ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:15
    Ловци на мисли игрален филм /копродукция, 2004г./, режисьор Рени Харлин, в ролите: Вал Килмър, Крисчън Слейтър, Джони Лий Милър и др.(14)
  • 23:05
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:20
    Аз съм Дина игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Оле Борнедал, в ролите: Мария Боневи, Жерар Депардийо, Кристофър Еклестон и др.(16)
Пълна програма
  • 20:00
    "Сноудън" - биография, драма, трилър (САЩ, 2016), режисьор - Оливър Стоун, актьори - Джоузеф Гордън-Левит, Никълъс Кейдж, Скот Истууд, Шайлийн Уудли, Рис Айфънс, Тимоти Олифант, Закари Куинто, Мелиса Лео, Том Уилкинсън, Джоуел Ричърдсън и др.
  • 22:30
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:30
    "В търсене на справедливост" - - драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Роджър Доналдсън, актьори - Никълъс Кейдж, Дженюъри Джоунс, Гай Пиърс, Харолд Перинео, Дженифър Карпентър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Изгубеният град Z" - с уч. на Чарли Хънам, Сиена Милър, Том Холанд, Робърт Патисън, Ангъс Макфейдън и др.
  • 23:00
    "Битка Лос Анжелис: Световна инвазия" - с уч. на Аарън Екхарт, Бриджит Мойнахан, Рамон Родригес, Майкъл Пеня и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Йерихон - драма, исторически сериал
  • 23:00
    Свой сред чужди, чужд сред свои - екшън,Русия, 1974 г.; режисьор: Никита Михалков; в ролите: Юрий Богатирьов, Александър Кайдановски
Пълна програма
  • 22:00
    Менторът - док. филм на Bloomberg
Пълна програма
  • 22:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 22:55
    Бесни кучета; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 22:00
    Царицата на лъвовете: Епизод 3
  • 22:55
    Голямата бяла акула в Куба: Cuban Shark
  • 23:50
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 13
Пълна програма
  • 22:00
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
Пълна програма
  • 21:15
    "От местопрестъплението: Гняв" - крими поредица, ФРГ, 2018
  • 22:45
    Ан Вил
  • 23:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 20:50
    "Лучия ди Ламермур" - опера от Гаетано Доницети спектакъл на Държавна опера Стара Загора /1 и 2 част/
  • 22:55
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
  • 23:05
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:20
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 22:12
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:25
    My Knight and Me
  • 22:35
    My Knight and Me
  • 22:50
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 22:00
    "Саботаж" - екшън (САЩ, 2014), режисьор - Дейвид Айър, актьори - Арнолд Шварценегер, Сам Уортингтън, Джо Манганиело, Терънс Хауърд, Оливия Уилямс, Малин Акерман и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Непоносима жестокост" - комедия, криминален, романтичен (САЩ, 2003), режисьори - Джоел Коен, Итън Коен, актьори - Джолдж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Тортън, Джефри Ръш и др.
  • 23:00
    "Диваци" - криминален, драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Оливър Стоун, актьори - Блейк Лайвли, Арън Тейлър-Джонсън, Тейлър Кич, Бенисио Дел Торо, Джон Траволта, Салма Хайек и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Полицейска академия 6" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор - Питър Бонърз, актьори -Джордж Гейнс, Майкъл Уинслоу, Буба Смит, Дейвид Граф, Лесли Иистбрук, Мариън Рамзи и др.
