ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Анна Герман тв филм /10, последен епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 18:00
    "Сърцето на града" - сериал, с.1, еп. 62
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 2, еп. 68
  • 21:30
    Премиера: "Салон за красота" - сериал, с.1, еп.15
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Хавай 5-0" (премиера) - сериен филм, 8 сезон
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Тамплиерите - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    В края на деня с Александър Костадинов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 17:55
    Профилиране; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2010
  • 19:05
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 20:00
    Морски детективи; сезон 11, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 21:00
    Профилиране; сезон 8, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2018
Пълна програма
  • 18:20
    Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Най-вълнуващите моменти на Остин Стивънс - част 2
  • 19:15
    Зоологическата градина в Бронкс: Кенгуруто Дейв
  • 20:10
    Новозеландските национални паркове: Фиордланд
  • 21:05
    Животът на Земята: Нова Праистория: Епизод 1
Пълна програма
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    RT в българския ефир
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    Куиз шоу
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Веднъж до фермата и обратно" - комедия, ФРГ, 2014
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:00
    История.bg Мечтател безумен - образ невъзможен /п/
  • 19:00
    Живата книга документален филм /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:25
    В плен на Терпсихора /110 години от рождението на хореографа Асен Манолов/ документален филм /БНТ 2 Русе/
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:55
    Tom and Jerry Tales
  • 19:01
    Tom and Jerry Tales
  • 19:08
    Tom and Jerry Tales
  • 19:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 18:00
    "Монк" - сериал, с.2, еп. 4
  • 19:00
    "Луцифер" - сериал, еп.12
  • 20:00
    "Кости" - сериал , с.10, еп. 2
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 18:30
    "Непростимо" - драма, уестърн(САЩ, 1992), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Клинт Истууд, Джийн Хекман, Морган Фрийман, Франсис Фишер,  Ричард Харис и др.
  • 21:00
    "Маверик" - екшън, комедия, приключенски (САЩ 1994), режисьор - Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Джоди Фостър, Джеймс Гарнър, Алфред Молина и др.
  • 23:30
    "Биячи"- екшън (САЩ, 2014), режисьор - Крейг Мос, актьори - Данте Баско, Джонатан Липники, Жаклин Обрадорс, Андрю Дивоф, Дани Глоувър, Дани Трехо, Чарли Карвер, Кирсти Хил, Сара Дюмон и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 19:30
    "Моето семейство" - сериал, с.7
  • 20:00
    "По средата" - сериал, с.7
  • 21:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 55
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.1, еп. 80
  • 20:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.1, еп. 10
  • 21:00
    Премиера: "Горещи пари" - сериал, с.1, еп.65
Пълна програма
  • 18:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 17:35
    "Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
  • 19:25
    "Браво, виртуоз!", криминална комедия, Франция, 2016; реж. Левон Минасян, със Самвел Тадевосян, Мария Ахметзянова, Вреж Хакобян, Рудолф Жевондян, Арман Навасардян, [15+]
  • 21:00
    "Психонавти: Забравените деца", хорър - фентъзи, Испания, 2015; реж. Алберто Васкес, Педро Риверо, [18+]
  • 22:20
    "Майка!", психологически хорър, САЩ, 2017; реж. Дарън Аронофски, с Дженифър Лорънс, Хавиер Бардем, Ед Харис, Мишел Пфайфър, Брайън Глийсън, [18+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Сидни", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Пол Томас Андерсън, с Филип Бейкър Хол, Джон Кристофър Рийли, Гуинет Полтроу, Самюъл Л. Джаксън, Уилям Паркър, [12+]
  • 20:00
    "Завръщане в утрешния ден", научно-фантастична драма, Белгия, 2015; реж. Лукас Босюи, с Коен Дьо Грав, Матео Симони, Робрехт Ванден Торен, Карина Смулдерс, Шарлот Ан Бонгартс, [12+]
  • 21:30
    "Т2: Трейнспотинг", драма, Великобритания, 2017; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Шърли Хендерсън, [18+]
  • 23:25
    "Всичко, което ни разделя", трилър - драма, Франция, 2017; реж. Тиери Клифа, с Катрин Деньов, Даян Крюгер, Некфу, Никола Дювашел, Себастиан Убани, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    Inside Africa
  • 19:00
    Wolf
  • 20:00
    Amanpour
  • 20:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 18:00
    "Черната перла" - сериен филм /п/
  • 19:00
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 2 сезон
Пълна програма
  • 16:50
    "Файъруолкър" - приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Луис Госет Младши, Джон Рис-Дейвис, Сони Ландъм, Мелъд Андерсън и др.
