ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:15
    Култура.БГ /п/
  • 03:15
    100% будни /п/
  • 04:20
    Дойче веле: Шифт
  • 04:35
    Туристически маршрути
Пълна програма
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.73
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, еп.5
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, 18 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 02:50
    Свидетелите; сезон 1, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 03:35
    Свидетелите; сезон 1, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 04:30
    Морски детективи; сезон 11, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 05:00
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 108, магазинно предаване, Канада, 2018
Пълна програма
  • 02:35
    В челюстите на акулата
  • 03:25
    Последните китайски слонове
  • 04:15
    Аманда идва на помощ: Кучета край вулкан
  • 05:02
    Меконг: река с душа: Лаос
Пълна програма
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:10
    "Практика с изглед към морето: Към нови брегове" - комедия, ФРГ, 2019
  • 03:45
    "Комисията по убийствата в Истанбул: Транзит" - игрален филм, ФРГ, 2012
  • 05:25
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 06:00
    "Контрасти"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 01:30
    Карел IV игрален филм /п/
  • 03:15
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 03:45
    Музика, музика... /п/
  • 04:15
    Пролетни дневници научнопопулярен филм /втора част/
Пълна програма
  • 03:07
    Pat the Dog
  • 03:14
    Pat the Dog
  • 03:25
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:31
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 02:45
    "Кости" /п./ - сериал, с.11, еп.19
  • 03:45
    "Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5, еп.17
  • 04:45
    "4х4" /п./ - автомобилно предаване, с.4, еп.5
  • 05:00
    "Мъртва точка" /п./ - сериал, с.3 еп.1
Пълна програма
  • 01:45
    "Конспираторът" - исторически, криминален, драма (САЩ, 2010), режисьор Робърт Редфорд, в ролите: Робин Райт, Джеймс Макавой, Том Уилкинсън, Евън Рейчъл Ууд, Кевин Клайн, Дани Хюстън, Колъм Мийни и др.
  • 04:15
    "Киберестествено" /п./ - хорър, психотрилър (САЩ, 2014), режисьор Леван Габриадзе, в ролите: Хедър Сосаман, Матю Борър, Кортни Халверсън, Шели Хениг и др. [16]
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" /п./ - сериал, с.6 еп.11, 12
  • 08:15
    "Пистолет, куфар и 3 смърдящи варела" - екшън, комедия (България, 2012), режисьор Георги Костов, в ролите: Асен Блатечки, Деян Донков, Ивайло Захариев, Владислав Карамфилов, Георги Кадурин, Златка Керемедчиева, Йордан Данчев и др.
Пълна програма
  • 03:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.6 еп.17, 18
Пълна програма
  • 02:50
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.55
  • 05:00
    "Италианската булка" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 03:00
    Анджело е върхът
  • 03:11
    Анджело е върхът
  • 03:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:36
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 02:25
    "Бремето на отмъщението", хорър - комедия, Великобритания, 2016; реж. Алис Лоу, с Алис Лоу, Кейт Дики, Кейван Новак, Джо Хартли, Джема Уилан, [18+]
  • 03:55
    "Последният жител", военна драма, Армения, 2016; реж. Дживан Аветисян, с Александър Хачатриан, Хомаюн Ершади, Сандра Дауксаите-Петрулен, Сос Джанибекян, Димитра Чатупи, [18+]
  • 05:35
    "Човек за човека", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Дъстин Гай Дефа, с Аби Джейкъбсън, Майкъл Сера, Тави Гевинсън, Бен Купърсмит, Джордж Сампли III, [12+]
  • 07:00
    "Един живот другаде", драма, Франция, 2017; реж. Оливие Пейон, с Изабел Каре, Рамзи Бедиа, Мария Дуплаа, Дилън Кортес, Вирджиния Мендес, [12+]
Пълна програма
  • 02:50
    "Красавицата и кучетата", криминална драма, Тунис, 2017; реж. Каутер Бен Хания, с Мариам Ал Ферджани, Ганем Зрели, Нумен Хамда, Мохамед Аккари, Чедли Арфаууи, [15+]
  • 04:30
    "Каквито бяхме", романтична драма, САЩ, 1973; реж. Сидни Полак, с Барбара Стрейзънд, Робърт Редфорд, Брадфорд Дилман, Лоис Чайлз, Патрик О’Нийл, [12+]
  • 05:25
    "Дани Роуз от Бродуей", комедия, САЩ, 1984; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Миа Фароу, Ник Аполо Форте, Санди Барън, Корбет Моника, [12+]
  • 07:00
    "Бъди Пасианса", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Куанг Лий, с Брандън Дж. Сорнбъргър, Сали Къркланд, Шон Клей, Доминик Разън, Лиан Лей, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Магда" - сериен филм, сезон 3, 2 епизода
  • 08:10
    "Откраднат живот: Критична точка" - сериен филм, сезон 5 /п/
  • 09:30
    "Пътят на Емир" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:40
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 04:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Съкровището на Купър: Забогатяване
  • 04:00
    Домашен алкохол: Епизод 6
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Интернешънъл Скаут от 1970 г.
