ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    Иде нашенската музика /п/
  • 14:00
    Митика: Приключение за герои игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Ан Блек, в ролите: Мелани Стоун, Адам Джонсън, Кевин Сорбо и др.
  • 15:35
    Най-големият музей в света: Музеят "Пти Пале" в Париж документален филм
  • 16:05
    Фреди Хайнекен 4-сериен тв филм /Холандия, 2013г./, 1 епизод, режисьор Пим ван Хуве, в ролите: Том Хофман, Лиз Сноинк, Ана Дрейвер и др.
Пълна програма
  • 13:00
    Премиера: "Лято в Алгой" - романтичен (Германия, 201), режисьор - Жанет Вагнер, актьори - Дженифър Улрих, Филип Хошмаер, Михаела Мей и др.
  • 15:00
    bTV Ваканция: "Мистър Пибоди и Шърман" - приключенски, анимация, семеен (САЩ, 2014), сценаристи - Крейг Райт, Тед Кий, режисьор - Роб Минкоф
  • 17:00
    "Първият удар на Джеки Чан" - екшън (САЩ, Хонг Конг, 1996), режисьор - Стенли Тонг, актьори - Джаки Чан, Бил Тунг, Джаксън Лиу, Ани Ву, Юри Петров, Нона Гришаева, Джон Ийвс и др.
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 13:00
    "Катинари на любовта" - с уч. на Джери О`Конъл, Ребека Ромeйн, Брус Дейвисън и др.
  • 15:00
    "Мъже в черно" - с уч. на Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Линда Фиорентино, Винсънт Д'Онофрио, Тони Шалуб и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 13:00
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал /п./
  • 14:00
    Черни коне - сериал, драма /п./
  • 14:30
    Телепазарен прозорец
  • 14:45
    Кино - поредица на DW
Пълна програма
  • 13:30
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 13:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 14:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 18, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 15:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 19, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 16:20
    Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 12:50
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
  • 13:45
    Най-дивото от Близкия Изток: Йордания
  • 14:40
    Най-дивото от Близкия Изток: Египет
  • 15:35
    Най-дивото от Близкия Изток: Каспийско море
Пълна програма
  • 13:10
    "Българска душа" - фолклорно предаване
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    RT в българския ефир
  • 14:35
    Интервю
Пълна програма
  • 12:35
    Спортна програма
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Кой знае подобно нещо XXL?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 13:00
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/
  • 14:00
    Време за любов игрален филм /п/
  • 15:55
    Иде нашенската музика гост Гуна Иванова /п/
  • 16:35
    Красотата на природата Островите Огасавара /п/
Пълна програма
  • 13:00
    БГ кинокласика: "Рицар без броня" /90 години от рождението на актрисата Мария Русалиева/ игрален филм /1966 г./, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Олег Ковачев, Апостол Карамитев, Мария Русалиева, Цвятко Николов, Таня Масалитинова и др.
  • 14:25
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 14:55
    Без семейна прилика тв сериен филм /първа част/п/
  • 15:55
    На опера с БНТ 2: "Катерина Измайлова" от Дмитрий Шостакович /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 13:34
    The Tom and Jerry Show
  • 13:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:40
    Tom and Jerry Tales
Пълна програма
  • 12:45
    "Превъзходството на Борн" -  екшън, трилър, криминален (САЩ, Германия, 2004), режисьор - Пол Грийнграс, актьори -  Мат Деймън, Франка Потенте, Брайън Кокс, Джулия Стайлс, Карл Ърбън и др.
  • 15:00
    "Луцифер" - сериал, еп.9,10
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
Пълна програма
  • 11:30
    "Пазители на наследството" - драма, екшън, биографичен (САЩ, Германия, 2014), режисьор - Джордж Клуни, актьори - Джордж Клуни, Мат Деймън, Бил Мъри, Кейт Бланшет, Джон Гудман, Жан Дюжарден, Хю Боневил, Захари Бахаров, Боб Балабан и др.
  • 14:00
    "Непростимо" - драма, уестърн(САЩ, 1992), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Клинт Истууд, Джийн Хекман, Морган Фрийман, Франсис Фишер,  Ричард Харис и др.
  • 16:45
    "Маверик" - екшън, комедия, приключенски (САЩ 1994), режисьор - Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Джоди Фостър, Джеймс Гарнър, Алфред Молина и др.
