ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:10
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 07:00
    Инуяша анимационен филм
  • 07:25
    Сийбърт анимационен филм/п/
Пълна програма
  • 05:00
    "Аламинут" /п./
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6, еп. 3,4
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 04:30
    "Катинари на любовта" - с уч.на Джери О`Конъл, Ребека Ромeйн, Брус Дейвисън и др. /п/
  • 06:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Нощна смяна" - сериен филм, сезон 3
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 06:30
    Операция: "История" - предаване с Росен Петров /п./
  • 07:30
    Подбудите на семейство Клинтън - филм
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 04:45
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 6, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 07:35
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 08:30
    Скорпион; сезон 2, епизод 23, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:02
    Животът на Земята: Нова Праистория: Епизод 1
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Бунтът на Юга
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 2)
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Семейство Джао: Деца на килограм
Пълна програма
  • 05:00
    "Извънредно включване" (п)
  • 05:25
    Интервю
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 03:25
    "U-571" - екшън трилър, Франция, 2000
  • 05:25
    Документация
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 05:05
    В плен на Терпсихора документален филм /БНТ 2 Русе/п/
  • 05:40
    Туристически маршрути /п/
  • 06:10
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване /8 епизод/
  • 06:35
    Пътешествия документална поредица /п/
Пълна програма
  • 05:11
    Miss Moon
  • 05:25
    Miss Moon
  • 05:36
    Miss Moon
  • 05:50
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 05:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.16
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп.1-3
  • 11:00
    "2047: Смъртна заплаха" - екшън, сай фай, трилър (САЩ, 2014), режисьор - Алесандро Капоне, актьори - Дани Глоувър, Дарил Хана, Майкъл Мадисън и др.
Пълна програма
  • 03:15
    "Фамилията" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Ривърдейл" - сериал, с.8
  • 07:00
    "Баща ми трябва да умре" - криминален, мистерия, трилър (Канада, 2014), режисьор - Елизабет Джилс, Синтия Стивънсън, Уилям Р. Моузес, Себастиян Пигот и др.
  • 09:00
    "Дякон Левски" - биографичен, екшън, драма (България, 2015), режисьор - Максим Генчев, актьори - Симеон Филипов, Максим Генчев, Ники Сотиров, Ивайло Аспарухов, Стоян Цветков, Горан Гънчев, Петьо Цеков, Якуб Бахар, Тезджан Ферад, Деляна Добрева, Мехмед Бил
Пълна програма
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6
  • 08:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.11
Пълна програма
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 07:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:10
    "Децата на нощта", драма, Италия, 2016; реж. Андреа Де Сика, с Винченцо Креа, Лудовико Сучио, Фабрицио Ронгионе, Юлиа Собол, Луиджи Биньоне, [15+]
  • 05:35
    "Преброй раните си", драма, Франция, 2016; реж. Морган Симон, с Кевин Азаис, Мониа Шокри, Нейтън Уилкокс, Жулиен Круг, Селим Аймард, [15+]
  • 07:00
    "Обществен враг", драма, САЩ, 1998; реж. Тони Скот, с Уил Смит, Джийн Хакман, Джон Войт, Лиза Бонет, Реджина Кинг, [12+]
  • 09:10
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
Пълна програма
  • 03:15
    "Счетоводителят", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О'Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]
  • 07:00
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
  • 09:15
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
  • 10:55
    "Слънце в полунощ", приключенска драма, Канада, 2016; реж. Кирстен Картю, с Девъри Джейкъбс, Дуейн Хауърд, Марк Андерако, Сара Джеръм, Уилям Грийнланд, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 06:30
    World Sport
Пълна програма
  • 04:00
    "Кралицата на дансинга" - романтичен филм с уч. на Ромина Д`Уго, Дейвид Джюнтоли, Адам Брукс, Бруклин Судано и др. /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
  • 06:30
    " Топ Гиър: Най-лошата кола в историята" - предаване за автомобили
  • 08:15
    "Топ Гиър - 41 велики случки" - предаване за автомобили
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Фрогай спрайт
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Бягство и спасение
  • 07:00
    Как се прави: автомобили на мечтите: Бугати Вейрон
  • 07:30
    Оцеляване на предела: Исландия: огън и лед
Пълна програма
  • 05:01
    Фабрика за домашни потреби: Драсканици
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: Вълшебни пръчици
  • 06:12
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Имаме ли свободна воля?
