ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
  • 14:55
    Приключенията на горските мечоци анимационен филм
  • 15:10
    Разследването на Мун тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.13
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.39
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.3
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
Пълна програма
  • 14:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
  • 16:30
    Едно френско село - исторически сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 15:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 15:55
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:55
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 14:40
    Тексаски закони: Мокри и диви
  • 15:35
    Най-големите и най-лошите: Соленоводни крокодили
  • 16:30
    Пилоти в Аляска: Трик или Туито
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Изоставеният герой
Пълна програма
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    Интервюта на "Неделник"
  • 15:35
    Евроизбори 2019
Пълна програма
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
Пълна програма
  • 14:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
  • 15:00
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/
  • 16:00
    Най-доброто от... Искам да бъда
Пълна програма
  • 14:50
    The HAPPOS Family
  • 15:00
    Pink Panther and Pals - Elements
  • 15:07
    Pink Panther and Pals - Elements
  • 15:14
    Pink Panther and Pals - Elements
Пълна програма
  • 13:00
    "Играта на Ендър" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Гевин Худ, в ролите: Харисън Форд, Ейса Бътърфилд, Хейли Стайнфелд, Абигейл Бреслин, Бен Кингсли, Вайола Дейвис, Гевин Худ и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.6 еп.2
  • 16:00
    "Платина" - сериал, с.3 еп.11
  • 17:00
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.16
Пълна програма
  • 14:45
    "Вреден навик" - комедия, драма (САЩ, 2005), режисьор Майк Милс, в ролите: Лу Тейлър Пучи, Тилда Суинтън, Винсънт Д`Онофрио, Бенджамин Брат, Кели Гарнър и др.
  • 16:45
    "Бездомници" - драма (САЩ, 1997), режисьор Вин Дизел, в ролите: Вин Дизел, Майк Епс, Дарнел Уилямс, Михаела Тудороф, Сюзан Ланза и др.
  • 18:45
    Телепазар
  • 19:00
    "Мангелхорн" - драма (САЩ, 2014), режисьор Дейвид Гордън Грийн, в ролите: Ал Пачино, Холи Хънтър, Крис Месина, Хармъни Корийн, Скайлър Гаспър, Мариса Варела и др.
Пълна програма
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Барът на Пепе" - сериал
  • 17:00
    Шоуто на Слави (2019)
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, с.6 еп.9, 10
Пълна програма
  • 14:45
    "Какво ядем?" - документална поредица, с5 Специален
  • 15:45
    "Смени жената" - семейно риалити, с.3
  • 16:45
    Телешоп
  • 17:00
    "Истинска звезда" - сериал, еп.6
Пълна програма
  • 14:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:15
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 15:25
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 13:35
    "Холивудленд", криминален, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
  • 15:45
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
  • 17:15
    "Мечокът Бригсби", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Дейв МакКери, с Кайл Мууни, Марк Хамил, Грег Киниър, Мат Уолш, Микаела Уоткинс, [12+]
  • 18:55
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [15+]
  • 16:30
    "Родени романтици", комедийна драма, Великобритания, 2000; реж. Дейвид Кейн, с Крейг Фъргюсън, Иън Харт, Джейн Хорокс, Ейдриън Лестър, Катрин МакКормък, [12+]
  • 18:05
    "В синевата", романтична драма, Холандия, 2017; реж. Яп Ван Хойсден, с Мария Краакман, Богдан Янсу, Елис Ван Ден Бринк, Лайн Пилет, Патрик Вервурен, [15+]
  • 19:45
    "Да се влюбиш", романтичен, САЩ, 1984; реж. Улу Гросбард, с Мерил Стрийп, Робърт Де Ниро, Даян Уийст, Джордж Мартин, Харви Кийтъл, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
Пълна програма
  • 14:30
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Дива земя" (премиера) - теленовела
  • 16:00
    "Стая 309" - сериал
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5
  • 15:50
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 6, 2 епизода
  • 16:50
    "Лоша провинция" - екшън с уч. на Мат Дилън, Уилям Дефо, Нийл Макдоноу, Ейми Смарт, Том Беринджър, Дон Йесо, Кевин Чапман, Крис Маркет и др.
