ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:30
    Диноотряд "Кунг-фу" анимационен филм/п/
  • 06:50
    Сребристият жребец анимационен филм/п/
  • 07:15
    Магна Аура, изгубеният град тв филм /3 серия/
  • 07:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 06:00
    "Барби: Страната на сънищата" - анимация, сериал, еп. 7 - 10
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6, еп.1, 2
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
Пълна програма
  • 04:45
    "Въздушният Бъд: Волейболна лига" - с уч. на Катя Певец, Тайлър Бойсонълт, Еди Макклърг, Патрик Краншоу, Роб Тинклър, Малкълм Скот и др./п/
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 06:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 08:00
    Операция: История- предаване с Росен Петров /п./
  • 09:00
    Мултимедия - лайфстайл предаване с Даниел Ненчев
Пълна програма
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 06:20
    Царство; сезон 4, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 07:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 08:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Епизод 10
  • 06:36
    Запознайте се с ленивците: Епизод 7
  • 07:00
    Запознайте се с ленивците: Епизод 8
  • 07:25
    Питбули и бивши затворници: Моят нещастен живот
Пълна програма
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    Новини
  • 07:25
    Интервютата на "Неделник"
  • 08:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 06:30
    "Зоо бебета" - документация
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    Репортаж
  • 08:10
    "Паула и дивите животни" - документална поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:20
    Hit Mix
Пълна програма
  • 06:30
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
  • 07:00
    Сид - дете на науката 2 анимационен сериал
  • 07:25
    Точица сериен анимационен филм
  • 07:50
    Сафарито на Скаут тв филм
Пълна програма
  • 06:25
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 06:35
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 06:45
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 07:00
    Pink Panther and Pals - Elements
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" /п./ - сериал, с.2 еп.24, 25
  • 07:00
    "Трансформърс Прайм" - сериал, с.2 еп.26, с.3 еп.1
  • 08:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2 еп.5 - 7
  • 11:00
    "Седмият син" - фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, Канада, Китай, 2014), режисьор Сергей Бодров, в ролите: Джеф Бриджис, Джулиан Мур, Бен Барнс, Кит Харингтън, Джаймън Хаунсу, Антье Трауе, Алисия Викандер, Джейсън Скот Лий и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Любов сред лозята" - романтичен (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джейсън Бърк, в ролите: Еманюел Вожие, Матю Маккол, Кристофър Ръсел, Едуин Перес, Лидия Кембъл и др.
  • 07:45
    "Чаровният принц" - анимация, музикален, романтичен (Канада, Великобритания, САЩ, 2018), режисьор Рос Венокур
  • 09:30
    Телепазар
  • 09:45
    "Панаир на суетата" - драма, романтичен (САЩ, Великобритания, 2004), режисьор Мира Неър, в ролите: Рийз Уидърспун, Ромола Гарай, Джеймс Пюърфой, Гейбриъл Бърн, Джонатан Рис Майърс, Рис Ифънс, Джим Бродбент, Боб Хоскинс и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.5 еп.19, 20
  • 07:00
    "Томас и приятели" - сериал, еп.1 - 6
  • 09:00
    "Приключенията на призрачния град" - детски филм
  • 10:00
    "Момичето на отбора" - комедия, романтичен, драма (САЩ, Германия 2008), режисьор Джордж Клуни, в ролите: Джордж Клуни, Рене Зелуегър, Джон Кразински, Рик Форестър, Уейн Дювал, Джонатан Прайс и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
  • 08:00
    "Корабът на мечтите: Уругвай" - романтичен, комедия, драма (тв филм, Германия, 2017), режисьор Щефан Бартман, в ролите: Хайде Келер, Саша Хен, Ник Вилдер, Харалд Шмид, Кристине Нойбауер, Йохен Хорст, Марек Ерхард и др.
