ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:30
    Дързост и красота тв филм /4005 епизод/
  • 17:00
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
  • 17:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 28
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 122
Пълна програма
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
  • 16:30
    Дивото зове - приключенски сериал, семеен
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 16:05
    Обаянието на Мерилин Монро - док. филм
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
Пълна програма
  • 15:55
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2011
  • 16:50
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 17:55
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 19:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 1, криминален, екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 15:35
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Червеният дявол
  • 16:30
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Ленивецът пигмей
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Справедливостта ще възтържествува
  • 18:20
    Праисторическият слон
Пълна програма
  • 16:25
    "Остров Свети Иван" - документален филм
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационна емисия
Пълна програма
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Луди по къмпингите" - доку-поредица
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard BG
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:25
    Животни по пижами анимационен сериал
  • 16:45
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" кулинарно предаване
  • 17:15
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
  • 17:30
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 16:20
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:30
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:45
    Bunnicula
  • 16:55
    Bunnicula
Пълна програма
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 10
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.11
  • 18:00
    "Монк" - сериал, с.6, еп.2
  • 19:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.7, еп.5
Пълна програма
  • 16:00
    "Зимна приказка в Ню Йорк" - фентъзи, драма, романтичен, мистери (САЩ, 2014), режисьор - Акива Голдсман, актьори - Колин Фарел, Мат Боумър, Луси Грифитс, Майкъл Крейн, Кевин Кориган, Уилям Хърт, Джесика Браун Финдли, Дженифър Конъли,  Ръсел Кроу, Уил Смит
  • 18:45
    "Измет" - приключенски, драма, трилър (САЩ, Бразилия, Германия, 2014), режисьори - Стивън Долдри, Кристиан Дурворт, актьори - Мартин Шийн, Андре Рамиро, Селтан Мело, Руни Мара и др.
  • 21:00
    "Зрителна измама" - трилър (САЩ, 2013), режисьор - Луис Летериер, актьори - Джеси Айзенбърг, Морган Фрийман, Уди Харелсън, Майкъл Кейн, Айла Фишър и др.
  • 23:30
    "Информаторът" - комедия, драма, криминален (САЩ, 2009), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Мат Деймън, Тони Хейл, Мелани Лински и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 18:00
    "Фитнес Тони" - сериал
  • 19:00
    "Модерно семейство" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 117
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 42
Пълна програма
  • 16:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 17:06
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 15:35
    "Стига!", драма, Холандия, 2016; реж. Теса Шрам, с Тонко Босен, Йос Брауерс, Тимо Вилс, Бенте Фоккенс, Тобиас Керслут, [12+]
  • 17:15
    "Диктаторът", комедия, САЩ, 2012; реж. Лари Чарлс, със Саша Барън Коен, Анна Ферис, Бен Кингсли, Сайед Бадрея, Джейсън Манцукас, [15+]
  • 18:40
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
  • 21:00
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
Пълна програма
  • 14:35
    "Червената пустиня", драма, Италия, 1964; реж. Микеланджело Антониони, с Моника Вити, Ричард Харис, Карло Чионети, Ксения Валдери, Рита Реноар, [12+]
  • 16:35
    "Тигрово мляко", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Уте Вийланд, с Флора Ли Тиман, Емили Куше, Давид Али Рашид, Наргес Рашиди, Емил Белтон, [15+]
  • 18:20
    "Момичешки работи", комедия, САЩ, 2016; реж. Дори Бартън, с Кейти Сакоф, Джейд Петиджон, Джеръми Систо, Хедър Матарацо, Джуди Рейес, [12+]
  • 19:55
    "Белгийският крал", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Бросенс, Джесика Удуърт, с Петер Ван ден Бегин, Люси Дебе, Титус де Воогт, Питер Ван дер Хауен, Нина Николина, Валентин Ганев, [12+]
Пълна програма
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    The Express
  • 18:30
    TBD
Пълна програма
  • 16:00
    "Слънце и Луна" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" - сериал /п/
  • 19:00
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2
Пълна програма
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8
  • 16:30
    "Ченгета в резерв" - екшън-комедия с уч. на Уил Феръл, Марк Уолбърг, Дуейн Джонсън, Самюел Джаксън, Ева Мендес, Майкъл Кийтън и др. /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 20
  • 20:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 16:00
    Злато в Берингово море: Лудостта на златотърсача
  • 17:00
    Треска за злато: Засенчени
  • 18:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Хемпшър
  • 18:30
    Войни за имоти: Разследване
Пълна програма
  • 16:14
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: Революция на роботите
  • 17:02
    Космически пионери: Титан
  • 17:50
    Изчезнали: Епизод 4
  • 18:40
    Как са го направили?: Захар/Развъдници за риба/ Костюми
Пълна програма
  • 16:00
    Аз съм по средата
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 16:55
    Коланимация
  • 17:00
    Къмпиране
Пълна програма
  • 16:05
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 16:35
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 17:00
    "Операция "Ох!"
