ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:30
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.2
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 21 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 05:35
    Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
  • 06:00
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 119, магазинно предаване, Канада, 2018
  • 07:05
    Спайдърмен: В света на паяка-специално съдържание; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2018
  • 07:20
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 05:02
    Дивата Австралия: Дивата Австралия - втора част
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Ново попълнение
  • 06:36
    Запознайте се с ленивците: Епизод 6
  • 07:00
    Запознайте се с ленивците: Епизод 7
Пълна програма
  • 05:35
    Евроизбори 2019
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 05:20
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Панорама"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 04:15
    Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /2 епизод/п/
  • 06:00
    Защо? Защо има пътни знаци /п/
  • 06:30
    Култура.БГ /п/
  • 07:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 05:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:48
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:55
    Grizzy and the Lemmings
  • 06:01
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 05:15
    "Животинско царство" /п./ - сериал, еп.6
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" /п./ - сериал, с.2 еп.22, 23
  • 07:00
    "Трансформърс Прайм" - сериал, с.2 еп.24, 25
  • 08:00
    "Монк" /п./ - сериал, с.5 еп.13
Пълна програма
  • 03:30
    "Гордост и слава" - трилър, криминален (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гавин О`Конър, в ролите: Едуард Нортън, Колин Фарел, Ноа Емърик, Джон Войт, Дженифър Ийли, Джон Ортиз, Шей Уигъм, Кармен Иджого и др. [16+]
  • 06:00
    "Хрониките на Шанара" /п./ - сериал, с.2 еп.1, 2
  • 08:00
    "Апостол Карамитев" - документален филм
  • 09:15
    "Зоуи" - фантастика, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Дрейк Доремъс, в ролите: Юън Макгрегър, Леа Сейду, Тио Джеймс, Рашида Джоунс, Кристина Агилера, Миранда Ото, Матю Грей Гублър и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 06:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.5 еп.17, 18
  • 07:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 08:00
    "Монстър Хай: Гимназия за чудовища" - сериал, еп. 2-4
Пълна програма
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
Пълна програма
  • 05:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:35
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 07:00
    Бен 10
  • 07:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 05:15
    "Кралицата на страха", драма, Аржентина, 2018; реж. Валерия Бертучели, Фабиана Тискорниа, с Валерия Бертучели, Дарио Грандинети, Диего Веласкес, Сари Лопес, Габриел Гойти, [12+]
  • 07:00
    "Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
  • 08:35
    "Четирите пера", приключенска драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
  • 10:45
    "На второ място", късометражна комедия, Австралия, 2018; реж. Алиса МакЛеланд, с Карина Бано, Рейчъл Бано, Люси Бел, Томас Кембъл, Мирко Грилини, [12+]
Пълна програма
  • 05:40
    "С тарантела на път", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Салваторе Алока, с Набиа Акари, Хелми Дриди, Алесио Васало, Джандоменико Купайоло, Емануеле Аита, [12+]
  • 07:00
    "Много е сложно", романтична комедийна драма, Канада, 2017; реж. Джейсън Джеймс, с Томас Мидълдъч, Джес Уикслър, Даяна Банг, Рандал Едуардс, Мерилин Нори, [12+]
  • 08:25
    "Светлина в тунела", драма - мистерия, САЩ, 2010; реж. Клинт Истууд, с Мат Деймън, Сесил Де Франс, Франки МакЛарън, Джордж МакЛарън, Джей Мор, [12+]
  • 10:30
    "Италианска афера (2003)", криминален екшън, САЩ, 2003; реж. Ф. Гари Грей, с Марк Уолбърг, Шарлийз Терон, Едуард Нортън, Доналд Съдърланд, Джейсън Статъм, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8 /п/
  • 07:50
    "Снайперисти" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Корвет
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Sunbeam Alpine от 1963
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Cadillac V8 от 1916
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 15
Пълна програма
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 9
  • 05:48
    Как се прави...: Стъклени скулптури, индуктивни елементи
  • 06:12
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Реална ли е реалността?