  • 19:15
    "Почти герои" - приключенски, комедия, уестърн (САЩ, 1998), режисьор - Кристофър Гест, актьори - Матю Пери, Крис Фарли, Юджийн Леви и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "По средата" - сериал
  • 14:00
    "Приятели" - сериал
  • 16:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 17:30
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 17:00
    "На среща с непознат: Австралия" -риалити шоу
  • 18:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
Пълна програма
  • 13:30
    Ние, мечоците
  • 13:41
    Ние, мечоците
  • 13:51
    Ние, мечоците
  • 14:05
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 12:25
    "Дани Роуз от Бродуей", комедия, САЩ, 1984; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Миа Фароу, Ник Аполо Форте, Санди Барън, Корбет Моника, [12+]
  • 13:50
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
  • 15:25
    "Асфалт", комедийна драма, Франция, 2015; реж. Самуел Беншетрит, с Изабел Юпер, Густав Кервер, Валерия Бруни Тедески, Тасадит Манди, Жул Бенчетрит, [12+]
  • 17:05
    "Обществен враг", драма, САЩ, 1998; реж. Тони Скот, с Уил Смит, Джийн Хакман, Джон Войт, Лиза Бонет, Реджина Кинг, [12+]
Пълна програма
  • 12:30
    "Завръщане в утрешния ден", научно-фантастична драма, Белгия, 2015; реж. Лукас Босюи, с Коен Дьо Грав, Матео Симони, Робрехт Ванден Торен, Карина Смулдерс, Шарлот Ан Бонгартс, [12+]
  • 14:00
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
  • 16:05
    "Един живот другаде", драма, Франция, 2017; реж. Оливие Пейон, с Изабел Каре, Рамзи Бедиа, Мария Дуплаа, Дилън Кортес, Вирджиния Мендес, [12+]
  • 17:40
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
Пълна програма
  • 13:30
    Supercharged
  • 14:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 14:30
    TBD
  • 15:00
    Smerconish
Пълна програма
  • 12:00
    "Нашата ферма в Ирландия: Нов живот" - романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Даниел Моргенрот, Кати Лайтне и др.
  • 14:00
    "Късметът на Бела" - романтичен филм с уч. на Диана Амфт, Щефан Грот, Михаел Мендл, Анжелика Томъс и др.
  • 16:00
    "Бялата робиня" (премиера) - сериал, 2 епизода
  • 18:00
    "Горчиво и сладко" (премиера) - сериал, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:30
    "Аса и осмици" - уестърн с уч. на Тим МакКой, Луана Уолтърс, Уилър Оакман, Дж. Франк Глендън, Чарлз Стивънс, Ърл Ходинс и др.
  • 15:15
    "Специален отряд: Огнен полет" - екшън с уч. на Гейбриъл Махт, Робърт Патрик, Карли Поуп и др. /п/
  • 17:10
    "Годзила" - екшън-фантастика с уч. на Матю Бродерик, Жан Рено, Ханк Азария, Мария Питило, Кевин Дън, Арабела Фийлд, Дъг Савант, Хари Шиърър, Майкъл Лърнър и др. /п/
  • 20:00
    "Хатфийлд и МакКой" - исторически филм с уч. на Кевин Костнър, Бил Пакстън, Том Беринджър, Пауърс Бут, Джена Малоун, Андрю Хауърд, Линдзи Пулсифър, Ноел Фишер и др., I част
Пълна програма
  • 13:00
    Бързи и шумни: Епизод 6
  • 14:00
    Бързи и шумни: Епизод 7
  • 15:00
    Братята Дизел: епизод 8
  • 16:00
    Автоработилница "Гоблин Уъркс": Уличен състезател с Датсун
Пълна програма
  • 13:02
    НАСА: Неразгадани архиви: Живот в ада
  • 13:50
    НАСА: Неразгадани архиви: Топ секретен ужас
  • 14:38
    Необяснимо: Човек с вътрешно горене и Карлос де лос Сантос
  • 15:26
    Създаването на най-големите...: Търсачи на диаманти
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    МАРВЪЛ СПАЙДЪР-МЕН
  • 14:30
    Патешки истории
  • 15:00
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 13:35
    "За играчките"
  • 13:45
    "За играчките"
  • 13:55
    "ГЕОлино"
  • 14:10
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 13:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 13:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 14:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 17:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 12:45
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, обзор
  • 13:55
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап, директно
  • 18:45
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание, директно
  • 20:15
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
Пълна програма
  • 12:45
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия
  • 14:15
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 15:15
    Ръгби седем: Световна купа в Сан Франциско, първи ден
  • 15:45
    "Страна на легендите"
Пълна програма
  • 13:25
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 11
  • 14:10
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 12
  • 14:55
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 8
  • 15:45
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 13:15
    Fantasy Factory Season 4
  • 13:40
    Mantracker Season 5
  • 14:30
    Mantracker Season 5
  • 15:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 13:00
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:30
    Ловци на острови
  • 14:00
    Евтин дом на плажа
  • 14:30
    Евтин дом на плажа
  • 15:00
    Мобилните къщи на звездите
Пълна програма
  • 12:15
    Мечтата на Грейс - игрален филм
