ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:10
    Кадифе 2 тв филм /7 и 8 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин
  • 09:30
    Даяна - фаталната нощ - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Мамчета - комедиен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 07:05
    Царство; сезон 3, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 08:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 22, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 09:00
    Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
  • 10:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 07:25
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Мравояди
  • 08:15
    Диви и истински: Зверско главоболие
  • 09:10
    Голямата бяла акула: Без клетка
  • 10:05
    Нашествениците: Ужасни и отровни
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервю
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 07:30
    Раздвижи се с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
  • 08:00
    Ние, врабчетата детски тв сериал /6 епизод/
  • 08:15
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 08:45
    Многоликата Япония: Земята е само една Да направим почвата здрава
Пълна програма
  • 07:38
    Pat the Dog
  • 07:50
    The HAPPOS Family
  • 07:55
    Wacky Races
  • 08:06
    Wacky Races
Пълна програма
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 9
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 12
  • 10:00
    "Луцифер" - сериал, еп.8
Пълна програма
  • 06:00
    "Фамилията" - сериал, с.1
  • 09:00
    "Sucker Punch: Измислен свят" - екшън, трилър, фентъзи, САЩ , 2011 г. Режисьор: Зак Снайдър; В ролите: Емили Браунинг, Карла Гуджино, Джейми Чънг, Ванеса Хъджинс, Джена Малоун, Аби Корниш,Скот Глен, Джон Хам, Оскар Айзък и др.
  • 11:30
    "Фамилията" - сериал, с.1, еп. 11,12
  • 13:45
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.5
Пълна програма
  • 07:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 08:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Денят на влюбените" - романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор - Гари Маршал, актьори - Джесика Алба, Кати Бейтс, Джесика Бийл, Брадли Купър, Ерик Дейн, Патрик Демпси, Хектор Елизондо, Джейми Фокс, Дженифър Гарнър, Топър Грейс, Ан Хатауей, Аштън Къчър,
Пълна програма
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Не ме оставай" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Сърцето на града" - сериал
Пълна програма
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
  • 08:09
    Малки Титани: В готовност
  • 08:25
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 07:00
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
  • 08:25
    "Каменно сърце", драма, Исландия, 2016; реж. Гудмундур Арнар Гудмундсон, с Балдур Ейнърсон, Блер Хинриксон, Диля Валсдотир, Катла Нялсдотир, Йонина Тордис Карлсдотир, [12+]
  • 10:30
    "Пропукани сгради", трилър, Аржентина, 2017; реж. Николас Гил Лаведра, с Оскар Мартинес, Хоакин Фуриел, Соледад Виламил, Сара Саламо, Сантяго Сегура, [12+]
  • 12:05
    "Пирати! Банда неудачници", анимация, Великобритания, 2012; реж. Питър Лорд, Джеф Нюит, [7+]
Пълна програма
  • 07:00
    "О, Луси!", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Ацуко Хираянаги, с Шинобу Тераджима, Джош Хартнет, Кахо Минами, Шиоли Куцуна, Коджи Якушо, [15+]
  • 08:35
    "Домът на вицекраля", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Гуриндер Чадха, с Хю Бонвил, Джилиан Андерсън, Маниш Даял, Хюма Къреши, Майкъл Гамбън, [12+]
  • 10:20
    "6-и А", драма, Швеция, 2016; реж. Петер Модестий, с Емин Йозкан, Тайра Олин, Омея Лундквист, Каролин Сьодерстрьом, Ева Меландър, [12+]
  • 11:20
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 3 /п/
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Лошият Бронко - втора част
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 12
  • 09:00
    Как се прави...: Хартиени ветрила, орехово масло, мед
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 12
Пълна програма
  • 07:26
    Стани богат изобретател: Жега
  • 08:14
    Създаването на най-големите...: Търсачи на диаманти
  • 09:02
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 5
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 11
Пълна програма
  • 07:40
    Елена от Авалор
  • 08:05
    Домът на Рейвън
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 08:55
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 07:30
    "Всичко за децата"
  • 08:00
    "Удивителни създания"
  • 08:15
    "Спортна лаборатория"
  • 08:30
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 87 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
