ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.11
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.37
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.1
Пълна програма
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 2
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 13:15
    Сърцето на самурая - исторически сериал
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
  • 14:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 13:15
    Морски детективи; сезон 11, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 14:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 24, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 25, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 16:10
    Царство; сезон 4, епизод 16, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 12:50
    Да отгледаш... бяла мечка сираче
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Роден да бяга
  • 14:40
    Риболов или смърт: Епизод 5
  • 15:35
    Най-големите и най-лошите: Анаконда
Пълна програма
  • 13:10
    Евроизбори 2019
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:20
    Music Arena
  • 15:00
    3 in 1
Пълна програма
  • 12:30
    Култура.БГ
  • 13:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 14:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 15:00
    Джинс Родът на Гуна Иванова
Пълна програма
  • 13:25
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 13:40
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:01
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:23
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 12:30
    "Възходът на една легенда" - екшън, биографичен (Хонконг, Китай, 2014), режисьор Хин Юн Рой Чоу, в ролите: Кам-Бо Саммо Хун, Еди Пенг, Цзин Боран и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.5 еп.16
  • 16:00
    "Платина" - сериал, с.3 еп.9
  • 17:00
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.14
Пълна програма
  • 12:45
    "Коледни бъркотии" - фентъзи, семеен (тв филм, Канада, 2006), режисьор Дейвид Уивър, в ролите: Амбър Бенсън, Тай Ръниън, Брит Маккилип, Кейти Кийтинг, Гуинит Уолш и др.
  • 14:30
    "Дървото на живота" - фентъзи, драма (САЩ, 2011), режисьор Терънс Малик, в ролите: Брад Пит, Шон Пен, Джесика Частейн, Хънтър Маккракън, Тай Шеридан, Фиона Шоу и др.
  • 17:15
    "Бебе в наследство" - драма, психотрилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Джон Л`Екър, в ролите: Каси Стийл, Мими Кузик, Крис Бруно, Елена Уатко, Матю Бенет, Шабан Мърфи и др.
  • 19:00
    Телепазар
Пълна програма
  • 13:00
    "Кухня" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Барът на Пепе" - сериал
  • 17:00
    Шоуто на Слави (2019)
Пълна програма
  • 13:00
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.5
  • 14:45
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5 еп.21, 22
  • 15:45
    "Търси се" - токшоу
  • 16:45
    Телешоп
Пълна програма
  • 13:15
    Юникити
  • 13:30
    Юникити
  • 13:40
    Юникити
  • 13:55
    Реактивните момичета
Пълна програма
  • 11:55
    "Октав", драма, Румъния, 2017; реж. Серж Йоан Селебидачи, с Марсел Юрес, Виктор Ребенджюк, Анди Васлуиану, Лиа Бугнар, Йоан Андрей Йонеску, [12+]
  • 13:40
    "Радиус", научно-фантастичен трилър, Канада, 2017; реж. Каролин Лабреш, Стив Леонард, с Диего Клатенхоф, Шарлот Съливан, Брет Донахю, Назарий Демкович, Андреа Дел Кампо, [12+]
  • 15:15
    "Всичко (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Тимъти МакНийл, с Джон Каръл Линч, Мат Бомър, Мора Тиърни, Мелора Хардин, Тимъти В. Мърфи, [15+]
  • 16:50
    "Семейство Адамс 2", комедия, САЩ, 1993; реж. Бари Зоненфелд, с Анджелика Хюстън, Раул Хулия, Кристофър Лойд, Джоан Кюсак, Кристина Ричи, [12+]
Пълна програма
  • 12:40
    "Брулени хълмове", романтична драма, Великобритания, 1992; реж. Питър Космински, с Жулиет Бинош, Ралф Файнс, Джереми Нортъм, Саймън Шепърд, Софи Уорд, [12+]
  • 14:25
    "Рейнбоу", драма, Доминиканска Република, 2017; реж. Андрес Курбело, Давид Малер, с Нашла Богаерт, Ектор Анибал, Ерик Васкес, Давид Малер, Катерин Кастро, [15+]
  • 16:05
    "Тигрово мляко", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Уте Вийланд, с Флора Ли Тиман, Емили Куше, Давид Али Рашид, Наргес Рашиди, Емил Белтон, [15+]
  • 17:50
    "Битие", драма, Унгария, 2018; реж. Арпад Богдан, с Милан Чордаш, Анна Мари Чех, Енико Анна Илеши, Лидия Даниш, Левенте Молнар, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
Пълна програма
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 14:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване
  • 14:30
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Дива земя" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5
  • 15:50
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 5, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Да продадеш колата си: Порше 911 Тарга
  • 14:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Войни за злато: Джунглата се събужда
  • 15:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Картата на съкровището
  • 16:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 5
Пълна програма
  • 13:02
    Ловци на митове: Взриви я извън водата
  • 13:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Реален ли е късметът?