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили
  • 20:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Пожарникарите от Чикаго" (премиера) - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 18:30
    Войни за имоти: Сериозна битка
  • 19:00
    Как се прави...: Удило за коне, овесена зърнена закуска, бижута от тюркоаз, електрически скутери
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Из архивите
Пълна програма
  • 18:40
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 19:05
    Фабрика за храна: САЩ: Вълшебни пръчици
  • 19:30
    Как функционира Вселената?: В края на Слънчевата система
  • 20:20
    Фабрика за домашни потреби: Танго с хавлиени кърпи
Пълна програма
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    Лив и Мади
  • 19:30
    Лив и Мади
  • 20:00
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 18:55
    "Артзука"
  • 19:20
    "Изумителни постижения"
  • 19:45
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 19:50
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 18:45
    Куриози
  • 19:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 19:15
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 20:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
  • 20:30
    Куриози
Пълна програма
  • 18:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
  • 19:40
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 6
  • 20:25
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 2
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 18:40
    Now Boarding
  • 19:05
    Now Boarding
  • 19:30
    Wild Ride
  • 19:55
    Wild Ride
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:30
    Карибски живот
  • 19:00
    Карибски живот
  • 19:30
    Карибски живот
  • 20:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
Пълна програма
  • 18:30
    Кое е това момиче? - първи сезон
  • 19:00
    Мама - втори сезон
  • 19:30
    Мама - втори сезон
  • 20:00
    Шепот от отвъдното - първи сезон
Пълна програма
  • 18:05
    Убийства в Рая - трети сезон
  • 19:15
    Военни престъпления - седми сезон
  • 20:10
    Военни престъпления - седми сезон
  • 21:05
    Престъпни намерения - дванадесети сезон
Пълна програма
  • 18:35
    "Филми и звезди Х, 29 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:05
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 21:00
    "Историята на прислужницата ІІ, 9 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Джеръми Подесуа, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Макс Мингела, [18+]
  • 22:00
    "Ответен удар V, 7 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Бил Ийгълс, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
Пълна програма
  • 18:10
    Забранена история, сезон 5, еп. 4
  • 19:00
    Конспирация, сезон 1, еп. 9
  • 19:55
    Дневниците на Венера
  • 21:00
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 18:10
    Изгубените доказателства: Северна Африка
  • 19:10
    Надпревара за находки: Тексас: Купувачи в бурята
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Май сме на грешното място
  • 20:05
    Планинари: Порязването
Пълна програма
  • 18:30
    България – вчера, днес и утре
  • 19:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 56 еп.
  • 19:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 78 еп.
  • 20:30
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 18:50
    "Меси отива в Окидо"
  • 19:00
    "Отгатни колко те обичам"
  • 19:20
    "Дот"
  • 19:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    "Патарински Live"
  • 19:30
    НОВИНИ
  • 20:00
    "Денят на живо"
Пълна програма
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 17:35
    "Привиденията не го правят" - комедия / романтичен с Бо Дерек, Дон Мъри.
  • 19:10
    "Извънземен агент" - екшън филм с Марк Дакаскос, Амелия Кук.
  • 20:45
    "Последният легион" - екшън / приключенски с Колин Фърт, Бен Кингсли.
  • 22:25
    "Нощта на кометата" - научна фантастика с Катрин Мери Стюарт, Кели Мароуни.
Пълна програма
  • 18:30
    Зона за приятели
  • 19:00
    М е за Музика
  • 20:00
    MTV пита Джейсън Деруло
  • 20:30
    The Ride
Пълна програма
  • 18:00
    Totally Uninterrupted Urban Beats!
