ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
  • 17:25
    Зелена светлина
  • 17:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.12, еп.92
Пълна програма
  • 17:00
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 16:30
    Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 17:05
    Историята на Бионсе - док. филм
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 16:25
    Скорпион; сезон 2, епизод 18, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 17:20
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 18:15
    Картър; сезон 1, епизод 1, драма, САЩ, 2018
  • 19:10
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 16:30
    Войната за спасяването на китовете: Дамите са с предимство
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Идеалният ангел
  • 18:20
    Последните китайски слонове
  • 19:15
    Лов на чудовища с лък
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - централна информационна емисия
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Луди по морето" - доку-поредица
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 17:00
    Standard MNG
  • 17:20
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Party
  • 22:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
Пълна програма
  • 16:45
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната България" кулинарно предаване
  • 17:15
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
  • 17:30
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 16:55
    Baby Looney Tunes - Elements
  • 17:10
    Bunnicula
  • 17:21
    Bunnicula
  • 17:40
    Bunnicula
Пълна програма
  • 17:00
    "Кости" - сериал, с.11 еп.15
  • 18:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5 еп.13
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.2 еп.7
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Стрелата" - сериал, с.6 еп.14
Пълна програма
  • 15:30
    "Крадецът на книги" /п./ - драма, военен (САЩ, Германия, 2013), режисьор Брайън Пърсивал, в ролите: Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Хайке Макач, Райнер Райнерс и др.
  • 18:00
    Телепазар
  • 18:15
    "Така е на 40" /п./ - семеен, романтичен, комедия (САЩ, 2012), режисьор Джъд Апатоу, в ролите: Лесли Ман, Пол Ръд, Мегън Фокс, Джон Литгоу, Мелиса Маккарти, Лина Дънам и др.
  • 21:00
    Премиера: "Сестри на макс" - комедия (САЩ, 2015), режисьор Джейсън Мур, в ролите: Тина Фей, Ейми Поулър, Кейт Маккинън, Медисън Дейвънпорт, Джон Легуизамо, Джон Сина, Мая Рудолф, Хедър Матарацо, Джеймс Бролин, Даян Уийст и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, с.3 еп.21, 22
  • 18:00
    "Супермаркет" - сериал, с.2 еп.3, 4
  • 19:00
    "По средата" - сериал, с.6 еп.21, 22
  • 20:00
    "Новите съседи" - сериал, с.8 еп.10
Пълна програма
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал, еп.130
  • 18:00
    Премиера: "Бедната Силвана" - сериал, еп.84
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп.51
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.2 еп.5
Пълна програма
  • 17:00
    Ябълко и Луки
  • 17:10
    Ние, мечоците
  • 17:20
    Ние, мечоците
  • 17:35
    Островът на летния лагер
Пълна програма
  • 15:15
    "Живи", приключенска драма, САЩ, 1993; реж. Франк Маршал, с Итън Хоук, Винсент Спано, Джош Хамилтън, Брус Рамзи, Джон Нютън, [15+]
  • 17:20
    "От втория път", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Лион Мар, с Линда Торсън, Стюарт Марголин, Лора Де Картере, Луи Дел Гранде, Алексис Харисън, [12+]
  • 19:10
    "Почти любов", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Найджъл Коул, с Аштън Къчър, Аманда Пийт, Катрин Хан, Кал Пен, Али Лартър, [12+]
  • 21:00
    "Отмъщението на Луна", психотрилър, Германия, 2017; реж. Калед Кайсар, с Лиза Викари, Карло Любек, Бранко Томович, Бенджамин Садлър, Рейнър Бок, [18+]
Пълна програма
  • 16:55
    "О, Луси!", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Ацуко Хираянаги, с Шинобу Тераджима, Джош Хартнет, Кахо Минами, Шиоли Куцуна, Коджи Якушо, [15+]
  • 18:30
    "Деца шпиони 3: Краят на играта", приключенска комедия, САЩ, 2003; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Силвестър Сталоун, [0+]
  • 19:55
    "Персеполис", драма, Франция, 2007; реж. Маржен Сетрапи, Венсан Парону, [12+]
  • 21:30
    "Да откриеш Форестър", драма, САЩ, 2000; реж. Гюс Ван Сант, с Шон Конъри, Роб Браун, Ф. Мъри Ейбрахам, Ана Пакуин, Бъста Раймс, [0+]
Пълна програма
  • 17:00
    International Desk (with World Sport)
  • 18:00
    The Express
  • 18:45
    Marketplace Africa