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    ТАЙНАТА НА СЛЪНЧЕВАТА КАПКА
Пълна програма
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 10:30
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
  • 06:00
    Зала на славата, топ 10, гимнастика
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 08:00
    Автмобилизъм: Суперкупа на Порше в Силвърстоун
Пълна програма
  • 04:00
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание
  • 05:30
    Куриози
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 07:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
Пълна програма
  • 00:10
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 18
  • 07:15
    Братски проекти, сезон 2, еп. 13
  • 07:35
    Братски проекти, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 04:40
    Pro Bull Riders
  • 05:30
    Pro Bull Riders
  • 06:20
    Snowfix
  • 07:00
    Fantasy Factory Season 4
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:10
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 05:35
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 06:00
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 06:25
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
Пълна програма
  • 05:00
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон
  • 06:00
    Лас Вегас - пети сезон
  • 06:45
    Лас Вегас - пети сезон
  • 07:40
    Спасителен полет - първи сезон
Пълна програма
  • 03:20
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 06:25
    "Филми и звезди Х, 29 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 08:25
    "Колите", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джон Ласитър, Джо Ранфт, [0+]
Пълна програма
  • 05:15
    Дневниците на Венера
  • 06:15
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
  • 07:00
    Забранена история, сезон 4, еп. 2
  • 07:50
    Забранена история, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Фактор "бира"
  • 05:50
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Марко отвръща на удара
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Третото око на тигъра
Пълна програма
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 07:00
    В кухнята на баба – тв поредица, 41 еп.
  • 07:30
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • 05:15
    "Конни"
  • 05:40
    "Тризначките"
  • 06:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 06:20
    "Дудлибу"
Пълна програма
  • 01:30
    НОВИНИ/п/
  • 07:00
    "Холивуд" - с Ивелина Кунчева/п/
  • 07:30
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 03:45
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 05:30
    "Седем часа" - драма с Бо Бриджис, Рон Лайбман, Джулиан Филипс, Тайни Рон.
  • 07:00
    "Нощта на кометата" - научна фантастика с Катрин Мери Стюарт, Кели Мароуни.
  • 08:35
    "Привиденията не го правят" - комедия / романтичен с Бо Дерек, Дон Мъри.
Пълна програма
  • 04:30
    SUPER UTES SERIES
  • 05:40
    FIM SUPERMOTO EUROPEAN CHAMPIONSHIP
  • 06:00
    BELGIAN RALLY CHAMPIONSHIP
  • 06:30
    IRISH RALLYING
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Срещи катастрофи
  • 08:30
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 05:20
    Busted: MTV Crashes Plymouth
  • 05:45
    Jonas Blue Live @ V Festival 2017
  • 06:05
    James Arthur Live @ V Festival...
  • 06:30
    MTV Rewind: 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    100% Anthems!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 12
  • 05:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 13
  • 06:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 7
  • 06:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 05:15
    Как да спечелим, еп. 6
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 1
  • 06:00
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
  • 06:25
    Господари на войната, еп. 11
Пълна програма
  • 05:15
    Невероятни животни компилации, еп. 2
  • 05:40
    Необикновената Африка, еп. 3
  • 06:00
    Невероятни животни компилации, еп. 3
  • 06:20
    Невероятни животни компилации, еп. 4
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Световен Мачплей 2018, първи ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Обзор на сезона във френската Лига 1 (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 04:10
    Филм "Добряци"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Алексей Герман. Трудно е да си бог"
  • 07:05
    Филм "Двадесет дни без война"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:00
    "Апокалипсис в Лос Анджелис" - фантастика / ужаси, U, 2014
  • 06:30
    "Странната двойка" - комедиен сериал
  • 06:50
    "Не стават за срещи" - комедиен сериал
  • 07:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 05:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:35
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 07:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 09:00
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Вести
  • 05:30
    Вести-Москва
  • 05:50
    Вести
  • 06:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:00
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 06:00
    "Дръзката тройка" - комедийно шоу
  • 06:20
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 09:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
Пълна програма
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
  • 06:00
    Класическа музика
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение/
  • 07:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:55
    Peter Hase
  • 07:10
    Peter Hase
  • 07:25
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:40
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 05:12
    Кажете "Да" на помощта за сватбата: Семейство за нула време
  • 06:00
    Мисия "Булка" с Енцо: Епизод 8
  • 07:00
    Мисия "Булка" с Енцо: Епизод 9
  • 08:00
    Кажете "Да" на помощта за сватбата: Залепени за дивана
Пълна програма
  • 05:00
    Есен в Боженци
  • 05:30
    Магията на Китай - Танцьорите
  • 06:00
    Пътуване с Туарегите, част 2
  • 06:30
    Майстор на акварела
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
  • 06:40
    Добре дошъл у дома, Роско Дженкинс, САЩ, комедия/романтичен, 2008
  • 08:30
    Еволюция, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 10:10
    Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
Пълна програма
  • 05:00
    "Златна мисия" - 30 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Репортажът: Преди Акт 16" - информационно предаване (повторение)
  • 06:00
    "Рейсинг екстрийм" - 441 еп., предаване за екстремни спортове
  • 06:30
    "В света на Бритни Спиърс" - документален филм
Пълна програма
  • 05:20
    От любов към храната - първи сезон
  • 05:35
    Лесни рецепти - пети сезон
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - втори сезон
  • 06:25
    Менюто днес - четвърти сезон
Пълна програма
  • 02:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
Пълна програма
  • 05:30
    "авто мобил" - журнал
  • 06:55
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 05:10
    Легион - втори сезон
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 07:35
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 05:00
    DESIGNERS
  • 05:30
    DESIGNERS
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 04:15
    "Океански патрул" - 1 и 2 еп.
