ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:20
    Милиарди тв филм /3 епизод/п/(16)
  • 03:20
    Малки истории /п/
  • 04:20
    Брат за брата 2 тв филм /9 епизод/п/(14)
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.69
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, еп.1
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, 18 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 02:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 01:55
    Бесни кучета; сезон 1, епизод 9, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 02:45
    Бесни кучета; сезон 1, епизод 10, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 03:40
    Злато; сезон 1, епизод 5, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 04:35
    Злато; сезон 1, епизод 6, приключенски, драма, Франция, 2017
Пълна програма
  • 02:35
    Последните китайски слонове
  • 03:25
    Лов на чудовища с лък
  • 04:15
    Голямата бяла акула: Без клетка
  • 05:02
    Зоополицаите на Хюстън: Сръдливата Уилма
Пълна програма
  • 02:25
    "С песните на..."
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:35
    "От местопрестъплението: Огледалце, огледалце" - крими поредица, ФРГ, 2019
  • 03:10
    "Сурово, но честно" - журнал
  • 04:25
    Документация
  • 05:00
    "Заглавия, тези, темпераменти"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 02:40
    Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/п/
  • 03:10
    Младите иноватори /п/
  • 03:40
    Япония днес
  • 03:45
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 02:40
    Pat the Dog
  • 02:47
    Pat the Dog
  • 02:53
    Pat the Dog
  • 03:00
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:00
    "Монк" /п./ - сериал, с.3 еп.2
  • 03:00
    "Кости" /п./ - сериал, с.11 еп.15
  • 04:00
    "Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.13
  • 06:00
    Анимационен блок Nickelodeon: "Робо и Страшко" /п./ - анимация, еп.21, 22
Пълна програма
  • 01:15
    "Вътрешна сигурност" /п./ - сериал, с.6 еп.4, 5
  • 03:15
    "Психотерапевт" /п./ - комедия, драма (САЩ, 2009), режисьор Джонас Пейт, в ролите: Кевин Спейси, Марк Уебър, Кики Палмър, Джо Нуньес, Сафрън Бъроуз и др.
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" /п./ - сериал, с.6 еп.3, 4
  • 08:00
    "Годзила" - фантастика, екшън, трилър (САЩ, Япония, 2014), режисьор Гарет Едуардс, в ролите: Eрън Тейлър-Джонсън, Елизабет Олсън, Брайън Кранстън, Кен Уатанабе, Жюлиет Бинош, Сали Хокинс, Дейвид Стратеърн и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Клуб Веселие" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.6 еп.9, 10
Пълна програма
  • 02:20
    "Какво ядем?" - с.5 еп.3
  • 02:50
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.51
  • 06:00
    "Твоят мой живот" /п./ - сериал, с.3 еп.14
Пълна програма
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
  • 03:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:15
    "Ответен удар VI, 4 еп.", криминален екшън, Великобритания, 2019; реж. Пол Уилмшърст, с Уорън Браун, Даниъл Макферсън, Алин Сумаруата, Джейми Бамбър, Ясмин Алън, [18+]
  • 03:05
    "Самопризнанията на един опасен ум", шпионска комедия, САЩ, 2002; реж. Джордж Клуни, със Сам Рокуел, Дрю Баримор, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Рутгер Хауер, [15+]
  • 05:15
    "Упътване за живот", научно-фантастичен трилър, Австрия, 2017; реж. Рут Мейдър, с Фриц Карл, Катрина Лоренц, Флориан Тайхтмайстер, Николас Ярош, Петра Морце, [12+]
  • 07:00
    "Спондж Боб Квадратни гащи: Филмът", анимация - семеен, САЩ, 2004; реж. Стивън Хилънбърг, [0+]
Пълна програма
  • 00:40
    "Кръстникът 2", криминална драма, САЩ, 1974; реж. Франсис Форд Копола, с Ал Пачино, Робърт Де Ниро, Робърт Дювал, Даян Кийтън, Джон Казал, [18+]
  • 03:55
    "Без каишка", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Фин Тейлър, с Кейт Микучи, Джъстин Чатуин, Стив Хауи, Шон Остин, Хана Мей Лий, [12+]
  • 05:10
    "Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
  • 07:00
    "Още от утре", драма, Тунис, 2017; реж. Лотфи Ашур, с Аниса Дауд, Дория Ахур, Ахреф Бен Юсеф, Иса Харат, Латифа Гафси, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Inside Africa
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Магда" - сериен филм, сезон 3, 2 епизода
  • 08:10
    "Откраднат живот: Критична точка" - сериен филм, сезон 5 /п/
  • 09:30
    "Пътят на Емир" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    "Национална лотария" /п/
  • 05:30
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Конспирацията на свастиката
  • 03:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 10
  • 04:00
    Голи и уплашени: Оцеляване пета степен
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Корвет от 1968
Пълна програма
  • 02:10
    Големи умове: Откривателят на бъдещето
  • 03:00
    Ловци на митове: Трупове
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Кораб на въздушна възглавница
  • 04:36
    Строителни постижения: Най-дългият мост в Сърбия
Пълна програма
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Може ли компютър да напише мюзикъл?"
