ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:25
    Зелена светлина
  • 17:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:20
    Студио Футбол
Пълна програма
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.12, еп.96
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 16:30
    Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 17:05
    Обаянието на Мерилин Монро - док. филм
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 17:10
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 18:05
    Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
  • 19:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 21, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 20:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 22, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Шест крастави кученца
  • 18:20
    В челюстите на акулата
  • 19:15
    Последните китайски слонове
  • 20:10
    Аманда идва на помощ: Кучета край вулкан
Пълна програма
  • 17:10
    "Капиталът"
  • 17:35
    Интервю
  • 18:00
    "Държавата днес" - централна информационна емисия
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 15:10
    Спортен преглед
  • 19:00
    Куиз шоу
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Практика с изглед към морето: Към нови брегове" - комедия, ФРГ, 2019
Пълна програма
  • 17:20
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:15
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
  • 17:30
    Новото познание /п/
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:20
    Кой унищожи Хинденбург? документален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор Ник Янг
Пълна програма
  • 17:21
    Bunnicula
  • 17:40
    Bunnicula
  • 17:49
    Bunnicula
  • 18:05
    Wacky Races
Пълна програма
  • 17:00
    "Кости" - сериал, с.11, еп.19
  • 18:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5 еп.17
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.2 еп.11
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Стрелата" - сериал, с.6 еп.18
Пълна програма
  • 16:30
    "Перфектна майка" /п./ - психотрилър, драма (тв филм, САЩ, 2013), режисьор Ричард Габай, в ролите: Хелън Слейтър, Мейгън Мартин, Патрик Фабиан, Саманта Бейли и др.
  • 18:15
    Телепазар
  • 18:30
    "Крадецът на книги" /п./ - драма, военен (САЩ, Германия, 2013), режисьор Брайън Пърсивал, в ролите: Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Хайке Макач, Райнер Райнерс и др.
  • 21:00
    "Робин Худ" - приключенски, екшън, драма (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Ридли Скот, в ролите: Ръсел Кроу, Кейт Бланшет, Матю Макфадън, Макс фон Сидов, Оскар Айзък, Дани Хюстън, Айлийн Аткинс, Марк Стронг, Леа Сейду и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал, с.13 еп.3
  • 18:00
    "Супермаркет" - сериал, с.2 еп.11, 12
  • 19:00
    "По средата" - сериал, с.7 еп.5, 6
  • 20:00
    "Новите съседи" - сериал, с.8 еп.14
Пълна програма
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал, еп.134
  • 18:00
    Премиера: "Бедната Силвана" - сериал, еп.88
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп.55 (последен)
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.2 еп.9
Пълна програма
  • 17:20
    Ние, мечоците
  • 17:35
    Островът на летния лагер
  • 17:45
    Островът на летния лагер
  • 18:00
    Могъщите Магимечове
Пълна програма
  • 16:05
    "Кой ще спаси розите?", драма, Италия, 2017; реж. Чезаре Фурези, с Карло Деле Пиане, Катерина Мурино, Ландо Буцанка, Антонио Кареду, Филип Лерой, [12+]
  • 17:50
    "Бразилци", комедия, Унгария, 2017; реж. Цаба М. Киш, Габор Рохони, с Ерик Лакатош, Барнабас Бергенди, Даниел Виктор Наги, Бела Дора, Цаба Лакатош, [12+]
  • 19:25
    "Идеален дом", комедия, САЩ, 2018; реж. Андрю Флеминг, с Пол Ръд, Стийв Кугън, Джак Гор, Алисън Пил, Джейк МакДорман, [15+]
  • 21:00
    "Сицилиански призрак", драма - фентъзи, Италия, 2017; реж. Фабио Грасадония, Антонио Пиаца, с Юлия Йедликовска, Гаетано Фернандес, Корин Мусалари, Андреа Фалцоне, Федерико Финокиаро, [15+]
Пълна програма
  • 15:25
    "Фирмата", криминален трилър, САЩ, 1993; реж. Сидни Полак, с Том Круз, Джейн Трипълхорн, Джийн Хекман, Хал Холбрук, Тери Кини, [15+]
  • 18:05
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
  • 19:40
    "Последното пътуване", драма, Германия, 2017; реж. Ник Бейкър - Монтийс, с Юрген Прохнов, Петра Шмидт-Шалер, Тамбет Туиск, Сузане фон Борсоди, [12+]
  • 21:30
    "Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]
Пълна програма
  • 17:00
    International Desk (with World Sport)
