ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /4063 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, с.2, еп. 6
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, 2 сезон
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    В служба на Нейно Величество - филм
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
  • 11:30
    Безценната перла - семеен сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 16, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 11:05
    Царство; сезон 4, епизод 8, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:10
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 10:05
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 12
  • 11:00
    Дивата Европа: Епизод 5
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: До краен предел
  • 12:50
    Да отгледаш... орангутан
Пълна програма
  • 10:10
    "Неделник с Волен Сидеров", първа част (п)
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Неделник с Волен Сидеров", втора част (п)
  • 12:00
    "Новините в 12"
Пълна програма
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:45
    Библиотеката /избрано/
  • 10:45
    Натисни F1 /п/
  • 11:00
    Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 11:30
    Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 10:14
    Bunnicula
  • 10:24
    Bunnicula
  • 10:34
    Bunnicula
  • 10:44
    Bunnicula
Пълна програма
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.5, еп.4
  • 11:00
    "Хуберт и Щалер" - еп. 15
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2, еп.12
  • 13:00
    "Херкулес и амазонките" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 1994), режисьор - Бил Нортън, актьори - Кевин Сорбо Rose McIver Антъни Куин Луси Лoулeс и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8
  • 12:15
    "Сърцето на дракона" - екшън, приключенски, фентъзи, комедия (САЩ, 1996), режисьор - Роб Коен, актьори - Денис Куейд, Шон Конри, Пийт Постълуейт,  Джули Кристи, Дейвид Тюлис, Дайна Майър и др.
  • 14:15
    "Къщата на езерото" - драма, романтичен (САЩ, 2006), режисьор - Алехандро Агрести, актьори -  Киану Рийвс, Кристофър Плъмър,  Сандра Бълок и др.
  • 16:15
    "Краят на света" - комедия, екшън, фантастика (Великобритания, САЩ, Япония, 2013), режисьор - Едгар Райт, актьори - Саймън Пег, Дейвид Брадли, Еди Марсан, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Ник Фрост, Розамунд Пайк, Саманта Уайт и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Празнувай, Вася" - комедия (Русия, 2017), режисьори - Роман Каримов, актьори - Ефим Петрунин,Любов Аксенова, Роман Круцин и др.
  • 12:00
    "Любимци" - сериал
  • 13:00
    "Приятели" - сериал
  • 14:00
    "Ало, ало" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 10:15
    Облачно с кюфтета
  • 10:25
    Облачно с кюфтета
  • 10:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 08:50
    "Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
  • 10:45
    "Сред дивата природа", приключенска драма, САЩ, 2007; реж. Шон Пен, с Емил Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джина Малоун, Катрин Кийнър, [15+]
  • 13:10
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 15:20
    "Война на световете", научно-фнтастичен трилър, САЩ, 2005; реж. Стивън Спилбърг, с Том Круз, Дакота Фанинг, Миранда Ото, Джъстин Чатуин, Тим Робинс, [15+]
Пълна програма
  • 09:25
    "Лола Патер", драма, Франция, 2017; реж. Надир Мокнеш, с Фани Ардан, Теофик Жалаб, Надя Каси, Вероник Дюмон, Бруно Санчес, [12+]
  • 11:00
    "Куфарът", късометражна драма, САЩ, 2017; реж. Аби Дамарис Корбън, с Моджийн Ария, Джоузеф Д. Райтман, Чарли Росман, Бианка А. Сантос, Алекзандра Лемосле, [12+]
  • 11:25
    "Домът на вицекраля", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Гуриндер Чадха, с Хю Бонвил, Джилиан Андерсън, Маниш Даял, Хюма Къреши, Майкъл Гамбън, [12+]
  • 13:15
    "Името на жената", драма, Италия, 2018; реж. Марко Тулио Джордана, с Кристиана Капотонди, Валерио Бинаско, Стефано Скандалети, Микела Ческон, Бебо Сторти, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 13:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15 п/
