ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 06:00
    Неделно евангелие
  • 06:05
    Внимание, роботика анимационен филм /п/
  • 06:30
    Диноотряд "Кунг-фу" анимационен филм/п/
Пълна програма
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
  • 06:00
    "Барби: Страната на сънищата" - анимация, сериал, еп. 19 - 22
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6, еп.7, 8
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - избори за Европейски парламент
Пълна програма
  • 04:00
    "Хъни 2" - с уч. на Лонет Маккий, Катерина Греъм, Ранди Уейн, Сейшел Габриел и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Събуди се и гласувай"
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
  • 06:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
  • 06:30
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 07:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
Пълна програма
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 05:20
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 9, драма, САЩ, 2015
  • 06:05
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 10, драма, САЩ, 2015
  • 07:00
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 1, драма, САЩ, 2016
  • 07:55
    Туристът; драма, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 05:02
    Зоополицаите на Филаделфия: Специално издание: агенти преминават обучение
  • 05:49
    Зоополицаите на Хюстън: Пълна къща с котки
  • 06:36
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 7
  • 07:00
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 8
Пълна програма
  • 05:10
    "Образ на величие" - документален филм
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    Интервюта на "Неделник"
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 05:30
    Пиренеите документална поредица /2 епизод/п/
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 06:30
    Откакто свят светува /БНТ 2 София/п/
  • 07:00
    Сид - дете на науката 2 анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:48
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:55
    Grizzy and the Lemmings
  • 06:01
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 04:15
    "Играта на Ендър" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Гевин Худ, в ролите: Харисън Форд, Ейса Бътърфилд, Хейли Стайнфелд, Абигейл Бреслин, Бен Кингсли, Вайола Дейвис, Гевин Худ и др.
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Рескю Ботс" /п./ - сериал, еп.1, 2
  • 07:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - сериал, еп.3, 4
  • 08:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2 еп.14 - 16
Пълна програма
  • 04:15
    "Коледен герой" - романтичен, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джордж Ершбеймър, в ролите: Ана Хъчисън, Маркъс Роснър, Анита Браун, Брус Досън и др.
  • 06:00
    "Фатална грешка" - криминален, драма (тв филм, САЩ, Канада, 2006), режисьор Джордж Менделюк, в ролите: Виктория Прат, Крис Креймър, Уилям Дейвис, Винсънт Спано и др.
  • 07:45
    "Бебе в наследство" - драма, психотрилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Джон Л`Екър, в ролите: Каси Стийл, Мими Кузик, Крис Бруно, Елена Уатко, Матю Бенет, Шабан Мърфи и др.
  • 09:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 06:00
    "Майк и Моли" - сериал, с.6 еп.13
  • 06:30
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.4 еп.1
  • 07:00
    "Томас и приятели" - сериал, еп.19, 20
Пълна програма
  • 04:00
    "Сега и завинаги" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 еп.50, 51
  • 08:00
    "Спасители в планината" - сериал, с.5 еп.5, 6
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал, еп.5, 6
Пълна програма
  • 05:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:35
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 07:00
    Бен 10
  • 07:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 05:25
    "Ку’дамм 56 - бунтовник без кауза - първа част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шюле, Хайно Ферх, [15+]
  • 07:00
    "Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
  • 09:50
    "Проектът "Флорида"", драма, САЩ, 2017; реж. Шон Бейкър, с Уилям Дефо, Бруклин Принс, Валерия Кото, Брия Винайт, Кристофър Ривера, [15+]
  • 11:40
    "Часовете", психологическа драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Долдри, с Никол Кидман, Джулиан Мур, Мерил Стрийп, Стивън Дилейн, Миранда Ричардсън, [12+]
Пълна програма
  • 04:40
    "Банши, Пенсилвания I, 10 еп. - Лудешка бъркотия", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Мигел Шапочник, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 06:30
    "Никаб да, покорство никога", късометражна комедия, Франция, 2014; реж. Шарлот Шиолер, с Шарлот Шиолер, Мишел Филарц, Анна Шиолер, Гаурани Фейтоза, Албен Куртоа, [12+]
  • 07:00
    "Бавният ми брат", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Маркус Голер, с Дейвид Крос, Фредерик Лау, Емилия Шуле, Девид Щризоу, Анет Фрайър, [12+]
  • 08:50
    "Хлапе като Джейк", драма, САЩ, 2018; реж. Сайлас Хауърд, с Клеър Дейнс, Джим Парсънс, Октавия Спенсър, Прийанка Чопра, Ан Дауд, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Inside Africa
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 06:30
    World Sport
  • 07:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
Пълна програма
  • 04:00
    "Сватба през зимата" - романтична драма с уч. на Брук Д'Орси, Марилу Хенър, Уес Браун, Джерард Плънкет и др. /п/
  • 06:30
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм
  • 10:00
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
  • 12:00
    "Не без дъщерите ми" - драма с уч. на Харди Круджър Младши, Софи Шут, Катя Щудт, Хана Хьопнер и др.
