ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:00
    Череп и кости тв филм /1 епизод/п/(12)
  • 03:50
    Дойче веле: Шифт
  • 04:15
    Спасителен отряд "Калифорния" тв филм /4 епизод/п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 31
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
  • 05:10
    "Специален отряд" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм, 5 сезон /п/
Пълна програма
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Операция: "История" - предаване с Росен Петров /п./
Пълна програма
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 03:05
    Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 04:00
    Свидетелите; сезон 2, епизод 2, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 04:55
    Морски детективи; сезон 10, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 05:20
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 03:25
    Акула мако в двоен размер
  • 04:15
    Нападения на акули
  • 05:02
    Тексаски закони: Играта започва
  • 05:49
    Тексаски закони: Хванати на местопрестъплението
Пълна програма
  • 03:25
    "На жълтите павета" (избрано)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:25
    Народна музика
  • 05:45
    "На жълтите павета" (избрано)
Пълна програма
  • 03:10
    "Сейн Ивз" - приключенски филм, Франция, 1998
  • 04:35
    Документация
  • 06:00
    "W като Wissen - Знание"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 03:25
    Непозната земя /избрано/п/
  • 03:55
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 04:25
    Япония днес ИЗУ - островът на цветята /п/
  • 04:45
    Концерт на женския народен хор "Цветница" /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 03:40
    The Mr. Bean Animated Series
  • 03:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 04:00
    Miss Moon
  • 04:11
    Miss Moon
Пълна програма
  • 03:45
    "Монк" - сериал, с.3, еп.4
  • 04:45
    "4х4" - автомобилно предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Стоте" - сериал, с.4, еп. 12
Пълна програма
  • 03:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 09:15
    "Шефове гадняри" - комедия (САЩ, 2004), режисьор - Сет Гордън, актьори - Джон Франсис Дейли,Джули Боуен, Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Колин Фарел, Кевин Спейси,Доналд Съдърланд, Джейми Фокс и др.
Пълна програма
  • 03:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 04:00
    " Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 05:00
    " По-добре късно отколкото никога" - сериал
  • 06:00
    "Шегаджии" - сериал, с.3
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 08:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
Пълна програма
  • 03:46
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:57
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
Пълна програма
  • 03:10
    "Централа Берлин ІІ, 4 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Бронуен Хюз, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 04:05
    "Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
  • 07:00
    "Шест дни, седем нощи", приключенска комедия, САЩ, 1998; реж. Айвън Райтман, с Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Темуера Морисън, [12+]
  • 08:40
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
Пълна програма
  • 03:45
    "Голямото пътуване", комедия, САЩ, 2000; реж. Тод Филипс, с Брекин Майър, Шон Уилям Скот, Ейми Смарт, Пауло Костанцо, Ди Джей Куолс, [15+]
  • 05:20
    "Гленгъри Глен Рос", драма, САЩ, 1992; реж. Джеймс Фоли, с Ал Пачино, Джак Лемън, Алек Болдуин, Ед Харис, Алън Аркин, [12+]
  • 07:00
    "Сред дивата природа", приключенска драма, САЩ, 2007; реж. Шон Пен, с Емил Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джина Малоун, Катрин Кийнър, [15+]
  • 09:25
    "Стига!", драма, Холандия, 2016; реж. Теса Шрам, с Тонко Босен, Йос Брауерс, Тимо Вилс, Бенте Фоккенс, Тобиас Керслут, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    African Voices
  • 05:30
    TBD
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 03:45
    "Железен план" - трилър с уч. на Мат Дилън, Жан Рено, Лорънс Фишбърн, Амаури Ноласко, Фред Уорд, Майло Вентимиля, Скийт Улрих и др.