  • 03:00
    "Обикновени чудеса"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:30
    "e? Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Истинският Родриго - 89 еп. - Сериал
  • 02:45
    Сладка тайна - 120 еп. - Сериал
  • 03:30
    Училище за родители - със Стойка Стефанова
  • 04:30
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
  • 03:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
  • 03:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, жени
  • 04:00
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, мъже
Пълна програма
  • 02:15
    Колоездене: Париж - Ница, осми етап
  • 03:00
    Колоездене: Тирено Адриатико, седми етап
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 05:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, жени
Пълна програма
  • 02:35
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 3
  • 03:20
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 16
  • 03:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 2
  • 04:30
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 6
Пълна програма
  • 02:10
    Strongman Champions League
  • 03:00
    Strongman Champions League
  • 03:50
    Immaf European Open
  • 04:40
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:27
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:50
    Разбивачи на дворове
  • 03:12
    Разбивачи на дворове
  • 03:35
    Карибски живот
Пълна програма
  • 02:40
    Мики - първи сезон, еп. 10
  • 03:05
    Мики - първи сезон, еп. 11
  • 03:35
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 16
  • 04:20
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 02:35
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 8
  • 03:20
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон, еп. 1
  • 03:45
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 6
  • 04:30
    Каин - сериал, еп. 4
Пълна програма
  • 02:00
    "Коварен капан: Последният ключ", мистерия - хорър, САЩ, 2018; реж. Адам Робител, с Лин Шей, Лий Уанъл, Ангъс Сампсън, Кърк Асеведо, Кейтлин Джерард, [18+]
  • 03:45
    "Паническа атака", черна комедия, Полша, 2017; реж. Павел Машлона, с Артур Жмиевски, Дорота Сегда, Николас Бро, Магдалена Поплавска, Гжегож Дамиецки, [18+]
  • 07:00
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 08:35
    "Средностатистическо семейство ІХ, 23 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 13
  • 03:20
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 7
  • 04:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 21
  • 04:40
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 21
Пълна програма
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Днес водим децата в службата си
  • 02:45
    Братя по оръжие: Танк от Студената война/Мистериозно оръжие
  • 03:35
    Речни ловци: Уорик
  • 04:20
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
Пълна програма
  • 02:30
    България – вчера, днес и утре
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 19 еп. /п/
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 05:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 02:00
    "Строубъри Шорткейк"
  • 02:50
    "Мончичи"
  • 03:15
    "Конни"
  • 03:35
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Всичко коз"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 02:15
    "Бъктаун, САЩ" - драма / криминален с Фред Уилиямсон, Пам Грир.
  • 03:50
    "Лошо влияние" - трилър с Роб Лоу, Джеймс Спейдър.
  • 06:10
    "В близък план - Зулендър 2"
  • 06:20
    "В близък план - Зоотрополис"
Пълна програма
  • 02:00
    Истинска любов или истински лъжи?
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Ellie Goulding 2015: World Stage
  • 03:20
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 03:45
    Charli XCX: World Stage
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:25
    Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 6
  • 02:50
    Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 7
  • 03:20
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 1
  • 04:10
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 02:40
    Разглоби ме, еп. 1
  • 03:25
    Лудите учени, еп. 5
  • 03:50
    Уличен Гений, еп. 11
  • 04:10
    Разглоби ме, еп. 1
Пълна програма
  • 02:35
    Лъвско царство, еп. 1
  • 03:20
    Лъвско царство, еп. 2
  • 04:10
    Лъвско царство, еп. 3
  • 04:55
    Световната животинска мрежа, еп. 1
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лион - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Стоук Сити - Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 02:15
    "Мъжко / Женско"
  • 03:10
    "Шифър". Сериен филм
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Шифър". Сериен филм
Пълна програма
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"-
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:15
    "По средата" - сериал
  • 03:40
    "Страхотни понички" - комедиен сериал
  • 04:05
    "Уилфред" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 01:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 03:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    УЕФА Лига Европа: Стандард Лиеж - Севиля
Пълна програма
  • 01:30
    Репортажи
  • 03:30
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 05:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:10
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 02:35
    Игрален филм
  • 04:05
    Игрален филм
  • 07:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 08:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 01:20
    "Айнщайн" - криминален сериал
  • 03:05
    "Жозефин Клик - Сама сред ченгета" - криминален сериал
  • 04:35
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /
  • 05:15
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 06:45
    "Дискусионно студио" /повторение /
Пълна програма
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Chuggington - Die Loks sind los!