  • 14:15
    Наръчник за разведени - трети сезон
  • 15:10
    Наръчник за разведени - трети сезон
  • 16:05
    Подли камериерки - четвърти сезон
Пълна програма
  • 13:20
    Д-р Розууд - първи сезон
  • 14:15
    Д-р Розууд - първи сезон
  • 15:15
    Агенция "Рош" - първи сезон
  • 16:15
    Батъл Крийк- първи сезон
Пълна програма
  • 12:40
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 14:35
    "Хюстън, имаме проблем!", документален, Словения, 2016; реж. Жига Вирц, [12+]
  • 16:00
    "Мъже в черно", комедия - фентъзи, САЩ, 1997; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Линда Фиорентино, Винсънт Д'Онофрио, Рип Торн, [12+]
  • 17:35
    "Мъже в черно 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2002; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Рип Торн, Лара Флин Бойл, Джони Ноксвил, [12+]
Пълна програма
  • 12:55
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 8
  • 13:45
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 5
  • 14:10
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 6
  • 14:35
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от "калифорнийското злато"
  • 14:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-лудите колекционери
  • 14:55
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-трудните сделки
  • 15:50
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от мотоциклетите на Майк
Пълна програма
  • 13:30
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 14:30
    Дестинация България
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 13:15
    "Пърси пазачът на парка"
  • 13:40
    "Строителят Боб"
  • 14:00
    "Пожарникарят Сам"
  • 14:10
    "Героите на града"
Пълна програма
  • 13:00
    "Уикенд с Роси"
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    Топ шоп
  • 14:30
    "Без монтаж", избрано от седмицата
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 13:20
    "Последният легион" - екшън / приключенски с Колин Фърт, Бен Кингсли.
  • 15:00
    "В света на кино фантастиката 3" - документална поредица
  • 15:45
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.8 - Мел Гибсън" - поредица
  • 16:20
    "Клетниците на ХХ век" - драма с Жан-Пол Белмондо, Мишел Бужена.
Пълна програма
  • 13:30
    INSIDE THE WORLD OF TCR
  • 14:00
    BELGIAN RALLY CHAMPIONSHIP
  • 14:30
    FLAT OUT
  • 15:00
    BRITISH F1 SIDECAR CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Фактор страх
  • 16:00
    Фактор страх
  • 17:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 13:30
    Hot Right Now!
  • 14:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 15:00
    Anne-Marie Live @ V Festival 2017
  • 15:30
    MTV Rewind: 2012
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 13:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 5
  • 13:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 6
  • 14:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 7
  • 14:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 13:00
    Магистрала през ада, еп. 12
  • 14:00
    Морски вълци, еп. 5
  • 15:00
    Морски вълци, еп. 6
  • 16:00
    Евакуация Земя, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Когато акулите атакуват, еп. 1
  • 13:50
    Когато акулите атакуват, еп. 2
  • 14:40
    Когато акулите атакуват, еп. 3
  • 15:30
    Когато акулите атакуват, еп. 4
Пълна програма
  • 13:30
    Дартс: Световен Мачплей 2018, втори ден, първа сесия, директно
  • 18:30
    Футбол: Ница - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:00
    Дартс: Световен Мачплей 2018, втори ден, втора сесия, директно
Пълна програма
  • 13:15
    Концерт на Михаил Задорнов
  • 14:55
    "Михаил Задорнов. "При баща ми на края на света"
  • 15:55
    Концерт Михаила Задорнова
  • 17:40
    "Фантастичните бели нощи". Сериен филм
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:45
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 16:35
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 14:00
    Звездни отбори
  • 15:00
    Манчестър Сити - Борусия Д, International Champions Cup
  • 17:05
    ПРЯКО: Байерн М - ПСЖ, International Champions Cup
Пълна програма
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 15:00
    Формула 1 за Голямата награда на Германия на Хокенхаймринг, тренировка
  • 15:45
    Формула 1 за Голямата награда на Германия на Хокенхаймринг, квалификация
  • 17:15
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 14:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 16:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 17:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Ехо от седмицата"
  • 16:30
    "Американски ликбез. Първите щати на Америка"
Пълна програма
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
Пълна програма
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж
  • 14:40
    Класическа музика
  • 15:00
    Кратки Новини
Пълна програма
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 13:00
    Barbie in: Das Sternenlicht-Abenteuer
  • 14:15
    Friends
  • 14:45
    Spirit: wild und frei
  • 15:10
    Trolls - Die Party geht weiter!
