ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
  • 14:00
    Туристически маршрути
  • 14:30
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм
  • 14:45
    Сид - дете на науката анимационен филм
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 16
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 44
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 44
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Глухар - криминален сериал
  • 15:00
    Великите - филм
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 13:05
    Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
  • 14:10
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 15:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 7, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 16:05
    Царство; сезон 3, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:18
    Укротителката на змии: Епизод 6
  • 13:45
    Укротителката на змии: Епизод 7
  • 14:13
    Укротителката на змии: Епизод 8
  • 14:40
    Укротителката на змии: Епизод 9
Пълна програма
  • 13:10
    "С песните на..." - фолклорна музика
  • 13:35
    Интервю
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 13:30
    Пътеводител БГ /избрано/
  • 14:00
    "Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 3 епизод/п/
  • 15:15
    Екология /п/
  • 15:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
Пълна програма
  • 13:30
    История.bg Мечтател безумен - образ невъзможен /п/
  • 14:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
  • 15:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
Пълна програма
  • 13:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 13:40
    Tom and Jerry Tales
  • 13:46
    Tom and Jerry Tales
  • 13:52
    Tom and Jerry Tales
Пълна програма
  • 13:00
    "Подменена самоличност" - трилър (Канада, САЩ, 2015), режисьор - Пенелопи Буйтенуис, актьори - Касандра Скребо, Кийгън Конър Трейси, Чад Рук, Адам Ди Марко и др.
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 9
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 12
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал , с.2, еп. 7
Пълна програма
  • 11:30
    "Фамилията" - сериал, с.1, еп. 9,10
  • 14:00
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.4
  • 15:00
    "Споделено" - комедия (САЩ, 2013), режисьор -Никол Холофсенър, актьори - Джулия Луис-Драйфус, Лени Лофтин, Джесика Сент Клер, Кристофър Никълъс Смит, Трейси Феъруей, Тони Колет, Джеймс Гандолфини и др.
  • 17:00
    "Лятото на Дакота" - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор -  Тим Армстронг, актьори -  Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли-Ен Хаф, Дерик Стрикленд  и др.
Пълна програма
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 15:00
    "По средата" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    "Топ модели" - модно риалити
  • 15:45
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Ние, мечоците
  • 13:41
    Ние, мечоците
  • 13:51
    Ние, мечоците
  • 14:05
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 13:30
    "Мъжете не плачат", драма, Босна и Херцеговина, 2017; реж. Ален Дрлевич, с Борис Исакович, Леон Лучев, Емир Хаджихафизбегович, Себастиан Каваза, Ермин Браво, [15+]
  • 15:05
    "Дейв направи лабиринт", приключенска комедия, САЩ, 2017; реж. Бил Уотърсън, с Ник Тюн, Мийра Рохит Кумбани, Адам Буш, Джеймс Урбаниак, Франк Каети, [15+]
  • 16:25
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
  • 17:50
    "Маймуна", драма, България, 2016; реж. Димитър Коцев, с Александра Костова, Радина Боршош, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, [12+]
Пълна програма
  • 12:45
    "Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
  • 14:20
    "Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]
  • 16:10
    "О, Луси!", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Ацуко Хираянаги, с Шинобу Тераджима, Джош Хартнет, Кахо Минами, Шиоли Куцуна, Коджи Якушо, [15+]
  • 17:45
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
  • 14:30
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
Пълна програма
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
  • 14:50
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
  • 15:50
    "Женени с деца" - сериал, сезон 3, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Високо в Скалистите планини
  • 14:00
    Оцеляване на предела: Патагония - първа част
  • 15:00
    Оцеляване на предела: Патагония - втора част
  • 16:00
    Оцеляване на предела: Сибир - първа част
Пълна програма
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Можем ли да оцелеем след смъртта на Слънцето?