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 15:02
    Как се прави...: Газови инжекциони, варовикови прегради
Пълна програма
  • 13:00
    БИЗААРДВАРК
  • 13:30
    Пени от М.А.Р.С.
  • 14:00
    11
  • 14:30
    11
Пълна програма
  • 13:25
    "Спортна лаборатория"
  • 13:40
    "Уголемена наука"
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    12 месеца - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:10
    Дискусионен клуб СПОРТ - Спорт
  • 14:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, девети етап
  • 14:35
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап, директно
  • 18:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, директно
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
  • 17:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, директно
  • 18:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, клас MXGP, второ състезание
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
Пълна програма
  • 12:55
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 4
  • 13:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 12
  • 14:00
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 13
  • 14:25
    Дивото зове, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 12:50
    Rumble & Hum
  • 13:40
    World Of X Games
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 13:15
    Братовчеди в кухнята (Series 2): Фиаско край камината (Episode 6)
  • 13:40
    Възкръснали имения (Series 2): Рапсодия в бежово (Episode 5)
  • 14:05
    Възкръснали имения (Series 2): Хлопа ми дъската (Episode 6)
  • 14:30
    Мега бърлоги (Series 1): Хол с късмет (Episode 2)
Пълна програма
  • 13:20
    Династия, еп. 12
  • 14:15
    Тяло за отмъщение с Клои Кардашиян, еп. 5
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 21
  • 16:05
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 3
  • 14:10
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 7
  • 15:05
    Новите мистерии на Мис Фишър, еп. 3
  • 17:00
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 12:20
    "Уинтър: Историята на един делфин", семеен, САЩ, 2011; реж. Чарлс Мартин Смит, с Хари Коник Джуниър, Ашли Джъд, Нейтън Гамбъл, Крис Кристофърсън, Морган Фрийман, [7+]
  • 14:10
    "Вдън горите", мюзикъл, САЩ, 2014; реж. Роб Маршал, с Мерил Стрийп, Емили Блънт, Джеймс Кордън, Анна Кендрик, Крис Пайн, [12+]
  • 16:15
    "Бари ІІ, 8 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Бил Хедър, с Бил Хедър, Хенри Уинклър, Стивън Рут, Сара Голдбърг, Антъни Кариган, [18+]
  • 16:45
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 11 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 12:55
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 4
  • 13:50
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 2
  • 14:40
    Страна на лъвовете: Ден и нощ, сезон 1, еп. 1
  • 15:40
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 15
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Даръл застила леглото
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ефектът на поничката
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да се разчита ли на интуицията?
Пълна програма
  • 12:30
    Риболовен филм
  • 13:30
    Историческа възстановка
  • 14:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 26 еп.
  • 14:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 9 еп.
Пълна програма
  • 13:05
    "Герои на града"
  • 13:30
    "Робоколата Поли"
  • 13:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Конни"
Пълна програма
  • 13:15
    "Патарински Live" - /п/
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:45
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:05
    "Властелини на слънцето" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Джордж Шакирис.
  • 14:50
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
  • 16:35
    "Човек на града" - комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
  • 18:10
    "Прозорецът на спалнята" - игрален филм със Стив Гутенберг, Елизабет Макгавърн.
Пълна програма
  • 13:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 14:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 13:05
    Clean Bandit Live @ V Festival...