  • 11:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 6 п/
  • 12:00
    "Специален отряд" - сериал, сезон 1 п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: епизод 10
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 10
  • 11:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Ремонт на пикап Шевролет от 1969 г., част 2
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Форд Бронко от 1970
Пълна програма
  • 10:14
    Как се прави...: Офис столове, бленд от бира и вино
  • 10:38
    Как функционира Вселената?: Тъмната история на Слънчевата система
  • 11:26
    Ловци на митове: Специален А-екип
  • 12:14
    Феноменални съоръжения: Тунелът "Готард" в Швейцария
Пълна програма
  • 10:00
    Елена от Авалор
  • 10:30
    Кей Си под прикритие
  • 11:00
    Героичната шесторка - сериалът
  • 11:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 10:05
    "Изглежда супер"
  • 10:30
    "Уголемена наука"
  • 11:00
    "Доказано от опит"
  • 11:10
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Истинският Родриго - 53 еп. - Сериал
  • 11:00
    Сладка тайна - 84 еп. - Сериал
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, втори ден, директно
  • 15:45
    Ски скокове: Световна купа във Вал ди Фиеме, състезание
  • 17:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, първи ден
  • 19:00
    Бързо пързаляне с кънки: Европейско първенство в Италия
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, втори ден, директно
  • 14:00
    Снукър: Турнир "Мастърс", втори ден
  • 15:00
    Снукър: Турнир "Мастърс", трети ден, директно
  • 18:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, първи ден
Пълна програма
  • 10:20
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 9
  • 11:10
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 5
  • 12:00
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 1
  • 12:40
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:20
    X Games - Austin
  • 11:10
    Sports Adventure
  • 11:35
    Sports Adventure
  • 12:00
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:20
    Разбивачи на дворове
  • 10:45
    Разбивачи на дворове
  • 11:10
    Джада вкъщи
  • 11:35
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:00
    40 е новото 20 - трети сезон, еп. 1
  • 10:30
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 2
  • 11:30
    Подли камериерки - четвърти сезон, еп. 6
  • 12:25
    Клуб "Самотна майка" - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 09:35
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - първи сезон, еп. 1
  • 10:35
    Безследно изчезнали - пети сезон, еп. 11
  • 11:20
    Безследно изчезнали - пети сезон, еп. 12
  • 12:15
    Втори шанс - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 09:25
    "Динозавър", анимация, САЩ, 2000; реж. Ралф Зондаг, Ерик Лейтън, [0+]
  • 10:45
    "Южнячки", драма, САЩ, 2011; реж. Тейт Тейлър, с Емма Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн, [12+]
  • 13:10
    "В небето", анимация, САЩ, 2009; реж. Пийт Доктър, Боб Питърсън, [0+]
  • 14:45
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
Пълна програма
  • 10:10
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 1
  • 11:05
    Първите цивилизации, сезон 1, еп. 1
  • 12:05
    Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 1
  • 12:55
    Забранена история, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Пътно изпитание
Пълна програма
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 75 еп. /п/
  • 12:30
    ЗА РИБА – тв поредица
Пълна програма
  • 10:10
    "Герои на града"
  • 10:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 11:00
    "Аниманималс"
  • 11:10
    "Строубъри Шорткейк"
Пълна програма
  • 10:15
    "Офанзива" - избрано
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    "Пулс" - /п/
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:20
    "Развенчаният идол" - екшън с Ян Хънтър, Уилям Хикс, Чарлз Биби.
  • 11:50
    "Чудеса" - приключенски филм с Том Конти, Тери Гар.
  • 13:15
    "Забравени от времето" - фантастика с Патрик Уейн, Доуг Маклуър.
  • 14:45
    "На лов за извънземни" - екшън с Тим Томерсън, Тимъти ван Патън.