Пълна програма
  • 02:00
    60 минути- предаване на Телемедиа-повторение
  • 03:30
    Сто жени край Златоград-документален филм
  • 04:30
    Пъзел-Румъния, САЩ , 2013 г. В ролите: Дан Нуту, Адриан Титиени, Йоана Павелеску, Сковран Тюнде, Каталина Мустата
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    7-те малки Джонстън: Ужасната, отвратителна, противна, много лоша седмица на Трент
  • 02:48
    В търсене на още една жена: Епизод 5
  • 03:36
    Мама медиум: Епизод 5
  • 04:24
    Различни хора, различни сватби - Америка: Големи мечти, по-големи проблеми
Пълна програма
  • 02:30
    Съвременни Бохеми - Концерт Бурлеска
  • 03:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 03:30
    Виж България - Кюстендил
  • 04:00
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • 02:30
    Реставратори
  • 03:00
    Живот в дървена вила
  • 03:30
    Живот в дървена вила
  • 04:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 02:30
    Реставратори
  • 03:00
    Живот в дървена вила
  • 03:30
    Живот в дървена вила
  • 04:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 01:40
    Американски гангстер, САЩ, криминален/драма/гангстерски, 2007
  • 04:10
    Скот Пилгрим срещу света, Канада,Япония,Великобритания,САЩ, 2010
  • 06:05
    Полетът на навигатора, САЩ, приключенски/семеен/фантастика, 1986
  • 07:35
    На гребена на вълната, САЩ, драма, 2016
Пълна програма
  • 02:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 03:00
    "История на българската военна авиация" - III част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 36 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Иван Манойлов" - 10 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • 02:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 4
  • 02:50
    Хестън: Мисията невъзможна, еп. 4
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 19
  • 04:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 20
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:34
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 05:25
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:30
    "Ченс" - първи сезон, еп. 1
  • 03:20
    Живите мъртви - втори сезон, еп. 3
  • 04:05
    Екзорсистът - втори сезон, еп. 1
  • 04:50
    Малкълм - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:30
    DESIGNERS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    LINGERIE
  • 03:30
    LINGERIE
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 1 eп.
  • 03:30
    "Следи злото" - 14 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 163, 164 и 165 еп.
  • 05:05
    "Мръсни гадни негодници" - 10 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 02:20
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм /п/
  • 05:40
    "Касъл" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм
  • 08:30
    "Смърфовете 2" - приключенска комедия с уч. на Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, Брендан Глийсън и др. /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Gold Rush: Gold at Last
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Build a Bridge to Freedom
  • 04:00
    Man v Expert: Episode 4
  • 04:45
    Finding Bigfoot: Frozen Bigfoot
Пълна програма
  • 02:30
    Голямата хапка на Гай
  • 02:52
    Голямата хапка на Гай
  • 03:15
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 03:37
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
Пълна програма
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
  • 03:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
  • 03:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, жени
  • 04:00
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, мъже
Пълна програма
  • 02:00
    "Коварен капан: Последният ключ", мистерия - хорър, САЩ, 2018; реж. Адам Робител, с Лин Шей, Лий Уанъл, Ангъс Сампсън, Кърк Асеведо, Кейтлин Джерард, [18+]
  • 03:45
    "Паническа атака", черна комедия, Полша, 2017; реж. Павел Машлона, с Артур Жмиевски, Дорота Сегда, Николас Бро, Магдалена Поплавска, Гжегож Дамиецки, [18+]
  • 07:00
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 08:35
    "Средностатистическо семейство ІХ, 23 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
Пълна програма
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 02:35
    Добре дошли в Града на убийците: Убийство в Макс Крийк
  • 03:30
    Истинската история с Мария Елена Салинас: Нещо се е случило с Розмари
  • 04:25
    Гробовни тайни: Тайни обети
  • 05:20
    Изчезнали: Часът на изчезването
Пълна програма
  • 02:30
    Football Stars: Arturo Vidal
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Carissa Moore
  • 03:25
    The Burning Issue: Football
  • 03:55
    Clubland: Inter vs AC Milan
Пълна програма
  • 02:35
    Fishing Edge
  • 03:00
    Bottom Feeders
  • 03:20
    Bottom Feeders
  • 03:45
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Днес водим децата в службата си