  • 10:00
    "Италианската булка" - сериал еп.171, 172
Пълна програма
  • 05:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:35
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 07:00
    Бен 10
  • 07:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 05:15
    "Какъвто си", драма, САЩ, 2016; реж. Майлс Йорис-Пейрафит, с Оуен Кембъл, Чарли Хийтън, Аманда Стенбърг, Скот Коен, Мери Стюарт Мастърсън, [15+]
  • 07:00
    "Лола Патер", драма, Франция, 2017; реж. Надир Мокнеш, с Фани Ардан, Теофик Жалаб, Надя Каси, Вероник Дюмон, Бруно Санчес, [12+]
  • 08:35
    "Салют-7", екшън - драма, Русия, 2017; реж. Клим Шипенко, с Владимир Вдовиченков, Павел Деревянко, Александър Самояиленко, Виталий Хаев, Оксана Фандера, [12+]
  • 10:35
    "Процесът срещу Морант", военна драма, Австралия, 1980; реж. Брус Бересфорд, с Едуард Удуърд, Джак Томпсън, Джон Уотърс, Брайън Браун, Чарлз Тингуел, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    "Учителят", комедийна драма, Франция, 2017; реж. Оливие Аяш-Видал, с Денис Подалиде, Абдулай Диало, Табоно Тандия, Полин Юругуен, Алексис Монкорже, [12+]
  • 07:00
    "Лодка за двама", драма, САЩ, 2017; реж. Джулия Бътлър, Даниъл Менц, с Илейн Партнау, Джеси Пепе, Алиса Вилена, Сади Йохансон, Ален Вашневски, [12+]
  • 08:30
    "Ноември (2017)", драма - фентъзи, Естония, 2017; реж. Райнер Сарнет, с Реа Лест, Йорцен Лийк, Арво Кукумаги, Катарийна Унт, Таави Елмаа, [15+]
  • 10:25
    "Неподчинение", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Себастиан Лелио, с Рейчъл Уейз, Рейчъл МакАдамс, Алесандро Нивола, Антон Лесър, Алън Кордънър, [15+]
Пълна програма
  • 06:30
    World Sport
  • 07:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 07:30
    Talk Asia
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 06:30
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм
  • 10:00
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
  • 12:00
    "Трима татковци накуп" - романтична комедия с уч. на Джулиа Хартман, Сузане Фон Борсоди, Сами О’Лиъри, и др.
  • 14:00
    "Инга Линдстрьом: Навсякъде любов" (премиера) - романтичен филм с уч. на Аня Кнауер, Оле Айсфелд, Юля-Марлен Шук, Никола Кастнер, Макс Хербрехтер и др.
Пълна програма
  • 06:10
    "Мускетарите" - сериал, сезон 1, 2 епизода
  • 08:45
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 10:50
    "Сигналът" - трилър с уч. на Брентън Туейтс, Оливия Кук, Лорънс Фишбърн, Бо Нап, Лин Шей, Джефри Гроувър и др.
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: AM General Humvee от 1992
  • 07:00
    Как се прави...: Епизод 13
  • 07:30
    Битки за багаж: Епизод 1
  • 08:00
    Битки за багаж: Епизод 2
Пълна програма
  • 06:12
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Илюзия ли е гравитацията?