  • 06:00
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Голи и уплашени: Островът на сълзите
  • 04:00
    Мрак: Подземен воден свят
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Land Rover IIA от 1965
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Корвет от 1968
Пълна програма
  • 03:48
    Изненадващи асоциации: Кучето, което знаеше твърде много
  • 04:12
    Изненадващи асоциации: Молецът, който се мислеше за паяк
  • 04:36
    Строителни постижения: Канал и язовир в Перу
  • 05:24
    Строителни постижения: Мост в Хонконг
Пълна програма
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Стридок
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
Пълна програма
  • 03:30
    "e?:Проект"
  • 04:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:45
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 04:30
    Страници от живота - 105 еп. - Сериал
  • 05:00
    Веществени доказателства - 14 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, първи етап
  • 04:00
    Лека атлетика: Европейско първенство, Берлин, ден 6
  • 06:00
    Европейски първенства, обзор на деня
  • 07:00
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 10 м, кула, мъже
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, Англия - Мексико
  • 04:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, първи етап
  • 06:00
    Колоездене: Европейско първенство, Глазгоу, общ старт
  • 08:00
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 10 м, кула, мъже
Пълна програма
  • 00:20
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 2
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 7
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 1
  • 07:25
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 03:00
    Strongman Champions League
  • 03:50
    Immaf World Championships
  • 04:40
    Monster Jam
  • 05:30
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 03:30
    Помощ след ремонт
  • 04:00
    Хавайски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 03:30
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 10
  • 03:55
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 11
  • 04:20
    Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 4
  • 05:35
    Кристела - първи сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 03:40
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 4
  • 04:05
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 4
  • 05:10
    Късметлията - втори сезон, еп. 9
  • 06:00
    Броукънуд - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 02:50
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 04:20
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 05:00
    "Обединено кралство", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Ама Асанте, с Дейвид Ойелоу, Розамунд Пайк, Том Фелтън, Джак Дейвънпорт, Лора Кармайкъл, [12+]
  • 07:00
    "Капитан Гащи", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Сорен, [7+]
Пълна програма
  • 03:45
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 20
  • 04:15
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 6
  • 05:45
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 2
  • 06:35
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 03:35
    На лов за автомобили: Ловец на бури
  • 03:55
    На лов за автомобили: В посока ез. Бонвил - първа част
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ч за Чупакабра
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бързи и любопитни
Пълна програма
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 83 еп. /п/
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 24 еп. /п/
Пълна програма
  • 03:30
    "Барни и приятели"
  • 04:20
    "Рейнбоу Руби"
  • 04:45
    "Конни"
  • 05:05
    "Паленца"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всеки следобед"- избрано
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:45
    "Доклад до комисаря" - екшън / драма с Майкъл Мориарти, Яфет Кото.
  • 04:35
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 05:00
    "Доклад до комисаря" - екшън / драма с Майкъл Мориарти, Яфет Кото.
  • 06:50
    "В близък план - Ридик"
Пълна програма
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
Пълна програма
  • 03:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 05:00
    #MTVHottest: Ariana Vs Nicki
  • 06:30
    MTV Asks Rita Ora
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 12
  • 04:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 2
  • 04:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 3
  • 05:05
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 03:25
    Уличен Гений, еп. 16
  • 03:50
    Не знаех това, еп. 3
  • 04:10
    Арестувани зад граница 6, еп. 2
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 16
Пълна програма
  • 03:20
    Най-смъртоносният животински апокалипсис, еп. 1
  • 04:10
    Спасяване на слончето, еп. 1
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 13
  • 05:15
    Светът на дивото, еп. 12
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Дарби Каунти - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 03:40
    "Инквизитор". Сериен филм
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"-
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 03:40
    "По средата" - сериал
  • 04:05
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 04:25
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:25
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Бенфика - Севиля, International Champions Cup
Пълна програма
  • 02:45
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:45
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 03:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 04:35
    Вести-Москва
  • 05:00
    Вести
  • 06:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
  • 03:30
    "Сериал Спецназ: SEAL Team" - екшън сериал
  • 04:50
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:30
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 03:00
    Телевизионен форум - повторение
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 07:00
    Документален филм
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Малки хора - свят голям: Епизод 2
  • 04:24
    Половин дузина деца: Епизод 5
  • 05:12
    Кралят на тортите: Бали сено и заплаха за здравето
  • 05:36
    Кралят на тортите: Вино и валс
Пълна програма
  • 03:30
    Сахара - Забранената цивилизация, част 1
  • 04:00
    Произведено в Япония, Нови епизоди
  • 04:30
    Професия турист - Банско
  • 05:00
    Професия турист - Италия, Кампания - 4 част
Пълна програма
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 04:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 05:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 04:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 05:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 03:10
    Писък 2, САЩ, ужаси/мистерия, 1997
  • 06:10
    Шумът на върбите, Великобритания, анимационен/семеен, 1995
  • 07:35
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 09:35
    Тя е пич, Канада,САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
Пълна програма
  • 03:00
    "Писма до утре: Борис Карадимчев - Следите остават" - 5 еп., документален триптих IN MEMORIAM
  • 04:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 3 еп., документална поредица
  • 05:00
    "Репортажът: Изборът на Америка" - информационно предаване (повторение)
  • 05:30
    "Заедно в час" - документален филм
Пълна програма
  • 03:40
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 6
  • 04:05
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 7
  • 04:25
    Дона Хей: основи на съвършенството - кулинарно предаване, еп. 3
  • 04:50
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:40
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 19
  • 04:05
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 20
  • 04:25
    Американски татко - пети сезон, еп. 13
  • 04:50
    Американски татко - пети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 03:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    TOP MODELS
  • 04:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 6 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 246-248 еп.