  • 19:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" - сериал /п/
  • 19:00
    "Пътят на Емир" - сериен филм
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 16:20
    "Легендата за Зоро" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Катрин Зита-Джоунс, Руфъс Сюъл, Ник Чинлънд, Хулио Оскар Мечосо, Шулър Хенсли, Майкъл Емерсън, Ейдриън Алонсо и др. /п/
  • 19:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Екип "Среднощен ездач" - сериал
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 17:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 3
  • 18:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Кардиф
  • 18:30
    Битки за багаж: Епизод 12
  • 19:00
    Как се прави...: Нивелир/ Хот-дог/ Абразив/ Шкурка
Пълна програма
  • 17:02
    Наука за страх и съблазън: Науката за страха
  • 17:50
    Как функционира Вселената?: Първата секунда
  • 18:40
    Строителни постижения: Най-дългият мост в Сърбия
  • 19:30
    Ловци на митове: Трупове
Пълна програма
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 18:00
    Soy Luna
  • 19:00
    Пени от М.А.Р.С.
Пълна програма
  • 17:05
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 17:30
    "Въпроси от науката"
  • 18:00
    "Сиеста З"
  • 18:10
    "Сиеста З"
Пълна програма
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 18:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Не се страхувай! - с Васил Василев
Пълна програма
  • 14:45
    Колоездене: Тирено Адриатико, шести етап, директно
  • 17:45
    Колоездене: Париж - Ница, осми етап
  • 18:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, жени
  • 19:00
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, мъже
Пълна програма
  • 15:00
    Кърлинг: Световно първенство в Дания, Швеция - Република Корея, жени, директно
  • 18:00
    Северна комбинация: Световна купа в Шонах
  • 18:30
    Колоездене: Париж - Ница, осми етап
  • 19:30
    Колоездене: Тирено Адриатико, шести етап
Пълна програма
  • 16:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 17:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
  • 18:10
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 6
  • 18:50
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 17:00
    Fantasy Factory
  • 17:25
    Fantasy Factory
  • 17:50
    Night Of The Jumps
  • 18:40
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Хавайски живот
  • 17:25
    Хавайски живот
  • 17:50
    Отчайващи пейзажи
  • 18:15
    Отчайващи пейзажи
Пълна програма
  • 17:05
    Уитни- първи сезон, еп. 5
  • 17:30
    Уитни- първи сезон, еп. 6
  • 18:00
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 3
  • 18:30
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 17:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 7
  • 18:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 8
  • 18:55
    Каин - сериал, еп. 4
  • 20:00
    Съдия-следовател - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 17:00
    "Гънка във времето", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ейва ДюВернай, със Сторм Рийд, Опра Уинфри, Рийз Уидърспуун, Минди Калинг, Ливай Милър, [7+]
  • 18:45
    "В кадър ХVI, 11 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 19:15
    "Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
  • 21:00
    "Аз съм нощта І, 3 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Виктория Махони, с Крис Пайн, Индия Айсли, Джеферсън Мейс, Дилън Смит, Шоника Шандай, [15+]
Пълна програма
  • 16:15
    Париж - Берлин: очертания и сенки от историята, сезон 1, еп. 3
  • 17:15
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 5
  • 17:40
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 6
  • 18:10
    Господари на тихоокеанския бряг, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 16:10
    Изковани в огъня: Келеуанг
  • 17:10
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Заради Чъм
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Размествания и суетене
Пълна програма
  • 17:00
    КОНЕТЕ
  • 18:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 84 еп. /п/
  • 18:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 19:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
Пълна програма
  • 17:00
    "Отгатни колко те обичам"
  • 17:25
    "Моите приятели животните"
  • 17:40
    "Сега знаеш"
  • 17:55
    "Баданаму"
Пълна програма
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:15
    "Всичко коз" - политическо токшоу
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:35
    "Недостижимият мост" - екшън / военен Шон Конъри, Раян О’Нийл.