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 07:26
    Как се прави...: Кожени скулптури, електрически котлони
  • 07:50
    Как се прави...: Спираловидни стълби, арабски питки
Пълна програма
  • 06:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:30
    Елена от Авалор
  • 08:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:15
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 10:00
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, шести етап
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, шести етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, шести етап
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, шести етап
Пълна програма
  • 06:30
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 2
  • 07:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 8
  • 07:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 9
  • 08:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 10
Пълна програма
  • 06:20
    Fantasy Factory
  • 07:00
    Wild Ride
  • 07:25
    Wild Ride
  • 07:50
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:45
    Телепазар
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика
Пълна програма
  • 06:12
    Ловци на острови (Series 2): Издирване на острови на 50 км от Кълъмбъс, Охайо (Episode 4)
  • 06:35
    Ловци на къщи (Series 65): Бруклинска мечта (Episode 4)
  • 07:00
    Джада вкъщи (Series 3): Празникът на мама (Episode 20)
  • 07:25
    Джада вкъщи (Series 3): Жега (Episode 21)
Пълна програма
  • 06:25
    От градината на масата: Най-доброто от Словения, еп. 6
  • 06:50
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 17
  • 07:15
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 18
  • 07:45
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 19
Пълна програма
  • 06:00
    "Агата Рейзин: Смъртоносният киш" - игрален филм, еп. 1
  • 07:45
    Късметлията - първи сезон, еп. 4
  • 08:40
    Комисар Монталбано - десети сезон, еп. 1
  • 11:05
    От местопрестъплението, еп. 3
Пълна програма
  • 06:30
    "Филми и звезди ХI, 20 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 07:00
    "Добре дошли в Труйи", комедия, Франция, 2018; реж. Ан Депетрини, с Беронжер Криеф, Грегори Фитуси, Марилу Бери, Патрик Шене, Ан Депетрини, [12+]
  • 08:30
    "Коледно бягство", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Брадли Уолш, с Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл, Трейси Хойт, Мерседес Де Ла Серда, [12+]
  • 10:00
    "Невинни години", драма, САЩ, 1993; реж. Мартин Скорсезе, с Даниъл Дей-Луис, Мишел Пфайфър, Уинона Райдър, Мириам Марголийс, Ричард Грант, [12+]
Пълна програма
  • 05:50
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 1
  • 07:00
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 4
  • 07:50
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 5
  • 08:40
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Шекел и Хайд
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Вземи тези книги, Рик
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Щастието е топло лазерно оръжие
  • 07:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
Пълна програма
  • 06:00
    Риболовен филм - тв поредица
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 20 еп.
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 08:30
    Дестинация България
Пълна програма
  • 06:10
    "Дот"
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
  • 07:25
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 07:00
    "Парчета от реалността"
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 05:35
    "Гробницата" - ужаси с Джон Карадайн, Сибил Данинг.
  • 07:00
    "В близък план - Марсианецът"
  • 07:10
    "В близък план - Зулендър 2"
  • 07:20
    "Кралете на слънцето" - приключенски/ екшън с Юл Бринър, Джордж Чакирис.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 06:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 7
  • 06:55
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
  • 07:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 9
  • 07:55
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 06:10
    Мигове от катастрофата, еп. 45
  • 06:35
    Мигове от катастрофата, еп. 25
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
Пълна програма
  • 06:20
    Невероятни животни компилации, еп. 6
  • 06:45
    Човек срещу природа, еп. 1
  • 07:05
    Човек срещу природа, еп. 2
  • 07:25
    Човек срещу природа, еп. 3
Пълна програма
  • 03:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Чарлтън Атлетик - Донкастър Роувърс, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1 /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Анже - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 06:10
    "Гении и злодеи"
  • 06:35
    Филм "Делото на декабристите"
  • 08:20
    "Свири хармонико любима!"
  • 09:00
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
Пълна програма
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 07:40
    "Звездите на България" - музикална поредица
Пълна програма
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 07:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 06:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 06:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
Пълна програма
  • 06:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 07:05
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 08:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:50
    "Нови в квартала" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 10:00
    Екстремни спортове
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига:
Пълна програма
  • 06:30
    "Ексклузивно специално: "Let's Dance: Хайде да танцуваме"
  • 07:20
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 07:50
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 08:50
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 07:00
    Вести
  • 07:25
    Вести-Москва
  • 07:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
Пълна програма
  • 06:10
    "Снимки на жени" - комедийно шоу
  • 06:55
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 08:35
    "Топ шеф на Германия" - кулинарно шоу
  • 11:10
    "Голямото печене от видни личности" - забавно шоу
Пълна програма
  • 06:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Франклин 1 - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Франклин 2 - анимация
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Остани вярна на себе си
  • 07:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Мелиса Морис
  • 09:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Неизлъчвани сеанси