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Мускетарите" - сериал, сезон 1, 2 епизода
  • 08:45
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 10:00
    "Да се посмеем "
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Кола-амфибия
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Форд Тъндърбърд
  • 07:00
    Как се прави...: Имитатор на животински звуци/ Майонеза/ Бръснарски ножчета/ Самобръсначка
  • 07:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 7
Пълна програма
  • 05:24
    Как се прави...: Гумени топки, директорски столове
  • 05:48
    Как се прави...: Космически закопчалки
  • 06:12
    Как се прави...: Падащи легла, кофички за мелби
  • 06:36
    Как се прави...: Градински вили, карамел и форми за кекс
Пълна програма
  • 05:45
    Стридок
  • 06:00
    Мега-Чудесата на Калинката и Черният Котарак: Денят на Героите
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:30
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    България, която съградихме - Документален филм
  • 06:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 08:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, финал
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, финал
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 07:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
Пълна програма
  • 05:10
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 5
  • 06:00
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
  • 07:10
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 9
  • 08:00
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 05:30
    Strongman Champions League
  • 06:25
    Fantasy Factory
  • 07:00
    Wild Ride
  • 07:20
    Natural Games
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:27
    Джада вкъщи (Series 3): Ястия от домашни продукти (Episode 29)
  • 05:50
    Джада вкъщи (Series 3): Изборът на зрителите: Вегетарианско (Episode 30)
  • 06:12
    Джада вкъщи (Series 3): Модерни италиански ястия (Episode 31)
  • 06:35
    Ловци на къщи (Series 65): Трудна задача в Мичиган (Episode 12)
Пълна програма
  • 04:30
    Белият кон - игрален филм, еп. 1
  • 06:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 7
  • 06:25
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 8
  • 06:50
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 5
Пълна програма
  • 05:10
    Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 2
  • 06:00
    "Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 3
  • 06:45
    Четири жени и едно погребение - пети сезон, еп. 3
  • 07:45
    Късметлията - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 04:50
    "Ръжда и кости", драма, Франция, 2012; реж. Жак Одиар, с Марион Котийар, Матиас Шьонертс, Арман Вердюр, Селин Салет, Корин Масиеро, [12+]
  • 06:00
    "Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
  • 07:00
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 08:45
    "Операция Казино", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Андрю Джей Коен, с Уил Феръл, Ейми Поулър, Джейсън Манцукас, Ник Крол, Алисън Толман, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 2
  • 05:50
    Забранена история, сезон 4, еп. 3
  • 07:00
    Подемът на цивилизацията, сезон 1, еп. 1
  • 07:55
    Подемът на цивилизацията, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:30
    Изковани в огъня: Специален меч
  • 06:15
    Американски антиквари: Бетонна джунгла
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: В задръстване
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Отмъщението на Чъм
Пълна програма
  • 05:20
    "Конни"
  • 06:10
    "Дот"
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева - /п/
  • 07:00
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 03:45
    "Предателство" - драма / трилър с Том Беринджър, Дебра Уингър.