  • 18:00
    The Express
  • 18:30
    Inside Africa
  • 19:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" - сериал /п/
  • 19:00
    "Пътят на Емир" - сериен филм
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 17:00
    "Орденът" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Чарлтън Хестън, София Милош, Брайън Томпсън, Бен Крос, Алон Абутбул и др. /п/
  • 19:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 17:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 7
  • 18:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Хъл
  • 18:30
    Забравени в гаража: Съри
  • 19:00
    Как се прави...: Неръждаема стомана/ Каска за американски футбол/ Фигурка/ Епруветка
Пълна програма
  • 17:02
    Големи умове: Триатлон
  • 17:50
    Как функционира Вселената?: Звездният човек
  • 18:40
    Строителни постижения: Строителството на модерното летище в Мумбай
  • 19:30
    Космосът на показ: Епизод 2
Пълна програма
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 18:00
    ГРЪМ
  • 19:45
    Мики Маус
Пълна програма
  • 17:05
    "Фактология"
  • 17:30
    "Уголемена наука"
  • 17:50
    "Кой е?"
  • 18:00
    "Пълен боклук"
Пълна програма
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 18:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
Пълна програма
  • 16:15
    Фокус
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
  • 17:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже, директно
  • 18:45
    Ски полети: Световна купа в Планица, индивидуално състезание
  • 19:15
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, спринт, директно
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:30
    Колоездене: Бредене Коксейде Класик, директно
  • 18:30
    Фигурно пързаляне: Световно първенство в Сайтама, танцови двойки, кратка програма
  • 20:00
    Кърлинг: Световно първенство в Дания, Канада - Дания, директно
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 5
  • 18:10
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 2
  • 18:50
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 8
  • 19:40
    Шантави возила, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 17:25
    Fantasy Factory Season 3
  • 17:50
    Night Of The Jumps
  • 18:40
    Night Of The Jumps
  • 19:30
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ/
  • 18:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 17:25
    Хавайски живот
  • 17:50
    Хавайски живот
  • 18:15
    Хавайски живот
  • 18:40
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 17:05
    Уитни- първи сезон, еп. 13
  • 17:30
    Уитни- първи сезон, еп. 14
  • 18:00
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 11
  • 18:30
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 17:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 15
  • 18:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 16
  • 18:55
    Каин - сериал, еп. 8
  • 20:00
    Съдия-следовател - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 15:35
    "Носталгия (2018)", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Пелингтън, с Джон Хам, Елън Бърстин, Катрин Кийнър, Джон Ортис, Брус Дърн, [15+]
  • 17:30
    "Двойници", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джонатан Мостоу, с Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Борис Коджо, Джеймс Франсис Джинти, [12+]
  • 19:00
    "Филми и звезди ХI, 12 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 19:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 17:15
    Първите хора, сезон 1, еп. 3
  • 18:15
    Жената в железния ковчег
  • 19:15
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 10
  • 20:15
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 17:10
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Средновековие срещу традиция
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Скритото съкровище
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Право в Комптън
Пълна програма
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 21 еп.
  • 18:30
    България – вчера, днес и утре
  • 19:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 85 еп.
Пълна програма
  • 17:25
    "Моите приятели животните"
  • 17:40
    "Сега знаеш"
  • 17:55
    "Баданаму"
  • 18:00
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 17:15
    "Всичко коз" - политическо токшоу
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 16:00
    "Синьо небе" - драма / романс с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
  • 17:40
    "Ястреби" - комедия / драма с Тимъти Далтън и Антъни Едуардс.
