ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Съкровище в двореца тв филм /21 и 22 епизод/
  • 22:55
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:15
    Череп и кости 9-сериен сериен тв филм /САЩ, 2014г./, 1 епизод, режисьор Дейвид Слейд, в ролите: Джон Малкович, Ричард Койл, Клер Фой и др.(12)
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Семейни тайни" - сериал, с. 1, еп.11
  • 21:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2, еп.4
  • 22:30
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.1
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21:00
    "Скорпион" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 22:00
    Новините на NOVA
  • 22:30
    "Специален отряд" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 20:30
    Виктория - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
  • 23:00
    Похитени - сериал, политически трилър
Пълна програма
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Good Wood - док. филм
Пълна програма
  • 20:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 21:00
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 20, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 21:55
    Картър; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2018
  • 22:50
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 5, драма, криминален, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 20:10
    Нападения на акули
  • 21:05
    Най-дивите острови: Шри Ланка
  • 22:00
    Мънго - ловецът на мистерии: Хладнокръвният хищник от Перу
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Първи път за всичко
Пълна програма
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (избрано)
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:50
    "Убийства на север" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Мосю Клод и дъщеря му" - комедия, Франция, 2014
  • 22:45
    "Ексклузивно"
Пълна програма
  • 20:45
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 21:15
    Йорданка Кузманова на 80: "Търси се шмекер" телевизионна постановка, режисьор Магда Каменова, в ролите: Йорданка Кузманова, Константин Коцев, Доротея Тончева, Антон Радичев и др.
  • 22:25
    Ленти и документи: "Пансионът" документален филм /1979 г./
  • 23:25
    Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
Пълна програма
  • 20:45
    Хайка за вълци сериен тв филм /3 серия/
  • 21:40
    В кадър Клаудия Кардинале: 152 живота/п/
  • 22:10
    Европейски маршрути
  • 22:25
    Македоно - Одринска революционна галерия: Михаил Герджиков - Героят от Странджа документална поредица
Пълна програма
  • 20:45
    Bunnicula
  • 20:55
    Bunnicula
  • 21:10
    New Looney Tunes - Elements
  • 21:15
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 20:00
    "Кости" - сериал , с.10, еп. 18
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Лавантула 2" - ужас (САЩ, 2016), режисьор - Ник Саймън, актьори - Стийв Гутенберг, Майкъл Уинслоу, Мишел Уийвър и др.
  • 23:45
    "Кости" - сериал , с.10, еп. 18
Пълна програма
  • 19:00
    "Тя ме откри" - комедия, драма, романтичен (САЩ, 2007), режисьор - Хелън Хънт, актьори - Хелън Хънт, Бет Мидлър, Колин Фърт,  Матю Бродерик, Бен Шенкман, Лин Коен и др.
  • 21:00
    Премиера: "Перфектният ритъм 2" - комедия, музикален (САЩ,2015), режисьор - Елизабет Банкс, актьори - Ана Кендрик, Ребел Уилсън, Хейли Стейнфелд, Британи Сноу, Скайлър Остин, Кейти Сейгъл,  Елизабет Банкс, Хана Мей Ли, Адам Дивайн и др.
  • 23:30
    "Целувка под имела" - драма, романтичен (Канада 2006), режисьор - Джордж Менделук, актьори - Джейми Рей Нюман, Майкъл Шенкс, Конън Греъм, Ръсел Портър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "По средата" - сериал, с.8
  • 21:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.2
  • 22:00
    "Страхотни новини" - сериал, с.1
  • 23:00
    "Двама бащи, двама синове" - сериал, с.3
Пълна програма
  • 20:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.2, еп. 2
  • 21:00
    Премиера: "Горещи пари" - сериал, с.1, еп.81
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 51
  • 23:00
    "Висше общество" - сериал, еп. 36
Пълна програма
  • 20:40
    Бен 10
  • 20:50
    Бен 10
  • 21:05
    Малки Титани: В готовност
  • 21:17
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:15
    "Изтощително лято", драма, Италия, 2016; реж. Габриеле Мучино, с Брендо Пачито, Матилда Луц, Тейлър Фрей, Джоузеф Харо, Джесика Рот, [15+]
  • 21:00
    "Йоци от Алпите", приключенска драмая, Германия, 2017; реж. Феликс Рандау, с Юрген Фогел, Андре М. Хенике, Забин Тамбреа, Зузане Вюст, Мартин Аугустин Шнайдер, [18+]
  • 22:35
    "Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
Пълна програма
  • 19:35
    "Самопризнанията на един опасен ум", шпионска комедия, САЩ, 2002; реж. Джордж Клуни, със Сам Рокуел, Дрю Баримор, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Рутгер Хауер, [15+]