  • 06:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.10 - Люк Бесон" - поредица
  • 06:30
    "Звездите отблизо": Джеки Чан
  • 07:00
    "В близък план - Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    MTV Unplugged: Biffy Clyro
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:35
    Бебета в зоопарка, сезон 7, еп. 9
  • 06:00
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 1
  • 06:50
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 2
  • 07:45
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 05:35
    Строителна зона, еп. 28
  • 06:10
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 11
  • 06:35
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 12
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
Пълна програма
  • 05:40
    Човек срещу природа, еп. 5
  • 06:00
    Каубой с хеликоптер, еп. 5
  • 06:20
    Каубой с хеликоптер, еп. 6
  • 06:45
    Дивото Мексико, еп. 1
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2 /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Чарлтън Атлетик - Донкастър Роувърс, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 06:40
    "По ноти" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 10:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 05:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 06:00
    Вести
  • 06:25
    Вести-Москва
  • 06:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 04:00
    Полетът на феникса - игрален филм
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Франклин - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 05:12
    Следващият велик сладкар: Пристрастени към сладкото
  • 06:00
    Следващият велик сладкар: Дестинация - сватба!
  • 07:00
    Шокиращи семейни тайни: Идеалният подарък
  • 08:00
    Шокиращи семейни тайни: Епизод 4
Пълна програма
  • 05:30
    Пловдив - Градът с много лица
  • 06:00
    Вода
  • 06:30
    Тунис, част 2
  • 07:00
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 10): Могъщият канал Ери (Episode 7)
  • 06:00
    Строителство в Аляска (Series 2): Надпреварата започва: строителите определят своя ход (Episode 1)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Една канадка следва сърцето си и годеника си в Бергамо, Италия (Episode 8)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Къща с градина и кози на Азорските острови (Episode 9)
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 10): Могъщият канал Ери (Episode 7)
  • 06:00
    Строителство в Аляска (Series 2): Надпреварата започва: строителите определят своя ход (Episode 1)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Една канадка следва сърцето си и годеника си в Бергамо, Италия (Episode 8)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Къща с градина и кози на Азорските острови (Episode 9)
Пълна програма
  • 04:15
    Танци в Бруклин, САЩ, драма/семеен/музикален, 2018
  • 06:10
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 07:50
    Горили в мъглата, САЩ, биографичен/драма, 1988
  • 10:00
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
Пълна програма
  • 05:30
    "Ла Лига" - документален филм
  • 06:30
    "Свят от слънце и лава - Санторини" - документален филм
  • 07:00
    "На радиото с любов: Заселване в бъдещето" - III част, документален филм
  • 07:30
    "Острие: Живата традиция" - 1 еп., документален филм за българското ножарство
Пълна програма
  • 05:35
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 6
  • 06:00
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 6
  • 06:25
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 8
  • 07:10
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 09:10
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 05:15
    Кости - втори сезон, еп. 3
  • 06:00
    Касъл - четвърти сезон, еп. 11
  • 06:45
    Касъл - четвърти сезон, еп. 12
  • 07:35
    Касъл - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 506 еп.
  • 05:50
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 5 еп.
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 102 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 165, 166, 167 и 168 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 05:45
    "В кадър"
  • 06:50
    "Кучето, което спаси Хелоуин" - семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован, Ланс Хенриксен и др.
  • 09:00
    "Посрещане и изпращане" - романтичен филм с уч. на Скот Улф, Аманда Детмър, Еди МакКлинток, Рейчъл Лефевр, Роджър Хаскет, Алекс Паунович и др. /п/
  • 11:00
    "Извънземното" - семеен филм с уч. на Дий Уолъс, Хенри Томас, Дрю Баримор, Питър Койот, Ерика Елениак, Робърт Макнотън и др.