Пълна програма
  • 14:00
    Ловци на митове: Смъртоносна тенджера и земетръсен бързовар
  • 15:00
    Ловци на митове: Огнена стрела срещу резервоар
  • 16:00
    Ловци на митове: Невидими убийци
  • 17:00
    Тираджии в пустошта: епизод 4
Пълна програма
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 15:02
    Как се прави...: Космически закопчалки
  • 15:26
    Историята под лупа: Призраци от Каменната ера
  • 16:14
    Тайни под земята: Легенда за нацисткото злато
Пълна програма
  • 14:30
    11
  • 15:00
    Елена от Авалор
  • 15:30
    Големият град на Грийнс
  • 16:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Фактология"
Пълна програма
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
Пълна програма
  • 14:15
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап, директно
  • 18:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали, директно
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, жребий, директно
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
  • 17:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали, директно
  • 18:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт, обзор
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
Пълна програма
  • 14:25
    Дивото зове, сезон 2, еп. 4
  • 15:10
    Дивото зове, сезон 2, еп. 5
  • 15:55
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 8
  • 16:40
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 1
Пълна програма
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Night Of The Jumps
  • 16:10
    MTB Heroes
  • 16:35
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 14:30
    Мега бърлоги (Series 1): Гигантска мега бърлога (Episode 6)
  • 14:55
    Мега бърлоги (Series 1): Атака на тавана! (Episode 7)
  • 15:20
    Ловци на къщи (Series 71): Двойка търси исторически дом в Пенсилвания (Episode 12)
  • 15:45
    Ловци на къщи (Series 71): Старовремско очарование срещу нов и модерен дом в Сиатъл (Episode 13)
Пълна програма
  • 14:15
    Тяло за отмъщение с Клои Кардашиян, еп. 7
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 1
  • 16:05
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 3
  • 17:05
    Обвързани - пети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 14:10
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 9
  • 15:05
    Бул - трети сезон, еп. 20
  • 16:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 2
  • 17:00
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 14:30
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
  • 16:05
    "Зайчето Питър", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Уил Глък, с Домнал Глийсън, Роуз Бърн, Сам Нийл, [7+]
  • 17:40
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
  • 19:20
    "Съвременно семейство X, 14 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Ейбрахам Хигинботъм, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 14:40
    Страна на лъвовете: Ден и нощ, сезон 1, еп. 3
  • 15:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 17
  • 16:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 17
  • 16:30
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ярки светлини и големи жени
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой иска да е "милинер"?
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Хващай пушката, бабо
  • 16:10
    Изковани в огъня: Меч сика
Пълна програма
  • 14:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 27 еп.
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 59 еп.
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 14:45
    "Дот"
  • 15:10
    "Чурулик"
  • 15:35
    "Узли и Пип"
  • 15:45
    "Приключенията на Чък и приятели"
Пълна програма
  • 14:45
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:20
    "Светски новини"
  • 15:30
    "Социална мрежа"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:05
    "Виновният" - криминален / трилър с Бил Пулман, Девън Сава.
  • 14:55
    "Младите мускетари" - игрален филм с Хю Данси, Сара Джейнн Потс.
  • 16:30
    "Там на север" - приключенски филм със Скийт Улрих, Наташа Хенстридж.
  • 18:10
    "Ох в Охайо" - комедия / драма с Паркър Поуси, Пол Ръд.
Пълна програма
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
  • 16:00
    Фактор страх
  • 17:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 14:35
    Clean Bandit Live @ V Festival...