  • 05:25
    "Рождени дни" - 2039 и 2040
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 1 и 2 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 113-116 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 05:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 06:00
    Фишермания
  • 06:25
    Рыбалка сегодня XL
Пълна програма
  • 00:30
    "Свещеник" - екшън-фантастика с уч. на Пол Бетани, Карл Ърбан, Кам Гигандет, Маки Кю, Лили Колинс, Брад Дуриф, Стивън Мойър, Кристофър Плъмър, Алън Дейл, Медхен Еймик, Джейкъб Хопкинс и др.
  • 06:00
    "В кадър"
  • 06:40
    "16 желания" - семеен филм с уч. на Деби Райън, Жан-Люк Билоду, Ана Май Рутлидж, Кариса Тайнс, Патрик Гилмор и др. /п/
  • 08:50
    "Смърфовете" - приключенска комедия с уч. на Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Тим Гън и др.
Пълна програма
  • 04:45
    Bear Grylls: Born Survivor: Big Sky Country
  • 05:30
    How the Universe Works: Planets
  • 06:15
    Cake Boss: Rebuilds & Raw Fish
  • 06:38
    Kitchen Boss: Date Night
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Човек, огън, храна
  • 07:25
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
  • 06:00
    Зала на славата, топ 10, гимнастика
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 08:00
    Автмобилизъм: Суперкупа на Порше в Силвърстоун
Пълна програма
  • 03:20
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 06:25
    "Филми и звезди Х, 29 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 08:25
    "Колите", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джон Ласитър, Джо Ранфт, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 05:10
    PJ Masks
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Да избягаш с приятел
  • 06:10
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Да го запазим в семейството
  • 07:25
    Спорни убийства: Южняшко правосъдие
Пълна програма
  • 05:15
    Spirit of Champions: Sarah Ourahmoune
  • 05:30
    The Challenge: Episode 16
  • 06:00
    The Contenders: Russia 2018: Denmark
  • 06:30
    The Contenders: Russia 2018: Germany
Пълна програма
  • 05:15
    Shooting Gallery
  • 06:00
    Major League Fishing
  • 07:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 07:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Фактор "бира"
  • 05:50
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Марко отвръща на удара
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Третото око на тигъра
Пълна програма
  • 05:00
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
  • 05:25
    Господари на войната, еп. 11
  • 05:45
    Жив или Мъртъв, еп. 16
  • 06:05
    Историята на храната, еп. 6
Пълна програма
  • 05:00
    "Аламинут" /п./
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6, еп. 3,4
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 17, приключенски, САЩ, 2001
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 18, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 47, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Неразрешени случаи: Загадка в планината/Капка кръв
  • 06:00
    Първите 48 часа: Убийство в Мобайл
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Убийство за милиони
  • 07:20
    Ловецът на убийци: Разбит
Пълна програма
  • 03:00
    Самозащита
  • 05:45
    Легендите "Хейло"
  • 08:00
    Твърда игра
  • 10:05
    `71
Пълна програма
  • 04:10
    Георгий Бурков, Татьяна Васильева, Владимир Зельдин в фильме "Добряки" (12+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    "Алексей Герман. Трудно быть с Богом" (16+)
  • 07:05
    Юрий Никулин, Людмила Гурченко в фильме Алексея Германа "Двадцать дней без войны" (12+)
Пълна програма
  • 05:20
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 6 с
  • 10:00
    Новые итоги
Пълна програма
  • 05:00
    "Зрънце надежда" - документален филм
  • 05:30
    "Зад синора" - документален филм /2 част
  • 06:00
    "Бургас - Виена 9/8" - документален филм
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Шоу-спектакъл "2х30" на хореографа Иван Иванов" /3 част
Пълна програма
  • 03:45
    Танго на два голоса. Х/ф
  • 05:40
    Гении и злодеи
  • 06:05
    Чокнутая
  • 09:20
    Живые истории
Пълна програма
  • 05:15
    Review
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:16
    The Beginning Of The End (18+)
  • 05:34
    Surprise Birthday Threesome (18+)
  • 06:00
    Benny Hilled (18+)
  • 06:17
    Pin-Up Fucks Horny Roomie (18+)
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - I полуфинал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:30
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - полуфинали (WTA International)
  • 19:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - I полуфинал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    IN CONCERT - JOSE MARIA GIANELLI
  • 06:00
    "OF ISLANDS AND MEN - MAYOTTE
  • 07:00
    THE CHANGE MAKERS - NORWAY
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - MALAYSIA
Пълна програма
  • 05:05
    Hip Show
  • 06:10
    Fighting Rookies
  • 07:00
    WUSHU Championship
  • 07:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • 05:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 05:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 06:00