Пълна програма
  • 13:00
    Благотворителен спектакъл "Пепеляшка"
  • 14:00
    60 минути - предаване на Телемедиа-Пътешествие до Нова Зеландия
  • 15:05
    Меси-Документален, Испания /2014,Режисьор: Алекс де ла Иглесия,С участието на Марадона, Сезар Луис Меноти, Хорхе Валдано, Жерар Пике, Йохан Кройф
  • 17:00
    Детски свят :Смешковци
Пълна програма
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 13:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Епизод 1
  • 14:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Епизод 2
  • 15:00
    Глориявейл: Епизод 2
  • 16:00
    В търсене на още една жена: Епизод 6
Пълна програма
  • 13:30
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
  • 14:00
    Легендите оживяват - с. Широка лъка, еп.11
  • 14:30
    Забравените гори
  • 15:30
    Големият потапник в планината Чанбай
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Купувачи на лодки
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Купувачи на лодки
Пълна програма
  • 12:20
    Гадже за 5 минути, САЩ, комедия/драма/музикален, 2008
  • 13:50
    Ема, Великобритания, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 15:50
    Изпозагубеният свят, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 2009
  • 17:45
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    Грил тур с Примож
  • 13:40
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 14:00
    От любов към храната - първи сезон
  • 14:30
    От любов към храната - първи сезон
Пълна програма
  • 13:00
    Съботен саундтрак
  • 18:00
    Палещи летни песни: Топ 50
  • 21:30
    Съботно нощно парти
Пълна програма
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
Пълна програма
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци
  • 20:10
    "Бебета животни: сладки и диви" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 13:55
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон
  • 14:25
    Соларис - игрален филм
  • 16:20
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:30
    TOP MODELS
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    DESIGNERS
  • 14:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 11:40
    Can't Stop The Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 12:50
    "Океански патрул" - 1 и 2 еп.
  • 13:40
    "Кеш и Кари" - 13 и 1 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 151-155 еп.
  • 16:35
    "Съдебни медици" - 18 еп.
Пълна програма
  • 13:30
    новини
  • 13:40
    Спорт
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
Пълна програма
  • 13:30
    На зарубежных водоемах
  • 14:00
    Кулинарное путешествие с Сержем Марковичем
  • 14:30
    Уральская рыбалка
  • 14:55
    Нахлыст
Пълна програма
  • 13:15
    "Операция "Четири лапи" - семейна комедия с уч. на Брендън Фрейзър, Брук Шийлдс, Мат Прокоп, Уолъс Шоун, Кен Джонг и др.
  • 15:10
    "Всички искат да бъдат италианци" - комедия с уч. на Джей Яблонски, Серина Винсънт, Джон Капелос, Мариса Петроро, Пени Маршъл, Пи Джей Марино и др.