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2
  • 23:00
    "Убежище от грехове" - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 22:15
    Време за приключения
  • 22:24
    Време за приключения
  • 22:40
    Transformers: Robots in Disguise
Пълна програма
  • 21:00
    "Бунтовник в ръжта", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Дани Стронг, с Никълъс Холт, Кевин Спейси, Зоуи Дойч, Виктор Гарбър, Хоуп Дейвис, [12+]
  • 22:50
    "Проектът"Флорида"", драма, САЩ, 2017; реж. Шон Бейкър, с Уилям Дефо, Бруклин Принс, Валерия Кото, Брия Винайт, Кристофър Ривера, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Аверно", приключенски - фентъзи, Боливия, 2018; реж. Маркос Лоайза, с Паоло Варгас, Луиджи Антезана, Алехандро Мараньон, Фред Нунес, Леонел Франсезе, [15+]
  • 23:05
    "Зимни братя", драма, Дания, 2017; реж. Хлинур Палмасон, с Елиът Кросет Хоув, Симон Сиърс, Виктория Кармен Соне, Ларс Микелсен, Питър Плагборг, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 23:00
    CNN Newsroom
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 22:00
    "Премълчана истина" - романтична филм с уч. на Кейт Авалоун, Урсула Бушхорн, Лин Хултгрен, Рене Ифрах, Ани Керинс, Лесли Малтън и др. /п/
Пълна програма
  • 22:00
    "Подземен свят: Възходът на Върколаците" - екшън с уч. на Майкъл Шийн, Бил Най, Рона Митра, Стивън Макинтош, Кевин Гревиу и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Живот на границата: Епизод 3
  • 23:00
    Майстори на оръжията: Мечът на Жана д'Арк
Пълна програма
  • 22:00
    Опасно за живота: Бащи на модата
  • 22:50
    Ловци на бури: Близо до сърцето
  • 23:40
    Ловци на бури: Буря в сърцето
Пълна програма
  • 21:30
    Кадет Кели
  • 23:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 23:30
    Виолета
Пълна програма
  • 22:00
    "Как се създава?"
  • 23:00
    "Мит или наука"
Пълна програма
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Турнир "Мастърс", финал, директно
Пълна програма
  • 21:05
    Ски скокове: Световна купа в Закопане, състезание
  • 22:15
    Колоездене на писта: Световна купа в Кембридж
Пълна програма
  • 22:00
    Селекцията Великобритания, сезон 2, еп. 3
  • 22:50
    Каскадьорска наука, сезон 1, еп. 3
  • 23:30
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Monster Jam
  • 22:50
    Pro Bull Riders
  • 23:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 19:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    Джада вкъщи
  • 22:25
    Джада вкъщи
  • 22:50
    Евтин дом на плажа
  • 23:15
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 22:00
    Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 5
  • 22:55
    Мама - трети сезон, еп. 15
  • 23:20
    Мама - трети сезон, еп. 16
  • 23:50
    Без пукната пара, еп. 15
Пълна програма
  • 22:00
    Бул - трети сезон, еп. 2
  • 23:00
    Нюанси синьо - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    "Три билборда извън града", крими - комедия - драма, Великобритания, 2017; реж. Мартин МакДона, с Френсис МакДорманд, Уди Харелсън, Сам Рокуел, Аби Корниш, Джон Хоукс, [15+]
  • 23:55
    "Истински детектив ІІІ, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Джеръми Соулниър, с Махершала Али, Стивън Дорф, Кармен Еджого, [18+]
Пълна програма
  • 21:55
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 4
  • 22:45
    Тайните на шестте съпруги, сезон 1, еп. 1
  • 23:45
    Лов на вещици в Салем
Пълна програма
  • 22:00
    РАЗГАДАНИЯТ ТИТАНИК
Пълна програма
  • 22:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ - тв поредица
Пълна програма
  • 22:05
    "Хип хип ура"
  • 22:30
    "Мончичи"
  • 22:55
    "Пингу"
  • 23:10
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Интервю" с Наделина Анева
  • 23:00
    НОВИНИ
  • 23:15
    "Беновска пита" /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 21:00
    "Ремо Уилямс: Приключението започва" - екшън / приключенски филм с Фред Уорд, Джоел Грей, Уилфорд Бримли, Дж. А. Престън.
  • 23:00
    "Универсален войник 4: Ден на разплата" - екшън / ужаси с Жан-Клод Ван Дам1 Долф Лундгрен.
Пълна програма
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 22:00
    MTV Live Stage: The Best Bits
  • 22:45
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
  • 23:30
    World Stage: MTV Spotlight @...
