ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:20
    100% будни /п/
  • 02:20
    Милиарди тв филм /4 епизод/п/(16)
  • 03:20
    История.bg Смъртта на средновековните владетели/п/
  • 04:20
    Брат за брата 2 тв филм /10 епизод/п/(14)
Пълна програма
  • 01:50
    bTV Новините /п./
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.70
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, 18 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 00:40
    Заразно зло: Възмездие; ужаси, екшън, САЩ, 2012
  • 02:25
    Мъже в черно; екшън, научна фантастика, САЩ, 2002
  • 03:45
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 04:25
    Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:40
    Чудовищата в мен: В очакване на смъртта
  • 02:35
    Акулите от Палау
  • 03:25
    Питбули и бивши затворници: Божествено спасяване
  • 04:15
    Пазителите на животните: Използване на дрон за спасяване на кученца
Пълна програма
  • 02:00
    "Капиталът" (п)
  • 02:25
    "Знаме с Орден за храброст" - документален филм
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 01:45
    "Шарите" - сериал
  • 02:30
    "От приятелство" - сериал
  • 03:20
    "Убийство с изглед" - криминален сериал
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 01:55
    60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:55
    Клопката на Мегре игрален филм /п/
  • 04:30
    Библиотеката /п/
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:20
    My Knight and Me
  • 02:30
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:00
    "Монк" /п./ - сериал, с.3 еп.3
  • 03:00
    "Кости" /п./ - сериал, с.11, еп.16
  • 04:00
    "Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.14
  • 05:00
    "Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.20
Пълна програма
  • 01:30
    "Вътрешна сигурност" /п./ - сериал, с.6 еп.6, 7
  • 03:45
    "Проектът Х" /п./ - комедия (САЩ, 2012), режисьор Нима Нуризаде, в ролите: Томас Ман, Оливър Купър, Джонатан Даниъл Браун, Дакс Флейм и др.
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" /п./ - сериал, с.6 еп.4, 5
  • 08:00
    "Споделено" - драма, комедия, романтичен (САЩ, 2013), режисьор Никол Холофсенър, в ролите: Джеймс Гандолфини, Джулия Луис-Драйфус, Катрин Кийнър, Бен Фалкон, Тони Колет и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Бедната Силвана" /п./ - сериал
  • 02:20
    "Какво ядем?" - с.5 еп.4
  • 02:50
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.52
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 02:59
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:05
    "Порочна", драма, Словакия, 2017; реж. Тереза Нвотова, с Доминика Моравкова-Зеленикова, Анна Раковска, Патрик Холубарш, Роберт Якаб, Джулиана Ол’ова, [18+]
  • 02:35
    "И тук се намесвам аз", драма, САЩ, 2017; реж. Винсънт Грашоу, с Арман Дарбо, Сойър Барт, Мелани Лински, Джъстин Лонг, Тони Хейл, [15+]
  • 04:15
    "Редът в "Рок Стеди"", драма, САЩ, 2018; реж. Тревър Стивънс, с Хестън Хорвин, Даймънд Уайт, Логан Хъфман, Айзък Алисма, Лари Милър, [18+]
  • 05:00
    "Ноември (2017)", драма - фентъзи, Естония, 2017; реж. Райнер Сарнет, с Реа Лест, Йорцен Лийк, Арво Кукумаги, Катарийна Унт, Таави Елмаа, [15+]
Пълна програма
  • 01:20
    "Изцелени", драма - хорър, Ирландия, 2017; реж. Дейвид Фрейн, с Елън Пейдж, Сам Кийли, Том Вон-Лоулър, Стюарт Греъм, Пола Малкъмсън, [18+]
  • 02:55
    "Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
  • 05:30
    "На училище", комедия, Канада, 2017; реж. Кайл Райдаут, с Джуди Гриър, Даниел Дохини, Шобан Уилямс, Ръсел Питърс, Грейс Парк, [15+]
  • 07:00
    "О, Луси!", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Ацуко Хираянаги, с Шинобу Тераджима, Джош Хартнет, Кахо Минами, Шиоли Куцуна, Коджи Якушо, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 00:30
    "Магда" - сериен филм, сезон 3, 2 епизода /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Магда" - сериен филм, сезон 3, 2 епизода
  • 08:10
    "Откраднат живот: Критична точка" - сериен филм, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 6 /п/
  • 07:50
    "В.И.П." - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Бягството на Ел Чапо
  • 03:00
    Треска за злато: Епизод 20
  • 04:00
    Треска за злато: Мътна вода: Капанът на самородното злато
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ланчия Фулвия от 1972 г.
