ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:20
    Марс тв филм /6, последен епизод/п/
  • 05:30
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 15
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин
  • 09:30
    Съдбата на принц Уилям - филм
Пълна програма
  • 04:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 04:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 4, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 05:20
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 06:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 14, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 07:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 14, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Каспийско море
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Свежа кръв
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 1)
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 2)
Пълна програма
  • 05:00
    "Капиталът" (п)
  • 05:25
    Интервю
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 03:55
    "Един случай за Аника Бенгтцън" - криминална поредица, S, 2012
  • 06:00
    "Панорама"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 04:40
    Живата книга документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05:25
    Изкуството на 21 век /п/
  • 05:55
    Под бор столетен фолклор
  • 06:25
    Непозната земя /избрано/
Пълна програма
  • 05:10
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:16
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:23
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:30
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.2, еп. 4
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, еп.15
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 12
Пълна програма
  • 03:15
    "Ривърдейл" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Фамилията" - сериал, с.1
  • 08:45
    "Джона Хекс" - драма, трилър, екшън (САЩ, 2010), режисьор - Джими Хейуърд ,актьори -Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендер и др.
  • 10:45
    "Фамилията" - сериал, с.2, еп. 5,6
Пълна програма
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.8
  • 07:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 08:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6
Пълна програма
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Не ме оставай" - сериал
Пълна програма
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:30
    "Те живеят в нощта", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Бен Афлек, с Бен Афлек, Ел Фанинг, Брендън Глийсън, Крис Месина, Сиена Милър, [18+]
  • 05:25
    "Стихове на забравата", драма - мистерия, Франция, 2017; реж. Алиреза Хатами, с Хуан Маргало, Томас Дел Естал, Мануел Морон, Итзиар Айзпуру, Хулио Юнг, [15+]
  • 07:00
    "Сувенир", романтична комедия, Белгия, 2016; реж. Баво Дефюрн, с Изабел Юпер, Кевин Азаис, Йохан Лейзен, Бенджамин Бутбул, Ян Хаменекер, [12+]
  • 08:30
    "Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Пълна програма
  • 04:55
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
  • 05:30
    "На запад от нея", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Итън Уорън, с Райън Карауей, Келси Сийпсър, Хали Херцог, Корд Скварек, Кейтлин Хърст, [12+]
  • 07:00
    "Лудетини", комедийна драма, Италия, 2016; реж. Паоло Вирци, с Валерия Бруни Тедески, Микаела Рамацоти, Валентина Карнелути, Томасо Раньо, Боб Месини, [12+]
  • 08:55
    "Театърът представя III - Круизът", късометражна комедия, Великобритания, 2014; реж. Стюарт Саг), с Джейн Хоръкс, Джейсън Уоткинс, Кълвиндър Гир, Шила Икбал, Алис Бари, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 04:00
    "Каменно цвете" - сериен филм
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 04:15
    Еротичен телепазар
  • 05:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
  • 06:30
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Рейнджроувър
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Морки кошмар
  • 07:00
    Как са го направили?: Горски пожари/Ауспух/ Космическа станция
  • 07:30
    Бързи и шумни: Свиреп форд и свистящо ферари
Пълна програма
  • 05:01
    Фабрика за домашни потреби: Модерни плетеници
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: Бързи понички
  • 06:12
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Реална ли е реалността?
