ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
  • 15:00
    Предаване за хора с увреден слух
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.9
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.35
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, еп.11
Пълна програма
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 2
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 13:15
    Сърцето на самурая - исторически сериал
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
  • 14:30
    Операция: История- предаване с Росен Петров /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 13:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 6, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 14:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 20, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:55
    Царство; сезон 4, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 12:50
    Нощем с акулите
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 3
  • 14:40
    Риболов или смърт: Окото на тигровата риба
  • 15:35
    Чудовищната акула чук
Пълна програма
  • 13:10
    Интервютата на "Неделник"
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
  • 14:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:00
    №1 Туризмът: Любов към професията /БНТ 2 Варна/п/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
Пълна програма
  • 13:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 13:25
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 13:40
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:01
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 13:00
    "Гробницата на дракона" - фантастика, екшън, приключенски (Великобритания, Китай, 2013), режисьор Ерик Стайлс, в ролите: Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Хуан И, Джеймс Ланс и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.5 еп.14
  • 16:00
    "Платина" - сериал, с.3 еп.7
  • 17:00
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.12
Пълна програма
  • 11:30
    "Хрониките на Шанара" - сериал, с.2 еп.3, 4
  • 13:30
    Телепазар
  • 13:45
    "Панаир на суетата" - драма, романтичен (САЩ, Великобритания, 2004), режисьор Мира Неър, в ролите: Рийз Уидърспун, Ромола Гарай, Джеймс Пюърфой, Гейбриъл Бърн, Джонатан Рис Майърс, Рис Ифънс, Джим Бродбент, Боб Хоскинс и др.
  • 16:45
    "Бягство" - екшън, трилър (САЩ, България), режисьор Кортни Соломон, в ролите: Итън Хоук, Селена Гомес, Джон Войт, Калоян Воденичаров, Деян Ангелов, Велизар Пеев и др.
Пълна програма
  • 13:00
    "Кухня" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Барът на Пепе" - сериал
  • 17:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.13 еп.11
Пълна програма
  • 13:00
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5 еп.19
  • 13:30
    "На среща с непознат" - риалити (Австралия), еп.6
  • 14:45
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5 еп.20, 21
  • 15:45
    "Бригада Нов дом" - социален проект, с.4
Пълна програма
  • 13:14
    Юникити
  • 13:30
    Юникити
  • 13:40
    Юникити
  • 13:55
    Реактивните момичета
Пълна програма
  • 12:50
    "Какъвто си", драма, САЩ, 2016; реж. Майлс Йорис-Пейрафит, с Оуен Кембъл, Чарли Хийтън, Аманда Стенбърг, Скот Коен, Мери Стюарт Мастърсън, [15+]
  • 14:35
    "Южнячки", драма, САЩ, 2011; реж. Тейт Тейлър, с Емма Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн, [12+]
  • 17:00
    "Четирите пера", приключенска драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
  • 19:10
    "Процесът срещу Морант", военна драма, Австралия, 1980; реж. Брус Бересфорд, с Едуард Удуърд, Джак Томпсън, Джон Уотърс, Брайън Браун, Чарлз Тингуел, [12+]
Пълна програма
  • 12:20
    "Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
  • 14:15
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [12+]
  • 16:10
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 17:30
    "Светлина в тунела", драма - мистерия, САЩ, 2010; реж. Клинт Истууд, с Мат Деймън, Сесил Де Франс, Франки МакЛарън, Джордж МакЛарън, Джей Мор, [12+]
Пълна програма
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
Пълна програма
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 14:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване
  • 14:30
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Дива земя" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 2
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5
  • 16:00
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 5, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Да продадеш колата си: Мерцедес СЛК
  • 14:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 2
  • 15:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 3
  • 16:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 4
Пълна програма
  • 13:02
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 13:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Реална ли е реалността?
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 9
  • 15:02
    Как се прави...: Стъклени скулптури, индуктивни елементи
Пълна програма
  • 13:00
    БИЗААРДВАРК
  • 13:30
    Пени от М.А.Р.С.