  • 07:56
    Финансов експрес
  • 08:10
    Спортен журнал
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: MLS, ФК Лос Анджелис - Портланд
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
  • 10:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени, директно
Пълна програма
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, обзор
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
  • 08:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 09:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия
Пълна програма
  • 07:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 9
  • 08:55
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 1
  • 09:40
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:25
    Fantasy Factory
  • 07:50
    Wild Ride
  • 08:15
    Wild Ride
  • 08:40
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 07:45
    Мама - втори сезон
  • 08:10
    Мама - втори сезон
  • 08:40
    40 е новото 20 - четвърти сезон
  • 09:05
    40 е новото 20 - четвърти сезон
Пълна програма
  • 07:35
    Криминални случаи - Сплит - първи сезон
  • 09:30
    Спасителен полет - първи сезон
  • 10:05
    Убийства в Рая - втори сезон
  • 11:15
    Убийства в Рая - втори сезон
Пълна програма
  • 07:00
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 08:45
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
  • 10:45
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
  • 11:25
    "Дзен дневниците на Гари Шандлинг I, 1 еп.", документален, САЩ, 2018; реж. Джъд Апътоу , с Джеймс Л. Брукс, Джим Кери, Саша Барон Коен, Дейвид Кулие, Сара Силвърман, [15+]
Пълна програма
  • 07:45
    Залавянето на Клаус Барби
  • 08:40
    Истинският доктор Живаго
  • 09:40
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 5
  • 10:30
    Забранена история, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 07:40
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 08:00
    На лов за автомобили: Моето сладко ламборгини
  • 08:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Д-р Страннокупувачов
  • 08:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Чаршафи и чудаци
Пълна програма
  • 07:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
  • 08:00
    С въдица в ръка – тв поредица
  • 08:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 74 еп.
  • 09:00
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • 07:35
    "Барни и приятели"
  • 08:00
    "Попълс"
  • 08:45
    "Ръф Ръф, Туит и Дейв"
  • 08:55
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Беновска пита" с Любо Огнянов/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Скокливко - северният елен" - драма / семеен с Ратаня Алда, Майкъл Константин.
  • 08:40
    "Следвай мечтата" - комедия / романтичен с Елвис Пресли, Артър О’Конъл.
  • 10:25
    "Малката вещица" - комедия / младежки филм с Дан Готие, Робин Лайвли.
  • 12:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.10 - Люк Бесон" - поредица
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
  • 08:30
    Загадки в спалнята
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    MTV Unplugged: George Michael
  • 08:45
    MTV Presents Varna Beach 2017
  • 09:05
    MTV World Stage: Rita Ora
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
Пълна програма
  • 07:25
    Животински лудории, сезон 1, еп. 7
  • 08:00
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 7
  • 08:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 8
  • 08:55
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 07:05
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 3
  • 08:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 5
  • 09:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 10:00
    Вини Джоунс: Мъжкари в Русия (Компилации), еп. 1
Пълна програма
  • 07:25
    Когато акулите атакуват, еп. 1
  • 08:15
    Дивите райски кътчета на Индия, еп. 1
  • 09:05
    Възходът на черния вълк, еп. 1
  • 09:50
    Акула срещу риба тон, еп. 1
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Троа - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 07:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 08:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:20
    "По средата" - сериал
  • 11:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 08:35
    Вести-Москва
  • 09:00
    Вести
  • 10:00
    "Хуморина"
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    "Ранни вести" /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:25
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:30
    Отвъд скока-документален филм за Йорданка Благоева
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:30
    7-те малки Джонстън: Да си вземем ли кози?