  • 02:45
    Братя по оръжие: Танк от Студената война/Мистериозно оръжие
  • 03:35
    Речни ловци: Уорик
  • 04:20
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
Пълна програма
  • 02:25
    Лудите учени, еп. 5
  • 02:50
    Уличен Гений, еп. 11
  • 03:10
    Разглоби ме, еп. 1
  • 03:55
    Лудите учени, еп. 5
Пълна програма
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.69
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, еп.1
Пълна програма
  • 02:00
    Пътешественици; сезон 2, епизод 6, драма, мистерия, САЩ, 2017
  • 02:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:50
    Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 04:20
    Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 02:15
    Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
  • 03:20
    Профилиране; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2011
  • 04:10
    Забравена; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    50 начина да убиеш своя любим: Епизод 7
  • 02:50
    Разтърсващи престъпления: Морякът
  • 03:45
    Първите 48 часа: Дяволът в мен/Следа от кръв
  • 04:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 24
Пълна програма
  • 01:25
    Неизбежно отмъщение
  • 03:05
    Отмъщение в Рио
  • 06:15
    Игор
  • 08:00
    Клифи
Пълна програма
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
Пълна програма
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    Саут Парк
  • 03:10
    Саут Парк
  • 03:35
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 02:35
    Innocent Student Makes Amateur Porn (18+)
  • 02:57
    Pussy Stretched By Monster Dick (18+)
  • 03:22
    Creampie Diaries: Part 1 (18+)
  • 03:47
    No Distractions (18+)
Пълна програма
  • 02:25
    Тенис: Яфан Ван - София Кенин (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 06:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - финал (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 08:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:30
    "Забавната страна на Ла Лига" - документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 02:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 03:00
    MALICE OR MUTINY
  • 04:00
    SCEPTICS - ASTROLOGY
  • 04:30
    FLAVOURS OF GREECE 3 ATHENS, THE CYCLADES AND KALYMNOS
Пълна програма
  • 07:00
    DEEP
  • 07:50
    WUSHU Championship
  • 08:00
    Colosseum Tournament
  • 11:20
    King of Kings Grand Prix
Пълна програма
  • 02:00
    Riding the Long White Cloud
  • 03:00
    The Night Harvest 2018
  • 03:15
    Ultimate X 2018
  • 03:30
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 02:10
    Как Пътят на коприната създаде света (Series 1): Светлина в тунела (Episode 2)
  • 03:05
    Тайният Версай на Мария-Антоанета
  • 04:00
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на Онасис (Episode 10)
  • 04:25
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на американските милиардери (Episode 11)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 02:15
    Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montreal
  • 03:30
    Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
  • 04:30
    nOx.3 - Jazz a Vienne
  • 05:25
    Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Витоша - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 10-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Полин Перментие - Екатерина Александрова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - I четвъртфинал, повторение)
  • 03:30
    Тенис: Маркета Вондрушова - Ирина - Камелия Бегу (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 05:25
    Тенис: Ифан Уан - Дона Векич (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко (WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 07:30
    Тенис: Ифан Уан - София Кенин (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко (WTA International - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 26-и епизод, повторение
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Фулъм - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Филаделфия Севънтисиксърс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 02:35
    Добре дошли в Града на убийците: Убийство в Макс Крийк
  • 03:30
    Истинската история с Мария Елена Салинас: Нещо се е случило с Розмари
  • 04:25
    Гробовни тайни: Тайни обети
  • 05:20
    Изчезнали: Часът на изчезването
Пълна програма
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 02:10
    "Без последна спирка", крими - екшън - трилър, Франция, 2018; реж. Жом Колет-Сера, с Лиъм Нийсън, Вера Фармига, Патрик Уилсън, Джонатан Банкс, Сам Нийл, [15+]
  • 03:55
    "От здрач до зори", екшън - хорър - комедия, САЩ, 1996; реж. Робърт Родригес, с Джордж Клуни, Куентин Тарантино, Харви Кийтъл, Джулиет Люис, Ърнест Лиу, [18+]
  • 06:10
