ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
  • 14:55
    Приключенията на горските мечоци анимационен филм
  • 15:10
    Разследването на Мун тв филм
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.10
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.36
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, еп.12
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
Пълна програма
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
  • 14:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
Пълна програма
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 23, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 16:05
    Царство; сезон 4, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 17:00
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: На ръба
  • 14:40
    Изчезнали или живи: Тигърът от остров Ява
  • 15:35
    Лов на чудовища с лък
  • 16:30
    Пилоти в Аляска: Гринго Бен
Пълна програма
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Дървото на дружбата" - документален филм
  • 15:25
    Евроизбори 2019
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 14:00
    Музика, музика... /п/
  • 14:30
    Репетиция /БНТ 2 Варна/п/
  • 15:00
    Пиренеите документална поредица /2 епизод/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
Пълна програма
  • 14:01
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:22
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:50
    The HAPPOS Family
  • 15:00
    Pink Panther and Pals - Elements
Пълна програма
  • 13:00
    "Вън от пещта" - криминален, трилър (Великобритания, САЩ, 2013), режисьор Скот Купър, в ролите: Крисчън Бейл, Кейси Афлек, Зоуи Салдана, Уди Харелсън, Сам Шепърд, Уилем Дефо, Форест Уитакър и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.5 еп.15
  • 16:00
    "Платина" - сериал, с.3 еп.8
  • 17:00
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.13
Пълна програма
  • 12:45
    "Бягство" - екшън, трилър (САЩ, България), режисьор Кортни Соломон, в ролите: Итън Хоук, Селена Гомес, Джон Войт, Калоян Воденичаров, Деян Ангелов, Велизар Пеев и др.
  • 14:30
    "Нитро" - екшън, трилър (Канада, 2007), режисьор Ален Дерошес, в ролите: Гийом Льоме-Тивиерж, Люси Лорие, Мартен Мат, Реймон Бушар, Антоан Дерошес и др.
  • 16:45
    "Любов сред лозята" - романтичен (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джейсън Бърк, в ролите: Еманюел Вожие, Матю Маккол, Кристофър Ръсел, Едуин Перес, Лидия Кембъл и др.
  • 18:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Барът на Пепе" - сериал
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, еп.1, 2
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, с.6 еп.3, 4
Пълна програма
  • 13:00
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5 еп.21 и еп.специален
  • 14:45
    "На среща с непознат" - риалити (Австралия), еп.7
  • 15:45
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 16:45
    Телешоп
Пълна програма
  • 14:05
    Реактивните момичета
  • 14:20
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:45
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 12:50
    "Състояние на връзката", комедия, Великобритания, 2019; реж. Стивън Фриърс, с Розамунд Пайк, Крис О’Дауд, [12+]
  • 14:35
    "На орлови криле", военна драма, Китай, 2016; реж. Стивън Шин, Майкъл Паркър, с Джоузеф Файнс, Шоун Дао, Ричард Сандерсън, Елизабет Арендс, Джеси Коув, [15+]
  • 16:10
    "Стаята на Марвин", драма, САЩ, 1996; реж. Джери Закс, с Мерил Стрийп, Леонардо ДиКаприо, Даян Кийтън, Робърт Де Ниро, Хюм Кронин, [12+]
  • 17:50
    "Семейство Адамс", комедия, САЩ, 1991; реж. Бари Зоненфелд, с Анджелика Хюстън, Раул Хулия, Кристофър Лойд, Кристина Ричи, Джими Уорман, [12+]
Пълна програма
  • 13:40
    "Светлина", романтична драма, Япония, 2017; реж. Наоми Кавасе, с Масатоши Нагасе, Аяме Мизаки, Тацуя Фуджи, Казуко Ширакава, Мисузу Кано, [12+]
  • 15:20
    "Разговори с Томаш Масарик", историческа драма, Чехия, 2018; реж. Якуб Червенка, с Ян Будаш, Мартин Хуба, [12+]
  • 16:35
    "Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
  • 18:15
    "Юнакът и веселякът", комедия, САЩ, 2016; реж. Джеф Грейс, с Алекс Карповски, Уайът Ръсел, Мередит Хагнер, Мелани Лински, Хана Симон, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
Пълна програма
  • 14:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване
  • 14:30
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Дива земя" (премиера) - теленовела
  • 16:00
    "Стая 309" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5
  • 16:00
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 5
  • 16:30
    "Еър Америка" - екшън-комедия с уч. на Мел Гибсън, Робърт Дауни Младши, Нанси Травис, Тим Томерсън, Маршал Бел, Майкъл Дудикоф и др. /п/
Пълна програма
  • 14:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 19
  • 15:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 20
  • 16:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 21
  • 17:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 1
Пълна програма
  • 13:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Илюзия ли е гравитацията?