  • 17:30
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:30
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Заедно за промяната - с Елеонора Василева
Пълна програма
  • 14:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, втори ден, директно
  • 17:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
  • 17:30
    Конен спорт: Световна купа в Осло
  • 18:30
    Конен спорт: Horse Excellence
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: MLS, Минесота - Колорадо
  • 17:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, втори ден, директно
  • 19:00
    Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
  • 19:45
    Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, шести ден, директно
Пълна програма
  • 15:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 16:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 17:25
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 4
  • 18:05
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 12
Пълна програма
  • 16:10
    X Games - Norway
  • 17:00
    Pro Bull Riders
  • 17:50
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 18:40
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:00
    Разбивачи на дворове
  • 16:30
    Разбивачи на дворове
  • 17:00
    Ловци на къщи
  • 17:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 16:05
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 9
  • 17:00
    Мама - пети сезон, еп. 17
  • 17:30
    Мама - пети сезон, еп. 18
  • 18:00
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 16:10
    Бул - първи сезон, еп. 12
  • 17:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 2
  • 18:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 3
  • 19:10
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 15:35
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 17:20
    "На къмпинг І, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джени Конър, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
  • 17:50
    "Смях през сълзи І, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Мишел Гондри, с Джим Кери, Катрин Кийнър, Франк Лангела, [15+]
  • 18:20
    "Шоуто на Джон Оливър V, 25 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 16:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 6
  • 16:35
    Да избягаш от Хитлер, сезон 1, еп. 2
  • 17:30
    От Световната война до Студената война, сезон 1, еп. 1
  • 18:30
    Забранена история, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 16:10
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 17:10
    Американски антиквари: Големият ден на Франк
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Ирландска му работа
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Измами
Пълна програма
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 10 еп.
  • 18:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 16:15
    "Кайю"
  • 16:40
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:00
    "Баданаму"
  • 17:15
    "Каква е голямата идея?"
Пълна програма
  • 16:05
    "Социална мрежа"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:15
    "Патарински Live"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:40
    "Пълнолуние в Блу Уотър" - драма / романс с Джин Хекман, Тери Гар.
  • 17:15
    "Прилив" - драма с Джуди Дейвис, Ян Адел.
  • 18:55
    "Телма и Луиз" - драма / криминален със Сюзън Сарандън, Джина Дейвис, Харви Кайтел, Майкъл Мадсън.
  • 21:00
    "Наше момче" - драма / криминален с Мики Рурк, Кристофър Уокън.
Пълна програма
  • 16:00
    Екс он дъ бийч
  • 16:30
    Екс он дъ бийч
  • 17:00
    Фактор страх
  • 18:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 16:00
    2018's Hottest Party Hits So Far!