  • 08:00
    Д-р Крисчън Ви очаква: Епизод 1
  • 09:00
    Чудовищата в мен: Нещо изяжда бебето ми
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Замъкът Елън
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия Гърция
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.10
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.7
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Купувачи на лодки
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Купувачи на лодки
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 06:45
    Преследваният, САЩ, екшън/криминален/трилър, 2003
  • 08:20
    Тихият американец, Германия,Великобритания,САЩ,Виетнам, драма/мистерия/романтичен, 2002
  • 10:00
    Неомъжена бяла жена, САЩ, драма/трилър, 1992
  • 11:45
    Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:45
    От любов към храната - първи сезон
  • 08:10
    Уикенд по мъжки - кулинарно предаване
  • 08:35
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване
  • 09:05
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:35
    Последният човек на Земята - втори сезон
  • 08:00
    Теория за Големия взрив - втори сезон
  • 08:25
    Теория за Големия взрив - втори сезон
  • 08:55
    Модерно семейство - четвърти сезон
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 07:55
    F-PEOPLE
  • 08:00
    FASHION FILMS
  • 08:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:00
    "Майстори на сделките" - 32 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" -12 еп.
  • 08:40
    "Да замиташ след звездите" - 12 еп.
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 15 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 07:30
    Планета охотника
  • 08:00
    В Индийском океане...
  • 08:30
    Нахлыст на разных широтах
  • 09:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
  • 08:30
    "Герoичната шесторка" - анимационен филм /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 12:15
    "Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др.
Пълна програма
  • 07:45
    Bear Grylls: Born Survivor: The Inside Story
  • 08:30
    How the Universe Works: Black Holes
  • 09:15
    Cake Boss: Next Great Bride
  • 09:38
    Cake Boss: Down the Drain
Пълна програма
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:50
    Свежо с Анна Олсън
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: MLS, ФК Лос Анджелис - Портланд
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
  • 10:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени, директно
Пълна програма
  • 07:00
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 08:45
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
  • 10:45
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
  • 11:25
    "Дзен дневниците на Гари Шандлинг I, 1 еп.", документален, САЩ, 2018; реж. Джъд Апътоу , с Джеймс Л. Брукс, Джим Кери, Саша Барон Коен, Дейвид Кулие, Сара Силвърман, [15+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    Trulli Tales
  • 08:25
    PJ Masks
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Monday's
Пълна програма
  • 07:25
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Изчезнал в Маями
  • 08:15
    Убийства в тресавището: Мъгливата река
  • 09:10
    Детектив Убийство: Точка на кипене
  • 10:05
    Спорни убийства: Плът и кръв
Пълна програма
  • 07:25
    The Contenders: Russia 2018: Episode 33
  • 07:55
    Football Headliners: Gerard Pique
  • 08:20
    The Contenders: Copa: Bradley
  • 08:50
    Top: Best Female Bodies
Пълна програма
  • 07:30
    All Angles
  • 07:50
    All Angles
  • 08:15
    The Fowl Life With Chad Belding
  • 08:35
    Wild Ops
Пълна програма
  • 07:40
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 08:00
    На лов за автомобили: Моето сладко ламборгини
  • 08:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Д-р Страннокупувачов
  • 08:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Чаршафи и чудаци
Пълна програма
  • 07:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 5
  • 08:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 09:00
    Вини Джоунс: Мъжкари в Русия (Компилации), еп. 1
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 7
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:20
    Първите 48 часа: Прострелян полицай
  • 08:05
    Ловецът на убийци: Убиваме тези, които обичаме
  • 08:50
    Градски кошмари: Убиецът със сателитна навигация
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Ангъс Синклеър
Пълна програма
  • 07:15
    Ото е носорог
  • 08:50
    Рай
  • 10:35
    Церемонията
  • 12:25
    Противообществено
Пълна програма
  • 06:30
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 2 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:48
    Ebony Muse Helps Make Art (18+)
  • 08:12
    Hayden Sucks Dick For Ride Home (18+)
  • 08:34
    A Dick Before Dropout (18+)
  • 09:00
    All Night Rager (18+)
Пълна програма
  • 07:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    "Пеле: Кралят на футбола" - документален филм
  • 21:30
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Барбора Стрицова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Документален филм - повторение
  • 08:40
    Прогноза и агропрогноза
  • 08:45
    Агротема
Пълна програма
  • 07:00
    BONE DIGGERS
  • 08:00
    MAKE ME A LOG BOAT!