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 15:02
    Как се прави...: Стъргалки за люспи на риба, машини за изстрелване на лепило
  • 15:26
    Как функционира Вселената?: Първата секунда
Пълна програма
  • 14:00
    11
  • 14:30
    11
  • 15:00
    Елена от Авалор
  • 15:30
    Големият град на Грийнс
Пълна програма
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:15
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Училище за родители - със Стойка Стефанова
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
  • 21:00
    Конен спорт: Глобална шампионска лига
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт
Пълна програма
  • 14:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, клас MX2, първо състезание
  • 14:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, клас MXGP, първо състезание
  • 15:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, клас MX2, второ състезание
  • 15:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, клас MXGP, второ състезание
Пълна програма
  • 14:00
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 12
  • 14:25
    Дивото зове, сезон 2, еп. 1
  • 15:10
    Дивото зове, сезон 2, еп. 2
  • 15:55
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 5
Пълна програма
  • 13:40
    World Of X Games
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 16:10
    Now Boarding
Пълна програма
  • 14:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 14:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 14:05
    На гости при Джада (Series 2): Следобедното парти на Джейд (Episode 1)
  • 14:30
    Мега веранди (Series 2): Меката на забавленията със стъклени стени (Episode 13)
  • 14:55
    Мега бърлоги (Series 1): Запознай се със своята мега бърлога (Episode 1)
  • 15:20
    Ловци на къщи (Series 71): Южняк и британската му съпруга спорят в Нашвил (Episode 6)
Пълна програма
  • 14:15
    Тяло за отмъщение с Клои Кардашиян, еп. 4
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 20
  • 16:05
    Скрити доказателства - първи сезон, еп. 13
  • 17:05
    Обвързани - пети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 14:10
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 6
  • 15:05
    Загадъчни убийства по Агата Кристи, еп. 14
  • 17:00
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 1
  • 17:55
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 13:05
    "Хрониките на Нарния: Плаването на "Разсъмване"", семеен - фентъзи, САЩ, 2010; реж. Майкъл Аптид, с Джорджи Хенли, Скендър Кийнс, Бен Барнс, Уил Полтър, Гари Суит, [7+]
  • 14:55
    "Пич, къде е баща ти?", комедия, САЩ, 2017; реж. Лорънс Шер, с Оуен Уилсън, Ед Хелмс, Дж. К. Симънс, Кат Уилямс, Глен Клоуз, [15+]
  • 16:50
    "Усмихнати мрачни мъже", комедийна драма, Чехия, 2018; реж. Дан Сватек, с Давид Швехлик, Ярослав Душек, Ондрей Мали, Иван Франек, Марика Шопоска, [15+]
  • 18:25
    "В кадър ХVI, 20 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 13:50
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 1
  • 14:40
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 4
  • 15:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 14
  • 16:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14
Пълна програма
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои бързат без успех, други печелят от раз
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Просто напълни камиона, Рене
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ще избухне ли?
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дзен майстори на Вселената
Пълна програма
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 14:30
    България – вчера, днес и утре
  • 15:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 24 еп.
  • 16:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 14:00
    "Конни"
  • 14:25
    "Кайю"
  • 14:45
    "Дот"
  • 15:10
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:45
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:20
    "Светски новини"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:55
    "Подземия и дракони" - игрален филм с Джъстин Уейлин, Джеръми Айрънс.
