ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
Пълна програма
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 21 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 06:00
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 124, магазинно предаване, Канада, 2018
  • 07:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 07:10
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 08:15
    Морски детективи; сезон 11, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Нова година във Вилалобос
  • 06:36
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 4
  • 07:00
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 5
  • 07:25
    Питбули и бивши затворници: Мисия на милосърдие
Пълна програма
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:00
    Най-доброто от... Малкото Духче /п/
  • 06:30
    Култура.БГ /п/
  • 07:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 08:00
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 06:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 06:24
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 06:35
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 06:45
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" /п./ - сериал, с.3 еп.8, 9
  • 07:00
    "Трансформърс Прайм" - сериал, с.3 еп.10, 11
  • 08:00
    "Монк" /п./ - сериал, с.6 еп.1
  • 09:00
    "Платина" /п./ - сериал, с.3 еп.10
Пълна програма
  • 06:00
    "Хрониките на Шанара" /п./ - сериал, с.2 еп.9, 10
  • 08:00
    "Обратно в играта" - драма, спортен (САЩ, 2012), режисьор Робърт Лоренз, в ролите: Клинт Истууд, Ейми Адамс, Джон Гудман, Скот Истууд, Ед Лотър и др.
  • 10:15
    Телепазар
  • 10:30
    "Седем часа разлика" - сериал, еп.1
Пълна програма
  • 06:00
    "Майк и Моли" - сериал, с.6 еп.7, 8
  • 07:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 08:00
    "Барби: Страната на сънищата" - сериал, еп.4 - 6
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2018)
Пълна програма
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 09:00
    "Спасители в планината" - сериал
Пълна програма
  • 05:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:35
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 07:00
    Бен 10
  • 07:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 05:35
    "Съботна църква", музикална драма, САЩ, 2017; реж. Деймън Кардасис, с Лука Кейн, Марго Бингам, Реджина Тейлър, Маркис Родригес, Емджей Родригес, [12+]
  • 07:00
    "Домакините не съществуват", комедия, Холандия, 2017; реж. Аниеле Вебстер, с Ева Ван Де Вайдевен, Йелка Ван Хоутен, Лош Лука, Джим Бакум, Валдемар Торенстра, [12+]
  • 08:45
    "Мечокът Бригсби", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Дейв МакКери, с Кайл Мууни, Марк Хамил, Грег Киниър, Мат Уолш, Микаела Уоткинс, [12+]
  • 10:25
    "А сега нещо напълно различно", комедия, Великобритания, 1971; реж. Йън МакНотън, с Греъм Чапман, Джон Клийс, Тери Джилиъм, Ерик Айдъл, Тери Джоунс, [12+]
Пълна програма
  • 05:35
    "Човек за човека", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Дъстин Гай Дефа, с Аби Джейкъбсън, Майкъл Сера, Тави Гевинсън, Бен Купърсмит, Джордж Сампли III, [12+]
  • 07:00
    "От втория път", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Лион Мар, с Линда Торсън, Стюарт Марголин, Лора Де Картере, Луи Дел Гранде, Алексис Харисън, [12+]
  • 08:45
    "В синевата", романтична драма, Холандия, 2017; реж. Яп Ван Хойсден, с Мария Краакман, Богдан Янсу, Елис Ван Ден Бринк, Лайн Пилет, Патрик Вервурен, [15+]
  • 10:25
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий, с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Winning Post
  • 11:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
  • 07:50
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3 /п/
  • 09:10
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Най-доброто от Сезон 2
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Порше 924 от 1987 г.
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 53
Пълна програма
  • 06:12
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Има ли сенчеста Вселена?