    Radical Times on the Gold Coast
  • 06:06
    Radical Times Gold Coast 2
Пълна програма
  • 04:25
    Забранена история (Series 2): Изгубеното съкровище на Петра (Episode 1)
  • 05:45
    Страхотни изобретения (Series 2): 207 (Episode 7)
  • 06:15
    Загадки в музея (Series 9): Карнавалът на голите животни, пъпешови глави, най-лошата видеоигра (Episode 2)
  • 07:10
    Бебета в зоопарка (Series 7): 703 (Episode 3)
Пълна програма
  • 05:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 05:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 04:45
    Charles Lloyd & Jason Moran - Jazz sous les pommiers
  • 05:40
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Saul by Haendel at the Glyndebourne Festival
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Несебър - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Обзор на сезона във Втора професионална лига (2017-18), повторение
  • 11:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 1-ви епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: Агнешка Радванка - Арина Сабаленка (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
  • 08:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:30
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - I полуфинал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Германия, повторение
  • 11:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Германия, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Да избягаш с приятел
  • 06:10
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Да го запазим в семейството
  • 07:25
    Спорни убийства: Южняшко правосъдие
Пълна програма
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 03:40
    "Обединено кралство", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Ама Асанте, с Дейвид Ойелоу, Розамунд Пайк, Том Фелтън, Джак Дейвънпорт, Лора Кармайкъл, [12+]
  • 05:30
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 07:00
    "Семейство Робинсън", анимация, САЩ, 2007; реж. Стивън Андерсън, [0+]
  • 08:35
    "Амелия", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Мира Наир, с Хилари Суонк, Ричард Гиър, Юън Макгрегър, Кристофър Еклестън, Джо Андерсън, [12+]
Пълна програма
  • 04:10
    "Русалка І, 10 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ник Копъс, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 05:40
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 07:00
    "Всичко за Стив", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Трейл, със Сандра Бълок, Томас Хейдън Чърч, Брадли Купър, Кен Джонг, Ди Джей Куолс, [12+]
  • 08:40
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    По следите на Първомайстора (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 09:10
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Пълна програма
  • 05:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 06:00
    Хокей на лед: NHL
  • 08:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 10:00
    Лека атлетика: Диамантена лига
Пълна програма
  • 05:15
    Пламъчко и Машините
  • 05:40
    Пламъчко и Машините
  • 06:00
    ПЕС Патрул
  • 06:10
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 05:15
    Cars 'n' Stripes
  • 05:45
    Път свободен
  • 05:55
    Гаражи - Злато
  • 06:25
    Новини
Пълна програма
  • 05:10
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 06:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 07:25
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 16, Испания, исторически/драма, 2013
  • 08:10
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 17, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 03:30
    Някой като мен
  • 06:55
    Хайди
  • 07:20
    Хайди
  • 07:45
    Бубонаществие
Пълна програма
  • 03:40
    Малки жълти лимони
  • 06:40
    Проект "Динозавър"
  • 08:00
    Лили Давид
  • 09:35
    Търсачът на съкровища Тимбър
Пълна програма
  • 04:15
    Скоростта на мисълта
  • 06:25
    Нечий герой
  • 07:45
    Пипи отново на борда
  • 09:05
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 03:45
    Joy Division
  • 05:30
    The Rage In Placid Lake
  • 07:00
    The Jam: About the Young Idea
  • 08:35
    Vengance
Пълна програма
  • 05:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 06:00
    Action Sports World S18
  • 07:00
    FIM Speedway World Cup 2017
  • 08:00
    World Surf League 2017
Пълна програма

Сериали

AXN 05:30
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2015
Fox Life 05:35
Преобрази дома си с Фредерик и Картър - първи сезон, еп. 2
Utilisima 05:35
Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 19
Kino Nova 05:45
"Касъл" - сериал, сезон 7 /п/
Viasat Nature 06:00
Големи бесни риби, сезон 5, еп. 7

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Mtel Sport 2 06:00
Футбол: Италианска Серия А

Всички предавания

Филми

AXN 05:30
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2015
TVPlus 05:30
"Вечната принцеса Даяна" - документален филм
HBO HD 05:40
"Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
HBO 05:40
"Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}