ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    Професия документалист /90 години от рождението на Христо Ковачев/ документален филм /България, 1984г./, режисьор Рангел Вълчанов
  • 13:40
    "Хора и бури" и "Вар" документални филми /България, 1963г./, режисьор Христо Ковачев
  • 14:00
    Библиотеката предаване за литература и култура с водещ Николай Колев
  • 15:00
    Момичето, което яздеше китове игрален филм /копродукция, 2003г./, режисьор Ники Каро, в ролите: Кийша Касъл-Хюз, Равири Паратене, Вики Хотън и др.
Пълна програма
  • 13:00
    "Бродуейска терапия" - комедия (САЩ, 2011), режисьор Питър Богданович, в ролите: Имъджен Путс, Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Рис Ифънс, Сибил Шепърд, Уил Форт, Дженифър Еспозито, Катрин Хан, Майкъл Шанън и др.
  • 15:00
    "Деца на килограм 2" - комедия, семеен (САЩ, Канада, 2005), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Юджийн Леви, Том Уелинг, Пайпър Перабо, Кармен Електра, Джейми Кинг, Тейлър Лаутнър и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:30
    "Ароматът на любовта" - с уч. на Келси Асбайл, Джонатан Келц, Александра Мец и др.
  • 14:15
    "Дървото на любовта " - с уч. на Ашли Уилямс, Тревър Донован, Марилу Хенър, Джеферсън Браун и др.
  • 16:00
    "Мистериите на Аурора Тийгардън: Труп в спалнята" - с уч. на Кандис Камерън Бър, Лекса Дойг, Марилу Хенър, Брус Доусън и др.
  • 18:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 13:15
    Полдарк - сериал, историческа драма /п./
  • 14:15
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
Пълна програма
  • 12:30
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 13:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 14:00
    Морски детективи; сезон 11, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 15:00
    Морски детективи; сезон 12, епизод 1, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 16:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2011
Пълна програма
  • 13:15
    Как го правят животните: Епизод 20
  • 13:45
    Джереми Уейд: тъмни води: Завръщането на звяра в пустошта
  • 14:40
    Нашествениците: Влизане с взлом
  • 15:35
    Чудовищната акула чук
Пълна програма
  • 13:10
    "Светлите дни престоят" - игрален филм
  • 14:25
    АТАКА през седмицата
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Капиталът" (п)
Пълна програма
  • 13:03
    Пресклуб
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:30
    "Търсачът на кехлибари" - любовен филм, ФРГ, 2006
  • 16:00
    "Задръжки на сърцето" - семейна драма, ФРГ, 2008
Пълна програма
  • 12:20
    Music Arena
  • 14:00
    Hit Mix
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 12:30
    Приказките на госпожа Виола /БНТ 2 Варна/
  • 13:30
    Световните градове на България Етрополе - Истории за величие
  • 14:00
    Добър ден с БНТ 2
  • 15:00
    До Европа и напред
Пълна програма
  • 13:13
    The Tom and Jerry Show
  • 13:20
    The Tom and Jerry Show
  • 13:26
    The Tom and Jerry Show
  • 13:33
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 13:00
    "Код: Лондон" - екшън, трилър (Великобритания, САЩ, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Анджела Басет, Рада Мичъл, Джаки Ърл Хейли, Мелиса Лио, Диляна Буклиева, Юлиан Костов, Михаил Билалов и др.
  • 15:00
    "Твърде лично" - сериал, с.2 еп.9, 10
  • 17:00
    "Дивата муха" - предаване за екстремни спортове, еп.19
  • 17:30
    "Мисия Моят Дом" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.7
Пълна програма
  • 12:30
    "Мистър Бийн" - комедия (Великобритания, САЩ, 1997), режисьор Мел Смит, в ролите: Роуън Аткинсън, Питър Макникъл, Джон Милс, Памела Рийд, Харис Юлин, Бърт Рейнолдс, Джони Галеки и др.
  • 14:15
    "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Морето на чудовищата" - фентъзи, приключенски, семеен (САЩ, 2013), режисьор Тор Фройдентал, в ролите: Логан Лърман, Алекзандра Дадарио, Брандън Т. Джаксън, Дъглас Смит, Шон Бийн, Нейтън Филиън, Стенли Тучи и др.