  • 17:30
    MTV Asks Bebe Rexha
  • 18:00
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 16:00
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 12
  • 16:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 10
  • 16:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 11
  • 17:25
    Патрулиращи кучета, сезон 6, еп. 13
Пълна програма
  • 16:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 17:00
    Златна треска, еп. 6
  • 18:00
    Сървайвър: Живот с племето
  • 19:00
    Пресушаване на океана, еп. 2
Пълна програма
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 11
  • 17:00
    Експерти в оцеляването, еп. 1
  • 18:00
    Върховната животинска класация, еп. 1
  • 18:50
    Върховната животинска класация, еп. 7
Пълна програма
  • 16:00
    Баскетбол: Уникаха - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Марсилия - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Барнзли - Лутън Таун, мач от английската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:25
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 16:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Локомотив М - Шалке 04
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Наполи - Ливърпул
  • 20:00
    Екстремни спортове
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 16:00
    "Грабни наградата! - 5000 за твоята идея" - шоу за откриватели
  • 17:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 16:50
    Концерт
  • 19:00
    Вести
  • 19:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
  • 19:00
    "Голямото бдение"
Пълна програма
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Най-после край на работния ден!" - журнал
Пълна програма
  • 16:15
    "Ако зажалиш" повторение /
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 16:00
    Детски свят -Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:45
    Исторически календар
  • 17:00
    На осмия ден-Белгия, Франция, Великобритания ,1996г ,Режисьор: Жако Ван Дормел
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Истински подарък?
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Universal Royalty" - Холивуд
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Желание за нещо различно
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Рокли като на принцеса
Пълна програма
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 16:20
    Изкуплението Шоушенк, САЩ, Криминален/драма, 1994
  • 18:40
    Левакът, САЩ, комедия/романтичен, 2000
  • 20:15
    Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 22:00
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 2
  • 16:30
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 2
  • 17:30
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 7
  • 18:30
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 12
Пълна програма
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    2-4-1 Хитове!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 15:39
    Епоха на герои Екшън, Приключенски, Драма 2011
  • 17:09
    Последният Крал Екшън, Приключенски, Драма 2016
  • 18:45
    Ямакаши Eкшън, Драма, Криминален 2001
  • 20:13
    Помпей Екшън, Приключенски, Драма 2014
Пълна програма
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 16:15
    От местопрестъплението: Маями, еп. 161
  • 17:10
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21
  • 18:05
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 4
  • 18:35
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 16:25
    F-PEOPLE
  • 16:30
    FASHION DESTINATION
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 193 и 194 eп.
  • 17:00
    "Полицайките от Синсинати" - 2 еп.
  • 17:50
    "Джигити" - 2 и 1 еп.
  • 18:40
    "Хванати на местопрестъплението" - 10 еп.
Пълна програма
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
  • 17:15
    Бизнес дейли-продължение
  • 17:30
    новини
Пълна програма
  • 16:00
    Рыбалка без границ
  • 16:30
    Оружейные дома Европы
  • 16:55
    Под водой с ружьем
  • 17:25
    Охотничьи традиции и этика
Пълна програма
  • 14:30
    "Хвани и пусни" - роматична драма с уч. на Дженифър Гарнър, Тимъти Олифант, Кевин Смит, Сам Йегър, Джулиет Луис, Фиона Шау и др. /п/
  • 16:50
    "Чиракът на магьосника" - приключенски екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Джей Барушел, Алфред Молина, Моника Белучи, Тереза Палмър, Тоби Кибъл, Омар Бенсън Милър, Алис Крийдж и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 16:00
    Treehouse Masters: Levitating Lighthouse
  • 16:45
    Alaska Mega Machines: Bering Sea Giants
  • 17:30
    How the Universe Works: Extinction
  • 18:15
    Cake Boss: Doves, Ducks, and Delicacies
Пълна програма
  • 16:05
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
  • 18:30
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 16:20
    Къщата на Шумникови
  • 16:35
    Кръстници вълшебници
  • 16:45
    Опасният Хенри
  • 17:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 14:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, втори ден, директно
  • 17:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
  • 17:30
    Конен спорт: Световна купа в Осло
  • 18:30
    Конен спорт: Horse Excellence
Пълна програма
  • 15:35