  • 17:25
    "Коса" - музикален филм / драма с Джон Савидж, Трийт Уилямс.
  • 19:25
    "Док" - уестърн със Стейси Кийч, Фей Дънауей.
  • 21:00
    "Отвличащият кучета" - комедия с Жоаким Лопес, Кели Фрейтас.
Пълна програма
  • 17:00
    М е за Музика
  • 18:00
    Just Tattoo Of Us
  • 19:00
    Just Tattoo Of Us
  • 20:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Leading Ladies: Camila V Ariana...
  • 21:30
    Jennifer Lopez: The Ride Part 1
Пълна програма
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 17:05
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 6
  • 18:00
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 5
  • 19:00
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 2
  • 20:00
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    Сервиз SOS, еп. 3
  • 18:00
    Сервиз SOS, еп. 1
  • 19:00
    Древните мегаструктури, еп. 3
  • 20:00
    Да пресушим Титаник: Прераждане, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 18:00
    Мъртви до зори, еп. 3
  • 18:50
    Пума!, еп. 1
  • 19:45
    Ловците на Африка, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    Баскетбол: Барселона - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Класика от Висшата лига: Манчестър Юнайтед - Уигън Атлетик (2009-10), повторение
Пълна програма
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:25
    "Времето ще покаже"
  • 17:50
    "В действителност"
  • 18:50
    "Нека да говорят"
Пълна програма
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 18:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 17:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 18:00
    "Горещи хитове" - музикална програма
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 19:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 16:20
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Ливърпул
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Олимпик Лион
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    Горещите въпроси в спорта
Пълна програма
  • 17:00
    "Съкровища от отпадъци" - документация
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 16:15
    "Безсмертнова"
  • 17:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 18:50
    Концерт
  • 21:00
    Вести
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Пълен албац"
  • 19:00
    "Разбор на полетите"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 19:00
    "Най-после край на работния ден!" - журнал
  • 20:00
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Класическа музика
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 16:50
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 17:15
    Sally Bollywood
  • 17:45
    Voll zu spat!
  • 18:10
    Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 17:00
    Коледна нощ в Барселона-Романтична комедия , Испания /2015 ,Режисьор: Дани де ла Oрден ,В ролите: Александра Хименес, Кристиан Валенсия, Барбара Санта-Крус
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Репортер- предаване на Телемедиа
  • 20:15
    Джаки и Райан-драма,САЩ, 2014, Режисьор: Ейми Канаан Ман ,В ролите: Катрин Хейгъл, Бен Барнс, Съвременна любовна история за самотна майка
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:00
    Съживяване на английски вили - резултатите: Имението "Котей"
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 11
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 12
  • 19:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Големи мечти, по-големи проблеми
Пълна програма
  • 17:00
    Холандия и домът на портокала
  • 17:30
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
  • 18:00
    Регионите на България - Летница - част 1
  • 18:30
    Регионите на България - Летница - част 1
Пълна програма
  • 17:00
    Загадки в музея
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:00
    Загадки в музея
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 15:15
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
  • 17:10
    Последният мохикан, САЩ, екшън/приключенски/драма, 1992
  • 19:00
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
  • 20:25
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    "История на българската военна авиация" - III част, документален филм
  • 18:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 19
  • 17:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 20
  • 18:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 4
  • 19:00
    Снекбарът на Ричо, еп. 8
Пълна програма
  • 17:00
    Попзвезди!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 16:35
    Предимствата да бъдеш аутсайдер Драма, Романтичен 2012
  • 18:45
    Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
  • 20:19
    Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
  • 22:00
    Какво се случи за Бога? Комедия 2014
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:15
    Кости - девети сезон, еп. 1
  • 17:10
    Пазители на времето - първи сезон, еп. 10
  • 18:05
    Малкълм - втори сезон, еп. 3
  • 18:35
    Малкълм - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 17:00
    DESIGNERS
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    DESIGNERS
  • 17:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Студио за татуировки" - 6 еп.