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 14
Пълна програма
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Стридок
  • 06:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 06:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    Истинска любов - 20 еп. - Сериал
  • 11:15
    Андре Рийо: "Добре дошли в моя свят". - 2 еп.- Документален филм
Пълна програма
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, пети етап
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, пети етап
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, пети етап
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, пети етап
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
Пълна програма
  • 05:15
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 9
  • 06:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 12
  • 06:30
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 1
  • 07:00
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 4
Пълна програма
  • 05:30
    Ama Motocross Series Highlights
  • 06:20
    Fantasy Factory
  • 07:00
    Pro Bull Riders
  • 07:50
    World Of X Games
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:27
    Помощ след ремонт (Series 1): Авария в банята (Episode 4)
  • 05:50
    Ловци на острови (Series 2): Млада семейна двойка търси острови в Онтарио, Канада (Episode 1)
  • 06:12
    Ловци на острови (Series 2): Любител на живота на открито търси островен дом в Онтарио (Episode 2)
  • 06:35
    Ловци на къщи (Series 65): Търси се пространство в Ню Йорк (Episode 3)
Пълна програма
  • 05:15
    Тяло за отмъщение с Клои Кардашиян, еп. 2
  • 06:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 3
  • 06:20
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 4
  • 06:45
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 05:10
    Глейдс - първи сезон, еп. 4
  • 06:00
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 4
  • 08:00
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 5
  • 09:15
    Глейдс - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 04:25
    "Денят на влюбените", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Гари Маршал, с Джулия Робъртс, Аштън Къчър, Дженифър Гарнър, Патрик Демпси, Брадли Купър, [12+]
  • 06:10
    "Дрю Майкъл", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Джеръд Кармайкъл, с Дрю Майкъл, Суки Уотърхаус, [15+]
  • 07:00
    "Брейк", романтична драма, Франция, 2018; реж. Марк Фушар, със Сабрина Уазани, Кевин Мишел, Хасам Ганси, Слиман Небчи, Максим Памбет, [12+]
  • 08:35
    "В кадър ХVI, 19 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 1
  • 05:50
    Елизабет и нейните врагове, сезон 1, еп. 3
  • 07:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 12
  • 07:40
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 13
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Разделяй и владей
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Колекционерска страст
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Радвай се на обувките
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Откраднатият обяд
Пълна програма
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 25 еп.
  • 06:30
    България – вчера, днес и утре
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 93 еп.
Пълна програма
  • 05:20
    "Конни"
  • 06:10
    "Дот"
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:30
    "Развенчаният идол" - комедия с Ян Хънтър, Чарлз Биби.
  • 07:00
    "В близък план - Шпиони"
  • 07:15
    "Принцеса Монтпенсие" - игрален филм с Мелани Тиери, Ламбер Уилсън.
  • 09:30
    "Кралете на слънцето" - приключенски/ екшън с Юл Бринър, Джордж Чакирис.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Red Hot Chili Peppers: World Stage
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 13
  • 06:00
    Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 5
  • 06:30
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 11
  • 06:55
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 12
Пълна програма
  • 05:35
    Строителна зона, еп. 26
  • 06:10
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 7
  • 06:35
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 8
  • 07:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 1
Пълна програма
  • 05:40
    Изпитания на дивата природа, еп. 5
  • 06:00
    Невероятни животни компилации, еп. 3
  • 06:20
    Невероятни животни компилации, еп. 4
  • 06:45
    Юконски ветеринар , еп. 2
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Плейофен мач от английската Лига 1 /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Ховентут - Манреса, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 05:05
    "Мъжко / Женско"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Парадът през 1941 година на Червения площад"
  • 07:00
    Филм "На война като на война"
Пълна програма
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 06:40
    "По ноти" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 05:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 06:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 06:20
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 06:40
    "Мама" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 05:40
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
  • 06:25
    "Експлозивно" - журнал
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 04:50
    "За най-важното"
  • 05:45
    "Културният отдих"
  • 06:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 07:00
    Вести
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 04:25
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 05:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
  • 05:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 05:00
    През юни на Белмекен-документален филм
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Карина
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Да зарадваш семейството
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Желание за нещо различно
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Майките и дъщерите
Пълна програма
  • 05:00
    Екстремни яхти (Series 2): Спортна яхта Лазара (Lazzara), яхти Салон Експрес на Сейбър Яхтс (Sabre Yachts) (Episode 1)
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 13): Обитавана от духове къща, изчезването на птиците Додо и експлозия в Джърси (Episode 13)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 95): Мечти за живот в Божоле (Episode 12)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 95): Безизходно положение в Пуерто Валярта (Episode 13)
Пълна програма
  • 05:00
    Екстремни яхти (Series 2): Спортна яхта Лазара (Lazzara), яхти Салон Експрес на Сейбър Яхтс (Sabre Yachts) (Episode 1)
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 13): Обитавана от духове къща, изчезването на птиците Додо и експлозия в Джърси (Episode 13)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 95): Мечти за живот в Божоле (Episode 12)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 95): Безизходно положение в Пуерто Валярта (Episode 13)
Пълна програма
  • 03:30
    Раздялата (2006), САЩ, 2006
  • 05:45
    Всичко ни е наред, САЩ, приключенски/драма, 2009
  • 07:20
    Хана, Германия, Великобритания,САЩ, екшън/драма/трилър, 2011
  • 09:10
    В какво се превръщат мечтите, САЩ, фентъзи/романтичен, 1998
Пълна програма
  • 05:30
    "Лицата" - 1 еп., забавно-информационно предаване
  • 06:00
    "Златната ера на Унай Емери в Севиля" - документален филм
  • 06:30
    "Излишните ангели: Лични истории" - III част, документален филм
  • 07:00
    "Нюйоркска България" - 3 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 05:35
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване, еп. 8
  • 06:00
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 13
  • 06:25
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 13
  • 07:10
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:06
    Тор и Легендата за Валхала Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 09:30
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:00
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "CSI: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:15
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 2
  • 06:00
    Мистър Бийн - първи сезон, еп. 6
  • 06:25
    Малкълм - седми сезон, еп. 20
  • 06:45
    Малкълм - седми сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Welcome To The Weekend!
