ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
  • 22:00
    Системата тв филм /10 епизод/ (12)
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Искрите на отмъщението" - сериал, с. 1, еп.31
  • 21:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Откраднат живот: Анатомия на гнева" (премиера) - сериен филм, 6 сезон
  • 21:00
    VIP BROTHER 2018 (премиера) - риалити шоу
  • 22:30
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира" - забавно предаване
Пълна програма
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Да нарисуваш престъпление - криминален сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Линиите на Уелингтън - исторически сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
Пълна програма
  • 19:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 6, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 20:05
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
  • 22:55
    Скорпион; сезон 4, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 19:15
    Питбули и бивши затворници: Спасение за нашия брат
  • 20:10
    Пазителите на животните: Разяреният крал
  • 21:05
    Планетата на мутантите: Китай
  • 22:00
    Мънго - ловецът на мистерии: Чудовището с глава на куче и тяло на прасе от Намибия
Пълна програма
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 19:50
    "Семейството на доктор Клайст" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "От приятелство" - сериал
  • 22:45
    "Репорт"
Пълна програма
  • 19:20
    Джаки игрален филм /Холандия, 2012 г./, режисьор Антоанет Бьомер, в ролите: Карис Ван Хоутен, Йелка Ван Хоутен, Холи Хънтър, Джейкъб Брауни, Йероун Шпиценбергер и др.
  • 20:55
    Евроновини
  • 21:10
    Стани богат тв игра /п/
  • 22:00
    История.bg Рухването на Търновското царство /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:25
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:40
    Wacky Races
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Мъртва точка" - сериал ,с.3, еп. 11
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Полицейска академия 6" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор - Питър Бонърз, актьори -Джордж Гейнс, Майкъл Уинслоу, Буба Смит, Дейвид Граф, Лесли Иистбрук, Мариън Рамзи и др.
  • 23:45
    "Мъртва точка" - сериал ,с.3, еп. 11
Пълна програма
  • 18:45
    "Бандата на Оушън" - екшън, комедия, трилър, (САЩ, 2001), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Мат Деймън, Анди Гарсия,Брад Пит и др.
  • 21:00
    "Ритни камбаната с финес" (продължение) - драма, комедия (САЩ, 2008), режисьор - Роб Райнър, актьори - Джак Никълсън, Шон Хейс, Роб Мороу, Бевърли Тод, Морган Фрийман и др.
  • 23:30
    "Бютифул" - драма (Мексико, Испания, 2010), режисьор - Алехандро Гонзалес Иняриту, актьори - Хавиер Бардем, Едуард Фернандес, Марисел Алварез и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.11
  • 22:00
    "Проби и грешки" - сериал, с.1
  • 23:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с. 5
Пълна програма
  • 20:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп. 27
  • 21:00
    Премиера: "Горещи пари" - сериал, с.1, еп.130
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 102
  • 23:00
    "Великолепният век" - сериал, с.1, еп. 41
Пълна програма
  • 19:56
    Крейг край реката
  • 20:10
    Бен 10
  • 20:21
    Бен 10
  • 20:40
    Реактивните момичета
Пълна програма
  • 19:20
    "Кунгфу тупалки", екшън - комедия, Китай, 2004; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Ксайоганг Фенг, Уа Юен, Дани Чан, Сиу-Лунг Люнг, Чи Линг Чу, [18+]
  • 21:00
    "451 градуса по Фаренхайт (2018)", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Рамин Бахрани, с Майкъл Б. Джордан, Майкъл Шанън, София Бутела, Лили Сингх, Лора Хариър, [15+]
  • 22:40
    "Винил I, 1 еп.", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Мартин Скорсезе, с Боби Канавалe, Оливия Уайлд, Рей Романо, Ато Есандо, Макс Кейзла, [18+]
Пълна програма
  • 19:20
    "Народът срещу Лари Флинт", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Милош Форман, с Уди Харелсън, Къртни Лав, Едуард Нортън, Брет Харелсън, Дона Хановър, [15+]
  • 21:30
    "Джиа", биографична драма, САЩ, 1998; реж. Майкъл Кристофър, с Анджелина Джоли, Елизабет Мичъл, Кайли Травис, Мерседес Руел, Фей Дънауей, [18+]
  • 23:30
    "Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
  • 23:00
    CNN Today
Пълна програма
  • 20:00
    "Слънце и Луна" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Север Юг" - сериен филм
  • 22:30
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" (премиера) - сериал
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Влакът трезор" - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Уди Харелсън, Дженифър Лопес, Робърт Блейк, Крис Купър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Ланчия Фулвия от 1972 г.