Пълна програма
  • 02:10
    Големи умове: Търси и разрушавай
  • 03:00
    Тесла: Разсекретено: Епизод 3
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Битка с косачки
  • 04:36
    Строителни постижения: Впечатляващата трансформация на Азербайджан
Пълна програма
  • 01:50
    Ханк Зипзър
  • 02:15
    Ханк Зипзър
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "Загадките на еволюцията"
  • 02:20
    "Загадките на еволюцията"
  • 03:00
    "Можеш ли да поправиш мозъка ми?"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 03:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 04:00
    Заедно за промяната - с Елеонора Василева
  • 05:30
    Не се страхувай! - с Васил Василев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
  • 02:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, индивидуално състезание
  • 04:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
  • 04:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
Пълна програма
  • 02:00
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, жени
  • 02:30
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, масов старт, мъже
  • 03:00
    Колоездене: Обиколка на Тайван, трети етап
  • 03:15
    Колоездене: Тирено Адриатико, седми етап
Пълна програма
  • 01:50
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 7
  • 02:30
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 4
  • 03:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 1
  • 03:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 02:10
    Strongman Champions League
  • 03:00
    Strongman Champions League
  • 03:50
    Immaf European Open
  • 04:40
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:05
    Здравословни гурме ястия
  • 02:27
    Здравословни гурме ястия
  • 02:50
    Разбивачи на дворове
  • 03:12
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 02:10
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 6
  • 02:40
    Мики - първи сезон, еп. 12
  • 03:05
    Мики - първи сезон, еп. 13
  • 03:35
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 01:50
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 9
  • 02:35
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 10
  • 03:20
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон, еп. 2
  • 03:45
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:50
    "Формата на водата", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Гилермо Дел Торо, със Сали Хоукинс, Майкъл Шанън, Ричард Дженкинс, Дъг Джоунс, Октавия Спенсър, [18+]
  • 03:55
    "1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
  • 05:25
    "Коледно бягство", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Брадли Уолш, с Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл, Трейси Хойт, Мерседес Де Ла Серда, [12+]
  • 07:00
    "Хук", семеен - фентъзи, САЩ, 1991; реж. Стивън Спилбърг, с Дъстин Хофман, Робин Уилямс, Джулия Робъртс, Боб Хоскинс, Маги Смит, [7+]
Пълна програма
  • 01:30
    Забранена история, сезон 5, еп. 4
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 1
  • 03:10
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 8
  • 04:00
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Момичето на татко
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пълна бъркотия
  • 02:45
    Изковани в огъня: Баг нак остриета
  • 03:35
    Надпревара за находки: Тексас: Пинята и други щури вещи
Пълна програма
  • 02:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 14 еп.
  • 02:30
    МОТОХОБИ – тв поредица
  • 03:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 02:00
    "Строубъри Шорткейк"
  • 02:50
    "Мончичи"
  • 03:15
    "Конни"
  • 03:35
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Всичко коз"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 00:40
    "Универсален войник 4: Ден на разплата" - екшън / ужаси с Жан-Клод Ван Дам, Долф Лундгрен.
  • 02:35
    "Виетнам, щата Тексас" - екшън с Робърт Гинти, Хаинг С. Нгор.
  • 04:05
    "На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
  • 05:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп. 15 - Дани Бойл" - поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Истинска любов или истински лъжи?