  • 14:00
    11
  • 14:30
    11
Пълна програма
  • 13:15
    "Спортна лаборатория"
  • 13:25
    "Спортна лаборатория"
  • 13:40
    "Направи ме супергерой"
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
Пълна програма
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Чиполино - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 14:15
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
  • 14:05
    Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап, директно
  • 18:30
    Колоездене: Четири дни на Дюнкерк, четвърти етап
  • 19:30
    Тенис: Открито първенство на Франция 2018, мъже, финал
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, пети етап
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, жени, финал
  • 15:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, мъже, финал
  • 16:30
    Тенис: Открито първенство на Франция 2018, жени, финал
Пълна програма
  • 12:55
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 2
  • 13:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 10
  • 14:00
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 11
  • 14:25
    Дивото зове, сезон 2, еп. 10
Пълна програма
  • 12:50
    Pro Bull Riders
  • 13:40
    World Of X Games
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:15
    Шедьоври от битпазара (Series 5): Случайни приятели срещу опитни вехтошари (Episode 12)
  • 13:40
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): От гарсониера до барака (Episode 7)
  • 14:30
    Мега веранди (Series 2): Семейна веранда за забавления (Episode 11)
  • 14:55
    Мега веранди (Series 2): Живописна гледка с частна веранда (Episode 12)
Пълна програма
  • 12:25
    Анатомията на Грей - петнадесети сезон, еп. 24
  • 13:20
    Станция 19 - втори сезон, еп. 16
  • 14:15
    Тяло за отмъщение с Клои Кардашиян, еп. 3
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 12:00
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 1
  • 14:10
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 5
  • 15:05
    Капитан Шериф, еп. 5
  • 16:05
    Военни престъпления - осми сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 12:45
    "Тадео Джоунс 2: Тайната на цар Мидас", анимационна комедия, Испания, 2017; реж. Енрике Гато, Давид Алонсо, [0+]
  • 14:10
    "Добре дошли в Труйи", комедия, Франция, 2018; реж. Ан Депетрини, с Беронжер Криеф, Грегори Фитуси, Марилу Бери, Патрик Шене, Ан Депетрини, [12+]
  • 15:45
    "Коледно бягство", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Брадли Уолш, с Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл, Трейси Хойт, Мерседес Де Ла Серда, [12+]
  • 17:15
    "Залезът на тамплиерите І, 9 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
Пълна програма
  • 12:55
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 2
  • 13:45
    Конспирация, сезон 1, еп. 12
  • 14:40
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 3
  • 15:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 13
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Рожденият ден на Франк
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бягството на комарджията
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Покупки на Хълмовете
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
Пълна програма
  • 13:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 93 еп.
  • 13:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 14:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 15:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 9 еп.
Пълна програма
  • 13:05
    "Герои на града"
  • 13:30
    "Робоколата Поли"
  • 13:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Конни"
Пълна програма
  • 13:15
    Парламентът на живо
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:50
    "Дик" - комедия с Кирстен Дънст, Мишел Уилямс.
  • 14:25
    "Господин шемет" - комедия с Яху Сириъс, Хелън Далимор.
  • 15:55
    "Лекар за милиони" - комедия / криминален с Дан Акройд, Уолтър Матау.
  • 17:30
    "Плячката" - игрален филм с Албер Дюпотнел, Алис Талиони.
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
Пълна програма
  • 12:45
    Nirvana Unplugged
  • 13:30
    a-ha: MTV Unplugged
  • 14:15
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
  • 15:00
    MTV Rewind: American Anthems...
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 12:40
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 4
  • 13:30
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 1
  • 14:25
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 10
  • 15:10
    Нашествие на гигантските питони: Флорида с Найджъл Марвин
Пълна програма
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 4
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 2
  • 15:00
    Златна треска, еп. 8
  • 16:00
    Пресушаване на океана, еп. 7
Пълна програма
  • 13:00
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 1
  • 13:50
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 2
  • 14:40
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 3
  • 15:30
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 4
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Ховентут - Манреса, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Плейофен мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Анже - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1 /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    Филм "Ти си моята единствена"
  • 14:05
    Филм "Екипаж"
  • 16:45
    "Леонид Биков. "Няма арфа - вземете тъпани!"