  • 21:30
    "Недосегаемите", комедийна драма, САЩ, 1987; реж. Брайън Де Палма, с Кевин Костнър, Шон Конъри, Анди Гарсия, Робърт Де Ниро, Чарлс Мартин Смит, [18+]
  • 23:30
    "Туин Пийкс (2017) I, 6 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
Пълна програма
  • 20:30
    CNN Talk
  • 21:00
    Hala Gorani Tonight
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 2 сезон
  • 22:00
    "Черната перла" (премиера) - сериен филм
  • 23:00
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от края на града" - комедиен сериал
  • 21:00
    "Пожарникарите от Чикаго" (премиера) - сериал, сезон 6
  • 22:00
    "Без убежище" - криминален екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Розана Аркет, Кийран Кълкин, Тед Ливайн, Тифани Таубман и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Ситроен HY Ван
  • 21:00
    Голи и уплашени: Островът на сълзите
  • 22:00
    Мрак: Подземен воден свят
  • 23:00
    Голи и уплашени XL: Изоставени
Пълна програма
  • 20:20
    Строителни постижения: Канал и язовир в Перу
  • 21:10
    Лаборатория за специални ефекти: Магическият свят на Джордж Лукас
  • 22:00
    Ловци на митове: Нокаут с перо
  • 22:50
    Изненадващи асоциации: Кучето, което знаеше твърде много
Пълна програма
  • 20:30
    11
  • 21:00
    11
  • 21:30
    Soy Luna S2
  • 22:30
    Шпионката Хариет: Блогърски войни
Пълна програма
  • 20:35
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 21:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 21:30
    "e?: Проект"
  • 22:00
    "Дъбът - изкуството на оцеляването" - 1 ч.
Пълна програма
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 21:00
    Сентинел - 25 еп. - Сериал
  • 22:00
    Сентинел - 26 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:30
    Поло: Купа "Уестчестър"
  • 21:30
    Европейски първенства, обзор на деня
  • 22:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, първи етап
  • 23:30
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, Германия - Хаити
Пълна програма
  • 19:30
    Колоездене: Световен тур за жени, Варгарда, директно
  • 21:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, първи етап
  • 22:25
    Новини
  • 22:30
    Европейски първенства, обзор на деня
Пълна програма
  • 20:15
    Войните на роботите, сезон 1, еп. 6
  • 21:15
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 1
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 2
  • 22:45
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 20:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 21:10
    Monster Jam
  • 22:00
    Enfusion
  • 22:50
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Евтин дом на плажа
  • 21:00
    Мега бърлоги
  • 21:30
    Мега бърлоги
  • 22:00
    Помощ след ремонт
Пълна програма
  • 20:00
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
  • 21:00
    Кралски особи - сериал, еп. 8
  • 22:00
    Неустоими измамници - втори сезон, еп. 10
  • 22:55
    Сексът и градът - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 20:10
    Бул - втори сезон, еп. 7
  • 21:05
    Престъпни намерения - тринадесети сезон, еп. 8
  • 22:00
    Кралицата на Юга - втори сезон, еп. 7
  • 23:00
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 18:40
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 21:00
    "Отворени рани I, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 22:00
    "Играчи ІV, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Джулиън Фарино, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 22:30
    "Несигурни ІІІ, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Прентис Пени, с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, Аманда Сиърлс, [15+]
Пълна програма
  • 20:10
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 6
  • 21:00
    Хората на Хитлер, сезон 1, еп. 2
  • 21:55
    От Световната война до Студената война, сезон 1, еп. 2
  • 22:55
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:05
    Изковани в огъня: Мечът шаре
  • 21:05
    Премиера НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Огнени щайги
  • 21:30
    Премиера НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Айви не получава отговори
  • 22:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Велико посрещане със стил
Пълна програма
  • 20:30
    България – вчера, днес и утре
  • 21:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 83 еп. /п/
  • 22:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 23:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 20:45
    "Томас и приятели"
  • 21:00
    "Рейнбоу Руби"
  • 21:25
    "Конни"
  • 21:45
    "Кайю"
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят на живо"-избрано
  • 21:00
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синтез
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:35
    "Код за достъп" - трилър / екшън с Майкъл Ансара, МакДоналд Кеъри.