  • 14:40
    "Любовта смърди" - комедия с Френч Стюарт, Бриджит Уилсън - Сампрас.
  • 16:10
    "Много шум за нищо" - комедия / романтичен с Ема Томпсън, Кенет Брана.
  • 18:00
    "Щастлив брак, по Стивън Кинг" - трилър с Джоан Алън, Антъни Лапаля.
Пълна програма
  • 14:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 17:00
    "Бийч клуб" на Линдзи Лоън
Пълна програма
  • 14:15
    Rudimental: MTV Crashes Plymouth
  • 14:35
    Clean Bandit Live @ V Festival...
  • 15:00
    Little Mix Vs Shawn Vs Gaga
  • 16:15
    MTV Asks James Arthur
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 14:10
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11
  • 15:00
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
  • 15:50
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 6
  • 16:45
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
  • 15:00
    Златна треска, еп. 9
  • 16:00
    Пресушаване на океана, еп. 5
  • 17:00
    Морският път на коприната, еп. 2
Пълна програма
  • 13:50
    Най-смъртоносните животни на планетата: Компилации, еп. 2
  • 14:40
    Най-смъртоносните животни на планетата: Компилации, еп. 3
  • 15:30
    Най-смъртоносните животни на планетата: Компилации, еп. 4
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 12:05
    Волейбол: Новара - Конелиано, финал на Шампионската лига за жени /п/
  • 14:30
    Класика от Висшата лига: Шефилд Юнайтед - Уигън Атлетик (2006-07) /п/
  • 15:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 15:05
    Класика от Висшата лига: Манчестър Юнайтед - Уимбълдън (1998-99) /п/
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 15:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 15:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 15:10
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:20
    "По средата" - сериал
  • 16:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    WRC. Рали Чили
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига:
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    Мобил 1
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Баща ми! - Татко сам у дома" - доку-поредица
  • 17:00
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:35
    Игрален филм
  • 16:00
    "Бялото студио"
  • 16:40
    "Романтиката на романса"
  • 17:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 14:15
    Паралакс - /повторение /
  • 15:00
    Кратки новини
  • 15:10
    Паралакс - /повторение /
  • 16:00
    Първото благо /повторение /
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
Пълна програма
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
  • 14:40
    Angelo!
  • 15:05
    Coop gegen Kat
  • 15:35
    Bugs Bunny & Looney Tunes
Пълна програма
  • 13:30
    Извинявай, ако те нарека любов - игрален филм
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:45
    Туристически маршрути с "Незабравка"- документален филм
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Най-добрият ремонт: Бърз ремонт на ранчо
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Всички са експерти
  • 15:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Рокля без ръкави
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Епизод 16
Пълна програма
  • 14:00
    10 факта за битката при Шипка
  • 14:30
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 15:00
    Бързи, ледени води
  • 15:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
Пълна програма
  • 14:00
    Реставратори (Series 7): Имението на Естер Лудвиг (Episode 2)
  • 14:30
    Реставратори (Series 7): Викториански дом във Вирджиния (Episode 3)
  • 15:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Място за отдих в задния двор (Episode 1)
  • 15:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Парти край басейна (Episode 2)
Пълна програма
  • 14:00
    Реставратори (Series 7): Имението на Естер Лудвиг (Episode 2)
  • 14:30
    Реставратори (Series 7): Викториански дом във Вирджиния (Episode 3)
  • 15:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Място за отдих в задния двор (Episode 1)
  • 15:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Парти край басейна (Episode 2)
Пълна програма
  • 13:10
    Моят замък, Великобритания, драма/романтичен, 2003
  • 15:00
    Звезден човек, САЩ, романтичен/фантастика, 1984
  • 16:55
    Късо съединение, САЩ, комедия/семеен/фантастика, 1986
  • 18:30
    Хана, Германия, Великобритания,САЩ, екшън/драма/трилър, 2011
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 5
  • 15:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 3
  • 16:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 12
  • 16:30
    Бон Апети, еп. 6
Пълна програма
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 14:15
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 16:35
    Предимствата да бъдеш аутсайдер Драма, Романтичен 2012
  • 18:45
    Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
  • 20:19
    Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:25
    Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 24
  • 14:20
    От местопрестъплението: Маями, еп. 2
  • 15:15
    Касъл - четвърти сезон, еп. 8
  • 16:10
    Касъл - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 14:00
    TOMMY HILFIGER STORY
  • 14:25
    F-PEOPLE
  • 14:30
    TOMMY HILFIGER STORY
  • 14:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Да замиташ след звездите" - 22 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 11 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 20 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 199 и 200 eп.
