ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:35
    100% будни /п/
  • 02:35
    Скрити белези игрален филм /п/(14)
  • 04:25
    Дойче веле: Шифт
  • 04:40
    Туристически маршрути
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:20
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 77
  • 05:00
    "Приятели"/п./- сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Костюмари" - сериен филм, 6 сезон
  • 02:30
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Костюмари" - сериен филм, 6 сезон /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • 00:50
    Брегът на тъмната вода; мистерия, романтичен, САЩ, 2007
  • 02:45
    Откуп; сезон 2, епизод 4, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 03:30
    Пътешественици; сезон 1, епизод 7, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 04:15
    Пътешественици; сезон 1, епизод 8, драма, мистерия, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:40
    Мънго - ловецът на мистерии: Хладнокръвният хищник от Перу
  • 02:35
    Праисторическият слон
  • 03:25
    Питбули и бивши затворници: Кучетата, променили живота ни
  • 04:15
    Пазителите на животните: Разобличаване на търговец на кученца
Пълна програма
  • 02:15
    "Образ на величие" - документален филм
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:20
    "Insider" - полит трилър, U, 1999
  • 03:55
    "Зак и Мири правят порно" - комедия, U, 2008
  • 05:25
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:45
    Документация
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 02:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
  • 03:00
    Бързи срещи игрален филм /п/
  • 04:30
    Библиотеката /п/
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
Пълна програма
  • 02:25
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
  • 02:47
    Pat the Dog
  • 02:54
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 01:45
    "Последният кораб" - сериал, с.3, еп.1
  • 02:45
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.11
  • 03:45
    "Монк" - сериал, с.6, еп.2
  • 04:45
    "4х4" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 01:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5
  • 03:45
    Премиера: "Къща от карти" - сериал, с.5
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5
  • 08:15
    "Съдията" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Дейвид Добкин, актьори -  Робърт Дауни младши, Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Дакс Шепард, Винсент Д'Онофрио, Лейтън Мистър и др.  
Пълна програма
  • 02:00
    "Приятели" - сериал
  • 03:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 04:00
    " Теория за големия взрив" - сериал
  • 05:00
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 02:20
    "Горещи пари" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:40
    "Т2: Трейнспотинг", драма, Великобритания, 2017; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Шърли Хендерсън, [18+]
  • 03:40
    "Нагоре с краката", комедийна драма, Австралия, 2016; реж. Ейб Форсайт, с Линкълн Юнис, Деймън Хериман, Раел Роман, Майкъл Денка, Алекзандър Инглънд, [18+]
  • 05:25
    "Лабиринт (2017)", криминална драма, Ирландия, 2017; реж. Стивън Бърк, с Том Вон-Лоулър, Бари Уорд, Мартин МакКан, Айлин Уолш, Аарон Монаган, [15+]
  • 07:00
    "Безделници", комедия, Италия, 2017; реж. Франческа Аркибуджи, с Клаудио Бисио, Гадо Бакини, Коки Понцони, Антония Трупо, Джиджио Алберти, [12+]
Пълна програма
  • 02:20
    "Мъжете не плачат", драма, Босна и Херцеговина, 2017; реж. Ален Дрлевич, с Борис Исакович, Леон Лучев, Емир Хаджихафизбегович, Себастиан Каваза, Ермин Браво, [15+]
  • 04:00
    "Розмари", драма, Норвегия, 2016; реж. Сара Йонсен, с Тува Новотни, Руби Дагнал, Лайла Гуди, Томи Кентер, Хелга Гурен, [15+]
  • 06:30
    "Театърът представя III - Вечност", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Тони Смит, с Кара Делевин, Силвия Симс, Джей Грифитс, Джесика Мадън, Том Ейнсли, [12+]
  • 07:00
    "Пирати! Банда неудачници", анимация, Великобритания, 2012; реж. Питър Лорд, Джеф Нюит, [7+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 01:30
    "Лъжовно сърце" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:30
    "Звездни рейнджъри 2: Герой на Федерацията" - екшън-фантастика с уч. на Били Браун, Ричард Бърдж, Кели Карлсън, Сай Картър, Сандрин Холт, Ед Лутър и др. /п/
  • 03:30
    Еротичен телепазар
  • 05:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 3
Пълна програма
  • 02:00
    Треска за злато: Засенчени
  • 03:00
    Треска за злато: Епизод 1
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Най-доброто от "Да продадеш колата си"
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Един ръждясал, занемарен автомобил Шевролет Камаро от 1967 г, част II