  • 16:30
    "Италианска афера" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Франция, Великобритания, Италия, 2003), режисьор Ф. Гари Грей, в ролите: Доналд Съдърланд, Марк Уолбърг, Едуард Нортън, Шарлийз Терон, Джейсън Стейтъм, Сет Грийн и др.
  • 18:45
    "Семейство Джоунс" - екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Грег Мотола, в ролите: Гал Гадот, Айла Фишър, Джон Хем, Зак Галифанакис, Мерибет Монро, Дзяо Мин, Ари Шафир и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Сержант Билко" - комедия (САЩ, 1996), режисьор Джонатан Лин, в ролите: Стив Мартин, Дан Акройд, Фил Хартман, Джон Ортиз и др.
  • 14:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.13 еп.12
  • 15:00
    "Кухня" - сериал
  • 17:00
    "Барът на Пепе" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Сега и завинаги" - сериал, с2 еп.48 - 50
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5 еп.21 и еп.специален
  • 16:45
    Телешоп
  • 17:00
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" - риалити (САЩ), еп.3
Пълна програма
  • 13:12
    Малки Титани: В готовност
  • 13:20
    Малки Титани: В готовност
  • 13:55
    Малки Титани: В готовност! Най-доброто от "Малките титани"
  • 14:07
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 12:40
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 15:20
    "Персеполис", драма, Франция, 2007; реж. Маржен Сетрапи, Венсан Парону, [12+]
  • 16:55
    "Шоколад", романтична драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 19:00
    "Съучастникът", криминален екшън, САЩ, 2004; реж. Майкъл Ман, с Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит, Марк Ръфало, Питър Бърг, [15+]
Пълна програма
  • 12:35
    "Дон Диего де Сама", драма, Аржентина, 2017; реж. Лукресия Мартел, с Даниел Хименес Качо, Лола Дуеняс, Матеу Нахтергаеле, Хуан Минухин, Нахуел Кано, [15+]
  • 14:30
    "Катрин и Седящият бик", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Сузана Уайт, с Джесика Частейн, Майкъл Грейайс, Сам Рокуел, Сайран Хайндс, Майкъл Нури, [12+]
  • 16:10
    "Внимателен подход", драма, Норвегия, 2017; реж. Арилд Андресен, с Кристофер Йонер, Марлон Морено, Кристофер Бех, Патриша Кастанеда, Амалия Сантамария, [12+]
  • 17:50
    "Лабиринт (2017)", криминална драма, Ирландия, 2017; реж. Стивън Бърк, с Том Вон-Лоулър, Бари Уорд, Мартин МакКан, Айлин Уолш, Аарон Монаган, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    CNN Newsroom
  • 13:30
    Talk Asia
  • 14:00
    Inside Politics
  • 15:00
    State of the Union with Jake Tapper
Пълна програма
  • 12:00
    "Загадки от Флоренция" - романтична драма с уч. на Симоне Ханзелман, Рене Ифра, Надежда Бренике, Михаил Мендел, Руфъс Бек и др.
  • 14:00
    "Инга Линдстрьом: Скали в морето" (премиера) - романтичен филм с уч. на Нора Биндер, Александър Гиър, Волфганг Хенч, Неле Кипер и др.
  • 16:00
    "Доня Сандовал" (премиера) - теленовела
  • 17:00
    "Любовта не разбира от думи" (премиера) - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 5
  • 15:00
    "Айк: В навечерието на десанта" - военен филм с уч. на Том Селек, Джеймс Римар, Тимъти Ботъмс, Ян Мюн, Брус Филипс, Джон Бах и др.