  • 22:00
    David Guetta: World Stage
  • 23:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 18:20
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 13
  • 19:10
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 3
  • 20:00
    Смъртоносни австралийци, сезон 1, еп. 3
  • 20:55
    Нашествие на вредители, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 8
  • 19:00
    Магистрала през ада, еп. 11
  • 20:00
    Магистрала през ада, еп. 12
  • 21:00
    Спасителен отряд в ада: Хаос на магистралата, еп. 2
Пълна програма
  • 18:50
    Акула срещу хищник, еп. 1
  • 19:45
    Тайното царство на Борнео: Дивo и причудливo, еп. 1
  • 20:40
    Когато акулите атакуват, еп. 6
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Витоша - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
  • 20:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    Обзор на сезона във френската Лига 1 (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 18:50
    "Човекът и законът" с Алексей Пиманов
  • 19:50
    "Поле на чудесата"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    "Син". Сериен филм
Пълна програма
  • 18:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 18:30
    "Планета Мюзик" - горещи хитове
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 19:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
Пълна програма
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 18:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 19:00
    Жилет световен спорт
  • 19:30
    Мобил 1
  • 20:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    "Утрото на Русия"
  • 23:00
    Вести
  • 23:35
    Вести-Москва
  • 23:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 18:00
    "Кейс"
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Документален филм
  • 19:00
    Класически концерт
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:45
    Zak Storm - Super Pirat
  • 19:10
    Sally Bollywood
  • 19:45
    Woozle Goozle
  • 20:15
    Angelo!
Пълна програма
  • 17:00
    Мустанг - драма, Турция/Франция/Катар/Германия, 2015, Режисьор: Денис Гамзе Ергювен, С: Гюнеш Сенсой, Дога Догушлу, Тугба Сунгьорогу, Елит Исджан, Илайда Акдоган Номинация "Оскар" в категорията чуждоезичен филм за 2016
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    50 нюанса любов - Епизод 4- Предаване на Телемедиа
  • 20:05
    Джаки и Райан-драма,САЩ, 2014, Режисьор: Ейми Канаан Ман ,В ролите: Катрин Хейгъл, Бен Барнс
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:00
    Кажете "Да" на помощта за сватбата: Семейство за нула време
  • 19:00
    Маниаци-чистофайници: Епизод 2
  • 20:00
    6 дъщери: Петзначките превземат Манхатън - първа част
  • 21:00
    Д-р Крисчън Ви очаква: Епизод 2
Пълна програма
  • 18:30
    Тайната на Сапаревобанските шевици
  • 19:00
    Да сме живи, да сме здрави
  • 19:30
    Зелен свят - Резерват Врачански карст
  • 20:00
    5 интересни факта за хан Крум
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:50
    28 дни, САЩ, комедия/драма, 2000
  • 19:30
    Брат ми, жена му и аз, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
  • 21:05
    40-годишният девственик, САЩ, комедия/романтичен, 2005
  • 23:00
    Все още знам какво направи миналото лято, САЩ, ужаси/мистерия, 1998
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 18:30
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване
  • 19:00
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване
  • 19:30
    Уикенд по мъжки - кулинарно предаване
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 16:30
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
Пълна програма
  • 18:05
    Под наблюдение - първи сезон
  • 19:00
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 20:00
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 21:00
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
Пълна програма
  • 17:45
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    DESIGNERS
  • 19:30
    MAKE-UP
  • 19:55
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "На косъм" - 1 еп.
  • 19:05
    "Рождени дни" - 2045 eп.
  • 19:30
    "Майстори на сделките" - 35 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 249 и 250 eп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Темите 1
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
Пълна програма
  • 18:25
    В Индийском океане...
  • 19:00
    Нахлыст на разных широтах
  • 19:30
    Морская подводная охота
  • 19:55
    Охота: собачья работа
Пълна програма
  • 17:00
    "Колибри" - криминален екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Агата Бузек, Вики Макклър, Бенедикт Уон и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Ловец на лисици" (премиера) - биографична драма с уч. на Стив Карел, Чанинг Тейтъм, Марк Ръфало, Сиена Милър, Ванеса Редгрейв, Антъни Майкъл Хол и др.
