ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:30
    Туристически маршрути /п/
  • 05:00
    Съкровище в двореца тв филм /34 епизод/п/
  • 06:00
    Телепазарен прозорец
  • 06:15
    Съкровище в двореца тв филм /35 епизод/п/
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 40
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
  • 06:30
    "Приятели" - сериал, с.4, еп.20
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:00
    "Специален отряд" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 03:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 9, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 05:10
    Морски детективи; сезон 10, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 05:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 06:20
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 04:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Питбул срещу гърмяща змия
  • 05:02
    Най-дивите острови на Индонезия: Острови на мусоните
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Епизод 16
  • 06:36
    Братя в блатата: Стоическо спокойствие
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    "Български народни светини" (документална поредица)
  • 05:25
    "Капиталът" (избрано)
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 03:55
    "Един случай за Аника Бенгтцън: Студеният юг" - криминална поредица, S, 2012
  • 05:35
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Контрасти"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 04:15
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 04:45
    Всеки камък е сълза музикален филм за Любка Рондова /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05:30
    Изкуството на 21 век /п/
  • 06:00
    Берковската духова музика
Пълна програма
  • 04:25
    Miss Moon
  • 04:36
    Miss Moon
  • 04:50
    Grizzy and the Lemmings
  • 04:56
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 03:45
    "Монк" - сериал, с.3, еп.13
  • 04:45
    "4х4" - автомобилно предаване
  • 05:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп.17
  • 06:00
    "Кунг фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
Пълна програма
  • 03:00
    "Любовен капан" - трилър (САЩ, 2013), режисьор - Мишел Моуър, актьори - Сара Ланкастър, Дрю Уотърс, Наталия Сиглиути, Елийз Лестър и др.
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 09:15
    "Любовен капан" - трилър (САЩ, 2013), режисьор - Мишел Моуър, актьори - Сара Ланкастър, Дрю Уотърс, Наталия Сиглиути, Елийз Лестър и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Любимци" - сериал
  • 05:00
    "Шегаджии" - сериал
  • 06:00
    "Шегаджии" - сериал, с.4
  • 07:00
    " Учителката по френски" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:50
    "Не е карнавал без малко смърт", трилър, Еквадор, 2016; реж. Себастиан Кордеро, с Даниел Адум Гилберт, Виктор Араус, Диего Катаньо Елизондо, Андрес Креспо Аросемена, Ерандо Гонзалес, [18+]
  • 05:00
    "Сидни", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Пол Томас Андерсън, с Филип Бейкър Хол, Джон Кристофър Рийли, Гуинет Полтроу, Самюъл Л. Джаксън, Уилям Паркър, [12+]
  • 06:40
    "Бобнонче", късометражна комедийна драма, Палестина, 2017; реж. Ракан Мейяси, с Рана Аламудин, Салех Бакри, [12+]
  • 07:00
    "Какъвто си", драма, САЩ, 2016; реж. Майлс Йорис-Пейрафит, с Оуен Кембъл, Чарли Хийтън, Аманда Стенбърг, Скот Коен, Мери Стюарт Мастърсън, [15+]
Пълна програма
  • 03:35
    "Мъртва точка", криминален трилър, Белгия, 2017; реж. Набил Бен Ядир, с Петер Ван Ден Бегин, Суфяне Хилах, Ян Деклер, Дейвид Мургиа, Рут Бекарт, [18+]
  • 07:00
    "Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
  • 08:40
    "Малки жени I, 1 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]
  • 09:40
    "Малки жени I, 2 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    Winning Post
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 03:20
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 5, 2 епизода, /п/
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    На края на Аляска: Последната битка
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Форд Ескорт Mk1
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Satellite от 69-а: част I
  • 07:00
    Как са го направили?: Подземен свят/ Производители на оръжие
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Трансформатори
  • 04:36
    Строителни постижения: Напоителни системи, Австралия
  • 05:24
    Как са го направили?: Руски кукли/алое вера/знамена
  • 05:48
    Фабрика за храна: Аба заба ду!
Пълна програма
  • 04:20
    Стридок
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Историята на математиката"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 145 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Германия, втори етап
  • 05:00
    Куриози
  • 06:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, 6 часа на Силвърстоун, обзор
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, финал, жени
  • 05:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, 6 часа на Силвърстоун, обзор
  • 05:30
    Мотокрос: Световен шампионат, Швейцария
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Германия, първи етап
Пълна програма
  • 00:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 6
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 6
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 7
  • 07:25