  • 17:00
    "Игрите на глада: Възпламеняване" - приключенски филм с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хътчерсън, Лиам Хемсуърт, Елизабет Банкс, Джена Малоун, Уди Харелсън, Доналд Съдърланд, Стенли Тучи, Филип Сиймур Хофман и др. /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Войни за контейнери: Контрол на щетите
  • 13:30
    Войни за контейнери: Видения в зелено
  • 14:00
    Битки за багаж: Епизод 1
  • 14:30
    Битки за багаж: Епизод 2
Пълна програма
  • 13:02
    Как се прави...: Стъргалки за люспи на риба, машини за изстрелване на лепило
  • 13:26
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 13:50
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 14:14
    Как са го направили?: Епизод 8
Пълна програма
  • 13:00
    БИЗААРДВАРК
  • 13:30
    БИЗААРДВАРК
  • 14:00
    БИЗААРДВАРК
  • 14:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 13:00
    "Знаеш ли как? "
  • 13:30
    "Направи ме супергерой"
  • 14:00
    "Чудата наука"
  • 14:30
    "За ума"
Пълна програма
  • 13:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 13:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 14:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 13:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 14:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 15:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт, второ състезание, директно
  • 14:05
    Колоездене: Обиколка на Италия, девети етап, директно
  • 18:45
    Колоездене: Четири дни на Дюнкерк, шести етап
  • 19:45
    Куриози
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния, седми етап
  • 14:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Италия, клас MX2, второ състезание
  • 14:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Италия, клас MXGP, второ състезание
  • 15:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, клас MX2, първо състезание, директно
Пълна програма
  • 12:50
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 6
  • 13:35
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 7
  • 14:15
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 8
  • 15:00
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 13:15
    Wild Ride
  • 13:40
    Pro Bull Riders
  • 14:30
    Pro Bull Riders
  • 15:20
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 13:05
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - премиера/
  • 19:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 12:50
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Плевнята в Кинчело (Episode 5)
  • 13:40
    Евтин дом на плажа (Series 10): Къща без поддръжка в Сиеста Кий (Episode 8)
  • 14:05
    Евтин дом на плажа (Series 10): Спестявания по южняшки (Episode 9)
  • 14:30
    Ловци на къщи (Series 68): Старовремско очарование (Episode 12)
Пълна програма
  • 12:20
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 17
  • 13:20
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 18
  • 14:10
    40 дни и 40 нощи
  • 16:05
    Ню Амстердам, еп. 14
Пълна програма
  • 12:55
    "Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 2
  • 13:55
    Четири жени и едно погребение - пети сезон, еп. 2
  • 14:55
    Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 1
  • 15:55
    Късметлията - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 13:15
    "Най-великият шоумен", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Грейси, с Хю Джакман, Мишел Уилямс, Зак Ефрън, Зендая, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 15:00
    "Дяволът носи "Прада"", комедийна драма, САЩ, 2006; реж. Дейвид Франкъл, с Мерил Стрийп, Ан Хатауей, Стенли Тучи, Саймън Бейкър, Ейдриън Грение, Емили Блънт, [12+]
  • 16:45
    "Мъпетите 2", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джеймс Бобин, с Рики Джървейс, Тай Бърел, Тина Фей, Хю Бонвил, Рей Лиота, [0+]
  • 18:30
    "Изход: Богове и царе", драма, Великобритания, 2014; реж. Ридли Скот, с Крисчън Бейл, Джойл Едджертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Сигърни Уивър, [12+]
Пълна програма
  • 12:55
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 3
  • 13:20
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 5
  • 13:45
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 6
  • 14:15
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 12:50
    Проклятието на остров Оук: Неочаквано откритие
  • 13:45
    Американски антиквари: Какво има в тайника?
  • 14:45
    Извънземни от древността: Другата Земя
  • 15:40
    Изковани в огъня: Килич
Пълна програма
  • 13:00
    Киноложка изложба
  • 13:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 57 еп.
  • 14:30
    24-ри кадъра - тв поредица
  • 15:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, шести сезон, 9 еп.
Пълна програма
  • 13:05
    "Герои на града"
  • 13:30
    "Робоколата Поли"
  • 13:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Конни"
Пълна програма
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    "Парламентът на фокус" /п/
  • 14:45
    Топ шоп
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 13:00
    "Развенчаният идол" - комедия с Иън Хънтър.
  • 14:30
    "Намереният рай" - игрален филм с Кийфър Съдърланд, Настася Кински.
  • 16:05
    "Лудницата (1990)" - комедия с Ричард Александър, Кърсти Али.
  • 17:35
    "Лантана" - игрален филм с Антъни Лапаглия, Джефри Ръш.