  • 19:30
    "Руска къща" - драма / романс с Шон Конъри, Мишел Пфайфър, Рой Шайдер, Клаус Мария Брандауър.
  • 21:30
    "Какви жени!" - комедия / романтичен с Патрик Демпси, Дженифър Конъли.
Пълна програма
  • 17:00
    М е за Музика
  • 18:00
    MTV сцена на живо 2017
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 17:00
    Totally Uninterrupted Party Hits!
  • 20:00
    MTV's Wonder Women: Urban Hits
  • 21:30
    MTV Asks Anne-Marie
  • 22:00
    David Guetta: World Stage
Пълна програма
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 17:05
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 4
  • 18:00
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 4
  • 18:55
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 3
  • 19:40
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 17:00
    Сервиз SOS, еп. 9
  • 18:00
    Сервиз SOS, еп. 10
  • 19:00
    Разглоби ме 2, еп. 5
  • 20:00
    Разглоби ме 2, еп. 6
Пълна програма
  • 17:00
    Животински боен клуб, еп. 7
  • 18:00
    Дивият Север, еп. 3
  • 18:50
    Големи котки: Невероятно животинско семейство, еп. 2
  • 19:45
    Ловците на Африка, еп. 5
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Стоук Сити - Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Суонси Сити - Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 17:25
    "Времето ще покаже"
  • 17:50
    "Човекът и законът" с Алексей Пиманов
  • 18:50
    "Поле на чудесата"
  • 20:00
    "Време"
Пълна програма
  • 17:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 18:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите, премиера
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 17:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 18:30
    "Планета Мюзик" - горещи хитове
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 16:20
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Порто - Галатасарай
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Интер
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    Mобил 1 - магазинно предаване
Пълна програма
  • 17:00
    "Съкровища от отпадъци" - документация
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 16:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 18:00
    Вести
  • 18:30
    Вести-Москва
  • 18:50
    Вести
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 19:00
    "Най-после край на работния ден!" - журнал
  • 20:00
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 16:30
    Нови хоризонти /повторение /
  • 17:30
    Новини /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    "Прокудени от бащин край" /повторение /
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 17:15
    Sally Bollywood
  • 17:45
    Voll zu spat!
  • 18:10
    Scooby-Doo!
  • 18:40
    Zak Storm - Super Pirat
Пълна програма
  • 17:00
    С България в сърцето-концерт на ДГ"Калина Малина"
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    50 нюанса любов -Предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:00
    Съживяване на английски вили - резултатите: Блек Клоучри
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 19
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 20
  • 19:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Предсватбени съмнения
Пълна програма
  • 17:00
    Медея пие рицина в манастир
  • 17:30
    Лаос не е хаос
  • 18:00
    Банско
  • 18:30
    Дупница - Великолепие през всеки сезон
Пълна програма
  • 17:00
    Загадки в музея
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:00
    Загадки в музея
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 16:40
    Якоб лъжеца, Франция,Унгария,САЩ, драма/военен, 1999
  • 18:40
    Девет ярда, САЩ, комедия/криминален, 2000
  • 20:15
    Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 22:00
    Не е лесно, САЩ,Япония, комедия/драма/романтичен, 2009
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    "България - вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 18:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 27
  • 17:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 28
  • 18:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 8
  • 19:00
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    Попзвезди!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Хитовете на века!
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 16:00
    Хектор и търсенето на щастието Комедия 2014
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
  • 22:00
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 17:10
    Пазители на времето - първи сезон, еп. 14
  • 18:05
    Малкълм - втори сезон, еп. 11
  • 18:35
    Малкълм - втори сезон, еп. 12
  • 19:00
    Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    DESIGNERS
  • 17:55
    FASHION WEEK
  • 18:00
    FASHION TEENS
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Студио за татуировки" - 10 еп.
