ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
  • 14:00
    Туристически маршрути
  • 14:30
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм
  • 14:45
    Сид - дете на науката анимационен филм
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 17
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 46
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 45
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Глухар - криминален сериал
  • 15:00
    Великите - филм
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 13:05
    Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
  • 14:10
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 15:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 16:05
    Царство; сезон 3, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:50
    Остин Стивънс: Повелителят на змиите: В търсене на летящата змия
  • 13:45
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Залавяне за работа
  • 14:40
    Нашествениците: Ужасни и отровни
  • 15:35
    Чудовищата в мен: Амеба яде мозъка ми
Пълна програма
  • 13:25
    Интервю
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 13:30
    Опознай България /избрано/
  • 14:00
    "Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 4 епизод/п/
  • 15:05
    Китай на фокус Художникът от Уйгур
  • 15:35
    Капри сериен тв филм /15 епизод/п/
Пълна програма
  • 13:30
    История.bg Гениалният, грешният, безсмъртният /п/
  • 14:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
  • 15:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
Пълна програма
  • 13:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 13:40
    Tom and Jerry Tales
  • 13:46
    Tom and Jerry Tales
  • 13:52
    Tom and Jerry Tales
Пълна програма
  • 13:00
    "2047: Смъртна заплаха" - екшън, сай фай, трилър (САЩ, 2014), режисьор - Алесандро Капоне, актьори - Дани Глоувър, Дарил Хана, Майкъл Мадисън и др.
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 10
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 13
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал , с.2, еп. 8
Пълна програма
  • 11:30
    "Фамилията" - сериал, с.1, еп. 11,12
  • 13:45
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.5
  • 14:45
    "Принцът и аз 3: Кралски меден месец" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Сайрън, актьори - Кам Хескин, Крис Гиър, Тод Дженсън, Джонатан Фърт и др.
  • 16:30
    "Пазители на наследството" - драма, екшън, биографичен (САЩ, Германия, 2014), режисьор - Джордж Клуни, актьори - Джордж Клуни, Мат Деймън, Бил Мъри, Кейт Бланшет, Джон Гудман, Жан Дюжарден, Хю Боневил, Захари Бахаров, Боб Балабан и др.
Пълна програма
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 15:00
    "По средата" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Ние, мечоците
  • 13:41
    Ние, мечоците
  • 13:51
    Ние, мечоците
  • 14:05
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 13:30
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
  • 15:25
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О'Халоран, [15+]
  • 17:10
    "Каменно сърце", драма, Исландия, 2016; реж. Гудмундур Арнар Гудмундсон, с Балдур Ейнърсон, Блер Хинриксон, Диля Валсдотир, Катла Нялсдотир, Йонина Тордис Карлсдотир, [12+]
  • 19:20
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
Пълна програма
  • 13:20
    "Прасковки", научно-фантастична комедия, Доминиканска Република, 2017; реж. Ектор Валдес, с Питър Вивес, Мария Гуинеа, Хоакин Ферейра, Франк Перозо, Рамон Ланга, [15+]
  • 14:40
    "Герой (1992)", комедийна драма, САЩ, 1992; реж. Стивън Фриърс, с Дъстин Хофман, Джина Дейвис, Анди Гарсия, Джоан Кюсак, Кевин О'Конър, , [12+]
  • 16:35
    "Доброто след лошото", драма, САЩ, 2017; реж. Ан-Мари Хес, с Мади Хасън, Били Бърк, Мелора Уолтърс, Дабие, Рис Уорд, [15+]
  • 18:10
    "Домът на вицекраля", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Гуриндер Чадха, с Хю Бонвил, Джилиан Андерсън, Маниш Даял, Хюма Къреши, Майкъл Гамбън, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
  • 14:30
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
Пълна програма
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Спускането от мъгливата планина
  • 14:00
    Злато в Берингово море: Повече няма да се разделяме
  • 15:00
    Злато в Берингово море: Американската мечта
  • 16:00
    Гмуркане за злато: под леда: На златото му е все едно
Пълна програма
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Роботите ли са върхът на човешката еволюция?