  • 13:50
    Необяснимо: Странни пожари и призрачна яхта
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 15:02
    Фабрика за храна: САЩ: Риба на сухо
Пълна програма
  • 13:30
    ЗУ ЗУ
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Клонинги в мазето
  • 15:25
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 13:25
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 13:50
    "Артзука"
  • 14:15
    "Изумителни постижения"
  • 14:40
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 13:30
    Отново на училище с Франклин - аним. филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Страници от живота - 86 еп. - Сериал
  • 14:00
    Изумрудената огърлица - 119 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:00
    Зала на славата, най-великите спринтьори
  • 14:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 15:00
    Футбол: MLS, ФК Лос Анджелис - Портланд
  • 16:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия
Пълна програма
  • 13:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
  • 15:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия
  • 15:45
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 16:30
    "Страна на легендите"
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 2
  • 14:15
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 9
  • 14:35
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 10
  • 15:00
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 11
Пълна програма
  • 13:15
    Fantasy Factory
  • 13:40
    MTB Heroes
  • 14:05
    Wild Ride
  • 14:30
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 14:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 14:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
Пълна програма
  • 13:30
    Живот на остров
  • 14:00
    Ястията на Дафни
  • 14:30
    Ястията на Дафни
  • 15:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 12:25
    Британи Мърфи: Историята на една звезда - игрален филм
  • 14:15
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 14:40
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 15:10
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон
Пълна програма
  • 13:20
    Криминални случаи - Сплит - първи сезон
  • 15:10
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон
  • 17:00
    Убийства в Рая - втори сезон
  • 18:05
    Убийства в Рая - втори сезон
Пълна програма
  • 11:05
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
  • 13:35
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 15:20
    "Криптон I, 6 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кейт Денис, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 16:05
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
Пълна програма
  • 13:10
    Залавянето на Клаус Барби
  • 14:10
    Истинският доктор Живаго
  • 15:10
    Забранена история, сезон 5, еп. 5
  • 16:00
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 30
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Корав орех
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Битка между велики умове
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Супер находка
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проблем в Тъстин
Пълна програма
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 14:30
    България – вчера, днес и утре
  • 15:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 80 еп. /п/
  • 16:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 13:15
    "Пърси пазачът на парка"
  • 13:40
    "Строителят Боб"
  • 14:00
    "Пожарникарят Сам"
  • 14:10
    "Героите на града"
Пълна програма
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 13:45
    Телемаркет
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:05
    "Радио дни" - комедия с Мия Фароу, Даян Уийст.
  • 14:35
    "Скокливко - северният елен" - драма / семеен с Ратаня Алда, Майкъл Константин.
  • 16:25
    "Следвай мечтата" - комедия / романтичен с Елвис Пресли, Артър О’Конъл.
  • 18:10
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.9 - Кенет Брана" - поредица
Пълна програма
  • 13:00
    LE MANS CLASSIC REPEAT
  • 14:00
    PORSCHE SUPERCUP
  • 14:30
    BISHOP GARAGE
  • 15:00
    RALLY HAVOC
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Труден живот
Пълна програма
  • 13:00
    MTV Unplugged: George Michael
  • 13:45
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 14:30
    MTV Rewind: 2016
  • 15:00
    Mabel's Best Brits! Top 20
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 7
  • 13:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 8
  • 14:15
    Пол О'Грейди: От любов към животните, сезон 1, еп. 1
  • 15:10
    Пол О'Грейди: От любов към животните, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 3
  • 14:00
    Феномени: Изгряващите звезди на футбола, еп. 1
  • 15:00
    Златна треска, еп. 4
  • 16:00
    Златна треска, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 13:50
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 14:40
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 15:30
    Животински боен клуб, еп. 5
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Бристъл Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:25
    "Мама" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Дивата муха
  • 15:00
    Звездни отбори
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 17:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:20
    "Бялата гвардия"
  • 14:50
    "Изкуственият отбор"
  • 15:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 16:15
    "Храм за Онегин. След славата"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 12:45
    Алтернативи - повторение
  • 14:15
    Паралакс - /повторение /
  • 15:00
    Кратки новини
  • 15:10
    Паралакс - /повторение /
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:10
    Scooby-Doo!
  • 13:40
    Scooby-Doo!
  • 14:05
    Spirit: wild und frei
  • 14:35
    Angelo!
Пълна програма
  • 12:30
    Версус-Драма, Русия/2016,Режисьор: Нурбек Еген В ролите: Алексей Чадов, Оксана Акиншина, Антон Шагин, Сергей Чирков
  • 14:30
    Благотворителен спектакъл "Пепеляшка"
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци - анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Чудовищата в мен: Съпругата ми гние
  • 14:00
    Чудовищата в мен: Нещо изяжда бебето ми
  • 15:00
    7-те малки Джонстън: Шофьорска книжка
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анджелис: Изгнаниците
Пълна програма
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.8
  • 14:00
    10 военни подвига в новата българска история
  • 14:30
    Зелен свят - Природен парк Българка
  • 15:00
    Баба Лидка и манастирът
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Купувачи на лодки
  • 14:30
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 15:30
    Екстремни водни паркове
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Купувачи на лодки
  • 14:30
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 15:30
    Екстремни водни паркове
Пълна програма
  • 12:15
    Смелчага, Канада, екшън, 2017
  • 13:45
    Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
  • 15:55
    Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
  • 17:55
    Обявявам ви за законни Чък и Лари, САЩ, комедия/романтичен, 2007
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Спести с Джейми - втори сезон
  • 14:00
    От любов към храната - първи сезон
  • 14:30
    От любов към храната - първи сезон
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 13:30
    Касъл - втори сезон
  • 14:25
    Касъл - втори сезон
  • 15:20
    Завинаги - първи сезон
  • 16:15
    Теория за Големия взрив - втори сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:30
    FASHION FILMS
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    TOP MODELS
  • 14:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Майстори на сделките" - 31 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" -11 еп.