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    World Stage: Carly Rae Jepsen
  • 03:20
    Ella Eyre Live @ V Festival 2017
  • 03:45
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:05
    Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 7
  • 02:35
    Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
  • 03:05
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 2
  • 04:00
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 01:55
    Наръчник на диктатора, еп. 5
  • 02:40
    Разглоби ме 2, еп. 1
  • 03:25
    Лудите учени, еп. 6
  • 03:50
    Уличен Гений, еп. 6
Пълна програма
  • 01:50
    Дивата Русия, еп. 6
  • 02:35
    Жирафът: африканският гигант, еп. 1
  • 03:20
    Възходът на черния вълк, еп. 1
  • 04:10
    Орлите, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Ница - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:05
    "Модна присъда"
  • 03:10
    "Шифър". Сериен филм
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Шифър". Сериен филм
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:45
    "Постижение на годината" - шоу
  • 04:10
    "Свръхестествено" - мистъри сериал
  • 04:55
    "Уилфред" - комедиен сериал
  • 05:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 03:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 01:35
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 03:20
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 01:30
    Игрален филм
  • 03:05
    Игрален филм
  • 04:40
    Игрален филм
  • 05:35
    Таврида
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:15
    Късно нощно ток шоу
  • 02:20
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 03:05
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
  • 03:45
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 02:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:30
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - /повторение /
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
Пълна програма
  • 01:05
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Chuggington - Die Loks sind los!
Пълна програма
  • 00:30
    Кланът-Трилър, Испания-Аржентина /2015,Режисьор: Пабло Траперо,В ролите: Гилермо Франчела, Питър Ланзани, Лили Попович
  • 03:30
    Кървава следа-игрален филм
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Цялата истина
  • 03:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Любимите моменти със знаменитости на Ранди
  • 04:24
    Различни хора, различни сватби - Америка: Ромски любовен триъгълник
  • 05:12
    Малки хора - свят голям: Ще отнеме доста време
Пълна програма
  • 02:00
    Песни: "Иванчо нива ореше", "Тръгнала е Рада"
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 03:30
    Виж България - Боянска църква
Пълна програма
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Легендарни места
  • 03:30
    Легендарни места
  • 04:00
    Тайни и легенди от замъците
Пълна програма
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Легендарни места
  • 03:30
    Легендарни места
  • 04:00
    Тайни и легенди от замъците
Пълна програма
  • 01:40
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
  • 03:40
    Шон от мъртвите, Франция, Великобритания, комедия/ужаси, 2004
  • 06:25
    Крамър срещу Крамър, САЩ, драма, 1979
  • 08:10
    Близки срещи от третия вид, САЩ, драма/фантастика, 1977
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на...Димо "P.I.F"" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си успешен?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Мурсалево: Деве боаз - праисторическа цивилизация" - I част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 19 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 5
  • 02:50
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 1
  • 03:15
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 2
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 21
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 01:41
    Последната банда Криминален 2007
  • 03:39
    Утре ще изчезнеш Трилър 2012
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Пълна програма
  • 02:00
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    Скорпион - първи сезон, еп. 16
  • 02:30
    "Ченс" - първи сезон, еп. 2
  • 03:20
    Живите мъртви - втори сезон, еп. 4
  • 04:05
    Екзорсистът - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:25
    "Дог и Бет: на лов" - 14 еп.
  • 02:15
    "Съдебни медици" - 15 еп.
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 2 eп.
  • 03:30
    "Следи злото" - 15 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 02:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм /п/
  • 05:40
    "Касъл" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм
  • 08:30
    "Матилда" - семеен филм с уч. на Мара Уилсън, Дани Де Вито, Риа Пърлман, Ембет Дейвиц, Пам Ферис, Пол Рубенс, Трейси Уолтър, Брайън Левинсън, Джийн Спийгъл Хауърд и др. /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Animal Cops Phoenix: Fight For Life
  • 02:30
    Gold Rush: On the Gold
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Build a Meth Lab
  • 04:00
    My Giant Life: The Shortest One In The House
Пълна програма
  • 01:45
    Режи!