Пълна програма
  • 05:30
    Mega Engineering: Personal Pods
  • 06:15
    Mega Engineering: Underground City
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Fred the Chimpanzee
  • 07:45
    Animal Cops Houston: Liberty County Battle
Пълна програма
  • 05:30
    Режи, Джуниър! (Series 6): Искам да бъда съдия: Финал (Episode 12)
  • 06:15
    Джада вкъщи (Series 7): Празнични десерти (Episode 11)
  • 06:37
    Джада вкъщи (Series 7): Ресторантски трикове (Episode 12)
  • 07:00
    Домашната кухня на Аиша (Series 2): Обяд за дамите (Episode 4)
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 08:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, финал
Пълна програма
  • 04:50
    "Ръжда и кости", драма, Франция, 2012; реж. Жак Одиар, с Марион Котийар, Матиас Шьонертс, Арман Вердюр, Селин Салет, Корин Масиеро, [12+]
  • 06:00
    "Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
  • 07:00
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 08:45
    "Операция Казино", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Андрю Джей Коен, с Уил Феръл, Ейми Поулър, Джейсън Манцукас, Ник Крол, Алисън Толман, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 05:45
    PJ Masks
  • 06:00
    PJ Masks
  • 06:15
    PJ Masks
  • 06:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Keep It Classic
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 05:20
    Убийства на кралици на красотата: Смъртни грехове
  • 06:10
    Убивам заради теб: Майката на всички злини
  • 07:00
    Изчезнали: специално издание 4
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Южен ад
Пълна програма
  • 05:20
    Fight Stars: Tony Bellew
  • 05:50
    Enfusion Reality: Episode 8
  • 06:45
    Oktagon: Episode 2
  • 08:35
    Football Stars: Arjen Robben
Пълна програма
  • 04:30
    Major League Fishing
  • 06:00
    Major League Fishing
  • 07:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 07:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 05:30
    Изковани в огъня: Специален меч
  • 06:15
    Американски антиквари: Бетонна джунгла
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: В задръстване
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Отмъщението на Чъм
Пълна програма
  • 05:35
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 12
  • 06:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 7
  • 08:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 3
Пълна програма
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
  • 06:00
    "Барби: Страната на сънищата" - анимация, сериал, еп. 19 - 22
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6, еп.7, 8
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - избори за Европейски парламент
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 1, драма, криминален, Франция, 2014
  • 11:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 13:05
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:40
    Какво е нужно за убийство: Процес на елиминиране
  • 06:00
    Какво е нужно за убийство: Свързани в убийство
  • 06:30
    Какво е нужно за убийство: За безверието и смъртта
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 4
Пълна програма
  • 04:00
    Въображаеми престъпления
  • 06:15
    Зад кулисите
  • 08:30
    Чудотворецът
  • 10:20
    Третото чудо
Пълна програма
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
  • 08:15
    Мультфильмы
Пълна програма
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:35
    Roomie Watches Kinky Porn (18+)
  • 06:00
    Fucking With A Vampire (18+)
  • 06:10
    She Needs Cash And Loves Dick (18+)
  • 06:36
    Hard & En Garde (18+)
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    WHO KILLED PABLO ESCOBAR?
  • 06:00
    MALICE OR MUTINY
  • 07:00
    IN CONCERT - ROSE EKOSSO
  • 08:00
    TAXI TO ASIA - WOMEN POWER (MUMBAI VS HANOI)
Пълна програма
  • 07:45
    Ultimate Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 08:10
    Ultimate Taekwondo
  • 20:00
    World Grand Prix Fight TNA 1/8th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 26.05.2019 - LIVE EVENT
Пълна програма
  • 05:20
    Camp James
  • 06:00
    New Pollution
  • 06:30
    New Pollution
  • 07:00
    One Less Brick in the Wall
Пълна програма
  • 05:15
    Убийци от древността (Series 1): Свещеният отряд на Тива (Episode 1)
  • 06:00
    Страхотни изобретения (Series 2): 202 (Episode 2)
  • 06:25
    Страхотни изобретения (Series 2): 220 (Episode 20)
  • 07:00
    Супер-ветеринар (Series 5): Оскар, Раз и Лишка, и Корки (Episode 4)
Пълна програма
  • 04:30
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 05:45
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 4
  • 10:40
    Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Maschalia Festival: Purcell, Clarke
Пълна програма
  • 04:00
    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Портланд Трейл Блейзърс, седми финален мач на Западната конференция на НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, шести финален мач на Западната конференция на НБА /п/
  • 12:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания /п/
Пълна програма
  • 05:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/
  • 10:00
    Баскетбол: Торонто Раптърс - Милуоки Бъкс, шести финален мач на Източната конференция на НБА /п/
  • 12:30
    Обзор на сезона в английската Висшата лига (2018-19) /п/
Пълна програма
  • 05:20
    Убийства на кралици на красотата: Смъртни грехове
  • 06:10
    Убивам заради теб: Майката на всички злини
