • 06:10
    Предсмъртни обаждания: Порочен призрак
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Следите остават
Пълна програма
  • 05:00
    Football Headliners: Philippe Coutinho
  • 05:30
    Football Headliners: Ezequiel Lavezzi
  • 06:00
    The Truth About...: Thierry Henry
  • 06:31
    Up Close With: Boris Diaw
Пълна програма
  • 04:30
    Major League Fishing
  • 06:00
    Major League Fishing
  • 07:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 07:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 05:05
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-зловещите колекции
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ч за Чупакабра
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бързи и любопитни
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Катастрофа
Пълна програма
  • 05:00
    Тайнствени досиета 2, еп. 7
  • 05:25
    Господари на войната, еп. 7
  • 05:45
    Жив или Мъртъв, еп. 12
  • 06:05
    Голямата риба, еп. 5
Пълна програма
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6, еп. 1,2
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 15, приключенски, САЩ, 2001
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 16, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 04:30
    Часовете преди убийство: Луди години
  • 05:15
    Неразрешени случаи: Секс, лъжи и убийство
  • 06:00
    Неразрешени случаи: Изповед за Кармен/Момичетата
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Убиеца от веригата за бързо хранене
Пълна програма
  • 05:10
    96 минути
  • 07:05
    П.Ъ.Н.К.С.
  • 09:00
    Най-добри приятелки
  • 10:45
    Идеалният съпруг
Пълна програма
  • 02:30
    Василий Ливанов, Виталий Соломин, Рина Зеленая в многосерийном фильме "Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона" (12+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    Инна Гулая, Юрий Никулин в фильме "Когда деревья были большими" (12+)
  • 07:45
    "Смешарики. ПИН-код"
Пълна програма
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
Пълна програма
  • 05:00
    "Пренасяне мощите на света Петка" - документален филм
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Тракия" - Пазарджик /2 част
  • 06:00
    "Дежа вю" - метъл-балет /2 част
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": "Торлашка пролет" - концерт-спектакъл /2 част
Пълна програма
  • 04:50
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 05:30
    Обыкновенный концерт с Эдуардом Эфировым
  • 06:00
    Счастье по договору. Х/ф
  • 09:15
    Сам себе режиссер
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Nitro Circus
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
Пълна програма
  • 04:37
    Dare For A Big Dick (18+)
  • 05:14
    Sex-Starved Soccer Moms (18+)
  • 05:39
    Bang Bang Fuckalution (18+)
  • 06:00
    Personal Trainers: Session 3 (18+)
Пълна програма
  • 05:05
    Тенис: Стефанос Циципас - Джон-Патрик Смит (Libema Open, Хертогенбош; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:00
    "Най - добрите голове в Ла Лига за сезон 2017/2018" - спортно предаване
  • 08:00
    "Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан" - документален филм
  • 09:00
    "Шампионите на Ла Лига" - спортно предаване
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    AVIATORS, THE S1 E12
  • 05:30
    AVIATORS, THE S1 E13
  • 06:00
    "OF ISLANDS AND MEN - SUMBA
  • 07:00
    3D SAFARI 13
Пълна програма
  • 05:15
    Bangkok Fight Night
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
  • 08:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:30
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 05:00
    Firsthand
  • 05:30
    Firsthand
  • 06:00
    Firsthand
  • 06:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 04:15
    Забранена история (Series 1): Тайната на алхимиците (Episode 6)
  • 05:15
    Забранена история (Series 2): Илюминатите (Episode 5)
  • 06:05
    Страхотни изобретения (Series 2): 217 (Episode 17)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Велосипед (Episode 4)
Пълна програма
  • 04:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 05:30
    "Светът на домашнителюбимци"
  • 06:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:30
    "Холистично учение" - документална поредица
Пълна програма
  • 04:42
    Charles Bradley - La Cigale
  • 05:42
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Arias for la Cuzzoni & la Bordoni by Simone Kermes and Vivica Genaux - Gstaad Menuhin Festival
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Литекс - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Крусейдърс, първи мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 34-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:20
    Тенис: Александър Зверев - Яник Ханфман (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:40
    Тенис: Мартин Клижан - Мирза Башич (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:50
    Тенис: Филип Колшрайбер - Миша Зверев (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Испания - Коста Рика (приятелска среща - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Спортен риболов: Fish O’Mania 2018, повторение
  • 13:30
    Студио "Формула 1", повторение
  • 14:00
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Мъртва тишина: Същият пътник
  • 05:20
    Предсмъртни обаждания: Да висиш на косъм
  • 06:10
    Предсмъртни обаждания: Порочен призрак
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Следите остават
Пълна програма
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 06:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 04:35
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
  • 05:45
    "Vice: Гореща точка - Вътрешно разцепление", документален, САЩ, 2016; реж. Шейн Смит, [12+]
  • 07:00
    "Маша и мечокът І, 5 - 8 еп.", анимация, Русия, 2010, [0+]
  • 07:30
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 03:45
    "Спасители на плажа (2017)", крими - екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Сет Гордън, с Дуейн Джонсън, Зак Ефрън, Прийанка Чопра, Александра Дадарио, Кели Рорбах, [18+]
  • 05:25
    "Западен свят ІІ, 10 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Фредерик И. О. Той, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 07:00
    "Избирай!", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Ерик Лавейн, с Александра Лами, Арно Дюкре, Джейми Бамбър, Ан Маривин, Сабрина Озани, [12+]
  • 08:35
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Възрожденските сгради на Панагюрище (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Автомобилизъм: Рали крос
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 07:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 05:00
    MMA: UFC Fight Night
  • 08:00
    Студио "ММА"
  • 08:30
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 04:50
    Искрица и Сияйница
  • 05:15
    Пламъчко и Машините
  • 05:40
    Пламъчко и Машините
  • 06:00
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 04:55
    Изпитатели
  • 05:15
    Гаражи - Злато
  • 05:45
    Единичен тест
  • 05:50
    Единичен тест
Пълна програма
  • 04:15
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 4, Канада, военен, 2017
  • 05:30
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 3, Канада, военен, 2017
  • 06:15
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 4, Канада, военен, 2017
  • 07:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 2, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 04:10
    Бандата на Голямата стъпка
  • 05:55
    Винсент и аз
  • 07:35
    Макс Мински и аз
  • 09:15
    Синът
Пълна програма
  • 04:35
    Ах, това либидо!
  • 07:05
    Лъки Люк
  • 08:45
    Нова Година
  • 10:15
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
Пълна програма
  • 04:55
    Снежен капан
  • 05:50
    Неговото дело и слава: Американският Сион
  • 07:25
    Жаби и жабчета
  • 08:40
    Скаутско приключение
Пълна програма
  • 03:40
    Carpinteros
  • 05:25
    White Lies (2013)
  • 07:00
    3 Backyards
  • 08:30
    The Wolfpack
Пълна програма
  • 05:00
    Super Enduro S18
  • 05:30
    FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 201
  • 06:30
    Formula Drift 2017
  • 07:00
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 05:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
bTV Action 05:15
"Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 15
Eurocom 05:15
Сладка тайна - 15 еп. - Сериал
Viasat History 05:20
География на убийствата, сезон 2, еп. 4
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Mtel Sport 2 06:00
Футбол: Италианска Серия А

Всички предавания

Филми

TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Шумотевица в джунглата
Cinemax 2 05:15
"Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
MGM 05:15
"Войната на шоколада" - драма с Дани Глоувър, Илан Митчъл-Смит.
Cinemax 05:15
"Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - трета част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шуле, Хайно Ферх, [12+]
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}