Пълна програма
  • 02:10
    Космически пионери: Венера
  • 03:00
    Опасно за живота: Господари на безпорядъка
  • 03:48
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: Знам какво мислиш
  • 04:36
    Създаването на най-големите...: Международната космическа станция
Пълна програма
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 03:00
    "Велики мечтатели: Леонардо"
  • 04:00
    "Великата идея"
  • 04:30
    "e?: Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Токшоу
  • 03:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 03:45
    Заедно за промяната - с Елеонора Василева
  • 04:30
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
  • 03:15
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, втори ден
Пълна програма
  • 01:20
    Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, втори ден
  • 04:00
    Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, шести ден
  • 06:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, първи ден
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч., ,
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 7
  • 07:10
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 10
  • 07:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 11
Пълна програма
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    The Crew
  • 04:15
    The Crew
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:00
    Рай на половин цена
  • 02:30
    Рай на половин цена
  • 03:00
    Строежи за милион долара
  • 03:30
    Строежи за милион долара
Пълна програма
  • 02:10
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 4
  • 02:40
    Обвързани - първи сезон, еп. 1
  • 03:05
    Обвързани - първи сезон, еп. 2
  • 03:30
    Връзки - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 01:55
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 2
  • 02:50
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 3
  • 03:40
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 1
  • 04:25
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 01:25
    "Гардън Стейт", драма, САЩ, 2004; реж. Зак Браф, със Зак Браф, Натали Портман, Питър Сарсгаард, Иън Холм, Метод Мен, Джийн Смарт, [15+]
  • 03:10
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 06:00
    "Златен живот ІІІ, 1 еп.", трилър, Унгария, 2018; реж. Жамбор Дайга, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Вег, [18+]
  • 07:00
    "Джуманджи: Добре дошли в джунглата", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джейк Каздън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Кевин Харт, Джак Блек, Карън Гилън, Ник Джонас, [12+]
Пълна програма
  • 02:10
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 9
  • 02:55
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 25
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 6
  • 03:50
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 1
Пълна програма
  • 02:20
    Надпревара за находки: Тексас: Земя на странностите
  • 02:45
    Американски антиквари: Големият ден на Франк
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Ирландска му работа
  • 04:00
    Спецове в заложната къща: Измами
Пълна програма
  • 02:00
    С въдица в ръка – тв поредица
  • 02:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 82 еп. /п/
  • 03:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 02:20
    "Бож"
  • 02:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 02:50
    "Томас и приятели"
  • 03:10
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 02:10
    "Господин шемет" - комедия с Яху Сириъс, Хелън Далимор.
  • 03:40
    "Сред приятели" - драма / криминален с Майкъл Артура, Брет Ламбсон.
  • 05:30
    "Спаси ме" - трилър / съспенс / мистъри с Хари Хамлин, Лизет Антъни.
  • 07:00
    "Господин шемет" - комедия с Яху Сириъс, Хелън Далимор.
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Фрлорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    2018's Hottest Party Hits So Far!
  • 02:30
    MTV Asks Bebe Rexha
  • 03:00
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 03:20
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 1
  • 02:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
  • 03:05
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 3
  • 03:30
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 01:55
    Държавата - първи сезон, еп. 2
  • 02:40
    Арестувани зад граница, еп. 3
  • 03:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 2
  • 03:50
    Как да спечелим, еп. 3
Пълна програма
  • 01:50
    Смърт, смут и сурикати, еп. 5
  • 02:35
    Орлите, еп. 1
  • 03:20
    Възходът на черния вълк, еп. 1
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:00
    "Хайде да се оженим!"
  • 02:55
    "Хайде да се оженим!"
