ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:15
    Спасителен отряд "Калифорния" тв филм /8 епизод/п/
  • 05:05
    Съкровище в двореца тв филм /27 епизод/п/
  • 06:10
    Телепазарен прозорец
  • 06:25
    Съкровище в двореца тв филм /28 епизод/п/
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 35
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
  • 06:30
    "Приятели" - сериал, с.4, еп.15
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:00
    "Специален отряд" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм, 5 сезон /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 04:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 05:25
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 18, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 06:05
    Морски детективи; сезон 10, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 07:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 04:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Да се скриеш от бурята
  • 05:02
    Най-дивите острови: Островите в Амазонка: Плуващите гори
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: На свобода
  • 06:36
    Братя в блатата: Сламката, която пречупи гърба на камилата
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    "Капиталът" (избрано)
  • 05:25
    "Въстанието на Манчо Пунин" - документален филм
  • 05:35
    "С песните на..."
Пълна програма
  • 03:55
    "Един случай за Аника Бенгтцън: Доживотно" - криминална поредица, S, 2012
  • 05:25
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Монитор"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 04:25
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 04:55
    Човекът, който се казваше Буров документален филм /втора част/п/
  • 05:30
    Изкуството на 21 век /п/
  • 06:00
    Край Дунава фолклор
Пълна програма
  • 04:25
    Miss Moon
  • 04:36
    Miss Moon
  • 04:50
    Grizzy and the Lemmings
  • 04:56
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 04:30
    "Монк" - сериал, с.3, еп.8
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп.12
  • 06:00
    "Кунг фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Готъм" - сериал, еп. 3
Пълна програма
  • 04:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 09:15
    "Коледна история 2" - комедия (САЩ, Канада,2012), режисьор - Брайън Левант, актьори - Даниел Стърн, Стейси Травис, Браден Лемастърс, Валин Шиней, Джерард Планкети др.
Пълна програма
  • 04:00
    " Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 05:00
    "Шегаджии" - сериал
  • 06:00
    "Шегаджии" - сериал, с.3
  • 07:00
    " Учителката по френски" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:09
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:05
    "Счетоводителят", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О'Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]
  • 05:25
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
  • 07:00
    "Децата на нощта", драма, Италия, 2016; реж. Андреа Де Сика, с Винченцо Креа, Лудовико Сучио, Фабрицио Ронгионе, Юлиа Собол, Луиджи Биньоне, [15+]
  • 08:25
    "Икалуит", драма, Канада, 2016; реж. Беноа Пилон, с Мари-Жосе Кроз, Франсоа Папинеу, Натар Унгалаак, Себастиен Хубърдау, Кристин Туту, [12+]
Пълна програма
  • 04:30
    "Ден на труда", драма, САЩ, 2013; реж. Джейсън Райтмън, с Кейт Уинслет, Джош Бролин, Гатлин Грифит, Тоби Магуайър, Брук Смит, [12+]
  • 07:00
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 09:00
    "Скеле", драма, Израел, 2017; реж. Матан Яир, с Ашър Лакс, Ейми Смоларчик, Яков Коен, Кърън Бъргър, Наама Манор, [12+]
  • 10:35
    "Стъпвай тежко: Историята на Дюи Кокс", музикална комедия, САЩ, 2007; реж. Джейк Каздън, с Джон Кристофър Рийли, Джена Фишър, Реймънд Бари, Кристън Уийг, Тим Медоус, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    TBD
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 03:15
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 5, 2 епизода /п/
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    На края на Аляска: Възходът на МакКарти
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Триумф ТР6
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Един ръждясал, занемарен автомобил Шевролет Камаро от 1967 г, част II
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 16
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Дай газ в Сан Франциско
  • 04:36
    Чудеса, сътворени от човешки ръце в Китай: Най-бързата железница в света
  • 05:24
    Как са го направили?: Локомотиви/Сметана/Бумеранги
  • 05:48
    Фабрика за храна: Чи Ча Самбур
Пълна програма
  • 04:20
    Стридок
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Какво е красотата?"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 141 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 140 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 128 еп. - Сериал
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 05:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 06:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, четвърти етап
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Норвегия, първи етап
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, пети етап
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Норвегия, първи етап
  • 06:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 07:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Пълна програма
  • 00:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 4
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 1
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 9
  • 07:25