Пълна програма
  • 14:15
    Телепазар
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:15
    "Хари и семейство Хендерсън" - семейна комедия с уч. на Джон Литгоу, Мелинда Дилън, Дейвид Съчет, М.Емет Уолш, Кевин Питър Хол, Маргарет Лангрик и др. /п/
  • 16:40
    "Гадна компания" - екшън с уч. на Антъни Хопкинс, Крис Рок, Гейбриъл Махт, Кери Уошингтън, Питър Стормеър, Майк Стенсън и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 14:10
    Kitchen Boss: Danny's Favourites
  • 14:30
    Man v Expert: Episode 6
  • 15:15
    Deadliest Catch: False Pass
  • 16:00
    Smash Lab: Fluidised Sand
Пълна програма
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 26): Мултикултурно готвене (Episode 11)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 26): Пуйка, картофки и хотдог (Episode 12)
  • 15:00
    Домашната кухня на Аиша (Series 2): Обяд за дамите (Episode 4)
  • 15:25
    Домашната кухня на Аиша (Series 2): Любими блюда на семейството (Episode 5)
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
  • 21:00
    Конен спорт: Глобална шампионска лига
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт
Пълна програма
  • 13:05
    "Хрониките на Нарния: Плаването на "Разсъмване"", семеен - фентъзи, САЩ, 2010; реж. Майкъл Аптид, с Джорджи Хенли, Скендър Кийнс, Бен Барнс, Уил Полтър, Гари Суит, [7+]
  • 14:55
    "Пич, къде е баща ти?", комедия, САЩ, 2017; реж. Лорънс Шер, с Оуен Уилсън, Ед Хелмс, Дж. К. Симънс, Кат Уилямс, Глен Клоуз, [15+]
  • 16:50
    "Усмихнати мрачни мъже", комедийна драма, Чехия, 2018; реж. Дан Сватек, с Давид Швехлик, Ярослав Душек, Ондрей Мали, Иван Франек, Марика Шопоска, [15+]
  • 18:25
    "В кадър ХVI, 20 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:00
    Claude
  • 14:20
    Claude
  • 14:40
    Doc McStuffins
  • 15:00
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 13:25
    Изчезнали: специално издание 3
  • 14:20
    Гробовни тайни: Десет седмици по-късно
  • 15:15
    Гробовни тайни: Тайните на пустинята
  • 16:10
    Убивам заради теб: Майката на всички злини
Пълна програма
  • 13:10
    Oktagon: Episode 1
  • 15:00
    Fight Stars: Amanda Nunes
  • 15:25
    Clubland: Shaktar Donetsk
  • 15:55
    The Burning Issue: Golf
Пълна програма
  • 14:15
    Hook N' Look
  • 14:35
    Hook N' Look
  • 15:00
    Survival Science
  • 15:20
    Survival Science
Пълна програма
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои бързат без успех, други печелят от раз
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Просто напълни камиона, Рене
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ще избухне ли?