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 17:20
    "На къмпинг І, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джени Конър, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
  • 17:50
    "Смях през сълзи І, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Мишел Гондри, с Джим Кери, Катрин Кийнър, Франк Лангела, [15+]
  • 18:20
    "Шоуто на Джон Оливър V, 25 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:25
    Muppet Babies
  • 16:40
    Paprika
  • 16:50
    Paprika
  • 17:00
    Claude
Пълна програма
  • 16:20
    Къщата на Шумникови
  • 16:35
    Кръстници вълшебници
  • 16:45
    Опасният Хенри
  • 17:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 15:35
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Code Of Silence
  • 16:30
    Grave Secrets: Bottom Of The Stairs
  • 17:25
    Disappeared: Final Season
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got a Death Certificate
Пълна програма
  • 16:05
    Top: Beautiful Houses
  • 16:30
    Sport Stars Uncovered: Felix Baumgartner
  • 17:00
    Top: Favourite Champs' Food
  • 17:25
    Top: Sportsmen Diet
Пълна програма
  • 15:45
    Carter's W.A.R
  • 16:30
    Big Water Adventure
  • 16:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 17:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 16:10
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 17:10
    Американски антиквари: Големият ден на Франк
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Ирландска му работа
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Измами
Пълна програма
  • 16:00
    Златна треска, еп. 6
  • 17:00
    Сървайвър: Живот с племето
  • 18:00
    Пресушаване на океана, еп. 2
  • 19:00
    Пресушаване на океана, еп. 6
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 28
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 122
Пълна програма
  • 16:00
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 11, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 16:55
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 12, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 17:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 19:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 6, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 16:10
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 17:05
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 18:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 6, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 19:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Осъденият на смърт идва
  • 17:00
    Елизабет Шоуф: Момичето в бункер: Епизод 1
  • 19:00
    Убийства с нож в Джърси
  • 20:00
    Часовете преди убийство: Лудницата в ума му
Пълна програма
  • 15:10
    В дамската тоалетна
  • 17:00
    Пъзелът на живота
  • 18:55
    Съучастие
  • 20:55
    Хардкор Хенри
Пълна програма
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
Пълна програма
  • 16:04
    Kortney's Slutty Circuit Training (18+)
  • 16:30
    Yoga For Perverts (18+)
  • 17:00
    Blonde Nerd Loves Public Fucking (18+)
  • 17:25
    Tiny Nerd Loves Big Dick (18+)
Пълна програма
  • 16:00
    Тенис: Елизе Мертенс - Южени Бушар (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - повторение)
  • 17:50
    Тенис: Дария Касаткина - Мария Сакари (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - повторение)
  • 20:00
    Тенис: Анджелик Кербер - Ализе Корне (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Барселона - Атлетик /Б/(Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 16:20
    Агротема
  • 16:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 16:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - EL CHUPACABRA
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 2
  • 18:00
    ZOO DIARIES EP 21
  • 18:30
    ZOO DIARIES EP 22
Пълна програма
  • 14:10
    One Fight Show
  • 16:40
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 19:10
    Siesta Boxing - Battle of Bracknell
  • 23:00
    Ultimate FightBox Armageddon
Пълна програма
  • 16:00
    The Search
  • 16:30
    Maverick Moments
  • 17:00
    World of X Games 2016
  • 18:00
    Custom
Пълна програма
  • 16:25
    Пол О'Грейди: От любов към животните (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 17:15
    Спасители на котки (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 18:00
    Домашни любимци - Диви сърца (Series 1): Игриви създания (Episode 1)
  • 19:00
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:50
    Christian Arming and the Orchestre Royal Philharmonique de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
  • 17:00
    Daniel Barenboim conducts Parsifal by Wagner at the Staatsoper, Berlin
  • 21:15
    InterMezzo
  • 21:30
    Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company - Theatre national de Chaillot
Пълна програма
  • 16:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 11-и епизод, повторение
  • 17:00
    Класика от "А" Професионална футболна група: Лудогорец - Левски (2015-16), повторение
  • 17:30
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Бостън Селтикс, шести финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
  • 20:00