Пълна програма
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки
  • 12:00
    Майки тийнейджърки
  • 13:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
  • 12:45
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 13:30
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:05
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 1
  • 11:05
    Галапагос, сезон 1, еп. 1
  • 12:00
    Галапагос, сезон 1, еп. 2
  • 12:55
    Галапагос, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 12
  • 11:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 5
  • 11:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 6
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
Пълна програма
  • 10:20
    Дивият Йелоустоун: Вълчица, еп. 1
  • 11:10
    Екстремно оцеляване, еп. 1
  • 12:00
    Прайд, еп. 1
  • 12:50
    Нашествието на белите мечки, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Милуол - Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Тулуза - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Коледен концерт на Веселин Маринов" - спектакъл от зала 1 на НДК-София, 2 част
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:00
    "По средата" - сериал
  • 10:55
    "Нови в квартала" - комедиен сериал
  • 11:45
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Стронгмен Шампионска лига
  • 12:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 14:00
    Звездни отбори
  • 16:00
    Стронгмен Шампионска лига
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 11:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 12:00
    "Следващият, моля" - лекарска доку поредица
Пълна програма
  • 09:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 11:30
    Концерт
  • 13:00
    Игрален филм
  • 16:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Алтернативи - /повторение /
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 10:20
    Bob der Baumeister
  • 10:30
    Bob der Baumeister
  • 10:40
    Cleo und die Kunstpiraten
  • 10:50
    Cleo und die Kunstpiraten
Пълна програма
  • 10:20
    Исторически календар
  • 10:30
    50 нюанса любов -предаване на Телемедиа-Първи сезон, Епизод 8
  • 11:10
    Холивудски знаменитости : Дъстин Хофман
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Кейт и пълният ? дом: Семейство Госелин в космоса
  • 11:00
    Малки хора - свят голям: Сватби във фермата: Нова страница
  • 12:00
    Режи, Джуниър!: Бъдещите звезди
  • 13:00
    Железният готвач на Америка: Моримото срещу Марино
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия - Вода в Рила
Пълна програма
  • 10:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 11:00
    Търсене на дом по света
  • 11:30
    Търсене на дом по света
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 11:00
    Търсене на дом по света
  • 11:30
    Търсене на дом по света
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:20
    Инид, Великобритания, биографичен/драма, 2009
  • 10:45
    Истината за любовта, Великобритания, комедия/романтичен, 2005
  • 12:15
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерии/романтичен, 2004
  • 14:05
    Дивата река, САЩ, екшън/криминален/драма, 1994
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп.10
  • 10:35
    На баба момчето - кулинарно предаване, еп. 1
  • 11:00
    Вкусът на Истанбул с Том - кулинарно предаване, еп. 1
  • 11:30
    Бон Апети - кулинарно предаване, еп. 11
Пълна програма
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 11:09
    Комета Комедия, Драма, Романтичен 2014
  • 12:39
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 14:15
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:50
    Касъл - пети сезон, еп. 24
  • 10:45
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 1
  • 11:40
    Черният списък - втори сезон, еп. 10
  • 12:35
    Нищо за губене - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    ROBERTO CAVALLI SPECIAL
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    ROBERTO CAVALLI SPECIAL
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Уличен патрул" - 5 еп.
  • 10:45
    "Прословути вражди" - 6 еп.
  • 11:35
    "Спешни случаи" - 10 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 241 и 242 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 10:00
    Поплавочный практикум
  • 10:30
    Охота и рыбалка в...
  • 10:55
    Кодекс охотника
  • 11:10
    Советы бывалых
Пълна програма
  • 08:20
    "Златните обувки" - семеен филм с уч. на Ерик Робъртс, Джон Рис-Дейвис, Дейвид Делюис, Вивика А. Фокс, Дина Майър, Аедин Минкс и др. /п/
  • 10:40
    "Новата бавачка" - романтичен филм с уч. на Ашли Уилямс, Сам Йегър, Хана Черами, Кийфър О'Райлии др.
  • 12:30
    "Любов по случайност" - романтична комедия с уч. на Бю Гарет, Бренда Стронг, Бенджамин Айрес и др.
  • 14:30
    "Аферата Томас Краун" - трилър с уч. на на Пиърс Броснан, Рене Русо, Денис Лиъри, Бен Газара, Франки Фейсън и др.
Пълна програма
  • 10:00
    How the Universe Works: Dawn of Life
  • 10:45
    Extreme Engineering: Panama Canal
  • 11:30
    Ultimate Survival: Red Rock Country
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: The Albino
Пълна програма
  • 10:00
    Трапезата на Сиба: Просто великолепно!
  • 10:25
    Трапезата на Сиба: Просто великолепно!