  • 13:30
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 14:15
    MTV Unplugged: Elton John
  • 15:00
    MTV Rewind: 2014
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 12:40
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 1
  • 13:30
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 3
  • 14:25
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 12
  • 15:15
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 8
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 1
  • 15:00
    Златна треска, еп. 10
  • 16:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
  • 13:50
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 14:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 15:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
Пълна програма
  • 12:05
    Волейбол: Зенит Казан - Кучине Лубе, финал на Шампионската лига /п/
  • 14:30
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 8-и епизод /п/
  • 15:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 15:05
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 35-и епизод /п/
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
  • 13:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 13:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 14:10
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 12:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:40
    "Мама" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:20
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    WRC: Рали Аржентина
  • 16:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 18:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 20:00
    WRC: Рали Аржентина - обзор
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Баща ми! - Татко сам у дома" - доку-поредица
  • 17:00
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 16:30
    Игрален филм
  • 18:05
    Игрален филм
  • 19:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 14:00
    Дискусионно студио"/ повторение/
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "Край Босфора" /повторение /
Пълна програма
  • 12:00
    Футболна екстра
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 13:25
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 13:45
    Friends
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
  • 14:40
    Angelo!
Пълна програма
  • 13:15
    Балканфолк 2018
  • 14:30
    Златната петорка - игрален филм
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    Airplay Chart
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 13:00
    Кралят на кухнята: А ла Хобокен, скъпа!
  • 13:30
    Кралят на кухнята: Страхотната втора закуска
  • 14:00
    Най-добрият ремонт: Търсене на нова мечта за строител
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Всичко, което блести
Пълна програма
  • 13:00
    Археологически - средновековен комплекс Перперикон
  • 13:30
    JAM - еп.6
  • 14:00
    10 уникални паметника в България
  • 14:30
    WWF - Непознатите гори
Пълна програма
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Варшава (Episode 6)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Дъблин (Episode 7)
  • 14:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 17): Епизод 2 (Episode 2)
  • 15:00
    Легендарни места (Series 1): Последни убежища (Episode 5)
Пълна програма
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Варшава (Episode 6)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 2): Дъблин (Episode 7)
  • 14:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 17): Епизод 2 (Episode 2)
  • 15:00
    Легендарни места (Series 1): Последни убежища (Episode 5)
Пълна програма
  • 13:00
    Продуцентите, САЩ, комедия/музикален, 2005
  • 15:15
    Събудих се на 30, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2004
  • 16:50
    Майка под наем, САЩ, комедия/романтичен, 2008
  • 18:25
    Мистериозно убийство в Манхатън, САЩ, комедия/мистерии, 1993
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 12
  • 13:30
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 13
  • 14:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 6
  • 15:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 12:32
    Коронадо Eкшън, Приключенски, Комедия 2003
  • 13:59
    Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015
  • 15:39
    Епоха на герои Екшън, Приключенски, Драма 2011
  • 17:09
    Последният Крал Екшън, Приключенски, Драма 2016
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:35
    Дълбоката държава, еп. 2
  • 13:45
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 16
  • 14:15
    Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 25
  • 15:15
    Касъл - четвърти сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    TOP MODELS
  • 13:55
    FASHION WEEK
  • 14:00
    MIRANDA KERR STORY
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Лов на неизрядни платци" - 18 и 19 еп.
  • 14:05
    "Да замиташ след звездите" - 23 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 12 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 1 еп.