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Cadillac V8 от 1916
Пълна програма
  • 03:00
    Космосът на показ: Епизод 2
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Смъртоносни понички в атака
  • 04:36
    Строителни постижения: Строителството на модерното летище в Мумбай
  • 05:24
    Как са го направили?: Изпитания на автомобили/Книгоиздаване/Маргарин
Пълна програма
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Бранди и господин Уискърс
Пълна програма
  • 03:00
    "В преследване на дълголетието"
  • 03:20
    "В преследване на дълголетието"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:30
    "e? Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:45
    Сладка тайна - 123 еп. - Сериал
  • 03:30
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 04:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 05:30
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • 03:00
    Страници от живота - 114 еп. - Сериал
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
Пълна програма
  • 02:30
    Ски полети: Световна купа в Планица, индивидуално състезание
  • 03:30
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, спринт
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа в Планица, индивидуално състезание
  • 05:30
    Ски полети: Световна купа в Планица, квалификация
Пълна програма
  • 03:00
    Колоездене: Бредене Коксейде Класик
  • 04:00
    Кърлинг: Световно първенство в Дания, Канада - Дания
  • 06:00
    Футбол: Германия - Франция, приятелски мач до 21 години
  • 07:15
    Колоездене: Обиколка на Тайван, пети етап
Пълна програма
  • 02:30
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 7
  • 03:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 4
  • 03:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6
  • 04:20
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 03:00
    Strongman Champions League
  • 03:50
    Immaf European Open
  • 04:40
    Fantasy Factory Season 3
  • 05:05
    Fantasy Factory Season 3
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:50
    Безплатна ваканционна къща
  • 03:35
    Джада вкъщи
  • 03:57
    Джада вкъщи
  • 04:20
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 03:05
    Мики - втори сезон, еп. 2
  • 03:35
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 20
  • 04:20
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 18
  • 04:45
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 19
Пълна програма
  • 02:35
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 16
  • 03:20
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон, еп. 5
  • 03:45
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 10
  • 04:30
    Каин - сериал, еп. 8
Пълна програма
  • 02:00
    "S.W.A.T. - Специален отряд", екшън - крими - трилър, САЩ, 2003; реж. Кларк Джонсън, със Самюъл Л. Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Куул Джей, Джош Чарлс, [15+]
  • 04:00
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 05:35
    "Степ", документален, САЩ, 2017; реж. Аманда Липиц, [12+]
  • 07:00
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
Пълна програма
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 4
  • 03:10
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 11
  • 04:00
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 25
  • 04:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 25
Пълна програма
  • 02:45
    Изковани в огъня: Оръжие от Нигерия
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
  • 04:00
    Спецове в заложната къща: Скритото съкровище
  • 04:20
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
Пълна програма
  • 03:00
    АВТОХОБИ
  • 03:30
    Риболовен филм
  • 04:30
    Истории от музея
  • 05:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 02:50
    "Мончичи"
  • 03:15
    "Конни"
  • 03:35
    "Анджелина балерина"
  • 04:00
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Всичко коз"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:05
    "Дивите ангели" - екшън с Питър Фонда, Нанси Синатра.
  • 03:30
    "Черният жребец" - приключенски / семеен филм с Тери Гар, Кели Рено.
  • 05:10
    "Дивите ангели" - екшън с Питър Фонда, Нанси Синатра.
  • 06:36
    "В близък план - Стар трек: Отвъд"
Пълна програма
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    MTV Riccanza World
Пълна програма
  • 03:00
    Ellie Goulding 2015: World Stage
  • 03:20
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 03:45
    Charli XCX: World Stage
  • 04:05
    Emeli Sande Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 7
  • 03:25
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 8
  • 03:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 9
  • 04:25
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 02:40
    Разглоби ме 2, еп. 4
  • 03:25
    Лудите учени, еп. 9
  • 03:50
    Уличен Гений, еп. 2
  • 04:10
    Разглоби ме 2, еп. 4
Пълна програма
  • 02:35
    Дивата Русия, еп. 1
  • 03:20
    Дивата Русия, еп. 3
  • 04:10
    Дивата Русия, еп. 5
  • 04:55
    Прекрасно причудливи, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Бордо - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Мурсия - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 01:55
    Премиера. Филм
  • 03:30
    Филм "Ако бях началник..."