Пълна програма
  • 13:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 14:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 12:45
    MTV Unplugged: Elton John
  • 13:30
    Red Hot Chili Peppers: World Stage
  • 14:15
    Nirvana Unplugged
  • 15:00
    Ava Max's Maximum Pop Top 20
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 12:50
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 3
  • 13:45
    Голямото американско топене на ледовете, сезон 1, еп. 2
  • 14:40
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 2
  • 15:40
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 8
  • 14:00
    Морски вълци, еп. 4
  • 15:00
    Разкази от първо лице, еп. 1
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    Дивата Флорида, еп. 2
  • 13:50
    Прекрасната Америка: Дивият Югозапад, еп. 1
  • 14:40
    Прекрасната Америка: Дивият Югозапад, еп. 2
  • 15:30
    Прекрасната Америка: Дивият Югозапад, еп. 3
Пълна програма
  • 11:30
    Волейбол: Зенит Казан - Кучине Лубе, финал на Шампионската лига /п/
  • 14:00
    Баскетбол: Гран Канария - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 16:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Дижон, мач от френската Лига 1 /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 13:10
    Филм "Ако можеш, прости..."
  • 14:45
    "Тримата богатири и наследничката на престола". Анимационен филм
  • 16:20
    Концерт на Раймонд Паулс
  • 18:45
    Премиера. "Ледников период. Деца". Нов сезон
Пълна програма
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
  • 13:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 13:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 14:10
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 10:10
    "Галилей" - научен журнал
  • 13:20
    "Отмъстителите: Mit Schirm, Charme und Melone" - крими пародия, U, 1998
  • 14:55
    "Честота" - фентъзи трилър, U, 2000
  • 17:05
    "Фантастичната четворка" - фентъзи екшън, U, 2015
Пълна програма
  • 13:00
    Mобил 1 - магазинно предаване
  • 13:30
    Горещите въпроси в спорта
  • 15:00
    Звездни отбори
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига:
Пълна програма
  • 13:00
    "100-те най-големи изненади в света" - шоу
  • 15:45
    "25-те: Когато една секунда променя целия Ви живот" - шоу
  • 17:45
    "Експлозивно" - журнал
  • 18:45
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 13:00
    Вести
  • 14:00
    "Хуморина"
  • 15:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 17:30
    Концерт
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
Пълна програма
  • 11:45
    "Люк: Училището и аз - ВИП персони срещу децата" - шоу
  • 14:00
    "Автомобилизъм: DTM "
  • 15:55
    "33 напълно шантави клипа!" - шоу с клипове
  • 16:55
    "Дневникът на Грег" - комедия, U, 2017
Пълна програма
  • 12:45
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / на живо/
  • 14:00
    Разбулване - /повторение/
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Първото благо"
Пълна програма
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
Пълна програма
  • 13:00
    Kung Fu Panda 2 - Doppelt barenstark
  • 14:20
    Barbie - Traumvilla-Abenteuer
  • 14:50
    Barbie - Die Prinzessinnen-Akademie
  • 16:10
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 12:45
    Извинявай ако те нарека любов-игрален филм
  • 15:00
    Траянови врата- документален филм
  • 15:30
    На фокус-предаване на Телемедиа
  • 16:00
    Детски свят : Франклин
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Кралят на тортите: Тоалетни и платове
  • 13:30
    Кралят на тортите: Торта "въздушен балон" и малки щастливи сладкари
  • 14:00
    Кралят на тортите: Кораби, сонограми и драма със сестри
  • 14:30
    Кралят на тортите: Снежна топка, торта под формата на книга с приказки и уплаха
Пълна програма
  • 13:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Място за отдих в задния двор (Episode 1)
  • 13:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Парти край басейна (Episode 2)
  • 14:00
    Спасители на дървени къщи (Series 1): Спасяване на огромен хамбар и завършване на дървената къща на Линкълн (Episode 2)
  • 15:00
    Строителство в Аляска (Series 6): Краят на играта (Episode 8)
Пълна програма
  • 13:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Място за отдих в задния двор (Episode 1)
  • 13:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Парти край басейна (Episode 2)
  • 14:00
    Спасители на дървени къщи (Series 1): Спасяване на огромен хамбар и завършване на дървената къща на Линкълн (Episode 2)
  • 15:00
    Строителство в Аляска (Series 6): Краят на играта (Episode 8)
Пълна програма
  • 12:00
    Споразумението, САЩ, драма, 2013
  • 13:35
    Майка под наем, САЩ, комедия/романтичен, 2008
  • 15:10
    Кралят на скорпионите, Белгия,Германия,САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2002
  • 16:40
    Раждането на лъжата, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 2009
Пълна програма
  • 12:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Вкусна седмица, еп. 4
  • 14:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 4
  • 15:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 4
  • 16:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 11:56
    Принцът и Просякът Драма 2005
  • 13:31
    Обнадеждени Драма 2015
  • 15:01
    Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
  • 16:40
    Шантаво семейство Анимация, Комедия, Семеен 2017
Пълна програма
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:10
    "Ченгето на мола 2" - екшън комедия, САЩ, 2015
  • 17:00
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 5
  • 13:55
    Малкълм - седми сезон, еп. 15
  • 14:25
    Планетата на маймуните - игрален филм
  • 16:45
    Кости - първи сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:00
    FASHION FLIX
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    FASHION FLIX
  • 13:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 12:50
    "Дог и Бет: на лов" - 11 еп.