  • 14:55
    "Хванати на местопрестъплението" - 14 еп.
  • 15:20
    "Да замиташ след звездите" - 11 еп.
Пълна програма
  • 13:30
    новини
  • 13:35
    Спорт
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    В Индийском океане...
  • 14:00
    Нахлыст на разных широтах
  • 14:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 15:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 12:15
    "Перфектният мъж" - романтична комедия с уч. на Хилари Дъф, Хедър Локлиър, Крис Нот, Майк О`Мейли, Бен Фелдман, Каролин Риа, Ванеса Ленгинс и др. /п/
  • 14:30
    "Хора като нас" - драма с уч. на Крис Пайн, Елизабет Банкс, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, Майкъл Хол Дадарио, Марк Дуплас и др.
  • 16:50
    "Братята тигри" - приключенски филм с уч. на Гай Пиърс, Жан-Клод Драйфус, Фреди Хаймор, Оан Нгуен и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 13:00
    How the Universe Works: Stars
  • 13:45
    Cake Boss: On the Road Again
  • 14:08
    Cake Boss: Biceps and Birthdays
  • 14:30
    Gold Rush: Family Feud
Пълна програма
  • 13:10
    Невероятни сватбени торти
  • 14:05
    Ловци на торти
  • 14:35
    Ловци на торти
  • 15:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:00
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:00
    Зала на славата, най-великите спринтьори
  • 14:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 15:00
    Футбол: MLS, ФК Лос Анджелис - Портланд
  • 16:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия
Пълна програма
  • 11:05
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
  • 13:35
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 15:20
    "Криптон I, 6 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кейт Денис, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 16:05
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:15
    Puppy Dog Pals
  • 13:40
    Puppy Dog Pals
  • 14:10
    Vampirina
  • 14:35
    PJ Masks
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:00
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Завръщане в криминалния свят
  • 13:45
    Детектив Убийство: Точка на кипене
  • 14:40
    Спорни убийства: Плът и кръв
  • 15:35
    Тайните на семейния живот: Да си играеш със смъртта
Пълна програма
  • 13:20
    The Truth About...: Thierry Henry
  • 13:51
    Up Close With: Boris Diaw
  • 14:15
    Football Headliners: Cantona
  • 14:45
    Entourage: Lucie Decosse
Пълна програма
  • 13:30
    Blue Water Savages
  • 13:50
    Blue Water Savages
  • 14:15
    Wardens
  • 14:35
    Wardens
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Корав орех
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Битка между велики умове
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Супер находка
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проблем в Тъстин
Пълна програма
  • 13:00
    Феномени: Изгряващите звезди на футбола, еп. 1
  • 14:00
    Златна треска, еп. 4
  • 15:00
    Златна треска, еп. 5
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 7
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 16
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 44
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 44
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Бързи и яростни - зад кулисите; документален, спорт, САЩ, 2017
  • 15:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 33, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 34, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:15
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Пълна програма
  • 13:15
    Неразрешени случаи: Семейството/Упорита улика
  • 14:10
    Ловецът на убийци: Осмисляш деня ми
  • 15:05
    Какво е нужно за убийство: Роднинството е по-важно от брака
  • 15:35
    Какво е нужно за убийство: Твърде късно за съжаление
Пълна програма
  • 13:30
    Танци по време на Лунаса
  • 15:25
    Oгъст Ръш
  • 17:40
    Вързан за теб
  • 19:20
    Измишльотини
Пълна програма
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 16:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "Справка" - документален филм /1 част
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ":
Пълна програма
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:24
    Massaging Mrs Alexander (18+)
  • 13:35
    Sexy Role Playing Game (18+)
  • 14:00
    Sexual Surprise (18+)
  • 14:18
    Brotherly Love (18+)
Пълна програма
  • 12:15
    Тенис: Жереми Шарди - Ришар Гаске (Libema Open, Хертогенбош; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Класически коли" - 8 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 12:00
    Хърватия - Англия - полуфинална среща на световното първенство по футбол
  • 14:00
    Спортни новини
  • 14:10
    Формула Е: Е-при на Ню Йорк - ХІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 15:30
    Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
Пълна програма
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
  • 13:45
    История на храните - повт.