  • 17:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 5 епизода /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 13:23
    Cake Boss: Gator Bite
  • 13:45
    Cake Boss: Up, Up & Away
  • 14:08
    Kitchen Boss: Date Night
  • 14:30
    Gold Rush: Gold at Last
Пълна програма
  • 12:50
    Кухнята
  • 13:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 12:40
    Урочасани
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:15
    Опасният Хенри
  • 14:40
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 12:45
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, обзор
  • 13:55
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап, директно
  • 18:45
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание, директно
  • 20:15
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
Пълна програма
  • 12:40
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 14:35
    "Хюстън, имаме проблем!", документален, Словения, 2016; реж. Жига Вирц, [12+]
  • 16:00
    "Мъже в черно", комедия - фентъзи, САЩ, 1997; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Линда Фиорентино, Винсънт Д'Онофрио, Рип Торн, [12+]
  • 17:35
    "Мъже в черно 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2002; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Рип Торн, Лара Флин Бойл, Джони Ноксвил, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:30
    Puppy Dog Pals
  • 14:00
    Puppy Dog Pals
  • 14:30
    Trulli Tales
  • 15:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 12:40
    Урочасани
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:15
    Опасният Хенри
  • 14:40
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 12:50
    Детектив Убийство: Свобода във Филаделфия
  • 13:45
    Убийствата сами ме избраха: В търсене на любовта
  • 14:40
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
  • 15:35
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
Пълна програма
  • 13:20
    Star Rated: Hottest Wrestlers
  • 13:50
    Battle of the Bling: Wrestlers vs Rappers
  • 14:15
    Star Rated: Hot Female Wrestlers
  • 14:45
    Battle of the Bling: Wrestlers vs Actors
Пълна програма
  • 13:30
    Field & Stream Icons
  • 13:50
    Field & Stream Icons
  • 14:15
    Gun Stories
  • 14:35
    Gun Stories
Пълна програма
  • 13:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от "калифорнийското злато"
  • 14:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-лудите колекционери
  • 14:55
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-трудните сделки
  • 15:50
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от мотоциклетите на Майк
Пълна програма
  • 13:00
    Морски вълци, еп. 5
  • 14:00
    Морски вълци, еп. 6
  • 15:00
    Евакуация Земя, еп. 5
  • 16:00
    Евакуация Земя, еп. 6
Пълна програма
  • 13:00
    Премиера: "Лято в Алгой" - романтичен (Германия, 201), режисьор - Жанет Вагнер, актьори - Дженифър Улрих, Филип Хошмаер, Михаела Мей и др.
  • 15:00
    bTV Ваканция: "Мистър Пибоди и Шърман" - приключенски, анимация, семеен (САЩ, 2014), сценаристи - Крейг Райт, Тед Кий, режисьор - Роб Минкоф
  • 17:00
    "Първият удар на Джеки Чан" - екшън (САЩ, Хонг Конг, 1996), режисьор - Стенли Тонг, актьори - Джаки Чан, Бил Тунг, Джаксън Лиу, Ани Ву, Юри Петров, Нона Гришаева, Джон Ийвс и др.
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 14:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 14:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 13:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 48, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 49, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 16:15
    Сиси; романтичен, Австрия, 1955
Пълна програма
  • 13:15
    Часовете преди убийство: Опасен непознат
  • 14:10
    Часовете преди убийство: Грешникът с пушка
  • 15:05
    Неразрешени случаи: Бремето на един брат/Нападател в полунощ
  • 16:05
    Неразрешени случаи: Загадка в планината/Капка кръв
Пълна програма
  • 12:05
    Четецът
  • 14:30
    Уайпърс таймс
  • 16:25
    Мечът на отмъщението
  • 18:15
    Предател
Пълна програма
  • 13:15
    "Умом Россию не поднять". Концерт Михаила Задорнова
  • 14:55
    "Михаил Задорнов. "К отцу на край земли" (12+)
  • 15:55
    "Кому на Руси жить?!". Концерт Михаила Задорнова
  • 17:40
    Елизавета Боярская, Павел Трубинер, Анна Нахапетова в многосерийном фильме "Фантазия белых ночей" (12+)
Пълна програма
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 1 с
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 5 с
  • 16:05
    Т/с "Чкалов", 1 с
Пълна програма
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 13:45
    "В огъня на борбата и любовта" - документален филм
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ":
Пълна програма
  • 13:20
    Instant Mom
  • 13:45
    Instant Mom
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:34
    Surprise Birthday Threesome (18+)
  • 14:00
    Benny Hilled (18+)
  • 14:17
    Pin-Up Fucks Horny Roomie (18+)
  • 14:38
    Agent's Tight Pussy Gets Creampied (18+)
Пълна програма
  • 07:30
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - полуфинали (WTA International)
  • 19:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - I полуфинал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:00
    Пряко: Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 13:35
    Франция - Белгия - полуфинална среща на световното първенство по футбол
  • 15:25
    Всички голове на световното първенство по футбол обзорен филм
  • 17:00
    Балканско първенство по лека атлетика пряко предаване от ст. "Берое", Стара Загора
  • 21:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Пълна програма
  • 13:30
    Те победиха
  • 14:00
    Акценти
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 13:30
    ANIMAL X - MADAGASCAR: GREMLIN
  • 14:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 4
  • 14:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 5
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - DR. DARIO
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 13:00
    Vans Get-N Classic, Vol. 2
  • 13:50
    A Portrait of Laurie Towner
  • 14:00
    Built To Shred
  • 14:30
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 12:55
    Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Кокосов рак (Episode 12)
  • 13:45
    Завръщането на дивите животни (Series 1): Завръщането на европейския бизон (Episode 1)
  • 14:40
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Бягай, зайо (Episode 1)
  • 15:30
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): По работа (Episode 2)
Пълна програма
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 14:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 15:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 16:00
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
Пълна програма
  • 13:30
    Don Quixote, Lost illusion, choreography by Rui Lopes Graca
  • 14:45
    Chaplin by Mario Schroder, Leipziger Ballett
  • 16:30
    InterMezzo
  • 17:30
    Young People's Concerts: What is American Music?