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    София Първа
Пълна програма
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 123 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 122 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 06:00
    Зала на славата, най-великите спринтьори
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванедесети етап
  • 08:00
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше в Силвърстоун
Пълна програма
  • 05:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванедесети етап
  • 07:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап
Пълна програма
  • 00:20
    Превозвачи на къщи, сезон 2, еп. 1
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 17
  • 07:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 1
Пълна програма
  • 04:40
    Brilliant Corners
  • 05:30
    Pro Bull Riders
  • 06:20
    Snowfix
  • 07:00
    Now Boarding
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:10
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 05:35
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 06:00
    Непорочната Джейн - втори сезон
  • 06:50
    Нови в квартала - втори сезон
Пълна програма
  • 05:00
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон
  • 06:00
    Военни престъпления - седми сезон
  • 06:45
    Военни престъпления - седми сезон
  • 07:35
    Шерлок - първи сезон
Пълна програма
  • 04:50
    "Убийствен бестселър", криминален трилър, Канада, 2016; реж. Мишел Пулет, с Ванеса Рей, Адам Корсън, Тара Спенсър-Нейърн, Тайлър Хайнс, Меган Хефърн, [15+]
  • 05:30
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
  • 07:00
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 08:35
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 04:30
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 12
  • 05:25
    Мъртвият викинг, сезон 1, еп. 2
  • 06:15
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 05:05
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Всичко, което блести
  • 05:50
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Титаничен залог
  • 07:00
    Екстремни колела: Да конструираш ферари
Пълна програма
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица /п/
  • 06:30
    България – вчера, днес и утре
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 56 еп.
Пълна програма
  • 05:05
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 05:15
    "Конни"
  • 05:40
    "Тризначките"
  • 06:00
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:55
    "Мърльовците: Филмът" - анимация с Антъни Нюли, Макензи Астин, Кати Барбери.
  • 05:30
    "Код за достъп" - трилър / екшън с Майкъл Ансара, МакДоналд Кеъри.
  • 07:00
    "Слънчево изгаряне" - комедия / екшън с Арт Карни, Фара Фосет.
  • 08:45
    "Воините на слънцето" - фантастика / ужаси с Джейми Гертц, Лукас Хаас.
Пълна програма
  • 05:00
    BISHOP GARAGE
  • 05:30
    MOTORSPORT SHOW
  • 06:00
    SUPER UTES SERIES
  • 07:00
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
  • 08:30
    Загадки в спалнята
Пълна програма
  • 05:00
    David Guetta: MTV Top 20
  • 06:30
    MTV Asks Ed Sheeran
  • 07:00
    MTV Essentials: Dancepop Collabs!
  • 08:30
    MTV Asks Anne-Marie
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:05
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 5
  • 05:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 11
  • 06:00
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 11
  • 06:25
    Кучешки истории: Повикайте Тибор, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 12
  • 05:15
    Шифърът на злополуките, еп. 12
  • 05:35
    Тайнствени досиета 2, еп. 13
  • 06:00
    Тайнствени досиета, еп. 2
Пълна програма
  • 04:55
    Невероятни животни компилации, еп. 1
  • 05:15
    Надпревара за живот, еп. 10
  • 05:40
    Необикновената Африка, еп. 1
  • 06:00
    Невероятни животни компилации, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 35-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:05
    "Син". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:10
    "Аеон Флукс" - фантастика / екшън, U, 2005
  • 05:50
    "Мама" - сериал
  • 06:10
    "Мама" - сериал
  • 06:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 01:30
    "Ултимативното чарт шоу - Най-успешните летни хитове на всички времена!" - шоу
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 05:00
    Вести
  • 05:30
    Вести-Москва
  • 05:50
    Вести
  • 06:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 04:30
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:30
    "Край Босфора" повторение
  • 06:30
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение/
  • 07:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:55
    Peter Hase
  • 07:10
    Peter Hase
  • 07:25
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:50
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    6 дъщери: Петзначките превземат Манхатън - първа част
  • 05:12
    Кажете "Да" на помощта за сватбата: Изгубихме всичко
  • 06:00
    Мисия "Булка" с Енцо: Епизод 7
  • 07:00
    7-те малки Джонстън: Операцията на Алекс
Пълна програма
  • 05:00
    Пътуване през пролетта
  • 05:30
    Рай на края на земята
  • 06:00
    Водите на Тунис
  • 06:30
    Светлин Стоев, художникът - войвода
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:20
    Лабиринт, Великобритания, САЩ, приключенски/семеен/фентъзи, 1986
  • 06:35
    Бягство, 2011
  • 08:05
    Д-р Джекил и мистър Хайд, Великобритания, фантастика/трилър, 2003
  • 09:45
    Тя е пич, Канада, САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
Пълна програма
  • 05:00
    "Златна мисия" - 29 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Неофициалната история на Бионсе" - документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона: Възможен ли е национален български консенсус за Европа? гост: Елена Харизанова" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 04:50
    От любов към храната - първи сезон
  • 05:20
    От любов към храната - първи сезон
  • 05:35
    Лесни рецепти - пети сезон
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - втори сезон
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 05:10
    Легион - втори сезон
  • 06:00
    Престъпления от класа - трети сезон
  • 06:45
    Под наблюдение - първи сезон
  • 07:35
    Последният човек на Земята - втори сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 198-200 еп.