  • 17:50
    "Океански патрул" - 4 и 5 еп.
  • 18:40
    "На косъм" - 15 еп.
  • 19:05
    "Необичайна медицина" - 10 еп.
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:15
    Бизнес дейли- продължение
  • 17:30
    новини
  • 17:35
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 17:05
    Территория льда
  • 17:35
    Сомы Европы
  • 18:05
    Весенняя рыбалка
  • 18:30
    Такая жизнь - охота с Сергеем Бешенцевым
Пълна програма
  • 16:40
    "Код "Меркурий" - екшън с уч. на Брус Уилис, Алек Болдуин, Мико Хюс, Чи Макбрайд, Ким Дикенс, Питър Стормеър и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Гепи" - криминална комедия с уч. на Бенисио Дел Торо, Денис Фарина, Вини Джоунс, Брад Пит, Джейсън Стейтъм, Джейсън Флеминг, Раде Шербеджия, Лени Джеймс, Алън Форд, Стивън Греъм и др.
Пълна програма
  • 16:45
    Gold Rush: Lovestruck
  • 17:30
    Animal Cops Phoenix: Mange Misery
  • 18:15
    Cake Boss: Down the Drain
  • 18:40
    Cake Boss: Pimp My Cake
Пълна програма
  • 16:40
    Кухнята
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 17:55
    Гражданка в ранчото
  • 18:20
    Режи!
Пълна програма
  • 16:45
    Опасният Хенри
  • 17:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 17:45
    Геймърки
  • 18:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 14:45
    Колоездене: Тирено Адриатико, шести етап, директно
  • 17:45
    Колоездене: Париж - Ница, осми етап
  • 18:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, жени
  • 19:00
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, мъже
Пълна програма
  • 17:00
    "Гънка във времето", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ейва ДюВернай, със Сторм Рийд, Опра Уинфри, Рийз Уидърспуун, Минди Калинг, Ливай Милър, [7+]
  • 18:45
    "В кадър ХVI, 11 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 19:15
    "Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
  • 21:00
    "Аз съм нощта І, 3 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Виктория Махони, с Крис Пайн, Индия Айсли, Джеферсън Мейс, Дилън Смит, Шоника Шандай, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:00
    Muppet Babies
  • 17:15
    Muppet Babies
  • 17:30
    Elena Of Avalor
  • 17:55
    Disney Junior Music Nursery Rhymes
Пълна програма
  • 16:45
    Опасният Хенри
  • 17:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 17:45
    Геймърки
  • 18:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 16:30
    Изчезнали: Далеч от очите
  • 17:25
    Американско чудовище: Зеленото чудовище
  • 18:20
    Почти ми се размина: Подиграх се с ченгетата
  • 19:15
    Гробовни тайни: Тайни обети
Пълна програма
  • 16:45
    Football Stars: Romelu Lukaku
  • 17:10
    The Contenders: Russia 2018: Belgium
  • 17:40
    Football Stars: Eden Hazard
  • 18:05
    Football Stars: Thomas Vermaelen
Пълна програма
  • 16:30
    Elite Tactical Unit
  • 17:15
    Fishing Edge
  • 17:35
    Fishing Edge
  • 18:00
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 16:10
    Изковани в огъня: Келеуанг
  • 17:10
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Заради Чъм
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Размествания и суетене
Пълна програма
  • 17:00
    Сервиз SOS, еп. 1
  • 18:00
    Древните мегаструктури, еп. 3
  • 19:00
    Да пресушим Титаник: Прераждане, еп. 1
  • 20:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 9
Пълна програма
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.12, еп.92
Пълна програма
  • 16:50
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, Франция, 2014
  • 17:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, Франция, 2014
  • 19:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 19, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 20:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 20, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 16:40
    Отмъщението; сезон 2, епизод 4, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 17:50
    Отмъщението; сезон 2, епизод 5, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 19:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 38, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 20:05
    Профилиране; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2011
Пълна програма
  • 17:00
    Първите 48 часа: Дяволът в мен/Следа от кръв
  • 18:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 24
  • 18:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 25
  • 19:00
    Неразрешени случаи: Смъртта на един дякон/Мисията на съпругата
Пълна програма
  • 15:50
    В дамската тоалетна
  • 17:40
    Август
  • 19:30
    Обаждане от миналото
  • 21:20
    Семейно ядро
Пълна програма
  • 16:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