Пълна програма
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
  • 13:35
    Спорт
  • 13:45
    Телестар
Пълна програма
  • 12:00
    "Кралицата девственица" - историческа драма с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., I част
  • 14:10
    "В кадър"
  • 14:45
    "Предел на риска" - драма с уч. на Кевин Спейси, Джеръми Айрънс, Закари Куинто, Стенли Тучи, Деми Мур, Пол Бетани, Саймън Бейкър и др. /п/
  • 17:00
    "Автобус 657: Обирът" - екшън с уч. на Робърт Де Ниро, Джефри Дийн Морган, Кейт Босуърт, Дейв Баутиста, Джина Карано и др. /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Smash Lab: Long Range Lifeboat
  • 13:45
    Kitchen Boss: Kids' Supper
  • 14:10
    Kitchen Boss: Farmers' Market Fun
  • 14:30
    Extreme Engineering: Hong Kong Bridge
Пълна програма
  • 13:20
    Режи! (Series 26): Десерти (Episode 1)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 26): Бургери, телешко и барбекю (Episode 13)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 26): Пиле в Хавай (Episode 14)
  • 15:00
    Домашната кухня на Аиша (Series 2): Южняшко барбекю (Episode 6)
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, девети етап
  • 14:35
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап, директно
  • 18:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, директно
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 12:20
    "Уинтър: Историята на един делфин", семеен, САЩ, 2011; реж. Чарлс Мартин Смит, с Хари Коник Джуниър, Ашли Джъд, Нейтън Гамбъл, Крис Кристофърсън, Морган Фрийман, [7+]
  • 14:10
    "Вдън горите", мюзикъл, САЩ, 2014; реж. Роб Маршал, с Мерил Стрийп, Емили Блънт, Джеймс Кордън, Анна Кендрик, Крис Пайн, [12+]
  • 16:15
    "Бари ІІ, 8 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Бил Хедър, с Бил Хедър, Хенри Уинклър, Стивън Рут, Сара Голдбърг, Антъни Кариган, [18+]
  • 16:45
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 11 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:20
    Gigantosaurus S1 Splits
  • 13:40
    Paprika
  • 13:50
    Paprika
  • 14:00
    Claude
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 13:25
    Изчезнали: специално издание 4
  • 14:20
    Питбули и бивши затворници: Най-сладките моменти досега
  • 15:15
    Питбули и бивши затворници: Кученце се прибира у дома
  • 16:10
    Убивам заради теб: Битка с дявола
Пълна програма
  • 13:10
    National Icons: F1 Drivers
  • 13:35
    Fast Lane: Max Verstappen
  • 14:05
    National Icons: Motorsport
  • 14:30
    The Immortals: Wayne Rooney
Пълна програма
  • 13:05
    Familiar Waters
  • 13:30
    Madfin Shark Series
  • 13:50
    Madfin Shark Series
  • 14:15
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Даръл застила леглото
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ефектът на поничката
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да се разчита ли на интуицията?
Пълна програма
  • 13:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 1
  • 14:00
    Златна треска, еп. 10
  • 15:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 1
  • 16:00
    Морският път на коприната, еп. 3
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.11
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.37
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.1
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
  • 14:20
    Конан; сезон 1, епизод 15, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 13:25
    Картър; сезон 1, епизод 1, драма, САЩ, 2018
  • 14:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 34, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 35, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:25
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 13:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 4
  • 13:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Как да разгадаеш убийство
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Г-жа Грешаща
Пълна програма
  • 12:35
    Щурото еврейско семейство
  • 14:25
    Град на духове
  • 16:40
    Г-жа Паркър и порочният кръг
  • 19:00
    Бяхме войници
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
Пълна програма
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:12
    Stepmom Likes It Rough (18+)
  • 13:34
    Ladies In Leather (18+)
  • 14:00
    The Translator (18+)
  • 14:09
    Still Wet (18+)
Пълна програма
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
  • 13:45
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 11:50
    NEW Extreme IV - NEW Cold Open 2019
  • 14:05
    Ultimate Taekwondo
  • 14:20
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 04:30
    Drive Thru South Africa
Пълна програма
  • 12:55
    Кучето не е виновно (Series 1): Овчарски кучета, Австралия (Episode 4)
  • 13:45
    Суперсетивата на животните (Series 1): Зрение (Episode 2)
  • 14:35
    Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 15:00
    Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 102 (Episode 2)
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 14:00
    Научнопопулярен филм
  • 14:30
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 13:20
    InterMezzo
  • 13:30
    Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Maschalia Festival: Purcell, Clarke
  • 14:35
    Draghi: Il terremoto, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
  • 15:55
    Jean-Christophe Spinosi, Ensemble Matheus, Emilie Rose Bry
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига /п/
  • 14:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Глазгоу, Шотландия /п/
  • 16:30
    Класика от Първа професионална лига: Черно море - Берое (2017-18) /п/