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дзен майстори на Вселената
Пълна програма
  • 14:00
    Златна треска, еп. 9
  • 15:00
    Пресушаване на океана, еп. 5
  • 16:00
    Морският път на коприната, еп. 2
  • 17:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 6
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.10
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.36
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, еп.12
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 14:20
    Конан; сезон 1, епизод 14, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:20
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 20, приключенски, САЩ, 2001
  • 16:20
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 13:30
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 22, криминален, драма, Канада, 2014
  • 14:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 32, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 33, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:25
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Палачът
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Отровата е предпочитана
  • 15:05
    Ловец на убийства: Кървавочервената магистрала
  • 16:00
    Първите 48 часа: 1000 прорезни рани/Лотария
Пълна програма
  • 14:15
    Патрулката
  • 16:05
    Под натиск
  • 18:00
    Най-добрата оферта
  • 20:30
    Глинени гълъби
Пълна програма
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 16:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:00
    Nice And Juicy (18+)
  • 14:27
    Water Balloon Charity Fuck (18+)
  • 14:49
    Fucking The Invisible Man (18+)
  • 15:00
    I Don't Eat Out (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 16:00
    Футбол: Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение
  • 18:00
    "Градовете на Ла Лига: Уеска" - документален филм
  • 18:30
    "Ла Лига Оригиналът" - документален филм
Пълна програма
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
  • 14:30
    Агрокоментар
  • 14:35
    Агротема
Пълна програма
  • 08:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 14:00
    Thrillbillies
  • 14:30
    The Inertia
  • 15:00
    The Inertia
  • 15:30
    The Inertia
Пълна програма
  • 13:45
    Суперсетивата на животните (Series 1): Слух (Episode 1)
  • 14:40
    Великото преселение (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 15:25
    Най-добрите родители в животинския свят (Series 1): И сам воинът е воин (Episode 1)
  • 16:20
    Бездомни кучета със супер потенциал (Series 1): Надеждата умира последна (Episode 5)
Пълна програма
  • 14:00
    Научнопопулярен филм
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 17:00
    Българско документално кино
  • 17:45
    "Здравей, Китай" - документална поредица
Пълна програма
  • 13:30
    Rene Jacobs conducts King Arthur by Purcell at the Staatsoper Berlin
  • 16:20
    InterMezzo
  • 17:30
    Gala Opening of the VII St Petersburg International Cultural Forum
  • 18:25
    Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Арда - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
  • 15:00
    Футбол: Берое - ЦСКА, мач от Първа професионална лига /п/
  • 17:00
    Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, трети финален мач на Западната конференция на НБА /п/
  • 19:00
    Класика от Първа професионална лига: Черно море - Берое (2017-18) /п/
Пълна програма
  • 14:00
    Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - финал (WTA Premier Mandatory)
  • 16:20
    Футбол: Атлетико /M/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 18:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 19:00
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
Пълна програма
  • 12:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Глазгоу, Шотландия /п/
  • 14:30
    Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 5-и епизод /п/
  • 15:00
    Футбол: Манчестър Сити - Уотфорд, финал за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 17:00
    Баскетбол: Торонто Раптърс - Милуоки Бъкс, трети финален мач на Източната конференция на НБА /п/
Пълна програма
  • 13:25
    Изчезнали: специално издание 3
  • 14:20
    Гробовни тайни: Десет седмици по-късно
  • 15:15
    Гробовни тайни: Тайните на пустинята
  • 16:10
    Убивам заради теб: Майката на всички злини
Пълна програма
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    Документален филм
  • 17:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 13:25
    "Обир със стил", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Зак Браф, с Морган Фрийман, Майкъл Кейн, Алън Аркин, Ан-Маргрет, Джоуи Кинг, [12+]
  • 15:00
    "Малък голям живот", комедия - фантастика, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
  • 17:15
    "Троя", историческа драма, САЩ, 2004; реж. Волфганг Петерсен, с Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Брайън Кокс, Даян Крюгер, [15+]
  • 20:00
    "Лигата на справедливостта", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Гал Гадот, Езра Милър, [12+]
Пълна програма
  • 13:55