  • 15:00
    Leading Ladies: Taylor V Dua V Sia
  • 16:30
    Louis Tomlinson and Friends
  • 17:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 14:20
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 1
  • 15:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 16:00
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 3
  • 16:55
    Мракът: Природата нощем, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
  • 15:00
    Златна треска, еп. 2
  • 16:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 3
  • 17:00
    Тайните на Китай, еп. 2
Пълна програма
  • 14:40
    Чудовищен сом, еп. 1
  • 15:30
    Земеровки-убийци, еп. 1
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 17:05
    Животински боен клуб, еп. 6
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Монако - Амиен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Баскония - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Астън Вила, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 14:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 15:00
    "ТОП 5 PlanetaOfficial" - музикална класация
  • 15:40
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 16:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 14:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 15:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 15:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 15:40
    "Ретро" - вечни хитове
Пълна програма
  • 14:00
    Волейбол Серия А, плейофи
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 18:00
    Звездни отбори
  • 20:00
    Най-великата футболна сцена
Пълна програма
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 17:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 18:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 20:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    Класическа музика
  • 15:30
    Облаче ле, бяло - /повторение /
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 14:30
    От Златица до хижа Стражите - документален филм
  • 15:30
    Бушкрафт - документален филм
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Най-добрият ремонт: Двойка търси дом на плажа
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Стилни войни
  • 15:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Момичетата на мама
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Епизод 1
Пълна програма
  • 14:30
    WWF - Есетрите - Запази дунавското богатство
  • 15:00
    По следите на старата българска къща, част 1,
  • 15:30
    Да преживееш Макао
  • 16:00
    Виж България - Лятното мечтание на една Кралица, Дворецът Балчик
Пълна програма
  • 14:00
    Невъзможен хотел (Series 8): Лъвове, тигри и оси - о, боже! (Episode 4)
  • 15:00
    Загадки в Белия дом
  • 16:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Фарът в Мейн
  • 17:00
    Загадки в музея (Series 14): Костта на Голиат и още загадки (Episode 5)
Пълна програма
  • 14:00
    Невъзможен хотел (Series 8): Лъвове, тигри и оси - о, боже! (Episode 4)
  • 15:00
    Загадки в Белия дом
  • 16:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Фарът в Мейн
  • 17:00
    Загадки в музея (Series 14): Костта на Голиат и още загадки (Episode 5)
Пълна програма
  • 14:35
    Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
  • 16:05
    Мумията, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 1999
  • 18:05
    Челюсти, САЩ, приключенски/драма/трилър, 1975
  • 20:05
    Челюсти 2, САЩ, екшън/трилър, 1978
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 4
  • 15:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 6
  • 16:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 15
  • 16:30
    Бон Апети, еп. 9
Пълна програма
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 14:07
    Саган Биографичен 2008
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 22:01
    Мъжът, който се смееше Драма 2012
Пълна програма
  • 14:20
    От местопрестъплението: Маями, еп. 6
  • 15:15
    Касъл - четвърти сезон, еп. 14
  • 16:10
    Касъл - четвърти сезон, еп. 15
  • 17:10
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 7
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 14:30
    DIOR STORY
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    FASHION DESTINATION
  • 15:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Да замиташ след звездите" - 25 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 1 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 3 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 205 и 206 eп.
Пълна програма
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    Телепазар
  • 15:30
    новини
Пълна програма
  • 14:00
    "Посрещане и изпращане" - романтичен филм с уч. на Скот Улф, Аманда Детмър, Еди МакКлинток, Рейчъл Лефевр, Роджър Хаскет, Алекс Паунович и др.
  • 16:00
    "Лице назаем" - екшън-трилър с уч. на Джон Траволта, Никълъс Кейдж, Джоан Алън, Алесандро Нивола, Джина Гершон, Доминик Суейн, Ник Касаветис, Харв Преснел, Колм Феоре и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 14:30
    Gold Divers: Under the Ice: Gold from the Deep
  • 15:15
    Deadliest Catch: Glory Days
  • 16:00
    Smash Lab: Boat Ejector Seat
  • 16:45
    Mega Engineering: Personal Pods
Пълна програма
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Азия, Африка и Индия (Episode 2)
  • 15:00
    Домашната кухня на Аиша (Series 1): Двоен проблем (Episode 4)
  • 15:25
    Домашната кухня на Аиша (Series 1): Мъжки ястия (Episode 5)
  • 15:50
    Шампионат по барбекю за деца (Series 2): Бекон, ребърца и печено месо (Episode 2)
Пълна програма
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 14:15
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап, директно
  • 18:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали, директно
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, жребий, директно
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
  • 16:05
    "Зайчето Питър", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Уил Глък, с Домнал Глийсън, Роуз Бърн, Сам Нийл, [7+]
  • 17:40
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
  • 19:20
    "Съвременно семейство X, 14 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Ейбрахам Хигинботъм, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:40
    Doc McStuffins
  • 15:00
    Doc McStuffins
  • 15:20
    Puppy Dog Pals
  • 15:40
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 14:20
    Спорни убийства: Трагедия в предградията
  • 15:15
    Спорни убийства: Прекалена бъбривост
  • 16:10
    Убивам заради теб: Кърваво възмездие
  • 17:05
    Най-лошият ти кошмар: Дяволът посети Джорджия
Пълна програма
  • 14:30
    Dream Teams: Formula One
  • 15:00
    Fight Stars: Joshua vs Klitschko
  • 15:25
    Clubland: Borussia Dortmund
  • 15:55
    The Burning Issue: Track and Field
Пълна програма
  • 14:35
    Hook N' Look
  • 15:00
    Shootout Lane
  • 15:20
    Shootout Lane
  • 15:45
    Trip Gone Bad
Пълна програма
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ярки светлини и големи жени
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой иска да е "милинер"?