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 03:50
    Immaf World Championships
  • 04:40
    Monster Jam
  • 05:30
    Monster Jam
  • 06:20
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:30
    Живот на остров
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 8
  • 05:10
    Поднови или продай - риалити, еп. 3
  • 05:35
    Поднови или продай - риалити, еп. 4
  • 06:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - пети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 04:05
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 12
  • 05:00
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 11
  • 06:00
    Броукънуд - втори сезон, еп. 4
  • 07:40
    Бул - втори сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 04:20
    "Вълците пред вратата", хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Р. Леонети, с Кейти Касиди, Елизабет Хенстридж, Адам Кемпбъл, Майлс Фишър, Спенсър Даниълс, [18+]
  • 05:00
    "Вода за слонове", романтична драма, САЩ, 2011; реж. Франсис Лоурънс, с Рийз Уидърспуун, Робърт Патинсън, Кристоф Уолтц, Пол Шнайдер, Хал Холбрук, [15+]
  • 07:00
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 08:35
    "Късометражни анимации на Дисни IV", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 04:20
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 10
  • 05:40
    Тайните на подземния свят, сезон 1, еп. 3
  • 06:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 5
  • 07:05
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добре дошли в Кукления дом
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дотук с "Да"
  • 05:05
    Американски антиквари: Радостта от саксофона
  • 05:50
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар"
Пълна програма
  • 04:30
    Истории от музея
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица /п/
  • 06:30
    България – вчера, днес и утре
Пълна програма
  • 04:20
    "Рейнбоу Руби"
  • 04:45
    "Конни"
  • 05:05
    "Паленца"
  • 05:50
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всеки следобед"- избрано
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:15
    "Приключенията на Херкулес" - фентъзи с Лу Фериньо, Мили Карлучи.
  • 04:40
    "Спаси ме" - трилър / съспенс / мистъри с Хари Хамлин, Лизет Антъни.
  • 06:45
    "В близък план - Бърдмен"
  • 06:50
    "В близък план - Пингвините на Мадагаскар"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
  • 08:30
    Загадки в спалнята
Пълна програма
  • 04:20
    MTV World Stage: Post Malone
  • 05:00
    #MTVHottest: Ariana Vs Nicki
  • 06:30
    MTV Asks Stormzy
  • 07:00
    #MTVHottest: American Superstars
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 04:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 7
  • 04:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 8
  • 05:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 5
  • 05:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 6
Пълна програма
  • 04:10
    Арестувани зад граница 6, еп. 6
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 20
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 6
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 20
Пълна програма
  • 04:10
    Най-странните домашни любимци на света, еп. 1
  • 04:55
    Надпревара за живот, еп. 1
  • 05:15
    Необикновената Африка, еп. 6
  • 05:40
    Светът на дивото, еп. 7
Пълна програма
  • 02:25
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Съндърланд - Шефилд Уенздей, мач от първи кръг за Карабао къп, повторение
  • 12:00
    Дартс: Мастърс 2018, Бризбейн, първи ден, директно
  • 16:00
    Класика от Висшата лига: Челси - Арсенал (1999-00), повторение
Пълна програма
  • 03:05
    Филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Инквизитор". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 02:00
    "Х-мен: Дни на отминалото бъдеще" - екшън / фентъзи филм, U, 2014
  • 04:35
    "Среднощен чудак: Midnight Special" - фантастика, U, 2016
  • 06:00
    "Мама" - сериал
  • 06:35
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Интер - Олимпик Лион, International Champions Cup
  • 10:00
    Реал М - Ювентус, International Champions Cup
Пълна програма
  • 03:20
    "Марио Барт на живо!" - комедийно шоу
  • 05:10
    "Под подозрение: Екип Франкфурт разследва" - криминален сериал
  • 05:55
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 04:00
    Вести
  • 05:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 08:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 12:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 04:00
    "Така е"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:10
    "Страхотни момчета" - комедийно шоу
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:30
    "Край Босфора" /повторение/
  • 06:30
    Фолклорен концерт
  • 07:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:40
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Нашето малко семейство: Семейство Хамил превземат Вашингтон
  • 04:48
    Нашето малко семейство: Близнаците навършват три
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 9
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 10
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист-Бяла,част 1
  • 05:00
    Песента на водопадите, част 1
  • 05:30
    Песента на Монголия
  • 06:00
    Медея пие рицина в манастир
Пълна програма
  • 04:00
    Екстремен подводен свят
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 04:00
    Екстремен подводен свят
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 03:00
    Писък 3, САЩ, ужаси/трилър, 2000
  • 05:40
    Ваканция по двойки, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2017