  • 17:50
    "Океански патрул" - 2 и 3 еп.
  • 18:40
    "На косъм" - 4 еп.
  • 19:05
    "Хванати на местопрестъплението" - 19 еп.
Пълна програма
  • 17:15
    Бизнес дейли-продължение
  • 17:30
    новини
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:05
    Планета охотника
  • 17:35
    Универсальная собака
  • 18:05
    Нахлыст на разных широтах
  • 18:30
    Прибалтийский лосось
Пълна програма
  • 16:30
    "Заплащането" - трилър с уч. на Бен Афлек, Ума Търман, Аарън Екхар, Пол Джамати, Колм Феоре, Катрин Морис, Джо Мортън, Майкъл Хол и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Тилт" - драма с уч. на Явор Бахаров, Радина Кърджилова, Ованес Торосян, Александър Сано, Ивайло Драгиев, Филип Аврамов, Георги Стайков, Жорета Николова, Робърт Янакиев, Георги Новаков, Александър Хегедюш и др.
Пълна програма
  • 16:45
    Gold Rush: Twenty Four Seven
  • 17:30
    Weird Creatures With Nick Baker: Worm Lizard
  • 18:15
    Cake Boss: A Fire, a Fashionista, and Family
  • 18:40
    Cake Boss: Bunny, Birthday, and Burnt Food
Пълна програма
  • 16:40
    Кухнята
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 17:55
    Гражданка в ранчото
  • 18:20
    Режи!
Пълна програма
  • 17:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 17:45
    Геймърки
  • 18:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 18:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 17:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже, директно
  • 18:45
    Ски полети: Световна купа в Планица, индивидуално състезание
  • 19:15
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, спринт, директно
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:35
    "Носталгия (2018)", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Пелингтън, с Джон Хам, Елън Бърстин, Катрин Кийнър, Джон Ортис, Брус Дърн, [15+]
  • 17:30
    "Двойници", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джонатан Мостоу, с Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Борис Коджо, Джеймс Франсис Джинти, [12+]
  • 19:00
    "Филми и звезди ХI, 12 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 19:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:15
    Muppet Babies
  • 17:30
    Elena Of Avalor
  • 17:55
    Disney Junior Music Nursery Rhymes
  • 18:00
    Puppy Dog Pals S2 Splits
Пълна програма
  • 17:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 17:45
    Геймърки
  • 18:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 18:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 17:25
    Американско чудовище: Епизод 5
  • 18:20
    Почти ми се размина: Бягство от дълговете
  • 19:15
    Предсмъртни обаждания: Под обсада
  • 20:10
    Перфектното убийство: Мистерията от остров Уидби
Пълна програма
  • 17:10
    Premiere Sports Woman: Stephanie Gilmore
  • 17:40
    Freesports: Swatch Girls Pro France
  • 18:05
    Star Rated: Sexiest Swimmers
  • 18:35
    Fight Stars: Anthony Joshua
Пълна програма
  • 17:15
    Fishing Edge
  • 17:35
    Fishing Edge
  • 18:00
    Bottom Feeders
  • 18:20
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 17:10
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Средновековие срещу традиция
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Скритото съкровище
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Право в Комптън
Пълна програма
  • 17:00
    Сервиз SOS, еп. 10
  • 18:00
    Разглоби ме 2, еп. 5
  • 19:00
    Разглоби ме 2, еп. 6
  • 20:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
Пълна програма
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.12, еп.96
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:50
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 17:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 19:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 1, екшън, приключенски, САЩ, 2001
  • 20:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 2, екшън, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 16:30
    Отмъщението; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 17:35
    Отмъщението; сезон 2, епизод 9, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 18:45
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 42, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 19:50
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 43, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 17:00
    Първите 48 часа: Безгранична любов/Извън времето
  • 18:00
    Полицейски патрул: Епизод 2
  • 18:30
    Полицейски патрул: Епизод 3
  • 19:00