  • 19:00
    Новости
Пълна програма
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    Punk'd
  • 18:15
    Punk'd
Пълна програма
  • 17:00
    My Stepmom Is Better Than Yours (18+)
  • 17:25
    Cute Student Sucks Cock In Public (18+)
  • 17:51
    Our Valedick-torian (18+)
  • 18:13
    Peeping Stepson (18+)
Пълна програма
  • 16:25
    Тенис: Софиа Кенин - Виктория Азаренка (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко (WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 18:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Ла Лига" - документален филм
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
  • 17:20
    Агротема
Пълна програма
  • 17:00
    DARWIN'S VOYAGE
  • 18:00
    WONDERS OF THE WORLD 2
  • 18:30
    GOING SOUTH
  • 19:00
    GOING SOUTH
Пълна програма
  • 17:00
    Ideais2
  • 17:30
    Custom 2
  • 17:45
    Custom 2
  • 18:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 17:05
    Речни Чудовища (Series 6): Човекоядни чудовища (Episode 3)
  • 18:00
    Речни Чудовища (Series 6): Кръвожадният дух (Episode 6)
  • 19:00
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на американските милиардери (Episode 11)
  • 19:25
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на оръжието, което завоюва Запада (Episode 12)
Пълна програма
  • 17:00
    Българско документално кино
  • 17:45
    "Здравей, Китай" - документална поредица
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 18:30
    "На ринга" - спорт, външна продукция
Пълна програма
  • 16:15
    InterMezzo
  • 17:30
    Gara Garayevs's Violin Sonata and 24 Preludes for piano with Vadim Repin and Murad Huseynov
  • 18:35
    Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
  • 20:25
    Sergey Smbatyan, Malta Philharmonic orchestra, portrait
Пълна програма
  • 17:00
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Локомотив ГО - Арда, мач от Втора професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 20:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 26-и епизод, директно
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - четвъртфинали, повторение)
  • 19:00
    Футбол: Реал /М/ - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 21:00
    "Ла Лига" - документален филм
  • 21:30
    Тенис: Даяна Ястремска - Айла Томлянович (Thailand Open, Хуа Хин; WTA International - финал, повторение)
Пълна програма
  • 16:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Австралия, повторение
  • 18:40
    Студио "Формула 1", повторение
  • 19:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 6-и епизод
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 27-и епизод
Пълна програма
  • 16:30
    Изчезнали: Далеч от очите
  • 17:25
    Американско чудовище: Зеленото чудовище
  • 18:20
    Почти ми се размина: Подиграх се с ченгетата
  • 19:15
    Гробовни тайни: Тайни обети
Пълна програма
  • 17:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 18:00
    "Историята оживява", (п)
  • 18:30
    "Епизод", (п)
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 15:25
    "Братовчедката Рейчъл", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Роджър Мичъл, с Рейчъл Уейз, Сам Клафлин, Холидей Грейнджър, Йън Глен, Пиерфранческо Фавино, [12+]
  • 17:10
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
  • 18:55
    "Две готини кралици ІІ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Тиг Нотаро, с Джесика Уилямс, Фийби Робинсън, [15+]
  • 20:00
    "Операция Казино", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Андрю Джей Коен, с Уил Феръл, Ейми Поулър, Джейсън Манцукас, Ник Крол, Алисън Толман, [15+]
Пълна програма
  • 16:50
    "Змийски очи", трилър, САЩ, 1998; реж. Брайън Де Палма, с Никълъс Кейдж, Гари Синийз, Джон Хърд, Карла Гуджино, Стан Шоу, [15+]
  • 18:30
    "Русалка ІІ, 5 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Елън С. Пресман, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 19:20
    "Кеят I, 3 еп.", романтичен трилър, Испания, 2019; реж. Хесус Колменар, Алекс Родриго, Хорхе Дорадо, с Вероника Санчес, Ирене Аркос, Алваро Морте, Сесилия Рот, Марта Миланс, [15+]
  • 20:15
    "Игра на тронове V, 1 еп. - Предстоящите войни", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Майкъл Словис, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 05:35
    Приключения тела. Испытание перегрузкой
Пълна програма
  • 17:00
    От Отдраница до Дивля (образователен документален филм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Български изкушения: Луканка (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 17:00
    Искрица и Сияйница
  • 17:10
    Кафенето на Масленка
  • 17:30
    Нела, Принцесата-рицар
  • 17:40
    Кива го може!