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:55
    "Терминатор: Генезиз" - фантастика / екшън филм, U, 2015
  • 04:10
    Киножурнал
  • 04:25
    "Макс Пейн" - екшън филм, U, 2008
  • 05:50
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 04:00
    Дивата муха
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 02:45
    "Добре дошли при Марио Барт" - комедийно шоу 2015
  • 03:35
    "Let's Dance: Хайде да танцуваме" - шоу
  • 05:10
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 05:40
    "На чужди канапета" - доку поредица
Пълна програма
  • 02:50
    "Културната революция"
  • 03:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 04:15
    "Битката за луната"
  • 05:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 02:35
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 03:50
    "Дръзката тройка" - комедийно шоу
  • 04:50
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 05:00
    "ФБР" - криминален сериал
Пълна програма
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
  • 05:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Chuggington - Die Loks sind los!
Пълна програма
  • 03:00
    Сега или никога-комедия,Испания, 2015, Режисьор: Мария Рипол,В ролите: Дани Ровира, Мария Валверде, Клара Лаго
  • 04:30
    60 минути-предаване на Телемедиа-повторение
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:48
    Моето 1500 кг семейство: Семейство Кинг: ново начало
  • 03:36
    Чудати тела: Най-необичайната глава в Уганда
  • 04:24
    Различни хора, различни сватби - Америка: Предсватбени съмнения
  • 05:12
    Малки хора - свят голям: Какво интересно има?
Пълна програма
  • 03:00
    Мъдростта на историята, част 2
  • 03:30
    Виж България - Благоевград, Дупница
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист - Белград
Пълна програма
  • 03:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 04:00
    Най-малко посещаваният път
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 03:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 04:00
    Най-малко посещаваният път
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 02:20
    Кралството, Германия,САЩ, екшън/трилър, 2007
  • 05:00
    Лъжльото, САЩ, комедия, 1997
  • 06:20
    Хелбой ІІ: Златната армия, Германия, екшън/фентъзи, 2008
  • 08:15
    Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
Пълна програма
  • 03:00
    "България вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 03:30
    "Български надежди" - 40 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Петър Савов" - 38 еп., предаване за изкуство
  • 04:30
    "Неразказани истории с ... Иван Тодоров" - I част, документална поредица
Пълна програма
  • 02:50
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 7
  • 03:15
    Австралийското приключение на Джими - кулинарно предаване, еп. 8
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 27
  • 04:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 28
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:33
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:30
    "Ченс" - първи сезон, еп. 5
  • 03:20
    Живите мъртви - втори сезон, еп. 7
  • 04:05
    Екзорсистът - втори сезон, еп. 5
  • 04:50
    Малкълм - втори сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 03:00
    LINGERIE
  • 03:30
    LINGERIE
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 00:00
    Welcome To The Weekend!
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 5 eп.
  • 03:30
    "Следи злото" - 18 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 175, 176 и 177 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 6 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 00:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:40
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм
  • 08:45
    "Две майки, едно бебе" - романтична комедия с уч. на Надя Бекер, Щефен Грот, Аника Блендъл, Кристиане Крюгер, Диди Халерворден и др.
Пълна програма
  • 02:30
    Gold Rush: Rock Bottom
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Rob Vacation Homes
  • 04:00
    Alien Encounters: The Escalation
  • 04:45
    Finding Bigfoot: Big Rhodey
Пълна програма
  • 02:52
    Голямата хапка на Гай
  • 03:15
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 03:37
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 04:00
    Ресторанти под надзор
Пълна програма
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Ски полети: Световна купа в Планица, индивидуално състезание
  • 03:30
    Ски бягане: Световна купа в Квебек, спринт
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа в Планица, индивидуално състезание
  • 05:30
    Ски полети: Световна купа в Планица, квалификация
Пълна програма
  • 02:00
    "S.W.A.T. - Специален отряд", екшън - крими - трилър, САЩ, 2003; реж. Кларк Джонсън, със Самюъл Л. Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Куул Джей, Джош Чарлс, [15+]
  • 04:00
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 05:35
    "Степ", документален, САЩ, 2017; реж. Аманда Липиц, [12+]
  • 07:00
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    Welcome To The Weekend!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 02:35
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Почеркът на убиеца
  • 03:30
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Жертви и отмъстители
  • 04:25
    Предсмъртни обаждания: Под обсада
  • 05:20
    Перфектното убийство: Беззащитна
Пълна програма
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Episode 50
  • 03:25
    The Burning Issue: Motorsport
  • 03:55
    Clubland: Dortmund vs Bayern
  • 04:20
    Sport Stars Uncovered: Episode 51
Пълна програма
  • 03:00
    Bottom Feeders
  • 03:20
    Bottom Feeders
  • 03:45
    Shooting Gallery
  • 04:30
    Carter's W.A.R.