  • 13:50
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 5
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 15:02
    Фабрика за храна: САЩ: Как се сади пиперо
Пълна програма
  • 13:30
    ЗУ ЗУ
  • 13:45
    ЗУ ЗУ
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 13:25
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 13:50
    "Артзука"
  • 14:15
    "Изумителни постижения"
  • 14:40
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 13:30
    Алиса в страната на чудесата - аним. филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Страници от живота - 87 еп. - Сериал
  • 14:00
    Изумрудената огърлица - 120 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени, директно
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап, директно
  • 19:20
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени
  • 19:45
    Футбол: MLS, обзор на кръга
Пълна програма
  • 13:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 15:00
    "Страна на легендите"
  • 15:30
    Зала на славата, най-великите спринтьори
  • 16:30
    "Безсмъртни легенди"
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 4
  • 14:15
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 13
  • 14:35
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 14
  • 15:00
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 15
Пълна програма
  • 13:15
    Fantasy Factory
  • 13:40
    Wild Ride
  • 14:05
    Wild Ride
  • 14:30
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 14:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 14:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
Пълна програма
  • 13:30
    Живот на остров
  • 14:00
    Мега бърлоги
  • 14:30
    Мега бърлоги
  • 15:00
    Помощ след ремонт
Пълна програма
  • 13:20
    Споразумението - втори сезон
  • 14:15
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 14:40
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 15:10
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон
Пълна програма
  • 13:20
    Криминални случаи - Сплит - първи сезон
  • 15:15
    Д-р Розууд - първи сезон
  • 16:10
    Д-р Розууд - първи сезон
  • 17:00
    Убийства в Рая - втори сезон
Пълна програма
  • 13:20
    "Дневникът на един дръндьо: Стигнахме ли вече?", семейна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Бауърс, с Джейсън Дракър, Алиша Силвърстоун, Том Еверет Скот, Чарли Райт, Оуен Асталос, [7+]
  • 14:55
    "Добрякът", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Флорънс Куентин, с Жерар Депардийо, Катрин Деньов, Шантал Ладесу, Гийом Де Тонкедек, Грегоар Людиг, [12+]
  • 16:35
    "Наследници І, 7 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Адам Аркин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 17:40
    "Шоуто на Джон Оливър V, 4 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 13:25
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 1
  • 14:20
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 3
  • 15:10
    Забранена история, сезон 5, еп. 6
  • 16:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Клубът на самотните антиквари
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
Пълна програма
  • 13:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
  • 14:00
    С въдица в ръка – тв поредица
  • 14:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 74 еп.
  • 15:00
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • 13:15
    "Пърси пазачът на парка"
  • 13:40
    "Строителят Боб"
  • 14:00
    "Пожарникарят Сам"
  • 14:10
    "Героите на града"
Пълна програма
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 13:45
    Телемаркет
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:30
    "Гордост и страст" - екшън / приключенски с Кари Грант, Франк Синатра, София Лорен, Тиодор Байкъл.
  • 14:40
    "Недостижимият мост" - екшън / военен Шон Конъри, Раян О’Нийл.
  • 17:40
    "Черният жребец" - приключенски / семеен филм с Тери Гар, Кели Рено.
  • 19:20
    "Богати на любов" - драма със Сузи Еймис, Джил Клейбърг.
Пълна програма
  • 13:30
    LE MANS CLASSIC REPEAT
  • 14:30
    SUPER UTES SERIES
  • 15:30
    BLANCPAIN GT SERIES ASIA
  • 16:30
    LE MANS CLASSIC REPEAT
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Труден живот
Пълна програма
  • 13:00
    a-ha: MTV Unplugged
  • 13:45
    MTV Crashes Plymouth 2016: The...