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 07:26
    Историята под лупа: Призраци от Каменната ера
  • 08:14
    Как работят тези машини?: епизод 6
Пълна програма
  • 06:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 06:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:30
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Бареков и Байрактаров - без цензура - с Бареков и Байрактаров
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    Истинска любов - 22 еп. - Сериал
  • 11:15
    Андре Рийо: "Добре дошли в моя свят". - 4 еп.- Документален филм
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
  • 08:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
  • 07:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
  • 09:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
Пълна програма
  • 06:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 4
  • 06:30
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 5
  • 07:00
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 8
  • 08:00
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 05:30
    Night Of The Jumps
  • 06:20
    Fantasy Factory
  • 07:00
    Rumble & Hum
  • 07:50
    World Of X Games
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 06:12
    Ловци на острови (Series 2): В търсене на пустинен остров във Фиджи (Episode 10)
  • 06:35
    Ловци на къщи (Series 65): От Лос Анджелис до Вегас (Episode 9)
  • 07:00
    Ловци на къщи (Series 71): Пастор и жена му искат да се установят в Сагъно, Мичиган (Episode 10)
  • 07:25
    Ловци на къщи (Series 71): Къща в Средния Запад на портландски цени (Episode 11)
Пълна програма
  • 06:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 11
  • 06:20
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 12
  • 06:45
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 5
  • 07:45
    Д-р Хаус - трети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 06:00
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 4
  • 08:00
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 1
  • 09:15
    Глейдс - първи сезон, еп. 8
  • 10:15
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 05:35
    "Коледа в любов (2018)", романтична комедия, САЩ, 2018; реж. Дон МакБрерти, с Брук Д’Орси, Даниел Лисинг, Мери-Маргарет Хюмс, Каролайна Барчак, Джейми Спилчък, [12+]
  • 07:00
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 08:45
    "Тадео Джоунс 2: Тайната на цар Мидас", анимационна комедия, Испания, 2017; реж. Енрике Гато, Давид Алонсо, [0+]
  • 10:10
    "Патешки истории: Еха!", анимация, САЩ, 2017; реж. Джон Еошима, Дейна Терас, [0+]
Пълна програма
  • 05:50
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 4
  • 07:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 16
  • 07:40
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 4
  • 08:25
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Пурпурна мараня
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Полево занятие
  • 07:00
    Изковани в огъня: Китайско оръжие
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Най-великият Спец на залозите
Пълна програма
  • 06:00
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
  • 08:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 27 еп.
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 06:10
    "Дот"
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
  • 07:25
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    Парламентът на живо
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 06:00
    "Изумителните киносалони" 1, 06 еп. - "Тушински": Амстердам, Холандия
  • 07:00
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 08:40
    "Войната за водата" - игрален филм с Розмари Ла Воле, Кристиян Брендел.
  • 10:10
    "Истории на ужаса" - комедия / ужаси с Винсънт Прайс, Маги Пиърс.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    MTV Rewind: 2015
  • 12:00
    Red Hot Chili Peppers: World Stage
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 06:00
    Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 9
  • 06:30
    Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 10
  • 07:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 13
  • 07:45
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 06:10
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 15
  • 06:35
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 16
  • 07:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 2
  • 08:00
    Златна треска, еп. 1
Пълна програма
  • 06:00
    Изпитания на дивата природа, еп. 9
  • 06:20
    Изпитания на дивата природа, еп. 10
  • 06:45
    Юконски ветеринар , еп. 5
  • 07:25
    Риболов на чудовища (Компилации), еп. 1
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монпелие - Нант, мач от френската Лига 1 /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    "Днес е 16 май. Денят започва"
  • 10:00
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 07:40
    "Звездите на България" - музикална поредица
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 06:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 06:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
Пълна програма
  • 06:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 06:20
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 06:40
    "Мама" - сериал
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Волейбол Серия А, плейофи
  • 12:00
    Волейбол Серия А, плейофи
Пълна програма
  • 05:35
    "Преди и след това - твоят страхотен момент" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 06:00
    Вести
  • 06:25
    Вести-Москва
  • 06:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 07:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:06
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 05:30
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 06:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт / повторение/
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол
  • 06:30
    Футбол
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
  • 08:30
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 04:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Абсолютният блясък
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Ефектът "Придружители"
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Да зарадваш семейството
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Желание за нещо различно
Пълна програма
  • 06:00
    Червено море - свещените води на избраните
  • 06:30
    Моят Чирпан
  • 07:00
    Разлог - Триединството на планините
  • 07:30
    Гърция
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 14): Неразрушимият Джак и още загадки (Episode 4)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 82): В Буда или в Пеща е по-добре да се живее - това е въпросът (Episode 11)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Боби се премества в Остуни (Episode 12)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Операция Ангуила (Episode 13)
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 14): Неразрушимият Джак и още загадки (Episode 4)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 82): В Буда или в Пеща е по-добре да се живее - това е въпросът (Episode 11)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Боби се премества в Остуни (Episode 12)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Операция Ангуила (Episode 13)
Пълна програма
  • 03:25
    В Брюж, САЩ, драма/криминален/комедия, 2008
  • 06:35
    Близки срещи от третия вид, САЩ, драма/фантастика, 1977
  • 08:50
    Остатъкът от деня, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 11:00
    Горещо кънтри, САЩ, драма/музикален, 2010
Пълна програма
  • 05:30
    Футбол: Реал /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 2
  • 06:25
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 17
  • 07:10
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 3
  • 08:10
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 08:01
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 09:30
    Фантастичното пътешествие до Оз Анимация, Приключенски, Семеен 2017
Пълна програма
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:00
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "CSI: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Мистър Бийн - първи сезон, еп. 10
  • 06:25
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 8
  • 06:50
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 9
  • 07:05
    Касъл - четвърти сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    HAIRSTYLES
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 7 еп.