Пълна програма
  • 02:45
    Изковани в огъня: Оръжие от Нигерия
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
  • 04:00
    Спецове в заложната къща: Скритото съкровище
  • 04:20
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
Пълна програма
  • 02:50
    Уличен Гений, еп. 2
  • 03:10
    Разглоби ме 2, еп. 4
  • 03:55
    Лудите учени, еп. 9
  • 04:15
    Уличен Гений, еп. 2
Пълна програма
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал, с.12 еп.73
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, еп.5
Пълна програма
  • 02:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:45
    Тоталкар; сезон 4, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 04:20
    Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 04:50
    Спайдърмен: В света на паяка-специално съдържание; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 02:25
    Профилиране; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2011
  • 03:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 43, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 04:10
    Забравена; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:50
    Разтърсващи престъпления: Питър Тобин
  • 03:45
    Първите 48 часа: Безгранична любов/Извън времето
  • 04:30
    Полицейски патрул: Епизод 2
  • 04:55
    Полицейски патрул: Епизод 3
Пълна програма
  • 01:25
    Рик
  • 03:20
    Аматьори
  • 05:05
    Отпътувания
  • 07:35
    Горди
Пълна програма
  • 03:00
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 04:50
    Сквозной эфир. Гость
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 02:45
    Саут Парк
  • 03:10
    Саут Парк
  • 03:35
    Lip Sync Battle
  • 04:00
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 02:55
    Slip And Slide Into My Ass (18+)
  • 03:18
    The Whore & Her Chores (18+)
  • 03:40
    She's So Uptight, But... (18+)
  • 04:05
    Sexy Role Playing Game (18+)
Пълна програма
  • 03:00
    "Ла Лига" - документален филм
  • 03:30
    Пряко: Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory)
  • 10:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 03:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 04:00
    FORCE OF THE AIR, THE - CLIMATE CHANGE
  • 05:00
    FLAVOURS OF GREECE 6 THE WEST
  • 06:00
    FORCE OF THE AIR, THE - AEOLIAN POTENTIAL
Пълна програма
  • 05:20
    Xtreme Fighting Championship
  • 05:45
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
  • 07:30
    Taekwondo
  • 07:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 03:00
    On Surfari
  • 03:30
    On Surfari
  • 04:00
    On Surfari
  • 04:30
    On Surfari
Пълна програма
  • 03:00
    Тайните на шестте съпруги (Series 1): Разведена, обезглавена,оцеляла (Episode 3)
  • 04:00
    Историческата истина (Series 1): Хирошима ли накара Япония да се предаде? (Episode 2)
  • 04:55
    Средновековните мъртъвци (Series 3): 302 (Episode 2)
  • 05:10
    Средновековните мъртъвци (Series 3): 301 (Episode 1)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Българска поп музика
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 02:10
    Keziah Jones - Jazz a Vienne
  • 03:25
    Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
  • 04:30
    Robin McKelle - Jazz a Vienne
  • 05:05
    Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 26-и епизод, повторение
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 21-ви епизод, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 36-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: София Кенин - Ана Каролина Шмидлова (Hobart International, Хобарт; WTA International - финал, повторение)
  • 03:30
    Пряко: Тенис: Miami Open, Маями (WTA Premier Mandatory)
  • 11:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Милуол - Брайтън & Хоув Албиън, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 10:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 27-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 35-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:35
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Почеркът на убиеца
  • 03:30
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Жертви и отмъстители
  • 04:25
    Предсмъртни обаждания: Под обсада
  • 05:20
    Перфектното убийство: Беззащитна
Пълна програма
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 01:40
    "Стилист от запаса", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Джон Туртуро, Еманюел Шрики, Ник Суордсън, Роб Шнайдер, [12+]
  • 03:30
    "Секс игри", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Роджър Къмбъл, със Сара Мишел Гелар, Райън Филип, Рийз Уидърспун, Селма Блеър, Луиз Флетчър, [15+]
  • 07:00
    "Джак, убиецът на великани", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Брайън Сингър, с Никълъс Холт, Елинор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи, Иън МакШейн, [12+]