  • 13:40
    "Кеш и Кари" - 9 и 10 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 66, 67, 68, 69 и 70 еп.
  • 16:35
    "Бърз отклик" - 2 еп.
Пълна програма
  • 13:00
    Централни обедни Новини
  • 13:25
    ч - Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
  • 13:45
    Спорт
Пълна програма
  • 11:30
    "Тежестта на короната" - комедия с уч. на Ники Блонски, Ани Потс, Лили Холман, Фабиан Морено и др. /п/
  • 13:30
    "Като стана дума за снощи" - комедия с уч. на Кевин Харт, Майкъл Ийли, Реджина Хол, Джой Брайънт, Кристофър Макдоналд, Пола Патън, Адам Родригес и др.
  • 15:30
    "Пророчеството" - трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Чандлър Кантърбъри, Роуз Бърн, Лара Робинсън, Бен Менделсон и др. /п/
  • 18:00
    "Уил и Грейс" - сериал, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Smash Lab: Runaway Trailer
  • 13:45
    Smash Lab: Fluidised Sand
  • 14:30
    Cake Boss: Chandelier Cake & a Christening
  • 14:55
    Cake Boss: Palaeontology & Popping the Question
Пълна програма
  • 12:30
    Кухнята (Series 13): Украса (Episode 12)
  • 13:20
    Кухнята (Series 13): Патриотично парти (Episode 13)
  • 14:10
    Кухнята (Series 14): Почивка край скарата (Episode 1)
  • 15:00
    Кухнята (Series 14): Вкусни бургери (Episode 2)
Пълна програма
  • 13:00
    НОВАЦИ
  • 13:30
    НОВАЦИ
  • 14:00
    Опасният Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 13:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт, второ състезание, директно
  • 14:05
    Колоездене: Обиколка на Италия, девети етап, директно
  • 18:45
    Колоездене: Четири дни на Дюнкерк, шести етап
  • 19:45
    Куриози
Пълна програма
  • 13:15
    "Най-великият шоумен", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Грейси, с Хю Джакман, Мишел Уилямс, Зак Ефрън, Зендая, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 15:00
    "Дяволът носи "Прада"", комедийна драма, САЩ, 2006; реж. Дейвид Франкъл, с Мерил Стрийп, Ан Хатауей, Стенли Тучи, Саймън Бейкър, Ейдриън Грение, Емили Блънт, [12+]
  • 16:45
    "Мъпетите 2", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джеймс Бобин, с Рики Джървейс, Тай Бърел, Тина Фей, Хю Бонвил, Рей Лиота, [0+]
  • 18:30
    "Изход: Богове и царе", драма, Великобритания, 2014; реж. Ридли Скот, с Крисчън Бейл, Джойл Едджертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Сигърни Уивър, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:00
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 13:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 14:00
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 14:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
Пълна програма
  • 13:00
    НОВАЦИ
  • 13:30
    НОВАЦИ
  • 14:00
    Опасният Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 12:30
    Най-лошият ти кошмар: Убийствена къща
  • 13:25
    Тук живее злото: Първа любов, вечно зло
  • 14:20
    Тук живее злото: Аз го поканих да влезе
  • 15:15
    Предателства: Да изгубиш битката
Пълна програма
  • 13:10
    Courtside: Tennis Greatness
  • 13:35
    The Burning Issue: Tennis
  • 14:05
    Top: Tennis Stories
  • 14:30
    Ultimate Clash: Agassi vs Nadal
Пълна програма
  • 13:05
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 13:30
    Hook N' Look
  • 13:50
    Madfin Shark Series
  • 14:15
    Sasquatch Mountain Man
Пълна програма
  • 12:50
    Проклятието на остров Оук: Неочаквано откритие
  • 13:45
    Американски антиквари: Какво има в тайника?