Пълна програма
  • 16:45
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
  • 17:30
    Полдарк, сезон 2, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 18:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 13, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 19:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 9, Канада, 2017
Пълна програма
  • 15:55
    Пистата
  • 17:25
    Регина
  • 18:55
    Каквото искаш
  • 20:35
    Невероятният Андре
Пълна програма
  • 15:30
    Кристалната река
  • 17:10
    Каквото искаш
  • 18:50
    Да (всъщност, не)
  • 20:15
    Млади по душа
Пълна програма
  • 16:50
    Път към Рая
  • 18:20
    Ограбеният крадец
  • 20:25
    Метеор, част 1
  • 22:00
    Приятели и неприятели
Пълна програма
  • 17:05
    Yallah! Underground
  • 18:30
    Close Up
  • 19:00
    Close Up
  • 19:30
    Close Up
Пълна програма
  • 16:55
    Action Sports World S18
  • 17:50
    Freeride World Tour 2019
  • 20:00
    FISE World Series 2018
  • 21:00
    Crankworx World Tour 2018
Пълна програма
  • 16:50
    През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /6 епизод/
  • 17:35
    Магма: Вулканичен ад игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Иън Гилмор, в ролите: Ксандър Бъркли, Ейми Джо Джонсън, Валентин Ганев, Асен Блатечки, Андрей Слабаков, Надя Иванова и др.
  • 19:00
    УЕФА Евроквалификации магазинно предаване /1 епизод/
  • 19:30
    Футбол: Славия /Прага/ - Севиля - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 16:15
    Библиотеката /п/
  • 17:15
    Афиш културно-информационно предаване
  • 17:30
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 16:30
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс Финал
  • 19:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
  • 20:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс Обзор на турнира
  • 21:00
    Футбол: Холандска Ередивизи АЗ Алкмаар - Аякс
Пълна програма
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 18:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 19:00
    Хокей на лед: NHL Ню Йорк Айлъндърс - Монреал Канейдиънс
  • 21:00
    Баскетбол: Евролига Фенербахче - Барселона
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Ювентус
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Интер
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Обзор
  • 21:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Парма
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ди Си Юнайтед - Реал Солт Лейк
  • 18:00
    Футбол: Копа Либертадорес Обзор
  • 19:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Селта
Пълна програма
  • 16:30
    Любимите български филми: "Двойникът" (1980г.)
  • 18:10
    "Холивудски знаменитости": Кевин Костнър
  • 18:30
    Новини - централна емисия
  • 19:00
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински
Пълна програма
  • 16:20
    "ДНК"
  • 17:25
    "ОБЗОР ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 18:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 18:55
    "ОСНОВАНО НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ"
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 17:10
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
Fox Channel 17:10
Последният човек на Земята - трети сезон, еп. 2
AXN 17:15
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 18, екшън, криминален, САЩ, 2013
Viasat Explorer 17:15
Сеч, сезон 1, еп. 6
AXN White 17:30
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Eurosport 17:45
Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, мъже, директно
Eurosport HD 17:45
Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, мъже, директно
Travel Channel HD 18:00
Екстремни яхти
Travel Channel SD 18:00
Екстремни яхти
Diema Sport 2 18:00
Студио "Волейбол", директно

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 17:10
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
AXN 17:15
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 18, екшън, криминален, САЩ, 2013
HBO 17:25
"Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция", анимационна комедия, САЩ, 2018; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
HBO HD 17:25
"Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция", анимационна комедия, САЩ, 2018; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
Vivacom Arena 17:28
Рицарят Ръждивко Еп. 39 Анимация, Семеен 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}