  • 07:00
    Изчезнали: специално издание 4
  • 07:55
    Кръвожадни роднини: Южен ад
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 06:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 05:10
    "Диагноза: Секси!", комедия, САЩ, 2018; реж. Аби Кон, Марк Силвърстайн, с Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Рори Сковъл, Емили Ратайковски, Ейди Брайънт, [15+]
  • 07:00
    "Приказките на Маша І, 1 - 5 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
  • 07:30
    "Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
  • 08:00
    "Angry Birds І, 20 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
Пълна програма
  • 05:40
    "Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
  • 07:00
    "Шефове гадняри 2", комедия, САЩ, 2014; реж. Шон Андърс, с Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Джейми Фокс, [15+]
  • 08:50
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 10:55
    "Правилата на дома", драма, САЩ, 1999; реж. Ласе Халстрьом, с Тоби Магуайър, Шарлийз Терон, Делрой Линдо, Пол Ръд, Майкъл Кейн, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Скални изваяния (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
  • 05:50
    Пес Патрул
  • 06:10
    Пес Патрул
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 05:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 06:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 07:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 08:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2015
Пълна програма
  • 04:50
    Върху куклата Криминален, Драма, Трилър САЩ 2007
  • 06:30
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
  • 07:50
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
  • 09:05
    Етиен! Комедия, Арт САЩ 2009
Пълна програма
  • 03:00
    Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
  • 06:25
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
  • 07:40
    Имало едно време на Север Драма Финландия 2012
  • 09:45
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
Пълна програма
  • 04:35
    Пирати от Грейт Солт Лейк Приключенски, Комедия САЩ 2006
  • 06:05
    Баща на четири деца Детски Дания 2005
  • 07:35
    Децата на сестра ми сами вкъщи Семеен Дания 2012
  • 08:55
    Пипи бяга от вкъщи Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1970
Пълна програма
  • 05:35
    All Tomorrow's Parties
  • 07:00
    Jane Wants A Boyfriend
  • 08:40
    Embers
  • 10:10
    Le Reste Est L'oeuvre De L'homme
Пълна програма
  • 05:10
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
  • 06:00
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Португалия
  • 07:45
    Gearing Up предаване за автомобилни спортове
  • 08:15
    Извън играта
Пълна програма
  • 05:30
    България от край до край 8 /п/
  • 06:00
    Златни искри Шести европейски фестивал за детска песен /първа част/
  • 06:45
    Виенското колело тв новела на Евровизия
  • 07:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Пълна програма
  • 05:15
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Уинтън
  • 06:30
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Уинтън
  • 08:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 09:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор на състезанието за голямата награда на Франция
Пълна програма
  • 04:30
    Голф: Европейски тур Made in Denmark presented by FREJA
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Полша
  • 09:00
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 09:30
    Баскетбол: Евролига Мач за трето място
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 08:00
    Футбол: Копа Либертадорес Ривър Плейт - Интернасионал
  • 10:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Орландо Сити - Лос Анджелис Галакси
Пълна програма
  • 05:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Уеска - Реал Сосиедад
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Валенсия
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Валядолид
Пълна програма
  • 05:30
    "Тайните на пирамидите" - научно-популярен филм
  • 07:30
    Новини
  • 07:40
    "Холивудски знаменитости": Пиърс Броснън (п)
  • 08:00
    "Миа и аз" - детски анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "ТРУДНО БЫТЬ БОССОМ"
  • 06:00
    "ЦЕНТРАЛЬНОЕ ТЕЛЕВИДЕНИЕ" с Вадимом Такменевым.
  • 08:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 08:20
    "И СНОВА ЗДРАВСТВУЙТЕ!"
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 05:50
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
Viasat History 05:50
Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 2
Diema 05:50
"Драга фамилия" - сериал, сезон 3
AXN 06:00
Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 121, магазинно предаване, Канада, 2018
Viasat Nature 06:00
Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 7

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 06:00
Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
BNT 3 06:00
Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
Eurosport 06:00
Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации
Eurosport 2 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт
Eurosport HD 06:00
Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 05:50
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
HBO 2 06:00
"Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.4
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.4
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}