  • 10:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Странен сън
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 14): Интелигентният Ханс и много повече (Episode 1)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 80): Островни мечти на остров Тортола (Episode 4)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 80): Котката Джинджър отива в Албания (Episode 5)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 80): Здравей, Ла Серена (Episode 6)
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 14): Интелигентният Ханс и много повече (Episode 1)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 80): Островни мечти на остров Тортола (Episode 4)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 80): Котката Джинджър отива в Албания (Episode 5)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 80): Здравей, Ла Серена (Episode 6)
Пълна програма
  • 05:25
    Продуцентите, САЩ, комедия/музикален, 2005
  • 07:35
    Животът на сестрите Бронте, Великобритания, биографичен/драма/исторически, 2016
  • 09:40
    Литературният клуб на Джейн Остин, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
  • 11:20
    Лъжльото, САЩ, комедия, 1997
Пълна програма
  • 06:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 07:30
    "Рейсинг екстрийм" - 484 еп., предаване за екстремни спортове
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Атанас Мацурев" - 58 еп., предаване за изкуство
  • 08:30
    "Работно време: Организатор cosplay"- забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 06:25
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 5
  • 07:10
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 2
  • 08:10
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 2
  • 09:05
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 56
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 05:04
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 06:48
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 08:01
    Овца или вълк Анимация, Приключенски, Комедия 2016
  • 09:30
    Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
Пълна програма
  • 06:55
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 12:50
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:55
    "Бебета животни: сладки и диви" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци
Пълна програма
  • 06:00
    Касъл - трети сезон, еп. 22
  • 06:45
    Касъл - трети сезон, еп. 23
  • 07:35
    Касъл - трети сезон, еп. 24
  • 08:30
    Кости - първи сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    HAIRSTYLES
  • 07:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Party Hits
Пълна програма
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 4 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 153, 154, 155 и 156 еп.
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 504 еп.
  • 09:30
    "Лов на неизрядни платци" - 9, 10, 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:15
    "В кадър"
  • 06:50
    "Коледни приключения" - романтичен филм с уч. на Андрю Уокър, Мегън Ори, Арън Крейвън, Рукия Бернард и др. /п/
  • 09:00
    "МХП: Маймунски Х-тремни постижения" - семейна комедия с уч. на Роби Бенсън, Девин Дъглас Друвиц, Тревър Райт, Ян Баг, Гуинит Уолш, Никол МакКий и др. /п/
  • 11:00
    "Любовта не се купува" - романтичен филм с уч. на Аделайд Кейн, Бен Холингсуърт, Джеймс Ремар и др. /п/
Пълна програма
  • 06:15
    Kitchen Boss: Go To Dishes
  • 06:40
    Kitchen Boss: Danny's Favourites
  • 07:00
    American Loggers: Hell on the Road
  • 07:45
    American Loggers: Blood and Greenhorns
Пълна програма
  • 06:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Звезден екип (Episode 1)
  • 06:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Бързи сандвичи (Episode 2)
  • 07:00
    Гражданка в ранчото (Series 19): Лесна работа (Episode 8)
  • 07:22
    Гражданка в ранчото (Series 19): Щастливият час (Episode 9)
Пълна програма
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:15
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, шести етап
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, шести етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап
Пълна програма
  • 06:30
    "Филми и звезди ХI, 20 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 07:00
    "Добре дошли в Труйи", комедия, Франция, 2018; реж. Ан Депетрини, с Беронжер Криеф, Грегори Фитуси, Марилу Бери, Патрик Шене, Ан Депетрини, [12+]
  • 08:30
    "Коледно бягство", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Брадли Уолш, с Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл, Трейси Хойт, Мерседес Де Ла Серда, [12+]
  • 10:00
    "Невинни години", драма, САЩ, 1993; реж. Мартин Скорсезе, с Даниъл Дей-Луис, Мишел Пфайфър, Уинона Райдър, Мириам Марголийс, Ричард Грант, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 06:30
    PJ Masks
  • 06:55
    Minnie's Bow-Toons
  • 07:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 07:30
    Muppet Babies
Пълна програма
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:15
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 06:10
    Убивам заради теб: Стерео убийство
  • 07:00
    Изчезнали: Бягството
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Нека убиваме заедно
  • 08:50
    Тайните на семейния живот: Да си играеш със смъртта
Пълна програма
  • 06:15
    The Immortals: Pete Sampras
  • 06:45
    Courtside: Tennis Greatness
  • 07:10
    The Burning Issue: Tennis
  • 07:40
    Top: Tennis Stories
Пълна програма
  • 06:00
    Major League Fishing
  • 07:30
    Dropped
  • 07:50
    Dropped
  • 08:15
    Dropped
Пълна програма
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Шекел и Хайд
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Вземи тези книги, Рик
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Щастието е топло лазерно оръжие
  • 07:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
Пълна програма
  • 06:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
  • 08:00
    Дивата Русия, еп. 5
  • 09:00
    Дивата Русия, еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    "Барби: Страната на сънищата" - анимация, сериал, еп. 7 - 10
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6, еп.1, 2
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 10:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 11, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Часовете преди убийство: Луди години
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 12
  • 07:20
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 2
  • 07:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
Пълна програма
  • 05:35
    Бягай!