  • 10:50
    Ресторанти под надзор
  • 11:40
    Кухнята
Пълна програма
  • 10:10
    Геймърки
  • 10:40
    Геймърки
  • 11:00
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, втори ден, директно
  • 15:45
    Ски скокове: Световна купа във Вал ди Фиеме, състезание
  • 17:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, първи ден
  • 19:00
    Бързо пързаляне с кънки: Европейско първенство в Италия
Пълна програма
  • 09:25
    "Динозавър", анимация, САЩ, 2000; реж. Ралф Зондаг, Ерик Лейтън, [0+]
  • 10:45
    "Южнячки", драма, САЩ, 2011; реж. Тейт Тейлър, с Емма Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн, [12+]
  • 13:10
    "В небето", анимация, САЩ, 2009; реж. Пийт Доктър, Боб Питърсън, [0+]
  • 14:45
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:00
    Sofia the First
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:20
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:10
    Геймърки
  • 10:40
    Геймърки
  • 11:00
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    Forbidden: Dying for Love: Lone Star Lust
  • 11:00
    Reasonable Doubt: Suburban Tragedy
  • 11:55
    Blood Relatives: Fatal Fuse
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Go to Canada
Пълна програма
  • 10:05
    Top: Extreme Winter Style
  • 10:35
    Spirit of Sport: Winter X-Games
  • 11:00
    Star Rated: Most Exciting Sport
  • 11:30
    Karen on the ROC: Snow on the Rock
Пълна програма
  • 09:45
    Shooting Gallery
  • 10:30
    Buccaneers & Bones
  • 10:50
    Buccaneers & Bones
  • 11:15
    Nick's Wild Ride
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Пътно изпитание
Пълна програма
  • 10:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 5
  • 10:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 6
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
  • 12:00
    Мигове от катастрофата, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, с.2, еп. 6
Пълна програма
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 10:25
    Тоталкар; сезон 1, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 5, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 4, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 13:20
    Телешоп
  • 13:35
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:35
    Часовете преди убийство: Лоша кръв
  • 10:30
    Часовете преди убийство: Цел на омразата
  • 11:25
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 18
  • 11:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 19
Пълна програма
  • 09:35
    Айрис
  • 11:25
    Нощта, в която всичко свърши
  • 13:20
    Измишльотини
  • 15:05
    От 5 до 7
Пълна програма
  • 09:55
    "Жить здорово!" (16+)
  • 11:00
    Новости (с субтитрами)
  • 11:15
    "Время покажет" (16+)
  • 14:00
    Новости (с субтитрами)
Пълна програма
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 11:40
    Израиль за неделю
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 10:16
    Schoolgirl Striptease (18+)
  • 10:38
    Three's Cum-Pany (18+)
  • 11:03
    Breaking & Entering Lesbian Couple (18+)
  • 11:24
    Happy Anniversary, Darling (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Валенсия - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - повторение)
  • 16:00
    Тенис: Shenzhen Open, Шенджен (WTA International - финал, повторение)
  • 18:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:00
    WILD CULTURE 8
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E1
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E2
  • 12:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? A JOURNEY TO INFINITY PT. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Occ-Cast
  • 12:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 09:35
    Дивата Канада (Series 1): Лято (Episode 2)
  • 10:30
    Опасна Земя (Series 1): Убийствени наводнения (Episode 3)
  • 11:20
    Дневници на лошото време (Series 1): Урагани (Episode 6)
  • 12:10
    Планета Европа и отвъд (Series 2): Намибия - Част 2: Намибия от Оранжева река до Кунене (Episode 6)
Пълна програма
  • 09:30
    Документален филм
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 09:30
    La Neuvieme Symphonie By Maurice Bejart - Bejart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet
  • 11:00
    Le Tour du Monde en 80 minutes by Maurice Bejart - Bejart Ballet Lausanne
  • 12:30
    InterMezzo
  • 13:30
    Alcione by Marin Marais at the Opera-Comique
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Берое - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Верея - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Ботев Враца - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Волейбол: Финал за Купата на България, повторение
Пълна програма
  • 08:30