  • 04:05
    "Операция "Сатана". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:05
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 02:55
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 03:50
    "Едно ужасно мило семейство" - сериал
  • 05:50
    "Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 01:35
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 03:20
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:10
    "Екстра" - журнал
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 02:05
    Игрален филм
  • 03:35
    Таврида
  • 05:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 06:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 02:20
    Репортажи
  • 03:55
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 04:40
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 05:30
    "Скорпион" - екшън сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 02:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:30
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - /повторение /
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
Пълна програма
  • 00:30
    Две жени-Драма, Русия-Франция /2014,Режисьор: Вера Глаголева ,В ролите: Ралф Файнс, Ана Астраханцева-Вартанян, Александър Балуев, Силви Тестю, Лариса Малеванная
  • 02:30
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 03:45
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    С бебето всичко се променя: Бременна в 8 месец, заедно от 9 месеца
  • 02:48
    6 дъщери: Последния път, когато се случи това, се появиха петзначките!
  • 03:36
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Изтокът среща Запада
  • 04:24
    Чудовищата в мен: Паразит изяжда лицето ми
Пълна програма
  • 02:00
    Андрю Цимерн - воден от храната
  • 03:00
    Странни пътешествия
  • 03:30
    Странни пътешествия
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 02:00
    Андрю Цимерн - воден от храната
  • 03:00
    Странни пътешествия
  • 03:30
    Странни пътешествия
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 01:30
    Кралството, Германия,САЩ, екшън/трилър, 2007
  • 03:20
    Преследваният, САЩ, екшън/криминален/трилър, 2003
  • 06:45
    Гадже за 5 минути, САЩ, комедия/драма/музикален, 2008
  • 08:15
    Ваканция по двойки, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2017
Пълна програма
  • 02:00
    "Елвис Пресли живее и до днес в сърцата ни" - документален филм
  • 03:00
    "Живо наследство - док. филм за фестивала на културното наледство" - документален филм
  • 04:00
    "Новото познание: Пророчеството на Айнщайн" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 13 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 7
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 1
  • 03:40
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 2
  • 04:25
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 12
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 01:41
    Последната банда Криминален 2007
  • 03:39
    Утре ще изчезнеш Трилър 2012
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Пълна програма
  • 01:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21
  • 02:30
    Империя - втори сезон, еп. 2
  • 03:15
    Не си мой тип - първи сезон, еп. 4
  • 03:40
    Демоните на Да Винчи - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 10 еп.
  • 02:40
    "Гласът на серийния убиец" - 2 еп.
  • 03:30
    "Следователят: Кой уби сем. Крю?"
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 124, 125 и 126 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 02:25
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 02:40
    Советы бывалых
  • 02:55
    На рыбалку с охотой
  • 03:35
    Планета охотника
Пълна програма
  • 00:10
    "Анонимен" - драма с уч. на Рис Айфънс, Ванеса Редгрейв, Джоли Ричардсън, Рейф Спал, Сам Рийд, Дейвид Тюлис, Себастиян Арместо, Едуард Хог, Ксавиер Самуел и др.
  • 06:00
    "В кадър"
  • 06:40
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3
  • 08:45
    "В редиците на любовта" - романтична комедия с уч. на Джеймс Дентън, Натали Браун, Ребека Лидиард, Кейт Корбет, Рон Лий и др. /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Treehouse Masters: Levitating Lighthouse
  • 02:30
    Alaska Mega Machines: Warriors In The Last Frontier
  • 03:15
    Cops and Coyotes: Episode 3
  • 04:00
    BBQ Pit Wars: Smoke on the Water
Пълна програма
  • 02:00
    Хапване на сметка
  • 02:30
    Хапване на сметка
  • 03:00
    Човек, огън, храна
  • 03:30
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
  • 03:15
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, втори ден
Пълна програма
  • 01:25
    "Гардън Стейт", драма, САЩ, 2004; реж. Зак Браф, със Зак Браф, Натали Портман, Питър Сарсгаард, Иън Холм, Метод Мен, Джийн Смарт, [15+]
  • 03:10
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 06:00
    "Златен живот ІІІ, 1 еп.", трилър, Унгария, 2018; реж. Жамбор Дайга, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Вег, [18+]
  • 07:00
    "Джуманджи: Добре дошли в джунглата", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джейк Каздън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Кевин Харт, Джак Блек, Карън Гилън, Ник Джонас, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 02:15
    Zou
  • 02:30
    Henry Hugglemonster
  • 02:55
    Henry Hugglemonster
  • 03:20
    The Hive
Пълна програма
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 01:40
    Twisted Sisters: Breaking Point
  • 02:35
    The Killer Closer: Roadside Homicide
  • 03:30
    Forbidden: Dying for Love: Losing My Religion
  • 04:25
    A Crime to Remember: Guess Who?