    Футбол: Левски - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Hong Kong Tennis Open, Хонг Конг (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Тенис: Карен Качанов - Томаш Бердих (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 20:30
    Тенис: Лука Пуи - Иля Ивашка (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 14:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Нюкасъл, Великобритания, повторение
  • 18:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Япония, повторение
  • 19:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Япония, повторение
  • 20:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 2-и епизод
Пълна програма
  • 15:35
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Законът на мълчанието
  • 16:30
    Гробовни тайни: Падане по стълбите
  • 17:25
    Изчезнали: Последен сезон
  • 18:20
    Почти ми се размина: Смъртен акт
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 18:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 15:45
    "Храбро сърце", анимация, САЩ, 2012; реж. Марк Андрюс, Бренда Чапман, [0+]
  • 17:15
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 19:10
    "Черно езеро І, 4 еп.", мистерия - хорър, Швеция, 2016; реж. Йонатан Шьоберг, със Сара-Софие Буснина, Филип Берг, Матилде Норхолт, Филип Орос, Алиет Опхайм, [15+]
  • 20:00
    "Книжарница "Мостът", първа част", драма, САЩ, 2015; реж. Майк Рол, с Кейти Финдли, Уайът Наш, Тед МакГинли, Фейт Форд, Стив Басик, [15+]
Пълна програма
  • 16:15
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 17:50
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 20:15
    "Криптон I, 5 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Рамзи, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 21:00
    "Тайният живот на двойките І, 9 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
Пълна програма
  • 16:00
    Гордо изкуство (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Български изкушения: Луканка (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 16:55
    Новини
  • 17:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 17:30
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 14:30
    Хокей на лед: NHL
  • 17:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 19:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 16:25
    Прасето Пепа
  • 16:30
    Прасето Пепа
  • 16:40
    Уоликазам!
  • 17:10
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 16:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 17:10
    Ендевър, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 18:40
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, исторически/драма, 2013
  • 19:25
    Едно френско село, сезон 3, еп. 5, Франция, исторически/драма, 2012
Пълна програма
  • 16:20
    Партньор Комедия Канада 2005
  • 17:45
    Тратория Комедия САЩ 2012
  • 19:05
    На Кайманите Драма САЩ 2009
  • 20:35
    Бързо момиче Семеен, Спортен САЩ 2008
Пълна програма
  • 15:15
    Кражбата
  • 16:55
    Кметицата-кексче
  • 18:20
    Необвързаност
  • 20:10
    Да се влюбиш в съседката
Пълна програма
  • 15:55
    Детегледачът
  • 17:25
    Коко
  • 19:00
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II
  • 20:35
    Синът на дракона, част 2
Пълна програма
  • 16:25
    Movie Talk
  • 16:55
    Frackman
  • 18:30
    Movie Talk
  • 19:00
    The Fits
Пълна програма
  • 15:30
    Live Recap Crankworx Whistler
  • 17:30
    The Outdoor Sports Show S18
  • 18:00
    Live Recap World Surf League
  • 20:00
    Live Recap SLS World Tour 2018
Пълна програма
  • 15:40
    Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 17:30
    Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 19:15
    Футбол: България - Кипър - среща от турнира "Лига Европа"
  • 21:05
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
Пълна програма
  • 16:15
    60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 17:15
    Малки истории
  • 17:30
    Знание.BG образователно предаване /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма

Сериали

Fox Life 16:30
Мама - първи сезон, еп. 8
Viasat Explorer 16:35
Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 10
Viasat History 16:35
Забранена история, сезон 1, еп. 5
EPIC Drama 16:45
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 16:45
Чудовища и пирати - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 16:30
Футбол: Бундеслига, Херта - Фрайбург, директно
bTV Action 17:00
"Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Mtel Sport 1 17:15
Футбол: Испанска Ла Лига
Diema Sport 17:30
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
Ring.BG 17:30
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 16:25
Приключенията на Мерлин приключенски, семеен, фентъзи Великобритания 2011
HBO 16:35
"Дневниците на принцесата", комедия, САЩ, 2001; реж. Гари Маршал, с Ан Хатауей, Джули Андрюс, Ектор Елизондо, Хедър Матарацо, Манди Мур, [0+]
HBO HD 16:35
"Дневниците на принцесата", комедия, САЩ, 2001; реж. Гари Маршал, с Ан Хатауей, Джули Андрюс, Ектор Елизондо, Хедър Матарацо, Манди Мур, [0+]
Vivacom Arena 16:40
Шантаво семейство Анимация, Комедия, Семеен 2017
TV1000 16:50
Дневна светлина, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1996

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}