  • 14:30
    Liam Payne: Hitlist
  • 15:00
    MTV Essentials: Dancepop Collabs!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:20
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 20
  • 14:15
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 21
  • 15:10
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 22
  • 16:00
    Водени от дълга, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 13:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 4
  • 14:00
    Феномени: Изгряващите звезди на футбола, еп. 2
  • 15:00
    Златна треска, еп. 6
  • 16:00
    Златна треска, еп. 7
Пълна програма
  • 13:00
    Дивите райски кътчета на Индия, еп. 1
  • 13:50
    Възходът на черния вълк, еп. 1
  • 14:40
    Пингвини, пингвини, пингвини, еп. 1
  • 15:30
    Смърт, смут и сурикати, еп. 5
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Монпелие - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:25
    "Мама" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Дивата муха
  • 15:00
    Звездни отбори
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 17:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:30
    Концерт
  • 15:00
    Игрален филм
  • 18:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 19:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 14:00
    Дискусионно студио"/ повторение
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "Край Босфора" /повторение/
Пълна програма
  • 12:02
    Airplay Chart
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:45
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 14:05
    Spirit: wild und frei
  • 14:35
    Angelo!
  • 15:10
    Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 12:30
    На осмия ден-Белгия, Франция, Великобритания ,1996г ,Режисьор: Жако Ван Дормел
  • 14:30
    Награждаване на учители и културни дейци
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци - анимация
  • 16:00
    Детски свят -Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    Airplay Chart
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 13:00
    Лечителят: Просто ми се довери
  • 14:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Новото бебе
  • 15:00
    7-те малки Джонстън: Мозъчната операция на Алекс
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анджелис: Спасението
Пълна програма
  • 13:30
    Спорт и приключения - Луда надпревара, репортаж
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Купувачи на лодки
  • 14:30
    Най-изключителните басейни
  • 15:00
    Най-изключителните басейни
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Купувачи на лодки
  • 14:30
    Най-изключителните басейни
  • 15:00
    Най-изключителните басейни
Пълна програма
  • 13:30
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
  • 15:00
    Пътят към Невърленд, Великобритания, САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
  • 16:40
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
  • 18:30
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 14:00
    От любов към храната - първи сезон
  • 14:30
    От любов към храната - първи сезон
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 13:30
    Касъл - втори сезон
  • 14:25
    Касъл - втори сезон
  • 15:20
    Завинаги - първи сезон
  • 16:15
    Теория за Големия взрив - втори сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:30
    TOP MODELS
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    DESIGNERS
  • 14:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Майстори на сделките" - 32 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" -12 еп.
  • 14:55
    "Хванати на местопрестъплението" - 15 еп.
  • 15:20
    "Да замиташ след звездите" - 12 еп.
Пълна програма
  • 13:35
    Спорт
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 13:20
    Плaнета рыбака
  • 13:50
    Крылатые охотники
  • 14:00
    Нож-помощник
  • 14:15
    Кодекс охотника
Пълна програма
  • 12:15
    "Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др.
  • 14:30
    "Гости от миналото: Революцията" - комедия с уч. на Жан Рено, Кристиан Клавие, Франк Дюбоск, Карин Виар, Силви Тестю, Мари-Ан Шазел, Ари Абитан, Алекс Луц и др.
  • 16:45
    Игрален филм /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 13:00
    How the Universe Works: Black Holes
  • 13:45
    Cake Boss: Next Great Bride
  • 14:08
    Cake Boss: Down the Drain
  • 14:30
    Gold Rush: Drill or Die
Пълна програма
  • 13:35
    Градски печива с Пол Холивуд
  • 14:05
    Пътешествие с Донал: Европа
  • 14:35
    Пътешествие с Донал: Европа
  • 15:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:00
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
Пълна програма
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени, директно
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап, директно
  • 19:20
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени
  • 19:45
    Футбол: MLS, обзор на кръга