Пълна програма
  • 02:00
    Sport Stars Uncovered: Felix Baumgartner
  • 02:30
    Football Stars: Mesut ?zil
  • 03:00
    The Contenders: Russia 2018: Germany
  • 03:30
    Football Stars: Tho
Пълна програма
  • 02:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 02:35
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 03:00
    Buccaneers & Bones
  • 03:20
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 02:20
    Надпревара за находки: Тексас: Земя на странностите
  • 02:45
    Американски антиквари: Големият ден на Франк
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Ирландска му работа
  • 04:00
    Спецове в заложната къща: Измами
Пълна програма
  • 02:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 2
  • 02:50
    Как да спечелим, еп. 3
  • 03:10
    Арестувани зад граница, еп. 3
  • 03:55
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 2
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:20
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 77
  • 05:00
    "Приятели"/п./- сериал
Пълна програма
  • 02:25
    Злато; сезон 1, епизод 4, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:20
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:15
    Тоталкар; сезон 1, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:35
    Възприятия; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 02:35
    Профилиране; сезон 7, епизод 6, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Тайните на моргата: Смъртоносна раздяла
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Хладнокръвно прикритие
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Брадва за наточване
  • 03:45
    Първите 48 часа: Убийство на хълма
Пълна програма
  • 00:35
    Милост
  • 02:50
    Прокълнатите
  • 04:40
    Смъртта и момичето
  • 05:15
    Любовта е сега
Пълна програма
  • 00:55
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
  • 03:35
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 02:08
    The Day Before You Came (18+)
  • 02:34
    Blonde Nerd Loves Public Fucking (18+)
  • 02:59
    Interview Climaxes In Lesbian Sex (18+)
  • 03:22
    Full Steam A-Head (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Фернандо Вердаско - Лоренцо Сонего (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:15
    Тенис: Тиаго Монтейро - Еляс Имер (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 04:35
    Тенис: Зденек Колар - Давид Ферер (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:15
    Тенис: Хауме Мунар - Каспер Рууд (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E5
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E6
  • 03:00
    WILD CULTURE EP 4
  • 04:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - VIETNAM
Пълна програма
  • 01:35
    Real Xtreme Fighting
  • 03:35
    Ladies Fight Night
  • 05:20
    DEEP
  • 06:10
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 02:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 03:00
    World of X Games 2015
  • 04:00
    The Search
Пълна програма
  • 01:45
    Последното пътуване на Романови
  • 02:40
    Нашата световна война (Series 1): Другари (Episode 2)
  • 03:40
    История на оръжията (Series 1): Оръжия за всички (Episode 4)
  • 04:30
    Бойни кораби (Series 1): Подводници (Episode 2)
Пълна програма
  • 02:00
    "Осама Бин Ладен: Войната срещу тероризма" - документален филм
  • 03:00
    "Усещане за България: Усещането за родина през призмата на носталгията" - 1 еп., документална поредица
  • 03:30
    "Български надежди" - 50 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Новото познание: Земята - златната мина на извънземните" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
  • 02:05
    Steve Coleman & the Council of Balance - La Villette jazz festival
  • 03:15
    Brad Mehldau, Three pieces after Bach
  • 04:35
    Roscoe Mitchell - Skopje Jazz Festival
  • 05:25
    Dave Brubeck Quartet
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Етър - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Алберт Рамос-Винолас - Амине Ахуда (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:15
    Тенис: Жоао Соуса - Мирза Башич (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:10
    Тенис: Томас Фабиано - Ришар Гаске (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:50
    Тенис: Мирза Башич - Робин Хаасе (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Бърнли - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, четвърти финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Кристъл Палас, мач от трети кръг за Карабао къп, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Злите сестри: Епизод 5
  • 02:35
    Разкрити убийства: Убийство край пътя
  • 03:30
    Забранено: Гладни за любов: Изгубената вяра
  • 04:25
    Престъплението, което ще се помни: Познай кой?