    Единадесетте: Идеалното убийство
Пълна програма
  • 17:20
    Последният път
  • 19:15
    Живот на парчета
  • 21:15
    Каръл
  • 23:35
    Айрис
Пълна програма
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
  • 19:00
    Новости
Пълна програма
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    Punk'd
  • 18:15
    Punk'd
  • 18:40
    I Live With Models
Пълна програма
  • 17:25
    Tomboy Treats Her Hero (18+)
  • 17:51
    My Secret Garden (18+)
  • 18:14
    Trading Sides: Part 1 (18+)
  • 18:38
    Czech Babe Licks Agent's Pussy (18+)
Пълна програма
  • 13:30
    Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory)
Пълна програма
  • 17:25
    Агротема
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 17:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 1
  • 18:00
    WONDERS OF THE WORLD 5
  • 18:30
    INSPIRING LIVES GLOBAL 9
  • 19:00
    INSPIRING LIVES GLOBAL 10
Пълна програма
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 17:00
    Occ-Cast
  • 18:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 18:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 19:00
    Standard Snowboard Show
Пълна програма
  • 17:05
    Речни Чудовища (Series 6): Човекоядни чудовища (Episode 3)
  • 18:00
    Кучето не е виновно (Series 1): Кучета, пазачи на носорози (Episode 1)
  • 19:00
    Прокълнати династии (Series 1): Тронът на фазана (Episode 6)
  • 19:25
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на политическите династии (Episode 7)
Пълна програма
  • 17:00
    Българско документално кино
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 18:30
    "На ринга" - спортно предаване
  • 19:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 16:45
    InterMezzo
  • 17:30
    Valser choreography by Catherine Berbessou, Ballet du Capitole
  • 18:40
    El Amor Brujo (Love, the Sorcerer) choreography by Victor Ullate. Teatro Real
  • 20:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 17:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 26-и епизод, повторение
  • 17:30
    "Героите на кръга", предаване за Първа професионална лига (2018-19), 15-и епизод, повторение
  • 18:00
    Баскетбол: Бостън Селтикс - Атланта Хоукс, мач от НБА, повторение
  • 20:00
    Футбол: ЦСКА - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Еспаньол - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory)
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Хъдърсфилд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Борнемут - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 20:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 2-ри епизод, повторение
  • 21:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Австралия, повторение
Пълна програма
  • 17:25
    Американско чудовище: Епизод 5
  • 18:20
    Почти ми се размина: Бягство от дълговете
  • 19:15
    Предсмъртни обаждания: Под обсада
  • 20:10
    Перфектното убийство: Мистерията от остров Уидби
Пълна програма
  • 16:30
    "Майсторски клас"
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 18:00
    "Историята оживява", (п)
  • 18:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 17:20
    "Съвременно семейство X, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Райън Кейз, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 17:45
    "Черната пантера", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Райън Куглър, с Чадуик Боузман, Майкъл Б. Джордан, Лупита Нионг’О, Данай Гурира, Мартин Фрийман, [12+]
  • 20:00
    "Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 21:50
    "Потомците", драма, САЩ, 2011; реж. Александър Пейн, с Джордж Клуни, Амара Милър, Шайлин Удли, Бо Бриджис, Майкъл Онткийн, [12+]
Пълна програма
  • 17:10
    "Прасчо", анимация, САЩ, 2003; реж. Франсис Глебас, [12+]
  • 18:25
    "Любимата ми сватба", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Мел Дамски, с Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Чаталейн, Питър Бенсън, Елън Юуизи, [12+]
  • 20:10
    "Игра на тронове V, 9 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид Нътър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 21:00
    "Игра на тронове V, 10 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид Нътър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 17:00
    Коя е Баба Марта (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Пътуване към оживялото Възраждане (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 17:10
    Кафенето на Масленка
  • 17:30
    Нела, Принцесата-рицар
  • 17:40
    Кива го може!