  • 14:45
    Извънземни от древността: Другата Земя
  • 15:40
    Изковани в огъня: Килич
Пълна програма
  • 13:00
    Морски вълци, еп. 4
  • 14:00
    Разкази от първо лице, еп. 1
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 9
Пълна програма
  • 13:00
    "Бродуейска терапия" - комедия (САЩ, 2011), режисьор Питър Богданович, в ролите: Имъджен Путс, Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Рис Ифънс, Сибил Шепърд, Уил Форт, Дженифър Еспозито, Катрин Хан, Майкъл Шанън и др.
  • 15:00
    "Деца на килограм 2" - комедия, семеен (САЩ, Канада, 2005), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Юджийн Леви, Том Уелинг, Пайпър Перабо, Кармен Електра, Джейми Кинг, Тейлър Лаутнър и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015
  • 14:20
    Брус Лий: Супер дракон; екшън, Хонконг, 1971
Пълна програма
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 14:30
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 15:35
    Царство; сезон 4, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 13:15
    Ловец на убийства: Пей, малка птичке
  • 14:10
    Ловец на убийства: Няма връщане обратно
  • 15:05
    Неразрешени случаи: Кладенецът/Бившият съпруг убиец
  • 16:05
    Неразрешени случаи: Дежавю/Тайната в кладенеца
Пълна програма
  • 11:55
    Свенгали
  • 13:50
    Американска басня
  • 15:45
    Златни години
  • 17:40
    Последно убежище
Пълна програма
  • 13:10
    Любовь Полищук, Сергей Никоненко в фильме "Если можешь, прости..." (12+)
  • 14:45
    "Три богатыря и наследница престола". Анимационный фильм (6+)
  • 16:20
    Концерт Раймонда Паулса (12+)
  • 18:45
    Премьера. "Ледниковый период. Дети". Новый сезон (0+)
Пълна програма
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 6 с
  • 16:05
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 12:30
    Смеяться разрешается
  • 14:45
    Далекие близкие
  • 16:05
    Больше, чем любовь
  • 16:45
    Выбор. Х/ф
Пълна програма
  • 12:55
    I Live With Models
  • 13:20
    Instant Mom
  • 13:45
    Instant Mom
  • 14:10
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 13:08
    Don't Tell My Wife (18+)
  • 13:34
    Strap-On Versus The Real Deal (18+)
  • 14:00
    Tall Hitchhiker's Juicy Pussy (18+)
  • 14:24
    Latina Bounces On Fat Cock (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - полуфинали (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - финал (WTA Premier Mandatory)
  • 16:20
    Футбол: Барселона - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 18:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - финал (WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 13:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
Пълна програма
  • 18:15
    Kunlun Combat Professional League (KCPL) 22 & 23, Tongling, China, 19.05.2019
Пълна програма
  • 13:00
    The 808
  • 13:30
    The 808
  • 14:00
    The Inertia
  • 14:30
    The Inertia
Пълна програма
  • 12:50
    Неканените гости се завръщат
  • 13:45
    Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 14:10
    Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 14:40
    Един ден в дивата природа (Series 1): Джунгли (Episode 3)
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикална академия"
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 14:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 15:00
    "Моята улица" - документална поредица
Пълна програма
  • 11:15
    Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Brahms and Bruckner
  • 13:30
    Esbjorn Svensson Trio - Timisoara Jazz Festival
  • 15:05
    Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
  • 16:20
    Lionel Loueke and the Vampires - Melbourne International Jazz Festival
Пълна програма
  • 12:00
    Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, трети финален мач на Западната конференция на НБА /п/
  • 14:30
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 15:00
    Футбол: Арда - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига, директно
  • 16:55
    Студио "Втора професионална лига", директно
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Жирона - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Манчестър Сити - Уотфорд, финал за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 14:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 43-ти епизод /п/
  • 14:30
    Световни боксови супер серии: Преди големия двубой, 7-и епизод /п/
  • 15:00
    Световни боксови супер серии: Претеглянето, 7-и епизод /п/
Пълна програма
  • 12:30
    Най-лошият ти кошмар: Убийствена къща
  • 13:25
    Тук живее злото: Първа любов, вечно зло
  • 14:20
    Тук живее злото: Аз го поканих да влезе
  • 15:15
    Предателства: Да изгубиш битката
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 12:25
    "На ръба на утрешния ден", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Дъг Лаймън, с Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Ноа Тейлър, [12+]
  • 14:15