  • 21:00
    "Червеният ъгъл" - драма / криминален с Ричард Гиър, Бай Линг.
  • 23:00
    "Пази се от живите мъртви" 4.9" - сериал
  • 23:50
    "Кукли" - ужаси с Банти Бейли, Стивън Лий.
Пълна програма
  • 20:30
    RED BULL MOTOGP ROOKIES CUP REPEAT
  • 21:45
    FIM SUPERMOTO EUROPEAN CHAMPIONSHIP
  • 22:00
    PORSCHE SUPERCUP
  • 22:30
    PORSCHE GT3 CUP CANADA SERIES
Пълна програма
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Предизвикателството: Шампиони срещу звезди
  • 23:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 20:00
    #MTVHottest: Best Boys
  • 21:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    Isle of MTV: Malta 2018
  • 22:45
    MTV Crashes Plymouth 2017: The...
Пълна програма
  • 20:05
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 2
  • 21:00
    Операция "Човекоядец", сезон 1, еп. 3
  • 21:55
    Шокиращи природни прояви, сезон 1, еп. 2
  • 22:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 20:00
    Тайван пред света: Служебни кучета, еп. 1
  • 21:00
    Вини Джоунс: Мъжкари в Русия (Компилации), еп. 3
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 4
  • 23:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 6
Пълна програма
  • 20:40
    Риболов на гиганти, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 5
  • 23:20
    Небесно сафари, еп. 1
Пълна програма
  • 18:05
    Дартс: Мастърс 2018, Мелбърн, първи ден, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    Класика от Висшата лига: Стоук Сити - Нюкасъл Юнайтед (2010-11), повторение
  • 21:45
    Баскетбол: Уникаха - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 19:55
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера."Инквизитор". Сериен филм
  • 23:25
    Премиера. "Червените гривни". Сериен филм
Пълна програма
  • 20:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
Пълна програма
  • 20:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 21:45
    "По средата" - сериал
  • 22:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 20:30
    Мобил 1
  • 21:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Лятната къща на звездите: Битка на проми двойките - финал" - шоу
  • 23:15
    "Екстра" - журнал
Пълна програма
  • 20:35
    Вести-Москва
  • 20:50
    "За най-важното"
  • 21:45
    "Гении и злодеи. Жан-Пол Сартр"
  • 22:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "МакГайвър" - екшън сериал
  • 23:15
    "Сериал Спецназ: SEAL Team" - екшън сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио"
  • 21:00
    "Край Босфора" с водещ Л. Желев
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:30
    Класически концерт
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:10
    Angelo!
  • 21:15
    On the Case - Unter Mordverdacht
  • 22:15
    On the Case - Unter Mordverdacht
  • 23:15
    Cold Justice - Verdeckte Spuren
Пълна програма
  • 19:45
    История на любовта-Драма, Франция-Канада-Румъния- САЩ / 2016,Режисьор: Раду Михайлеану, В ролите: Джема Артъртън, Марк Рендал, Тори Хигинсън, Елиът Гулд, Дерек Джейкъби
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Час Пик-предаване на Телемедиа
  • 23:00
    Холивудски знаменитости-Антонио Бандерас
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Половин дузина деца: Епизод 5
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 17
  • 22:00
    Малкият ми живот: Много малко, много късно
  • 23:00
    Малки хора - свят голям: Епизод 2
Пълна програма
  • 20:30
    Гражданин на света
  • 21:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 21:30
    Човекът и чайките
  • 22:00
    Песента на водопадите, част 1
Пълна програма
  • 20:30
    Живот на път в RV каравана
  • 21:00
    7 водни чудеса
  • 21:30
    7 водни чудеса
  • 22:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 20:30
    Живот на път в RV каравана
  • 21:00
    7 водни чудеса
  • 21:30
    7 водни чудеса
  • 22:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 19:40
    Определено, може би, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 2008
  • 21:30
    Аполо 13, САЩ, драма, 1995
  • 23:50
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
Пълна програма
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Светът на Майли Сайръс" - документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - трети сезон, еп. 6
  • 21:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 1
  • 22:00
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 1
  • 22:30
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - доку-поредица
  • 23:15
    "Моята къща мечта на морето" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 20:00
    Кости - първи сезон, еп. 15
  • 21:00
    Кости - първи сезон, еп. 16
  • 22:00
    Чикаго - първи сезон, еп. 7
  • 22:55
    Касъл - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 20:30
    TOP MODELS
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 21:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 21 и 22 eп.
  • 22:00
    "Най-злите убийци в света" - 6 еп.