  • 21:00
    Треска за злато: Епизод 2
  • 22:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 7
  • 23:00
    Аляска: Последната граница: Денят, в който леденият път се разтопи
Пълна програма
  • 19:30
    Опасно за живота: Умопомрачително
  • 20:20
    Мега машините на Аляска: Гигант извън мрежата
  • 21:10
    Космосът на показ: Тайните на черната дупка
  • 22:00
    Опасно за живота: Умопомрачително
Пълна програма
  • 20:00
    Героичната шесторка - сериалът
  • 20:30
    Къмпиране
  • 21:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 21:30
    Soy Luna
Пълна програма
  • 19:45
    "За ума"
  • 20:10
    "Изглежда супер"
  • 20:35
    "Марви Хамър"
  • 21:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Заедно за промяната - с Елеонора Василева
  • 21:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 22:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:00
    Конен спорт: Купа на нациите, Холнадия, всестранна езда
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски - алпийски дисциплини
  • 22:00
    Колоездене на писта: Шест дни на Лондон, първи ден, директно
Пълна програма
  • 20:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Америка, обзор
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Тенис на маса: Световна купа за мъже, Париж, финал
  • 23:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
Пълна програма
  • 19:45
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 5
  • 20:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 6
  • 20:30
    Шантави возила, сезон 1, еп. 3
  • 20:50
    Шантави возила, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 19:30
    X Games - Aspen
  • 20:20
    Alpine Adventurer
  • 21:10
    X Games - Oslo
  • 22:00
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Евтин дом на плажа
  • 20:30
    Евтин дом на плажа
  • 21:00
    Избери по-малко жилище, живей където поискаш
  • 21:30
    Избери по-малко жилище, живей където поискаш
Пълна програма
  • 20:00
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 1
  • 21:00
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 10
  • 22:00
    Дръзки момичета - втори сезон, еп. 2
  • 22:55
    Мики - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 19:10
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 14
  • 20:10
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 15
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 13
  • 22:00
    Нюанси синьо - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 18:40
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
  • 21:00
    "Аз, вещицата I, 1 еп.", фентъзи - драма, Великобритания, 2018; реж. Хуан Карлос Медина, с Тереза Палмър, Матю Гуд, Оуен Тийл, Малин Буска, Тревър Ийв, [15+]
  • 21:50
    "Oпасно привличане I, 8 еп.", черна комедия, САЩ, 2018; реж. Лесли Хедланд, с Грейс Виктория Кокс, Джеймс Скъли, Мелани Фийлд, Брендън Сканъл, Джасмин Матюс, [15+]
  • 22:25
    "Касъл Рок I, 9 еп.", хорър - психо - драма, САЩ, 2018; реж. Джули Ан Робинсън, с Андре Холанд, Мелани Лински, Бил Скарсгард, Джейн Леви, Сиси Спейсик, [15+]
Пълна програма
  • 19:20
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 5
  • 20:10
    Личният живот на Тюдорите, сезон 1, еп. 2
  • 21:00
    Елизабет и нейните врагове, сезон 1, еп. 3
  • 21:50
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Вълшебният автобус
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 22:00
    Проклятието на остров Оук: Съкровището на мъртвеца
Пълна програма
  • 20:00
    С въдица в ръка – тв поредица
  • 20:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 85 еп.
  • 21:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 19:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:05
    "Аниманималс"
  • 20:10
    "Строубъри Шорткейк"
  • 20:55
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:45
    "Таен обожател" - романтична комедия с К. Томас Хауел, Кели Престън.
  • 21:20
    "Лятно време" - драма / семеен с Жулиет Бинош, Чарлз Берлинг.