    Тенис: Наоми Осака - Слоун Стивънс (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Манчестър Юнайтед , мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Бърнли - Фулъм , мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Футбол: Кардиф Сити - Хъдърсфийлд Таун , мач от английската Висша лига, запис
  • 16:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 19-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Забранено: Гладни за любов: Страст в Тексас
  • 11:00
    Спорни убийства: Трагедия в предградията
  • 11:55
    Кръвожадни роднини: Фатален предпазител
  • 12:50
    Почти ми се размина: Канада
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 10:10
    "1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
  • 12:05
    "Еволюция", комедия, САЩ, 2001; реж. Айвън Райтман, с Дейвид Духовни, Джулиан Мур, Орландо Джоунс, Шон Уилям Скот, Тед Левин, [12+]
  • 13:50
    "В петък, на вечеря ІІ, 4 еп. - Новата кола", комедия, Великобритания, 2012; реж. Мартин Денис, с Тамсин Грейг, Саймън Бърд, Пол Ритър, Том Розентал, Марк Хийп, [12+]
  • 14:15
    "Семейство Даръл ІІ, 4 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2017; реж. Едуард Хол, с Кийли Хоус, Джош О’Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 11:50
    "Гуфи", анимация, САЩ, 1995; реж. Кевин Лима, [0+]
  • 13:10
    "Шоуто на Джон Оливър V, 16 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 13:40
    "Вода за слонове", романтична драма, САЩ, 2011; реж. Франсис Лоурънс, с Рийз Уидърспуун, Робърт Патинсън, Кристоф Уолтц, Пол Шнайдер, Хал Холбрук, [15+]
Пълна програма
  • 09:55
    Самый-самый. Беспилотники
  • 10:25
    Старатели морских глубин. Найти затонувшие миллиарды
  • 11:20
    Большой скачок. Консервированная энергия
  • 11:50
    Большой скачок. Видеть насквозь
Пълна програма
  • 10:00
    Вино в кърпа (образователен филм за винен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Нуни Нанев. Великият тенор от Тракия (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 09:55
    Уоликазам!
  • 10:25
    Веселата Веси
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 09:40
    Едно френско село, сезон 2, еп. 3, Франция, исторически/драма, 2011
  • 10:30
    Селцето, сезон 2, еп. 3, Великобритания, драма, 2014
  • 11:30
    Полдарк, сезон 2, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 12:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 9, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2010
Пълна програма
  • 09:25
    Тайната на лешникотрошачката
  • 10:50
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 12:05
    Марикен
  • 13:35
    Нечий герой
Пълна програма
  • 09:40
    Бандата над закона
  • 11:10
    Диско
  • 12:50
    Кречетало
  • 14:10
    Архитектът
Пълна програма
  • 10:10
    Пиколо, саксо и компания
  • 11:30
    Островът на шепотите
  • 12:50
    Красивия хоризонт
  • 14:20
    Чичо Нино
Пълна програма
  • 09:40
    Silicon Cowboys
  • 11:00
    Red Knot
  • 12:25
    Deep Web
  • 14:00
    Mad Men
Пълна програма
  • 09:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 11:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
  • 13:30
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2018
  • 15:00
    Live Recap FISE World Series 2018
Пълна програма
  • 09:45
    Баскетбол: Берое - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
  • 11:35
    Тенис-турнир "ASB Classic": четвъртфинална среща
  • 13:20
    Извън играта
  • 14:05
    Спортни новини
Пълна програма
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 10:45
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 11:45
    Натисни F1 /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Тексас
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 12:30
    Баскетбол: Еврокупа Морабанк Андора - УНИКС
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Каролина Хърикейнс - Нешвил Предатърс
  • 10:30
    Голф: Европейски тур Alfred Dunhill Championship
  • 14:30
    Хокей на лед: NHL Вегас Голдън Найтс - Сан Хосе Шаркс
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Дженоа
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Ейбар
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Каляри
Пълна програма
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата /п./
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 10:20
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 5
Viasat Nature 10:25
Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 2
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Fox Life 10:30
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 8

Всички предавания

Спорт

AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 2 11:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
Cinemax 2 11:35
"Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
BNT 3 11:35
Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
Cinemax 10:20
"Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро,, [15+]
Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}