  • 22:50
    "Съпруги с ножове" - 7 еп.
  • 23:40
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 2 еп.
Пълна програма
  • 20:40
    "Плюс - минус" /п/
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:35
    Большой троллинг
  • 21:05
    Прикладная ихтиология
  • 21:30
    Охотничьи собаки
  • 22:00
    Сезон охоты
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "ВЕЛИКИЯТ ПОНЕДЕЛНИК" - Зрителят избира между шест филма на greatmonday.bg
  • 23:50
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Raging Planet: Flood
  • 21:15
    Dirty Jobs: Bell Maker
  • 22:00
    Yukon Men: Rising Sons
  • 22:45
    Flying Wild Alaska: Meet the Twetos
Пълна програма
  • 20:30
    Кулинарни състезания в провинцията
  • 21:00
    Семейното пътешествие на Гай
  • 21:30
    Семейното пътешествие на Гай
  • 22:00
    Плажни хапки с Кейти Лий
Пълна програма
  • 20:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:20
    Рок училище
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:30
    Поло: Купа "Уестчестър"
  • 21:30
    Европейски първенства, обзор на деня
  • 22:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, първи етап
  • 23:30
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, Германия - Хаити
Пълна програма
  • 18:40
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 21:00
    "Отворени рани I, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 22:00
    "Играчи ІV, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Джулиън Фарино, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 22:30
    "Несигурни ІІІ, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Прентис Пени, с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, Аманда Сиърлс, [15+]
Пълна програма
  • 20:45
    The Lion Guard
  • 21:15
    Mission Force One
  • 21:30
    Vampirina
  • 22:00
    Trulli Tales
Пълна програма
  • 20:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:20
    Рок училище
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 20:10
    Shadow of Doubt: The Doctor Is Out
  • 21:05
    Marked For Murder: People Magazine Investigates
  • 22:00
    Killer Instinct with Chris Hansen: Murder In Boulder
  • 22:55
    Diabolical: Deadly Love: Weeping Widow
Пълна програма
  • 20:41
    Up Close With: Blanka Vlasic
  • 21:05
    Rising Star: Darya Klishina
  • 21:30
    Up Close With: Yelena Isinbayeva
  • 22:00
    National Icons: Lefties
Пълна програма
  • 20:30
    Nick's Wild Ride
  • 20:50
    Nick's Wild Ride
  • 21:15
    Shooting Gallery
  • 21:35
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 20:05
    Изковани в огъня: Мечът шаре
  • 21:05
    Премиера НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Огнени щайги
  • 21:30
    Премиера НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Айви не получава отговори
  • 22:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Велико посрещане със стил
Пълна програма
  • 20:00
    Вини Джоунс: Мъжкари в Русия (Компилации), еп. 3
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 4
  • 22:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 6
  • 23:00
    Истината за…, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Семейни тайни" - сериал, с. 1, еп.11
  • 21:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2, еп.4
  • 22:30
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.1
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 21:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 22:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 20, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 23:00
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 4, криминален, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:35
    Морски детективи; сезон 11, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 21:35
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 22:45
    Забравена; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 23:45
    Забравена; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 20:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Окончателният провал на сциентологията
  • 21:00
    Убих най-добрия си приятел: Първата любов е най-смъртоносната
  • 22:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Паркинсън
  • 23:00
    Премиера Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Далеч от дома: Кю Су Ким
Пълна програма
  • 19:15
    Късметът на Слевин
  • 21:25
    Харесвам работата ти
  • 23:35
    Твърди захарни бонбони
Пълна програма
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
  • 22:00
    Новости
Пълна програма
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    Концерт на Джон Лоутън и група "БТР" в Бургас /1 част
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "Урок по патриотизъм в другата България" - документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Rules of Engagement
Пълна програма
  • 20:33
    Never Get Married: The Threesome (18+)
  • 20:58
    Dani Daniels Gets A Creampie (18+)
  • 21:23
    Shopaholic Pussy (18+)
  • 21:35
    Foreva A Fantasy (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 20:00
    Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
  • 21:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 22:00
    Силата на малцинството игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Леони Маручи, в ролите: Кристофър Уокън, Крисчън Слейтър, Корианка Килчер и др. (12)
  • 23:35
    Европейско първенство по минифутбол: България - Ирландия
Пълна програма
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 20:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - RANGIROA, A PERFECT PARADISE