  • 17:55
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 16:45
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 6, Канада, военен, 2015
  • 17:30
    Полдарк, сезон 1, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 18:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 4, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 19:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, 2017
Пълна програма
  • 15:50
    Момичето
  • 17:30
    Снежната кралица
  • 19:00
    Снежната кралица
  • 20:25
    Доскоро, Червена шапчице!
Пълна програма
  • 17:05
    Проклятието на Тутанкамон, част 2
  • 18:30
    Човекът, който обичаше Ингве
  • 20:05
    В галоп с Торнадо
  • 22:00
    Комисар Касандър, еп.5
Пълна програма
  • 17:20
    Крокодилите
  • 18:55
    Изборът на Адел
  • 20:25
    Лили Давид
  • 22:00
    Залезът на тамплиерите
Пълна програма
  • 16:00
    Medicine for Melancholy
  • 17:30
    3 Backyards
  • 19:00
    Close Up
  • 19:30
    The First Film
Пълна програма
  • 17:00
    Live Recap Crankworx Les Gets
  • 19:00
    Super Enduro S19
  • 19:30
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 21:00
    World Snowboard Tour 2018
Пълна програма
  • 17:00
    През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /10 епизод/
  • 17:50
    УЕФА Европейски квалификации обзор от 21 март
  • 18:20
    Студио Футбол
  • 19:00
    УЕФА Европейски квалификации: България - Черна гора пряко предаване от Националния стадион "Васил Левски"
Пълна програма
  • 17:15
    Малки истории /п/
  • 17:30
    На опера с БНТ 2: "Кармен" балет от Бизе-Шчедрин /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Никола Пиколо - неизвървяният път документален филм /БНТ 2 Благоевград/
Пълна програма
  • 17:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
  • 19:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
  • 21:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
  • 23:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
Пълна програма
  • 16:30
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 17:30
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 18:30
    Студио "Баскетбол"
  • 19:00
    Баскетбол: Евролига Химки - Макаби Тел Авив
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Шампионска лига Манчестър Сити - Шалке 04
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
  • 18:30
    Футбол: Барса ТВ "Стоичков - великият номер 8 на Барса" , документален филм
  • 19:30
    Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Копа Судамерикана Депортиво Антофагаста - Флуминенсе
  • 18:00
    Футбол: Барса ТВ "Стоичков - великият номер 8 на Барса" , документален филм
  • 19:00
    Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
  • 19:30
    Баскетбол: Еврокупа
Пълна програма
  • 16:30
    Любимите български филми: "Маневри на петия етаж" (п) (1985г.)
  • 18:10
    "Холивудски знаменитости": Робърт Дауни Джуниър
  • 18:30
    Новини - централна емисия
  • 19:00
    "В обектива" с водещ Валерия Касиян
Пълна програма
  • 17:25
    "ОБЗОР ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 18:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 18:55
    "ЖДИ МЕНЯ"
  • 19:50
    Премьера Виктор Логинов в остросюжетном сериале "ЧЕРНОВ" 9-я с., 10-я с., 11-я с., 12-я с.(заключительная)
Пълна програма

Сериали

AXN White 17:30
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2015
Viasat History 17:30
Престъпността през войната, сезон 1, еп. 3
e-kids 17:30
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Fox Channel 17:40
Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 9
EPIC Drama 17:55
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 6, Канада, военен, 2017

Всички предавания

Спорт

Eurosport 17:45
Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, мъже, директно
Eurosport HD 17:45
Биатлон: Световна купа в Осло, преследване, мъже, директно
Travel Channel HD 18:00
Екстремни яхти
Travel Channel SD 18:00
Екстремни яхти
Diema Sport 2 18:00
Студио "Волейбол", директно

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 17:41
Рицарят Ръждивко Еп. 40 Анимация, Семеен 2013
AXN White 17:30
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2015
Planeta Folk 17:30
"Звездите на България" - музикален гост и инфо
Diema 17:30
"S.W.A.T.- Специален отряд" - екшън с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}