  • 08:55
    "Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 01:35
    "Паническа атака", черна комедия, Полша, 2017; реж. Павел Машлона, с Артур Жмиевски, Дорота Сегда, Николас Бро, Магдалена Поплавска, Гжегож Дамиецки, [18+]
  • 03:15
    "Весело обслужване ІІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Чиоке Насор, с Бен Синклер, [18+]
  • 03:45
    "Две готини кралици ІІ, 4 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Тиг Нотаро, с Джесика Уилямс, Фийби Робинсън, [15+]
  • 04:50
    "Париж може да почака", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Елинор Копола, с Даян Лейн, Арно Виард, Алек Болдуин, Елизе Тилрой, Елоди Наваре, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Живи въглени: село Жребичко (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:00
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 02:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, 2017
  • 03:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 4, Канада, 2017
  • 04:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 05:00
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 7, Великобритания, Литературна класика, 2012
Пълна програма
  • 02:50
    Шака Зулу: Цитаделата, част 1
  • 04:25
    Шака Зулу: Цитаделата, част 2
  • 05:05
    Фатален грях
  • 06:45
    Ерик в страната на насекомите
Пълна програма
  • 03:05
    Смъртен акт
  • 04:40
    Проблемът с Ди Ди
  • 06:45
    Още чудотворци на четири лапи
  • 08:10
    Упадъкът на мъжката империя
Пълна програма
  • 02:50
    Мотман
  • 04:15
    До септември
  • 05:45
    Племенниците ми в Ютланд
  • 07:05
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
Пълна програма
  • 03:00
    Close Up
  • 03:30
    The First Film
  • 05:25
    Lovers of Hate
  • 07:00
    Hell on Wheels
Пълна програма
  • 02:40
    УЕФА Европейски квалификации: Англия - Чехия
  • 04:40
    Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
  • 06:00
    УЕФА Европейски квалификации: Белгия - Русия
  • 07:50
    Аз съм…
Пълна програма
  • 02:10
    Референдум /п/
  • 03:15
    История.bg Балканската война/п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: ATP 1000 Маями
  • 04:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Аделаида
  • 05:00
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 05:30
    Голф: Европейски тур Maybank Championship , първа сесия
Пълна програма
  • 02:30
    Баскетбол: Евролига Милано - Панатинайкос
  • 04:30
    Голф: Европейски тур Maybank Championship
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 08:00
    ММА: Класика от UFC Най-добрите битки , Слоунсън - Чои
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Киево
  • 04:00
    Футбол: Копа Либертадорес Бока Хуниорс - Депортес Толима
  • 06:00
    Футбол: Шампионска лига Реал Мадрид - Аякс
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Интер
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Селта
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис Галакси - Минесота Юнайтед
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Валядолид
Пълна програма
  • 01:00
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 04:00
    "В обектива" с водещ Валерия Касиян (п)
  • 05:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 07:30
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
Пълна програма
  • 03:00
    "ДАЧНЫЙ ОТВЕТ"
  • 03:55
    "ЗВЕЗДЫ СОШЛИСЬ"
  • 05:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 05:05
    Премьера "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма

Сериали

AXN White 03:10
Нощна смяна; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2014
Fox Life 03:15
Станция 19 - първи сезон, еп. 2
Viasat History 03:15
Загадки в музея, сезон 5, еп. 4
Viasat Explorer 03:25
Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 03:25
Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 4, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2007

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 4 03:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
Fine Living 03:35
Екстремни домове (Series 3): Анимация, замък, бутилки (Episode 10)
Diema Sport 04:00
Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Портланд Трейл Блейзърс, седми финален мач на Западната конференция на НБА, директно
Eurosport 04:00
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден
Eurosport 2 04:00
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап

Всички предавания

Филми

AXN White 03:10
Нощна смяна; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2014
FilmBox Basic 03:10
Кървава книга Ужаси Великобритания 2008
PRO 7 03:20
"Ергенски запой 3" - комедия, U, 2013
ORT 03:25
Филм "Случаят с Полинин"
BNT4 03:30
И в Рая има Ад документален филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}