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 03:50
    Enfusion Series 3
  • 04:40
    Monster Jam
  • 05:30
    Monster Jam
  • 06:20
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:30
    Живот на остров
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Бойният клуб на Джейми и Джими - пети сезон, еп. 8
  • 05:10
    Поднови или продай - риалити, еп. 13
  • 05:35
    Поднови или продай - риалити, еп. 14
  • 06:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - пети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 04:05
    Убийци - първи сезон, еп. 6
  • 05:00
    Убийци - първи сезон, еп. 5
  • 06:00
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 1
  • 07:40
    Бул - втори сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 04:10
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 05:25
    "127 часа", драма, САЩ, 2010; реж. Дани Бойл, с Джеймс Франко, Кейт Мара, Амбър Тамблин, Шон Бот, Клеменс Поези, [15+]
  • 07:00
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
  • 09:00
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
Пълна програма
  • 04:15
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 2
  • 05:40
    Тайните на подземния свят, сезон 1, еп. 4
  • 06:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 8
  • 07:00
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 04:20
    Надпревара за находки: Тексас: На бързи обороти в тексаска гимназия
  • 04:40
    Надпревара за находки: Тексас: Бих направил всичко за Лиза (но не и това)
  • 05:05
    Американски антиквари: Лотарията
  • 05:50
    Изковани в огъня: Меч фалката
Пълна програма
  • 04:30
    Истории от музея
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица
  • 06:30
    България – вчера, днес и утре
Пълна програма
  • 04:20
    "Рейнбоу Руби"
  • 04:45
    "Конни"
  • 05:05
    "Паленца"
  • 05:50
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всеки следобед"- избрано
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:40
    "Терапия" - трилър / драма с Дженифър O'Нийл, Робърт Фостър, Рон Палило, Сидни Ласик.
  • 05:25
    "Омайница" - драма / ужаси с Тим Дейли, Кели Престън.
  • 07:00
    "В близък план - Доктор Стрейндж"
  • 07:10
    "Тангото на ревността" - комедия с Моника Вити, Диего Абатантуоно, Филипе Лерой, Джени Тамбури.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
  • 08:30
    Загадки в спалнята
Пълна програма
  • 04:00
    World Stage: Jason Derulo
  • 05:00
    #MTVHottest: Dua Vs Camila
  • 06:30
    MTV Asks Charlie Puth
  • 07:00
    #MTVHottest: Leading Ladies
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 04:15
    Пол О'Грейди: От любов към животните, сезон 1, еп. 1
  • 05:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 1
  • 05:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 2
  • 06:00
    Големи бесни риби, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 04:10
    Арестувани зад граница 7, еп. 1
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 5
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 1
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 25
Пълна програма
  • 04:10
    Лед, еп. 1
  • 04:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 5
  • 05:15
    Каубой с хеликоптер, еп. 4
  • 05:40
    Необикновената Африка, еп. 5
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Реймс - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Дрохтерсен/Асел - Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
Пълна програма
  • 03:05
    Филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Любов по заповед". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:25
    "The Dark Country" - ужаси / трилър, U, 2009
  • 05:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:00
    "Мама" - сериал
  • 06:40
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: 
Пълна програма
  • 03:15
    "Бюлент Джейлан на живо!" - комедийно шоу
  • 04:50
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 05:10
    "Под подозрение: Екип Франкфурт разследва" - криминален сериал
  • 05:55
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 07:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 11:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 12:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 04:00
    "Така е"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:20
    "Страхотни момчета" - комедийно шоу
  • 05:10
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:50
    "Елементарно" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:30
    "Край Босфора" /повторение/
  • 06:30
    Фолклорен концерт
  • 07:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Нашето малко семейство: Размерът няма значение
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 19
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 20
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 9
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист-Кипър, част 1
  • 05:00
    Вятърът, вълните и морето
  • 05:30
    Човекът и чайките
  • 06:00
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
Пълна програма
  • 04:30
    Изрязани бански и крайбрежни алеи
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 04:30
    Изрязани бански и крайбрежни алеи
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 02:55
    Спасение, Великобритания,САЩ, екшън/приключенски/криминален, 2015
  • 05:00
    Късо съединение, САЩ, комедия/семеен/фантастика, 1986