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Рига - ЦСКА, мач реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа, повторение
  • 14:00
    Футбол: Витоша - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Черно море - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:30
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - I полуфинал (WTA International - повторение)
  • 21:00
    Пряко: Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 13:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Германия, директно
  • 14:00
    Световни боксови супер серии: Преди големия двубой, 13-и епизод, повторение
  • 14:30
    Световни боксови супер серии: Претеглянето, 13-и епизод, повторение
  • 15:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 1-ви епизод, повторение
Пълна програма
  • 12:50
    Детектив Убийство: Свобода във Филаделфия
  • 13:45
    Убийствата сами ме избраха: В търсене на любовта
  • 14:40
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
  • 15:35
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 15:15
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 13:30
    "Играта на играчките 2", анимация, САЩ, 1999; реж. Джон Ласитър, Лий Ънкрич, Аш Бренън, [0+]
  • 15:00
    "Играта на играчките 3", анимация, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 16:45
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 18:30
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
Пълна програма
  • 13:15
    "Известни и влюбени І, 2 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Норман Бъкли, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 14:00
    "Игра на тронове VI, 1 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 14:50
    "Игра на тронове VI, 2 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 15:45
    "Игра на тронове VI, 3 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Даниъл Сакхайм, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
Пълна програма
  • 13:20
    Освободители. Танкисты
  • 14:15
    Освободители. Кавалеристы
  • 15:10
    Электричество и лёд. Без электричества
  • 16:00
    Электричество и лёд. Медведь
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Думите на Мальовица (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Белинташ (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: WTA Гщаад 2018
  • 14:00
    Тенис: WTA Гщаад 2018
  • 16:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 18:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
Пълна програма
  • 12:45
    Голф: Европейски тур
  • 16:00
    Лека атлетика: Диамантена лига
  • 18:00
    Новини
  • 18:05
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 13:10
    Ръсти Риветс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:05
    Отбор Умизуми
  • 14:35
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 13:35
    Изпитатели
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Cars 'n' Stripes
  • 14:30
    Гаражи - Злато
Пълна програма
  • 13:35
    Мускетарите, сезон 2, еп. 9, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 14:30
    Мускетарите, сезон 2, еп. 10, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 15:25
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 16:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 7, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 12:25
    Розата на Натали
  • 13:45
    Войната в "Роял палас"
  • 15:30
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 16:50
    Метеор, част 1
Пълна програма
  • 12:30
    Кражбата
  • 14:10
    Куче-ченге
  • 15:40
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 17:05
    Упадъкът на мъжката империя
Пълна програма
  • 13:00
    Писмописецът
  • 14:25
    Товар за Африка
  • 15:55
    Пистата
  • 17:25
    Път към Рая
Пълна програма
  • 13:30
    The Rage In Placid Lake
  • 15:00
    The Jam: About the Young Idea
  • 16:35
    Vengance
  • 16:50
    Black
Пълна програма
  • 13:00
    Action Sports World S18
  • 14:00
    Enduro GP S18
  • 14:30
    Sports Adventure
  • 15:00
    Crankworx World Tour 2018
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 13:45
Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 1
Eurocom 14:00
Изумрудената огърлица - 121 еп. - Сериал
BNT2 14:00
"Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 5 епизод/п/
bTV Comedy 14:00
"Без пукната пара" - сериал
Utilisima 14:00
От любов към храната - първи сезон

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 13:35
Спорт
Eurosport 2 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция за жени
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Nova Sport 14:00
Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

RTR 13:35
Игрален филм
Cinemax 13:35
"Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Telekabel 14:00
Паралелни светове-фантастика,САЩ ,2015,Режисьор: Кристофър Леоне,Актьори: Джесика Рот,Марк Гапка,Ерик Джангман,Констанс Ву,Йорго Константин,Майкъл Монкс,Йън Касълбери
Vivacom Arena 14:00
Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
TVT 14:00
Приказка за къщата (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}