    "Двойници", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джонатан Мостоу, с Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Борис Коджо, Джеймс Франсис Джинти, [12+]
  • 15:25
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
  • 17:05
    "Артър", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейсън Уинър, с Ръсел Бранд, Хелън Мирън, Грета Геруиг, Дженифър Гарнър, Джералдин Джеймс, [12+]
  • 18:55
    "Шефове гадняри 2", комедия, САЩ, 2014; реж. Шон Андърс, с Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Джейми Фокс, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Любаш (образователен филм за планински туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    XCo Adventure Cup `2014 (образователен филм за спортен туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 14:15
    Топ Кадети
  • 14:40
    Пес Патрул
  • 15:10
    Пес Патрул
  • 15:30
    Макс и Руби
Пълна програма
  • 13:35
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 14:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 15:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 15:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 8, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 13:55
    За какво се моли Реджи Драма САЩ 1996
  • 15:30
    Марко Поло, част 1 Драма САЩ 2007
  • 17:00
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2007
  • 18:25
    Завръщането на Томи Трикър Семеен Канада 1993
Пълна програма
  • 14:05
    Диско Комедия Франция 2008
  • 15:45
    Лили Давид Комедия Франция 2012
  • 17:20
    Маре - нашата любовна история Биографичен Бразилия 2007
  • 19:05
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
Пълна програма
  • 13:20
    Кречетало Комедия САЩ 2009
  • 14:40
    Фин Семеен Холандия 2013
  • 16:10
    Баща на четири деца Детски Дания 2005
  • 17:40
    Индианецът Семеен Холандия 2009
Пълна програма
  • 14:00
    Jack Irish
  • 15:00
    Abraham's Point
  • 16:50
    Broke Sky
  • 18:30
    Close Up
Пълна програма
  • 12:30
    Баскетбол: Балкан - Берое - четвърта полуфинална среща от Националната баскетболна лига
  • 14:20
    Спортни новини
  • 14:30
    Извън играта
  • 15:20
    Европейско първенство по художествена гимнастика: финали на уредите /жени/
Пълна програма
  • 12:30
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 14:30
    Пътеки /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 13:15
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание на Пърт
  • 15:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 16:00
    Баскетбол: Евролига Мач за трето място
  • 18:00
    Баскетбол: Евролига Финал
Пълна програма
  • 14:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Полша
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 18:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 19:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание на звездите в Шарлът
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Далас - Лос Анджелис ФК
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Каляри
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Интер
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Обзор
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Купа на Турция Галатасарай - Ахисарспор, финал за Купата на Турция
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Жирона
  • 18:00
    Футбол: Барса ТВ "Ето'о" първа част , документален филм
  • 19:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
Пълна програма
  • 13:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова
  • 14:50
    ТВ пазар
  • 15:30
    Новини
  • 15:40
    "Безценната перла", сериал, 14 еп.
Пълна програма
  • 14:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 16:30
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 17:20
    "ДНК"
Пълна програма

Сериали

Viasat History 14:25
Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 14:25
Голямото американско топене на ледовете, сезон 1, еп. 2
Fox Channel 14:25
От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 23
Viasat Explorer 14:35
Невероятни паркове, сезон 4, еп. 8
AXN White 14:35
Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Eurosport HD 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Eurosport 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Ring.BG 15:00
Футбол, Купа на африканските нации: полуфинал 1
Diema Sport 15:00
Футбол: Арда - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
Film Plus 15:00
Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International)

Всички предавания

Филми

Cinemax 14:20
"Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
Cinemax 2 14:20
"Приключенията на барон Мюнхаузен", фентъзи - комедия, Великобритания, 1988; реж. Тери Джилиъм, с Джон Невил, Ерик Айдъл, Сара Поли, Оливър Рийд, Ума Търман, [12+]
MGM 14:20
"Блус брадърс 2000" - игрален филм с Дан Акройд, Джон Гудмън.
Kino Nova 14:30
"Венчален шок" - романтична комедия с уч. на Джон Ларокет, Карън Валънтайн, Френч Стюарт, Марина Блек, Кели Овъртън, Джейми Рей Нюман, Себастиан Тилинджър и др.
BNT 3 14:35
Отдел "Фалшива самоличност" сериен филм /9 епизод/ /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}