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 16:40
    "Потомците", драма, САЩ, 2011; реж. Александър Пейн, с Джордж Клуни, Амара Милър, Шайлин Удли, Бо Бриджис, Майкъл Онткийн, [12+]
  • 18:35
    "Кралска зима", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Ърни Барбараш, с Мерит Патерсън, Джак Донъли, Саманта Бонд, Риа Бейли, [12+]
Пълна програма
  • 12:45
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Елизабет Алън Розенбаум, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк, [12+]
  • 13:30
    "Младият Шелдън ІІ, 18 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Крис Коч, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 13:50
    "Съвременно семейство X, 14 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Ейбрахам Хигинботъм, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 14:15
    "Павел, апостол Христов", историческа драма, САЩ, 2018; реж. Андрю Хаят, с Джим Кавийзъл, Джеймс Фолкнър, Оливър Мартинес, Джоан Уоли, Джон Линч, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    Трънски разкази (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Пролет в Априлци (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 13:15
    Ръсти Ривитс
  • 13:35
    Рибки Гупи
  • 13:55
    Зак и Квак
  • 14:15
    Топ Кадети
Пълна програма
  • 13:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 14:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 14:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 12, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 15:35
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 13, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 12:55
    Херкулес Драма САЩ 2005
  • 14:15
    Херкулес Драма САЩ 2005
  • 15:40
    Приключенията на Мерлин Приключенски, Семеен, Фентъзи Великобритания 2013
  • 16:30
    Парад на суинга Комедия САЩ 1946
Пълна програма
  • 12:50
    Фин Семеен Холандия 2013
  • 14:20
    Упадъкът на мъжката империя Комедия Франция 2013
  • 15:55
    Бандата от Шугър Крийк: Голямата риба-кану Семеен САЩ 2004
  • 17:10
    Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
Пълна програма
  • 12:50
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2009
  • 14:10
    Когато се намеси любовта мy Романтичен, Комедия Франция 2010
  • 15:45
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 17:05
    Неговото дело и слава: Американският Сион Драма САЩ 2006
Пълна програма
  • 12:15
    32 Pills
  • 13:40
    It's Not Yet Dark
  • 15:00
    Touch The Wall
  • 16:40
    The Sunshine Makers
Пълна програма
  • 13:00
    Планинско колоездене: Titan Desert Race
  • 13:30
    Спортни новини
  • 13:40
    Европейско първенство по художествена гимнастика: финали на уредите /жени/ пряко предаване от Баку
  • 16:10
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Португалия, І манш пряко предаване от Ажуеда
Пълна програма
  • 13:00
    Извън играта
  • 13:45
    Капитан Петко войвода тв сериен филм /3 епизод/
  • 15:00
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
  • 15:30
    Отблизо с Мира
Пълна програма
  • 13:10
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за голямата награда на Франция
  • 14:25
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за голямата награда на Франция
  • 16:00
    Автомобилизъм: Рали крос Обзор на състезанието в Белгия
  • 17:00
    Тенис: ATP 1000 Рим Финал
Пълна програма
  • 12:30
    Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Реал Мадрид, полуфинален мач
  • 14:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 15:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Фиорентина
Пълна програма
  • 13:00
    Студио "Футбол"
  • 13:30
    Футбол: Италианска Серия А Киево - Сампдория
  • 15:30
    Студио "Футбол"
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Емполи - Торино
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Бетис
  • 14:55
    Студио "Футбол"
  • 15:10
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Хюстън Дайнамо - Ди Си Юнайтед
  • 17:00
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 13:05
    "Шарен свят" (1971г.),(п) Любимите български филми
  • 15:00
    ТВ пазар
  • 15:15
    Цветен следобед" - избрано от следобедния блок на БСТВ с Елена Пенчукова
  • 16:30
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
Пълна програма
  • 13:00
    "НАШПОТРЕБНАДЗОР"
  • 14:05
    "МАЛАЯ ЗЕМЛЯ"
  • 15:05
    "СВОЯ ИГРА"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

Viasat History 13:20
Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 1
Fox Life 13:20
Уил и Грейс - десети сезон, еп. 13
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
bTV 13:30
Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.53

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:40
Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

Fen TV 13:20
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
FilmBox Extra 13:25
В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
TV1 13:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}