Пълна програма
  • 13:20
    "Дневникът на един дръндьо: Стигнахме ли вече?", семейна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Бауърс, с Джейсън Дракър, Алиша Силвърстоун, Том Еверет Скот, Чарли Райт, Оуен Асталос, [7+]
  • 14:55
    "Добрякът", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Флорънс Куентин, с Жерар Депардийо, Катрин Деньов, Шантал Ладесу, Гийом Де Тонкедек, Грегоар Людиг, [12+]
  • 16:35
    "Наследници І, 7 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Адам Аркин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 17:40
    "Шоуто на Джон Оливър V, 4 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:15
    Puppy Dog Pals
  • 13:40
    Puppy Dog Pals
  • 14:10
    Vampirina
  • 14:35
    PJ Masks
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:00
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Monday's
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: С вид на силно момиче
  • 13:45
    Детектив Убийство: В търсене на справедливост
  • 14:40
    Спорни убийства: Южняшко правосъдие
  • 15:35
    Изчезналото бебе: Разследванията на списание "Пийпъл"
Пълна програма
  • 13:20
    Tennis Stars: Grigor Dimitrov
  • 13:51
    Up Close With: Roger Federer
  • 14:15
    Tennis Stars: Garbine Muguruza
  • 14:46
    Rising Star: Maria Shishkina
Пълна програма
  • 13:30
    Blue Water Savages
  • 13:50
    Saltwater Series
  • 14:15
    Wardens
  • 14:35
    Wardens
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Клубът на самотните антиквари
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
Пълна програма
  • 13:00
    Феномени: Изгряващите звезди на футбола, еп. 2
  • 14:00
    Златна треска, еп. 6
  • 15:00
    Златна треска, еп. 7
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 9
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 17
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 46
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 45
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 14:15
    Безмилостно; документален, спорт, Великобритания, 2017
  • 15:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 35, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 36, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:10
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2013
Пълна програма
  • 13:15
    Неразрешени случаи: Мъж в сенките/Автостопаджията
  • 14:10
    Ловецът на убийци: Убиваме тези, които обичаме
  • 15:05
    Какво е нужно за убийство: Лудия Максим
  • 15:35
    Какво е нужно за убийство: Убийствата в Клиър Лейк
Пълна програма
  • 12:25
    Противообществено
  • 14:30
    Семейство Джоунс
  • 16:25
    Бягай!
  • 18:15
    Твърда игра
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
Пълна програма
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "Справка" - документален филм /2 част
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ":
Пълна програма
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:30
    Dirty-Talking Girlfriend Rides Cock (18+)
  • 14:00
    With Gracie In The Middle There's Some Leeway (18+)
  • 14:20
    Hot Pink Tamale Tits (18+)
  • 14:40
    Check My Ex's Ass (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    "Пеле: Кралят на футбола" - документален филм
  • 21:30
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Барбора Стрицова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
  • 23:10
    Тенис: Юлия Гьоргес - Ашли Барти (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 13:15
    Световен рали шампионат: Обзор на първата половина на сезона
  • 14:05
    Спортни новини
  • 14:15
    Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
  • 14:45
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Азия
Пълна програма
  • 13:35
    Агротема
  • 13:45
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 13:00
    SCEPTICS - DID WE REALLY LAND A MAN ON THE MOON
  • 14:00
    PASSPORT TO EXPLORE - LAS VEGAS
  • 14:30
    PASSPORT TO EXPLORE - LOS ANGELES
  • 15:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 17
Пълна програма
  • 12:00
    NEW Cold Open
  • 14:20
    Explosion Fight Night
  • 15:15
    Taekwondo
  • 15:35
    Fight Code
Пълна програма
  • 13:30
    World of X Games 2016
  • 14:00
    Built To Shred
  • 14:30
    Built To Shred
  • 15:00
    Kickin' It With Sneaker Steve
Пълна програма
  • 13:20
    Градът на бялата мечка (Series 1): Перфектната буря (Episode 10)
  • 13:45
    Един ден в дивата природа (Series 1): Пасища (Episode 2)
  • 14:40
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): 112 (Episode 12)
  • 15:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 113 (Episode 13)
Пълна програма
  • 13:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 14:00
    "Светът на домашните любимци"
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 16:30
    Научнопопулярен филм
Пълна програма
  • 13:30
    Young People's Concerts: What is American Music?