Пълна програма
  • 18:38
    Kitchen Boss: Date Night
  • 19:00
    Gold Rush: Man Down
  • 19:45
    Gold Rush: In the Black
  • 20:30
    How the Universe Works: Planets
Пълна програма
  • 18:30
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Шампионат по барбекю за деца
  • 21:00
    Невероятни сватбени торти
Пълна програма
  • 18:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:05
    Алвин и Катеричоците
  • 19:20
    Алвин и Катеричоците
  • 19:35
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:45
    Куриози
  • 19:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 18:35
    "Филми и звезди Х, 29 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:05
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 21:00
    "Историята на прислужницата ІІ, 9 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Джеръми Подесуа, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Макс Мингела, [18+]
  • 22:00
    "Ответен удар V, 7 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Бил Ийгълс, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
Пълна програма
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
  • 20:00
    STARBOX
Пълна програма
  • 18:45
    Puppy Dog Pals
  • 19:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 19:25
    Unbungalievable
  • 19:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 18:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:05
    Алвин и Катеричоците
  • 19:20
    Алвин и Катеричоците
  • 19:35
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 18:20
    Почти ми се размина: Да избягаш с приятел
  • 19:15
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 20:10
    Най-лошият ти кошмар: Самотна вечер
  • 21:05
    Тайните на семейния живот: Те никога не се прибират у дома
Пълна програма
  • 18:50
    The Contenders: Russia 2018: England
  • 19:15
    The Contenders: Russia 2018: France
  • 19:45
    The Contenders: Russia 2018: Episode 37
  • 20:10
    Top: Fight Movies
Пълна програма
  • 18:45
    Wardens
  • 19:05
    Wardens
  • 19:30
    Midways USA's Rapid Fire
  • 19:50
    Midways USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 18:10
    Изгубените доказателства: Северна Африка
  • 19:10
    Надпревара за находки: Тексас: Купувачи в бурята
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Май сме на грешното място
  • 20:05
    Планинари: Порязването
Пълна програма
  • 18:00
    Магистрала през ада, еп. 11
  • 19:00
    Магистрала през ада, еп. 12
  • 20:00
    Спасителен отряд в ада: Хаос на магистралата, еп. 2
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 8
Пълна програма
  • 18:00
    "Сърцето на града" - сериал, с.1, еп. 62
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 2, еп. 68
  • 21:30
    Премиера: "Салон за красота" - сериал, с.1, еп.15
Пълна програма
  • 18:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 19:10
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 20:05
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 21:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 18:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 43, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 20:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 44, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 21:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:00
    Часовете преди убийство: Извън контрол
  • 19:00
    Единадесетте: Никой не чу виковете й
  • 20:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убит от мафията
  • 21:00
    Съпруги убийци: За да изчезне той
Пълна програма
  • 17:45
    Последен шанс, Харви
  • 19:40
    Идеалният съпруг
  • 21:40
    Дориан Грей
  • 23:50
    Черни небеса
Пълна програма
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
  • 19:00
    Новости
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
Пълна програма
  • 18:40
    I Live With Models
  • 19:05
    I Live With Models
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:58
    Big Tits Patient Swallows Docs Cum (18+)
  • 19:19
    Bush Bae (18+)
  • 19:42
    Bubble Butt Jeans (18+)
  • 20:03
    Harley In The Nuthouse (Parody) (18+)
Пълна програма
  • 15:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International)
  • 23:00
    Пряко: Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 18:55
    История на храните - повт.