Пълна програма
  • 02:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 01:15
    "Тя (2016)", психотрилър, Франция, 2016; реж. Пол Верховен, с Изабел Юпер, Лоран Лафит, Ан Консини, Шарл Берлен, Виржини Ефира, [18+]
  • 03:25
    "Анабел 2: Сътворение", трилър - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Ф. Сандбърг, със Стефани Сигман, Талита Бейтман, Антъни Лапаглия, Миранда Ото, Лулу Уилсън, [18+]
  • 05:15
    "Спасяването на "Уолстрийт"", политическа драма, САЩ, 2011; реж. Къртис Хенсън, с Уилям Хърт, Едуард Аснър, Били Кръдъп, Пол Джиамати, Тофър Грейс, [12+]
  • 07:00
    "Южнячки", драма, САЩ, 2011; реж. Тейт Тейлър, с Емма Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн, [12+]
Пълна програма
  • 02:25
    "Глутница ІІ, 4 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [15+]
  • 03:25
    "Вътрешен град", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дан Гилрой, с Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Еджого, Линда Грават, Аманда Уорън, [15+]
  • 05:35
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
  • 07:00
    "Джейн Фонда в пет действия", документален, САЩ, 2018; реж. Сюзън Лейси, с Джейн Фонда, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    България. Зимна дестинация (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 02:20
    Блудници, сезон 2, еп. 3, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 03:25
    Борджиите, сезон 3, еп. 12, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2014
  • 04:20
    Едно френско село, сезон 3, еп. 5, Франция, исторически/драма, 2012
  • 05:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 01:30
    Шака Зулу: Цитаделата, част 1 Драма САЩ 2001
  • 03:05
    Шака Зулу: Цитаделата, част 2 Драма САЩ 2001
  • 04:35
    Отвъд Биографичен САЩ 2001
  • 06:20
    Мечо Пух Семеен САЩ 1960
Пълна програма
  • 02:05
    Недоразумение
  • 03:25
    Деликатност
  • 06:00
    Специална доставка
  • 07:35
    Куче-ченге
Пълна програма
  • 02:10
    Пълнолуние
  • 03:55
    Възкръсналата Мери
  • 05:05
    Писмописецът
  • 06:55
    Децата на сестра ми сами вкъщи
Пълна програма
  • 01:30
    The Rage In Placid Lake
  • 03:00
    The Fits
  • 04:10
    New York Doll
  • 05:15
    Joy Division
Пълна програма
  • 02:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 03:00
    E League Street Fighter V Invitational 2018
  • 05:30
    Live Recap Burton US Open 2018
  • 07:30
    Live Recap Crankworx Whistler
Пълна програма
  • 00:40
    Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 02:30
    Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 04:20
    Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 06:10
    Световен рали шампионат: Рали Уелс - обзорна програма
Пълна програма
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Малки истории /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
  • 04:50
    Култура.БГ /п/
Пълна програма

Сериали

Fox Life 02:30
Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 20
AXN 02:35
Бесни кучета; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, САЩ, 2015
AXN Black 02:40
Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
Viasat Explorer 02:40
Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 9
Fox Channel 02:40
Екзорсистът - втори сезон, еп. 8

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Ски скокове: Световна купа във Вилинген
HBO 2 03:00
"Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
Diema Sport 2 03:00
Баскетбол: Мач на звездите от НБА, директно
Film Plus 03:30
Тенис: Ашли Барти - Петра Квитова (Sydney International, Сидни; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport 04:00
Ски скокове: Световна купа във Вилинген

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 02:30
Касапница Комедия Франция, Германия 2011
ARD 1 02:30
"Неравни братя" - криминален филм, Франция, 2008
Хоби ТВ 02:30
Риболовен филм
MGM 02:30
"Бъктаун, САЩ" - драма / криминален с Фред Уилиямсон, Пам Грир.
AXN 02:35
Бесни кучета; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}