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение
  • 14:00
    Тенис: Алисън ван Уитванк - Екатерина Александрова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 16:30
    Тенис: Анастасия Потапова - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 17:40
    "Ла Лига Проектът" - документален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 35-и епизод /п/
  • 14:00
    Разширен обзор на сезона в английската Висшата лига (2018-19) /п/
  • 16:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 19-и епизод /п/
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 13:25
    Изчезнали: специално издание 4
  • 14:20
    Питбули и бивши затворници: Най-сладките моменти досега
  • 15:15
    Питбули и бивши затворници: Кученце се прибира у дома
  • 16:10
    Убивам заради теб: Битка с дявола
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 13:15
    "Отвътре навън", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Пийт Доктър, Рони Дел Кармен, [0+]
  • 14:50
    "Соло: История от Междузвездни войни", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Рон Хауърд, с Олдън Ерънрайх, Джунас Суотамо, Уди Харелсън, Емилия Кларк, Доналд Глоувър, [12+]
  • 17:05
    "Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
  • 19:05
    "По-добри неща ІІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
Пълна програма
  • 13:20
    "Сексът и градът І, 8 еп. - Трима са много", комедия, САЩ, 1998; реж. Никол Холофсенер, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 13:50
    "Розуел, Ню Мексико I, 4 еп.", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Ланс Андерсън, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
  • 14:35
    "Концерт на Ник Кейв енд "Дъ Бед Сийдс" в Копенхаген", концерт, Великобритания, 2018; реж. Дейвид Барнард, с Ник Кейв енд "Дъ Бед Сийдс", [12+]
  • 16:10
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
Пълна програма
  • 13:00
    Пътят на заточението (образователен документален филм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Зелена магия (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 13:15
    Ръсти Ривитс
  • 13:35
    Рибки Гупи
  • 13:55
    Зак и Квак
  • 14:15
    Топ Кадети
Пълна програма
  • 13:00
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 6, Канада, 2018
  • 13:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 7, Канада, 2018
  • 14:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 8, Канада, 2018
  • 15:10
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 9, Канада, 2018
Пълна програма
  • 12:40
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
  • 14:00
    На Кайманите Драма САЩ 2009
  • 15:30
    Бързо момиче Семеен, Спортен САЩ 2008
  • 16:55
    Марикен Семеен Холандия, Белгия 2000
Пълна програма
  • 12:45
    Търсачът на съкровища Тимбър Семеен САЩ 2016
  • 14:15
    Тратория Комедия САЩ 2012
  • 15:40
    Марко Поло, част 1 Драма САЩ 2006
  • 17:10
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2006
Пълна програма
  • 12:50
    Красивия хоризонт Комедия Швейцария 2013
  • 14:20
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
  • 15:55
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
  • 17:30
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
Пълна програма
  • 11:50
    Unity
  • 13:30
    Night Catches Us
  • 15:00
    The American Side
  • 16:40
    The Overbrook Brothers
Пълна програма
  • 11:50
    Европейско първенство по художествена гимнастика: отборно /жени/
  • 13:40
    Спортни новини
  • 13:50
    Европейско първенство по художествена гимнастика: отборно /жени/
  • 17:30
    Двойно оцеляване документална поредица /3 сезон, 7 епизод/
Пълна програма
  • 12:30
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 14:30
    Пътеки /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ATP 1000 Рим Финал
  • 14:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 15:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието на звездите в Шарлът
  • 16:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор на състезанието за голямата награда на Франция
Пълна програма
  • 12:00
    Голф: US PGA Championship
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 18:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 19:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Аталанта
  • 14:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Хюстън Дайнамо - Ди Си Юнайтед
  • 16:00
    Футбол: Барса ТВ "Ето'о" първа част , документален филм
  • 17:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Болоня
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Бетис
  • 14:00
    Футбол: Барса ТВ Атлетик Билбао - Барселона , финал за Купата на краля (2014-15)
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Виляреал
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
Пълна програма
  • 13:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова
  • 14:50
    ТВ пазар
  • 15:30
    Новини
  • 15:40
    "Безценната перла", сериал, 15 еп. (п)
Пълна програма
  • 13:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 16:30
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
bTV 13:30
Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.53
Viasat Nature 13:30
Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 2
Хоби ТВ 13:30
ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:40
Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
FilmBox Extra 13:25
В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
TV1 13:30
"Петолиния" - музикален микс
Nova TV 13:30
"Остани с мен" (премиера) - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}