  • 21:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - MAUPITI, THE DREAM ISLAND
  • 22:00
    SOUTHERN FLOWER AT SEA, THE 1
Пълна програма
  • 16:05
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 20:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:00
    Maverick Moments
  • 21:30
    Maverick Moments
  • 22:00
    Riding the Long White Cloud
Пълна програма
  • 20:40
    Клеопатра
  • 21:35
    Жана д'Арк
  • 22:30
    Елизабет I
  • 23:25
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Позорна дата (Episode 6)
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п./
  • 22:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
Пълна програма
  • 20:00
    InterMezzo
  • 21:30
    Mariss Jansons conducts Haydn and Bruckner at the Concertgebouw
  • 23:15
    Vivaldi, Brescianello, Galuppi by Maurice Steger and Il Pomo d'Oro - Gstaad Menuhin Festival
Пълна програма
  • 20:30
    Футбол: Септември - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, директно
  • 22:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 23:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 4-и епизод, директно
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Борнемут - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, запис
  • 22:00
    Футбол: Уотфорд - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 20:10
    Сянка на съмнение: Убитият лекар
  • 21:05
    Набелязан да умре: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 22:00
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Убийство в Боулдър
  • 22:55
    Диаболично: смъртоносна любов: Неутешимата вдовица
Пълна програма
  • 20:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Историята на прислужницата ІІ, 12 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Дейна Рийд, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Макс Мингела, [18+]
  • 21:00
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Кирси КлемънсЕлън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, , [15+]
  • 22:50
    "Бизнес преговори ІV, 12 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2018; реж. Жулия Пачеко Жордао, Мишел Тихомироф, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, [15+]
Пълна програма
  • 20:10
    "Аферата ІV, 8 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Родриго Гарсия, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Джошуа Джаксън, Мора Тиърни, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 21:10
    "Глутница І, 1 еп.", криминална драма, Полша, 2014; реж. Михал Газда, с Лешек Лихота, Бартломей Топа, Магдалена Поплавска, Александра Поплавска, Анджей Жилински, [15+]
  • 22:00
    "Отворени рани I, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 23:00
    "Играчи ІV, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Джулиън Фарино, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Язь против еды. Ростовская область
Пълна програма
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Состра (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Дебнево (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: ATP 1000 Торонто
  • 22:00
    Тенис: ATP 1000 Торонто
Пълна програма
  • 20:00
    ММА: Класика от UFC
  • 21:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 20:25
    Пес Патрул
  • 20:50
    Кива го може!
  • 21:20
    Уоликазам!
  • 21:45
    Дора и приятели
Пълна програма
  • 20:15
    Drift - С 400 к.с. из Германия
  • 21:30
    Бърза обиколка
  • 21:55
    Бърза обиколка
  • 22:25
    Път свободен
Пълна програма
  • 20:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 1, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 22:00
    Блудници, сезон 1, еп. 1, Великобритания, САЩ, политически, 2017
  • 22:50
    Полдарк, сезон 1, еп. 1, Великобритания, исторически, 2015
Пълна програма
  • 20:30
    Регина
  • 22:00
    Вълната
  • 23:45
    Отвъд лазурното небе
Пълна програма
  • 20:30
    Куче-ченге
  • 22:00
    Престъпни дейности
  • 23:35
    Код 37
Пълна програма
  • 20:25
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
  • 22:00
    Това вечерно слънце
  • 23:45
    Конспирация
Пълна програма
  • 20:15
    It's Not Yet Dark
  • 21:35
    In The Dark Half
  • 23:00
    Detroit Unleaded
Пълна програма
  • 19:00
    Freeride World Tour 2018
  • 21:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 22:00
    Action Sports World S18
  • 23:00
    FIM Speedway World Cup 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:50
Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 2
AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
bTV Lady 21:00
"Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 16,17
Bulgaria ON AIR 21:00
Тялом и духом - криминален сериал
Fox Life 21:00
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 23

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 20:55
Студио "Футбол"
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Diema Sport 21:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
Film Plus 21:00
Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - финал (WTA Premier 5)
Eurosport 21:00
Колоездене: Хамбург класик

Всички предавания

Филми

AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Cinemax 21:00
"Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
HBO 21:00
"Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]
HBO HD 21:00
"Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]
bTV Cinema 21:00
"Приятелю Тед" - комедия, фентъзи (САЩ, 2012), режисьор - Сет Макфарлан, актьори - Марк Уолбърг, Мила Кунис, Сет Макфарлан, Джоел Макхейл, Патрик Уорбъртън, Джесика Барт, Джовани Рибизи и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}