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:00
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
Пълна програма
  • 18:00
    World of X Games 2016
  • 19:00
    Built To Shred
  • 19:30
    Built To Shred
  • 20:00
    Parko's Perfect Day
Пълна програма
  • 18:00
    Мощта на вулканите (Series 1): Години без лято (Episode 1)
  • 19:00
    Загадки в музея (Series 7): Бунт в операта, войникът със страст към голфа, големият пощенски обир (Episode 3)
  • 19:50
    Мъртвият викинг (Series 1): Изчезналата викингска крепост (Episode 5)
  • 20:40
    Забранена история (Series 5): Истинският Джеймс Бонд (Episode 3)
Пълна програма
  • 18:30
    "На ринга" - спортно предаване
  • 19:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /премиерно/
Пълна програма
  • 18:00
    Lied Ballet by Thomas Lebrun. Maison de la Danse of Lyon
  • 19:15
    Avant toutes disparitions - Thomas Lebrun
  • 20:50
    InterMezzo
  • 21:30
    Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbuhne
Пълна програма
  • 18:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 36-и епизод, повторение
  • 19:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Германия, повторение
  • 20:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:45
    Футбол: Черно море - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:00
    Пряко: Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Лестър Сити - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 20:00
    Футбол: Челси - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 22:00
    Професионална борба: "Разбиване", 29-и епизод
  • 23:00
    Футбол: Стоук Сити - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 18:20
    Почти ми се размина: Да избягаш с приятел
  • 19:15
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 20:10
    Най-лошият ти кошмар: Самотна вечер
  • 21:05
    Тайните на семейния живот: Те никога не се прибират у дома
Пълна програма
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 18:40
    "Младият Шелдън І, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Майкъл Зинбърг, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 19:05
    "Лоши банки I, 3 еп.", трилър, Германия, 2017; реж. Кристиан Швохов, с Паула Биър, Бари Атсма, Дезире Носбуш, Албрехт Шух, Май Дуонг Кию, [15+]
  • 20:00
    "Деца шпиони 3: Краят на играта", приключенска комедия, САЩ, 2003; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Силвестър Сталоун, [0+]
  • 21:25
    "Незабравимо", психотрилър, САЩ, 2017; реж. Денис Ди Нови, с Катрин Хайгъл, Росарио Доусън, Джеф Стълс, Исабела Кай Райс, Черил Лад, [15+]
Пълна програма
  • 17:15
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 19:05
    "Криптон I, 7 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 19:50
    "Игра на тронове VI, 9 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Мигел Шапочник, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 20:50
    "Игра на тронове VI, 10 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Мигел Шапочник, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    XCo Adventure Cup `2014 (образователен филм за спортен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Възрожденските сгради на Панагюрище (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 18:55
    Ръсти Риветс
  • 19:10
    Топ кадети
  • 19:26
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 19:30
    Веселата Веси
Пълна програма
  • 18:20
    Едно френско село, сезон 2, еп. 3, Франция, исторически/драма, 2011
  • 19:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 20:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 21:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 18:55
    10.5 по Рихтер: Апокалипсис, част 2
  • 20:20
    Кунфуистка
  • 22:00
    Устоите на Земята
  • 22:55
    Устоите на Земята
Пълна програма
  • 18:55
    Тяло за двама
  • 20:20
    Гепи и бегай
  • 22:00
    80 минути
  • 23:30
    Картелна война
Пълна програма
  • 18:15
    Т.И.М.
  • 19:40
    Метеор, част 1
  • 21:15
    Мечтано пътешествие
  • 22:00
    Партньор
Пълна програма
  • 17:30
    Detroit Unleaded
  • 19:00
    Legion Of Brothers
  • 20:20
    The Fits
  • 21:30
    The Rage In Placid Lake
Пълна програма
  • 18:00
    Street League Skateboarding S17
  • 19:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2017
  • 20:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 21:00
    Crankworx World Tour 2017
Пълна програма

Сериали

bTV Action 19:00
"Стрелата" - сериал, с.4, еп.8
bTV Comedy 19:00
"Стъпка по стъпка" - сериал
bTV Lady 19:00
"Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 85
Diema Family 19:00
"Огледален свят" - сериен филм, сезон 2
Diema 19:00
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 5

Всички предавания

Спорт

Fen TV 19:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
MAX Sport 3 19:00
Футбол: Байерн ТВ Аякс - Байерн Мюнхен, мач от Шампионската лига
Ring.BG 19:00
УЕФА Лига Европа - обзори
MAX Sport 2 19:30
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
Sky Sports 19:30
Футбол Мундиал

Всички предавания

Филми

TVT 19:00
Из природата на Северозапада: Поречието на Лом и горите (образователен филм за еко туризъм)
Diema Family 19:00
"Огледален свят" - сериен филм, сезон 2
AXN 19:05
Скорпион; сезон 2, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2015
Cinemax 19:10
"Последното пътуване", драма, Германия, 2017; реж. Ник Бейкър - Монтийс, с Юрген Прохнов, Петра Шмидт-Шалер, Тамбет Туиск, Сузане фон Борсоди, [12+]
AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 19, екшън, приключенски, САЩ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}