  • 05:25
    "Рождени дни" - 2037 и 2038
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 25 и 26 еп.
  • 07:00
    "Майстори на сделките" - 35 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 05:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 06:00
    На охотничьей тропе
  • 06:25
    На рыбалку вместе с папой
Пълна програма
  • 00:45
    "Новаци" - драма с уч. на Юън Макгрегър, Кристофър Плъмър, Горан Вишнич, Мелани Лоран, Кай Ленъкс, Мари Пейдж Келер, Чина Шаверс и др. /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 5 /п/
  • 06:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Gold Rush: In the Black
  • 05:30
    How the Universe Works: Solar Systems
  • 06:15
    Cake Boss: Viva Cake Boss!
  • 06:38
    Cake Boss: Gator Bite
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 06:00
    Зала на славата, най-великите спринтьори
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванедесети етап
  • 08:00
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше в Силвърстоун
Пълна програма
  • 04:50
    "Убийствен бестселър", криминален трилър, Канада, 2016; реж. Мишел Пулет, с Ванеса Рей, Адам Корсън, Тара Спенсър-Нейърн, Тайлър Хайнс, Меган Хефърн, [15+]
  • 05:30
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
  • 07:00
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 08:35
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 05:10
    PJ Masks
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 04:25
    Целувката на смъртта: Луда любов
  • 05:20
    Почти ми се размина: Непознат приятел
  • 06:10
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Изчезналите момичета
Пълна програма
  • 05:00
    Top: Events for Peace
  • 05:30
    Top: Peace Songs
  • 06:00
    Star Rated: Hottest Wrestlers
  • 06:30
    Battle of the Bling: Wrestlers vs Rappers
Пълна програма
  • 04:50
    Midways USA's Rapid Fire
  • 05:15
    Shooting Gallery
  • 06:00
    Midways USA's Rapid Fire
  • 06:20
    Midways USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 05:05
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Всичко, което блести
  • 05:50
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Титаничен залог
  • 07:00
    Екстремни колела: Да конструираш ферари
Пълна програма
  • 05:00
    Тайнствени досиета, еп. 2
  • 05:25
    Господари на войната, еп. 15
  • 05:45
    Не казвайте на майка ми..., еп. 8
  • 06:05
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 6
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 15
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 04:30
    Часовете преди убийство: Извън контрол
  • 05:15
    Неразрешени случаи: Изгубената сестра/Слухове за убийство
  • 06:00
    Първите 48 часа: Смъртоносен спор/Сърце до сърце
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Процес на елиминиране
Пълна програма
  • 03:45
    Декан Спанли
  • 05:45
    Черният балон
  • 07:40
    Още чакам
  • 09:30
    Зад кулисите
Пълна програма
  • 04:50
    Сквозной эфир. Гость
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 05:00
    "Осмият ден" - документален филм
  • 05:30
    "Зад синора" - документален филм /1 част
  • 06:00
    "Пътят на Калееви" - документален филм
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Шоу-спектакъл "2х30" на хореографа Иван Иванов" /1 част
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Inside Amy Schumer
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 04:57
    Beat The Heat With A Wet T-Shirt (18+)
  • 05:13
    Don't Touch Her (18+)
  • 05:38
    Crazy Ex Car Wash (18+)
  • 06:00
    Sneaking Into The Squirter's Yard (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International)
  • 23:00
    Пряко: Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    IN CONCERT - ROSE EKOSSO
  • 06:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE INSTITUTIONS
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE CHALLENGES OF THE MEXICAN PEOPLE
  • 07:00
    WILD CULTURE EP 3
Пълна програма
  • 05:00
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
  • 07:40
    Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 08:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • 05:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 05:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 06:00
    Radical Times Southern California
  • 06:20
    Radical Times in Hawaii
Пълна програма
  • 04:50
    Машини за убиване (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 05:30
    Страхотни изобретения (Series 2): 206 (Episode 6)
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 9): Неустоимият Майк, проблеми с дъвка, стотинки за университета (Episode 1)