Пълна програма
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 21:30
    Един ден от живота на Земята, сезон 1, еп. 1
  • 22:25
    Приключение в Юнан с Найджъл Марвин
  • 23:15
    Нашествие на гигантските питони: Флорида с Найджъл Марвин
Пълна програма
  • 22:00
    Долината на успеха, еп. 3
  • 23:00
    Долината на успеха, еп. 4
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 6
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 1
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Професионална борба: "Челен сблъсък", 3-и епизод
  • 23:00
    Футбол: Суонси Сити - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 21:30
    "Клуб на Веселите и Находчивите"
  • 23:40
    Филм "Страната на чудесата"
Пълна програма
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 22:00
    " Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 21:45
    Американски футбол от НФЛ
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:15
    "Пиксели" - комедия / екшън филм, САЩ, 2015
  • 23:10
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 21:50
    "За най-важното"
  • 22:45
    "Гении и злодеи. Жан-Пол Сартр"
  • 23:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 21:15
    "Танци върху лед" - шоу
  • 23:55
    "Обявяване на убийство" - крими шоу
Пълна програма
  • 22:00
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение /
  • 23:30
    "Фронтално" / повторение/
Пълна програма
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 22:10
    Snapped - Wenn Frauen toten
  • 23:05
    Snapped - Wenn Frauen toten
Пълна програма
  • 22:00
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 22:30
    Холивудски знаменитости-Натали Портман
  • 23:00
    50 нюанса любов -Предаване на Телемедиа
  • 23:30
    Две жени-Драма, Русия-Франция /2014,Режисьор: Вера Глаголева ,В ролите: Ралф Файнс, Ана Астраханцева-Вартанян, Александър Балуев, Силви Тестю, Лариса Малеванная
Пълна програма
  • 22:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Вегас: Обличал си принцеса, сега е ред на две кралици!
  • 23:00
    Д-р Пъпкотрепач: Последният еднорог
Пълна програма
  • 22:00
    Конгресен туризъм
  • 22:30
    Община Сапарева баня
  • 23:00
    Легендите оживяват - град Русе
  • 23:30
    Пещерните храмове в Дазу
Пълна програма
  • 22:00
    Загадки в музея
  • 23:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
Пълна програма
  • 22:00
    Загадки в музея
  • 23:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
Пълна програма
  • 22:00
    Лъжльото, САЩ, комедия, 1997
  • 23:25
    40-годишният девственик, САЩ, комедия/романтичен, 2005
Пълна програма
  • 21:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 23:00
    "Класически коли" - 4 еп., документална поредица
  • 23:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 5 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 22:00
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 11
  • 22:30
    Вкусът на Истрия с Давид Скоко, еп. 20
  • 23:00
    Джейми готви в Италия - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 21:59
    Семейни реликви Драма 2015
Пълна програма
  • 21:15
    "Проми кралица на годината на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 22:00
    Лий Даниелс: Стар - трети сезон, еп. 1
  • 22:55
    Готика - игрален филм
Пълна програма
  • 22:00
    PHILIPP PLEIN SPECIAL
  • 22:30
    PHILIPP PLEIN SPECIAL
  • 22:55
    F-PARTIES
  • 23:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 22:00
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 4 еп.
  • 22:50
    "Следи злото" - 5 и 6 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Спорт
  • 22:30
    новини
  • 22:40
    Авторевю- предаване за автомобили
Пълна програма
  • 22:00
    Поймай и сними
  • 22:25
    Зимняя рыбалка в Удмуртии
  • 22:55
    Кодекс охотника
  • 23:05
    Кухня с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 21:00
    "Жив дявол" - криминален екшън с уч. на Харисън Форд, Брад Пит, Маргарет Колин, Трийт Уилямс, Рубен Блейдс и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 12 /п/
Пълна програма
  • 22:00
    How the Universe Works: Monster Black Hole
  • 22:45
    Futurescape with James Woods: Replacing God
  • 23:30
    Rattlesnake Republic: Episode 8
Пълна програма
  • 21:40
    Режи!
  • 22:30
    Режи, Джуниър!
  • 23:20
    Режи, Джуниър!