  • 23:00
    "Фарго" 3.5
  • 23:50
    "Хора" 3.3 - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 22:00
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 22:20
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
  • 22:45
    Sigma: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 19:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 12
  • 20:05
    Дивата Бразилия, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 1
  • 21:50
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Пресушаване на океана, еп. 3
  • 21:00
    На вражеска територия, еп. 3
  • 22:00
    Държавата - първи сезон, еп. 3
  • 23:00
    Държавата - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 19:45
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 2
  • 20:40
    Върховната животинска класация, еп. 4
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 8
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Брентфорд - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:45
    Премиера. "Светлана". Сериен филм
  • 22:40
    Премиера. "Голяма игра".
Пълна програма
  • 20:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 23:15
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 21:30
    Мобил 1
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Учителят" - сериал
Пълна програма
  • 18:35
    Игрален филм
  • 22:00
    "Бялото студио"
  • 22:40
    "Романтиката на романса"
  • 23:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Нашите момчета" - комедия, ФРГ, 2018
  • 23:20
    "Дело 2018"
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Нови хоризонти" - П. Петров / Й. Апостолов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    "Директно за културата" - повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 19:45
    WOW Die Entdeckerzone
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:45
    Angelo!
  • 21:15
    Wie ein einziger Tag
Пълна програма
  • 19:50
    Кланът-Трилър, Испания-Аржентина /2015,Режисьор: Пабло Траперо,В ролите: Гилермо Франчела, Питър Ланзани, Лили Попович
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Час Пик-предаване на Телемедиа
  • 23:00
    Холивудски знаменитости-Робин Уилямс
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Джо и Кендра си казват "Да"
  • 21:00
    С бебето всичко се променя: Закъснение и стрес
  • 22:00
    6 дъщери: Епизод 8
  • 23:00
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Часът на намаленията
Пълна програма
  • 20:00
    10 български учени, за които може би не знаете
  • 20:30
    Златната църква на Цар Симеон
  • 21:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 21:30
    Древните постройки в Хонджоу
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Андрю Цимерн - воден от храната
  • 22:00
    Странни пътешествия
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Андрю Цимерн - воден от храната
  • 22:00
    Странни пътешествия
Пълна програма
  • 18:35
    С жени на море, САЩ, комедия, 2009
  • 20:25
    Любовен еликсир № 9, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 1992
  • 22:00
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Съдбата на принц Уилям" - документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 5
  • 21:00
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 5
  • 21:30
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 6
  • 22:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 17
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:45
    Ямакаши Eкшън, Драма, Криминален 2001
  • 20:13
    Помпей Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 22:00
    Гарванът на спасението Екшън, Криминален, Фентъзи 2000
  • 23:38
    3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилър 2014
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "В устата на лъва" - шоу за осъществители на идеи
  • 23:45
    "Интервю за работа" - доку-поредица
Пълна програма
  • 20:00
    Кости - девети сезон, еп. 14
  • 21:00
    Кости - девети сезон, еп. 15
  • 22:00
    911 - първи сезон, еп. 3
  • 22:55
    Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 20:00
    TOP MODELS
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    TOP MODELS
  • 20:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:30
    "Истински спасителни операции" - 12 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 123 и 124 eп.
  • 21:10
    "Разкрити убийства с Донал Макинтаяр" - 102 еп.
  • 22:00
    "Да хванеш убиец" - 5 еп.