  • 07:05
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 05:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 05:30
    Българска поп музика
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 04:45
    Jean-Jacques Milteau What's That Sound - Paris Jazz Festival
  • 05:13
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Didier Lockwood trio invites Bireli Lagrene - Jazz sous les pommiers
Пълна програма
  • 04:45
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Созопол - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Черно море, плейофен мач за място в Лига Европа, повторение
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 1-ви епизод, повторение
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 06:30
    Тенис: Йелена Остапенко - Агнешка Радванска (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
  • 08:15
    Тенис: Арина Сабаленка - Каролина Плишкова (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
  • 10:30
    Тенис: Каролин Вожняцки - Ашли Барти (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 29-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 11- епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Целувката на смъртта: Луда любов
  • 05:20
    Почти ми се размина: Непознат приятел
  • 06:10
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Изчезналите момичета
Пълна програма
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 03:50
    "Незабравимо", психотрилър, САЩ, 2017; реж. Денис Ди Нови, с Катрин Хайгъл, Росарио Доусън, Джеф Стълс, Исабела Кай Райс, Черил Лад, [15+]
  • 05:30
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 07:00
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
  • 08:30
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
Пълна програма
  • 05:05
    "Ще умра от срам ІІ, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Адам Дейвидсън, с Мелиса Лео, Ери Грейнър, Майкъл Ангарано, Кларк Дюк, Арджей Сайлър, [15+]
  • 06:05
    "Феръл превзема терена", комедия-документален, САЩ, 2015; реж. Брайън МакГин, с Уил Феръл, [15+]
  • 07:00
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 08:45
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [0+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Завръщане на село в Родопите (1 част) (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 05:30
    Колоездене: "На колела"
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 05:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 06:00
    Хокей на лед: NHL
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 08:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 04:50
    Искрица и Сияйница
  • 05:15
    Пламъчко и Машините
  • 05:40
    Пламъчко и Машините
  • 06:00
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 05:10
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 06:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 07:20
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 08:15
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 21, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 04:55
    Красивия хоризонт
  • 06:25
    Черният кон
  • 08:15
    Мечо Пух
  • 09:10
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
Пълна програма
  • 04:20
    Тратория
  • 07:10
    Диско
  • 08:50
    Том и Хък
  • 10:25
    Специална доставка
Пълна програма
  • 04:10
    Ханибал: Началото
  • 07:25
    Точно като вкъщи
  • 08:55
    Чичо Нино
  • 10:35
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 04:20
    The Fits
  • 06:00
    Rake
  • 07:00
    Jack Irish
  • 08:00
    Deep Web
Пълна програма
  • 05:00
    Action Sports World S18
  • 06:00
    Enduro GP S18
  • 06:30
    Sports Adventure
  • 07:00
    Crankworx World Tour 2018
Пълна програма

Сериали

Fox Life 05:10
Преобрази дома си с Фредерик и Картър - първи сезон, еп. 1
Fox Channel 05:10
Екзорсистът - втори сезон, еп. 6
EPIC Drama 05:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
bTV Action 05:15
"Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 15
Eurocom 05:15
Сладка тайна - 15 еп. - Сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Mtel Sport 2 06:00
Футбол: Италианска Серия А

Всички предавания

Филми

TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Шумотевица в джунглата
Cinemax 2 05:15
"Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
MGM 05:15
"Войната на шоколада" - драма с Дани Глоувър, Илан Митчъл-Смит.
Cinemax 05:15
"Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - трета част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шуле, Хайно Ферх, [12+]
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}