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 05:25
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 9 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 3 еп.
  • 07:00
    "Денят, в който трябваше да умра" - 10 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 14 и 15 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:50
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм /п/
  • 05:50
    "Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
  • 06:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм
  • 08:50
    "Дървото на желанията" - семеен филм с уч. на Джейсън Джедрик, Ерика Сера, Ричард Хармън, Терил Ротери, Джон Инес и др.
Пълна програма
  • 05:30
    Smash Lab: Runaway Trailer
  • 06:15
    Kitchen Boss: Sunday Dinner
  • 06:40
    Kitchen Boss: Valentine's Day
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Grumpy Wilma
Пълна програма
  • 05:30
    Режи: Майстори на грила: Част 2 (Episode 2)
  • 06:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 13): Проверено от времето (Episode 12)
  • 06:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 13): Необичайни рецепти (Episode 13)
  • 07:00
    Кухнята (Series 14): Почивка край скарата (Episode 1)
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, пети етап
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, пети етап
Пълна програма
  • 04:25
    "Денят на влюбените", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Гари Маршал, с Джулия Робъртс, Аштън Къчър, Дженифър Гарнър, Патрик Демпси, Брадли Купър, [12+]
  • 06:10
    "Дрю Майкъл", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Джеръд Кармайкъл, с Дрю Майкъл, Суки Уотърхаус, [15+]
  • 07:00
    "Брейк", романтична драма, Франция, 2018; реж. Марк Фушар, със Сабрина Уазани, Кевин Мишел, Хасам Ганси, Слиман Небчи, Максим Памбет, [12+]
  • 08:35
    "В кадър ХVI, 19 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    PJ Masks
  • 06:00
    PJ Masks
  • 06:15
    PJ Masks
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:00
    Welcome To The Weekend!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 05:20
    Спорни убийства: Обвинен в съучастничество
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Излъгана
  • 07:00
    Изчезнали: специално издание - Изчезнала в Мауи
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Убийствено имение
Пълна програма
  • 05:20
    Fight Stars: Floyd Mayweather
  • 05:50
    The Truth About...: The All-Blacks
  • 06:15
    National Icons: American Football
  • 06:45
    Star Rated: Men of Rugby
Пълна програма
  • 05:35
    Big Water Adventure
  • 06:00
    Survival Science
  • 06:20
    Survival Science
  • 06:45
    Big Water Adventure
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Разделяй и владей
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Колекционерска страст
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Радвай се на обувките
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Откраднатият обяд
Пълна програма
  • 05:35
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 8
  • 06:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 1
  • 07:00
    Златна треска, еп. 7
  • 08:00
    Пресушаване на океана, еп. 10
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.2
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 10:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Ловец на убийства: Пей, малка птичке
  • 06:00
    Часовете преди убийство: Откачен и смъртоносен
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
  • 07:20
    Първите 48 часа: Майка на две деца
Пълна програма
  • 03:50
    Наемникът
  • 06:20
    Приключенията на Палечко и Палечка
  • 07:55
    Островът на яретата
  • 09:50
    Мечтатели
Пълна програма
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:34
    Mind If Stepmom Joins You? (18+)
  • 06:00
    Katrina Jade's Bouncy Big Ass (18+)
  • 06:25
    British Blonde Fucked In Spain By Cop (18+)
  • 06:47
    A Room With A View (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    VIPERA LIFE
  • 06:00
    FLAVOURS OF COLOMBIA - HISTORIC COLOMBIA
  • 06:30
    FLAVOURS OF COLOMBIA - IN AND AROUND CARTAGENA
  • 07:00
    CARMEN, WHAT A STORY
Пълна програма
  • 05:40
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
  • 07:25
    Ultimate Taekwondo
  • 07:45
    WUSHU Championship
  • 08:00
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 05:30
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 06:00
    Thrillbillies
  • 06:30
    Thrillbillies
  • 07:00
    Built To Shred
Пълна програма
  • 05:30
    Тайните на подземния свят (Series 1): Нацистките окултни общества (Episode 4)
  • 06:20
    Страхотни изобретения (Series 2): 211 (Episode 11)
  • 07:00
    Животински лудории (Series 1): Шампиони в тежка категория (Episode 5)
  • 07:25
    Животински лудории (Series 1): Най-глупавите животни (Episode 6)
Пълна програма
  • 05:30
    Българска поп музика
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 05:40
    John Coltrane - Comblain La Tour Jazz Festival 1966
  • 06:20
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    David Murray Infinity Quartet feat. Saul Williams - Banlieues Bleues
Пълна програма
  • 05:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, финал за Купата на България /п/