  • 06:35
    Още една комедия, САЩ, комедия, 2011
  • 08:15
    200 цигари, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1999
Пълна програма
  • 04:30
    "Ловци на мигове: Васил Попов" - 11 еп., документална поредица за фотография
  • 05:00
    "Златна мисия" - 34 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Новите в Ла Лига" - спортно предаване
  • 06:30
    "Свободна зона: Ще има ли накрая договор с Македония? гост: проф.Божидар Димитров" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 04:25
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей - кулинарно предаване, еп. 3
  • 04:50
    В Италия с Джино Д'Акампо: Скритата Италия - кулинарно предаване, еп. 5
  • 05:15
    В Италия с Джино Д'Акампо: Скритата Италия - кулинарно предаване, еп. 4
  • 05:35
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 04:25
    Брикълбери - трети сезон, еп. 6
  • 04:50
    Синът на Зорн - първи сезон, еп. 6
  • 05:10
    "Ченс" - втори сезон, еп. 6
  • 06:00
    Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 04:30
    TOP MODELS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    SWIMWEAR
  • 05:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 13 - 15 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 9 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 23 и 24 еп.
  • 07:00
    "Кеш и Кари" - 10 и 11 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 03:50
    Рыболовные путешествия
  • 04:45
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 05:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 05:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 00:10
    "Пазачите на фара" - романтичен филм с уч. на Ричард Драйфус, Блайт Данър, Том Уисдъм, Брус Дърт, Мейми Гъмър и др., /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 6, /п/
  • 06:45
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:50
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Man v Expert: Episode 6
  • 04:45
    Alaska Mega Machines: Warriors In The Last Frontier
  • 05:30
    FutureCar: The Body
  • 06:15
    Kitchen Boss: Buona Sera Altamura
Пълна програма
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Германия, втори етап
  • 05:00
    Куриози
  • 06:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, 6 часа на Силвърстоун, обзор
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Пълна програма
  • 04:10
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 05:25
    "127 часа", драма, САЩ, 2010; реж. Дани Бойл, с Джеймс Франко, Кейт Мара, Амбър Тамблин, Шон Бот, Клеменс Поези, [15+]
  • 07:00
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
  • 09:00
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
  • 04:55
    Zou
  • 05:10
    PJ Masks
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 04:25
    Murder Online: Killer Chemistry
  • 05:20
    The Detectives Club: New Orleans: She Said He Said
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got To Pretend To Be A Cop
  • 07:00
    California Investigator: Rules Of Engagement
Пълна програма
  • 04:30
    The Ultimate Sport Survival Guide: Ball Sports
  • 05:00
    Top: Successors
  • 05:30
    Top: Ballon d'Or
  • 06:00
    The Ultimate Sport Survival Guide: Winter Sport
Пълна програма
  • 04:20
    All Angles
  • 04:45
    Fight to Survive
  • 05:05
    Fight to Survive
  • 05:30
    Shootout Lane
Пълна програма
  • 04:20
    Надпревара за находки: Тексас: На бързи обороти в тексаска гимназия
  • 04:40
    Надпревара за находки: Тексас: Бих направил всичко за Лиза (но не и това)
  • 05:05
    Американски антиквари: Лотарията
  • 05:50
    Изковани в огъня: Меч фалката
Пълна програма
  • 04:15
    Не знаех това, еп. 2
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 26
  • 05:00
    Жив или Мъртъв, еп. 7
  • 05:25
    Brain Games, еп. 6
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 40
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
  • 06:30
    "Приятели" - сериал, с.4, еп.20
Пълна програма
  • 04:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 02:55
    Свидетелите; сезон 1, епизод 2, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 04:30
    Градски кошмари: Да убиеш истината
  • 05:15
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Робърт Фаркхорсън
  • 06:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Патриша Байърс
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Ако стените можеха да говорят
Пълна програма
  • 04:10
    Робиня съм аз
  • 05:55
    Беоулф
  • 07:50
    Островът на яретата
  • 09:45
    Изкупителната жертва
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 04:50
    Сквозной эфир. Гость
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Inside Amy Schumer
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 04:17
    Fucking Her French Seams (18+)
  • 04:41
    Do You Nuru? (18+)
  • 05:04
    Honey Hole (18+)
  • 05:27
    A Hardcore Massage From Hell (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 05:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE CHALLENGES OF THE MEXICAN PEOPLE
  • 06:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
  • 07:00
    VIPERA LIFE
Пълна програма
  • 04:30
    Fighting Rookies
  • 13:10
    World Grand Prix Fight TNA, Tatneft Arena, Kazan, Russia 24.08.2018
  • 15:05
    World Grand Prix Fight TNA, Tatneft Arena, Kazan, Russia 24.08.2018
  • 15:30