  • 17:40
    Легендарно кино. "На бой отиват само "старци"
Пълна програма
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
  • 13:10
    "Промо" - новите хитове
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:10
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 12:45
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:40
    "Мама" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:20
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 14:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 16:00
    Най-великата футболна сцена
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига:
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 17:00
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Вести
  • 14:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 17:20
    "Бялата гвардия"
  • 18:50
    "Културната революция"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 14:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение /
Пълна програма
  • 13:00
    Гинес ръгби клуб
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 13:00
    Dennis & Fletscher - Blamtastisch!
  • 13:25
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 13:45
    Friends
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
Пълна програма
  • 12:30
    Туристически маршрути с "Незабравка"-документален филм
  • 13:30
    Туристически маршрути с "Незабравка" -документален филм
  • 15:00
    Балканфолк 2018
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Кралят на кухнята: Забавление на фермерския пазар
  • 13:30
    Кралят на кухнята: Лесни италиански ястия
  • 14:00
    Най-добрият ремонт: Активна двойка
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Рокли като на принцеса
Пълна програма
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Сан Франсиско (Episode 2)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Ямайка (Episode 3)
  • 14:00
    Строителство в Аляска (Series 6): Краят на играта (Episode 8)
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): О'Брайън, Орегон (Episode 4)
Пълна програма
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Сан Франсиско (Episode 2)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Ямайка (Episode 3)
  • 14:00
    Строителство в Аляска (Series 6): Краят на играта (Episode 8)
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): О'Брайън, Орегон (Episode 4)
Пълна програма
  • 12:45
    Наем, САЩ, драма/музикален, 2005
  • 14:55
    Приключенията на Тинтин: Тайната на еднорога, САЩ,Нова Зеландия, анимационен/екшън/приключенски, 2011
  • 16:40
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
  • 18:35
    Пеги Сю се омъжи, САЩ, комедия/драма/фентъзи, 1986
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Нина Бабич: Моята френска пекарна, еп. 3
  • 13:30
    Нина Бабич: Моята френска пекарна, еп. 4
  • 14:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 2
  • 15:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 12:37
    Горещи тела Комедия, Ужаси, Романтичен 2013
  • 14:11
    Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
  • 16:00
    Хектор и търсенето на щастието Комедия 2014
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:35
    Врагът сред нас, еп. 11
  • 13:25
    Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 23
  • 14:15
    От местопрестъплението: Маями, еп. 1
  • 15:15
    Касъл - четвърти сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 13:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Лов на неизрядни платци" - 14 и 15 еп.
  • 14:05
    "Да замиташ след звездите" - 21 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 10 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 19 еп.
Пълна програма
  • 13:00
    Централни обедни Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
  • 13:45
    Телестар
Пълна програма
  • 12:00
    "Светлина между два океана" - романтична драма с уч. на Майкъл Фасбендер, Алисия Викандер, Рейчъл Уайз, Флоренс Клери, Джак Томпсън, Браян Браун и др. /п/
  • 15:00
    "Да срещнеш Джо Блек" - драма с уч. на Брад Пит, Антъни Хопкинс, Клер Форлани, Джейк Уебър, Марша Гей Хардън, Джефри Тамбор и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 13:00
    Smash Lab: Runaway Trailer
  • 13:45
    Kitchen Boss: Sunday Dinner
  • 14:10
    Kitchen Boss: Valentine's Day
  • 14:30
    Codes and Conspiracies: Code Wars
Пълна програма
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 16): Пикантни ястия за цялото семейство (Episode 3)
  • 13:20
    Режи! (Series 25): Странна битка (Episode 12)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 26): Международни изяви (Episode 9)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 26): Жени чудо (Episode 10)
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
  • 14:05
    Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап, директно
  • 18:30
    Колоездене: Четири дни на Дюнкерк, четвърти етап
  • 19:30
    Тенис: Открито първенство на Франция 2018, мъже, финал
Пълна програма
  • 12:45
    "Тадео Джоунс 2: Тайната на цар Мидас", анимационна комедия, Испания, 2017; реж. Енрике Гато, Давид Алонсо, [0+]
  • 14:10