  • 07:00
    "Школа за опасни шофьори" - 4 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 22 и 23 еп.
  • 08:40
    "Майстори на сделките" - 3 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:30
    "Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
  • 06:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2
  • 08:30
    "Кралицата девственица" - историческа драма с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., I част /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 06:15
    Kitchen Boss: Meal on a Budget
  • 06:40
    Kitchen Boss: Hoboken Style, Baby!
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Slick
  • 07:45
    Mega Engineering: Personal Pods
Пълна програма
  • 06:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Барбекю на пътя (Episode 7)
  • 06:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Вегас по всяко време (Episode 8)
  • 07:00
    Кухнята (Series 14): Парти край басейна (Episode 5)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 16): Доброто старо време (Episode 10)
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
  • 07:05
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
  • 08:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
Пълна програма
  • 05:35
    "Коледа в любов (2018)", романтична комедия, САЩ, 2018; реж. Дон МакБрерти, с Брук Д’Орси, Даниел Лисинг, Мери-Маргарет Хюмс, Каролайна Барчак, Джейми Спилчък, [12+]
  • 07:00
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 08:45
    "Тадео Джоунс 2: Тайната на цар Мидас", анимационна комедия, Испания, 2017; реж. Енрике Гато, Давид Алонсо, [0+]
  • 10:10
    "Патешки истории: Еха!", анимация, САЩ, 2017; реж. Джон Еошима, Дейна Терас, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 06:15
    PJ Masks
  • 06:30
    PJ Masks
  • 06:55
    Minnie's Bow-Toons
  • 07:00
    Muppet Babies
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
  • 07:05
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 06:10
    Убивам заради теб: Битка с дявола
  • 07:00
    Американско чудовище: Домашен видео хит
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Докато измамим отново
  • 08:50
    Убийствата сами ме избраха: Моето първо убийство
Пълна програма
  • 06:15
    Perfection: Rafael Nadal
  • 06:45
    National Icons: Kerber Muguruza
  • 07:10
    Tennis Stars: Tommy Haas
  • 07:40
    National Icons: Nadal vs Djokovic
Пълна програма
  • 06:00
    Shootout Lane
  • 06:20
    Shootout Lane
  • 06:45
    Trip Gone Bad
  • 07:05
    Trip Gone Bad
Пълна програма
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Пурпурна мараня
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Полево занятие
  • 07:00
    Изковани в огъня: Китайско оръжие
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Най-великият Спец на залозите
Пълна програма
  • 06:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 2
  • 07:00
    Златна треска, еп. 1
  • 08:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 2
  • 09:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 10:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:05
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Часовете преди убийство: Убийство за милион долара
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 9
  • 07:20
    Първите 48 часа: Внезапна смърт/Дяволът на прага
  • 08:05
    Първите 48 часа: Прострелян полицай
Пълна програма
  • 03:35
    Балерина
  • 08:35
    Готино усещане
  • 10:20
    Ерусалима
  • 12:40
    Сблъсъци
Пълна програма
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 4 с
  • 10:00
    Новости
Пълна програма
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:00
    Last Dance With Brett Rossi (18+)
  • 06:24
    Dirty Divorcee (18+)
  • 06:40
    Almost Perfect Girlfriend (18+)
  • 07:00
    Balls Deep In A Virgin Ass (18+)
Пълна програма
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:25
    Борсова информация
  • 06:30
    Агрокоментар
  • 06:35
    Агротема
Пълна програма
  • 06:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - RODRIGUEZ, THE LAST PARADISE ON EARTH
  • 06:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - MAURITIUS, GONE WITH THE WIND
  • 07:00
    IN CONCERT - CORDES ORIENT
  • 08:00
    DISTANT SHORES- FRENCH CANALS
Пълна програма
  • 08:00
    Ultimate Taekwondo
  • 08:20
    Cage Ring Championships 8, Ireland, Dublin 2018
  • 10:10
    NEW Extreme IV - NEW Only The Strongest 2018
Пълна програма
  • 06:00
    Thrillbillies
  • 06:30
    Thrillbillies
  • 07:00
    Built To Shred
  • 07:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 06:10
    География на убийствата (Series 3): Убийствата край реката (Episode 3)
  • 07:00
    Животински лудории (Series 1): Най-мързеливите животни (Episode 13)
  • 07:25
    Животински лудории (Series 1): Животинска олимпиада (Episode 1)
  • 07:55
    Търсенето на Фидо (Series 1): Търсенето на Мат (Episode 1)
Пълна програма
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 05:20
    Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris
  • 06:40
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Paris Opera Competition 2019: Gala Concert
Пълна програма
  • 06:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Портланд Трейл Блейзърс, пети финален мач на Западната конференция на НБА /п/
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 45-и епизод /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Торонто Раптърс, пети финален мач на Източната конференция на НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Уотфорд, финал за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 5-и епизод /п/