    "24/7 Мачът: Тайгър срещу Фил", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Най-великият шоумен", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Грейси, с Хю Джакман, Мишел Уилямс, Зак Ефрън, Зендая, Ребека Фъргюсън, [12+]
Пълна програма
  • 02:25
    "Черен понеделник I, 8 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джъстин Типинг, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Реджина Хол, Пол Шиър, [18+]
  • 03:00
    "Писък 3", хорър - комедия, САЩ, 2000; реж. Уес Крейвън, с Дейвид Аркет, Нийв Кембъл, Кортни Кокс, Патрик Демпси, Джени МакКарти, [18+]
  • 07:00
    "Живея за момента", драма, САЩ, 2013; реж. Джеймс Понсолд, с Майлс Телър, Шайлин Удли, Бри Ларсън, Кайл Чандлър, Дженифър Джейсън Лий, [12+]
  • 08:35
    "Черната пантера", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Райън Куглър, с Чадуик Боузман, Майкъл Б. Джордан, Лупита Нионг’О, Данай Гурира, Мартин Фрийман, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Созопол - вечното пристанище на музите (образователен филм за морски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:45
    Подводницата, сезон 1, еп. 1, Германия, 2018
  • 02:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 03:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 9, Канада, 2017
  • 04:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 02:35
    Професионална грешка
  • 04:05
    Някой като мен
  • 06:35
    Малки герои
  • 07:55
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 01:05
    Булевард "Лондон"
  • 02:45
    Една нощ в Истанбул
  • 04:15
    Мексикански изгрев
  • 06:40
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 02:05
    Това вечерно слънце
  • 03:55
    Съседска закрила
  • 07:05
    Неговото дело и слава
  • 08:55
    Машинист
Пълна програма
  • 01:35
    Good Dick
  • 03:00
    Close Up
  • 03:30
    Close Up
  • 04:00
    Vlast (Power)
Пълна програма
  • 02:25
    Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
  • 03:50
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Михаил Кукушкин /Казахстан/ - Юго Умбер /Франция/ - полуфинална среща
  • 05:10
    Колоездачна обиколка на Оман обзор
  • 06:00
    Футбол: Арсенал - Рен - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Баскетбол: Евролига Фенербахче - Барселона
  • 03:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
  • 04:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за Голямата награда на Катар
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи АЗ Алкмаар - Аякс
Пълна програма
  • 02:00
    MMA: UFC Fight Night Дарън Тил срещу Джорж Марсвидал
  • 05:00
    MMA: UFC Fight Night Дарън Тил срещу Джорж Марсвидал
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Колорадо Авеланш - Ню Джърси Девилс
  • 10:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание във Фонтана
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Каляри - Фиорентина
  • 04:00
    Футбол: Купа на Франция Пари Сен Жермен - Дижон, четвъртфинален мач за Купата на Франция
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Парма
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Болоня
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Райо Валекано
  • 04:00
    Футбол: Копа Судамерикана Расинг - Коринтианс
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Еспаньол - Севиля
  • 08:00
    Футбол: Купа на Турция Хатайспор - Галатасарай, четвъртфинален мач реванш
Пълна програма
  • 00:35
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 04:00
    "Червен картон" спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 05:30
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 06:30
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
Пълна програма
  • 01:25
    Сериал "ЛЕСНИК" "ДЖЕКПОТ" "Каникулы"
  • 04:45
    "Московские иностранцы"
  • 05:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 05:05
    Премьера "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма

Сериали

AXN 02:45
Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
bTV Lady 02:50
"Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.87
bTV Comedy 03:00
"Барби: Страната на сънищата" - сериал
Film Plus HD 03:00
Футбол: Алавес - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
AXN Black 03:05
Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Спорт

Fine Living 03:35
Екстремни домове (Series 3): Анимация, замък, бутилки (Episode 10)
Film Plus HD 03:00
Футбол: Алавес - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 2 03:00
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
MAX Sport 4 03:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"

Всички предавания

Филми

AXN 02:45
Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
FilmBox Extra 03:00
Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
TVPlus 03:00
"Мезек - една среща с миналото" - документален филм
FilmBox Plus 03:05
Бягство Екшън, Романтичен, Трилър САЩ 2013
SAT 1 03:05
"Хитман: Всеки умира сам" - крими / екшън, Франция, 2007

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}