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 522 еп.
  • 05:50
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 12 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 03:35
    Кулинарное путешествие с Сержем Марковичем
  • 04:05
    На зарубежных водоемах
  • 04:30
    Поймать лосося
  • 05:00
    Оружейный клуб
Пълна програма
  • 00:50
    "На Уонг Фу, с благодарности!" - комедия с уч. на Уесли Снайпс, Патрик Суейзи, Стокард Чанинг, Джон Легуизиамо, Блайт Данър и др. /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 5 /п/
  • 06:45
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Make You a Superstar
  • 04:00
    Yukon Men: Rising Sons
  • 04:45
    Flying Wild Alaska: Meet the Twetos
  • 05:30
    Animal Cops Houston: Slick
Пълна програма
  • 03:30
    Човек, огън, храна
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Ловци на торти
Пълна програма
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, първи етап
  • 04:00
    Лека атлетика: Европейско първенство, Берлин, ден 6
  • 06:00
    Европейски първенства, обзор на деня
  • 07:00
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 10 м, кула, мъже
Пълна програма
  • 02:50
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 04:20
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 05:00
    "Обединено кралство", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Ама Асанте, с Дейвид Ойелоу, Розамунд Пайк, Том Фелтън, Джак Дейвънпорт, Лора Кармайкъл, [12+]
  • 07:00
    "Капитан Гащи", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Сорен, [7+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
Пълна програма
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 03:30
    Marked For Murder: People Magazine Investigates
  • 04:25
    Web of Lies: Only Way Out
  • 05:20
    The Perfect Murder: The Body In The Swamp
  • 06:10
    The Perfect Murder: Driving With The Devil
Пълна програма
  • 03:30
    Up Close With: Yelena Isinbayeva
  • 04:01
    In the Name of Good: Mark Webber
  • 04:30
    Up Close With: Primoz Kozmus
  • 05:00
    The Burning Issue: Golf
Пълна програма
  • 03:35
    Big Water Adventure
  • 04:00
    Madfin Shark Series
  • 04:20
    Madfin Shark Series
  • 04:45
    The Gunfather
Пълна програма
  • 03:35
    На лов за автомобили: Ловец на бури
  • 03:55
    На лов за автомобили: В посока ез. Бонвил - първа част
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ч за Чупакабра
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бързи и любопитни
Пълна програма
  • 03:10
    Арестувани зад граница 6, еп. 2
  • 03:55
    Уличен Гений, еп. 16
  • 04:15
    Не знаех това, еп. 3
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 17
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 31
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
Пълна програма
  • 03:35
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 04:25
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:30
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 03:45
    Големите обири: Обирът на "Секюритас"
  • 04:30
    Разтърсващи престъпления: Бедствието с "Маркизата"
  • 05:15
    Неразрешени случаи: Смъртта на един дякон/Мисията на съпругата
  • 06:00
    Какво е нужно за убийство: Хладнокръвно прикритие
Пълна програма
  • 03:05
    Стаята отсреща
  • 05:15
    Аз обичам Хъкабийс
  • 07:20
    Страшни приказки за лека нощ
  • 08:45
    Първият ден
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
Пълна програма
  • 05:30
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 03:35
    Drawn Together
  • 04:00
    Ugly Americans
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 03:39
    Office Worker Gets A Busty Surprise (18+)
  • 04:04
    Xander's World Tour (18+)
  • 04:29
    New Girl In School (18+)
  • 04:48
    Tour Of London: Part One (18+)
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Елина Свитолина - Анет Контавейт (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA Premier 5 - I полуфинал, повторение)
  • 04:00
    Тенис: Симона Халеп - Мария Шарапова (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA Premier 5 - II полуфинал, повторение)
  • 05:00
    "Спорт+: най-доброто" - II част, спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 03:00
    AVIATORS, THE S1 E4
  • 04:00
    THE CHANGE MAKERS - NORWAY
  • 05:00
    NOMAD'S LAND MONGOLIA
  • 06:00
    IN CONCERT - MATSU TAKE
Пълна програма
  • 05:00
    Warrior
  • 06:10
    Xtreme Fighting Championship
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:20
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 03:00
    Riding the Long White Cloud
  • 04:00
    Maverick Moments
  • 04:30
    Maverick Moments
  • 05:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 03:40