  • 07:15
    Земята преди време, Ирландия,САЩ, приключенски/анимационен/драма, 1988
  • 08:25
    Ловен сезон (2006), САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2006
Пълна програма
  • 04:30
    "Ловци на мигове: Васил Попов" - 10 еп., документална поредица за фотография
  • 05:00
    "Златна мисия" - 33 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Подбудите на семейство Клинтън: Неофициална биография" - документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона: Може ли литературата да ни върне консерватизма? гост: Росен Панчелиев" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 04:25
    Дона Хей: основи на съвършенството - кулинарно предаване, еп. 1
  • 04:50
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 3
  • 05:15
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 2
  • 05:35
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 04:25
    Брикълбери - трети сезон, еп. 1
  • 04:50
    Синът на Зорн - първи сезон, еп. 1
  • 05:10
    "Ченс" - втори сезон, еп. 1
  • 06:00
    Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 04:30
    TOP MODELS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    SWIMWEAR
  • 05:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 258-260 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 4 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 13 и 14 еп.
  • 07:00
    "Кеш и Кари" - 13 и 1 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 03:50
    Рыболовные путешествия
  • 04:45
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 05:25
    Секреты Нормунда
  • 05:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 00:30
    "Операция: "Край на играта" - екшън с уч. на Роб Кордри, Елън Баркин, Одет Анабел, Маги Кю, Зак Галифанакис, Адам Скот и др.
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:45
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Man v Expert: Episode 5
  • 04:45
    Flying Wild Alaska: Greenhorn Ben
  • 05:30
    Raging Planet: Avalanche
  • 06:15
    Kitchen Boss: Italian Entertainment
Пълна програма
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 05:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 06:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, четвърти етап
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Норвегия, първи етап
Пълна програма
  • 04:20
    "Вълците пред вратата", хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Р. Леонети, с Кейти Касиди, Елизабет Хенстридж, Адам Кемпбъл, Майлс Фишър, Спенсър Даниълс, [18+]
  • 05:00
    "Вода за слонове", романтична драма, САЩ, 2011; реж. Франсис Лоурънс, с Рийз Уидърспуун, Робърт Патинсън, Кристоф Уолтц, Пол Шнайдер, Хал Холбрук, [15+]
  • 07:00
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 08:35
    "Късометражни анимации на Дисни IV", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
  • 04:55
    Zou
  • 05:10
    PJ Masks
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 04:25
    Kiss Of Death: Highway To Hell
  • 05:20
    Obsession: Dark Desires: Mad for Teacher
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got A Handsome Face
  • 07:00
    California Investigator: Hot for Teacher
Пълна програма
  • 04:31
    Up Close With: Vasyl Lomachenko
  • 05:00
    Top: Supernatural
  • 05:30
    Top: Witches and Wizards
  • 06:01
    Up Close With: Seth Mitchell
Пълна програма
  • 04:20
    Madfin Shark Series
  • 04:45
    The Gunfather
  • 05:05
    The Gunfather
  • 05:30
    Nick's Wild Ride
Пълна програма
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добре дошли в Кукления дом
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дотук с "Да"
  • 05:05
    Американски антиквари: Радостта от саксофона
  • 05:50
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар"
Пълна програма
  • 04:15
    Не знаех това, еп. 7
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 21
  • 05:00
    Жив или Мъртъв, еп. 2
  • 05:25
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 9
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 35
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
  • 06:30
    "Приятели" - сериал, с.4, еп.15
Пълна програма
  • 04:15
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 12, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:50
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 04:30
    Градски кошмари: Убиецът със сателитна навигация
  • 05:15
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Улица "Уолш"
  • 06:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Патриша Байърс
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Таксиметраджията убиец
Пълна програма
  • 02:40
    Пътят
  • 04:50
    Вързан за теб
  • 07:05
    Ото е носорог
  • 08:40
    Рай
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 04:50
    Сквозной эфир. Гость
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Inside Amy Schumer
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 04:21
    Massaging The Masseuse (18+)
  • 04:52
    Fucking The Family Friend (18+)
  • 05:22
    A Little Cleavage Goes A Long Way (18+)
  • 05:38
    Pussy On The Green (18+)
Пълна програма
  • 03:30
    Тенис: Олга Данилович - Александра Саснович (Moscow River Cup, Москва; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 06:20
    Тенис: Юлия Гьоргес - Олга Данилович (Moscow River Cup, Москва; WTA International - I четвъртфинал, повторение)
  • 07:40
    Тенис: Валентина Иваненко - Анастасия Потапова (Moscow River Cup, Москва; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 09:35
    Тенис: Лаура Зигмунд - Тамара Зидансек (Moscow River Cup, Москва; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 05:00