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Хващай пушката, бабо
  • 16:10
    Изковани в огъня: Меч сика
Пълна програма
  • 14:00
    Златна треска, еп. 2
  • 15:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 3
  • 16:00
    Тайните на Китай, еп. 2
  • 17:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 4
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.13
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.39
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.3
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:20
    Конан; сезон 1, епизод 17, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:20
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 16:20
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:55
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 38, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 39, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:20
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:30
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Процес на елиминиране
  • 15:05
    Ловец на убийства: Кръвни сестри
  • 16:00
    Първите 48 часа: В лошо настроение/Грубиянът
  • 17:00
    Часовете преди убийство: У дома е най-хубаво
Пълна програма
  • 14:50
    Наемен убиец
  • 16:40
    Трафик
  • 19:25
    Съучастие
  • 21:25
    Противообществено
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 6 с
Пълна програма
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 14:40
    Almost Perfect Girlfriend (18+)
  • 15:00
    Balls Deep In A Virgin Ass (18+)
  • 15:23
    Fix My Computer, Then Fuck My Pussy! (18+)
  • 15:49
    Attack Of The Rack (18+)
Пълна програма
  • 14:50
    История на храните - повт.
  • 14:55
    Музикална пауза
  • 15:00
    Говори България - повторение
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    TRAVEL PLAN - ISRAEL - CEASARIA
  • 15:00
    MUNDO AD PORTAS - S1 EP 16
  • 16:00
    GRAVEYARDS - USHUAIA GRAVEYARD
  • 16:30
    GRAVEYARDS - ROSARIO'S GRAVEYARD
Пълна програма
  • 10:10
    NEW Extreme IV - NEW Only The Strongest 2018
Пълна програма
  • 14:30
    Thrillbillies
  • 15:00
    The Inertia
  • 15:30
    World of X Games 2016
  • 16:00
    Drive Thru Caribbean
Пълна програма
  • 14:30
    Страна на лъвовете: Ден и нощ (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 15:25
    Аз и кучето ми: Състезанието на века (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 16:20
    Кучето не е виновно (Series 1): Домът на изгубените кучета, Австралия (Episode 2)
  • 17:15
    Водени от дълга (Series 1): Джейд, Брук и Нетъл / Стив и Скуърт (Episode 7)
Пълна програма
  • 14:30
    "Музикална академия"
  • 16:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 17:00
    Документална поредица
  • 17:30
    Българска поп музика
Пълна програма
  • 13:30
    Orfeo by Luigi Rossi conducted by Raphael Pichon
  • 16:30
    InterMezzo
  • 17:30
    Jordi Savall in Fontfroide: Royal Fantaisies during The Wars of the three Kingdoms
  • 18:50
    Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Левски - ЦСКА, мач от Първа професионална лига /п/
  • 15:00
    "Героите на кръга", предаване за Първа професионална лига (2018-19), 25-и епизод /п/
  • 15:30
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 29-и епизод /п/
  • 16:30
    Студио "Втора професионална лига", директно
Пълна програма
  • 14:00
    Баскетбол: Торонто Раптърс - Милуоки Бъкс, четвърти финален мач на Източната конференция на НБА /п/
  • 16:00
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Монако, директно
  • 17:30
    Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 5-и епизод /п/
  • 18:00
    Головете на сезона в английската Висша лига (2018-19) /п/
Пълна програма
  • 14:20
    Спорни убийства: Трагедия в предградията
  • 15:15
    Спорни убийства: Прекалена бъбривост
  • 16:10
    Убивам заради теб: Кърваво възмездие
  • 17:05
    Най-лошият ти кошмар: Дяволът посети Джорджия
Пълна програма
  • 13:15
    "Добрякът", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Флорънс Куентин, с Жерар Депардийо, Катрин Деньов, Шантал Ладесу, Гийом Де Тонкедек, Грегоар Людиг, [12+]
  • 14:55
    "Аватар", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, [12+]
  • 17:45
    "Розуел, Ню Мексико I, 5 еп.", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Джефри Дж. Хънт, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
  • 18:30
    "Джентълменът Джак І, 5 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. Дженифър Перът, със Съран Джоунс, Джема Уилан, Тимъти Уест, Джема Джоунс, Софи Ръндъл, [12+]
Пълна програма