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 04:40
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Позорна дата (Episode 6)
  • 05:25
    Забранена история (Series 4): Тайните на ватиканския архив (Episode 2)
  • 06:10
    Страхотни изобретения (Series 2): 226 (Episode 26)
Пълна програма
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 03:30
    Jason Moran 'Fats Waller Party' at the Paris Jazz Festival
  • 04:20
    Clark Terry, Bud Powell, Kenny Clarke... at the Club Saint Germain in 1959 - Jazz Archive
  • 05:55
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Септември - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 04:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 4-и епизод, повторение
  • 08:00
    Футбол: Витоша - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: ЦСКА - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Севиля (Суперкупа на Испания 2018 - повторение)
  • 11:00
    "Спорт+: най-доброто" - II част, спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Арсенал - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 1-ви епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Набелязан да умре: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 04:25
    Мрежа от лъжи: Единственият изход
  • 05:20
    Перфектното убийство: Трупът в блатото
  • 06:10
    Перфектното убийство: Да шофираш с дявола
Пълна програма
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 02:00
    "Момчетата не плачат", драма, САЩ, 1999; реж. Кимбърли Пиърс, с Хилари Суонг, Клое Севини, Питър Сарсгаард, Брендън Секстън III, Алиша Горансън, [18+]
  • 03:55
    "Екзорсизмът на Моли Хартли", хорър, САЩ, 2015; реж. Стивън Р. Монро, със Сара Линд, Девън Сауа, Джина Холдън, Питър МакНийл, Дейна Лайтолд, [18+]
  • 05:00
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 07:00
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
Пълна програма
  • 03:25
    "Несигурни ІІІ, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Прентис Пени, с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, Аманда Сиърлс, [15+]
  • 04:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
  • 05:45
    "Бизнес преговори ІV, 12 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2018; реж. Жулия Пачеко Жордао, Мишел Тихомироф, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, [15+]
  • 07:00
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Язь против еды. Крым
  • 05:30
    Язь против еды. Ростовская область
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Пътят на заточението (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:30
    Пламъчко и Машините
  • 03:50
    Пес Патрул
  • 04:15
    Котарачетата
  • 04:20
    Котарачетата
Пълна програма
  • 03:40
    Изпитатели
  • 03:55
    Новини
  • 04:00
    Drift - С 400 к.с. из Германия
  • 04:30
    Автожурнал
Пълна програма
  • 03:45
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 14, Испания, исторически, 2011
  • 04:30
    Едно френско село, сезон 1, еп. 7, Франция, исторически, 2012
  • 05:35
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 7, САЩ, военен, 2015
  • 06:15
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 8, САЩ, военен, 2015
Пълна програма
  • 03:05
    Объркването на половете
  • 04:40
    Хладнокръвно убита
  • 07:15
    Пиу!
  • 08:35
    Мечо Пух
Пълна програма
  • 02:40
    Дневникът на едно пиянде
  • 04:40
    Тяло за двама
  • 06:45
    Ангелите от Ийст Енд
  • 08:05
    Любов и други неприятности
Пълна програма
  • 03:00
    Изтрезняване
  • 04:30
    Аукмен
  • 06:10
    Скаутско приключение
  • 07:35
    Магическо сребро 2: Големият студ
Пълна програма
  • 03:00
    Like Air
  • 04:15
    It's Not Yet Dark
  • 06:00
    Striking Out
  • 07:00
    Hell on Wheels
Пълна програма
  • 02:00
    Freeride World Tour 2018
  • 04:00
    World Snowboard Tour 2018
  • 04:30
    Live Recap Burton US Open 2018
  • 05:00
    Eleague The Challenger: Street Fighter V
Пълна програма

Сериали

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Viasat History 04:00
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 04:00
"Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.14
bTV Comedy 04:00
"Теория за големия взрив" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Eurosport 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
Eurosport HD 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
MAX Sport 1 04:00
Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Байерн Мюнхен
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Купа на Франция Рен - Орлеан, четвъртфинален мач за купата на Франция

Всички предавания

Филми

HBO 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
HBO HD 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}