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 28-и епизод /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Баскетбол: Мач от НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: Фулъм - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Баскетбол: Мач от НБА /п/
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 33-ти епизод /п/
Пълна програма
  • 05:20
    Спорни убийства: Обвинен в съучастничество
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Излъгана
  • 07:00
    Изчезнали: специално издание - Изчезнала в Мауи
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Убийствено имение
Пълна програма
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 05:15
    "Гангстер докрай", драма, САЩ, 2018; реж. Мадeлин Саклър, с Джефри Райт, Теотъс Картър, Уилям Фихтнър, Бойд Холбрук, Меър Уинингам, [15+]
  • 07:00
    "Шест дни, седем нощи", романтична комедия, САЩ, 1998; реж. Айвън Райтман, с Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Темуера Морисън, [12+]
  • 08:40
    "Планината на вещиците", приключенски - фенъзи, САЩ, 2009; реж. Анди Фикман, с Дуейн Джонсън, Анасофия Роб, Александър Ладуиг, Карла Гуджино, Сайърън Хaйндс, [12+]
  • 10:20
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
Пълна програма
  • 05:35
    "Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
  • 07:00
    "Angry Birds І, 29 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
  • 07:10
    "Angry Birds І, 30 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
  • 07:20
    "Angry Birds І, 31 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Живото съкровище на Леново (1 част) (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
  • 05:50
    Пес Патрул
  • 06:10
    Пес Патрул
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 05:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 06:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 07:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 08:30
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 04:50
    Съседска закрила Криминален, Мистерия, Трилър Канада, САЩ 2007
  • 06:25
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 07:45
    Нечий герой Комедия, Семеен, Романтичен САЩ 2011
  • 09:05
    Всичко на Цукер! Комедия Германия 2004
Пълна програма
  • 03:40
    Скръб и радост Биографичен, Исторически Дания 2013
  • 06:25
    Г-ца Минус Комедия, Семеен, Фентъзи Холандия 2001
  • 07:50
    Благодаря, татко, благодаря, мамо Комедия Франция 2010
  • 09:20
    Нова Година Драма Великобритания 1989
Пълна програма
  • 04:20
    Летни забавления Комедия САЩ 2006
  • 06:35
    Крокодилите Семеен Германия 2009
  • 08:10
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
  • 09:25
    Сниф участва във войната Семеен Холандия 2008
Пълна програма
  • 05:15
    Carpinteros
  • 07:00
    Hell on Wheels
  • 08:00
    Love The Beast
  • 09:30
    Magician: The Astonishing Life and Work of Orson Welles
Пълна програма
  • 05:30
    Планинско колоездене: Titan Desert Race
  • 06:00
    Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
  • 07:50
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 08:20
    Мотоспорт Екстра
Пълна програма
  • 04:50
    Култура.БГ /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: ATP 1000 Рим Втори четвъртфинален мач
  • 06:00
    Тенис: ATP 1000 Рим
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 05:15
    ММА: Класика от UFC Битки в категория "Перо"
  • 06:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 08:00
    Голф: US PGA Championship
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Аякс ТВ Аякс - Тотнъм, втори полуфинален мач реванш Шампионска лига 2018/2019г.
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ди Си Юнайтед - Спортинг Канзас Сити
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Болоня - Парма
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Ювентус
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Копа Либертадорес Ривър Плейт - Интернасионал
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Виляреал
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Севиля
Пълна програма
  • 05:10
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 07:00
    Актуално от деня (п)
  • 07:30
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
  • 09:00
    ТВ пазар
Пълна програма
  • 04:10
    "ДАЧНЫЙ ОТВЕТ"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:05
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 06:30
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

Kino Nova 05:45
"Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
EPIC Drama 05:50
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
Viasat History 05:50
Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 2
Diema 05:50
"Драга фамилия" - сериал, сезон 3
AXN 06:00
Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 121, магазинно предаване, Канада, 2018

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 06:00
Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
BNT 3 06:00
Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
Eurosport 06:00
Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации
Eurosport 2 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт
Eurosport HD 06:00
Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 05:50
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
HBO 2 06:00
"Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.4
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.4
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}