  • 14:10
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 16:35
    "Убивайки Ийв ІІ, 3 еп.", криминален трилър, САЩ, 2019; реж. Лиза Брюлман, с Джоди Комър, Сандра О, Фиона Шоу, Нина Сосаня, Едуард Блумъл, [15+]
  • 17:20
    "По-добри неща ІІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
  • 17:45
    "Секси мамче II, 10 еп.", комедия, САЩ, 2019, [15+]
Пълна програма
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Истории от географски координати 41° с.ш. и 23° и.д (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Трънски разкази (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 14:40
    Пес Патрул
  • 15:10
    ПЕС Патрул
  • 15:30
    Макс и Руби
  • 15:50
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 14:45
    Ендевър, сезон 3, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 16:15
    Ендевър, сезон 3, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 17:45
    Ендевър, сезон 3, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 19:20
    Полдарк, сезон 2, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2016
Пълна програма
  • 14:00
    Партньор Комедия Канада 2005
  • 15:25
    Тратория Комедия САЩ 2012
  • 16:45
    Фалшификатори Драма Канада 2010
  • 18:25
    Хладнокръвно убита Криминален Франция 2012
Пълна програма
  • 14:25
    Индианецът Семеен Холандия 2009
  • 15:45
    Упадъкът на мъжката империя Комедия Франция 2013
  • 17:20
    Куче-ченге Приключенски, Семеен САЩ 2008
  • 18:50
    Като детска игра Биографичен, Исторически Франция 2009
Пълна програма
  • 14:25
    Семпъл Комедия Франция 2011
  • 16:00
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
  • 17:40
    Сниф и летящия фантом Семеен Холандия 2008
  • 19:15
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
Пълна програма
  • 14:40
    Часът на спорта
  • 14:55
    Колоездачна обиколка на Йоркшир обзорна програма
  • 15:45
    Gearing Up предаване за автомобилни спортове
  • 16:15
    Двойно оцеляване документална поредица /3 сезон, 9 епизод/
Пълна програма
  • 14:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 250 Лион Втори четвъртфинален мач
  • 16:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието на звездите в Шарлът
  • 17:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Белгия - Япония
  • 19:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
Пълна програма
  • 14:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 15:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 16:00
    Тенис: ATP 250 Лион Трети четвъртфинален мач
  • 18:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт , мач от германската Бундеслига
  • 16:00
    Футбол: Барса ТВ "Самюел Юмтити ", документален филм
  • 16:30
    Голф: Европейски тур Made in Denmark presented by FREJA, втора сесия
  • 19:30
    Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Валенсия
  • 16:00
    Футбол: Барса ТВ Атлетик Билбао - Барселона , финал за Купата на краля (2014-15)
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига 123 Обзор
  • 19:00
    Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
Пълна програма
  • 14:50
    ТВ пазар
  • 15:30
    Новини
  • 15:40
    "Безценната перла", сериал, 17 еп.
  • 16:30
    "Прозорецът" (1980г.), Любимите български филми
Пълна програма
  • 14:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 16:30
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 17:20
    "ДНК"
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 14:55
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
AXN 15:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018
AXN Black 15:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
e-kids 15:00
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
bTV Action 15:00
"Смъртоносно оръжие" - сериал, еп.10

Всички предавания

Спорт

AXN Black 15:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 15:00
Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2018, етап 19
Eurosport 2 15:00
Тенис: Открито първенство на Франция 2019, четвърти кръг, Вавринка - Циципас
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2018, етап 19
НТВ Сериал 15:25
ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ серия 55

Всички предавания

Филми

AXN 15:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018
TVT 15:00
Варна - Първата Европа (2 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
Nova TV 15:00
"Черна роза"(премиера)- сериен филм
HBO 15:15
"В кадър ХVІІ, 22 еп.", документален, САЩ, 2020, [12+]
HBO HD 15:15
"В кадър ХVІІ, 22 еп.", документален, САЩ, 2020, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}