  • 07:25
    Клифи
  • 09:20
    Зерофилия
  • 11:10
    Пустош
Пълна програма
  • 06:10
    "Гении и злодеи" (12+)
  • 06:35
    Фильм "Дело декабристов" (12+)
  • 08:20
    "Играй, гармонь любимая!" (12+)
  • 09:00
    "Умницы и умники" (12+)
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 6 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:15
    Х/ф "Репетитор"
Пълна програма
  • 06:00
    Утро России. Суббота
  • 09:20
    По секрету всему свету
  • 09:40
    Местное время. Суббота
  • 10:20
    Сто к одному
Пълна програма
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:25
    In On The Action (18+)
  • 06:50
    Just Go For It (18+)
  • 07:00
    Jada's Juicy Booty (18+)
  • 07:22
    Tiny Blonde Loves Big Dick (18+)
Пълна програма
  • 03:30
    Тенис: Белинда Бенчич - Петра Квитова (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - финал, повторение)
  • 08:00
    Футбол: Атлетико /M/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 06:10
    Зоологика - п
  • 06:40
    Прогноза за времето
  • 06:45
    История на храните
  • 06:50
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 06:00
    MALICE OR MUTINY
  • 07:00
    DISTANT SHORES - CHESAPEAKE EASTERN SHORE
  • 07:30
    DISTANT SHORES - SECRET PLACES
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - MALAYSIA
Пълна програма
  • 06:25
    Hip Show
  • 06:50
    Fighting Rookies 2014
  • 07:40
    Ultimate Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 06:30
    Drive Thru Caribbean
  • 07:00
    The Inertia
  • 07:30
    The Inertia
  • 08:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 05:55
    География на убийствата (Series 2): Джон Кристи: серийният убиец (Част 2) (Episode 5)
  • 07:00
    Дяволски остров (Series 1): Мисия "остров Мария" (Episode 1)
  • 07:30
    Дяволски остров (Series 1): Военно положение (Episode 2)
  • 07:55
    Дяволски остров (Series 1): Запознай се със съседите (Episode 3)
Пълна програма
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 05:30
    Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris
  • 06:45
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    William Christie conducts Dido and Aeneas by Purcell at the Opera Comique
Пълна програма
  • 04:00
    Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, трети финален мач на Западната конференция на НБА, директно
  • 08:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 44-и епизод /п/
  • 09:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 33-ти епизод /п/
  • 09:30
    "Героите на кръга", предаване за Първа професионална лига (2018-19), 23-ти епизод /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Барселона - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - I полуфинал (WTA Premier Mandatory)
  • 15:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - III и IV четвърфинали (WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 05:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 33-ти епизод /п/
  • 11:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 10-и епизод /п/
Пълна програма
  • 06:10
    Убивам заради теб: Стерео убийство
  • 07:00
    Изчезнали: Бягството
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Нека убиваме заедно
  • 08:50
    Тайните на семейния живот: Да си играеш със смъртта
Пълна програма
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 05:10
    "Предложението", комедия, САЩ, 2009; реж. Ан Флетчър, със Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт, [12+]
  • 07:00
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 08:55
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 10:25
    "Убийство в Ориент експрес (2017)", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Пенелопе Круз, Уилям Дефо, Джуди Денч, Джони Деп, [12+]
Пълна програма
  • 04:05
    "Не на себе си", психологически хорър, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Клеър Фой, Джошуа Ленард, Джей Фараах, Джуно Темпъл, Ейми Мълинс, [15+]
  • 07:00
    "Феноменалните 2", анимация, САЩ, 2018; реж. Брад Бърд, [7+]
  • 09:00
    "Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
  • 11:00
    "Шоуто на Аманда Сиълс", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Стан Латън, с Аманда Сиълс, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:10