Пълна програма
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 19:55
    Один дeнь из жизни
  • 20:30
    Охота с луком
  • 20:55
    Рыбалка в России
  • 21:25
    Рыболовные путешествия
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9
  • 21:00
    "Мисия: Ноември" - екшън-трилър с уч. на Пиърс Броснан, Олга Куриленко, Люк Брейси, Уил Патън, Бил Смитрович, Елиза Тейлър, Катерина Скорсоне и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9 /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Animal Cops Houston: Coming Up Daisy
  • 20:30
    How the Earth Works: Japanese Death Match
  • 21:15
    Deadliest Catch: Bering Sea Swim Club
  • 22:00
    BBQ Pit Wars: Tri-State BBQ Festival
Пълна програма
  • 20:00
    Сладкарски шампионат за Хелоуин
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Хапване на сметка
Пълна програма
  • 20:00
    Опасният Хенри
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 21:00
    Аз съм Франки
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 20:00
    Конен спорт: Купа на нациите, Холнадия, всестранна езда
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски - алпийски дисциплини
  • 22:00
    Колоездене на писта: Шест дни на Лондон, първи ден, директно
Пълна програма
  • 18:40
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
  • 21:00
    "Аз, вещицата I, 1 еп.", фентъзи - драма, Великобритания, 2018; реж. Хуан Карлос Медина, с Тереза Палмър, Матю Гуд, Оуен Тийл, Малин Буска, Тревър Ийв, [15+]
  • 21:50
    "Oпасно привличане I, 8 еп.", черна комедия, САЩ, 2018; реж. Лесли Хедланд, с Грейс Виктория Кокс, Джеймс Скъли, Мелани Фийлд, Брендън Сканъл, Джасмин Матюс, [15+]
  • 22:25
    "Касъл Рок I, 9 еп.", хорър - психо - драма, САЩ, 2018; реж. Джули Ан Робинсън, с Андре Холанд, Мелани Лински, Бил Скарсгард, Джейн Леви, Сиси Спейсик, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Sofia The First
  • 20:25
    Minnie's Bow-Toons
  • 20:30
    Elena Of Avalor
  • 21:00
    Vampirina
Пълна програма
  • 20:00
    Опасният Хенри
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 21:00
    Аз съм Франки
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 19:15
    Killer Instinct with Chris Hansen: And Justice For All
  • 20:10
    Forbidden: Dying for Love: Hell's Angel
  • 21:05
    Forbidden: Dying for Love: Love Or Lies
  • 22:00
    Pamela Smart: An American Murder Mystery: Black Widow
Пълна програма
  • 19:45
    Sport Stars Uncovered: Roger Federer
  • 20:10
    Top: Halloween Costumes
  • 20:40
    Football Stars: Lionel Messi
  • 21:05
    Football Stars: Neymar
Пълна програма
  • 19:50
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 20:15
    Carter's W.A.R
  • 21:00
    Midway USA's Gun Stories
  • 21:20
    Fishing Edge
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Вълшебният автобус
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 22:00
    Проклятието на остров Оук: Съкровището на мъртвеца
Пълна програма
  • 20:00
    На вражеска територия, еп. 3
  • 21:00
    Държавата - първи сезон, еп. 3
  • 22:00
    Държавата - първи сезон, еп. 4
  • 23:00
    Табу 7, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Искрите на отмъщението" - сериал, с. 1, еп.31
  • 21:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, Франция, 2014
  • 21:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 14, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 15, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 23:00
    Злато; сезон 1, епизод 8, приключенски, драма, Франция, 2017
Пълна програма
  • 19:10
    Отмъщението; сезон 1, епизод 1, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:10
    Отмъщението; сезон 1, епизод 2, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 21:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 12, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:20
    Профилиране; сезон 7, епизод 10, криминален, трилър, Франция, 2016
Пълна програма
  • 20:00
    Часовете преди убийство: Лоша кръв
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството в Стратфилд
  • 22:00
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Чандра Ливай
Пълна програма
  • 18:10
    Ерусалима
  • 20:30
    Застреляй кучетата!