Пълна програма
  • 21:50
    Геймърки
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Турнир "Мастърс", финал, директно
Пълна програма
  • 22:00
    "Три билборда извън града", крими - комедия - драма, Великобритания, 2017; реж. Мартин МакДона, с Френсис МакДорманд, Уди Харелсън, Сам Рокуел, Аби Корниш, Джон Хоукс, [15+]
  • 23:55
    "Истински детектив ІІІ, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Джеръми Соулниър, с Махершала Али, Стивън Дорф, Кармен Еджого, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 22:00
    PJ Masks
  • 22:15
    PJ Masks
  • 22:31
    The Lion Guard
  • 23:00
    Claude
Пълна програма
  • 21:50
    Геймърки
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 22:00
    Gypsy's Revenge
  • 23:50
    American Monster: Into The Swamp
Пълна програма
  • 21:56
    Up Close With: Luc Abalo
  • 22:20
    Top: Hip Hop & RNB Lovers
  • 22:51
    Up Close With: Sebastien Bassong
  • 23:15
    Top: Pop Music Fans
Пълна програма
  • 22:05
    Pro Team Journal
  • 22:30
    Ducks Unlimited
  • 22:50
    Ducks Unlimited
  • 23:15
    Ultimate Match Fishing
Пълна програма
  • 22:00
    РАЗГАДАНИЯТ ТИТАНИК
Пълна програма
  • 22:00
    Долината на успеха, еп. 4
  • 23:05
    1989: Годината на съвременния свят, еп. 3
  • 23:30
    1989: Годината на съвременния свят, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    "Сноудън" - биография, драма, трилър (САЩ, 2016), режисьор - Оливър Стоун, актьори - Джоузеф Гордън-Левит, Никълъс Кейдж, Скот Истууд, Шайлийн Уудли, Рис Айфънс, Тимоти Олифант, Закари Куинто, Мелиса Лео, Том Уилкинсън, Джоуел Ричърдсън и др.
  • 22:30
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:30
    "В търсене на справедливост" - - драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Роджър Доналдсън, актьори - Никълъс Кейдж, Дженюъри Джоунс, Гай Пиърс, Харолд Перинео, Дженифър Карпентър и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 20, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 23:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 21:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 55, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 56, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 23:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 57, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 22:00
    Да измериш злото: Най-страшните убийци на Великобритания: Епизод 1
  • 23:00
    Първите 48 часа: Лош късмет
Пълна програма
  • 21:00
    Любовници
  • 23:10
    Глинени гълъби
Пълна програма
  • 21:30
    "Клуб Веселых и Находчивых" (16+)
  • 23:40
    Леонид Барац, Александр Демидов, Камиль Ларин, Ростислав Хаит, Елена Яковлева, Фёдор Добронравов в фильме "Страна чудес" (12+)
Пълна програма
  • 22:00
    Намедни в караоке
  • 22:30
    Т/с "Чкалов", 5 с
  • 23:30
    Т/с "Чкалов", 6 с
Пълна програма
  • 22:00
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
  • 23:30
    Действующие лица с Наилей Аскер-заде
Пълна програма
  • 22:00
    Punk'd
  • 22:30
    Punk'd
  • 23:00
    Broad City
  • 23:25
    South Park
Пълна програма
  • 22:00
    Would Taking Off My Alge-Bra Help? (18+)
  • 22:20
    Power Play (18+)
  • 22:39
    Yoga Freaks (18+)
  • 23:00
    Nursing My Stepson's Sick Dick (18+)
Пълна програма
  • 21:20
    Тенис: Киченок/Киченок - Дзиан/Ян (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
  • 23:40
    Тенис: Бузарнеску/Росолска - Аояма/Марозава (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - повторение)
Пълна програма
  • 22:10
    Борсова информация
  • 22:15
    Агротема
  • 22:25
    История на храните
  • 22:30
    Брюксел в превод -
Пълна програма
  • 20:00
    Every Third Thursday
Пълна програма
  • 21:30
    Децата на кралица Виктория (Series 1): Домашният тиран (Episode 2)
  • 22:30
    Мистериите на нацистките убийства (Series 1): Херцогът на Уиндзор (Episode 2)
  • 23:30
    Смъртносно разузнаване (Series 1): "Междузвездни войни" и иранските учени (Episode 4)
Пълна програма
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 23:30
    "Серенада" - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:30