  • 02:30
    Голямата хапка на Гай
  • 02:52
    Голямата хапка на Гай
  • 03:15
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
  • 02:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, индивидуално състезание
  • 04:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
  • 04:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
Пълна програма
  • 01:50
    "Формата на водата", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Гилермо Дел Торо, със Сали Хоукинс, Майкъл Шанън, Ричард Дженкинс, Дъг Джоунс, Октавия Спенсър, [18+]
  • 03:55
    "1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
  • 05:25
    "Коледно бягство", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Брадли Уолш, с Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл, Трейси Хойт, Мерседес Де Ла Серда, [12+]
  • 07:00
    "Хук", семеен - фентъзи, САЩ, 1991; реж. Стивън Спилбърг, с Дъстин Хофман, Робин Уилямс, Джулия Робъртс, Боб Хоскинс, Маги Смит, [7+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 01:40
    Изчезнали: специално издание 3
  • 02:35
    Разследванията на списание "Пийпъл": Епизод 12
  • 03:30
    Предателства: Да умреш заради популярност
  • 04:25
    Гробовни тайни: Десет седмици по-късно
Пълна програма
  • 02:00
    Fight Stars: Tyson Fury
  • 02:30
    Football Stars: Thomas Vermaelen
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Luol Deng
  • 03:25
    The Burning Issue: Baseball
Пълна програма
  • 01:50
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 02:15
    Fishing Edge
  • 02:35
    Fishing Edge
  • 03:00
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Момичето на татко
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пълна бъркотия
  • 02:45
    Изковани в огъня: Баг нак остриета
  • 03:35
    Надпревара за находки: Тексас: Пинята и други щури вещи
Пълна програма
  • 01:40
    Разглоби ме 2, еп. 1
  • 02:25
    Лудите учени, еп. 6
  • 02:50
    Уличен Гений, еп. 6
  • 03:10
    Разглоби ме 2, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    bTV Новините /п./
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.70
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Пътешественици; сезон 2, епизод 7, драма, мистерия, САЩ, 2017
  • 02:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:50
    Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 04:20
    Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 02:10
    Профилиране; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2011
  • 03:15
    Профилиране; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2011
  • 04:00
    Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Култове и екстремни вярвания: Деца на Бога
  • 02:50
    Разтърсващи престъпления: Джоан Денъхи
  • 03:45
    Първите 48 часа: Опасно обкръжение
  • 04:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 26
Пълна програма
  • 01:15
    Плячката на ловеца
  • 03:05
    Аномалията
  • 05:10
    Американска басня
  • 07:05
    Космически воини
Пълна програма
  • 00:55
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    Саут Парк
  • 03:10
    Саут Парк
Пълна програма
  • 01:46
    Poker Face (18+)
  • 02:11
    Risque Roses (18+)
  • 02:32
    Call To Pussy Worship (18+)
  • 02:57
    The Exxxceptions (18+)
Пълна програма
  • 05:15
    Тенис: Бернарда Пара - Катрин Макнали (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 06:45
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 09:00
    "Ла Лига Проектът" - документален филм
  • 09:30
    "Ла Лига" - документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    TRACK RIDER - BIRMANIE
  • 03:00
    CHINA UNCOVERED: A CITY TRANSFORMED
  • 04:00
    SCEPTICS - OCCULT SCIENCES
  • 04:30
    FLAVOURS OF SCOTLAND 5 THE EAST COAST
Пълна програма
  • 05:15
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 08:15
    Taekwondo
  • 08:30
    World Karate Federation
Пълна програма
  • 02:00
    World of X Games 2016
  • 02:30
    Total Fight Masters of Freestyle
  • 02:48
    Cult of Freedom: The New Zealand Part
  • 03:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 01:30
    Машини за убиване (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 02:25
    Конспирация (Series 1): 110 (Episode 10)
  • 03:15
    Кралски братовчеди на война (Series 1): Разделеният дом (Episode 1)
  • 04:20
    Машините на войната (Series 1): Ловкост (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Българско документално кино
  • 05:45
    "Здравей, Китай"- документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
  • 02:30
    Roscoe Mitchell at Skopje Jazz Festival
  • 03:30
    Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montreal
  • 04:45
    Tom Harrell feat. Esperanza Spalding at Jazz a Vienne
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Локомотив ГО - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Славия - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 26-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Алисън ван Уитванк - Екатерина Александрова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 04:30