  • 09:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - CAPE TOWN
  • 09:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - SENEGAL
Пълна програма
  • 07:35
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:50
    WUSHU Championship
  • 08:10
    Taekwondo
  • 08:30
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 07:30
    Motocross Of Nations 2017
  • 08:00
    One Less Brick in the Wall
  • 08:30
    World of X Games 2016
  • 09:00
    Built To Shred
Пълна програма
  • 07:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 112 (Episode 12)
  • 07:55
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 08:20
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 08:45
    Супер-ветеринар (Series 5): Марли, Каспар и Рекс "Светкавицата-нинджа" (Episode 5)
Пълна програма
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    La Traviata by Verdi in Glyndebourne
  • 11:44
    Leonard Bernstein conducts Brahm's Symphony no 3
  • 12:38
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Монтана - Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Карабах, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 36-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 06:45
    Тенис: Филип Колшрайбер - Роберто Баутиста Агут (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 08:30
    Тенис: Мартон Фучович - Максимилиан Мертерер (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Испания - Швейцария (приятелска среща - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Кристъл Палас - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Изчезнал в Маями
  • 08:15
    Убийства в тресавището: Мъгливата река
  • 09:10
    Детектив Убийство: Точка на кипене
  • 10:05
    Спорни убийства: Плът и кръв
Пълна програма
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
  • 08:25
    "Да станеш Уорън Бъфет", документален, САЩ, 2017; реж. Питър Кънхард, [12+]
  • 09:55
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
  • 11:55
    "Съвременно семейство IX, 13 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 09:20
    "Бебе Бос", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Том МакГрат, [7+]
  • 11:00
    "В кадър ХV, 25 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 11:30
    "Игра на тронове VI, 1 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Епопея по български. История за българския герб (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Покривите на София (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 07:35
    Пламъчко и Машините
  • 08:05
    Ръсти Риветс
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
Пълна програма
  • 07:20
    Мускетарите, сезон 2, еп. 8, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 08:15
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, исторически/драма, 2013
  • 09:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 7, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 06:50
    Винсент и аз
  • 08:30
    Скритата крепост
  • 10:05
    Като син
  • 11:25
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 07:35
    Куче-ченге
  • 09:05
    Крокодилите 2
  • 10:35
    Първото куче
  • 12:10
    Ще се омъжиш ли за мен?
Пълна програма
  • 07:00
    Брат и сестра
  • 08:35
    Пиколо, саксо и компания
  • 09:55
    Нечий герой
  • 11:15
    Неговото дело и слава
Пълна програма
  • 07:00
    La Gunguna
  • 08:30
    I Knew It Was You: Rediscovering John Cazale
  • 09:10
    No No: A Dockumentary
  • 10:50
    Sweet Night
Пълна програма
  • 07:30
    Nine Knights 2017
  • 08:00
    Freeride World Tour 2018
  • 10:00
    E League Season 2
  • 11:00
    E League Season 2
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 07:55
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
bTV Action 08:00
"Библиотекарите" - сериал
bTV Comedy 08:00
"Кухня" - сериал
bTV Lady 08:00
"Салон за красота. Ново начало" - сериал
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Враца - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
MAX Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 2 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 3 08:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Парма

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 07:51
Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
HBO 2 07:55
"Маша и мечокът ІІ, 13 - 16 еп.", анимация, Русия, 2014, [0+]
RTVi 08:00
Детски филми
TVT 08:00
На черква в Брацигово (образователен филм за религиозен туризъм)
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}