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 04:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 05:00
    Bubba's World
  • 05:30
    Bubba's World
  • 06:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 04:00
    Децата на кралица Виктория (Series 1): Домашният тиран (Episode 2)
  • 05:25
    Страхотни изобретения (Series 1): Швейцарски армейски нож (Episode 1)
  • 05:50
    Загадки в музея (Series 5): Кола чудо, хидрокристалофон, Елизабет Ван Лу (Episode 1)
  • 06:35
    Страхотни изобретения (Series 1): Дигитална камера (Episode 2)
Пълна програма
  • 04:30
    "Светът на домашните любимци"
  • 05:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 05:30
    Българска поп музика
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 04:15
    Nels Cline and Julian Lage - Montreal Jazz Festival
  • 05:10
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Uri Caine / Han Bennink - WINTER JAZZ FEST
Пълна програма
  • 04:30
    Край на програмата
  • 08:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 6-и епизод, повторение
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 4-и епизод, повторение
  • 10:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 5-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 2-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Убийство в мрежата: Химията на убийството
  • 05:20
    Клубът на детективите: Ню Орлиънс: Разговори
  • 06:10
    Почти ми се размина: Фалшивото ченге
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Правилата на годежа
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Хедлайн, (п)
  • 06:15
    Документален филм
Пълна програма
  • 03:15
    "Пришълецът: Завет", хорър - фантастика, САЩ, 2017; реж. Ридли Скот, с Михаел Фасбендер, Катрин Уотърстън, Били Кръдъп, Дани МакБрайд, Демиан Бичир, [18+]
  • 05:25
    "Избирай!", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Ерик Лавейн, с Александра Лами, Арно Дюкре, Джейми Бамбър, Ан Маривин, Сабрина Озани, [12+]
  • 07:00
    "Бедни, но богати", комедия, Италия, 2016; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [12+]
  • 08:40
    "Ох, на мама!", екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Джонатан Ливайн, с Ейми Шумър, Голди Хоун, Джоан Кюсак, Айк Баринхолц, Уанда Сайкс, [15+]
Пълна програма
  • 04:05
    "Лошият Дядо Коледа", комедия, САЩ, 2003; реж. Тери Зуигоф, с Били Боб Торнтън, Тони Кокс, Брет Кели, Лорън Греъм, Лорън Том, [15+]
  • 05:10
    "В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О'Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д'Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
  • 07:00
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
  • 08:25
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Гела - Орфеевото цвете (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: ATP 250 Уинстън-Сейлъм
  • 08:00
    Автомобилизъм: Суперкарс
  • 10:30
    Колоездене: "На колела"
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 04:30
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 05:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 08:00
    Футбол: Шампионска лига
Пълна програма
  • 04:30
    Искрица и Сияйница
  • 04:50
    Искрица и Сияйница
  • 05:15
    Пламъчко и Машините
  • 05:40
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 04:25
    Едно френско село, сезон 1, еп. 4, Франция, исторически, 2013
  • 05:20
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 4, Великобритания, исторически, 2012
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 1, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 07:25
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 04:00
    Суини Тод
  • 05:20
    Реконструкция
  • 08:05
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 09:25
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 1
Пълна програма
  • 04:20
    Последният шанс
  • 05:20
    Момичето
  • 07:00
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 08:15
    Том и Хък
Пълна програма
  • 04:20
    Скаутско приключение
  • 06:55
    Товар за Африка
  • 08:25
    Жаби и жабчета
  • 09:40
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
Пълна програма
  • 03:30
    Lost Songs: The Basement Tapes Continued
  • 05:15
    Second Coming
  • 07:00
    Acceptable Risk
  • 07:55
    Enron: The Smartest Guys in the Room
Пълна програма
  • 03:00
    Freeride World Tour 2018
  • 05:00
    Action Sports World S18
  • 06:00
    Enduro GP S18
  • 06:30
    Sports Adventure
Пълна програма

Сериали

Viasat History 04:35
Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 7
Viasat Nature 04:45
Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 4
AXN 05:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
Film Plus 04:35
Тенис: Зденек Колар - Давид Ферер (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Хокей на лед: NHL
Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап

Всички предавания

Филми

Diema Family 04:30
"Сезони на любовта" - сериен филм /п/
FilmBox Basic 04:35
Отвъд Биографичен САЩ 2001
AXN 05:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Близалки и бонбони"

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 19:00
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport HD 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 19:00
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport HD 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден

Всички предавания



{START_COUNTER}