    Michel Dalberto plays Faure
  • 22:45
    Kristjan Jarvi conducts Part and Mahler Estonian National Symphony Orchestra
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Сент Етиен - Лион, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:55
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Барселона - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
  • 23:35
    Мото: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
Пълна програма
  • 22:10
    Студио "Баскетбол", директно
  • 22:30
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 20-и епизод, повторение
  • 23:30
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 22:00
    Отмъщението на Джипси
  • 23:50
    Американско чудовище: В блатото
Пълна програма
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 23:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
Пълна програма
  • 21:30
    "Неудържим", екшън - трилър, САЩ, 2010; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Крис Пайн, Росарио Доусън, Итън Саплий, Кевин Дън, [12+]
  • 23:10
    "Шоуто на Джон Оливър V, 17 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 23:40
    "Стая 104 II, 9 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Успех І, 3 еп.", драма, Хърватия, 2019; реж. Данис Танович, с Тони Гоянович, Тара Талер, Ива Михалич, Уликс Фемиу, Мария Шкаричич, [15+]
  • 23:00
    "Централа Берлин ІІІ, 5 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2019; реж. Хаген Богдански, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Завръщане на село в Родопите (1 част) (образователен филм за селски туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Завръщане на село в Родопите (2 част) (образователен филм за селски туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 22:10
    Рибки Гупи
  • 22:40
    Искрица и Сияйница
  • 23:05
    Искрица и Сияйница
  • 23:25
    Котарачетата
Пълна програма
  • 22:00
    Джеймстаун, сезон 1, еп. 1, Великобритания, 2017
  • 22:50
    Дъщеря ми Ане Франк, Германия, военен, 2015
Пълна програма
  • 22:00
    Обет за мълчание
  • 23:25
    Призрак
Пълна програма
  • 22:00
    Залезът на тамплиерите
  • 22:45
    Безмилостно слънце
  • 23:40
    Блиц
Пълна програма
  • 22:00
    Елитен отряд
  • 23:45
    Ловец на глави
Пълна програма
  • 22:00
    Mad Men
  • 23:00
    Hell on Wheels
  • 23:45
    Computer Chess
Пълна програма
  • 22:00
    Action Sports World S18
  • 23:00
    World Kitesurf League S18
  • 23:30
    Crankworx World Tour 2018
Пълна програма
  • 21:00
    Автомобилно състезание на шампионите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лукас ди Граси и др. пряко предаване от Мексико
Пълна програма
  • 22:05
    Нощни птици
  • 23:05
    Извън играта /п/
  • 23:50
    По света и у нас
Пълна програма
  • 19:40
    Хокей на лед: NHL Чикаго Блекхоукс - Вашингтон Кепитълс
  • 22:40
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Маями
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Леганес
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Лацио
  • 23:25
    Студио "Футбол"
Пълна програма

Сериали

Bulgaria ON AIR 22:15
Вътрешно разследване - криминален сериал
PRO 7 22:45
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 22:45
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
AXN 22:50
Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 22:15
Футбол: Шефилд Юнайтед - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Food Network HD 22:30
Торта над тортите (Series 1): Ден за игри (Episode 4)
Sky Sports 22:30
Футбол
Eurosport 22:55
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Eurosport HD 22:55
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап

Всички предавания

Филми

Telekabel 22:20
Паралелни светове - игрален филм
Diema Family 22:30
"Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
AXN 22:50
Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
Cinemax 22:50
"Убий Бил 2", екшън - трилър, САЩ, 2004; реж. Куентин Тарантино, с Ума Търман, Дейвид Карадайн, Майкъл Мадсън, Дарил Хана, Гордън Лиу, [18+]
HBO3 23:00
"Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}