  • 22:45
    Под натиск
Пълна програма
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:43
    Taming The Wild Thing (18+)
  • 20:09
    My Pool, My Rules (18+)
  • 20:31
    Closed For Maintenance (18+)
  • 20:56
    My Wife's Ex (18+)
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Барселона - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 20:00
    Built To Shred
  • 20:30
    Built To Shred
  • 21:00
    Radical Times
  • 21:30
    Maverick Moments
Пълна програма
  • 19:45
    Конспирация (Series 1): Изчезналите (Episode 4)
  • 20:35
    Париж - Берлин: очертания и сенки от историята (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 21:30
    Осем дни, които създадоха Рим (Series 1): 108 (Episode 8)
  • 22:20
    Истинската война на тронове (Series 1): Обявена е война (Episode 1)
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 22:00
    Класика и джаз по ТВ1
Пълна програма
  • 17:30
    Le Roi Arthus by Chausson at the Opera national de Paris
  • 20:15
    InterMezzo
  • 21:30
    Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
  • 22:55
    Beyond Sin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 21:00
    "Героите на кръга", предаване за Първа професионална лига (2018-19), 1-ви епизод
  • 21:30
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Орландо, САЩ, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 20:30
    "Головете на Ла Лига" - 9 еп., избрани моменти от изминалия кръг
  • 21:00
    "Феноменът Тайгър Уудс" - документален филм
  • 22:00
    Футбол: Барселона - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 3-и епизод, директно
  • 21:00
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Атланта Хоукс, мач от НБА, повторение
  • 23:30
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 19:15
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Краен срок: Денят на благодарността
  • 20:10
    Забранено: Гладни за любов: Ангелът от Ада
  • 21:05
    Забранено: Гладни за любов: Любов или лъжи
  • 22:00
    Памела Смарт: най-мистериозното убийство на Америка: Черната вдовица
Пълна програма
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 21:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 22:30
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Магистрални ченгета", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Дакс Шепърд, с Майкъл Пеня, Дакс Шепърд, Винсънт Д'Онофрио, Роза Салазар, Джесика МакНами, [15+]
  • 21:40
    "Шоколад", драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 23:40
    "Златен живот ІІІ, 2 еп.", трилър, Унгария, 2018; реж. Жамбор Дайга, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Вег, [18+]
Пълна програма
  • 18:20
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Елън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, Кирси Клемънс, [15+]
  • 20:10
    "Криптон I, 9 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кийрън Донъли, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 20:55
    "Дедууд I, 1 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2004; реж. Уолтър Хил, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Моли Паркър, Брад Дуриф, Джон Хоукс, [18+]
  • 22:00
    "Британия I, 6 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Из природата на Северозапада: Поречието на Лом и горите (образователен филм за еко туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    XCo Adventure Cup `2013: Щастливо озъбени (образователен филм за вело туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:50
    Искрица и Сияйница
  • 20:20
    Пес патрул
  • 20:50
    Пес патрул
  • 21:15
    Топ кадети
Пълна програма
  • 19:20
    Полдарк, сезон 1, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 20:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 5, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2010
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 22:00
    Династията на Тюдорите, сезон 4, еп. 8, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2010
Пълна програма
  • 19:10
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
  • 20:35
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
  • 22:00
    Джерико Драма Великобритания 2016
  • 22:45
    Операция "Разбиване" Екшън, Драма Канада 2010
Пълна програма
  • 19:55
    Г-н Батиньол
  • 21:35
    Как го правят, еп.2
  • 22:00
    19-2
  • 22:45
    Червено небе
Пълна програма
  • 18:45
    Пипи в Южните морета
  • 20:25
    Метеор, част 2
  • 22:00
    Осем първи срещи
  • 23:25
    Това е Англия '86
Пълна програма
  • 19:30
    Jane Wants A Boyfriend
  • 21:10
    Bestia De Cardo
  • 23:00
    Jig
Пълна програма
  • 20:00
    Live Recap SLS World Tour 2018
  • 21:30
    Live Recap Burton US Open 2018
  • 23:30
    Live Recap Crankworx Whistler
Пълна програма
  • 19:30
    Убиец на шанса игрален филм (12)
  • 21:15
    Спортни новини
  • 21:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 22:00
    Вълчият тотем игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Жан-Жак Ано, в ролите: Уилям Шаофън, Шоун Доу, Анхням Рагчаа и др.
Пълна програма
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум
  • 22:00
    №1 Туризмът: На лов за летовници документален филм /БНТ 2 Варна/
Пълна програма

Сериали

Viasat History 20:05
Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 1
AXN 20:05
Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015
Fox Life 20:05
Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 19
RTL 20:05
"Всичко, което се брои" - сериал
AXN Black 20:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 22, екшън, приключенски, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 20:30
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
Nova Sport 21:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport 21:00
Формула Е: Перспективата
Eurosport HD 21:00
Формула Е: Перспективата
Film Plus HD 21:00
Тенис: Юлия Путинцева - Бернарда Пера (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - I полуфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

AXN 20:05
Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015
AXN Black 20:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 22, екшън, приключенски, САЩ, 2017
RTR 20:10
Игрален филм
Vivacom Arena 20:13
Помпей Екшън, Приключенски, Драма 2014
HBO3 20:15
"Имението"Хауърдс енд" I, 1 еп.", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Хети МакДоналд, с Хейли Атуел, Матю МакФадиън, Филипа Куултард, Джоузеф Куин, Джоузеф Банистър, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}