  • 14:30
    Leonard Bernstein conducts The Unanswered Question by Ives
  • 14:49
    Leonard Bernstein conducts The Unanswered Question by Ives
  • 14:57
    Leonard Bernstein conducts the Symphony no 1 by Sibelius
Пълна програма
  • 13:00
    Обзор на сезона във Втора професионална лига (2017-18), повторение
  • 14:00
    Футбол: Витоша - Пирин, първи мач за 13-то място в Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Етър - Дунав, първи мач за 11-то място в Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, първи мач за седмо място в Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 22:00
    Тенис: Александър Зверев - Хьон Чун (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 23:40
    Тенис: Максимилиан Мартерер - Филип Колшрайбер (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 13:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 15:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: Суонси Сити - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 19:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: С вид на силно момиче
  • 13:45
    Детектив Убийство: В търсене на справедливост
  • 14:40
    Спорни убийства: Южняшко правосъдие
  • 15:35
    Изчезналото бебе: Разследванията на списание "Пийпъл"
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 13:30
    "Assassin's Creed", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Джъстин Кързъл, с Михаел Фасбендер, Марион Котийар, Джеръми Айрънс, Брендън Глийсън, Майкъл Кенет Уилямс, [15+]
  • 15:25
    "Дестинация - Русия 2018 I, 7 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 15:55
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 17:20
    "Дарба", драма, САЩ, 2017; реж. Марк Уеб, с Крис Евънс, МакKена Грейс, Линдзи Дънкан, Октавия Спенсър, Джени Слейт, [12+]
Пълна програма
  • 13:15
    "Семейство Даръл IІІ, 1 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 14:05
    "Известни и влюбени І, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Тоуния МакКернан, Мигел Артета, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 14:45
    "Патерно", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Левинсън, с Райли Кеоу, Ал Пачино, Ани Парис, Кати Бейкър, Грег Грънберг, [15+]
  • 16:30
    "Бебе Бос", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Том МакГрат, [7+]
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Възрожденските сгради на Панагюрище (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Разкази от тутраканския бряг (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма
  • 11:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 14:30
    Мотоциклетизъм: Moto 3
  • 15:50
    Мотоциклетизъм: Moto 2
  • 17:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 12:00
    Хокей на лед: NHL
  • 14:00
    ММА: Класика от UFC
  • 14:55
    Новини
  • 15:00
    MMA: UFC Fight Night
Пълна програма
  • 13:15
    Ръсти Риветс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:10
    Отбор Умизуми
  • 14:40
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 13:10
    NASCAR - С пълна газ в овала
  • 13:50
    Бърза обиколка
  • 14:15
    Бърза обиколка
  • 14:40
    Изпитатели
Пълна програма
  • 13:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 7, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 14:10
    Мускетарите, сезон 2, еп. 8, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 15:05
    Едно френско село, сезон 1, еп. 11, Франция, исторически/драма, 2009
  • 15:55
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 12:40
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 14:10
    Венция/Венеция
  • 15:55
    Партньор
  • 17:20
    Тратория
Пълна програма
  • 12:10
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 13:40
    Упадъкът на мъжката империя
  • 15:15
    Необвързаност
  • 17:05
    Кметицата-кексче
Пълна програма
  • 13:05
    Сниф и летящия фантом
  • 14:40
    Красивия хоризонт
  • 16:10
    Пипи отново на борда
  • 17:30
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III
Пълна програма
  • 13:20
    Maria Montez: La pelicula
  • 15:00
    La Gunguna
  • 16:30
    I Knew It Was You: Rediscovering John Cazale
  • 17:10
    No No: A Dockumentary
Пълна програма
  • 13:30
    E League Highlights 2016
  • 14:00
    E League Highlights 2016
  • 14:30
    E League Highlights 2016
  • 15:00
    E League Highlights 2016
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 13:45
Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 1
Eurocom 14:00
Изумрудената огърлица - 121 еп. - Сериал
BNT2 14:00
"Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 5 епизод/п/
bTV Comedy 14:00
"Без пукната пара" - сериал
Utilisima 14:00
От любов към храната - първи сезон

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция за жени
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Nova Sport 14:00
Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 14:00
Футбол: Пирин - Витоша, мач реванш за 13-то място в Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

RTR 13:35
Игрален филм
Cinemax 13:35
"Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Telekabel 14:00
Паралелни светове-фантастика,САЩ ,2015,Режисьор: Кристофър Леоне,Актьори: Джесика Рот,Марк Гапка,Ерик Джангман,Констанс Ву,Йорго Константин,Майкъл Монкс,Йън Касълбери
Vivacom Arena 14:00
Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
TVT 14:00
Приказка за къщата (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}