  • 11:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 11-и епизод /п/
Пълна програма
  • 06:10
    Убивам заради теб: Битка с дявола
  • 07:00
    Американско чудовище: Домашен видео хит
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Докато измамим отново
  • 08:50
    Убийствата сами ме избраха: Моето първо убийство
Пълна програма
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 03:55
    "Брейк", романтична драма, Франция, 2018; реж. Марк Фушар, със Сабрина Уазани, Кевин Мишел, Хасам Ганси, Слиман Небчи, Максим Памбет, [12+]
  • 07:00
    "Осем герои", приключенска драма, САЩ, 2006; реж. Франк Маршал, с Пол Уокър, Брус Грийнууд, Муун Блъдгууд, Джейсън Бигс, Джерард Плънкет, [12+]
  • 09:00
    "Нация под стрес", документален, САЩ, 2019; реж. Марк Левин, [12+]
  • 10:15
    "Планината на вещиците", приключенски - фенъзи, САЩ, 2009; реж. Анди Фикман, с Дуейн Джонсън, Анасофия Роб, Александър Ладуиг, Карла Гуджино, Сайърън Хaйндс, [12+]
Пълна програма
  • 05:10
    "Призрачeн ездач", драма, САЩ, 2007; реж. Марк Стивън Джонсън, с Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Уес Бентли, Сам Елиът, Донал Лоуг, [12+]
  • 07:00
    "Героичната шесторка", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Дон Хол, Крис Уилямс, [7+]
  • 08:45
    "Отмъстителите: Война без край", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Хемсуърт, Марк Ръфало, Крис Евънс, Скарлет Йохансон, [12+]
  • 11:15
    "Александра Пелоси: Последствия от неприятни въпроси", документален, САЩ, 2018; реж. Александра Пелоси, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Молитва (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:10
    Пес Патрул
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
  • 07:00
    Пламъчко и Машините
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 06:00
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 6, Канада, 2018
  • 06:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 07:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 08:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 06:15
    Господин Пеликан Семеен Финландия 2001
  • 07:40
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
  • 09:20
    Ръцете на Роксана Драма Франция 2012
  • 10:55
    Лиза и саблезъбият тигър Семеен Австрия 1996
Пълна програма
  • 03:15
    Застой в любовта Комедия, Драма САЩ 2012
  • 06:40
    Г-ца Минус Комедия, Семеен, Фентъзи Холандия 2001
  • 08:05
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
  • 09:40
    Лъки Люк Уестърн, Приключенски, Комедия Франция, Аржентина 2009
Пълна програма
  • 05:55
    Кречетало Комедия САЩ 2009
  • 07:15
    Неговото дело и слава Драма САЩ 2005
  • 09:05
    Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
  • 10:30
    Пипи отново на борда Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1969
Пълна програма
  • 05:20
    Cole
  • 07:00
    Bye Bye Blackbird
  • 08:40
    The Pulitzer at 100
  • 10:15
    Ringo
Пълна програма
  • 06:00
    Баскетбол: Първа финална среща от Националната баскетболна лига
  • 07:50
    Аз съм…
  • 08:05
    Ролан Гарос - първи сервис магазинна програма
  • 08:30
    Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Пълна програма
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Култура.БГ
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 05:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Белгия - България
  • 07:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи АЗ Алкмаар - Витес, втори плейоф за Лига Европа
  • 10:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Белгия - България
Пълна програма
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание на звездите в Шарлът
  • 12:00
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Хюстън Дайнамо - Ди Си Юнайтед
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Аталанта
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Интер
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Фиорентина
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Атлетико Мадрид полуфинален мач-реванш за Купата на краля (2016-17)
  • 08:00
    Футбол: Копа Судамерикана Депортиво Бинасионал - Индепендиенте
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Барселона
  • 12:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Хюстън Дайнамо - Ди Си Юнайтед
Пълна програма
  • 05:10
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 07:00
    Актуално от деня (п)
  • 07:30
    Новини
  • 07:40
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
Пълна програма
  • 06:05
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 06:30
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:35
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 07:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

PRO 7 06:20
"Майк и Моли" - комедиен сериал
Fox Channel 06:25
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 4
EPIC Drama 06:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Viasat Explorer 06:30
Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 3
Viasat Nature 06:30
Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 8

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 06:15
Футбол
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Film Plus HD 07:00
"Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
MAX Sport 2 07:00
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Хоби ТВ 06:30
Риболовен филм
TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс
TV1000 06:40
Марни, САЩ, криминален/драма/мистерии, 1964
Kino Nova 06:40
"Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}