    "Добре дошли в Труйи", комедия, Франция, 2018; реж. Ан Депетрини, с Беронжер Криеф, Грегори Фитуси, Марилу Бери, Патрик Шене, Ан Депетрини, [12+]
  • 15:45
    "Коледно бягство", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Брадли Уолш, с Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл, Трейси Хойт, Мерседес Де Ла Серда, [12+]
  • 17:15
    "Залезът на тамплиерите І, 9 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:00
    Vampirina
  • 13:20
    Gigantosaurus S1 Splits
  • 13:40
    Paprika
  • 13:50
    Paprika
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:30
    Най-лошият ти кошмар: Убийствена къща
  • 13:25
    Изчезнали: специално издание 2
  • 14:20
    Предателства: Конфликт
  • 15:15
    Предателства: Да изгубиш битката
Пълна програма
  • 13:10
    Top: Hottest Beach Boys
  • 13:35
    101 Exercises to Do Before You Die: Let's Get Sexy
  • 14:05
    Top: Best Female Bodies
  • 14:30
    Top: Short Champions
Пълна програма
  • 13:05
    Familiar Waters
  • 13:30
    Madfin Shark Series
  • 13:50
    Madfin Shark Series
  • 14:15
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Рожденият ден на Франк
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бягството на комарджията
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Покупки на Хълмовете
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
Пълна програма
  • 13:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 2
  • 14:00
    Златна треска, еп. 8
  • 15:00
    Пресушаване на океана, еп. 7
  • 16:00
    Морският път на коприната, еп. 1
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.9
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.35
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, еп.11
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Конан; сезон 1, епизод 13, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 19, приключенски, САЩ, 2001
  • 16:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 21, криминален, драма, Канада, 2014
  • 14:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 30, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 31, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 13:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 16
  • 13:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 1
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Дяволът в съседния дом
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Ярост и гняв
Пълна програма
  • 11:50
    Суров живот
  • 14:05
    Правилата на Джорджия
  • 16:15
    Среща на сляпо
  • 18:15
    Кариеристите
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
Пълна програма
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
Пълна програма
  • 13:13
    Fuck Your Bachelorette Party (18+)
  • 13:34
    Mind If Stepmom Joins You? (18+)
  • 14:00
    Katrina Jade's Bouncy Big Ass (18+)
  • 14:25
    British Blonde Fucked In Spain By Cop (18+)
Пълна програма
  • 13:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
Пълна програма
  • 04:40
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 15:00
    Kunlun Combat Professional League (KCPL) 18 & 19, Tongling, China, 17.05.2019
  • 17:45
    Kunlun Combat Professional League (KCPL) 18 & 19, Tongling, China, 17.05.2019
Пълна програма
  • 13:00
    Riding Portugal
  • 13:50
    Melon Crew Shred Cape Town
  • 14:00
    Safety Summit Acores 2019
  • 14:20
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 13:00
    Кучето не е виновно (Series 1): Домът на изгубените кучета, Австралия (Episode 2)
  • 13:55
    Живот: Първи стъпки (Series 1): Банда братя (Episode 2)
  • 14:45
    Бездомни кучета със супер потенциал (Series 1): Надеждата умира последна (Episode 5)
  • 15:35
    Съединените животински щати (Series 1): Високо в Скалистите планини (Episode 5)
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    "Добре дошли в Ковачевци" - док. поредица
  • 14:15
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
Пълна програма
  • 12:10
    InterMezzo
  • 13:30
    Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Maschalia Festival: Purcell, Clarke
  • 14:35
    Jordi Savall in Fontfroide: Royal Fantaisies during The Wars of the three Kingdoms
  • 15:55
    Constellation by Alonzo King, Lines Ballet
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Левски - Черно море, мач от Първа професионална лига /п/
  • 15:00
    Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
  • 17:00
    Баскетбол: Мач от НБА /п/
  • 19:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 44-и епизод /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Световни боксови супер серии: Преди големия двубой, 7-и епизод /п/
  • 13:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 43-ти епизод /п/
  • 14:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 34-и епизод /п/
  • 15:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 12:30
    Най-лошият ти кошмар: Убийствена къща
  • 13:25
    Изчезнали: специално издание 2
  • 14:20
    Предателства: Конфликт
  • 15:15
    Предателства: Да изгубиш битката
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
Пълна програма
  • 12:20