    NOMAD'S LAND MONGOLIA
  • 06:00
    IN CONCERT - ROSE EKOSSO
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE INSTITUTIONS
Пълна програма
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:45
    Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 08:10
    Taekwondo
Пълна програма
  • 04:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 05:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 05:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 06:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 03:35
    Децата на кралица Виктория (Series 1): И най-добрите планове (Episode 1)
  • 04:40
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Операция Овърлорд (Episode 10)
  • 05:45
    Страхотни изобретения (Series 2): 226 (Episode 26)
  • 06:10
    Загадки в музея (Series 4): Джак Изкормвача в Ню Йорк / Джим Калиграфа (Episode 8)
Пълна програма
  • 04:30
    "Светът на домашните любимци"
  • 05:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 05:30
    Българска поп музика
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 03:55
    Airelle Besson quartet, Nelson Veras & Vincent Segal at Jazz sous les pommiers
  • 04:50
    InterMezzo
  • 05:05
    Christian Escoude, Le Gitan
  • 06:10
    InterMezzo
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Дунав - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 3-и епизод, повторение
  • 11:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 4-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - четвъртфинали (WTA Premier 5 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - финал, повторение)
  • 09:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - четвъртфинали (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уотфорд - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 33-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Целувката на смъртта: Магистрала към ада
  • 05:20
    Мрачна обсебеност: Луд по учителка
  • 06:10
    Почти ми се размина: Красавецът
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Секси учителка
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 02:55
    "Зад волана", екшън - крими - трилър, Великобритания, 2017; реж. Едгар Райт, с Ансел Елгорт, Кевин Спейси, Лили Джеймс, Джон Бернтал, Джон Хам, [18+]
  • 04:45
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
  • 05:10
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
  • 07:00
    "Приказките на Маша І, 1 - 5 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
Пълна програма
  • 04:20
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
  • 05:15
    "Живея за момента", драма, САЩ, 2013; реж. Джеймс Понсолд, с Майлс Телър, Шайлин Удли, Бри Ларсън, Кайл Чандлър, Дженифър Джейсън Лий, [12+]
  • 07:00
    "Правилата не важат", комедия, САЩ, 2016; реж. Уорън Бийти, с Олдън Ерънрайх, Анет Бенинг, Лили Колинс, Матю Бродерик, Уорън Бийти, [12+]
  • 09:05
    "Повторно преброяване", драма, САЩ, 2008; реж. Джей Роуч, с Джон Хърт, Кевин Спейси, Том Уилкинсън, Боб Балабан, Лора Дърн, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Дебнево (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:30
    Тенис: ATP 1000 Торонто
  • 05:00
    Trans World Sport
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Торонто
Пълна програма
  • 01:00
    Голф: Европейски тур
  • 05:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 06:00
    Лека атлетика: Диамантена лига
  • 08:00
    Лека атлетика: "Атлетикс"
Пълна програма
  • 04:30
    Искрица и Сияйница
  • 04:50
    Искрица и Сияйница
  • 05:15
    Пламъчко и Машините
  • 05:40
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 04:25
    Едно френско село, сезон 1, еп. 11, Франция, исторически, 2012
  • 05:20
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 1, Великобритания, исторически, 2016
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 07:30
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 04:20
    Призрак
  • 05:30
    Партньор
  • 07:00
    Синя птица
  • 08:20
    Нечий герой
Пълна програма
  • 03:15
    Скръб и радост
  • 06:00
    Проект "Динозавър"
  • 07:20
    Бандата над закона
  • 08:50
    Г-ца Минус
Пълна програма
  • 04:00
    Изпитът
  • 06:00
    Писмо до краля
  • 07:50
    Пипи в Южните морета
  • 09:30
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
Пълна програма
  • 04:10
    Cool It
  • 05:40
    Legion Of Brothers
  • 07:00
    Jack Irish
  • 08:00
    The First Film
Пълна програма
  • 03:00
    Crankworx Whistler
  • 05:00
    Crankworx Whistler
  • 07:00
    Crankworx World Tour 2018
  • 08:00
    Freeride World Tour 2018
Пълна програма

Сериали

Viasat History 04:35
Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 7
Viasat Nature 04:45
Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 4
AXN 05:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
Film Plus 04:35
Тенис: Зденек Колар - Давид Ферер (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Хокей на лед: NHL
Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап

Всички предавания

Филми

Diema Family 04:30
"Сезони на любовта" - сериен филм /п/
FilmBox Basic 04:35
Отвъд Биографичен САЩ 2001
AXN 05:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Близалки и бонбони"

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 19:00
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport HD 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 19:00
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport HD 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден

Всички предавания



{START_COUNTER}