    Пес Патрул
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
  • 07:00
    Пламъчко и Машините
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:55
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 07:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 08:20
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 1, САЩ, военен, 2015
  • 09:00
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 2, САЩ, военен, 2015
Пълна програма
  • 06:25
    Партньор Комедия Канада 2005
  • 07:50
    Синът Романтичен Холандия 2011
  • 10:05
    Копнеещи сърца Изкуство Дания 2009
  • 12:05
    Ръцете на Роксана Драма Франция 2012
Пълна програма
  • 04:15
    80 минути Трилър, Екшън Германия 2008
  • 07:00
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
  • 08:35
    Бъди мой Комедия САЩ 2006
  • 10:00
    Момичето Семеен Швеция 2009
Пълна програма
  • 06:05
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
  • 07:35
    Коко Биографичен Франция 2008
  • 09:10
    Жаби и жабчета Семеен Холандия 2009
  • 10:25
    Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
Пълна програма
  • 05:40
    Sex And Broadcasting
  • 07:00
    Highway
  • 08:10
    Banksy Does New York
  • 09:30
    Richard Linklater: Dream Is Destiny
Пълна програма
  • 06:00
    Европейско първенство по художествена гимнастика: отборно /жени/
  • 08:00
    Извън играта
  • 08:45
    Светът на конете
  • 09:00
    Европейско първенство по художествена гимнастика: отборно /жени/ - бухалки, лента пряко предаване от Баку
Пълна програма
  • 06:00
    Отблизо с Мира /п/
  • 07:00
    Туризъм.бг /п/
  • 08:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 08:30
    По света и у нас
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: ATP 1000 Рим Трети четвъртфинален мач
  • 08:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 09:00
    Тенис: ATP 1000 Рим Четвърти четвъртфинален мач
  • 10:55
    Мотоциклетизъм: Moto GP Трета тренировка за Голямата награда на Франция
Пълна програма
  • 06:00
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Доха
  • 08:00
    Голф: US PGA Championship
  • 12:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на втората квалификация във Великобритания
  • 13:00
    Баскетбол: Евролига "Пазителите на наследството", филм
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Синсинати - Монреал Импакт
  • 08:00
    Футбол: Копа Либертадорес Насионал - Серо Портеньо
  • 10:00
    Футбол: Копа Судамерикана Коло Коло - Универсидад Католика
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Милан
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Копа Либертадорес Насионал - Серо Портеньо
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Хетафе
  • 10:00
    Футбол: Купа на Турция Галатасарай - Ахисарспор, финал за Купата на Турция
  • 12:00
    Футбол: Копа Либертадорес Обзор
Пълна програма
  • 05:10
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 07:00
    Актуално от деня (п)
  • 07:30
    "Холивудски знаменитости": Ръсел Кроу (п)
  • 08:00
    "Миа и аз" - детски анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:30
    "КВАРТИРНИК НТВ У МАРГУЛИСА"
  • 08:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 08:25
    "СМОТР"
  • 09:00
    "ИХ НРАВЫ"
Пълна програма

Сериали

Kino Nova 06:40
"Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2
PRO 7 06:40
"Мама" - сериал
Fox Life 06:45
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 3
Diema 06:50
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
Fox Channel 06:50
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 5

Всички предавания

Спорт

SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Film Plus HD 07:00
"Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
MAX Sport 2 07:00
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
EuroNews 07:15
Спорт
Eurosport 07:30
Колоездене: Обиколка на Италия, девети етап

Всички предавания

Филми

TV1000 06:40
Марни, САЩ, криминален/драма/мистерии, 1964
Kino Nova 06:40
"Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2
FilmBox Extra 06:50
Любов и други неприятности Комедия Финландия 2012
TVT 06:50
ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
Telekabel 06:50
Музикален блок

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}