    "Предложението", комедия, САЩ, 2009; реж. Ан Флетчър, със Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт, [12+]
  • 14:10
    "Битката на половете", биографична комедия, Великобритания, 2017; реж. Джонатън Дейтън, Валери Фарис, с Емма Стоун, Стив Керъл, Андреа Райзбъроу, Сара Силвърман, Бил Пулман, [12+]
  • 16:10
    "Спешна пратка", трилър, САЩ, 2012; реж. Дейвид Коуп, с Джоузеф Гордън-Левит, Майкъл Шанън, Дания Рамирес, Джейми Чънг, Уоле Паркс, [12+]
  • 17:45
    "Младият Шелдън ІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Ребека Ашър, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 13:10
    "Сексът и градът І, 6 еп. - Таен секс", комедия, САЩ, 1998; реж. Майкъл Фийлдс, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 13:40
    "Розуел, Ню Мексико I, 4 еп.", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Ланс Андерсън, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
  • 14:20
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Елизабет Алън Розенбаум, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк, [12+]
  • 15:05
    "Феноменалните 2", анимация, САЩ, 2018; реж. Брад Бърд, [7+]
Пълна програма
  • 13:00
    С аромат на глина (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Акция (образователен филм за еко туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 13:15
    Ръсти Ривитс
  • 13:35
    Рибки Гупи
  • 13:55
    Зак и Квак
  • 14:15
    Топ Кадети
Пълна програма
  • 13:00
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 1, Канада, военен, 2016
  • 13:40
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 2, Канада, военен, 2016
  • 14:20
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 3, Канада, военен, 2016
  • 15:05
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 4, Канада, военен, 2016
Пълна програма
  • 12:10
    Кунфуистка Криминален, Екшън Дания, Швеция 2007
  • 13:50
    Войната в "Роял палас" Комедия, Исторически Франция 2012
  • 15:35
    Завръщането на Томи Трикър Семеен Канада 1993
  • 17:10
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
Пълна програма
  • 12:25
    Лъки Люк Уестърн, Приключенски, Комедия Франция, Аржентина 2009
  • 14:05
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 15:55
    Сериозно ли говориш? Комедия САЩ 2006
  • 17:20
    Кристалната река Драма САЩ 2008
Пълна програма
  • 12:40
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
  • 13:55
    Пипи бяга от вкъщи Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1970
  • 15:30
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 17:05
    Неговото дело и слава Драма САЩ 2005
Пълна програма
  • 13:15
    Carpinteros
  • 15:00
    Hell on Wheels
  • 16:00
    Love The Beast
  • 17:30
    Magician: The Astonishing Life and Work of Orson Welles
Пълна програма
  • 12:50
    Планинско колоездене: Titan Desert Race
  • 13:20
    Спортни новини
  • 13:30
    Европейско първенство по художествена гимнастика: отборно /жени/ - обръч, топка пряко предаване от Баку
  • 15:20
    Спортни новини
Пълна програма
  • 13:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 13:30
    Бразди /п/
  • 14:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ATP 1000 Рим Първи четвъртфинален мач
  • 14:00
    Тенис: ATP 1000 Рим Втори четвъртфинален мач
  • 16:00
    Тенис: ATP 1000 Рим Трети четвъртфинален мач
  • 18:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание за Голямата награда на Канзас Сити
Пълна програма
  • 13:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Белгия
  • 15:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Втора тренировка за Голямата награда на Франция
  • 16:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 17:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Каляри - Лацио
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Киево
  • 16:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис Галакси - Ню Йорк Сити ФК
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Болоня - Парма
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Торонто - Ди Си Юнайтед
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Хетафе
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Реал Мадрид
  • 18:00
    Футбол: Купа на Турция Галатасарай - Ахисарспор, финал за Купата на Турция
Пълна програма
  • 13:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова
  • 14:50
    ТВ пазар
  • 15:30
    Новини
  • 15:40
    "Безценната перла", сериал, 13 еп.
Пълна програма
  • 13:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 13:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

Viasat History 13:20
Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 1
Fox Life 13:20
Уил и Грейс - десети сезон, еп. 13
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
bTV 13:30
Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.53

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:40
Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

Fen TV 13:20
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
FilmBox Extra 13:25
В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
TV1 13:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}