  • 13:50
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 13:30
    YEAR OF THE SNAKE
  • 14:00
    LUCIEN BONAPARTE, THE REBELLIOUS BROTHER
  • 15:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - BURKINA
  • 15:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - CHINA
Пълна програма
  • 13:15
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 13:00
    World of X Games 2016
  • 14:00
    Riding the Long White Cloud
  • 15:00
    Moments
  • 15:30
    Icons Of Aloha
Пълна програма
  • 13:20
    Гранични ветеринари (Series 1): Евтаназия и Тина (Episode 10)
  • 13:45
    Един ден в дивата природа (Series 1): Пустини (Episode 1)
  • 14:40
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): 111 (Episode 11)
  • 15:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 111 (Episode 11)
Пълна програма
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    Българско документално кино
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 17:00
    Научнопопулярен филм
Пълна програма
  • 13:30
    Benjamin, derniere nuit by Michel Tabachnik at the Opera de Lyon
  • 15:00
    Aquagranda by Filippo Perocco, Teatro La Fenice
  • 16:24
    InterMezzo
  • 17:30
    Young People's Concerts: Two Ballet Birds
Пълна програма
  • 13:00
    Обзор на сезона в Първа професионална лига (2017-18), повторение
  • 14:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Лудогорец - Крусейдърс, първи мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Черно море - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Испания - Коста Рика (приятелска среща - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:30
    "Градовете на Ла Лига" - 2 еп., спортно предаване
  • 19:00
    Тенис: Айла Томлянович - Александра Крунич (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA International - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 13:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 28-и епизод, повторение
  • 14:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: АФК Борнемут - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Арсенал - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Завръщане в криминалния свят
  • 13:45
    Детектив Убийство: Точка на кипене
  • 14:40
    Спорни убийства: Плът и кръв
  • 15:35
    Тайните на семейния живот: Да си играеш със смъртта
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 13:15
    "Съвременно семейство IX, 12 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Гейл Манкузо, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 13:40
    ""Два метра под земята" ООД IV, 9 еп. - Страсти и борби", драма, САЩ, 2004; реж. Алан Казо, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
  • 14:35
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 16:05
    "Дестинация - Русия 2018 I, 6 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
Пълна програма
  • 12:55
    "Игра на тронове V, 10 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид Нътър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 13:55
    "Шоуто на Джон Оливър V, 4 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 14:30
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
  • 16:25
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Непознатата Беласица (образователен филм за планински туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Биоразнообразието на Беласица (образователен филм за планински туризъм)
Пълна програма
  • 13:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 17:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 19:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 20:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 11:30
    Хокей на лед: NHL
  • 14:00
    Голф: Европейски тур
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 13:15
    Ръсти Риветс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:10
    Отбор Умизуми
  • 14:40
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 13:15
    Бърза обиколка
  • 13:40
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 14:10
    1886 - Легенди на автомобилната култура: VW
  • 14:40
    Единичен тест
Пълна програма
  • 13:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 6, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 14:10
    Мускетарите, сезон 2, еп. 7, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 15:05
    Едно френско село, сезон 1, еп. 10, Франция, исторически/драма, 2009
  • 15:55
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 12:55
    Нечий герой
  • 14:15
    Красивия хоризонт
  • 15:45
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1
  • 17:10
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2
Пълна програма
  • 13:05
    Кречетало
  • 14:25
    Хърби Хенкок: Възможности
  • 15:55
    Фин
  • 17:25
    Том и Хък
Пълна програма
  • 12:15
    В галоп с Торнадо
  • 14:10
    Семпъл
  • 15:45
    "Канейдиънс" завинаги
  • 17:20
    Чичо Нино
Пълна програма
  • 13:25
    Computer Chess
  • 15:00
    Rake
  • 16:00
    My Left Foot
  • 17:40
    Hello Carter
Пълна програма
  • 13:30
    FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 201
  • 14:30
    Formula Drift 2017
  • 15:00
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
  • 15:30
    FIM Speedway Grand Prix 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 13:30
Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 6
bTV HD 13:30
Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 18
Хоби ТВ 13:30
НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 81 еп.
Diema Family 13:30
"Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
Fox Channel 13:30
Касъл - втори сезон

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 13:35
Спорт
Eurosport 2 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция за жени
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Nova Sport 14:00
Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

e-kids 13:30
Дивото зове - аним. филм
Nova TV 13:30
"Остани с мен" (премиера) - сериен филм
RTR 13:35
Игрален филм
Cinemax 13:35
"Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Telekabel 14:00
Паралелни светове-фантастика,САЩ ,2015,Режисьор: Кристофър Леоне,Актьори: Джесика Рот,Марк Гапка,Ерик Джангман,Констанс Ву,Йорго Константин,Майкъл Монкс,Йън Касълбери

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}