    Тенис: Анастасия Потапова - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 05:50
    Тенис: Анастасия Потапова - Сорана Кръстя (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 08:50
    Тенис: Алисън ван Утванк - Катерина Козлова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Суонси Сити - Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 10:00
    Футбол: Бърнли - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 26-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Изчезнали: специално издание 3
  • 02:35
    Разследванията на списание "Пийпъл": Епизод 12
  • 03:30
    Предателства: Да умреш заради популярност
  • 04:25
    Гробовни тайни: Десет седмици по-късно
Пълна програма
  • 02:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 01:25
    "Страшен филм 2", хорър - комедия, САЩ, 2001; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Марлон Уейънс, Шон Уейънс, Анна Ферис, Реджина Хол, Катлийн Робъртсън, [15+]
  • 02:50
    "Крал Артур: Легенда за меча", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Гай Ричи, с Чарли Хънам, Джуд Лоу, Астрид Бергес-Фрисби, Джимон Хунсу, Ерик Бана, [15+]
  • 04:55
    "Дежавю", фантастичен екшън, САЩ, 2006; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Паула Патън, Вал Килмър, Джим Кавийзъл, Адам Голдбърг, [12+]
  • 05:40
    "Причастие", документален, Полша, 2016; реж. Анна Замецка, [12+]
Пълна програма
  • 01:20
    "24 часа живот", екшън - фантастика, ЮАР, 2017; реж. Брайън Смрз, с Итън Хоук, Кинг Ксу, Лиъм Кънингам, Рутгер Хауер, Пол Андерсън, [18+]
  • 02:55
    "Вътрешен град", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дан Гилрой, с Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Еджого, Линда Грават, Аманда Уорън, [15+]
  • 05:00
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 07:00
    "Профил за двама", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Стефан Роблен, с Пиер Ришар, Янис Леспер, Фани Валет, Стефан Бисо, Стефани Крейянкур, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Пъстрото лице на Добруджа (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:45
    Подводницата, сезон 1, еп. 2, Германия, 2018
  • 02:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 03:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 10, Канада, 2017
  • 04:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 01:25
    След като си отида
  • 03:10
    Фалшива среда
  • 06:00
    Синя птица
  • 07:20
    Регина
Пълна програма
  • 01:10
    Винсънт-камериерката
  • 02:35
    Кървящо сърце
  • 04:00
    Чиста монета
  • 06:40
    Хайди
Пълна програма
  • 01:05
    Ръцете на Роксана
  • 02:45
    Осем първи срещи
  • 04:10
    Войната отвътре
  • 06:50
    Неговото дело и слава: Разединен дом
Пълна програма
  • 01:45
    Uncle Kent
  • 03:00
    Vegalta: Soccer, Tsunami and the Hope of a Nation
  • 04:05
    They Look Like People
  • 05:30
    Orion: The Man Who Would Be King
Пълна програма
  • 00:45
    Световно първенство по шорттрек
  • 03:15
    Колоездачна обиколка на Оман обзор
  • 04:15
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща
  • 05:35
    Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите магазинно предаване
Пълна програма
  • 01:40
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Малки истории /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес - ЦСКА Москва
  • 03:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс Обзор на турнира
  • 04:00
    Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Байерн Мюнхен
  • 05:15
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Катар
Пълна програма
  • 02:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 03:00
    Хокей на лед: NHL Калгари Флeймс - Кълъмбъс Блу Джакетс
  • 05:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор на състезанието в Катар
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Болоня
  • 04:00
    Футбол: Купа на Франция Рен - Орлеан, четвъртфинален мач за купата на Франция
  • 06:00
    Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Ливърпул, мач от шампионска лига
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Удинезе
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Обзор
  • 02:30
    Футбол: Копа Судамерикана Депортиво Мунисипал - Колон
  • 04:30
    Футбол: Барса ТВ "Стоичков - великият номер 8 на Барса" , документален филм
  • 06:00
    Футбол: Копа Судамерикана Флуминенсе - Депортес Антофагаста
Пълна програма
  • 00:35
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 04:00
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 05:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 07:30
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
Пълна програма
  • 01:05
    Сериал "ЛЕСНИК" "Каникулы" "Предатель"
  • 04:30
    "И снова здравствуйте!"
  • 05:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 05:05
    Премьера "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}